KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber&Ian Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber&Ian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber&Ian Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber&Ian Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber&Ian Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber&Ian Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber&Ian Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber&Ian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber&Ian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber&Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 7:06 pm

Körülbelül 11 tájékán ébredek fel arra, hogy éhes vagyok. A fejem zúg, és már felülés közben is szédülök. Nem túl gyakran fordul velem elő ilyen, de másnapos vagyok. Tegnap rendesen felöntöttem a garatra. Mentségemre szóljon, hogy a barátnőm születésnapja volt amit azért illik megünnepelni, nem? Kicsit túlságosan is sikerült, ami főleg annak köszönhető, hogy a közös barátainkkal indultunk el otthonról és valamelyikünk mindig talált ürügyet még egy körre. Ennek meg is lett az eredménye méghozzá az, hogy nem vagyok túl rózsásan. Mázli, hogy ez a pihenőnapom, máskülönben vakarhatnám a fejem. Most azonban nem nagyon kell sietnem sehová, van időm kiheverni a tegnapot. Kezdésként beveszek egy szem aszpirint, küldetek fel magamnak reggelit, majd letusolok. Mire kiszállok a fülkéből máris valamennyivel jobban érzem magam, már nem is nagyon szédülök és a fejem se fáj annyira. A délután eltévézem, aztán olyan 4 óra felé elkezdek készülődni. Hogy hova indulok? Sehova. Egyik ismerősömmel fogok találkozni. Beszéltünk tegnap este és panaszkodtam neki arról, hogy a húgom mennyire átveri anyámékat és mégse bukik le. Erre ő felvetett az ötletet, hogy pénz fejében szívesen szerez bizonyítékokat, én meg persze bele is mentem. Megbeszéltük, hogy eljön 6-kor és megtárgyaljuk a részletek. Fél hatra lassan, kicsit se kapkodva [You must be registered and logged in to see this link.] és fogadásra készen várom. Addig amíg rá várok felnyitom a laptopom és böngészek kicsit a neten, hogy elüssem az időt. Nagyszerű lesz, hogy ha minden jól megy akár napokon, heteken belül meglesz minden szükséges bizonyíték, hogy anyámék garantáltan elhiggyék milyen az ő kis szemük fénye. Már alig várom a pillanatot, amikor lefagy Lillie arcáról a mosoly és anyám végre megérti miért is volt köztünk a húgommal mindig feszült a levegő az ünnepi asztalnál. Megnézem akkor majd mennyire lesznek rá büszke amikor kiderül milyen sokat is hazudott pofátlanul a képükbe. Biztos nagyot fog zuhanni a szemükben. Milyen kár! Hát így járt, meg kellett volna gondolnia kivel húz ujjat. Velem nem fog büntetlenül packázni az szent.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2015 7:52 pm

Szabad napos vagyok végre, azonban rendszerint nem lábam lógatásával fog eltelni. Van egy ismerős lány, aki mostanában elég sokat elmesélt a húgáról és arról, hogy szeretne vele kitolni vele. A találkozót hatra lett megbeszélve. Már előre megtervezem magamban az egész napot. Az öltözetem egészen utcai. Egy menő kék farmerrel és egy szürke  izompólóval megelégszem. Lábamon egy fehér sportcipő. Magamhoz veszem a cuccaim, mint forgalmi, jogosítvány és a többi. Otthon beszállok a sportautómba, aztán egy kellemes kocsikázás után érkezem meg a megbeszélt helyre. Ránézek az órámra, majd mivel látom, hogy nem vagyok késésben, így nyugodtan elindulok hozzá, a szobájához. Nézem közben az embereket, hogy mit csinálnak, vagy mi foglalkoztatja őket. Néha jó megfigyelni az embereket, mert sokat tanulhat tőlük az ember és nem fogja ugyanazokat a hibákat elkövetni. Megérkezek a szobájához, ahol még eligazítom magamon a az öltözetet, hogy jól mutassak benne, aztán hangosan bekopogok az ajtaján. Nevét nem kiáltom, mert a hotelban mások teljesen félreértenék a helyzetet. Ezek után türelmesen várom, hogy ajtót nyisson, aztán beengedjen. Kíváncsian várom a beszélgetésünket, emellett legfőképpen mit gondol arról, hogy miként füleljem le a húgát. Amint kinyitja az ajtót, akkor én ráköszönök Amberre.
- Szia! – kihasználom a lehetőséget ismerősként, s egy határozott ölelést mellékelek a szóhoz. Ajkaimon egy elégedett pimasz mosoly jelenik meg, majd öt másodperc után elválok tőle, hogy belépjek a birodalmába. Rögtön leveszem a cipőm, mert nem akarom összepiszkolni a lakását. Odafordulok hozzá, majd egy könnyed kérdéssel kezdem.
- Milyen az eddig napod? Kellemes volt? – hallatom a hangom, miközben nem palástolva a dolgot, de végigmérem alaposan tetőtől talpig. Tetszik nekem Amber külseje, mert van benne pár vonal, ami igazán megragadja a férfi fantáziám. Természetesen tudom jól, hogy nem szex miatt jöttem el hozzá, bár kezdek kételkedni ebben a dologban.
- Én egészen finomat ettem délután, így tele vagyok.  Teljesen készen állok arra a bizonyos beszélgetésre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 2:08 pm

Mindenkinek meg van a véleménye rólam, kinek jó, kinek rossz. Egyértelműen nem gondolnak angyalnak és hibátlannak, de ezeknek nem is tartom magam. Sok jelzőt könnyen rám lehet aggatni, negatívakat és pozitívakat egyaránt - értelemszerűen azok, akikkel nem vagyok jóban az előbbiből látnak többet -. Egy azonban biztosan nem aggatható rám: gonosz. Igen, néha önző vagyok és a saját céljaim érdekében képes vagyok aláásni másoknak, viszont oktalanul senkit nem bántok. Csak annak teszek keresztbe aki megérdemli. Lefogadom, hogy a húgocskám azt hiszi, hogy gonosz vagyok és valójában ő nem csinált semmi rosszat, amiért elégtételt érdemelne. Á, tényleg nem! Pusztán mindig keresztbe tett ahol tudott. Mindegy, majd meglátja mi lesz érte a jutalma. Mindenki azt kapja amit megérdemel és én azon igyekszek, hogy vele ez minél hamarabb történjen meg, ne kelljen túl sokat várnia.
Nekem sem kell túl sokat várnom, hat körül kopognak az ajtón. Lecsukom az ajtót, majd megyek és kinyitom egy mosollyal az arcomon. Az jött akire vártam, ezen nem is lepődök meg, ugyanúgy, ahogy az ölelésén se, hiszen jó viszonyt ápolunk.
- Szia! - viszonozom a köszönést majd elengedem. Nagyon helyesen fest, mint mindig. Szeretem, ha a társaságom nem csúnya, mert ha mást valószínűleg nem is csinálunk csak beszélgetünk jól esik, ha nem holmi bénaságot kell néznem. Ő abszolút nem csúnya, sőt még illedelmes is. Részemről fent hagyhatta volna a cipőjét, egy kis porszívózás belefér, de ahogy gondolja, nem fogom leszedni a fejét az biztos.
- Tűrhető, főleg a délután. - válaszolok és gondolom sejti, hogy délelőtt a macskajaj kerülgetett, mivel összefutottunk tegnap este a bárban és nem voltam túl szomjas. Ezt nem szégyenlem, nem szoktam gyakran berúgni, csak alkalomadtán. Őt is láttam már részegen, volt amikor egymásba is gabalyodtunk. Részemről akár most is sor kerülhet egy menetre miután mindent lefixáltunk.
- Helyezd magad kényelembe nyugodtan. - mutatok a kanapé felé és hátat fordítok neki. Az asztalhoz megyek és az odakészített poharakba vörösbort töltök. A poharakkal a kezemben sétálok oda hozzá és az egyiket átnyújtom neki egy mosollyal, majd leülök mellé.
- Remek. Arra gondoltam, hogy te gond nélkül ki tudsz belőle húzni sok infót. - kezdek el rátérni a lényegre. Lilliet elnézve egy helyes pasasnak hamar kikotyog némi infót.
- Ha szerzel bizonyítékokat arról, ahogy dogot vesz, vagy használ busás jutalom üti a markod. - fejtem ki felé fordulva és felveszem a kanapé melletti kis asztalkáról felveszem a köteg zöldhasút és visszafordulva felé forgatom a kezemben. A külső dolcsi alapján tisztán láthatja, hogy Franklin bácsi díszeleg rajta. - A felét megkapod most, a másik felét pedig csináltál pár árulkodó képet és hangfelvételt. - pillanatnyi hatásszünetet tartok. Ha akarja tőlem átnézheti az összes bankót egytől egyig, hogy biztos legyen benne hogy nem csak az első pár dollár igazi. Nyugodtan megteheti, a helyében én is könnyen lennék bizalmatlan.
- Gazdagodhatsz még egy ilyennel ha valami még szilárdabb bizonyítékkal tudsz szolgálni. - mondom és remélem ezzel eléggé sikerült ösztönöznöm. Tudom, hogy hülyének tűnhetek amiért ennyi pénzt hajlandó vagyok kiadni ezért, viszont nagyon szeretném, hogy végre lebuktathassam előttük. Annyi évig mindig ő volt a kis kedvenc akit babusgattak, imádtak, akiről mindig azt mondták, hogy példát kéne venném. Meglátjuk, hogy ha nem sokára megtudják milyen is a "pici drágaságuk" mit is fognak szólni. Tuti ki lesznek akadva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2015 3:44 pm

