KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 2:38 pm

Félmosoly csúszik az arcomon.

- Azt teszem. Már elég hosszú ideje... - csúsznak végig ujjaim a húrokon, egyenként egymás után és csak azokat figyelem. - Már nem érdekel. - figyelem a fát.. a lakkot.. a színt. A gitár volt egykor az egyetlen mentségem. Mégis visszafordítom rá a fejem amikor ismét belekezd. A szemeibe nézek. Tetszik az a fény... A világosság. A torkom megint éhes egy cigire, mégis inkább lenyelem. Csak hátradőlök. Hátrébb, és a lányt figyelem. Különleges... Legalábbis amit eddig látok benne, különleges.

Amikor elhallgat, csak leteszem azt a gitárt és a falnak támasztom. Elég volt belőle. Inkább turkálok megint a zsebemben, és előhúzom a szarrá gyűrt dobozt. Egyetlen szál ki.. kiegyengetem és betolom az ajkaim közé. Alágyújtok. Ha Grid meglátná hogy itt füstölök, tuti füstölne a feje. Akárcsak Dieter. Mégse érdekel, de a dolog egy hajszálnyi mosolyt felken a képemre.

- Ezt Vespával zsírozd le. - szélesedik a mosoly, de egy sóhaj elnyeli - Lehet nem ártana megtanulni mégis furulyázni. - komoly a fejem, de szemem nem rejti hogy csak hülyítem. Vé-nél soha nem lehet tudni. Ha jó kedve van...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 05, 2014 3:45 pm

Valahogy sejtettem, hogy hidegen hagyja a menedzser bunkósága. Miért kell ezeknek ilyennek lenni? Örülnének, hogy belőlünk élnek. Na mindegy is. Mindig megfogadom, hogy nem törődök ilyen marhaságokkal, de azért valahol csak bassza a csőröm.
- Remek. Én is jóval kezdek… – böffen ki belőlem egy rövid, mély nevetés Vespa nevének hallatán. Rémlik, hogy ő viharzott ki elsőnek, mikor megláttak. Csak úgy porzott utána a tárgyaló.
A furulyás dologra először elhűlt, komoly arccal meredek Ville-re, aztán elröhögöm magam.
- Akkor teljes átalakuláson fog átesni ez a banda, mert a srácból világhíres szopránt faragok, az fix.
A gitár még a kezemben, és játszom rajta halkan. Hol a hangszerre pillantok, hol a széken hátradőlő Ville-re. De a srácon tovább időznek a szemeim. Nem vagyok pszichiáter, sem gondolatolvasó. Néha azonban jó lenne tudni mi jár a másik fejében. Vajon mit látok a lélektükreiben?
Próbálgatjuk és méricskéljük egymást. Remélem a többiekkel is sikerül majd apránként - ha nem is azonnal és egyszerre - dűlőre jutni. Felsóhajtok. Pedig ha tudnák mennyire odatenném magam, ha elfogadnának. Odatenném, de nem olyan értelemben, ahogy azt ők várják egy nőtől. Kizárólag szakmai odatevés jöhet szóba.
- Mi van??? – dördül mögöttem az előbb emlegetett Vespa orgánuma.
Felkapom a fejem, és a kezem is megáll a húrokon. A bejárat felé nézek. Ott ácsorognak a többiek is, aztán beszivárognak. Úgy méregetnek, mint akik még nem láttak fehér nőt. Gondolom a zenebona csalogatta ide őket.
Azt várom, Vespa mikor fejel meg a gitárjáért, vagy akad ki, hogy hozzáértem.
- Ahhoz a gitárhoz neked semmi közöd, te csak egy szaros vokálos vagy! – támad rám, a szemei villámokat szórnak.
Na igen. Sejtettem, hogy ez lesz.
- Oké, ne pánikolj. – emelem fel megadóan a kezeim a húrokról és a nyakról. Olyan mint az oviban. Ha attól tojt be, hogy kitúrom a helyéről, attól kell legkevésbé tartania. Nem arra szerződtem.
Leveszem a pántot a vállamról, és a gitárt visszamenesztem az állványához. Ha meg Vespa a hangszerét félti annyira, megnézheti, nem lett semmi baja. Nem az én kezemben.
Közben felbukkan egy ismeretlen fickó az üveg mögött. Gondolom ő lesz Dieter. Intek neki üdvözlésként. Bólint, hogy vette az adást, talán még köszönne is, de valami más tereli el a figyelmét.
- Ville, baszod! Megint bent bagózol?! Mondtam már, hogy húzd ki onnan a beled, ha füstölsz! - bömböli ingerülten.
Micsoda vidám kis társaság ez. Visszafogom magam és elfojtom a vigyorgást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 9:51 pm

Szélesre húzom a fogsorom.

- Attól meg Grid-et viszi el az infarktus. Felőlem mehet! - már rég nem vigyorogtam. Talán már évek óta, most mégis Vespa hangja ami félbeszakítja a jókedvet.
Nem tévedtem. A kis tetű rárepül a nőre, én meg mélyet sóhajtva kapok rá a cigire, csak hogy elmélyülten figyeljem a társalgást.
Aztán jönnek a többiek. Zsé.. Greg.. T. ... Díszes a társaság, ha csak így zsigerből nézem és letüdőzöm a cigimet.
Aztán előkerül Dieter is. Felemelkedem, és a szállal a kezemben magasan integetni kezdek, csak hogy tökéletesen rálásson az eseményekre mennyire érdekel.

- Dieter.. Dieter... Tegyél egy szívességet. - jelzem neki, lelkesen, aztán csak visszaengedem magam kényelmesbe és arra a farokra nézek.

- Ne pattogj már. Jó a csaj. - bambulok Vespa szemeibe, de egy percig se hiszem azt hogy majd hisz nekem. Nem szokott. Annyit viszont elérek, hogy leszálljon róla és jobban érdekelje inkább a gitár.

- Leszarom! Akkor is kopjon le a gityómról. - vinnyog, nekem meg nem tetszik a légkör. Kurvára nincs most kedvem ehhez, ezért letolom magam a székről, és Dieter nagy örömére az üvegajtóhoz lépek és elnyomom a a kereten a csikket.
Egy csókot dobok felé. Csak hogy élvezze, aztán visszanézek a nőre, rákacsintok, és kihúzom a belem. Talán egy üveg jól esne. Mert ez is egy átlagos nap...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 06, 2014 10:38 pm

- Ahha, oké. Akkor még meggondolom. – magyarázom vigyorogva arra, hogy Grid halála megér egy fúvós tanfolyamot. Csak poén. Minden szart én sem veszek a számba.
Miután befutottak a többiek, odalépek hozzájuk, és bemutatkozom a teljes nevemen egy barátságos kéznyújtás kíséretében. A srácok el is fogadják, Vespát kivéve. Nála nem erőltetem. Leengedem a kezem, mikor látom rajta, hogy tök feleslegesen töröm magam. Egyelőre. Meglátjuk ki bírja tovább: ő a hisztit, vagy én a nyugalmat.
Kedves Ville-től, hogy a védelmemre kel, ilyesmit álmaimban sem reméltem ettől a naptól. Majd csak alakulnak valahogy a dolgok. Ha úgy adódik, és biztosan lesz rá alkalom, négyszemközt megköszönöm neki.
Hány éves is lehet Vespa? 35-40? Ezzel a féltékeny gitárőrülettel olyan, mint egy XXL-es kisgyerek. De inkább nem kötöm az orrára, nem akarom feleslegesen tüzelni a hangulatot.
- Milyen kár. – sóhajtok egy óriásit színészi lemondással. - Pedig már a furulyaleckéket is komolyan fontolóra vettem. – kacsintok somolyogva Vespa-ra. Erre ő értetlenül pislog rám.
- He?
Csak legyintek.
- Semmi. – csóválom meg mosolyogva a fejem. Ezen a furulyás dolgon elszórakozom egy darabig.
Figyelem Ville távozó alakját. Gondolom kimegy bagózni. Én is elhagyom a kis termet, de nem Ville-t követem. Helyette betámadom Dietert a keverőpultok mögött. Hadd ismerjem meg a teljes bagázst.

