KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 meet someone again ~ Charon & Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeVas. Május 24, 2015 9:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Charon &Emily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azt hiszem le kéne szoknom az esti városfelfedező körutakról, de Vegas annyi jó helyet tartogat még. És hiába élek itt, ez a másfél hónap nem volt elég arra, hogy minden apró kis zugát kiismerjem, hogy törzsvendégnek számítsak bármely bárban is, és hogy csak "a szokásost" rendelve kiszolgáljanak. Kivételt képez ez a lakásom alatt lévő kisbolt, ahol a néni örömmel nyújt át minden reggel egy joghurtot és gyümölcsöt vagy müzlit reggeli gyanánt, és tudja hogy délután ezt kávéval és sütivel viszonzom.
De sajnos bármennyire is imádok egyedül csatangolni, a kisebb helyek nem fedik fel magukat csak úgy, és mindig elragad a csillogás, a hatalmas kirakat és a tömeg, így általában egy turisták által felkapott helyen kötök ki, meginni pár koktélt. Pont mint ma. Mondjuk jelen esetben sokkal inkább az enteriőr fogott meg, és nem hagyott szabadulni a gondolat, hogy muszáj beüljek, csak egy French 75 erejéig is. Tudom, hogy ez nem az a hely, ahol finanszírozni szeretnék egy görbe estét magamnak, de egyszerűen olyan díszes az egész hely, hogy a giccs határát súrolja, mégis tetszik.
[You must be registered and logged in to see this image.]

És sajnos sosem voltam jó a magammal folytatott vitákban, alig kellett fél perc és máris a bárpult egyik fehér székén találtam magam, épp a kedvenc koktélomat rendelve.
Normális esetben talán ügyesen kijátszva a rövid koktélruha és hosszú szőke hajam adta lehetőségeket lazán meghívathattam volna magam, de most annyira lenyűgözött a helyszín, hogy szinte még az embereket sem néztem meg alaposabban.
Majd ha esetleg úgy döntök, hogy maradok, akkor ráérek rábízni magam az urak jóindulatára. Addig pedig inkább a pultos srác kezét figyelem, milyen ügyesen keveri nekem a kis finomságot.

"Do You ever wish, you had a second chance to meet someone again for the first time?"
| Charon A. Saint-Venant | Vesper bar | [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Charon A. Saint-Venant
Charon A. Saint-Venant

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 13
◮ join date : 2015. May. 07.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeHétf. Május 25, 2015 9:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem igazán szeretem az efféle csilivili, giccses helyeket, amiket amúgy javarészt csak turisták látogatnak, nem nekem való. De néha azért kivételt teszek én is, pont ahogy ma. A szokásos esti sétámra indultam, egy órája még nem is gondoltam volna, hogy most itt fogok kilyukadni. Épp ezért van az is, hogy [You must be registered and logged in to see this link.] kicsit kitűnök a tömegből, hisz itt láthatóan minden nő koktélruhában illegeti magát. Csak én nem. De ez mióta is zavar? Nem kéne hogy zavarjon, már megszokhattam volna, hogy mindig kitűnök a tömegből, ha más kitt nem is, hát akkor a nyomorékságom miatt, amit szerencsére ez a fekete nadrág szépen eltakar. Már csak a járásomon látszik, hogy nincs minden rendben, hisz a műlábat könnyen nem lehet megszokni, nekem sem sikerült kerek négy év alatt. És az orvosok szerint ilyen maradok akár életem végéig, ami - ha szerencsés vagyok, és nem nyírom ki magam valami hülyeség miatt még idő előtt - még jó sokára fog megérkezni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Szóval most itt vagyok, a bárban a bárpult egyik fehér székén ülve, onnan nézek körül, hogy egyáltalán mégis miféle emberek járnak ide, úgy általában. Tekintetem a mellettem ülő lányra téved, és talán egy kicsit tovább időzik ott a kelleténél. Nem kéne így bámulnom az embereket, főleg nem nőket, így gyorsan elkapom a tekintetem, s inkább rendelek magamnak egy koktélt.


