KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
when the curtain falls Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
when the curtain falls Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
when the curtain falls Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
when the curtain falls Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
when the curtain falls Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
when the curtain falls Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
when the curtain falls Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
when the curtain falls Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
when the curtain falls Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 when the curtain falls

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


when the curtain falls Empty
TémanyitásTárgy: when the curtain falls   when the curtain falls Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 1:36 pm

Max&Odi
Now some girls fall and others keep on playing
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ülök a nappaliban és egyszerűen… borzasztóan erősen kell koncentrálnom, hogy ne nézzek megvetéssel az előttem ülő lányra. Persze... ugyanazt csinálja, amit én, de nem ugyanazért. Nem ugyanúgy vélekedik róla… és még nagyképű is hozzá. Felfordul a gyomrom tőle, de tudom, hogy semmit nem érek el azzal, ha esetleg kifejezem, mit is gondolok. Pedig nehéz visszafognom. Főleg, hogy hozzá vagyok szokva, hogy a cégnél azt csinálok és mondok, amit akarok… mert még is csak én vagyok a főnök, aki pénzt ad nekik. Kicsit azért szeretem érezni, hogy félnek tőlem, még, ha alapvetően nem is tartom magam egy hárpiának, még ha Maxi drága annak is tart. Őt csak… néha gatyába kell rázni, amit nem igen akar beismerni.
Oh… mit is szólnának, ha látnák, hogy én hol is vagyok, mit csinálok éjszakánként. A nagy főnökasszony egy bordélyban… azt hiszem minden tiszteletemet elveszteném, hiába vagyok keménykezű.
Hallom a jelzést, miszerint vendég érkezett… nekünk pedig pofavizitre kéne menni, de egyszerűen nem visz rá most semmi, hogy felálljak és csábosan vigyorogjak nekik. Inkább felállok és elsétálok a pulthoz, hogy csináljak magamnak egy jó erős kávét.
- Nem jössz? Várnak… - Lép oda hozzám Julie, az egyetlen lány, akivel valamire való társalgást tudok folytatni. Csak megrázom a fejem és ő ebből már rájött, hogy jó, akkor nem erősködik. Szegény lány… őt még sajnálom is, hogy ezt kell csinálnia, mert egyáltalán nem önszántából jött ide. Nem, nem az az eset, hogy kényszerítik, itt, ebben a házban ilyenről szó sincs. De hagyjuk is… az ő magánélete, nem az enyém. Még a sajátomban se szeretek vájkálni, úgy istenigazából, nem, hogy máséban.
Tudom, hogy nem lesz jó pont nálam, ha rájönnek, hogy kihagytam egy kört, de őszintén? Nem tud érdekelni. Baromira elkötelezett tudok lenni szinte mindenben, amit csinálok, kivéve ezt a dolgot. Egyszerűen életemben először nem izzadok vért, hogy tökéletes legyek. Vicces módon valahol baromira jól esik ez… mintha kicsit fellélegezhetnék. Persze ezt olyan dologban kéne éreznem, amit szórakozásból csinálok, de… mindegy is.
Mire odáig jutok, hogy megigyam a kávémat, már jönnek is vissza a lányok, én pedig elindulok vissza a nappaliba.
A folyosón jön velem szembe ismét Julie, aki éppen az öltözők felé megy. Szóval őt választották… jó neki, gondolom. Legalább pénzhez jut.
Alig, hogy elér engem a folyosón, megtorpan egy pillanatra és nekitámaszkodik a falnak.
Én persze egyből odalépek hozzá, hogy megfogjam egyik karját, mielőtt még összeesik.
- Jesszus lány, jól vagy!? – Rivallok rá, persze suttogva, de azért erőteljesen.
- Nem igazán… borzasztóan szédülök… de, mennem kell… - Alig van hangja… és alig tud felnézni is, inkább csak alkarjának támasztja homlokát.
- Mész a frászt… menj és pihenj, én megyek… és majd elfelezzük a pénzt… vagy, odaadom az egészet, nem érdekes, de te nem mész így sehova. – A kávémat lehúzom és ha akarja, ha nem, de bekísérem a nappaliba.
- De… mennem kell… nem mehetsz helyettem, engem választottak.
- Tudod, hogy az hol érdekel engem? Beéri velem is majd… inkább, minthogy ráájulj a vendégre. A végén még kirúgnak. Ne akard, hogy a főnökhöz menjek, kislány. Pihensz, megiszol egy teát és ha végzek és nem leszel jobban, akkor szépen hazamész. – Adom ki a parancsot, ellentmondást nem tűrően. Persze közel hajolok hozzá, hogy más ne hallja, amit mondok, nem kell bajba keverednie, ha már ilyen kis buta. Látom, hogy megint ellenkezni akar, de ujjam a szám elé helyezem, jelezve, hogy ne merjen feleselni ismét, aztán már ott is hagyom. Az öltözőben felkapom a szükséges dolgokat és szinte futok a szobáig, ahova a lányt rendelték. Ott kell lennem, mielőtt a vendég végez a zuhanyzással. Ugyanis ez alapvető szabály… akármi előtt le kell zuhanyozni… és utána is. Pont ezért vagyok képes itt lenni, mert ilyen aprócska szabályaink vannak. Köntösömet ledobom a szobában lévő fotelra és az ágyra fekszek, féloldalasan, természetesen a fürdő felé fordulva.
Hallom, hogy elzárja a zuhanyt, veszek pár mély levegőt és megpróbálom felölteni a szokásos álmosolyomat. Lehunyom a szemem és csak akkor nyitom ki, mikor hallom, hogy nílik az ajtó.
- Remélem nem problé…. MAX!– Belém akad a szó, aztán elkiáltom magam… Nem tudom folytatni, csak reflexből magamra rántom a takarót és elkerekedett szemekkel nézek az előttem álló személyre. Még jó, hogy nem meztelenül kell fogadnom a vendégeket. A következő mozdulatban, amint észbe kapok, konkrétan elbújok a takaró alatt, mint valami kislány. Tudom, hogy ez nem oldja meg a jelenlegi helyzetemet… és az előttem álló illetőnek már bőven volt ideje felismerni, főleg, hogy a nevén is szólítottam… nem is beszélve róla, hogy a tulajdon bátyám, még jó, hogy egy pillanat alatt rájött, hogy ki vagyok. De attól még egy picit jó azt érezni, hogy nem történt semmi ilyesmi és mire előbújok a takaró alól, már más fog itt állni… ez pedig meg se történt. Jézusom… fel se fogtam még a dolgot.