/ Köszönöm a játékot! You can hate me - Page 2 2991758462  nyauu  /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2014 4:24 pm

Egy azt követő napon...

.. ♫

Forró füst száll fel, az ablaküveget nyaldosva meg. Megintcsak kinézek, ez a kedvenc időtöltésem az utóbbi időben. Nem történik semmi. Odakinn, csak látom a kék eget.. a madarak.. az eső. A nap. Alig néhány órája kelt fel, én mégis csak figyelem. Az ablak szüntelen tükrözi vissza a képeket, elrejt, mégis szabadon enged. Láttatni hagy. Egy üvegfalú kártyavár, amibe bezárod az életed.
Beleszívok a cigibe, és még mindig hangtalanul teszem. Csak azt a csendet figyelem, és jóól esik hogy a nő se zavarja a képeket.
Kidőlt. Alig néhány órája hogy feladta az egészet, és én azóta.. igen, rabul ejtettek a fények.

Rövid rándult mosoly cikázik végig az arcomon. Egy gondolat. A tegnap délután emléke. Egy dal.. Az este?? Az este eseménytelen, egy üveg whisky.. vagy kettő, két matricaként tapadó szőke, és az egyik aki kilehelve a lelkét elterülve fekszik a hálószoba sötétjében.
Megint szívok a cigiből. Nem zavar hogy meztelen vagyok. Nem zavar ha letaperolják a seggemet kíváncsinak tűnő szemek, de csönd van. Senki nincs itt. A többiek leléptek.. - szívom meg megint a cigit, és hamu hullik a lábam elé a fapadlón. Ekkor hallom a neszezéseket. De nem hat meg. Nem a szobából jön. A lépcsők.. Trappolás hangja tölti meg a környéket, és én megint szívva a cigit, csak várok. Úgyis megtalál ha valamit akar tőlem. Mindig megtalál...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2014 10:23 pm

A motort leparkolom a stúdió előtt. Leszállok, s miután a bukót lehúzom, megrázom a fejem, hogy hollófekete hajam elrendeződjön. A satyek aztán a moci nyergére kerül. Besétálok az épületbe, fülemben a bömbölő MP3 lejátszóval.
Grid berántott. A telefonban azt mondta, meg akar valamit beszélni velünk. Őt keresem. És a többieket. Bejárom a folyosót. Nagy a csönd. Benyitok a tárgyalóba, de az is tök üres. A hangmérnöki helyiségben sincs senki. Vajon hová lett mindenki? Elmentek bingózni, vagy mi?
Grid említette, hogy van fönt az emeleten egy lakás a bandának. Valószínűnek tartom, hogy ott lehetnek.
A fekete bőrdzsekimet kicipzározom közben.
Poets of the fall – Roses-ének a refrénjét énekelgetem felfelé robogva a lépcsőn. Nem hallom mennyire vagyok hangos, mert a fülhallgatómban teljes hangerőn szól a zene. Ami tetszik, az oltárira el tud varázsolni. És ez pont egy ilyen mágikus dal. Nem kell metálnak lennie ahhoz, hogy magával ragadjon:

Grow me a garden of roses
Paint me the colors of sky and rain
Teach me to speak with their voices
Show me the way and I'll try again.


Fel sem merül bennem, hogy valaki ilyenkor még alszik. Vagy más egyéb… Lassan 9 óra.
- Grow me a garden of roses! – énekelve nyitok be a lakásba. Az ajtó enged, gondolom Grid megérkezett már.
Belépek az előtérbe, az ajtó halkan záródik mögöttem. Vígan dalolászva megyek beljebb.

So when I'm crying alone
Yeah, when I'm cold as a dying stone


A nappaliba igyekszem, hogy benézzek ott van-e a nagyfőnök. Ő nincs. Ville viszont igen. Pucéran villogó seggel álldogál az ablaknál. Ilyen nyílt fogadtatásra nem voltam felkészülve. Köszönni is elfelejtek.
- Holly shit…! – szökik ki a számból ijedtemben. Ez az a látvány, amihez nem akarok hozzászokni. A szőke már totálisan kívül esik az észlelési tartományomon.
- Sorry! – kezdek hátrálni, miközben elfordítom a fejem. Érzem, hogy lángol.
Idegesen kitépem a fülemből a fülhallgatókat, mert nincs türelmem a lejátszó kapcsolója után matatni a farmerom zsebében. Sarkon pördülök, erre a combomat jól bevágom a mögöttem lévő komódféleség sarkába, ahogy el akarok húzni mellette. Felszisszennék a fájdalomtól, de inkább lenyelem. Tuti be fog lilulni a helye.
A lábaim automatikusan visznek a konyhába, vagy étkezőbe, franc tudja ők minek hívják. A lényeg, hogy mielőbb kiérjek oda.
Ville számomra idegen, csak ennyiből zavar a meztelensége. A haverseggeket sem bámulom meg, de legalább nem hozzák rám a frászt, mert akikre ránőttek, ismerősek.
Kiérek a konyhahelyiségbe, és a pultnak döntöm a hátsómat, miközben két kézzel megmarkolom a szegélyét. Azon tanakodom, vajon túl korán jöttem volna? Vagy rosszul állítottam volna át az órámat? Nem hiszem. Ilyesmire gondosan ügyelek.
Egy-két percig várakozok, bár nem tudom minek. Grid határozottan nincs itt, és talán lent vár azóta. Ville-nek szemlátomást meg amúgyis dolga van. Nem akarom zavarni.
Le kéne lépni.


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 16, 2014 12:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 12:03 am

Nagyot sóhajtok. Nem tudom hol jön vagy miért, de egyszerűen kellemes. Csak az ablaküvegnek nézek, amikor női hang jelenik meg mögöttem, mégsem zavar az érzés.

- Szia.. - szívom tovább a cigimet, de nem fordulok felé. Semmi érdekes. Koppanás hangja tölti meg a csendet, aztán anyázások helyett egy gyenge szisszenés. Megkockáztatom hogy elhúzódjon a szám széle, talán egy mosoly kezdeménye, de nem engedem szabadon. Hallom hogy ellép. El, valami távolabbi helységbe, legalábbis onnan hallom, én meg ügyet sem vetve a hálóban alvó szőkeségre, hirtelen döntésből követem.