A hozzászólást Charon A. Saint-Venant összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 10, 2015 4:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeKedd Május 26, 2015 4:07 pm

Charon &Emily

[You must be registered and logged in to see this image.]

A koktél finom, de egy ilyen kaliberű helytől azt hiszem ez a legkevesebb, mégis élvezettel kortyolgatom az italt, nyughatatlan tekintetem újra és újra körbehordozva a beltéren. Valami miatt tetszik, bár már háromszor megszavaztam magamnak egy erős nyolcast a "mennyire költi Emy baromságra a pénzét" skálán, mégsem bántam meg teljesen, hogy ide jöttem. Erről erősített meg az a tény is, amikor elkaptam a mellettem ülő lány, inkább nő pillantását. Ismerős...ami nem is lenne csoda, hisz milliónyi emberrel találkozom nap mint nap a cukrászdában, de az Ő arca még sokkal régebbről rémlett, viszont nem tudtam rájönni, honnan. Ellenben a rövid szemkontaktus után mindketten elkaptuk a tekintetünk, viszont amíg Ő koktélt rendelt, kénytelen voltam vissza-vissza nézni rá, mert nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy valahonnan ismerem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mindemellett persze nem akartam feltűnően bámulni, ezért kizárólag tartottam magam a három másodperces korláthoz. 1...még mindig nem tudom ki Ő, de az biztos, hogy Párizshoz kötöm 2...ha nem jövök rá nagyon gyorsan, akkor kénytelen leszek megint várni egy picit 3...hát persze!
-Bocsánat- érintem meg finoman a vállát -Charon igaz?- kérdezem csillogó tekintettel, hisz végre rájöttem, honnan ismerős -Tényleg bocsánat, hogy így Rád támadtam, csak azt hiszem egy iskolába jártunk még Párizsban.-
Talán kicsit végiggondolhattam volna a szituációt, mielőtt vadidegennek tűnő embereket próbálok azonosítani a múltamban jelenlévőkkel, de szinte biztos vagyok, hogy Ő az. Elég karakteres arca és még mindig gyönyörű hosszú szőke haja van ahhoz, hogy felismerjem.

"Do You ever wish, you had a second chance to meet someone again for the first time?"
| Charon A. Saint-Venant | Vesper bar | [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Charon A. Saint-Venant
Charon A. Saint-Venant

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 13
◮ join date : 2015. May. 07.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2015 9:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ez a hely sem lesz a kedvenc helyem, az már biztos. Na persze nem azért mert olyan hű de lepukkant, és undorító hely lenne, hisz elég szép, és tiszta meg minden, csak épp nem az én stílusom. Na meg az ilyen csicsás helyek általában a gazdag túristák pénzéből élnek, én meg már rég nem vagyok túrista. Gazdag meg végképp nem. Szóval igazából nem is értem, hogy mit keresek én itt egyáltalán. Néha támadnak ilyen agyament ötleteim, mint amilyen a mostani is, és ezeknek általában nem mindig szokott szép vége lenni. De legyünk optimisták, és reménykedjünk, hogy ezúttal nem szúrok el semmit.
A bárpulthoz érve nem gondolkodom sokat, mit is kérjek, az első koktélt rendelem, ami az eszembe jut, s míg várom az italom, körülnézek, hogy felmérjem, milyen emberek járnak ide. A mellettem ülő lányon pedig egy kicsit tovább időzik a tekintetem, mint kéne. Na nem azért, nem vagyok én olyan, csak... Csak valahonnan ismerős, de nem tudom hogyan. Ez az információ is elveszett a baleset után, pedig tudom, hogy ismernem kéne, mégsem megy, egyszerűen képtelen vagyok visszaemlékezni. De tudom, hogy valahonnan ismerem... De honnan? A csendet aztán Ő töri meg, és a nevemen is szólít... Már majdnem megkérdeztem, hogy mégis ki Ő, és honnan ismer, azonban hozzáteszi, hogy még Párizsból ismer. Én meg csak nézek nagy szemekkel a lányra, mint borjú az új kapura.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Öööö... Igen Charon vagyok. Te pediiiiig... Izé... Bocsi, de halvány lila gőzöm sincs, ki vagy. - sóhajtok egyet, majd nyúlok a koktélomért, ami épp elkészült. - De nyugi, ez nem azt jelenti, hogy rosszul emlékszel... Csak tudod abból az időből elég kevés emlékem maradt, szinte semmi. Szóval... Hogy is hívnak téged? - térek a lényegre vigyorogva, hogy megtudhassam a lány nevét, majd ismét kortyolok egy nagyot a koktélból.