[You must be registered and logged in to see this link.] öltözék: [You must be registered and logged in to see this link.] | ...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


when the curtain falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: when the curtain falls   when the curtain falls Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 3:28 pm

- Figyelj, most el kell mennem. Mára ennyi... - csilingel egy hang, mégpedig a húgomé. Kivételesen csilingel, igen, hiszen örömhírt mondott. Nem lecseszett, nem játszotta meg a házsártos nagyasszonyt, nem dirigált, nem várta el, hogy valami olyasmit tegyek, amihez valójában nem is konyítok.
Ilyenkor szeretem őt a legjobban!


  Ééééés ugye már megint ott tartok, hogy egyedül vagyok. Lassan húznom kell a strigulákat, hogy hány napja töltöm a délutánjaimat, illetve az estéim nagy részét teljesen egyedül. Én és a magány soha nem voltunk, és nem is leszünk egy pár. Erről gondoskodom - ha már más nem teszi meg helyettem.

  Testvéreim állandóan azzal nyaggatnak, hogy változzak meg, mert ez így nem állapot...nem most kellene tinédzsernek képzelnem magam, mert az az időszak elmúlt. Hát persze, legyek én is olyan berozsdásodott, mint ők?! Nem vágyom olyan életre, mint amilyent ők élnek.
  Nem egyszer hallottam már olyat is az egyikőjük szájából, hogy intézetbe kéne engem vinni. Megyek én magamtól is, a szerelmi intézetbe…önmagamtól! Nemhogy értékelnék, hanem lehurrognak.
Lényegtelen mindez, inkább megyek, és kipihenem a mai nap fáradalmait. Egész nap egy székben ülni igazán megterhelő dolog.

  Fogalmazhatnék úgy is, hogy hiányzik a bordélyokban levő hangulat; a halovány fények, az embert körül tengő-lengő, szebbnél szebb lányok, a vörös-fekete-arany színben pompázó falak, az erotikával fűtött levegő…ahhh.
MUSZÁJ MA ELMENNEM. - Mindenhogy.
  Egyébként sem bírok igazán egyedül megmaradni egy percig sem, szükségem van a társaságra - még ha csak egyszemélyesre is.