- Hát te meg mit keresel itt. - támaszkodom meg az ajtószélen és a szemeibe nézek. Egyenesen, mert tényleg érdekel.
A számba dugom a cigimet, de mert egyetlen szippantás és vége, magam elé fújva a füstömet pöccintem el a mosogatóba, magasan repülve előtte. Remekül célzok. Egyetlen percig sincs veszélyben.



u.i.: Tetszik a zenéd! Wink
És csak egy szőke van! Very Happy A másik lekopott valahol.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 12:35 am

Ellököm magam a pulttól. Semmi értelme itt dekkolni. Pláne, ha Grid meg odalent keres.
Megcélzom a konyha kijáratát, erre Ville-be ütközöm. Épp befordul az ajtófélfa közé, én meg még időben lefékezek, mielőtt fellökném.
Még mindig anyaszült meztelenül van. A szemeim egyből az arcára, és a lélektükreire fókuszálnak. Reflex. Lángba boruló arccal pislogok fel rá. Viccből sem nézek lefelé. Nem érdekel, ami ott van.
Ó, őt nem zavarja ez az egész, azt már látom.
Kínos ez a közelség, úgyhogy lassú, rövid léptekkel elhátrálok Ville-től. Még mielőtt összetörném magam a bútorzatban.
- Grid… – köszörülöm meg a torkom lányos zavaromban. -…hívott be. Lent… nincs senki… Kérsz egy kávét? – váltok témát hirtelen, és közben érzem, hogy nekitolatok a pultnak.
Fingom nincs, hogy mi hol van, de feltalálom magam, ha igen lenne a válasz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 5:13 pm

- Elhúztak. - sóhajtok bele, vállal megtámaszkodva az ajtófélfán. - Valami marketing szarság vagy mit ugattak be, de nem egészen figyeltem. - szívom meg az orrom, de nem kerülte el a fejem a kislány rákvörös ábrázata.

- Igen.. az jól esne. - lépek csak egyet közelebb, hogy az otthagyott dobozból a mikro mellett kihúzzak egy újabb szálat. - Kössz. - túrom be a fogaim közé, de nem találom a tüzet.
A szemem keres, de sehol egy kibaszott gyújtó, gyufa, vagy kő ami szikrát verne ezért utolsó választás a láng. Ha a kislány közben nekikezdett és fellobban az egyetlen ősrégi szar amit még a múltszázadban tűzhelynek neveztek, nem letolva őt a porondról, odahajolok hogy meggyújtsam.
Kábé a fele leégett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 5:59 pm

Szóval Grid lelépett. De jó, hogy szólt… Megkímélhetett volna egy felesleges infarktustól. Na, mindegy.
Sóhajtok egyet, és inkább nekiállok kávét főzni. Szerencsére nem olyan nagy ez a konyha, hogy eltévedjen benne az ember lánya. Minden egy szekrényben megtalálható a fejem fölött. De egy kisebb bevásárlás nem ártana. Szinte minden kifogyóban. Látszik, hogy ide a nők nem házi-, hanem kézimunkázni járnak.
Amíg keresgélek, és háttal állok neki, legalább nem látom. Bár… azokra a szépen gülü szemeire nem nehéz összpontosítani, de ebben a minutumban duplán vagyok motivált, hogy ha lehet, azokra nézzek.
Tiszta kőkorszak, öcsém. Kotyogó, meg gáztűzhely??? Utóbbit begyújtom, és a sárga lángok táncoló gyűrűje fellobban előttem. Erre ez a nudlista odamasírozik mellém. Mellém… Testközelbe. És behajol nekem a képbe. Lever a víz. Pucér pasi még nem jutott ilyen közel hozzám.
Wááá!!!
Nem tudom eldönteni, hogy Ville szimplán bunkó, vagy csak ennyire utál? Én tényleg igyekszem kedves lenni mindenkihez, és beépülni, de most már nem csak Vespa, hanem Ville is kezdi… Pedig a tegnap délután nem volt rossz vele a stúdióban. Biztos ez a módszere; beetet, és amikor már elaludt a gyanúd, kibabrál veled. Direkt csinálja, állítom, mert normális felnőtt ember nem parádézik itt egy szál pöcsben az orrom előtt. Mégis mit vár? Hogy rábukom??? Jujj! Ahogy itt Amerikában mondják: NO WAY!!!
Elkap a vágy… Nem, nem arra. Hanem, hogy kulturáltan felvilágosítsam.
- Ville… Én nem az a kis faszszopó kurva vagyok, akikhez hozzászoktál. – döngöm igazán szelíd hangon, csakhogy tudja mi az ábra, miközben totál kedvesen az arcába mosolygok.
- Ha azt hiszed, hogy ez nálam bejön, rohadtul benézted… Oké, feladtam azt az apróhirdetést, de csak poén volt a tegnapi miatt. Nem gondoltam, hogy komolyan veszed, azok után, hogy tisztáztuk; nem furulyázom.
Ez azzz! Most jól megmondtad neki October.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 7:12 pm

Kiegyenesedem. Mélyre szívom a cigi maradékát, ez se lesz elég hosszú időre. De nem érdekel. Semmit nem sietek el.
És ekkor szólal meg a lány...
Egy darabig csak állok és nézek. Ja.. valószínű gülü szemekkel, de eltart egy ideig mire meg is fogalmazódnak a válaszok.

- Valamiii.. problémád van..? - emelkedik meg a bal szemöldököm olyan sebességgel, mintha egy lajhár kergetne fel egy mangót, az almafára.
Nem tudom mire véljem. Fingom nincs mit akar tőlem, mégis a fogaim között szűröm ki, az alig fél perce mélyre szívott füstömet.

- Azt akarod hogy felvegyek valamit? - húzom ki a legvalószínűbbet, vagy amennyire képes vagyok egy nő fejével gondolkodni. Képes ilyesmire valaki?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 7:38 pm

Problémám van? Hogyne.
Vadul bólogatok.
Ville most meglepett. Egy gondolatolvasó veszett el benne. Nem is tudom miért, hirtelen megkönnyebbülök. Hű, bakker, lehet, hogy nem is direkt fesztiválozik, hanem ez… hagyomány nála?
- Megtennéd? Kérlek… – mosolygok szélesen azokba a hatalmas, jégkék szemekbe, miközben még mindig a zavarommal küzdök.
Addig nézegetem a szemeit, míg rájövök; Ville sminkben aludt? „Aludt”. Mindegy... Mert még mindig fekete kontúrosak azok a pilácsok. Jól áll neki.
Áh, hagyjuk!
A kotyogó közben azt csinálja a tűzhelyen, amit kell. Kotyog. A friss kávé erős illata betölti a helyiséget.
Vadászok két csészét a szekrényből, azokat a pulton hagyom. A cukortartót meg a konyha közepén álló kerek asztalra teszem. A tűzhelyet kikapcsolom, és még beugrik, hogy kell két kiskanál.
Ha Ville elment felöltözni, de ha nem, akkoris kiöntöm a forró reggeli italt a csészékbe, amik aztán szintén az asztalon kötnek ki.
Ledobom magam az egyik székbe, háttal az ablaknak. Felkönyöklök az asztalra, és csak figyelem a kávé felszálló gőzét, majd Ville-re pillantok.
- Grid nem mondta mikor jön vissza, vagy mit akar? – tudakozódom. Feleslegesen nem fogok a menedzserúrra várni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 5:21 pm

- Akkor mér’ nem ezt mondod.. – rántom meg a vállam egy kiadós sóhajt is fojtva bele, de ha gond, nem ellenkezem, eltekerem a konyhapulton a csikket és elhúzok vissza a gatyámért.