A hozzászólást Charon A. Saint-Venant összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 10, 2015 4:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeVas. Jún. 07, 2015 2:39 pm

Emily N. Lynx írta:
Charon &Emily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sikeresen rájöttem, hogy honnan ismerős a mellettem ülő lány, s egy mini tüzijáték keretében ünnepelve memóriám ezt minden bevezető nélkül közlöm is vele. Ó, ha tudtam volna, hogy egyáltalán nem emlékszik rám...akkor azt hiszem igyekeztem volna jobb benyomást kelteni.
-Emily Lynx- nyújtok kezet kedves mosoly kíséretében, s közben minduntalan átkozva magam, hogy miért nem vagyok képes előbb gondolkodni. -Akkor tényleg sajnálom, hogy csak így lerohantalak...- teszem hozzá bocsánatkérő szemekkel, s ugyan nem tudom mi volt Rólam Charon véleménye még anno, de a mostanit inkább nem tippelném meg. Viszont ha már sikeresen elrontottam a második esélyemet is a jó benyomás keltésére, akkor miért ne folytassam a beszélgetést. -Egyébként megkérdezhetem, hogy miért? függesztem kíváncsi íriszeim a lányra, s remélem nem tűnök tolakodónak -Mármint nem úgy értem, hogy rám konkrétan miért nem emlékszel, mert az mondjuk érthető lenne... 5 évvel jártál fölém, és csak a bátyám miatt ismertem minden nálam idősebb diákot, hanem úgy az egész időszakra. Hogyhogy nem emlékszel? -
[You must be registered and logged in to see this image.]

fecsegek össze vissza, de minek? Valami miatt a régi ismerősök szellemétől sosem tudok elszabadulni. Képtelen vagyok a régi tanáraimat tegezni, a régi ismerősöket nem XY bácsinak vagy néninek szólítani, pedig igazán kezdhetnék ezzel valamit. De sajnos nem megy.
Annak ellenére, hogy Charon nem emlékszik rám, én jól megjegyeztem magamnak. Nem mintha erről Ő tudna, hisz pár szónál többet nem beszéltem vele néhány össznépi rendezvény alkalmával, csak egy dolog miatt maradt meg. Nevezzenek felszínesnek, de Neki már akkor is gyönyörű hosszú szőke haja volt, pont mint most, és 11 éves kislányként a bátyám évfolyamát szemlélve rögtön tudtam, hogy nekem is olyan kell.

"Do You ever wish, you had a second chance to meet someone again for the first time?"
| Charon A. Saint-Venant | Vesper bar | [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Charon A. Saint-Venant
Charon A. Saint-Venant