Helyes lány, így minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy segítsek rajta. Emellett itt a hotelban tudom ügyelnek a tisztaságra az emberek, így ezért én hozzájárulok a cipőlevételemmel ahhoz, hogy ne mocskoljam össze a helyet. Mikor hallom, hogy türhető délutánja volt, akkor megnyugszom és egy kedves mosollyal jelzem felé, hogy ennek hírnek igazán örülök. Egy ideje ismerjük egymást, sőt volt alkalmunk arra, hogy a másikat nem beszámítható állapotban láttuk. Ennek tetejébe, hogy ne legyen egyszerű a helyzet némi esemény történt köztünk. Úgy vélem, hogy érzi rajtam a dolgot, hogy pusztán a társaságát szeretem. Imádom nézni a meztelen testét, aminek teljesen a rabjává váltam. Olyannyira, hogy néha látnom kell őt. Nem tartom magam fanatistának, inkább egy kincsgyűjtőnek, akinek sikerült az első értéket megkaparintania. Mikor hallom, hogy helyezzem magam kényelembe, akkor elterpeszkedek a helyemen.
- Így gondoltad? – kérdezek vissza pimasz módon. Mikor látom, hogy egy pohár vörösborral kedveskedik nekem, akkor egy piros pontot kap tőlem. Elfogadom tőle az italt, aztán helyet adok neki mellettem. Várom, hogy mi az elképzelései? Nem kell sokat várnom, mert hamarosan belekezd a mesélésbe. Már az első mondatnál felmerül bennem pár kérdés, amit nem habozok elé tárni.
- Az lehet, hogy kihúzok belőle infót. De kíváncsi lennék, hogy mi az a határ, amit nekem adsz. Hiszen, úgy vélem az a tisztességes része, hogy nem fekszem le vele, mert az olyan lenne, mint ha megcsalnálak. – nem görgetem tovább ezen gondolatokat, de ebből rájöhet, hogy nekem Ő a hercegnőm, akit nem csalnék meg holmi információ szerzés miatt. Arra bologatok, hogy mindenképpen használható bizonyítékot kell, hogy végre lebuktassuk a hugát a szülők előtt. Mikor a pénzt kezdi el mutogatni nekem, hogy mennyi pénzt szán nekem a munkáért, akkor jelzésképpen visszatolom neki.
- Nem fogadhatom el úriemberként, sem szexi pasiként. Tudod jól, hogy én jól élek. Tartsd meg magadnak, sőt! – rögtön előkapok egy csekkfüzetecskét és ráírok egy kisebb összeget. Ezáltal hozzájárulok a kiadásaihoz, hogy sose tudjon eladósodni. Természetesen sikeresen megcsúszott az összeg egy nullával. Mikor aláírtam, akkor kitépem és átnyújtom neki.
- Szóval én mindenképpen bizonyítékot szerzek a húgodról, hogy drogozik és akkor legyen meg a dealer is. Természetesen köszönöm az ösztönzésed, de...noh mindegy. – nem mondom ki előtte nyílvánosan, hogy a legjobb az lenne, ha láthatnám őt meztelenül. Ha pedig egész este hancuroznánk, attól végképp le lennék kenyerezve. Természetesen próbálok pókerarcot vágni, azonban nem tartozom azon férfiak közé, akik a valódi érzéseiket elkendőzik. A szememmel már rég a dekoltázsán legeltetem. Egyszerűen megkivántam őt, ahogy itt ül mellettem.
- Van még valami, amit tudnom kell?   – teszem fel a kérdésem, miközben a közelebbik kezemmel kinyúlok felé, hogy átkaroljam testét. Másik felén, az oldalán pihen meg a tenyerem. Másik kezemben fogom az italt, amit gyorsan leküldök. Kellemes bor, miközben a kezem végül elveszem a testéről. Egy kérdés fogalmazódik meg bennem. Vajon most mennyire kiván lefeküdni velem? Amber nagyon jól tudja, hogy mi lapul a nadrágomban. Ha fogalmazhatok így, akkor egy nagy masszív tigris, aki szeret barlangba bújni. Jobbára felállok a helyemről, csakhogy a közeli falnak düljek. Felveszek egy menő pózt.
- Finom volt a bor, igazán különleges. Még sosem ittam ilyet. – közben én egyre inkább kivánom a Szöszimet, s ha nem történik semmi váratlan, akkor a kisebb fantáziálásom miatt látható jele lesz a dolognak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 12:12 am