- Így.. megfelel!? - tárom szét a két kezem mikor megjelenek az ajtóban farmerben. Nem szoktam a kényes gyomrot, nem is törődtem vele, de ha már ő kért meg...
Ha bólint, vagy engedélyt kapok hogy a saját lakásomban megjelenjek, odacsámpázok az asztalhoz. Serceg a szék, kihúzom, nem emelem, és lerakom magam vele szembe.

- Kösz. - nyögöm az egészbe bele és magamhoz húzom a kávét. Jól esik az illat. Jól a közelsége, de ekkor újabb nesz, és megjelenik az a másik szőke az ajtóban.

- Mmmmm.. milyen illatok vannak, nekem főzted? - nyivákoló a hangja. Tegnap észre se vettem. De csak az ajtó felé emelem a szemem és bambán nézek rá.

- Az ágy mellett a pénzed. - közlöm vele, annak meg hirtelen vált a képe sötétbe.

- Mi az istent képzelsz, Ville! Már tegnap is megmondtam hogy én nem vagyok kurva! - vinnyog tovább a félsötétbe, engem meg még mindig nem érdekel.

- Itt befejezted. Húzzál el.v - fordulok vissza a kávémhoz, kevergetem, és csak utolsó pillanatban húzom le a fejem amikor repül valami. Valami nem tudom hogy mi, mi került a kezébe, de csak koppan az üvegen, én meg lassú mozdulatban tolom hátra magam mögött a székemen, és állok fel. De meg, nem mozdulok. Nem megyek neki, nem bántom, nincs értelme. Csak nézem. Nézek a szemeibe és talán elég a tekintetem vagy valami más az amitől visszafordulót vesz és talán további szitkok közben eltűnik a háló fele. Ekkor ülök csak vissza a kávémhoz.

- Egy kibaszott szót nem mondott. - intézem az egészet már a lányhoz, emehez, ha útközben nem talált ki ő is valami hülyeséget és lépett le a velem szemben figyelő helyről.
Rövid csönd áll be. Aztán mégis felkapar valami emlék.
- Illetvee.. - figyelem a fekete kávét a bögrébe és teljesen elvarázsol az érzés. - valami promóciós fellépésről pofázott. Valami bemutatkozásról. Neked.. - emelem fel a fejem, és fúrom a szemeimet az övébe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 20, 2014 6:56 pm

- Kösz. – mondom, amiért Ville magára rántott egy nadrágot. - Bocs, nem tudtam, hogy ez igazából a te lakásod. Grid csak annyit mondott, hogy itt fönt szoktatok összejönni. Nem akartam így berongyolni.
Elhallgatok. Csak sóhajtok egyet. Felhúzom a bal térdem, és a karommal átölelem, miközben a másik kezemmel egykedvűen, vagy inkább csak kínomban kevergetem a gőzölgő feketét.
- Szívesen. – döngöm Ville szemébe nézve. Az arcomon megjelenik egy halvány, de barátságos mosoly, mikor megköszöni.
Nekem alapjáraton kínos ez a helyzet, erre felbukkan a szőke, hogy tetézze. Őt észre sem vettem, olyan szinten kicsapta nálam a biztosítékot Ville hátsójának a látványa a nappaliban.
Én azt sem bánom, ha kiszolgálja magát, és leül közénk. Az lett volna csak a pillanat betetőződése.
Inkább tovább kavarom a kanállal a kávém, és nézem a csészében keletkező leheletnyi örvénykezdeményt.
Hallom a párbeszédet, ami kettejük közt zajlik.
A csaj még ilyen közelről sem tud célozni, hogy eltalálja Ville-t azzal az üres sörös fémdobozzal, amit felkapott. Viszont az én fejem majdnem leviszi, ha nem dőlök félre. Annyi előnyöm volt Ville-vel szemben, hogy én láttam, amikor a kezében termett a tárgy. Ville-nek mégis tök jók a reflexei. Vagy csak hozzá van szokva a teste, és ez a kitérő mozdulat beleivódott a porcikáiba a sok gyakorlástól, úgy mint a zenélés.
A fémdoboz az ablaküvegen koppan, majd zörögve landol a padlón. Gurul egy kicsit, aztán csönd lesz.
Mikor Ville hátra tolja magát székestül és feláll a helyéről, hirtelen belém nyilall a gondolat; hogy lepofozza a csajt. De nem. Ez a rideg, szívtelen és közönyös pillantás, amit a csajra lövell, önmagában megteszi a hatását.
Nem az én posztom elítélni, vagy bármit gondolni az efféle lányokról, vagy a Ville féle férfiakról. Én Ville-ben kizárólag a zenészt látom, a munkatársat, nem többet. Mint férfi, teljesen hidegen hagy.
Miután Ville visszaül az asztalhoz, szembe velem, ránk telepedik a csend. Ő töri meg. Én amúgysem tudom mit mondhatnék.
Promóció?
Felnézek a csészémről Ville-re. A tekintetünk találkozik. Elengedem a szavait a fülem mellett, mert hirtelen leköt valami. A szeme. Földöntúlian szenvtelen, mégis pokolian átható. Óhatatlanul is belefeledkezem abba az istentelen, fagyos mélységbe. Beszippant és elnyel. Úgy érzem, a lelki üresség óceánjának felszíne alá süllyedek. Delejes erővel vonz, hogy megpróbáljam kitalálni mit látok a szemeiben, de ez egyszerűen… megfoghatatlan. Nincs szó, ami leírná. Fájdalom? Magány? Unalom? Reménytelenség? Ezek csak torz jelzők, közel sem fedik azt, ami odabent rejlik.
Ville győz. Én szakítom el előbb a pillantásomat róla. Mutató és középső ujjam közé zárom a kanál nyelét, hogy lefogjam, míg két tenyerembe veszem a sötétkék csészét. Belekortyolok a kávéba.
- Akkor majd szól, ha azt akarja, hogy ott legyek. – döngöm somolyogva az orrom alatt, és mintha a feketétől erőre, vagy inkább bátorságra kapnék, ismét Ville arcára emelem a tekintetem.
Nem tartom szerencsésnek, hogy a többiekből szedjem ki az infót. Nem az ő reszortjuk engem felvilágosítani, de úgy tűnik, Grid-nek sem az erőssége. Arról is elfeledkezett értesíteni, hogy a mai talit elnapoljuk.
Segond. Legalább kávézok egy kellemest Ville-vel. A „kellemes” azért túlzás, tekintve a körülményeket, de ezen elvigyorodom.
Nem tudom Ville hogy áll az éttermekkel, nem ismerem az étkezési szokásait, de ha már itt vagyok, és lövésem sincs mi mást mondhatnék…
- Dieter-rel beülünk ebédelni egy kínaiba. Nincs kedved velünk jönni? Ha gondolod, érted jövök. Szívesen elviszlek motorral, aztán vissza is hozlak. – magyarázom sokkal oldottabban. Elvégre kaja és motorozás van terítéken.
Tessék. Ennyire érdekel a promóciós fellépés, meg Grid szervezkedése.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 12:55 am

- Nem az enyém.. - emelkedik jobb szemöldököm az égnek ahogy szipogok egyet - de most itt húzom meg magam.. Egy ideig... - vagyok őszinte vele, de nem tudom hova ez az őszinteség. A kávé viszont jó. Bár még nem nyaltam bele, de sokmindent szagról is simán belövök.