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 13
◮ join date : 2015. May. 07.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 11:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Emily... Hmm... Szinte hallani lehet, ahogy kattognak az agykerekeim, hogy valahonnan a tudatalattim mélyéről valami kis emléktöredéket fel tudjak hozni, de sajnos nem sikerül. Úgy látszik ezek az emlékek nagyon jól elbújtak, mélyre elásták magukat, és nem is akarnak előkerülni, hiába próbálkozom. Pedig nagyon szeretnék emlékezni azokra az apró, de nagy valószínűséggel boldog emlékeimre, amiket elfelejtettem, miután felébredtem a kómából. Azonban ők nem akarják, hogy tudjak róluk. A kis gonoszak...
- Ugyan... Örülök, ha régi ismerősökkel ismerkedhetek meg újra. - nevetem el magam, miután kezét fogok Emilyvel. Nem gondoltam volna, hogy itt, Vegasban találkozni fogok olyan emberrel, akit még anno, Párizsban ismertem meg, de nagyon örülök neki. Bár nem igazán emlékszem se rá, se úgy nagyjából senkire abból a suliból, de ez most nem számít.
- Oh, izé... Az úgy történt, hogy nagyjából három éve volt egy csúnya autóbalesetem, és kómában is voltam. Aztán mikor felébredtem kiderült hogy amnéziám is van... Szóval ezért nem emlékszem arra az időszakra. - vonom meg a vállam egy sóhajtás kíséretében. Engem különösebben nem rázott meg ez az egész baleset. Mármint valamennyire igen, mert azért egy ilyet nem feltétlenül úsznak meg az emberek ilyen "könnyen" egy ehhez hasonló balesetet. Szóval ezzel a kómával, meg a fél lábam elvesztésével egész szerencsésnek mondhatom magam. Végülis, ha belegondolsz, ez még mindig jobb, mint hogyha teljesen mozgássérült lennék, vagy esetleg meg is haltam volna, nem? Nem is értem, hogy mások miért fújják fel ennyire a dolgot. Vannak olyanok, akik egy ilyen baleset után tiszta depressziósak lesznek, meg minden (mert hát nem én vagyok az egyedüli nyomorék a világon), és csak sajnáltatják magukat. Nem értem az ilyen embereket, miért jó nekik, hogy így viselkednek? Jó, értem én, hogy nem épp így tervezték az életük, de ez van, el kell fogadniuk, attól még ugyanúgy megy tovább az élet, mint azelőtt. Persze az első néhány napban én is elég depressziós voltam, de aztán rájöttem, hogy ettől még nem dől össze a világ, minden ugyanolyan marad, mint a baleset előtt volt. Na de mindegy is.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Amúgy... te mióta vagy itt, Las Vegasban? Uuh... És jut eszembe... A húgommal találkoztál mostanában? - Elég rég találkoztam már vele, és mivel Emily engem ismer, feltehetőleg őt is ismeri, hisz köztük azért mégiscsak kevesebb a korkülönbség, és ők is biztos tök jóban voltak még Párizsban, és lehet, tartották a kapcsolatot. Egy szóval az is lehet, hogy tudja, miféle hülyeségeket csinál mostanában.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeHétf. Jún. 15, 2015 9:01 am

Charon &Emily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Minden tolakodás ellenére Charon kedves mosollyal ráz kezet velem, így kissé megnyugszom, hogy talán olyan nagyon nem rontottam el ezt a bizonyos második találkozást.
Figyelmesen hallgatom szavait, s közben próbálom beleképzelni magam a helyébe, ám azt hiszem, ez lehetetlen. Kissé talán elkerekednek szemeim, hisz soha senki nem gondolná, hogy ilyenek ismerősökkel is történhetnek.
-Nem irigyellek...- felelem őszintén -...de a lényeg, hogy már jól vagy.- teszem hozzá mosolyogva, mert szerintem a legrosszabb, amit az ember ilyenkor csinálhat, ha sajnálkozik.
-Mármint... torpanok meg egy pillanatra, és függesztem fürkéző tekintetem Charonra -...ugye már jól vagy?- kérdezem meg a biztonság kedvéért, mert ránézésre abszolút jól néz ki, de nem akarok közhelyes baromságokat mondani úgy, hogy közben még csak nincs is jól.
Viszont válaszát várva az utolsó korty is elfogy a poharamból, és őszintén szólva annyit nem ér ez a hely, hogy sokáig itt ücsörögjünk, mert már kigyönyörködtem magam a belső építészet csodáiban. Nem tudom, Charon-t mi szél fújta erre, és mindenképp szeretnék még Vele kicsit beszélgetni, de egy olcsóbb, hangulatosabb, csajosabb helyet is választhatnánk ennél a fényűzésnél, és ezt fel is vetem Neki.
[You must be registered and logged in to see this image.]

