KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Throw me to the flames. Watch me burn!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Cataleya Vivian Cordova
Cataleya Vivian Cordova

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 50
◮ tartózkodási hely : Vegas, baby!
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2014. Feb. 02.

Throw me to the flames. Watch me burn! Empty
TémanyitásTárgy: Throw me to the flames. Watch me burn!   Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 4:33 pm



Draco & Cataleya

Gyászolnom kéne? Vagy szomorúnak lennem? Igen, minden bizonnyal, ám én mégse vagyok. Nem gyászolok, nem szomorkodom. Ellenben dühös vagyok – engesztelhetetlenül dühös. És hogy haragomat a világ is nyugodt szívvel láthassa, eszem ágában sincs fekete gyászruhába bújni, helyette inkább magamra öltöm az egyik legvadítóbb, karmazsin kisestélyimet, mert hát abból akad egy jó pár a háznál. Ez a vér színe, a haragé, és talán a bosszúé? (…) Háború.
Akárhogy is legyen, akarom, hogy tudják, azok, akiknek tudniuk kell, hogy a férjem halála bizony nem marad megtorlatlanul, kamatostul vissza fogom fizetni nekik azt, ami jár. És ez… ez az érzés… ezerszer többet ér a gyásznál. Én nem az a fajta nő vagyok, aki bánatában a sarokban ülve zokog, én nem az a fajta ember vagyok, aki elgyengül, függetlenül attól, hogy milyen megpróbáltatás éri az életben. Nyilván ez a mostani helyzet minden eddigit felülmúl, de jelen pillanatban akkor sem engedhetek meg magamnak olyasfajta luxust, hogy megtörjek. Nem. Most erősebbnek kell lennem, mint valaha! Federico is ezt akarná, ugyanis. És ki vagyok én, hogy ellenszegüljek a férjem akaratának? Elvégre ennyit igazán megérdemel az emléke, ha már mást úgysem tudok tenni. A holtakat nem lehet feltámasztani… ebben a világban legalábbis.
Hanyag eleganciával dobom le magamat a megboldogult férjuram bőrből készült méregdrága foteljébe, hogy aztán egy intéssel az őrök tudtára adjam, hogy kinyithatják az iroda ajtaját; készen állok arra, hogy fogadjam az illetékeseket. Bizonyára sok dolgom lesz, mint ahogyan abban is biztos vagyok, hogy rengetegen megpróbálják majd megakadályozni azt, hogy én vegyem át a kartell felett az irányítást. Nos, sok sikert hozzá…
Megbüntetem őket. Élvezettel.
Keserédes mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy ez a gondolat megfogan a fejemben, majd erőltetett közönnyel a mexikói kölyök felé fordulok (mostanra ő az egyedüli olyan személy ebben a koszfészekben, akiben megbízok), mintegy csevegő hangnemben megszólalva.
- Kerítsd elő a tettest, és hozd a színem elé! – Persze azt már nem garantálhatom, hogy akkor is ilyen vidám és csevegő hangulatban leszek majd, az illetővel szemben legalábbis biztosan nem. De hát ilyen ez a popszakma, ugyebár.
Válaszokat akarok. Aztán… én magam akarom, saját kezűleg megfojtani azt az ostoba baromarcút, aki megfosztotta a fiamat az apjától, engem a férjemtől, és egy egész kartellt a vezérétől.

szószám: passz || zene: empire || megjegyzés: i'm building an empire
¤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Felipe 'Draco' Rosa
Felipe 'Draco' Rosa

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 22
◮ join date : 2014. Jun. 16.

Throw me to the flames. Watch me burn! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Throw me to the flames. Watch me burn!   Throw me to the flames. Watch me burn! Icon_minitimePént. Május 29, 2015 12:40 am

Mindent elsöprő hír... Igen, letaglózó, amire senki sem számított. Még most, alig egy nappal később is értetlenül állok a dolgok előtt. Kivégezni egy Cordovát!?? Hihetetlen tett. Egyenesen elképzelhetetlen, hisz egy kartell feje...
Mindig is dúltak háborúk. Országok és vetélytársak között, de a kolumbiaiak megerősítették a pozíciót az utóbbi években és senki nem gondolta hogy bárki ilyenbe belemehet. Hogy MERÉSZEL!.. bárki is ilyet megtenni...

Újabb nap, a káosz birodalmában. Csak értetlenkedések, az folyik mindenütt. Összesúgások a hátak mögött, vajon hogyan tovább. Vajon szétesik e minden amit egy ember épített!? Vajon jönnek e trónkövetelők.. vagy ellenfelek, akik szétcincálják a területet... Viszályok.. megtorlások.. nyertesek és megmérettetések..
És vajon Mrs. Cordova összeomlik e.. vagy a hátán viselve egy egész terhet, aminek szemernyi idő alatt híre megy, kiáll e a Kartell élére, és mindenki mást, aki egy percig is ellenszegülne lemészárol vagy bekebelez..!??
Talányos kérdések ezek...
Az egész alvilág találgat, ki mérlegel, ki meglátja a lehetőséget, :"gyenge pont!" mondják az okosok, "ha valamikor támadni lehet, annak most jött el az idejei! "
Mégis.. az én feladatom itt van egyedül benn. Itt a szobában, a tűzfészekben, hogy valakinek a segítségére legyek. Egy valaki olyannak, aki máig sokat tett értem, és valaki olyannak, akiért még a tűzbe is bemennék.. talán jókedélyűen.
Cataleya...

A semmiből szólal meg. Hirtelen, és nem is tudom számíthattam volna e másra a jelenlegi helyzetben, mégis kétkedve fogadom.

- Azt mondják nem tudni ki tette.. - a hangom halk, megadom a kellő tiszteletet, nem mert beszari vagyok. - A kamerák nem működtek, valaki kikapcsolta őket, és a beosztás is.. - sorolom a tényeket, de tisztában vagyok vele hogy ez nem fog megelégedettséget szülni. - Valószínű benne van.. talán a yard is, talán megmásították a tényeket, nem adnak ki információt, a kapcsolatok meg.. - és itt akadok meg. Frissek a történések.. Senki nem számított erre, senki nem számított vérengzésre és az idő most ellenünk dolgozik. Piszkosul megfizetünk érte!

Minél előbb cselekedni kell..
Vissza az elejére Go down
 

Throw me to the flames. Watch me burn!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Burn Into My Eyes
» Watch your pack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-