Amikor megjelenik a szőke, azt kapja amit mindenki más egy ilyen reggelen. Nem tetszik neki. Nem lep meg, de nem is hat meg a hisztizése, nem ígértem semmit, csak azt hogy élvezni fogja. Élvezte... láttam a szemeiben, ennyi.. viszlát.. vége.
Arra viszont én se számítok hogy jön a kis picsa tettlegessége, de nem jó célzó. Baszhatja, mert még össze is törhetem, törhetnééém.. de nem az a fajta vagyok. Kivéve ha úgy hozza a helyzet.
Aztán mégis valahogy kikerül külső körleten, még hallom a csapkodást, az ajtóé, kétszer, de én inkább már a lányra figyelek, erre itt előttem, nem érdekelnek a kicsinyességek.
Válaszolok.. Csak mert kérdezett, és az hogy a szemem ottragad az övéiben... Látom én hogy vizslat. Mégse fordulok el. Szép a szeme. Tetszik. Azt hiszem, de az még jobban ahogy az ujja a húrokon penget. Aztán mégis töri a jelenetet, én meg dettó inkább a kávéval foglalkozom.

A hangja cseng vissza a fülemben amikor megint a szemeibe nézek. Nem szoktam meg hogy valaki ennyit csiripeljen, mégis jólesik ez az érzés.

- Kössz.. nem élek vele. - nyújtom el a szót a kávémat figyelve, aztán beáll a rövid csönd. - De az a motorozás tetszetős ötlet. - kötök ki megint a lányra nézve, de fejben már felszakadnak az emlékek mikor volt utoljára hogy egy ilyen gépen ültem. Kurva rég! És nem is tudom érdemes e újból belekezdeni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 10:51 am

- Jól van. – mosolyodok Ville-re. Vettem az adást, hogy nem jár étterembe. Nem akarom erőltetni ezt a vonalat. Ha nem, hát nem.
Újabbat kortyolok a kávéból. Lassan elfogy.
Szóval tetszetős ötlet?
Somolyogva Ville-re sandítok.
- Hát akkor?... Tudod mit? Ebéd után érted jövök. – emelem le a székről a felhúzott lábam, és felállok az asztaltól, hogy a mosogatóhoz lépjek az üres csészével. Rendet rakok magam után.
- A bukót itt hagyom. – biccentek a konyhapult végén pihenő fekete sisakra. - Hozok még egyet.
Ebből Ville már értheti, hogy komolyan gondolom a motorozást.
Miután visszarámolom a tiszta csészét a szekrénybe, visszafordulok Ville-hez.
- Megyek is. – döngöm. - Nem akarlak tovább zavarni… Akkor majd később.
Elindulok az ebédlő kijárata felé, de az ajtóból még visszapillantok Ville-re. A szám fél sarkán banditamosoly játszik.
- Gatyára szükséged lesz. – kacsintok rá, aztán eltűnök a folyosón. Ville hallhatja, ahogy finoman csukódik mögöttem a lakás bejárati ajtaja.

***Néhány órával később…***

Dieter lefújta a közös burkolós programot. Közbejött neki valami sürgős teendő. Én meg elég kreatív vagyok. A magány sem rettent el attól, hogy vadásszak némi kínait ebédre. Meg aztán, ha Ville nem megy kínaiba, a kínai jön Ville-hez. Szereztem másik bukót is.
Remélem itthon lesz, és még nem kajált. Reggel nem úgy tűnt, mintha tele lenne a frigó ellátmánnyal. Csak nem hajt el. Teli gyomorral mégiscsak kellemesebb megülni a guruló acéllovat.
A fekete bőr hátizsákom tele van bedobozolt csirkehúsos sült tésztával, salátával és két üveg hideg sörrel. Az egyik citromos és alkoholmentes. Értelemszerűen ez az enyém. Lévén vezetek. Ville-t meg nem engedem kormányhoz, ha iszik.
Felrobogok az emeletre. Most sokkal óvatosabban nyitok be a lakásba, mint reggel.
- Ville! Merre vagy? – kérdezem még az előtérben, aztán beljebb sétálok.
Kétszer nem követem el ugyanazt a hibát. Előbb csak belesek a nappaliba, mielőtt teljes testtel felbukkannék.
- Hoztam kaját, gyere. – invitálom, aztán továbbállok a konyhába, hogy kirámoljam a hátizsákomból a kínait és a sört az asztalra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 7:54 pm

Újszerű a lány lelkesedése. Még mindig őt nézem, és kezd betölteni az az érzés. Új ez nekem, mégis csak szippantok, amikor feláll az asztaltól és a hátam mögé lép.
Nem szarok be. Nem félek hogy letámad itt helyben, vagy vagyok neurotikus mint az a seggfej, -Grid- aki folyton bevédi a háta mögött. De onnan is csiripel. Én meg csak hallgatom, és a számhoz emelve a forró löttyöt egyszerre gurítom le a torkomon.

Nem mondtam okét. De azt se mondtam hogy nem, viszont a lány olyan hamar tép ki a térfélen, hogy időm sincs tiltakozni. Na meg nem is feltétlenül akarok.
Hallom ahogy ajtó csukódik és beáll a néma csönd. Egy darabig csak figyelem, hallgatom a saját légzésem, a szirénák odakinn, mentőhelikopter, de egy percig sem érdekel kit lőttek át megint vagy kente szét magát egy barom, száguldozva az aszfalton.

Az azutáni dolgok... egy része kiesett. Addig még eljutok, hogy kimászva a konyhából a kezembe kapom a whiskymet, töltöm a kávé után, csak lelkiismeretesen csúszva le, aztán kattan a kapcsoló, feldübörögnek a hangfalak a háttérben, aztán ott volt az a gitár. Néma csönd... a tököm se tudja mennyi idő telt el, nem is igazán érdekel, de jön a fehér por... Aztán még egy üveg. Körbe és körbe járok a szobában pontosan hatszázszor kerülve meg azt a széket, aztán újabb. Tabletta.. Az üveg már üresen a földön hever, a második, nem tudom mit vettem be, de nem is érdekel, csak hozza meg a kívánt áramlatot. És áramlik... körbe és körbe, én vagyok az aki forog a plafont bámulva közben, a kezeim szét... és csak azt a pontot figyelem, majd karikák.. újabb üveg.. húzóssá válik a szögletes, és nem tudom mikor volt vége.
A szoba.. romokban. Némileg, én meg... valamelyik sarokban elterülve, a fülemben még mindig egy dallam cseng..

- Can't.. reach.. the sunshine.. - énekelem, de nem hallom, hisz ez csak suttogás. Ott heverek. Benn a hálóban, nem tudom mikor kerültem oda, miért vagy hogyan, és azt se hogy mikor indult meg az egész előre, vissza, az egész ki a szőnyegre, de valami azt súgja a hányásomban fekszem. Vizes. Ezt még biztosan érzem, de nincs erőm hogy letöröljem az arcomat.

