KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Odette Brahm Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Odette Brahm Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Odette Brahm Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Odette Brahm Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Odette Brahm Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Odette Brahm Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Odette Brahm Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Odette Brahm Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Odette Brahm Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Odette Brahm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Odette Brahm Empty
TémanyitásTárgy: Odette Brahm   Odette Brahm Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2014 9:36 pm

Odette Brahm
Las Vegas, 1984 április 06[You must be registered and logged in to see this image.]
30
vállalati vezető
media
Rachel McAdams
Karakter személyisége

Nézzük csak…
Deborah szemében egy munkamániás, frigid liba vagyok, aki annyira borzalmas, hogy nem tudja elviselni azt, hogy senkinek se kell, ezért a munkába temeti magát. Állandóan azzal jössz, hogy nem vagyok elég nyitott és laza, hogy nem látom úgy a világot, ahogy kéne… ahogy te látod. Hiszen te megtaláltad az igazit, mint a filmekben, a gimis szerelmed el is vett, szültél neki gyerekeket, aztán ott savanyodsz meg abban a nagy házban. Jómódban élsz, megvan minden, ami neked kell… te biztos boldog vagy így, de én belebolondulnék ha ilyen életet kellene élnem. Nekem az kell, hogy én legyek az ura annak, amit csinálok. Az kell, hogy legyen célom, amit elérhessek… és ne csak holmi megszokott kerékvágás szerint gondoskodjak a gyerekekről, meg lássam el a férjem és ezért néha kapjak egy köszönömöt. Nekem izgalom kell és még te kertvárosi lány vagy, én messze a nagyvárosi életet élem és csak azt tudom elképzelni magamnak.
Karrierista vagyok és egy ilyen nő életében az, hogy családja legyen, majd akkor jön el, ha ő úgy dönt, belefér az életébe. Előbb el kell érnem azt, amit tudok. De ezt te nem tudod megérteni és számodra egyszerűen csak borzalmas vagyok. Mellesleg… frigid? Ugyan… ha tudnád te, hogy milyen életet élek…
Max szemében pedig… a munkamásniás stimmel, de valaohgy úgy érzem, ő elfelejtette, hogy tudok én vicces is lenni és, azt hiszem egy besavanyodott nőnek néz, annak ellenére, hogy fiatalabb vagyok nála… és elvileg nekem kéne szórakoznom. Viszont… erre nincs időm. Azon kívül, hogy otthon megiszok egy pohár bort, ezer éve nem voltam sehol, de baj az, ha nekem ez nem hiányzik? Sose voltam az a fajta lány, akinek az jelentette a lazulást, ha elmehet szórakozni. Mellesleg, nincs is szükségem lazulásra. Majd ha nyugdíjas leszek, akkor lazulok. Apa is ilyen volt… sose pihent, mindig csak ment előre. Ezt kétségkívül tőle örököltem. Talán pont ezért akarok leginkább mindig neki megfelelni. Bárki megdicsérhetett, bárki mondhatott bármi jót nekem… sose ért annyit, mint apa elismerő szavai, legyen az egy jó jegy, vagy akár egy verseny megnyerése. Miatta csináltam mindent, ahogy miatta küzdök ezért a nyüves cégért is. Kár, hogy a mai világban a reklámipar nem éppen a legkönnyebb. Túl sok a konkurencia, én pedig egyedül nem igazán bírom. Viszont amilyen makacs és bolond vagyok, sose kérném az ő segítségét, hiszen azzal beismerném, hogy elbuktam. Olyat pedig én sose teszek. Inkább hazudok magamnak, mintsem ilyesmit hajlandó legyek akár csak meglátni is.
Nézzük azt az 5-5 tulajdonságot, amit én látok magamban:
+ Összeszedett vagyok és rendezett
+ Jó a problémamegoldó képességem
+ Könnyen alakítok ki kapcsolatokat (még ha nem is szeretem megtartani őket)
+ Ambiciózus vagyok
+ Könnyen nyitok az új dolgok felé
- Túlságosan is pedáns vagyok… mindennek mindig a helyén kell lenni és ha nem, akkor kiborulok.
- Szeretek irányítani, néha azon felül is, hogy ezt muszáj lenne
- Borzasztóan kritikus vagyok és előítéletes… ezt a döntésemet nehéz megváltoztatni
- Haragtartó vagyok… nehéz megtörni a jeget egy-egy nagyobb vita után
- Rettentően makacs vagyok