-Gyakran szoktál ide járni?- kérdezem kíváncsian -Csak, mert én most vagyok itt először, igazából mindössze meg akartam nézni belülről is ezt a berendezést, de arra gondoltam, hogy átmehetnénk valami fiatalosabb helyre. Mit szólsz?- természetesen ha nemet mond, vagy mozdulataiból azt szűröm le maradna, akkor részemről is rendben vagyunk itt, de Nekem kissé kezd túl sok lenni a csillogás, és a jelen lévő emberek életkora is inkább az 40 felé húz.
-A húgod?- gondolkodok el egy pillanatig -Jaa Brigitte! Vele egy évfolyamba jártunk, tényleg...- mosolyodom el, amikor eszembe jut a hasonlóan szöszke jókedvű leányzó. -Őszintén szólva még nem találkoztam Vele, alig másfél hónapja vagyok itt, de majd megkeresem valahogy. Még mindig hajszolja az élményeket?- kérdezem nevetve, mert Brigitte már anno is egy igazi energiabomba volt, aki a legőrültebb bulikban is szívesen vett részt. Néhányszor volt benne nekem is részem, de az extrémsportok közül én maradtam a snowboard-nál és a vízisínél, a repülőgépből való kiugrálás már túl soknak bizonyult.

"Do You ever wish, you had a second chance to meet someone again for the first time?"
| Charon A. Saint-Venant | Vesper bar | [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Charon A. Saint-Venant
Charon A. Saint-Venant

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 13
◮ join date : 2015. May. 07.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeHétf. Jún. 29, 2015 1:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Örülök, hogy találkoztam itt egy régi ismerőssel, akire ugyan még nem emlékszem, de Ő láthatólag rám igen, ami nekem csak jó. A doki szerint visszatérhetnek az emlékeim, ha olyan személyekkel találkozom, akiket anno ismertem, és olyan helyekre járok, ahol már voltam. Szóval legyünk csak optimisták.
- Igen, már jól vagyok. - Nevetek fel, majd belekortyolok a koktélomba. - Vagyis... A többi emberhez képest, akiknek ilyen balesetük volt, viszonylag jobban kezelem ezt az egészet. Csak a jobb lábam vesztettem el, de én úgy vagyok vele, hogy rosszabbul is járhattam volna. - rántom meg a vállam, mintha valami teljesen átlagos, érdektelen dologról beszélnék. És számomra nem is annyira fontos, nem fogom magam feleslegesen sajnáltatni, az nem rám vallana. És nem is várom el, hogy mások sajnáljanak engem, sőt, egyenesen utálom. De nem jobban, mint azokat a lenéző, szánakozó tekinteteket, amiket akkor kapok, mikor az emberek megtudják, hogy nyomorék vagyok. De ezzel sajnos együtt kell élnem.
- Nem... Valójában én is most vagyok itt először. Nem is nagyon kedvelem az ilyen helyeket, szóval nem is értem, minek jöttem be. Szóval felőlem akár már indulhatunk is. - felelek kuncogva, majd miután az utolsó korty is elfogy a poharamból, felállok a székből, indulásra készen. Elég volt ebből a csicsás helyből, bár tény, hogy szép, de nem nekem való. És ezt a többi vendég is mutatja, hisz a 90 %-uk már negyven felett van jócskán, a többi meg biztos
[You must be registered and logged in to see this image.]
escortként dolgozik, és csak azért jött ide. Öröm lesz elhagyni ezt a helyet.
- Na hát hajrá a megkereséséhez. Én sem látom mostanában Őt olyan sűrűn, mert szinte állandóan utazik. És igen, még mindig. Talán még rosszabb is, mint volt. - terelődik a szó a húgomra. Ő és én teljesen különbözőek vagyunk, de attól még jól kijövünk egymással. Csak épp alig látjuk egymást. És Őt ismerve nem is csodálkoznék, ha legközelebb egy kórházban látnám őt viszont.
- Na és, merre menjünk? - kérdezem Emilytől, s remélhetőleg már kifelé tartunk a bárból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Emily N. Lynx
Emily N. Lynx

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : ⁂ Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 48
◮ join date : 2015. May. 10.

meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitimeVas. Júl. 19, 2015 1:39 am

Charon &Emily

[You must be registered and logged in to see this image.]

