KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Serafina Eldene Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Serafina Eldene Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Serafina Eldene Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Serafina Eldene Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Serafina Eldene Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Serafina Eldene Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Serafina Eldene Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Serafina Eldene Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Serafina Eldene Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Serafina Eldene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Serafina Eldene Empty
TémanyitásTárgy: Serafina Eldene   Serafina Eldene Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 9:46 pm

Serafina Eldene
Varsó, 1988.04.11[You must be registered and logged in to see this image.]
26
Szabadúszó
Pimps
Lauren Budd
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Bátor, Okos, Rendszerető, Nem haragtartó, Kreatív


◆ negatív tulajdonságok: lobbanékony, kiszámíthatatlan, zavarba ejtő, romlott


◆ egyebek: -

Történet vagy szerepes példa
A pokolban

Mindenki angyalnak születik, ez alól én sem vagyok kivétel. Beleszületik az ember egy kellemes közegbe, ismerősöket és barátokat szerez. Minden olyan csodálatos, azonban eljön az óra, amely átír egy gyönyörű életet. Minden szépből, hirtelen a csupa rosszba zuhanni. Váratlan utazás.
14 éves voltam, mikor egy napsütéses iskolai nap a barátaim szeme láttára raboltak el. Egy fekete furgon sötétített ablakokkal, hogy senki se lássa a benn ülő embereket. Megállt hirtelen mellettünk, aztán kirobbantak ismeretlen férfiak fekete maszkkal arcukon. Megragadtak párunkat, miközben már kaptunk a fejünkre egy zsákszerűséget. Elsötétült a világ, s ilyenkor az ösztönök veszik át az irányítást. Próbáltam rúgni, ütni és vágni, de képtelen voltam bármit elérni, sőt egy nagy taslit kaptam az arcomra és egy jelzőt. Betuszkoltak minket az autóba és elhajtottak. Megkezdődött a hosszú autókázás, ahol megkezdődött a pokol. Nem adtak enni, sem inni, sőt még Wc-re sem engedtek el minket, sem felügyelettel. Nem lehetett beszélgetni, sem pusmogni, hanem a nagy csend. Őket hallgattuk, hogy rémtörténeteket mesélnek arról, hogy ha valakiből csúnya nő lesz, azt megölik szépen lassan. Megijedtem, olyannyira, hogy összevizeltem az autót. A büntetésem nem maradt el, mert az egyik megvert, míg a másikat ki kellett elégítenem szájjal. Ez az első szexuális élményem, ami egyáltalán nem esett jól. Haladunk tovább, míg mire megálltunk valahol. Később derült ki, hogy megérkeztünk az ő fellegvárukba, ahol minden elő van készítve a fogadásunkra. Egy külön szobába cipeltek, majd ott hagytak azzal az okkal, hogy ez jár a bevizelésért. Nagyon szűk szoba, vagyis inkább egy régen nem használt kamra és természetesen ablaktalan. Koszos minden, s kissé dohos. Az ajtó záródásával újra elsötétült a világ. Tombolni kezdtem a kis helységben, mert ki akartam szabadulni és hazamenni, vagy legalább elmenekülni. Kifáradtam annyira, hogy nem érdekelt a piszkos padló és álomba merültem. Három óra alvás után arra ébredek, hogy valaki belém rúg erőből a lábamba. Mire felfogom, hogy éppen bántalmaznak, addig már a tizedik rúgásnál jár. Összehúzom magam, miközben fájdalmasan ordítok mindaddig, míg az alapos verés nem zajlik. Hirtelen abbamarad a fizikai érintkezés, aztán megetetnek mert én a sajgó és összevert testemmel képtelen vagyok. Magamra hagynak egy napig, amint én sírással, elmélkedéssel és gyűlölködéssel teszek. Másnap újra eljönnek, hogy szexuális vágyaikat kielégítsem. Igen, szájamé volt a főszerep. Mikor végeztek, akkor az utolsó illető elmondta lényegében, hogy játékszerek leszünk pénzes embereknek. Tiltakoztam és könyörögtem, hogy engedjenek el, mire az ismerős verést kaptam meg. Sosem dicsértek meg, vagy jutalmaztak meg, csupán a büntetést kaptam. A napok végül hetekké, míg a hetek hónapokká váltak. 6 hónapja mosdatlan voltam, mikor benézett hozzám a főnök, hogy teszteljen. Az állandó sötétben élés, a verések és a többi gyalázatos cselekedet megért bennem. Olyanná váltam, mint egy kutya, aki gazdája parancsára ugat és azt tesz, amit csak kér. Jutalom? Igen, végre kikerülök ebből a veremből, hogy egy szépen berendezett tágas szobát kapjak. Első dolgom, hogy megmosakodjak és tiszta legyek, azáltal a közérzetem a fellegekbe száll. Első gondolatom, hogy nem olyan rossz hely ez, tán egyszer kikerülök innen. Hogy ezután hogyan tovább? Perverz tanárokat küldtek hozzám, hogy azok minden furcsa vágyukat kielégítsék, cserébe tanított ingyen. Így ismerkedtem meg lassacskán a szexuális élettel, ami egészen az érintéstől kezdve majdnem a közösülésig. Pár szökési kísérletem volt, de aztán végleg feladtam. Az ember egy idő után beletörődik a helyzetébe. A tanulásba menekültem el, annak ellenére, hogy azután milyen dolgokat kellett csinálnom.

