KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Empty
TémanyitásTárgy: I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb   I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 12:25 am

Az ablakon túl gyorsan suhannak tova az elhaladó tájak, én pedig szótlanul, fejemet az ablaknak támasztva bámulom, pedig az agyam semmit nem jegyez meg. Pedig mióta elindultam New Yorkból, rengeteg különböző tájon vágtunk át. Lassan már 24 órája ülök a vonaton, és „élvezem” az Amtrak szerelvény lassú dübörgését. Persze választhattam volna valami könnyebb és kényelmesebb utazási módot, például repülőre ülhettem volna, azonban nem tudtam mikor fogok indulni, így nem vettem előre jegyet. Arra pedig, hogy szinte rögtön az utazás előtt vegyem meg, nem volt elég pénzem. Így maradt a vonat. Pedig lehet jobban jártam volna, főleg annak tükrében, hogy megnyertem azt a versenyt. Hiszen egy csapásra híres és népszerű lettem, rengetegen jöttek autogrammot, fényképet kérni. Úgy látszik a póker itt igazi népszenvedély, nem úgy mint odaát az öreg kontinensen, ahol a focin kívül jószerével semmi mást nem találnak érdekesnek az emberek. Főleg nálunk a szigetországban. De itt Amerikában teljesen más a helyzet. Mióta elhagytuk New Yorkot körülbelül 30-40 embernek osztottam ki a névjegyem sajátkezű lenyomatát, és ezt csak a vonaton. Mindössze kétszer Denverben, és Los Angelesben, hogy megmozgathassam a sok üléstől elfáradt és meggémberedett fenekem. Na ott teljesen letámadtak a rajongók, alig tudtam megszabadulni tőlük, hogy sikerüljön elérnem a vonatot. Persze a megfelelő mennyiségben osztottam a kedvességem, mégis sietni akartam, hogy ne kelljen csúsznom, ugyanis valahol menet közben, mikor éppen bóbiskoltam, egy sms ébresztett fel. Egy smst mely csak ennyit tartalmazott /Holnap 16.00 MGM Grand. Sera// az utolsó szó, a név ami jó mélyen beleégett az agyamba, amely miatt elindultam erre a nagy útra. És most jelentkezett, pedig nem is számítottam rá. A szívem majd kiugrott a helyéről, ahogy újra és újra, legalább ezerszer elolvastam azt a mindössze öt szót. Mégis olyan volt, mintha az egész világ minden kincsét megnyertem volna egyetlen lottószelvénnyel. Szóval ezért nem akartam lekésni a vonatot, hiába a rajongók. Hiszen ha nem érek oda, akkor akár azt is hihetné, hogy ismét leráztam, és talán soha többet nem állna szóba velem. Azt pedig nem szeretném.
Hangos sziszegéssel lassít a mozdony eme béna vezetője, ahogy az utolsó métereket leküzdve, lassan beérkezünk az állomásra. Nyugtalan vagyok és türelmetlen. Legszívesebben előrerohantam volna, hogy egy pisztolyt a fejéhez szegezve nagyobb sebességre késztessem a vonatot, hiszen mire a Los Angelestől számított négy órát megtettük, képletesen szólva mind a húsz körmömet lerágtam. Menekülnék, mégis maradnék. Félek, az idegeim tikitakit játszanak a golyóimmal. Nem tudom mit fog szólni, haragudni fog-e, vagy nem. Bár azt kétlem, hogy sírva ugrana a nyakamba, és elhalmozna szerető csókjaival. Ábrándozásomból a tény ébreszt fel, hogy már bent állhatunk egy ideje, hiszen az utolsó utasok is lassan leszállnak. Gyorsan felkapom minimális cuccom, és a lépcsőhöz rohanok.
Hangzavar, nyüzsgés és millió ember fogad. Meleg van, hiába dolgoznak légkondicionálók ezrei, a levegő állott és büdös. Bár lehet, hogy a büdösség belőlem is árad, hiszen nem nagyon volt lehetőségem zuhanyozni még. Forgolódom, embereket lökdösök félre, nem törődve a tiltakozásukkal. Nem érdekel most semmi, csak az, hogy láthassam, megtalálhassam. Nem számít, hogy kin, vagy min kell ehhez átgázolnom. Már – már lemondok arról, hogy megtaláljam, reményem, hogy itt lesz már már csökken. Talán csak átejtett ezzel az smssel. Talán csak azt akarta, hogy úgy érezzem magam, ahogy ő érezte anno. Nem tudom, de az biztos, hogy megérdemelném. Falon függő óriási órára pillantok 16:10. Késő, nem jött el. Most itt állok egyedül, azt se tudom, hogy merre menjek, merre induljak. Ám ekkor megpillantom őt, nem is lenne nehéz, hiszen beragyogja az egész állomást szépségével. Cuccom eldobva rohanok felé, hogy felkaphassam, megpörgethessem, magamhoz szoríthassam. Azonban rájövök arra, hogy ez eléggé abszurd jelenet lenne, azok után ahogy elhagytam még régen. Még az utolsó pillanatban sikerül lefékeznem , azonban megcsúszom a valamikor tükörfényes padlón, és majdnem verek egy hasast. Ami valljuk be eléggé abszurd lenne, még a jelenlegi körülmények között is.
- Szia – köszönök rá a cipőmet fikszírozva. -Régen láttalak…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Empty
TémanyitásTárgy: Re: I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb   I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:06 pm