Történet vagy szerepes példa
Annyi mindent kéne elmondanom neked… annyi mindennek kéne feltörni belőlem, amit titkolok… amit, azt hiszem mindig is titkolni fogok.
Drága bátyám, Ha tudnád…
Hogy valahol mindig is csak arra vágytam, hogy olyan tudjak lenni, mint te… olyan laza, olyan… nem törődöm. Nem, nem minden szempontból, mert igazából sokszor nem is értem, hogy vagy képes ennyire instabil lábakon állni. Bele is bolondulnék, ha ennyire csapodár lennék… De, mégis, mikor már fiatalabb volta, mindig is azt láttam, hogy ha tanulni kell, ha bármi van, te nem görcsölsz rá, csak sodródsz és valahogy mégis sikered volt. Ellenben én… éjt-nappallá téve szenvedtem, hogy a legjobb legyek és néha még így se sikerült… Te is mindig így láttál és most is így látsz… most már kezdek beletörődni, hogy talán ilyen is maradok. Pedig, milyen jó lenne egyszer a bőrödben lenni, kipróbálni milyen az az élet, ahol nem törődsz semmi és senkivel, csak azzal, hogy nekem mi a jó. Sose vallanám be, de ezért borzasztóan irigy vagyok néha. Még, ha sokszor meg is tudnálak pont ezért ölni.
Ha tudnád…
Hogy igazából annak ellenére, hogy állandóan rágom a füledet én igazából imádlak… és tudom, hogy te is imádsz, még ha néha jól is titkolod, ahogy én is. Nem egyszer védtél meg, amikor rászorultam, nem egy hátsót rúgtál szét miattam, amiért mindig is hálás leszek, mert tudod, hogy én sose felejtek… Hiába viselkedtünk úgy egymással, mintha egymás háta közepére se kívánnák a másikat, mégis mi valahogy mindig sokkal jobban imádtuk egymást, mint ahogy Debi bármelyikünket is, vagy fordítva. Pillanatok alatt tudtunk egy csapattá kovácsolódni, amikor arról volt szó, hogy valahogy kiszúrjunk vele… hogy valamivel megvicceljük, vagy csak pusztán, hogy leszereljük, ha arra volt szükség. Persze nem látszott, de mi mindig egy csapat voltunk, ahogy most is azok vagyunk. Nem véletlen, hogy apuék kettőnkre hagyták a céget, hiszen ezt ők mindig is látták, csak mi nem akarjuk beismerni. Hiszen hogyan is szövetkezhetnék valakivel, akinek a lába között lévő szerve sokszor fontosabb, mint ami a fejében van? Hogyan vezethetnék egy vállalatot valakivel, aki ennyire barom sokszor, mint te? Sajnos azt kell, hogy mondjam: könnyedén… mázlista vagy… ha ez nem lenne, már rég szétszedtelek volna a sok hülyeséged miatt.
Ha tudnád…
Hogy van egy olyan titkom, amit magamnak se merek bevallani igazán, nem, hogy neked, vagy bárki másnak. Persze, te feltehetőleg csak kiröhögnél és el se hinnéd, hiszen a te kis merev hugocskád mégis hogy tudna bármi ilyesmit megcsinálni.
Én se hiszem el sokszor, hogy ezt csinálom, vagy erre képes vagyok… abba bele se gondolok, hogy Debi mit szólna. Jesszusom… azt hiszem, neki el se fogom soha mondani… bár ahogy fest, neked se. Önszántamból legalábbis. Azt hiszed, hogy csak ülök az irodában és a papírok közé dugom a fejem, meg valahol homokba, hogy ne lássam, ami a szemem előtt van. Azt hiszed naiv vagyok és hiszékeny…pedig nem… vagyis, valahol az szeretnék lenni, valahol talán az is vagyok, de egy biztos, azért némileg átlátok a mindig vigyorgó, nagypofájú álcádon is, hiszen mellettem nőttél fel, te bolond.
Tudom, vagyis, nagyon is sejtem, hogy tudod, hogyan is áll a cég, mit hablatyolok? Muszáj tudnod… hiszen ez a te reszortod. Nem tudom, hogy a te hibád, vagy másé, nem tudom, hogy mi az oka, lehet az, hogy nem figyeltünk oda eléggé, de a kis családi örökségünk nem áll éppen fényesen és én nekem javarészt minden vagyonom lassan már itt van. Persze ahhoz nincs merszem, hogy leüljek veled megbeszélni a dolgot, nem is tudom, hogy mi lenne a vége. Talán megunnád és azt mondanád, hogy hagyjuk abba, talán nem is érdekelne, hisz most se szakadsz bele abba, hogy érdekeljen is, amit csinálunk, nekem ez pedig nem tetszene. Én ezt nem bírnám elviselni, mert nekem ez a cég a mindenem. Nem bírnám elviselni, ha apa arcát kéne látnom, amint megtudja, hogy mi is történt. Mindent… szó szerint mindent megteszek, hogy ezt megakadályozzam.
Az egyik modell egyszer mesélt arról, hogy mit is csinál ezen kívül… hol dolgozik. Nem igazán kérdeztem, de ő valamiért beszélt, hát hallgattam. Legalább nem az irodám előtt lófrált és te nem csaphattál le rá, hogy ezt a lányt és esetlegesen a melót is tönkretedd, mert nem tudod a nadrágodat felhúzva tartani.
Szóval… a lényeg, hogy egy bordélyban dolgozik… amiről persze mindenkinek az ugrik be, amit ez esetleg a 20. században jelentett, vagy még korábban. Azonban manapság már bőven nem azt jelenti és ahogy mesélni kezdett, esküszöm érdekelni kezdett a dolog, mert meglepett. Nem olyan z, mint a filmekben… ahol minden az erotikáról szól… itt színtiszta menetrend van, minden leszabályozva és nem a vágyak irányítanak, hanem a kötött lépések. Magamon is meglepődtem, hogy ez az egész… nem is olyan borzalmas. Nem olyan, mint az útszéli prostituáltak tömkelege. Annál sokkal letisztultabb az egész. Aztán elkezdte mondani, hogy mennyit keres… és itt leesett az állam. Oké, én mindig is jómódú családban éltem, de ez a pénz… meglehetősen sok volt még nekem is. Bár, mindennek ára van…
És most lepődnél meg… ha ezt te mind olvasnád, drága bátyus… elgondolkodtam… és elmentem abba a házba. Tudod miért? Mert, mint már korábban is mondtam, mindenre hajlandó voltam azért, hogy megmentsem a céget. Igazából, nem olyan borzalmas… és már szinte napi rutinná vált… a céget lezárom, utána pedig megyek dolgozni… én így tekintek rá. Jó, nem mondom, hogy borzasztóan élvezem, de azért próbálom leplezni, hogy csak a pénz miatt csinálom ezt az egészet.
Ha tudnád…
Hogy mennyire szükségem van rád jelenleg… Nem, nem fogom neked ez sose elmondani… nem fogok a segítségedért menni, de mégis annyira kellene, hogy segíts, mert nem igazán tudom, hogy meddig fogom tudni ezt csinálni… vagy meddig fogom tudni egyben tartani ezt a nyomorult céget.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Odette Brahm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Odette Brahm   Odette Brahm Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2014 11:58 pm