Az élvezetek birodalma

18 éves koromra csinos nővé váltam, ám a magasságomra nem vagyok büszke, mert 159 centiméter az átlagostól jóval alacsonyabb. Az alakom viszont kellemes lehet minden férfinek. Pontosan a születésnapomon jött hozzám a főnök, hogy elbeszélgessem velem. Három kívánság teljesítését ígérte nekem. Elsőnek a harcművészeteket választottam. Másodiknak azt kértem, hogy én választhassam meg a partnereimet és utolsóként a felemelkedést, mikor 26 éves leszek. Ez utóbbin nevetett, azonban bedobtam női varázserőmet, vagyis a formás testemet. Összegabalyodtunk, majd több órán keresztül szeretkeztünk. Elvesztettem a szüzességem, ami nem kellemesen történt ugyan, mert különös fétisei voltak. Többet nem láttam, meg állandóan emberei irányítanak minket. Nehezen indult be a szex másokkal, ám minden másba, ebbe szintén beleszoktam. Jöttek hozzám, nők és férfiak egyaránt, így be kell vallanom, hogy teljesen ugyanúgy szeretem mindkét nemet az ágyban. Szex minden műfajába belekóstoltam, ám a kedvencem maradt a kettesben való játszadozás. Jobban oda tudok koncentrálni a partneremre és fordítva igaz.
Az évek gyorsan elszálltak, s 26 éves lettem. A főnök megjelent újra, amitől én boldog voltam. Kíváncsi voltam, hogy valóban felemel? Újra vizsga elé állított, amit a legjobb tudásom szerint válaszoltam meg. Nem szólt semmit, csak előkapta a bicskát és annak segítségével fejtette le a szexrabszolgát jelentő ruhadarabokat. Ezután felvonszolt a lakosztályába, ahol kénye kedve szerint játszadozott velem. Három napig tartott e kéjes kínzás, mikor a végén szeretkezés után közölte, hogy nem áll módjában felemelni és mit képzelek magamról. Megütött, majd még egyszer. Az elsőt még tűrtem, de aztán kinyúltam az ágy melletti asztalon fekvő bicskáért, majd annak segítségével metszettem el a torkát, ezáltal a testem beterítve vérrel. Meglepődtem a cselekedetem. Sokáig nem tértem magamhoz, míg nem sikerült tisztázni magamban, hogy élni akarok. Halál nyugodtan mentem tusolni a lakosztálya fürdőszobájába, hogy forró és hideg vízzel alaposan megmosakodjak. A dolog végeztével visszasétáltam a lakosztályomba és felvettem egy saját ruhát.

Szabadság és az én sötétségem.

A ruha felvétele után rögtön megjelent az egyik elrabolom, hogy minden dühét kieressze és kioltsa az életem. Akkora vérszomjat, bosszúvágyat és habzó szájat még nem láttam. Kezében a gyilkos bizonyíték, mikor meghallottam a folyóson kiabálni ismeretlen embereket, akik azt kiáltják, hogy rendőrség. Egy hangos sóhajjal ültem le az ágyra, míg amaz elmenekült. Nemsokára rendőri kommandósok jöttek, hogy az egész épületet őrizet alá vegyék. Nem úszta meg egyik féreg sem, hiszen minden lány ellenük vallott és köztük én is. Az én gyilkosságom szintén kiderült, de valami jó ügyvéd elsimította a dolgot. Hálából lefeküdtem vele, de többet nem érdemelt. Új életet kaptam, amivel sajnos nem tudtam mit kezdeni. Sehogy sem tudtam megszokni a kinti világot, mert egyáltalán nem éreztem jól abban a közegben. Egy álmatlan éjszakámon eszembe jutott az a ferde gondolat, hogy férfiakkal és nőkkel fogom foglalkozni. Többször elvetettem a gondolatot, majd normális munka után néztem. Csalódnom kellett, mert alkalmatlannak találtak. Elköltöztem arról a vidékről Las Vegasban, hogy ott szerencsét próbáljak. Hátborzongató dolog az egészben, hogy ott sokkal otthonosabban éreztem magam, ahol egy-két alvilági kinézetű alak megfordult. Még aznap este arra a döntésre jutottam, hogy itt talán lehetek valaki. Megpillantottam egy csinos 18 éves lányt, aki kicsípve szórakozóhelyre sietett. Ragadozó gyorsaságával csaptam le rá, hogy elkezdjem a saját elképzelésem első fejezetét véghez vinni.



A hozzászólást Serafina Eldene összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 26, 2015 4:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Serafina Eldene

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-