- I.. can't reach.. the sunshine.. - hallom megint a hangomat, de még mindig.. még mindig engedékeny és gyenge, de én.. Nem érem el. Nem akarom. És nem akarom tudni hogy miért nem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 8:46 pm

Kirámoltam a kínait az asztalra, már csak tányérokat és evőeszközt kellene előkészítenem, de gyanús ez a nagy csönd. Ville sehol, de a bejárati ajtó meg nyitva fogadott. Abbahagyom, amit a pultnál csinálok, és inkább bejárom a lakást.
- Ville? – kérdezem elég hangosan, hogy ha esetleg a fürdőben lenne, ott is meghallja. Persze az is megeshet, hogy itthon sincs. Esetleg lement a stúdióba, mi meg elkerültük egymást.
A nappaliban járok. Egyfajta vad oroszlánszag lengi be. És félhomály. A sötétítőfüggönyöknek csak az egyike van félrecibálva az ablakról. Az asztal lapja szét van égetve, és néhány fehérporos zacskó hever rajta. Nem idegen a látvány, tudom hogyan megy ez. Az én régi bandám sem volt különb, ennél fogva nem ráz különösebben, és nem is érdekel. Mindenkinek saját joga és felelőssége, hogy azt kezdjen a testével, amit akar. Nem az én dolgom.
- Ville, itthon vagy? – próbálkozom meg újra, s ekkor hallom meg a nyöszörgést. Abból a szobából szűrődik, ami felé sétálok. A helyiség ajtaja tárva nyitva.
Ha a nappaliban kupi volt, akkor ez a helyiség csak nyomokban emlékeztet egy hálószobára. Ville az egyik sarokban fekszik. Romokban. De legalább gatya van rajta. A whiskys üveg nem messze tőle.
Csak semmi pánik. Biztos nem ez az első, és nem is az utolsó eset, hogy így kiüti magát.
- Egek. – sóhajtom, és odasietek hozzá. Vagyis előbb még feltámasztom a helyére a gitárját, mert az is a padlón végezte. Nem hiányzik, hogy átcsörtessen rajta valaki. Az egészben a hangszert sajnálom a legjobban.
Ville mellé lépek, és leguggolok. A hajamat a fülem mögé tűröm, próbálom közelről felmérni a károkat. Őfelsége összehányta magát és egyre el akarja érni a sunshine-t, miközben nyúlkál a mennyezet felé.
- Olyan romantikus vagy, Ville... – döngöm elvigyorodva. Erős kétségeim vannak afelől, hogy hall.
Csak azért nem tiplizek el, vagy hányok mellé, mert már sok ilyet láttam. Ismerős a szitu. A pia és a drog megtette a hatását, mert nem kajával csapta el a gyomrát, az fix.
- Ville, hallasz? – tudakolom, miután a látókörébe hajolok, hogy észrevegyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 6:00 pm

- Can't... reach.. the sunshine. - szaggatom, a szám mosolyra görbülne de nem megy. Mi a faszt nevetek.. Nem tudom, mi az ami éltet, amiért élek.. amikor megjelenik az a hang a fülemben.
Ismerős, és bennem is van hogy kinyissam a szemem, de mégse. Mégse...

- October.. - hagyja ki az agyamat a felismerés két gondolat között. Felemelem a kezem, nem tűnik fel hogy tiszta okádék, de a hajába simítok. - A motorozás.. - engedem el és egy kiengedett sóhajjal esek vissza. - Megyek..! - nyílik a szemem és valahogy ezzel egyszerre próbálom feltolni magam. Ülőbe. Legalább. Ha segít valószínűleg menni fog, de ha nem, akkor se adom fel, csak összehozom amíg nem érzem a hideg falat a hátamon. Koppan a fejem. Két felhúzott térdemen támaszkodok, a retkes hajam a pofámba lóg, de nem hat meg.

- Várj egy kicsit..  - nyelek vele együtt - Mindjárt összeszedem magam.- szorítom össze a szemeimet, a Föld forog.. remek! Hogy baszod meg...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 7:16 pm