Jól érzem magam Ian társsaságában még annak ellenére is, hogy a húgocskám puszta emlegetése is kicsit idegesít. Nyugodtabb vagyok mellette. Tudom, hogy benne bízhatok, nem árul el, nem hagy cserben, nem fordul ellenem. Jó ideje ismerem, átmentünk már együtt pár dolgon. Nem azt mondom, hogy mi vagyunk a világ legjobb barátai, viszont megértjük egymást és könnyen találunk közös témát. Biztos, hogy egy külső szemlélő furcsállja a mi barátságunkat főleg a kettőnk foglalkozása közti különbségeket elnézve. Az is érdekes, hogy bár a kapcsolatunk szexszel kezdődött mégse csak akörül forog minden. Persze az is szokott lenni néha, viszont ez abszolút nem gond. Egészséges felnőttek vagyunk, egyikünk se ronda, az lenne inkább fura szerintem, ha még nem feküdtünk volna le egymással. Én személy szerint szeretek egy kis intimitást vinni a dolgokba, az sose árt. Ritka amikor egy barátságot elronthat pár menet. Maximum akkor, ha kiderül, hogy valamelyikünk szerelmes a másikba és az nem viszonozza az érzelmeit. Remélem itt ilyesmi nem áll fent. Az biztos, hogy én ne estem bele.
- Persze. - mosolygok rá és tőlem akár kiterülhet mint egy béka, legfeljebb kicsit óvatosan arrébb tuszkolom, hogy legyen helyem, vagy legfeljebb állva maradok. Szerencsére egyik opciót se kell választanom, mert miután megkapta a neki kitöltött pohár bort és megpróbálok leülni önként ad nekem helyet.
Sejtettem, hogy meg fog állítani kérdezősködni, ezért ezen nem is húzom fel magam. A helyében valószínűleg én is hasonlóan tennék. De egy pillanat! Megcsalna? Mióta járunk egyáltalán? Vagy csak nem úgy értette? Biztos csak túlreagálom és bóknak szánta a dolgot, így nem kerítek neki túl nagy feneket.
- Legyen a határ a tapizás és smár. - zárom rövidre gyorsan a témát. Eléggé meglepődök miután felvázolom miféle jutalmat kapna és meg is mutatom azt ő ír nekem csekket. Ez egyben nagyon lovagias és kicsit furcsa is. Talán inkább az előbbi kategória. De mivel nem erőszak a disznótor lerakom a köteget oda, ahonnan felvettem.
- Igazán kedves tőled, de nem fogadhatom el. - utasítom vissza udvariasan. Egyszerűen akármennyire is szánta ezt nagylelkűségnek hátsószándék nélkül nincs bőr a képemen elfogadni a csekket. Így is ingyen akar nekem "dolgozni" ami nekem nem kis dolog. Kevés ember lenne, akinek ha ugyanezekkel a feltételekkel felmutatnák egy százasokból álló köteget nem venné el gondolkodás nélkül. Gazdagság ide, vagy oda. És ő mindezt csak jószívűségből tette, meg mert jóban vagyunk. Mit ne mondjak le a kalappal előtte.
A következő mondatát nem érem tisztán. A díleres dolgot csak a képre értette, vagy arra, hogy ellene is szerez bizonyítékokat? Remélem inkább csak az előbbi, mert akármennyire is nem ők a világ legjobb emberi egy vadidegen életét mégse tenném pusztán tönkre, mert drogot adott el a húgomnak. Az biztos, hogy illegalitás ide, vagy oda ha szerez a díler ellen is bizonyítékokat nem fogom őket felhasználni. Csak tudnám mit akart kinyögni a második mondatában. Akárhogy is agyalok csak erotikus dolgok jutnak eszemben és bármennyire férfi és szeretkeztünk már lehet, hogy teljesen másra célzott. Azt hiszem jobb, ha ezt a mondatát most figyelmen kívül hagyom.
- Rendben. - hirtelen nem tudom többel lereagálni a dolgot és amolyan pótcselekvésként megiszom a borom. Mikor lerakom az üres poharat feltűnik a melleimen pihenő tekintete. Ennek örülök, hiszen ebből kihozható egy nagyszerű folytatása az estének. Amikor átkarol belesimulok a karjába picit odadörgölődzve.
- Nagyjából ennyi lenne. - felelem mivel egyenlőre nem ugrik be semmi lényeges. Jól elvagyok így vele aztán valamiért feláll. Valószínűleg csak megunta az ülést. Mikor a falnál kezd el a borról beszélni odamegyek elé közel hozzá.
- Örömmel hallom, hogy ízlett. Ha szeretnéd megpecsételhetjük az üzletünk. - cirógatom az arcát és a hangomból könnyen kihallható mire is szeretnék kilyukadni. Lefogadom ő is benne van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 11:03 am

Valóban nem csak a szex körül forognak a gondolataink, hanem normálisan el tudunk csevegni olykor a világ dolgairól. Nem vagyunk a legnagyobb barátok, sőt nem mindig lógunk egymással. Emellett Amber nagyon jól tudja, hogy én rendelkezésére állok, ha azt szeretné. Mi több, azt tartom furának, hogy eme dolog milyen kellemesen működik közöttünk. Néha én hívom fel, de van mikor ő teszi. A terpeszkedésemet illetően csak viccelek, sőt mikor a vörösborral érkezik, akkor helyet adok neki. Mikor félreérthető szavakkal próbálom elmagyarázni a bennem levő vonzódást a lényéhez, akkor látom rajta nem tudja, hogy mire akarok ezzel kilyukadni. Sóhajtok egyet, végül nem tehetek mást, mint előtte bevallani neki.
- Nos Amber, az előbbit azért kérdeztem, mert tudod én a tested rabjává váltam. Tetszenek a testérszeid, szeretek benned gyönyörködni. Ha a hugoddal meg véletlenül lefeküdnék, akkor úgy vélem téged árulnálak el. A te gyönyörűséged, emellett szerintem féltékeny lennél, ha azután a hugodat bálványoznám. – magyarázom el neki teljesen érhetően a helyzet bukkanóját. Elég fontos dolgokat mondtam el magammal kapcsolatban. Ha maga mellett szeretne tartani, akkor némileg törekedjen arra, hogy tényleg a lovagja legyek.
- Szóval tapizás és csókolózás a határ. Értettem, akkor ezen túl tovább nem lépek. – eléggé izgalmasan hangzik számomra, egyben kihívást jelent. Ezt követően a pénzügyekkel kapcsolatban van más meglátásunk. Úgy tűnik, hogy nem annyira vagyunk egymásra hangolódva a mai nap. Talán van benne egy kisebb idegesség a huga miatt, ami jelenleg nem olyan harmonikus beszélgetést eredményez. Visszaveszem a csekkem, jobban mondva széttépem apró darabokra. Ez csak egy felajánlás volt a részemről. A téma végül ráterelődik a drogra és a dílerre, ahol szintén más nézőponttal rendelkezünk.
- Szóval csak szeretnéd, hogy a hugod bukjon le, de a díler nem fontos. Ahogyan gondolod, hiszen te vagy most a munkaadom. – biccentek felé, hogy megértettem. Akkor nem kockáztatom az életem, hanem csak a hugát kapom el. Következik a bújos jelenet, amit édes cicusként tesz. Ez nálam tökéletesen elég, hogy levegyen a lábamról. Felállok a helyemről, azonban ő követ. Elém áll, majd az arcomat megcirógatja, amitől elgyengülök teljesen. Vagyis jobban mondva, nem tudom tovább visszatartani magam. Magamhoz vonom, miközben a két kezem önmagától rásimul a formás hátsójára. Lehajolok hozzá, aztán lágyan megcsókolom őt.  Egy hete nem szexeltünk már, így van némi elszámolni való egymással. A csókjaim egyre hevesebbé kezdenek válni, miközben a két kezem végzik a kellemes tapizást. Aztán a tapizás hevessége után egyszerűen megragadom a felsőjének két szélét, hogy felfelé húzva lehuzzam róla. Vajon van rajta melltartó vagy készült erre az eshetőségre, s már csak a fedetlen kebleit bámulhatom?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 7:25 pm

A kapcsolatoknak sokféle fajtái vannak: ismerősök, barátok, legjobb barátok, lelki társak, szexpartnerek, pár stb. Én kettőnket talán a sima barátok közé sorolnám. Többek vagyunk szimpla ismerősöknél, viszont nem vagyunk BFF-ek, vagy több. Azért nem minden csak a testi örömök körül forog. Gyakran csak beszélgetünk. Nem feltétlenül túl mélyenszántó dolgokról, de nem is túl komolytalanokról.
Nem tudom honnan jött rá, hogy nem igazán értem mire gondol, viszont valószínűleg vagy nagyon fura fejet vághatok, vagy ő rendelkezik gondolatolvasó képességgel, mivel hamar rájön, hogy nem értem hogyan is értette a mondatát. Meg is kapom a magyarázatot ami kissé meglepő, bár valami hasonlóra számítottam a rabság dolgot kivéve. Tőlem aztán legyen ahogy akarja, ha nem akar "megcsalni" hát ne tegye meg, abból nem lesz gond az fix.
- Oké és ha már annyira szereted a testem megkaphatod. - kacsintok rá, mivel úgy gondolom így mindenki jól jár. Kap abból amit annyira szeret, hogy panaszra véletlenül se legyen oka. Részemről semmi akadálya, legalább szexelünk egy jót, mindketten jól járunk.
Miután megállapodtunk a határban az anyagiaknál nem ugyanaz a véleményünk. Végül megoldódott a probléma azzal, hogy összetépte a csekket amitől megkönnyebbülök. Nem szívesen húztam volna őt le úgy pénzzel, hogy utána az én "hülyeségemmel" megy el némi ideje. Plusz ha már ilyen szerencsésen megtudtam, hogy odavan a testemért majd kárpótolom azzal.
- Rendben. - nyugtázom a dolgot. Utána forróbb vizekre térek. Nincs oka panaszra, mert nem kell sokat várnia egy kis fizetségre. Azt akarom, hogy minél motiváltabban végezze a dolgát és ha ehhez az kell, hogy lefeküdjek vele hát legyen. Nem esik nehezemre egy ilyen helyes pasi láttán begerjednem. Lovagias, szép arca, izmos a teste és egy bizonyos testrészéről is tudok izgató információkat. Így könnyen ég bennem a vágy aziránt, hogy egy ágyban kössek ki vele. A csókjaim hevességére se kell rájátszanom, mert őszintén kívánom őt. Igazi hévvel kutatom az ajkát és hívom táncra a nyelvét. Az ujjaim kíváncsian és simogatóan siklanak be a pólója alá hátul. Olyan jó érezni a forró bőrét és kigyúrt mellkasát. Hiába, nőként imádom, ha egy férfi edzett és nem csak díszek az izmai. Már alig várom, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz olyan értelemben. Úgy érzem nem kell sokáig várnom erre, mert nem bír magával és lekapja rólam a felsőm, amire rásegítek a karjaim felemelésével. Sejtettem, hogy talán ilyesmire is sor kerül, ezért szándékosan nem húztam melltartót. Ha annyira rabja a testemnek biztos tetszeni fog neki a látvány.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeVas. Ápr. 19, 2015 10:10 pm

