KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Christian Westwood Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Christian Westwood Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Christian Westwood Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Christian Westwood Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Christian Westwood Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Christian Westwood Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Christian Westwood Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Christian Westwood Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Christian Westwood Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christian Westwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian Westwood Empty
TémanyitásTárgy: Christian Westwood   Christian Westwood Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2015 7:52 pm

Christian Westwood
London, 1980. 01.12.[You must be registered and logged in to see this image.]
35
Nyomozó
Cops
Benedict Cumberbatch
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Tanult, türelmes, kitartó, megbízható, védelmező.


◆ negatív tulajdonságok: Erőszakos, könnyen leveszíti a kontrolt, maximalista(mindig nagyok az elvárásai), mindent kimond, amire csak gondol, egoista, enyhén szociopata.


◆ egyebek: Munkájában mindig elhivatott, ami sikeressé teszi karrieri szempontból a magánéletéről ez azonban már nem annyira mondható el. Sokat dohányzik, gyakorlatilag ez tartja vissza dühkitöréseit, rendszeresen kell pszichológushoz járnia munkahelyi konfliktusok miatt.

Történet vagy szerepes példa
A citromsárga szalagok üdítően hatnak az elmére. Mögöttes jelentéstartalmuk azonnali változasokat indukál a testben. Enyhe adrenalin löket figyelhető meg, enyhén erősödő izzadás, emelkedik a pulzus és mindenki valamiért sokkal hivatalosabbnak érzi magát, amint bekerülhet egy lezárt zónába.
A kaszinó előterében egy hulla fekszik még nincsen letakarva mert még folyik a helyszínelés és a helyiség teljes mértékben kiüríthető volt. Néhányan félreálnak az utamból miközben a tetthely felé sétálok. Fekete ballonkabátom igencsak elüt a rendőri egyenruhától könnyen civilnek nézhetnének, de attól én nagyon messze állok. Évekig dolgoztam Londonban és azt a munkát jóval kielégítőbbnek találtam, de a keretcsökkentés és az ügyek hiánya miatt új munkalehetőség után kellett néznem. Las Vegas igencsak távol áll az én ízlésvilágomtól és az amerikaiakkal még nehezebben jövök ki, mint az angolokkal, pedig szinte teljesen biztos voltam abban, hogy ez lehetetlen.
-Megkeresték már, hogy hanyadik szintről lökték ki?-kérdezem a holttestet körbeállóktól miközben leguggolok mellé, hogy jobban szemügyre vehessem. Senki sem válaszol, gondolom egymásra várnak. Rájuk emelem a tekintetemet.
-Akkor ezt nemnek veszem.-sóhajtok egy aprót lemondásom jeléül.
-Balesetet állapítottak meg a véralkohol szint miatt.-végre valahára valaki megszólal.
-Nézzen csak felfelé. Azokon a korlátokon nem tudnak átbukni még a részegek sem tekintve a magasságukat. Az emberünk vagy mászott és öngyilkos lett, amit kétlek a kaszinóban nyert összeg miatt vagy, ami ugye valószínűbb az hogy valaki átsegítette az akadályokon és mint tudjuk egy részeg aligha ellenkezett volna annyira, hogy életben maradjon. Az arcán látható sérülésekből és a karikagyűrű hiánya miatt, ami valószínüleg a hotelszobájában vagy valamelyik zsebében pihen azt mondanám, hogy a szeretője párja jött rá a kis románcra. Keressék meg a szobáját és, hogy melyik emeletről dobták ki. Nézzék át a kamerákat és hívjanak, ha van valami.-lassan állok fel és mindenki csak bámul rám senki sem mozdul meg. Értetlenül ráncolom össze a homlokomat és hirtelen mindenki elindul a dolgára. Kiváncsi vagyok, hogy az emberek vajon miért ilyen lassúak. A telefonom gyorsabban működik, mint az ő agyuk.
Taxit fogok és visszavitetem magamat a lakásomhoz. Nem túlságosan hosszú az út, de legalább nem kell idegenektől elkapott mondatfoszlányokon rágódnom. Egy szobát bérelek egy nagyobb házban valahol Las Vegasban, ami azért praktikus, mert nem kell túl sokat fizetnem és nem is szoktam egyedül lenni. A taxi leparkol, fizetek és bemegyek a házba.
-Van kedve egy teához, Christian?-kellemes női hang fogad. A hölgy akitől bérlem a szobát már elkezdte megszokni a stílusomat, de még szükségünk lesz egy kis időre, amíg összecsiszolódunk.
-Természetesen. Csak lepakolok.-bólintok egy aprót és felsétálok a lépcsőkön egyenesen a szobámba. A falakat nem képek díszítik, hanem újság kivágások, olyan ügyekről, amik komoly gondolkodást okoztak és még mindig nem értek egyet a dolog végkimenetelével. Kabátomat felakasztom az ajtó melletti fogasra és végigfuttatom a tekintetemet a cikkeken, majd inkább csatlakozom a ház tulajdonosához a konyhában.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Christian Westwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian Westwood   Christian Westwood Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 2:08 pm

Elfogadva!
Üdvözletem!

  Ami azt illeti, le sem tagadhatnád, hogy angol vér csörgedezik ereidben. A szociopata szó láttán picit bíztam abban, hogy megismerhetjük azt az oldalad (is), ám remélem majd a játéktéren teljes mértékben kibontakozol. Wink

  Tetszett, hogy röviden, ám mégis lényegre törően fogalmaztál, és egy picit betekintést nyertünk a munkádba.
Ami a lassúságot illeti...lassan járj tovább érsz - sokakat biztos ez vezérel. Very Happy

  Egy biztos, itt Vegasban rengeteg bűnös lélek kóricál...úgyhogy sosem fogsz unatkozni! Nyomás foglalózni, aztán már indulhat is a nyomozás! Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Christian Westwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-