Oké, Ville hall. Ez haladás. Még a nevemre is emlékszik. Legalább tudom mekkora szellemi amortizációval számoljak.
Letérdelek mellé, és a sarkaimra ülök, hogy felvegyem a várakozópozíciót.
Vállaimról a dús, fekete hajtincsek előre omlanak, ahogy Ville fölé hajolok. Erre ő közéjük simít ragacsos ujjakkal. Egy kicsit fordítom félre a fejem, hogy az arcomat már ne érje el. Nagyon nem díjaznám, ha összevillezné.
Mikor lassan felnyitja a szemeit, és megkísérel felülni, visszanyomom a padlóra.
- Csak nyugi. – mondom. Sejtem, hogy forog vele az egész ház. Úgysem tudna felkelni még. Szemlátomást nincs olyan állapotban.
Halvány mosoly dereng az arcomon. Arra is emlékszik hol tartottunk.
- Persze. Megyünk… Kimotorozunk szépen a mosdóba. – döngöm, mire Ville felhúzza magát a falhoz. Hagyom, ezt a manővert hadd oldja meg egyedül. Nem azért, mert nem akarok segíteni, hanem mert fel akarom mérni, mi az, ami megy neki. Innen amúgysem eshet nagyot.
- Oké. Várok. – felelem halkan. Igazából ezt kérnie sem kell.
Ha valamelyest kitisztult a feje, és úgy érzi, hogy elég erőt gyűjtött, felállok a földről. Megfogom a kezét, hideg és nyirkos, aztán felhúzom. Ha talpra állt, a karját a vállamra veszem és kifelé támogatom. Kint van még egy ajtó, ami mögött eddig nem jártam. Szerintem az lesz a fürdőszoba.
Ha Ville útközben kidobja megint a taccsot, és átfesti a fekete csizmám, az nem zavar, abba nem szivárog be a cucc, de ha nyakon hány, nem tudom mit csinálok vele. Viszont a leheletével holtakat lehetne éleszteni.
A fürdőszoba az előtér végéből nyílik. Egyik kezemmel lenyomom a kilincset és belököm az ajtót, a másikkal meg Ville derekát ölelem. Becsámpázunk. Szokatlanul ép itt minden. És új. A lakás többi részéhez képest. Ville-t odavezetem a hófehér mosdókagylóhoz, hogy támaszkodjon meg rajta.
A kagyló fölött ott lóg a széles tükör. Ville hajlongó, félmeztelen alakja mellől nézek farkasszemet saját egykedvű tükörképemmel.
Mikor felszálltam a repülőre, nem tudtam hova jövök. Ez a banda szét van cseszve. Az ember azt hinné, több, mint tízévnyi együttműködés után a tagok odafigyelnek egymásra. Francokat. Mindenki csak magával törődik. Ilyet én még nem tapasztaltam. Ez teljesen szokatlan nekem. Ha egy kicsit is érdeklődnének, hogy mi van a másikkal, a barátjukkal, talán Ville sem végzi ilyen roncsként. Mert az. Egy lefüstölt zenei kiválóság. Az ég olyan hanggal áldotta meg, amilyen még egy nincs a világon. A csillaga még csak-csak ragyog, de a végét járja. Ez a fény pislákol, és ki akar hunyni. Ki is fog, ha nem kaparja össze magát.
Egy biztos. Én dolgozni jöttem Amerikába, zenélni, nem csapatot építeni, meg tréningezni. Erre szakemberek vannak. Grid jobban jár, ha felbérel egyet, vagy csoportterápiára küldi a fiait. Ezek mind jó képességű srácok, csak szét vannak zilálva.
Hogy szimpatizálok-e a bandával? Így elsőre marhára nem. Ville az egyetlen, aki képes belőlem némi együttérzést kiváltani. Még Dietert tartom jó fejnek. A többiek meg… kurvára nem érdekelnek. Azt hiszik, csak nekik rossz, azt hiszik az élet csak velük babrált ki.
A fülemben ott visszhangzik Östen hangja: „Bármikor hazajöhetsz.”
Jah. Egyszerű lenne. Ez is egy lehetőség. Ahogy az is, hogy ha már nem bírom cérnával, keresek másik bandát, vagy szólókarrierbe kezdek. Ezzel a vokálos pozícióval szemben voltak kétségeim már indulás előtt is. Nem ez a fő profilom. Vespa fogalmazta meg a legtisztábban: „Te CSAK egy szaros vokálos vagy.” Félek szűk lesz ez a keret. Sokkal többre vagyok hivatott. A velem született adottságaimat itt nem használhatom ki. Azt meg nem fogom megvárni, míg a Vespa félékkel folytatott értelmetlen küzdelmek bedarálnak és szétforgácsolják az erőmet. Szélmalomharcot nem fogok vívni. Ennél sokkal többet érek. Kurvajó zenész és énekes vagyok. Szárnyalnom kell, kibontakozni, nem pedig hányást és lelki szemetet takarítani.
És ha minden igaz, Grid még be akar újítani néhány vokálossal. Na, csak akkor lesz itt nagy buli. A srácok engem sem igazán tűrnek meg maguk közt, csak muszáj benyelniük a pirulát. De megkönnyítem nekik. Ha jönnek még lányok, én biztos dobbantok. Nem vagyok tömegcikk, amit szabványosítani lehet, ennek a nyomorult érzésnek pedig esélyt sem akarok adni.
Nem félek. A gondolat, hogy a lehetőségeim korlátlanok, bőven megnyugtat. Nem rettegek az ismeretlen jövőtől, vannak irányelveim, terveim, vágyaim, álmaim, amik vezetnek. Nem szoktam izgatni magam előre nem látható dolgok miatt. Majd alakulnak, ahogyan kell. Az élet mindig szarik valamit, és nem fogom hagyni, hogy a körülmények áldozata legyek. Erre kínosan ügyelek.
Egyelőre tartom az eredeti elhatározást: maradok, és teszem a dolgom, amíg értelmét látom. Az adódó első kis nehézség meg bekaphatja, nem oldok kereket. Erre majdnem óránként emlékeztetem magam, basszus.
A kavargó gondolatok szélrohama, ahogy felzúg bennem, úgy csendesedik el. Felsóhajtok. Én választottam ezt az utat. Senkit nem hibáztathatok semmiért.
Csak meredek a tükörre.
Ez a lakás olyan… nyomasztó. Egy kietlen lelki nyomornegyed. Illik Ville-hez. Tükrözi a belső világát. Káosz van és sötétség. Minden olyan rideg, akár Ő maga. A francba... Ha nem figyelsz, téged is megfertőz ez az energetikai szenny, és azon kapod magad, hogy fuldokolsz a depresszióban. Ha nem a saját hányásodban. A gondolattól gúnyos vigyorra rándul a szám sarka.
Ha Ville némileg észhez tér, és nekiáll lemosni az arcát, én nem is zavarom. Kisétálok a folyosóra, de nem megyek messze. A hátamat a falnak döntöm a fürdőszoba ajtaja mellett. Nem látom Ville mit csinál odabent, csak hallom a kiszűrődő hangokat.
Néhány percnyi ólomsúlyú csönd telepedik a lakásra, amit aztán én török meg.
- Ville… mi bajod van? – kérdezem nemes egyszerűséggel, mélyen búgó, lágy hangon.
Komolyan érdekel mitől szenved. Sejtheti, hogy nem az emésztési problémáival járó fizikai fájdalmak után érdeklődöm.
Vagy válaszol, vagy odavet egy „Semmi.”-t. Meg aztán, annak a kérdések, hogy „Jól vagy?” sok értelme megint nincs. Úgyis rávágná, hogy jól.
Vállal befordulok az ajtófélfa közé. A tükörre meredek, és ha Ville felnéz, abban találkozik a pillantásunk.
- Mondd meg. – kérem, miközben vizslatom a zenészt, az embert, a férfit, aki már csak árnyéka önmagának.
Várom, hogy mondjon valamit. Valamit, ami közelebb visz ahhoz, hogy megértsem ezt a mélységes világfájdalmat. Mindene megvan. Mégsem boldog. Miért?


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 22, 2014 11:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 8:02 pm

Nyitom és zárom a szemeimet. Nem tudom mit várok tőle, hogy majd egycsapásra kitisztul minden. Mégse én vagyok az aki elhatározást vesz, egyszerűen csak a lábaim kelnek életre, kezdem feltolni magam, fel a fal mentén, kell az a biztos pont hogy segítsen, viszont a lány is közbevág. Rámarok a kezére, de nem tudatosan teszem. Jó meleg... Most érzem csak mennyire kihűltem, de kurvára nem érdekel. Röhögni támad kedvem. Mekkora egy barom vagyok baszd meg!!! Mégse pazarlom erre az erőmet, inkább koncentrálok az útra, na meg hogy bennmaradjon a másik fele.

A mosdóhoz érve lefűzöm róla a kezemet. Hiányzik az a jó meleg, de inkább kapok a mosdóra. Egy darabig csak lóg lefelé a fejem, a hajamról valami dzsuva csöpög.. ja? A hányásom. Mégse érzek undort vagy bármi érzelmet, egyszerűen csak bámulom.
Bassza meg... - szívok jó nagy levegőt be, és vele együtt kiegyenesedem. Nem tudom mennyi idő telt el, a lány nincs már ott, én mégiscsak a tükröt bámulom. Csődtömeg... Ez az egy szó kavarog a fejemben, de nem engedek neki többet.
Hirtelen jön a sugallat amire megnyitom a csapot. A víz csurog.. alá tartom a kezemet és hagyom hogy életrekeltsen az ereje. Először húzom az arcomba, jó hideg, a fele végigfolyik a testemen, de nem állok meg. Mégegyszer. És megint! Egészen addig míg víztől csöpög az egész fejem, a hajam, az egész felsőtestem és amit a tükörben látok már valami más. Sokkal.. tisztább. Legalábbis a kép a tükörben.

Kintről hallom a hangot, ami azt jelenti nem ment messzire. Más még idáig se kísért volna el, rendes tőle. Mégse válaszolok. Talán mert nem tudok. Nem tudom... És amikor megjelenik a tükörben, én visszanézek a szemeibe.

