KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shirley Elizabeth Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Shirley E. Montgomery
Shirley E. Montgomery

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 39
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 14
◮ join date : 2015. Jun. 02.

Shirley Elizabeth Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Shirley Elizabeth Montgomery   Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2015 8:39 pm

Shirley Elizabeth Montgomery
Las Vegas, 1984. május 1.Shirley Elizabeth Montgomery Avdanneelharris4
31
Főszerkesztő egy magazinnál
Media
Danneel Harris
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Ha megkérdezed, milyen vagyok, valószínűleg le kell ülnöm és elgondolkodnom rajta úgy öt percig. Mint emberek többsége úgy általában. Ha megkéred őket, soroljanak fel négy-öt tulajdonságot magukról, csak bambán néznek, és meg sem szólalnak. Mert nem ismerjük még önmagunkat sem.
Na jó, felkészülve a kérdésre a következőket mondhatom magamról: Találékony vagyok, aki könnyen feltalálja magát váratlan helyzetekben, hisz különben nem lennék egy magazin főszerkesztője. A családomért és a barátaimért tűzbe mennék, ha valaki ártani mer nekik, akkor aztán megismerik a rosszabbik oldalam is. Nem lehet a négy fal közé zárni, folyton mennék ide-oda, utaznék, de olyan nap is van, mikor csak úgy fogom magam, beülök az autóba, és nekiindulok a nagyvilágnak, magam sem tudva, merre tartok. Az irodában sem tudok sokáig egy helyben meglenni, szóval, ahogy tudok, már bent sem vagyok, és inkább másfelé keresem a munkát. Apropó, elég lelkiismeretes személy vagyok, leginkább a munkámban, amit ma megtudok tenni, nem hagyom holnapra. Ezenkívül még pár: hűséges, intelligens, szerethető, odaadó, karrier- és családcentrikus egyaránt. És talán egy kicsit sem szerény, hiszen ez mind pozitív dolog volt, amit elmondtam eddig magamról, de lássunk egy pár negatívat is.


◆ negatív tulajdonságok: Féltékeny. Nem bírom, ha elveszik azt, ami az enyém. Sem a párkapcsolatomban, sem a munkámban, sem sehol. (Halkan megsúgom, nagyritkán van, hogy alaptalanul féltékeny leszek, gyanút kelt bennem valami, és olyankor egyből előbújik belőlem Columbo, és simán le is körözöm…)
Kötekszem, ahol tudok, és ezt a kollégáim sokszor nem bírják, hiszen ott is sokszor belekötök egy-egy cikkbe, interjúba, vagy bármi másba (De természetesen nagyon jó főnök vagyok….:))
A kíváncsiságom sem gyenge, ezzel is az őrületbe tudok kergetni embereket, de hát most ha egyszer szeretném tudni, hol mi folyik éppen, miért baj az?!


◆ egyebek: -A Brides Magazin főszerkesztője, mely díjat is kapott.
-Vőlegénye van, akit szinte alig lát, mert katonaként szolgál.
-Szeretne gyereket, de kicsit félti a karrierjét is, valamint, hogy egyedül kell majd felnevelnie.