Beleegyezik abba a dologba, hogy megkaphatom a formás testét, ami zene a füleimnek. Az biztos, hogy panaszkodni ezután nem igen fogok, mert megkapom őt erre az estére. Ezután szépen lecsend közöttünk a megbeszélés, ami után következik az, amire mindketten ki vagyunk éhezve. A motiváltságomat biztosan sikerül feltornászni az egekbe, úgyhogy nem lesz gond a munkavégzéssel. Addig vissza sem térek hozzá, míg el nem kapjuk a mocskos drága hugát. Elkezdődik végül a mi kis játékunk, aminek fontos része a tapizás. Érzem az ő ujjait, miközben az ajkaink folyamatosan harcolnak egymással. Az egészet az szakítja meg, hogy én lehúzom a felsőjét, amiben segítségemre van. Mikor meglátom a szép felsőtestét, akkor felmordulok, mint egy elégedett vadász. Odahúzódok hozzá, majd a két kezem a farmerját kezdi el bontogatni. Mikor elkészülök, akkor direkt legugolok és erősen lerántom a formás lábáról. Mikor látom, hogy bugyi sincs rajta, akkor tudatosul benne, hogy a mai nap rám várt és erre az alkalomra. Mikor kilép a farmeréből, akkor hagyom őt, hogy vetkőztessen meztelenre. Természetesen nem hagyok fel az ő kényeztetésével, mert belemarkolok a melleibe, formás hátsójába, sőt a nyakára adok pár csókot. Mikor én szintén meztelen vagyok, akkor lágyan megfogom az édes buksiját, majd férfiasságom írányába terelem.
- Testedre akarok ráélvezni – mondom ki teljesen őszintén, hogy mi esne jól elsőre. Azonban van fogalmam arról, hogy Amber nem fog megelégedni ennyivel. Szeretem mikor az ajkaival kényezteti a nagy masszív tagom, s az a izgató, hogy képes tövig elnyelni. Ez ugyancsak igaz a puncijára, ami lehet, hogy minden alkalommal szűk, de attól még fenséges érzés.
- Már hiányzott az én gyönyörtől sikítós partnerem – bókolok neki kissé furán, de remélem nem értelmezi rosszul a dolgot. Várom, hogy ma melyik technikáját fogja alkalmazni, hogy jó érzéseket keltsen bennem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 8:02 pm

Eddig a dolgok egész jól alakulnak. Nem mindenben értünk egyet, de végül sikerül mindent átbeszélnünk és megtalálni azt a megoldást amivel mindenki jól jár. Ha már pénzt nem fogad el kifizetem természetben amennyiszer szeretné. Ez nekem abszolút nem gond, hiszen több szempontból is vonzó számomra ráadásul ismerem már mennyire jó az ágyban. Nem bánom, hogy beszéd helyett mással koptatjuk az ajkainkat. Szerintem amennyire sok szexis vonást látunk a másikban szinte mindenképpen hasonló lett volna az este végkimenetele. Számítottam is rá, nem véletlen nincs rajtam alsónemű. Tudom akármennyire is szexis a vágy hevében néha elég zavaró tud lenni. Nem egyszer gabalyodtunk már össze, legutóbb körülbelül egy hete. Egy hét pedig sok idő még akkor is, ha közben másokkal is lefekszik az ember. Ha nem a húgom miatt találkoztunk volna valamelyikünk biztos előbb-utóbb kereste volna a másikat megbeszélni egy kis erotikus "tornát". Jó, hogy ez így sikerült, ennél nem is lehetne jobb. Legfeljebb a folytatás lehet még élvezetesebb. Ian már nem is nagyon bír várni, mert hamar lekapja a felsőmet. Felőlem aztán nyugodtan, nem vagyok előtte szégyenlős, ezt az érzést már nagyon régen levetkőztem. Minek legyek prűd, ha jó testem van és sokaknak tetszik. Neki is nagyon bejövök, ezt mondta is és a morgása is megerősíti ezt. Természetesen a farmeromból is hagyom, hogy kihámozzon. Utána én is elkezdem őt megszabadítani a felesleges ruhadarabjaitól fentről lefelé. A kis játéka jól esik, a nyakamra adott csókok pár sóhajt is előidéznek. A terelésre engedelmesen indulok meg lefele, végül guggolva állok előtte.
- Ahogy szeretnéd. - mosolygok rá kacéran és elkezdem a számmal előbb a környékét csókolgatni, aztán magát a szerszámot veszem kezelésbe, ami végül a torkomban köt ki mialatt kézzel kényeztetem a golyóit. Ismerem már, hogy mi szeret. A bókját hallom, nem reagálok rá, mert illedelmes nő teli szájjal nem beszél, meg nem akarom most félbehagyni amit elkezdtem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 8:53 am