- Miért törődsz te velem.. - kérdezem még ha a kérdésbe csekély hangsúly is jutott. Komolyan érdekel. Vagy talán nem. Hogy mit akar tőlem?? Talán én mit akarok tőle. Miért akarom én bárkitől is hogy emberszámba vegyen. Talán mert én sem látom már ott azt az embert.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 8:55 pm

Hallgatom, ahogy csobog a víz. Csak utána kérdezek, hogy elzárta. Túl szép lett volna, ha kapok egy használható választ. De talán ez a hallgatás is az volt. Sokat rejt magában, csak olvasni kell a ki nem mondott „sorok” közt.
Mikor befordulok az ajtóba, Ville csurom vizesen áll a tükör előtt. Ennyi erővel akár zuhanyozhatott volna is. Egyszerre nézem a hátát, és a tükörképét az üvegben.
Elmosolyodom, aztán elindulok felé.
- Kivel törődjek? Vespa-val? – döngöm. Költői kérdés.
Ragad a kezem, és a hajam is össze van csunyázva. Odalépek Ville mellé a kagylóhoz. Ketten is elférünk.
Egy rövid pillantást vetek az emberi alakjára, majd a tükörképeinkre vándorol a figyelmem. A csapot közben megnyitom, és lassan sikálni kezdem az ujjaimat.
- Kár lenne érted. – duruzsolom aztán a választ.
Vizes ujjaimmal belefésülök az összeragadt tincsekbe. Addig áztatom őket, míg érzem, hogy megint simák. Végül kicsavarom belőlük a vizet, és hagyom, hadd essenek vissza a vállamra. A hajam majd megszárad.
Elzárom a csapot. Halkan nyikorog, ahogy tekerem.
Itt állunk a tükör előtt. Én magamat látom benne, de vajon kit lát Ville? Nem tudom levenni róla a szemem.
- Miért zenélsz? – kérdezem Ville tükörképétől. Olyan, mintha esélyt kaptunk volna egy találkozóra a saját lelkünkkel. Most színt vallhat annak a részének, ami odaátról figyel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 12:24 am

Tudom hogy nevetnem kéne, de valami nem hagyja. Valaki.. Az a valaki én vagyok.
Csak a szemeit figyelem ahogy közelebb lép. Talán megfejteni akarom. Talán csak megérteni.. Van itt valami ebben a nőben. Mégse lépek arrébb amikor megáll mellettem.
A tükörben a szemem, és figyelem amit csinál. Kapar a torkom egy cigire, mégis a szavai ragadnak meg. " Kár lenne érted..." - játszik vissza újra meg újra, mégse egészen értem. Értem?? Miért lenne kár?? Mégse ismétlem a kérdéseket, egyszerűen mert nem lényeges. Csak állok mint egy balfasz. És figyelem..
Aztán kiegyenesedik.. ő is belenéz a szemembe.. én meg visszanézek rá. Ekkor hangzik el az a kérdés.

- Nem tudom. - hallom a saját hangomat, de nem én alkottam a választ. Nem én beszélek. Egészen másvalaki beszél helyettem. Aztán mégis...

- Régen még szerettem ezt.. - a hangom nyers, mély, és olyan mintha beküldtem volna vagy két üveggel. Mert így is volt. Beküldtem. Majdnem.. - Most már.. - elhúzódik a vége, de nem mert gondolkodom - Nem tudom. - megint az igazság. Nem.. tudom... Egyszerűen ÉRZEM!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 8:18 am

Azt hittem, Ville elhajt, hogy foglalkozzam a saját dolgommal. De nem.
Egy közös van bennünk. A zene. Nem tudom, mi máson keresztül közelíthetném meg. Mint ember, mint zenész nyitok felé, nem mint nő. Nincsenek ilyen irányú hátsó szándékaim. Ennek nem Ville az oka, és nem is más férfiak, hanem a saját démonaim. Talán csak egy téveszme, amit olyan kitartóan dédelgetek, de védelmet nyújt. Nélküle csak… sebezhető és elpusztítható lennék. Ezt nem akarom. Többet nem.
Némán hallgatom Villet, és a tükrön keresztül fürkészem a szemeit. Mintha el lenne tévedve egy sötét, hideg helyen, mintha elfelejtette volna, miért is van ezen a világon. Elvesztette önmagát, a vezérfényt.
Csöpög a víz a hajamból, úgyhogy csavarok rajta még egyet a kagyló fölött. Ujjaimon az ezüstgyűrűk halkan összekoccannak a mozdulattól. Közben sem veszem le Ville tükörképéről a pillantásom. Nem vagyok pszichiáter, de egy valamit értek.
- Én mindig magamnak zenélek. – döngöm. - Mert boldoggá tesz… Nincs vele más célom. Az, hogy másoknak tetszik, mellékes. Nem akarok senkinek sem megfelelni.
A mosdókagyló mellett ott lóg egy halványzöld pamuttörölköző. Lehúzom a tartóról, és átnyújtom Ville-nek. Talán szüksége van rá.
- Csak hagyom, hadd történjen meg velem a zene... Nem Te választottad Őt, Ville. Ő választott Téged. Senki sem lehet nálad alkalmasabb arra, hogy kifejezze úgy, ahogy meg akar nyilvánulni. Olyasvalamid van, ami senki másnak nincs… A természet sosem hibázik.
Mind egyedi, pótolhatatlan hangok, hangszerek vagyunk a teremtés szimfóniájában. Ezt a jogunkat senki sem vitathatja el tőlünk. Ha másoknak nem tetszene, ahogy játszom, akkor is zenélnék. Nem engedném, hogy megváltoztassanak és kicsinyes elvárásokkal az őrületbe kergessenek.
Nem fognak jobban szeretni, ha meg akarok felelni. Vagy legalábbis nem önmagamért fognak szeretni. Tehetnek egy szívességet.
Ville szemei fagyosan csillognak. Elmerülök a tekintetében, miközben szelíden rámosolygok.
- Mit szerettél benne?... Emlékszel még rá, milyen volt régen? Hogy milyen érzés? – a szám sarka okosdi vigyorra húzódik. - A „jó” nem válasz… Elmesélhetnéd. – döngöm várakozással telve. Komolyan érdekel, hogyan élte meg Ville a múltat, azt, aki akkor volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 8:31 pm

Hallgatom a szavait, furán csengenek. Van benne..

- Élet... - engedem a fogaim között, de nincs szemernyi hangja se. Már tudom, mi tetszik benne. Tudom miért tisztelem. Emlékeztet egy régi életre...

Aztán egy törölköző landol a kezemben. Finom én puha. Belemarok, az ujjaimon érzem, de még mindig ő az akit nézek. Aztán beletemetem az arcomat.
Hallom a hangját, továbbra is ahogy beszél, nem hagyok ki egyetlen hangot se, csak végighúzom a képemen, lassan.. aztán felé fordulok és átnyújtom neki.

Csak nézem a szemeit. Egy szót se szólok, pedig nem maradt ki a kérdése. Eltelik néhány perc, talán csak hosszúra nyúlt másodpercek töredéke, amikor ha elvette ha nem, csak ellököm magam és őt megkerülve kilépek a fürdőszobából a háta mögött.

Hogy jön e utánam, nem tudom. Hogy akarnám e... Semmit nem akarnék most jobban. Mégis... Mégis!

- Emlékszel arra amikor úgy érzed egyedül vagy? – teszem fel a kérdést, nem számít hogy ott van e, hogy nincs, a közelemben, nem számít hogy ül, áll.. előttem vagy mögöttem, én csak beszélek. Akár a falnak is, most az se érdekel. Csak beszélek. Talán mert egyszerre idéződött fel minden. – Amikor úgy érzed nem erre a világra születtél… Nem tudod mit keresel itt. Minek. Mi a célod… Van célod egyáltalán..? – az arcom hideg, és lefogadom, egyetlen ín se mozdul rajta. Érzem, hogy dolgozik a pia. Hányinger. A tabletta is ott van még valahol, de ez most kurvára nem érdekel. – És akkor hirtelen meglátsz valamit. Érzed. És akkor tudod hogy ott a helyed. – sóhajtok bele. Egy távoli érzés. Gondolat.. Talán világokkal ezelőtt érezted, mégis annyira felgyorsult minden. Kibaszottul kifordult önmagából.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



You can hate me - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: You can hate me   You can hate me - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

You can hate me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-