KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alexis és Douglas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alexis és Douglas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alexis és Douglas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alexis és Douglas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alexis és Douglas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alexis és Douglas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alexis és Douglas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexis és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 7:12 am

Az egyetem területe hatalmas volt, ezt nem lehetett kétségbe vonni, hiszen ahhoz, hogy az ember átsétáljon egyik végéből a másikba, minimum hidegélelmet kellett csomagolni. A távolságok miatt így nehezen megoldható a különböző épületek közötti csomagszállítás, amit persze a posta vagy egy futárszolgálat remekül megoldana, de nyilvánvalóbb és olcsóbb megoldás, ha a hallgatók öltik magukra az egyenruhát és száguldoznak a campus utcáin és járdáin.
Doug bár nem volt az a kimondottan sportos alkat, mégis jelentkezett a kihívásra, mint amikor Katniss emelte magasba kezét a viadal előtt. Persze neki nem szurkolt senki és polgárháborút sem indított el, de legalább olyan felemelő érzés lehetett, mint amit annak idején olvasott úgy négyszer és látott filmen vagy hétszer. Jól van na, tetszett neki Jennifer Lawrence. Nem tudott ellene mit tenni. Azok a feszülős cuccok...
Megrázta a fejét, majd becsekkolt a központi irodába, ahová minden szállítási kérelem befutott. A keddek általában csendesek voltak, amit jobban szeretett volna, de neki a csütörtöke volt szabad, mely napon csak egyetlen órája volt, az is tizenegyig. Így ellenőrizte a cuccait, majd elindult az elosztó felé, ahová a posta és mindenféle csomagküldő szolgálat leadja a cuccokat. Valami érthetetlen ok miatt  ezeknek a cégeknek a kocsijait nem engedik be az egyetem területére, ami viszont neki ad kereseti lehetőséget.
- Ezt leadod a biológia tanszéken, de vigyázz vele, méhek vannak benne. Rohadtul nem lenne jól, ha véletlenül elejtenéd. - vigyorgott fel a hatalmas méretekkel megáldott fekete fickó, aki a tavaszi kellemes időben is képes volt úgy izzadni, mintha legalábbis nyár lenne. Doug áldotta a sorsot, hogy nyáron nincs szemeszter, így nem is fog találkozni ezzel a trollal, de a gondolatából a másik röppentette ki. - Ezt meg leadod a képzőművészet tanszéken. Mondd meg a kis picsának, hogy ha még egyszer ide rendeli a cuccát, akkor visszaküldöm a feladónak.
- K-k-kinek?
- Olvasni csak tudsz fiam? Ki a címzett? - röfögte fel a másik, majd a következő futárhoz fordult, aki már türelmetlenül várta, hogy elindulhasson. Szinte látszott rajta, hogy ő sem bírja az izzadtságot.
Douglas tehát becsomagolta a cuccokat a hátitáskájába, külön ügyelve arra, hogy a méheknek semmi bajuk ne essen, majd odasétált a biciklijéhez és szaporára vette a figurát. Fülében Jimi Hendrix húzta elég súlyosan a húrokat, amitől mindig kicsit jobban érezte magát. Most el tudta engedni, hogy a táskájában megannyi szúrós állatka aludt egy papírhengerbe csomagolva, de azért egy nagyot sóhajtott, amikor a biológia professzornak a kezébe nyomta a szállítmányt.
- Áhh, végre! Tudja, milyen régóta várok már ezekre?
- Őőő...
- Nem is tudja fiatalember, nem is tudja! - honnan tudta volna hősünk, hogy mennyit várt rá, hiszen neki csak annyi volt a dolga, hogy az adott tanszékre, az adott őrült professzor kezébe adja az adott csomagott. Adott a feladat, így miután visszaért a kerékpárjához, a képzőművészeti felé vette az irányt, hogy megkeressen egy Alexis Rohr nevű egyént, akit le kell basznia. Az utóbbi persze nem fog előfordulni, hiszen neki nincs meg a jelleme ahhoz, hogy bárkit számonkérjen, de azért jó volt eljátszani a gondolattal, hogy egyszer lehetne ő is olyan férfi, mint a szerepjátékok közben.
A tanszéken a portás kicsit furcsán nézett rá, hogy nem egy tanárt keres, de a számítógépéből gyorsan kikereste, hogy a harmadik emelet melyik műtermébe van a lány éppen beosztva. Lépcsőkön fel, balra el, majd ajtón bekopog... illetve inkább beesik, mert bármennyire is volt gyönyörű a folyosón kifeszített szőnyeg, neki mégis sikerült megtalálnia azt az egyetlen gyűrődést, ami érdemes volt arra, hogy hasra essen. Személyi sérülés nem történt, de esését a csomag tompította, mely a mellkasa alatt már nem nézett ki olyan jól, mint az esés előtt.
- Alexis Rohr? Csomagot hoztam... - fordult le a kicsinynek és már doboznak sem nevezhető amorf formáról, miközben próbálta összeszedni nem létező bátorságát, hogy az átvevő szemébe nézzen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Alexis Rohr
Alexis Rohr