Örömömre szolgál, hogy Amber nem ellenkezik a vetkőztetéssel kapcsolatban. Kivánom őt, mint a maci a lépes mézet. Mikor félmeztelen, akkor nem tudom megállni, hogy ne elismerően morogak egyet. Azonban én szeretném teljes meztelenségében látni ezt a nőt, így hamarosan az alsó ruházatától szintén megszabadítom. Ezt követően rajta a sor, amit rendesen kihasznál a lány. Fentről lefelé halad, ami cseppet sem rossz, sőt annyira mesésen tud engem kibontogatni, hogy öröm áldozatnak lenni. Természetesen segítek neki, mert én ilyen rendes vagyok. Ezek után következik az egyik kérésem, amit ő jó angyal lévén minden további nélkül teljesít. Csak fentről nézem, hogy miként lát neki az én kényeztetésemnek Már a csókolgatással eléri azt, hogy a férfiasságom egyre inkább jobban keménnyé válik. Mikor elkezdi a torkozást, akkor köpni, sem nyelni tudok. Egyszerűen hangok törnek fel belőlem, amik szabadon akarnak úszkálni a térben. Én utat adok nekik, ami tán rásegít arra, hogy Amber kikészítsen még inkább. A golyóim masszírozása teszi be végül nálam a dolgot, majd mielőtt teljesen kitörnék mint egy vulkán, akkor megkérem Ambert a mozdulatommal, hogy hagyjon fel a mély torkozással. Ha megtette, akkor felfektetem az ágy szélére, majd bájdorongom a kezembe véve elkezdem ön kielégíteni magam, miközben ott van előttem feküdve. Nem kell sok rántás, mert gejzírként török ki. Amberre jócskán kerül az örökítő anyagomból, a melleitől kezdve a puncijáig. Mikor sikerül valamennyire újra érzékelnem a körülöttem levő világot, akkor egész egyszerűen felkapom őt az ágyról, hogy a zuhanyzójáig meg ne álljunk. Szembeállítom a zuhanyrózsával, meg a fallal, kisebb terpeszre késztetem. Hátulról odasimulok neki, majd csókokat lehelek a nyakára.
- Kikészítesz, de most nem elégszem meg egy menettel, mint múltkor. – súgom oda neki, aztán a következő lépésem, hogy kissé elválok tőle, hogy lenyúlva a kezemmel a szentélyét kezdjem el simogatni. Tudom jól, ha egyes pontokon megérintem a szépségem, akkor össze fog rezzenni, mint a nyárfalevél. Vagyok annyira számító, hogy rögtön nekitámadok annak a bizonyos pontjának. Másik szabad kezemmel előre nyúlok, hogy a formás kebleit lágyan tapizzam, vagy egy-két nem túl erős hátsóra csapással kedveskedjek neki. Tíz perc kinti kényeztetés után hirtelen belesiklik az egyik ujjam. Elkezdek vele játszadozni, hol gyorsabb tempóra váltok, hol pedig őrjítő lassúsággal kényeztetem. Közben még egy ujjam még csatlakozik az előzőhöz, amikor úgy döntök, hogy betolom belé, amennyire csak bírom. Megállok, majd tíz másodperc múlva hozzálátok az ő első orgazmusához. Eszeveszett tempóban kezdem ujjazni, addig amíg végül el nem élvez hangos nyögések közepette. Átkarolom végén, azonban most érzem, hogy a férfiasságom közben újra harcra kész. Hátulról simulok neki az én angyalkámnak, mikor a fülébe duruzsolok.
- Melyik pózt szeretnéd? – finoman simogatom az egész testét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 9:45 pm

Sok féle emberrel lefeküdtem már, mint személyiséget, mint nemet, mint kort, mint bőrszínt, vagy bármi mást tekintve. Voltam már "törpével", égimeszelővel, naivval és ravasszal, férfival és nővel, fiatallal és öreggel is. Szerintem ha listát kéne vezetnem azokról, akikkel eddig szexeltem lenne pár kilométer hosszú a felsorolás. Van aki erre nem lenne büszke, viszont én nem szégyenlem. Ha az ember fiatal miért nem élvezhetné az életét? Élvezni kell az életet amíg lehet. nem 40 évesen kell kapadozni, hogy eltékozoltuk a fél életünket. Persze nem vagyok olyan hülye, hogy drogos, piás picsa legyek, mint a húgom.Ő hiszi magát olyan nagyon érettnek, meg okosnak holott közel sincs ehhez a két fogalomhoz. Akinek minimális esze is van nem szed ectasyt. Azon csodálkozom hogy ne buktatta még le magát anyámék előtt. Nem baj, ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez. Ehhez pedig nagyon jól jön Ian aki önként és dalolva hajlandó segíteni ebben pár forró alkalomért cserébe. Tőlem szívesen kap, főleg, hogy én is élvezem a vele való együttléteket. Azt se bánom, hogy előtte kicsit szopnom kell, megéri. Attól némi lelkesedést is kapok, hogy hallatja a hangját. Így hamarabb el tudom érni a célom és engedelmesen hagyom magam irányítani egyenesen az ágyba. A kérésének eleget téve azt is hagyom, hogy rám élvezzen. Ha neki ez okoz örömöt akkor hadd csinálja. Némi spermától úgy sem lesz semmi bajom. Tetszik amikor becipel a zuhanyfülkébe. Mindig is szerettem ilyen helyeken csinálni. Imádom élvezni a partnerem kényeztetését mialatt a meleg víz lágyan nyalogatja a testem. Ha hagyja meg is engedem óvatosan a vizet. Engedelmesen terpesztek és halkan sóhajtok fel mikor a nyakam csókolja.
- Ha azt akarod egész este is szórakozhatunk. - suttogom erotikával a hangomban. Eszem ágában sincs megtörni a hangulatot hangos szóval. Arra számítok, hogy máris megérezhetem a legvastagabb ujját, azonban amit helyette tesz az se rossz. Annyira élvezem a dolgot, hogy össze is rezzenek. Eléri a célját a kinti kényeztetéssel, mert teljesen benedvesedek és eléggé felcsigáz. Felnyögök mikor végre már egy ujjával behatol és a hangjaim egyre hangosodnak minél jobba növeli a tempót, meg az ujjak számát. Aztán végül elérem a csúcspontot és egy erős nyögéssel elmegyek. Már az ujjaival is olyan jól bánik, hogy az mennyei, így nagyon vágyom már a férfiasságára. Ezt csak fokozza amikor a hátamhoz nyomódva megérzem, hogy ismét merev. Nem is kell több, a kérdésére tettekkel felelek. Ügyesen kibújok a karjaiból és megfordulok, hogy vele szemben legyen. A hátam a falnak támasztom és közel húzom magamhoz. Kicsit szét is teszem a lábait, hogy ezzel is megkönnyítsem a dolgát.
- Csináljuk mondjuk így. - súgom és forró csókkal tapadok az ajkaira és belemarok a hatába. Nem annyira, hogy fájjon, vagy vérezzen, csak annyira, hogy még jobban tűzbe hozzam vele.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 1:33 pm

Csodás látvány Amberre ráélvezni, aztán némi szusszanás után mehet tovább az este. Gyönyörködöm az alakjában, ám eszembe jut egy kiváló terv a mai estére. Felkapom az ágyról, majd becipelem a zuhanyzóhoz. Ott én lendülök bele az ő kényeztetésébe, amit leginkább édes nyakcsókokkal kezdek. Mikor kijelenti, hogy akár egész este szórakozhatunk, akkor felhördülök.
- Attól függ, hogy neked mennyire sürgős a húgod lebukása. – mondom neki, ám cseppet sem hangosan. Ugyanolyan lágysággal szólok hozzá, mint ő nem olyan régen. Végül nekikezdek a kényeztetésének, aminek a végén elélvez. Örömmel fogadom, hogy hangos nyögéssel repült át abba a világba. Odabújok hozzá, aztán a pajzán nőt megkérdezem, hogy melyik pózban szeretné, ha csinálnánk. Szavak helyett inkább tettekkel válaszol, ami ösztönöz engem arra, hogy felfaljam az előttem levőt. Magához húz, azonban mikor szétteszi a lábait, akkor én ügyesen megragadom őt és megemelem. Erősen tartom a testét, miközben pár fogásváltás után a popsiján landol mindkét kezem. Közelebb lépek, hogy teljesen nekinyomjam a falnak, de ügyelve annak, hogy ne durván. Lassan kezdem lefelé ereszteni Ambert, miközben ő megérezheti, ahogy a masszív férfiasságom hegye hozzáér a szentélyéhez, aztán megtalálja a barlang bejáratát. Első két centi könnyedén megy, azonban utána érzékelem, hogy ő nem elég tág még hozzám. Ki és be döfésekkel kezdem el izgatni még, hogy tocsogjon a nedvességtől. Újra megpróbálkozok a behatolással, ami ezúttal nem vall kudarcot. Lassan milliméterenként egymásba olvadunk, miközben én hangokkal adom tudtára, hogy mennyire élvezem a szűk punciját. A feléig eltűnök benne, míg a másik felét gyorsan teszem meg. Ügyesen és gyorsan engedem a bájdorongomra, mi után érzem, hogy Ambert majd szét feszítem.
- Uhh, szűűk vagy mint mindig. – nyugtázom felé, hogy milyen jó újra lenni benne. Egy darabig nem mozgok, mert tudom a szentélye éppen igazodik még a nagy masszív férfiasságomhoz. Mikor úgy vélem, hogy elkezdhetem, akkor hozzálátok hosszú mély döfésekkel magamévá tenni őt. Nem kapkodom el, hanem ügyelek arra, hogy mindig megfelelő pontot izgassak benne. Végül engedek kicsit a vadságomnak, így egy öt percig max teljesítményem dugom a barátnőm, ami biztosan kikészíti. Utána visszaállok rendes tempóra. Néha adok neki egy forró csókot, vagy éppenséggel beleharapok az alsó ajkaiba. Érzem egy idő után, hogy lassan újra kezdek megérkezni a kapuhoz.
- Édes, lassan elélvezek – mondom neki, miközben reménykedem, hogy Kandúromnak szólít. Olyan édesen tudja mondani, hogy teljesen beindulok tőle, s minden egyes alkalommal ezáltal alaposan megdolgoztam őt. Eddig nem panaszkodott a teljesítményemre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 10:18 pm