  Szokásomhoz híven öltönyben indulok neki az éjszakának, félúton mutatóujjamon pörgetem kulcsom, s kaján vigyorral pislantok végig a velem szembejövőkön. Ha férfi, ha nő az illető.
Odaérve a célhoz, belépek annak ajtaján, s már a régről ismert Moira, az egyik felszolgáló fogad egy őrülten pajkos vigyorral, majd végigsimít arcomon.
- Jöttek új arcok, Drágám. Ha fogadra nem is, de farkadra valóak mind... - rám kacsint, mire széles mosolyra húzom a számat. Ismer már, tudja kik a zsánereim.
- Ha átversz, akkor Te fogsz velem jönni. - jegyzem meg, mire velem együtt felnevet, hiszen mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy Ő leszbikus. Ennek ellenére sajnos, nagy bánatomra Moira egy lélegzetelállító lány.
- Persze Maxim, persze. - halkan felnevet, s már el is indul, hogy előhívja a lányokat.
Addig a bárpulthoz lépkedek, s a szokásos bemelegítőitalom, egy pohárka whiskyt veszek magamhoz, s amint megpillantom a ,,kínálatot” - bármennyire is csúnya kifejezés ez -, eláll a szavam. az egyik barna hajú lányt nézem ki a szerencsésnek, s végig szemébe nézve közeledem felé. Sejtheti, hogy Őrá esett a választásom, ám a legszélső, göndör hajú leányzó jobban birizgálja a fantáziám. Babaarcú, vékony, s korban elnézve olyan huszonöt lehet. Pont tökéletes. Közelebb hajolok hozzá, ujjam finoman végighúzom arcélén, továbbra is bűvölve szemeit álla alá nyúlok, s olyan közel hajolok ajkaihoz, hogy csal pár milliméter válasszon el tőlük.
- Tizenöt perc múlva várlak… - suttogom ajkaira, majd ellépek Tőle, mire Moira büszkén biccent egyet, s kezemet megragadva elvezet a szobához.
- A szabályokat ismered, jó szórakozást, nagyfiú! - s visszatérve munkájához hagy magamra - amit kivételesen nem bánok.

  A lány pillantásából azt vettem ki, hogy nem vagyok közömbös a számára, nem csak kényszerből lesz velem. Éppen ezért ledobálom mindent ruhám, s a fotel támlájára simítom, s megyek is lezuhanyozni. Muszáj vagyok sietni, elvégre egy igazi angyal fog rám várni.
Tusolás után csupán egy törölközőt csavarok a derekam köré miután kilépek a zuhanyzóból.
  Kintről mozgolódást hallok, mire a tükörbe nézek, s félig-meddig vizes hajam hátratúrom, majd utána lassan fonva ujjaim a kilincsre, kacér mosollyal a fejemen nyitom ki az ajtót…amit lehet jobb lett volna, ha sosem nyitok ki...
A látvány ami fogad...nem tudom felfogni! nagyon remélem, hogy valami port kevertek az italomba. Megdörzsölöm szemeim, majd mikor eztán is az ÉDES, DRÁGA, EGYETLEN HÚGOMAT pillantom meg az ágyon, az eddigi kedves tekintetem először csodálkozóba, végül dühössé válik.
- Te mégis mi a jó büdös francot keresel itt?! - kérdem tőle emelt hangon, s odalépek hozzá határozottan, hogy lerántsam róla a leplet - vagyis előbújtassam a takaró alól.
  Neeeem, most kivételesen nem én vagyok a rossz, a hibás, a ludas...vagy tudom is én minek szokott ilyen helyzetekben hívni. Lebukott. Lebuktam. Lebuktunk.
Ő az, aki valójában magyarázattal tartozik…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


when the curtain falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: when the curtain falls   when the curtain falls Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2014 11:46 pm

Max&Odi
Now some girls fall and others keep on playing

[You must be registered and logged in to see this image.]