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Mar. 21.

Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 4:20 pm

Az egész napot itt töltöttem az egyetemen, és még talán estig itt fogok lenni, főképp ha megjön a csomag, amit rendeltem. És nagyon remélem, hogy megkapom a csomagom, bár azon se lepődnék meg, ha visszakerülne a feladóhoz. Mondjuk ha ez megtörténne, akkor sem lenne belőle semmi baj, maximum nem fogom ma elkezdeni a legújabb munkám, és ismét rendelhetem meg a cuccot.
Na mindegy, most inkább a mostani feladatra kéne figyelnem, hogy még lehetőleg ma be tudjam fejezni, de bahh... Aaannyira unalmaaas...! Csendéletet kell rajzolnom. Ez most komoly? A gyümölcsök nem beszélnek, nem mozognak, semmit nem csinálnak. De tényleg semmit az égvilágon. De milyen jópofa, és vicces lenne, ha legalább beszélni tudnának. Én személy szerint jól el lennék velük, és biztos lenne rengeteg dolog, amiről tudnánk beszélni, de így...?
Dél környékén lebaktattam a kertbe, és szedtem néhány virágot, hogy feldobjam valamivel ezt az unalmas csendéletet. Így most már az almák, narancsok, és banánok mellett szép, színes virágok is vannak. Mindjárt jobb, nem? A kertész bácsi biztos nem fog örülni, hogy megint megritkítottam a virágágyást, a múltkor is kaptam egy szép nagy fejmosást miatta. De most szerencsémre nem volt itt, szóval megúsztam. Hihi...
Először ceruzával rajzolom meg az alapot, és ha zzal kész vagyok, akkor állok neki a festésnek. Csak néhány ecsetvonással végzek, mikor beesik valaki, és szó szerint. A puffanást hallva odafordítom tekintetem, és szinte azonnal eldobom az ecsetet, és odaszökkenek szerencsétlen sráchoz, leguggolok mellé.
- Áááá! Megjött a csomag! De jó..! - visítok fel, mikor meglátom a kicsit deformálódott dobozt, és azonnal a srác nyakába vetem magam, megölelem őt, és egy pár másodpercig el sem engedem, hacsak el nem lök magától korábban. - Köszi, hogy elhoztad nekem. - szemem csak úgy csillog a boldogságtól. Elveszem tőle a dobozt, és leteszem az egyik padra. Még szerencse, hogy nem olyan törékeny dolog van benne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 9:11 pm