Tetszik Ian lelkesedése. Mondjuk mivel tudom mennyire imádja a testem ez nem is meglepő. Mi tagadás én is szeretem az övét. Nézegetni is jó, meg az együttlétekkel sincsenek bajok. Viszonylag gördülékenyen és gondok nélkül megy. Ma estére is kinéz egy nagy adag élvezet. Amikor azt mondom, hogy egész este is szexelhetünk akár elkezd a húgommal jönni. Azt hittem előbb akar sok lelkesítést a nyomozáshoz.
- Majd holnap nekikezdesz, most nem akarom, hogy itt hagyj. - duruzsolom és jelenleg sokkal több kedvem van az estét a társaságában tölteni, mint ráuszítani Lilliere. Ha eddig évekig kibírtam valahogy egy-két nap már nem oszt, nem szoroz. Egy kis szórakozás mindenkinek jár. Hát ma előbb ő kapott, aztán a zuhany alatt most én értem el a csúcsot és egy menetet is szinte biztos, hogy lenyomunk mindjárt. Ellenállás nélkül hagyom magam felhelyezni a falra, főleg mert másodperceken belül megérzem a szerszáma végét. Kár, hogy az első benyomás nem  igazán jön össze, mert én szűk vagyok ő meg vastag. Ügyesen megoldja a helyzetet. Eléri, hogy nyögdécselve teljesen benedvesedjek. Végül nagyon vágyok már rá, hogy megdugjon. Látom ő is így van ezzel, mert nem húzza a játszadozást túl sokáig és lassan egyre mélyebben érzem magamban. Én se bírok néma maradni és hangos nyögésekkel élvezem a méretes férfiasságot. Mire teljesen kitölt érzem, hogy majd' szétfeszít.
- Te meg igazán masszív. - fejezem ki így is mennyire nagyszerű újra magamban tudni. Szerencsére tartunk pár másodperc szünetet ami tökéletes arra, hogy igazodjak hozzá és így már csak kellemesen kitölt. Bár nem kapkodja el így is sok kéjben részesülök aminek hangot is adok.  Mikor hirtelen bevadul még hangosabbá válok, mivel teljesen kikészít. Sikongatok és apró vörös csíkokat is hagyok a hátán annyira istenien csinálja. Közel járok ismét a csúcshoz és úgy hallom ezzel nem vagyok egyedül.
- Hasonlóan állok, Kandúrom. - nyomom meg a megszólítást szenvedélyesen, mivel tudom, hogy ezt szereti. Ez alkalommal se lehet rá egy rossz szavam se. Ügyes, férfias, nem is túl durva, ráadásul még nem is köcsög.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2015 9:32 am

Mikor hallom Ambert, hogy a mai este nem megyek sehová, hanem én leszek ma az ő játszótársa. Ebből gondolom azt, hogy ő szintén ki van éhezve rám, s szeretné, ha órákon át szeretkeznénk a lakásán, míg minden szusz ki nem fogy belőlünk. Az előjáték tökéletesre sikeredik, ami azt illeti mindketten elélvezünk egyszer. Ezt követi pedig azon esemény, amit mindketten szeretnénk. Nem érzem, hogy túlságosan nagy lenne az ellenállás a részéről, sőt az arckifejezésén látom, hogy majd megőrül. Legyek már végre benne. Először csak a szerszámom végét tudom beküldeni, miközben érzékelem itt több nedvességre lesz szükség, emellett tágítanom kell őt. Ezért nyulok ahhoz a játszadozáshoz, amivel teljesen benedvesedik, miközben én egyre mélyebben lehetek benne. Ez meghozza a sikert,aminek köszönhetően teljesen kitöltöm őt. Odalenn nagyon jó érezni a szűk punciját, s ennek jóleső hangokkal adok tudomást. Lassan kezdek neki a szeretkezésünknek, ami lehet nem az ínyére való, de biztosra akarok menni, hogy megszokta már a szentélye a méretem. Mikor érzem, hogy kellemesen kitöltöm, akkor vadulok csak be. Fokozatosan erősítem a tempót, mire a végén csak úgy ki be jár benne a méretes férfiasságom. Hallom ahogyan sikongat a gyönyörtől, sőt véres csíkokat hagy a hátamon. A tempóm végül visszaáll, de kis idő múltán érzem, hogy nem sokáig fogom bírni a dolgot. Régen szexeltem vele. Mikor meghallom a kandúr kifejezést, akkor újfent begyorsítok, sőt újfenn odabenn megtalálok egy gyenge pontját. A megfelelő szöget megtalálva, emellett nagy szerszámomnak hála, nem nehéz őt kicsinálnom. Végül öt perc kemény döngetés után, hogy az ő teste remeg a gyönyörtől, az én férfiasságom szintén remeg, mert hamarosan beleélvezek. Végül egy erősebb lökésnél felhördülök és telenyomom Ambert az örökítő anyagommal. Ezután csak tartom őt, meg próbálok én szintén megállni a lábamon. Fergeteges volt, sőt ha jól érzékeltem egyszerre élveztünk el. Tíz percig nem csinálok semmit, csak azután szállítom le őt magamról. Odaállunk a zuhanyrózsa alá, de mindenképpen fogom őt. Alaposan kapott ma tőlem, de remélem nem voltam vele túlságosan durva. Lemosdatom őt, sőt langyos vízzel kicsit kimosom a punciját. Mikor sikeresen lemosdattam őt, akkor hagyom őt szintén élvezkedni rajtam. Ha elkészülünk, akkor elzárom a zuhanyrózsát, először törölközés, később pedig becipelem őt az ágyába. Befekszem mellé, majd egyszerűen magamra húzom és megcsókolom az ajkait.
- Jól vagy? – kérdezem tőlem, mikor szép formás hátsójára pakolom mindkét kezem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2015 10:48 pm

Már tegnap nagyon vártam a mai alkalmat több szempontból is. Egyrészt mert tudtam, hogy vele jól letudunk beszélni mindent a húgommal kapcsolatban, másrészt meg tudtam, hogy nem csak beszélgetni fogunk. Nem véletlenül nem volt rajtam fehérnemű. Igazam is lett, aminek nagyon örülök. Nagyon jó vele a szex és törődik a partnerével. Bár a kuncsaftjaim is ilyenek volnának! Persze elhintve akadnak köztük hasonlók, viszont rengeteg érzéketlen tuskó van és ennek egy része még erőszakos is mellé. Jobban is szeretem a szeretkezést ha nem dolgozom, mert akkor tényleg én választom ki, hogy kit engedek a bugyimba. Ő kiérdemelte ezt, ezért is élvezheti így a társaságom ilyen értelemben is. Nem bántam meg ezt a döntésem, mivel mint mindig most is igazán ügyes. Jól kihasználja a méretei adta előnyöket úgy, hogy az inkább élvezetes legyen, mint fájdalmas. A lassú tempó annyira ne jön be, viszont amikor belead mindent az nagyszerű. Könnyen fel is veszem vele a tempót. Két hang közt néha meg is találom az ajkát egy forró csók erejéig. Tudtam, hogy a "Kandúrom" jelző tetszeni fog neki és igazam is lett. Még sokkal jobb, mert megtalál egy olyan pontot, illetve szöget amire ismét sikongatások és kis csíkok a reakcióm. Nem kell több öt percnél és ismét közel vagyok a kapuhoz.
- Igen!!! - érem el végül az orgazmust csöppet se halkan, nagyjából vele egyszerre. Fantasztikus aktus volt, jobb is, mint amilyenre számítottam. A kis pihenő nagyon kell most nekem is, mert kifáradtam és ott még remegek. Amikor lejuttat magáról a lábaimon se állok olyan stabilan, azok is remegnek. A meleg víz nyalogatása jól esik, segít is kicsit feltöltődnöm energiával. Eloszlatok rajta egy kis tusfürdőt simogató mozdulatokkal és lemosom. Utána kijutva a fülkébe megtörüljük egymást, majd az ágyban kötünk ki ahol elégedetten, mosolyogva pihenek a testén és váltunk egy csókot.
- Soha jobban. - felelem őszintén és bár picit fáj, azonban volt már sokkal rosszabb is. Teljesen kibírható. Aranyos tőle, hogy ilyen gondoskodó. Hirtelen ötlettől vezérelve kicsit feljebb ülök rajta és a bejáratommal cirógatom a férfiassága hegyét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzomb. Ápr. 25, 2015 7:50 am