Istenem, ha nem lenne Caleb, ki kéne találni. Élénken emlékszem arra a műsorra, mert premier plánban láttam, ahogy arcát a kamerába dugva értesít arról, hogy meglátogat. Nem tudom, mennyire vagyok felkészülve arra, hogy ismét találkozzam vele. A múltam olyan része, amit nem felejtettem el, ugyan akkor azt sem, hogy magamra hagyott. Persze nem haragudhatok rá, hisz neki is meg voltak a vágyai és álmai, de túl önző voltam ahhoz, hogy elengedjem. Szükségem volt rá, nagy szükségem és amikor a padlóra kerültem, nem volt mellettem. Mégsem haragszom rá. Csak ne ország világ előtt jelentette volna be, hogy meglátogat. Most majd minden szem rászegeződik mindenki kíváncsian kíséri majd az útját, mert megnyert egy híres póker versenyt. Nem lesz egy nyugodt percünk sem, a média felkapja a dolgokat és nemsokára viszont látom magam egy újság címlapján.
Noah ki fog borulni. Meg fog őrülni, ha meglátja. Ráadásul még el sem mondtam neki, hogy terhes vagyok. Aminek két oka van. Az egyik, hogy félek a dühétől, a másik pedig, hogy nem tudom ki az apja. Caleb vagy Noah. Nem sokkal ezelőtt Caleb tett egy hirtelen látogatást a városban, amit persze nem tudtam visszautasítani. A lényeg, lefeküdtem vele, de utána azonnal megbántam és naivan azt hittem, hogy a tablettákat rendszeresen szedem. Ami nem így volt, mert majd egy egész hetet elfelejtettem beszedni. Most pedig terhes vagyok és megemészt a tudat, hogy valamelyikük gyerekét hordom a szívem alatt. Ha Caleb-é, örökre elveszítem Noah-t. Ha esetleg az irányításmániás seggfej az apja, akkor Caleb válláról is leveszem a terhet.
El kell neki mondani, ő talán jobban fogadja, mint Noah. Talán nem fog ordítozni velem és elhordani mindennek. Kérlek istenem legyen így. És ha neki elmondtam, talán még marad annyi erőm, hogy Noah-val is közöljem, még mielőtt elrepülünk Párizsba,
Hófehér farmert és pezsgő színű bő felsőt vettem fel, mert nem akartam semmilyen találgatásnak okot adni. Így is elég sokat foglalkozik velem a sajtó, amióta egyre többet mutatkozunk együtt a nyilvános rendezvényeken kívül. Elindultak a találgatások, hozományvadász kurvaként emlegetnek, aki a milliárdos üzletember hátán akar felkapaszkodni. Semmit nem tudnak a kapcsolatunkról, senki nem lát a jól szabott öltöny alá.
Útra készen álltam, a szemüveget is feltettem, mert szerettem volna elvegyülni a tömegben. Hutch a ház előtt várt, de most sétálni akartam. Összeszedni a gondolataimat.
-Kérem Ms Munez szálljon be a kocsiba. Mr Holloway dühös lesz, ha nem fogad szót. – Gurult mellettem Hutch az Audi s8-al. Láttam rajta, mennyire meg van rémülve, amiért ellenkezem. Megsajnáltam és már majdnem beszálltam, de meggondoltam magam.
-Mondja meg Mr Holloway-nek, hogy jobb szeretnék most sétálni. – Azzal sietős lépésekkel átverekedtem magam a járókelőkön és eltűntem Hutch szeme elől. Még mit nem, egyelőre azt teszek, amit én akarok.
Néhány perci fortyogás és mérgelődés után megérkeztem a vasút állomásra. Rengeteg ember áll a peronon. Felnőttek, velem egykorúak, csecsemősírástól és a vonat kattogó zajától volt hangos az állomás. Feltoltam szemüvegem a fejemre és úgy néztem körbe. Nyilván elkéstem, mert a vonat már bent állt, de Caleb-et sehol sem láttam. Kell néhány perc, mire felismerem és elmosolyodom. Fogalmam sincs mit tervezett, de majdnem hasra esett előttem. Széles mosollyal mérem végig. Nem változott, talán csak a haja hosszabb.
-Szia! - Köszöntem a kelleténél jóval halkabban. Ideges vagyok, hányingerem van és nem kapok levegőt. - Én téged. Vagyis a múlt héten a tévében, de azt inkább hagyjuk. – Nyúltam karja után és átbújtattam rajta a sajátomat. Valamerre mennünk kell.
-Merre szeretnél menni? – Kérdeztem kíváncsian, majd léptem egyet hátra és megpillantottam a fekete Audit. Ezt nem hiszem el… hagyjatok élni!
Vissza az elejére Go down
 

I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sera & Barry (Dexter)
» Izzy&Caleb
» Noah ❤ Sera - please don't leave me
» Caleb & Shayaan
» Caleb & Virgine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-