~ Ne zavarjon, hogy szanaszét törtem magam, de itt a csomag! - kicsit negatív volt önmagához képest, de ilyen az, amikor nem törődnek az érzéseivel. Márpedig az a valami, amire ráfordult, amikor lekászálódott a dobozról, most nagyon nyomta a veséjét. Valahogyan így képzelte el a vesegörcsöt, de ahogyan a lány rávetette magát, a fájdalom csak fokozódott. Illetve egy pillanat múlva enyhült...
Hát, valljuk be, a csaj szép volt, s ahogyan a vöröslő hajkorona beterítette, kedve lett volna elkeveredni ebben a rozsdás őserdőben. S amit a másik csak kósza másodperceknek hitt, neki egyértelműen óráknak tűnt, hiszen a másik nemmel ennyire közeli viszonya talán még sosem volt, s őrült lett volna, ha el akarta volna lökni magától Alexist. Sőt, ha pár tényleges órával tovább marad a másik rajta, talán vette volna a bátorságot, hogy átkarolja, azonban a csomag felett érzett öröm elragadta tőle a lányt és egy padra kényszerítette.
- Szívesen. - válaszolt még mindig a padlóról, majd pár pillanattal később már ülve nézett a lányra, amint ő kibontja a csomagot. Kíváncsi volt, persze, hogy kíváncsi volt arra, hogy mi van a dobozban, amiért ennyit szenvedett. Valószínűleg ez lett volna az a pillanat, amikor megemlíti a kövér fickó intését, hogy Alexis méltóztatik nem ide rendelni a cuccait, de egyszerűen nem volt benne annyi mersz, hogy ezt meglépje. Inkább csak maga mögé pillantott, hogy veséjének sanyargatóját azonosítsa és amit ott talált, az egy klumpa volt. Nem tudta elképzelni, honnan tudta, hogy ezt a féle facipőt klumpának hívják, de képzeletben egy balkéz-jobbváll kombót lenyomott, amiért mégiscsak felismerte.
- Ugye nem lett semmi baja a csomagnak? - kérdezte kicsit félszegen, majd kecsesnek nem mondható módon kelt fel az padlóról. Teste játszani kezdett vele, hiszen kicsit megszédült az egésztől, majd meg is kellett támaszkodnia, hogy el ne essék. - Ugye nem baj, ha kicsit leülök?
Vágta le magát Alexis mellé, meg sem várva a választ, majd nagyokat kezdett fújni, várva, hogy vérnyomása helyrejöjjön a hirtelen felállástól. Ebben a pillanatban újra Alexisre nézett, majd jól magába szívta a lány látványát. A tűzvörös és hatalmas hajzuhatagot, a hófehér bőrt, a törékenynek tűnő testalkatot.
- Vajon tényleg igaz lehet a rozsdás tető, nedves pince állítás? - kicsit megállt, hogy ellenőrizze, nem hangosan mondta ki a szavakat. És azt kellett megállapítania, hogy nem tudta megállapítani. Kimondta vagy mégsem? Vajon a lány meghallotta vagy mindez csak a fejében játszódott le? Nem akarta megvárni a válaszokat a kérdéseire, így inkább csak biccentett egyet és elindult kifelé. Lehetőleg feltűnés nélkül...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Alexis Rohr
Alexis Rohr

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Mar. 21.

Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 6:36 pm

Oly' nagy öröm kerít hatalmába a csomagom láttán, hogy szinte azonnal megölelem a srácot, aki elhozta nekem, nagy szerencsémre pedig nem lök el magától. Hát ez remek! A legtöbben nem szeretik, hogy ölelgetem őket, mert nekik "túl nagy a személyes terük" és nem szeretik, ha oda belépnek olyan emberek, akiknek nem lenne szabad. Jelen esetben, illetve általában mindig az a bizonyos személy én szoktam lenni, és olyankor mindig jól lehordanak, hogy ilyet nem szabad, és ha még egyszer megpróbálok hozzájuk érni, azt nem élem túl. Volt olyan, aki még azt is megtiltotta, hogy ránézzek. Ti már hallottatok ilyenről? Hisz az lehetetlen, és én egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne nézzek rájuk, vagy esetleg ne öleljem meg őket. Nem is tudom, hogy tudnak emberek ölelés nélkül élni... Szörnyű.
Csak pár másodpercig tart az ölelés, utána elveszem a csomagot, és az asztalra teszem.
- Neeem! Kemény fából faragták, ennek nehezen esik baja. - felelek a srác kérdésére nevetve. Igazából nem is tudom, hogy milyen fajta fából készült ez a facipő, ami még csak ronda, egyszínű és unalmas, de az biztos, hogy jó kemény, és nem törik el könnyen, ami - szerintem - egy jó klumpa ismérve. Ezt még ma fel fogom díszíteni, ki fogom festeni, szép színesre, már kezd körvonalazódni a kobakomban, hogy nézzen ki. Biztos nagyon csini lesz. - És te jól vagy? Nem fájt nagyon az esés? - Kérdezem kíváncsian, széles vigyorral az arcomon, a már mellettem ülő srácra meredve. Nem lehetett valami kellemes az az esés, főleg hogy a csomagra esett, ami nem épp puha, sőt...
- Hm...? - nézek értetlenül, kiskutyaszemekkel, és félrebillentett fejjel a srácra a következő mondata hallatán. - Nem tudom, de a nagyi házának lent, vidéken eléggé nyirkos, és nedves a pincéjük. Bár azt nem tudom, hogy a tető milyen... azt még nem néztem meg... - vigyorgok ismételten a srácra, ám ez a vigyor hamar lekonyul, mikor meglátom, hog menni készül, így hát gyorsan megfogom az egyik kezét, és finoman visszarántom egy picit, ezzel reményeim szerint maradásra késztetve. Legalábbis ideiglenesen.
- Ne menj el, kérleeek! Olyan unalmas itt egyedül. Nem maradnál még egy kicsit? Légysziii! - nézek könyörgőn a fiúra, nagy bociszemekkel, és még a kezem is összekulcsolom. Persze ezt úgy, hogy az ő mancsát is végig fogom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 10:51 pm