Mikor ő elélvez, akkor hosszú időn keresztül fogom Ambert, mert érzem nem bír a lábán megállni. Mikor végre sikerül, akkor finom mozdulatokkal kezdem el lemosdatni őt. Meghagyom neki, hogy ő szintén kedvére ténykedhessen rajtam. Ezt követően jön a törölközés, majd becipelem az ágyba, ahol teljesen meztelenül egymáshoz bújunk. Jobban mondva én a testemre húzom a lány csodás testét, majd egy forró csókot váltunk egymással. Mikor megkapom a kérdésemre a választ, akkor megnyugszom. Ám ezen pózban valakiben megszólal a tenni akarás, így mikor a testrészeink egymáshoz érnek, akkor felsóhajtok.
- Te aztán nagyon huncut vagy – állapítom meg, miközben ennek okán én sem maradok tétlen. Két kezem rásimul a formás combjára, aztán lassan felfelé húzom azokat. Lágyan simítok végig a testén, míg nem a két tenyerem alatt nem érezhetem a telt kebleit. Óvatosan érintem a számomra becses testrészt, puhán nyomkodom csillogó szemekkel. Végül nem tudok ellenállni neki és felsőtestének ékes csodáit magamra húzom, magyarán elkezdem ajkaimmal becézni a melleit. Már az első játszadozásnál belemerülök e tevékenységbe, így nem érzékelem az idő múlását. Csak arra eszmélek fel, hogy a férfiasságom megint ágaskodik és harcra kész. Belemarkolok végül a hátsójába, majd két heves csókváltás után szólalok meg.
- Aki felébreszti a Kandúrt, az utána csak élvezkedhet – mondom felé egy nagy mosollyal. Mindketten nagyon jól tudjuk, hogy milyen hangosak vagyunk, mikor éppenséggel szexelünk egymással. Most felpiszkált engem, s újra ágaskodom. Kiváncsi vagyok benne, hogy most melyik pózban óhajt szeretkezni velem?
- Van valami, amit tehetek érted? Vagy valami kivánságod van? – közben újfent odahajolok a mellbimbójához, hogy érzékien rájuk harapjak. Először csak az egyikkel szórakozom, aztán a másik szintén sorra kerül. Két kezem folyatosan simogatja a formás hátsóját, de olykor incselkedve hozzáérek a bejáratához.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeSzomb. Ápr. 25, 2015 11:43 pm

Boldogan tapasztalom, hogy a dörgölődzésem nem hagyja hidegen. Azt eddig is jól tudtam, hogy a testemet nem csak szívesen nézi, hanem ha hagyom neki habozás nélkül ki is sajátítja. Az a tudat se esik rosszul, hogy valóban akár egész este is szórakozhatunk együtt, vagy ha nem is egy-két menet erejéig még biztosan. Hervasztó tud lenni amikor működik a kémia és nekem lenne még kedvem és energiám szexelni, azonban a másik már túl fáradt hozzá. Hát ő abszolút nem tűnik olyannak, aki ennyitől kimerült volna, ami nagyon jó. Így garantáltan nem fogunk unatkozni és ő is biztos elég motiválttá válik.
- Tudom, de tetszik neked, kár tagadni. - mosolygok rá kacéran. Engedek a húzásának, mert sejtem mire készül. Igazam is lesz és ennek örülök. Úgy csillognak a szemei, mint a kisgyereknek, aki cukorkát kapott. Látszik rajta, hogy tényleg szereti őket. Tőlem gyurmázhat velük amennyit akar, azon ne múljon. Tetszik, hogy ilyen gyengéd, mégis szenvedélyes. Most se bír magával sokáig és elkezdi falni őket. Erre sóhajok a reakcióim és pár percen belül be is nedvesedek a kis játékának hála. Érzem ő is újra készen áll, ami izgató.
- Remélem is, Kandúrom. - használom a megszólítást amit úgy szeret nem kis mosollyal az ajkaimon. Elnézve, hogy a zuhany alatt ez milyen hatással volt rá örömmel teszem.
- Ne fogd vissza magad. - hangzik a tömör és teljesen egyértelmű kérésem. A bimbóim izgatása újabb sóhajokat csal ki belőlem. Nem bírok magammal és egy kis fészkeléssel odahelyezkedek a bejáratommal a szerszámához, majd lassan, de biztosan elmerítem azt magamban. Mennyei érzés magamban érezni, nem is bírom ki nyögés nélkül. Most is kicsit feszít, ezét kicsit várok és csak utána kezdek el mozogni rajta. Először lassan majd egyre gyorsabban. Teljesen átadom magam az élménynek és rajta kívül a teljes külvilágot kizárom. Csak vele törődök és az élvezettel, ami átjárja a testem. És ez mennyi érzés, főleg, hogy ebben a pózban még mélyebben érzem magamban. A hangjaimmal bátran tudtára adom mennyire isteni is ez. Nem érdekel, ha esetleg a szomszédok hallanak valamit. Mint mindenki én is élek nemi életet, ráadásul elég gyakran. Ha nem tetszik menjenek máshova, nem kötelező itt lenniük. Nekem most csak két ember számít: én, meg ő. Senki más nem érdekel, még a húgom se. Van most jobb dolgom is, mint rajta bosszankodjak. Megkapja ő ami neki jár. Addig meg élvezem ezt a lovaglást és már csak ezért se maradok halk. Meg azért se, mert nem bírnám ki. Tudja Ian is milyen hangos vagyok, viszont ő se sokkal halkabb. Ez engem nem is zavar, így legalább biztosan tudom mit szeret.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 7:57 am