Történet vagy szerepes példa
Lefixálni a dátumot, megbeszélni a költségeket, hogy kiket hívtok, kinézni a helyszínt, papot választani, ruhát választani, és még rengeteg dolog, amit el kell intézni a nagy nap előtt. Olvasgatva a legújabb cikkét Lindsynek, rádöbbenek, hogy a nők nagy része csak akkor kezd tervezni –mert ugyebár ezt nem szívesen bízzuk a férfiakra-, ha már megvan az időpont, legalább nagyjából. Minden normális ember ekkor kezdi el megszervezni az esküvőjét, velem ellentétben. Én már pontosan tudom, honnan lesz a ruhám, hol szeretném kimondani a boldogító igent, és még a papot is kinéztem már, mindezt csak úgy unalmamban, és titokban. Rivernek fogalma sincs az egészről, arra nincs túlzottan időnk, hogy együtt tervezgessünk, hiszen alig van itthon. Jegyben járunk már, viszont az igazi nagy bumm még nem következett be, bár már legszívesebben ott tartanék. Néha azért gondolkozóba esek ezzel kapcsolatban, hogy jó ötlet lenne-e, hiszen majdhogynem egy távkapcsolatban élek.
A telefon csörgése zökkent ki az elmélkedésemből és az olvasgatásból.
- Igen, Shirley Montgomery beszél. – szólok bele a telefonba, rettegve attól, hogy éppen még véletlenül se a rendőrségtől, vagy a bázistól kapjak hívást, hogy valami baj történt Riverrel. Hála az égnek csak kétségbeesett nővérem próbál segítséget kérni ismételten, hogy vigyázzak néhány órára a fiúkra.
- Hát, Bree, ami azt illeti… - kezdek bele a kifogásba, mert először is: rengeteg dolgom van, másodszor pedig pár óra az unokaöcséimmel, akik nem mellesleg hárman vannak, fárasztóbb, mintha egész héten éjjel-nappal dolgoznék. Ám drága nővérem könyörgése ismét meghat, és beadom a derekam.
- Hozd őket be az irodába. De csak akkor, ha jól viselkednek, mond meg nekik, hogy különben kilesznek lógatva a huszonnegyedik emelet ablakából, ami higgyék el, nem kellemes érzés. – ecsetelem, és már üzenve próbálom őket megfélemlíteni.
Ez az, amiért még kételkedem abban, hogy esküvő és gyerek. Harminchat évesen Bree egyedül neveli három gyerekét, tudatában állva azzal, hogy az ex férje nagy ívben tojik az egész családjára.
- Lyndsy, ami azt illeti ez a cikk borzalmas. Nem választékos a szóhasználat, és a tej is megalszik a számban, mire ezt végigolvasom, nemhogy majd a kedves olvasók, az első mondatnál abbahagyják. Szóval légyszi írd át, vagy valamit csinálj vele, mert ez így nagyon nem lesz jó, és az előző cikkeid sem a legjobbak, kapd össze magad. – torkollom le kicsit, hisz a hangulatomat már megpecsételte a délutáni bébiszittingelés. Visszasietek az irodámba, és gyorsan papírt ragadok, hogy még megírjak egy levelet Rivernek.

„Mi lenne, ha végre kitűznénk a dátumot az esküvőre? Elkezdhetném szervezni, hogy minden tökéletes legyen, és már megvan, hová szeretnék menni nászútra. Szeretném, ha már papír is lenne a kezünkben arról, hogy együtt vagyunk.
Remélem minden rendben, minden jól megy, és hamar látlak. Gyere haza! Hiányzol! Alig várom már, hogy megöleljelek és megcsókoljalak, minden este úgy alszom el, hogy rád gondolok. Kérlek, ahogy tudsz, gyere, mert már nem bírom ám sokáig nélküled! Na meg Pepper (kutya…) is hiányol már. :)
Hívj ha tudsz!
Szeretlek!
Shirley”

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Shirley Elizabeth Montgomery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shirley Elizabeth Montgomery   Shirley Elizabeth Montgomery Icon_minitimeSzer. Jún. 03, 2015 10:10 pm

Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon!
  Először is szeretném megköszönni a szupergyors választ, és a változtatást is! :)

  Óóó...egy tipikus firkásszal van dolgunk, akinek mindig mindenről tudnia kell. Nagyon helyes! Very Happy
Szépen visszaadtad mindazt, amit River megírt a keresőben, és külön köszönet a bővített jellemzésért!

  Biztos vagyok benne, hogy az esküvő jó ötlet...a gyerkőc pedig, hmm...tényleg nehéz döntés a Ti helyzetetekben, de kíváncsian várom hogyan fog alakulni kettőtök kapcsolata, s miként cselekedtek. :)
A kilógatós részt vegyük úgy, hogy nem láttam. Razz

  Nem is tartalak fel, nyomás foglalózni...aztán Tied is a játéktér. River biztosan nagyon vár(t) már Téged! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Shirley Elizabeth Montgomery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shirley Elisabeth Montgomery
» Evelyn Shirley May
» Shirley & River
» Jessica Montgomery ||
» Elizabeth O'Brien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-