~ Megfogta a kezem! - sikkant fel egy pillanatra belül, majd az érzés továbbra is fennmaradt, hiszen azok a hatalmas nagy szemek úgy néztek, mintha ő jelentené a megváltást a lánynak. Szerencséje volt azzal, hogy a másik nem ismerte a vöröshajú nőkről alkotott közkeletű véleményt, így ő is gyorsan feledte, hogy egyáltalán szóba hozta.
- Mr. Walters kicsinál, ha nem megyek vissza a postázóba... - arra a hatalmas nagy emberre gondolt, akitől egy órával ezelőtt a kiszállítandó csomagokat kapta. Azonban volt benne egy másik érzés, egy olyan melegség, amit egy emberi lény érintése jelentett, amit nagyon ritkán érzett. Bár persze néha addig szokott ülni a jobb kezén, hogy az elzsibbadjon és így megfogva a bal kezével kicsit olyan, mintha valaki mást érintene meg. Ez a mostani viszont teljesen más volt, amit már nagyon régen nem tapasztalt. Így annak ellenére, hogy félt a hatalmas nagy embertől, nem tett semmit azért, hogy szabaduljon.
- ... de még mindig érzem a mellkasomban az esést. Nem árthat, ha kipihenem. - mosolygott Alexisre, mintha a világ legtermészetesebb dolga lett volna. Kicsit nem is lepődött talán, hogy ennyire magabiztosan válaszolt, de néha voltak pillanatai, amikor bizony meglepetést tud okozni magának is. Aztán a következő pillanatban irányt változtatott és az ajtó helyett az ablakokhoz indult, így talán megszabadítva magát a lány béklyójától. Pár lépéssel a szivárvány minden színében játszó, átlátszó falhoz ért, majd megfordult és a párkánynak dőlve pihent meg hosszú percekre.
Egyelőre nem szólt. Csak figyelte a lányt, a környezetet, a félkész műveket, a virágokkal szórt csendéletet... Egy pillanatra eszébe jutott, hogy ő mennyire távol is van ezektől a dolgoktól, annak ellenére, hogy néha sárkányokat és ork harcosokat szokott rajzolgatni. Állítólag van tehetsége hozzá, bár ezt sosem ismerné be magának.
Most a környezetéről átváltott a cipőjének orrára. Elnézte a kicsiny fehér gumiorrot, ahogyan a cipő feketéjének többijétől elüt, ahogyan fel és le mozgott elméjének akaratát követve. Nagyot sóhajtott, majd tekintetét visszapattintotta Alexisre... Szép volt és ettől a gondolattól újra elvörösödött, úgyhogy megint cipőjének az orrára fókuszált. Csak szuszogott maga elé és nézte a cipőt. Szuszog és cipőnézés.
~ Miért vagyok ennyire szerencsétlen? - tette fel magának a kérdést, majd újra szuszogott és nézte a cipőjét.
- Milyen szép idő van odakint, nem? - törte meg végre a magára erőszakolt csendet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Alexis és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis és Douglas   Alexis és Douglas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Alexis és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lillie & Alexis
» Alexis Rohr
» Evalynne és Douglas
» Lillie és Douglas
» Zoey x Douglas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-