Van az a pillanat, amikor egy vékony textil anyag is igen sokat számíthat… márpedig számomra az a takaró, ami alá most elbújtam nagyjából mindennél fontosabb jelenleg. Muszáj, legalább egy picit mögé rejtőznöm, hogy legalább egy picit még elbújhassak az elől, ami azon kívül fogad. Hallom a hangját és azt is, ahogy rám szól. Nos… ez leginkább fordított esetben történik általában. Én szoktam így, ilyen hangon beszélni vele, hiába ő az idősebb… hiába ő a bátyám, mégis én vagyok az, aki valamilyen szinten dirigál. Még ha egyik fülén be a másikon ki… amit kifejezetten tudok utálni, mert ilyenkor úgy érzem, mintha a falnak beszélnék, bár, néha annak is beszélek.
Kísérteties ez a hangnem számomra jelenleg, amitől csak még rosszabbul érzem magam. Kicsit… olyan, mint apu. Max nem igazán szokott hozzám így beszélni, ezért ezt nem igen vettem észre eddig, de most, ez az egy mondat is olyan tőle, hogy a hideg ráz.
Érzem, hogy meg akar szabadítani attól az anyagtól, de én egy ideig, amíg tudom, addig szorítom magamhoz, aztán csak ő győz, nyilván… mivel én sose a fizikumomról voltam híres… ő meg lássuk be nem egy harmatgyenge fiúka. Meg is látszik… kiskorunkban is mindig ő győzött, ha letámadtam… de most sajnos a birkózós módszer nem igen fog működni, már csak az öltözékünk miatt se. Meg hát, gyanítom hamar ránk törnének, ha elkezdenék kiabálni.
Egy pillanatig fel se merek rá nézni, aztán kénytelen leszek. Utálom ezt a helyzetet már most… és gyanítom csak jobban fogom utálni később… de muszáj vagyok most már szembenézni a dologgal, ha már itt vagyunk. Nem vagyok az a fajta lány, aki mindenáron elfut a gondjai elől.
Lassan ismét megfogom a takarót, magam elé húzom, de csak, hogy takarjam öltözékemet, így is elég kényelmetlen a helyzet, nem kell ezt tetézni azzal, hogy Max úgy lát, ahogy ilyenkor ki kell néznem.
- Megtennéd, hogy ideadod a köntösömet? – Szólalok meg, miután veszek egy nagy levegőt. Hangom ugyanolyan nyugodtnak és magabiztosnak tűnik, mint az amúgy is szokott lenni, pedig belül remegek…
Remélhetőleg megkapom a ruhadarabot, amit gyorsan magamra is öltök és felállok az ágyból, de szándékosan drága bátyámmal szemben lévő oldalra.
- Nos… ezt én is kérdezhetném tőled… - Kezeimet csípőre teszem és úgy nézek rá, elővéve a szokásos szigorú énemet, amit annyira, de annyira utál.
Értem én, hogy ő alapvetően olyan, mint egy könnyűvérű nő, csak férfibőrbe bújva… egy kis szexért sok mindent eladna, ennyire már ismerem, sőt, kap is ezért fejmosást tőlem elég sokszor… de hát nézzenek már rá… Bemegy egy bárba, pillanatok alatt találna magának valakit, aki röhögve rohanna utána, hogy az ágyába vigyék.
- Éppen azt a pénzt próbálom megkeresni, amit te ilyenekre szórsz el… kedves Maximilian – Jegyzem meg neki azon a hangnemen, amit tudom, hogy kifejezetten utál. Tudom… ő engem apára emlékeztet a tekintetével, én pedig őt anyára, vagy éppen a nővéremre. Bár utóbbi… nos lehet, hogy nem annyira jó. Nem biztos, hogy arra a nőre akarok hasonlítani bármennyire is. Még rosszabb, mint én…
- Ha esetleg többet foglalkoznál a céggel, amit RÁNK hagytak, nem pedig rám… és nem csak azzal, hogy a nők seggét bámulod, mikor elhaladnak melletted, vagy éppen azon jár az eszed, hogyan fogod megdugni őket, akkor lehet nem kényszerültem volna ilyenre… - Amennyire dühösen mondom az elejét, annyira elhalkulok a végére. Most egy pillanat alatt rézem megint azt, hogy vissza akarok bújni a takaró alá… vagy csak elfutni innen, de ugyebár az legalább annyira gyerekes lenne, mint a bátyám szokott lenni, és… nem igazán mutatna túl sok bátorságot a részemről. Most pedig főleg erősnek kéne látszanom, márha menne, azok után, hogy a méltóságom, amit legalább egy kicsit megtartottam eddig Max előtt, leginkább a porba hullott… és a magas sarkaim még rá is tapostak párszor.


[You must be registered and logged in to see this link.] öltözék: [You must be registered and logged in to see this link.] | ...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



when the curtain falls Empty
TémanyitásTárgy: Re: when the curtain falls   when the curtain falls Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

when the curtain falls

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» When the sky falls down

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-