Szerencsére Charon nevetve fogadja a röpke képzavart az elmémben, és megnyugtat, hogy tényleg jól van. Bár ha az autóbaleset és kóma váratlanul ért, csak most lepődtem meg igazán a szavain.
-Csak?- kérdezek vissza elkerekedett szemekkel, és akaratlanul is az említett lábra pillantok. -Mármint...- folytatom hirtelen elgondolkodva, mert ismét sikerült kellőképp tipikusan kezeljem a helyzetet. -...fel sem tűnt.- teszem hozzá abszolút őszintén, még mindig meglepettséggel a hangomban, majd kapom el gyorsan pillantásom a lábáról, és azt hiszem be kell lássam, hogy a váratlan helyzetek valami miatt nem az én asztalom.
-Hű, bocsánat... csak maga a tény is megdöbbentő, és az, hogy ilyen jól kezeled még inkább.- bólintok elismerően, és tényleg minden tiszteletem Charoné, hogy "csak úgy mellékesen" elvesztette az egyik lábát, de "jól van." Ehhez képest megint csak nevetségesnek tűnnek a saját kis privát siránkozásaim. El se tudnám képzelni, én hogy reagálnék arra, ha felébredve a kómából közölnék, hogy "Szia, nincs jobb lábad." Amikor a vőlegényem megcsalt egy egész kontinenst otthagytam...pedig ez ehhez képest, viszonylag átlagos dolognak mondható.
Lássuk be. Nem vagyunk egyformák. De a mosoly, Charon kuncogó válasza sokkal inkább pofon csapott, mint az látszott volna rajtam. Át kéne értékeljek dolgokat...komolyan.
Ehelyett viszont inkább azonnal az ajtó felé veszem az irányt, mert válaszából egyértelműen Ő is szívesen távozna.
[You must be registered and logged in to see this image.]

-Ó, hát ha azt mondod rosszabb lett, akkor inkább nem keresem meg. Egyszer majdnem rávett a bázisugrásra.- mert "ha már van lehetőségünk miért ne, jó móka lesz" alapon. -azóta tudom, hogy ha tériszonyom nem is, de zuhanásiszonyom annál inkább van.- fut végig hátamon a hideg, még csak a magasból leugrás gondolatára is.-De ezek szerint legalább azt csinálja, amit szeret!- próbálom inkább csak magamat meggyőzni arról, hogy jó buli lehet ez, ha valakinek tetszik...de nem. Ezt továbbra sem fogom megérteni. Helyesbítek: Ezt sem fogom továbbra sem megérteni.
-Ez egy nagyon jó kérdés...- kezdem elgondolkozva, mert fogalmam sincs hová ülhetnénk be. -Az első olyan helyre, ahol nem aranyárban mérik az italt, és esetleg korunkbeliekkel is találkozhatunk.- foglalom össze igazán csekély elvárásaimat, és egy csinos franciás lokál pont annyira megfelelő lenne mint egy romkocsma, csak valami kevésbé puccos és fényes hely legyen. Pontosabbat sajnos nem tudok mondani, mert az egyetlen közeli hely amit ismerek, az a 0-24-es Meki, de oda elvből nem megyünk, csak pisilni!

"Do You ever wish, you had a second chance to meet someone again for the first time?"
| Charon A. Saint-Venant | Vesper bar | [You must be registered and logged in to see this link.] |
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



meet someone again ~ Charon & Emily Empty
TémanyitásTárgy: Re: meet someone again ~ Charon & Emily   meet someone again ~ Charon & Emily Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

meet someone again ~ Charon & Emily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charon and River
» Charon Angelique Saint-Venant
» Finally I can meet You
» Dasie&Bentley - nice to meet you.. again
» Emily & Beck

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-