Természetesen nem hagy hidegen a dörgölőzése, sőt egészen jól csinálja, hogy felizgasson engem. Meghagyom neki eme játékot, csupán besegítek némi helyezkedéssel. Nem tudom, hogy a mai este mennyi ideig szeretne velem szexelni, azonban én vevő vagyok rá. Tudja jól, hogy a társaságában jól érzem magam, így cserébe igazi kanos férfiként viselkedek, akinek a gondolatai csakis azon jár, hogy minél többször birtokolja és magáévá tegye a számára kellemes testet.
- Óóó, pedig azt hittem, hogy még egy ideig tudom rejtegetni előled – mondom pimasz hangsúllyal, miközben érzékelem, hogy ő engedelmeskedik az akaratomnak. Ami az első két játszadozás közben nem történt meg, azt most bepótolom. Érzem, hogy ő odalent egyre inkább benedvesedik a játékomtól, amit én követek a merevedésemmel, vagyis hát újra csatára készen állok és nyomódik neki a hamvas szűk puncijának.
- Ilyen kéréseid vannak? Hát rendben – egyezek bele, aztán várom a folytatást. Amber nem bírja tovább, így szépen beleül a masszív tagomba, ami mennyei érzés. Élvezem, ahogy teljesen felnyársalhatom és a póz miatt ráadásul új érzéseket tapasztalhatok meg. Nem bírom ki hang nélkül, így élvezem az ő szentélyének forróságát, később pedig az édes tempót. Néha felsétálok a testén végigcirógatva a bőrét. Csak a későbbiek folyamán segítek be alulról a mozgásba, ám törekszem arra, hogy a lökéseimmel jó pontokat izgassak és megfelelő sebességgel. A végén végül nem bírok magammal és leállítom őt, hogy pillanatok alatt magam alá gyűrjem és egy érzéki lökéssel felnyársaljam őt. Elkezdem a saját tempómban magamévá tenni, ami hihetetlenül érzéki az előbbihez képest. Egyáltalán nem a gyorsaságra összpontosítok, hanem hogy minél több jó pontom izgassam az alattam levőt. Olykor egyik kezemmel ráadásul tapizom a melleit. Érzem, hogy most lassabb ütemben érkezünk meg a bizonyos kapuhoz, aztán három erősebb döfés végeztével beleélvezek újra Amberbe egy hangos hörgéssel. Még párat lökök rajta, aztán elfáradva terülök el rajta. Mikor érzem, hogy van elegendő erőm, akkor fekszem csak mellé. Betakarom magunkat, aztán hozzábújok a szépséghez.
- Ennyi motiváció elég, most pedig alszom, mert a hosszú napom lesz a holnapi. – ezzel még egy ideig fenn vagyok, de aztán édesen szuszogva alszom el. Mikor reggel megébredek, akkor érzem, hogy rendesen merevedek. Óvatosan kikelek az ágyamból és elmegyek tusolni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 10:21 pm

Kedvemre való a hevessége és a lelkesedése. Mégse túl durva, meg nem is érzéketlen. El tudnák viselni egy ilyen férfit a mindennapjaimban. A szexen kívül is. Értelmes, több dologban egyet értünk és el lehet vele beszélgetni. Azért egyenlőre nem ez foglalkoztat, hanem a testi örömök, amiket egyikünk se rest okozni. Mindketten jól érezzük magunk, nem stresszelünk, oldottak vagyunk. Esküszöm ez az egyik legjobb formája a feszültség levezetésének, ráadásul a testet is fitten tartja valamennyire. Hát elnézve a helyzetet ha ő nem is én tuti elégetek pár fölös kalóriát perceken belül.
- Akkor rosszul tudtad. - pimaszkodok még egy picit aztán nem sokára felforrósodnak az események és hanyagoljuk a szavakat. Végül csak akkor kerül újra sor társalgásra amikor már felizgultunk. Örülök, hogy nem koptatja felesleges beszédre a száját. Elég idegesítő és hervasztó tud lenni amikor valaki folyton csak mondja a magáét. Látszik rajta, hogy a világért se törné meg a hangulatot és ezzel én is így állok. A fokozása érdekében szépen lassan nekilátok meglovagolni őt. Nagyszerű érezni ahogy teljesen kitölt a nagy, vastag tagjával. Egyikünk se marad néma, de még halk sem, ami egyikünket sem zavarja. Akkor élvezem még jobban a dolgot, mikor ő is rásegít a mozgásával. Az valami csodás, szóba nem lehet önteni milyen jó. Eléggé leizzadok amikor végül leállít és megfordít. Nem bánom, úgyis kifáradtam kissé és így kényelmes pihenés keretein belül érhetjük el az orgazmust én egy sikkantással. Utána nem csinálok mást, mint fekszem elégedetten, kicsit lihegve, Ian fejét simogatva. Kell pár perc mire a légzésem és a szívverésem visszaáll normálisra. Nagyjából addigra ő is erőt gyújt, legalábbis ara biztosan, hogy leszálljon rólam és betakarjon. Nem bánom, hogy nem vágyik újabb menetre, én is beérem ennyivel. Kellemes este volt, viszont fárasztó.
- Rendben, jó éjt. - motyogom elégedetten mialatt teljesen hozzásimulok. Nem kell több egy-két percnél és úgy elalszom csendben, mint a tej.
Reggel végül arra ébredek, hogy karolnám át, viszont nincs mellettem. Szemöldök ráncolva felpillantok és valóban hűlt helyét találom az ágyban. Álmosan kikelek, hogy megnézzem hova tűnt. A zuhanyzóból hallok csobogást, ezért oda indulok. A vékony függönyön keresztül egyből rájövök, hogy ő az, ráadásul megint áll. Eszembe jut egy jó ötlet, aminek tuti örülni fog. Halkan levetkezőm, majd belépek mellé a fülkébe vele szemben és a karjaimat átrakom a nyakán, úgy nézek csábosan a szemébe.
- Mit szólnál, ha kapnál egy kis ráadást? - kérdezem meg erotikusan és elég egyértelmű, hogy mire gondolok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2015 8:13 am

Én korán kelő típus vagyok, így nem csoda, hogy hamarabb ébredek fel mint Amber. Egyik részről a munkahelyemre kell menni, másik részről ott van a feladat, amit ő adott nekem. A húgát mindenképpen el kell kapnunk. Nyugodtan tusolok, mikor egyszerűen megjelenik ő, aztán pajkos módon tesz egy ajánlatot. Ráadásról beszél, azonban én jól tudom, hogy nincs időm rá. Ennek ellenére magamhoz vonom a testét, majd megcsókolom vigasztalásképpen.
- Először jó reggelt! Másodszor pedig nincs időm most reggel szeretkezni veled, akármilyen csábító. Fontos megbeszélésre kell mennem, s előtte még szeretnék alaposan felkészülni. – magyarázom el neki, hogy mi az elképzelésem a reggellel kapcsolatban. Ám mivel tudom, hogy ő szintén megizzadt a tegnapi után, így elkezdem lemosni a testét az izzadságtól. Mikor sikerül, akkor elválok tőle, majd kilépek a zuhanyzó részből. Megtörölközöm, majd megkeresem a ruháim. Felöltözök, majd elköszönök tőle.
- Szia Amber! További szép napot! – mondom neki hangosan, aztán gyors léptekkel távozom a lakásából, hogy minél hamarabb a munkahelyemen legyek.


/Köszönöm a játékot/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2015 8:18 pm

A reakciója elég hervasztó. Nem éppen erre számítottam és ez gondolom látszik is rajtam engesztelő csók ide, vagy oda. Honnan kellett volna tudnom, hogy nem ér rá? Előtte egyszóval se említett ilyesmit, én meg nem vagyok gondolatolvasó. Az is idegesítő, hogy fennakad egy vackos köszönésen. Főben járó bűn tényleg, hogy elfelejtettem, mialatt próbáltam neki örömet szerezni. Kicsit bunkónak tartom. Semmi bocs, vagy kedvesség, helyette rideg és érzéketlen. Csak azért nem vetem mindezt a szemére és viselkedek vele köcsögül, mivel nem hiányzik, hogy besértődjön. Akkor könnyen lehet, hogy hagyná a a kis alkunkat és tojna rám, meg a húgomra. Akkor már inkább csinálok úgy, mint aki csak megdöbbent.
- Rendben. - nyugtázom és a hangomból azért hallani, hogy kicsit lehangolt vagyok. Hagyom neki, hogy megmosson, bár láthatóan nem igazán élvezem a dolgot. Utána még megmosom a hajam és csak lassan lépek ki a fülkéből, ráérősen. Megtörölközöm és magamra kapom a fürdőköntösöm a hideg ellen. Mikor ő már rég kint van a nappaliban én még a fürdőszobában kenegetem magam testápolóval.
- Szia! - tudom le gyorsan, érzelemmentesen a köszönést. Azért utána nem leszek totál depressziós, meg hasonlók, helyette leülök tévézni és rendelek reggelit.

//Köszönöm a játékot. :)//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber&Ian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Ian   Amber&Ian Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber&Ian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ty & Amber
» Amber&Aldo
» Amber & Tyrell
» Amber & Tatum
» Amber & Sylvia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-