Elfogadva!
Már csak a nővéretek kellene és teljes a család. Razz Na meg apu... Hmm, lennének ötleteim a pb-jére Very Happy

Na de térjünk át Rád Wink Szóval nem mondom, hogy nem leptél meg, mert nem lenne igaz Very Happy A lényeg, hogy azért óvatosan, és ha ki is derülne az a titok rólad, azt hiszem azért ki tudnál evickélni belőle ép bőrrel Very Happy

Jó játékot, éés jó lenne, ha Max kapna némi fejmosást néha, mert megérdemli a szentem xDDD

Üdv nálunk, foglalj kérlek avit, és már mehetsz is játszani Wink

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Odette Brahm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Odette Brahm   Odette Brahm Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2014 10:17 am

Odette Brahm 4022272399
  Hú basszus, Téged aztán tényleg elkapott az ihlet. Szerintem Ori után Ő sikerült a legjobban.
Elképesztően jó lett a lány! Ezerszer jobbra sikerült, mint vártam. Mondjuk azt hittem, hogy piros lesz, de szó se róla, kéken szebb. Wink

  Lesz így is elég katyvasz Maxival, az biztos. Shocked Nem kell ide a fater, bőven elég lenne a nagytesó is, ki osztaná az észt...teljesen feleslegesen. Rolling Eyes Mondjuk, kíváncsi lennék a szülők véleményére, de lehet jobb, ha sose tudják meg.

  Tény, hogy Maxi feje piszkos picit, de nem kell azt mosogatni...majd Ő megoldja ,,agybaját" a maga módján. Razz
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Odette Brahm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Odette Brahm   Odette Brahm Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Odette Brahm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maximilian Brahm
» BALSEY; dorcas odette
» Odette & Maximilian & Ambrosia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-