KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Penelopé Clarkson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Penelopé Clarkson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Penelopé Clarkson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Penelopé Clarkson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Penelopé Clarkson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Penelopé Clarkson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Penelopé Clarkson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Penelopé Clarkson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Penelopé Clarkson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Penelopé Clarkson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Penelopé Clarkson Empty
TémanyitásTárgy: Penelopé Clarkson   Penelopé Clarkson Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 4:55 pm

Penelopé Sasha Clarkson
24 · San Francisco · Prostitutes · lesbian star ·Susan Coffey
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kedves - segítőkész - barátságos- jól tudok főzni - jó vagyok a szakmámban - imádom a zenét

◆ negatív tulajdonságok: hangos - utál egyedül lenni - utálja a hülye kényes picsákat - hamar felkapom a vizet bármi miatt - utálom a hülye bogarakat

◆ egyebek: Táncosnőkét dolgozom már egy ideje. Szeretem nagyon. A nőket szeretem, tehát leszbikus vagyok. Amióta az eszemet tudom az vagyok. Kijövök a fiúkkal is, néha párral le is fekszem, a munkám miatt, de egyébként lányokkal csak. Ez van.
Történet vagy szerepjátékos példa
24 évvel ezelőtt láttam meg a nagyvilágot, San Francisco városában. Együdi gyermekként. Vagyis én úgy tudtam. De majd később rátérek, hogy miért mondtam ezt. A szüleim jól neveltek. Mindent megkaptam, amit csak akartam. Édesapám egy céget vezetett és ott dolgozott, édesanyámnak pedig egy saját divat cége volt és azt vezette. Szóval meg volt minden divatos ruha még azelőtt mielőtt kikerülne a boltokba. Hiába gazdagok voltak a szüleim, iskolába járnom kellett. Bár nem nagyon akartam. Sikeresen kijártam az általános iskolát, majd a gimnáziumba kezdtem bele.
Még csak másodéves voltam a gimnáziumba, vagyis még csak 16 éves, mikor egyik nap kaptam egy igen fontos levelet. A levélben az állt, hogy akik most a szüleim, ők igazából nem is azok. Engem csak örökbe fogadtak, mert 3 éves koromban, elveszítettem a szüleimet egy autó balesetben. Ezért kerültem az igazi édesanyám testvéréhez, Peterhez, aki most az én apám. Kellett vagy 1 óra hossza, míg felfogtam az egészet. Ezek után, nem szólaltam a szüleimhez semmi sem. Miután befejeztem a második évemet a gimnáziumba, egy szó nélkül, összepakoltam otthon és útnak indultam stoppal Las Vegas felé. Kisebb nagyobb sikerrel, de sikerült kijutnom oda. Mivel azért jöttem, hogy híres sztár legyek, mert nagyon jól tudok énekelni, táncolni, és ez volt minden vágyam, hogy híres énekesnő legyek. Hogy elindítsam a karrieremet, valami munkát kellett, hogy keressek. Mivel nem végeztem el a gimnáziumot, ezért semmi szakmám nem volt, hogy valahová beraktak volna. De megláttam egy hirdetést az újságban, hogy táncosnőt keresnek egy klubban. Jelentkeztem is oda, de 1 hétnél tovább nem bírtam és otthagytam. Ezután találtam egy másik helyiséget, ahol kerestek lányokat. Olyan csoportba raktak, ahol, ha kéri az ügyfél, feküdjek is le vele. Bár nem akartam belemenni, mert még szűz voltam, de kellett a munka, ezért elfogadtam. Mivel még nem voltam 18, ezért szexre, nem alkalmaztak, de miután betöltöttem, már azt is kérhették a vendégek. 17 éves korom óta élek itt.
Már 24 éves vagyok. Las Vegas-ban élek ugyan úgy. Egy bárban táncosnőként dolgozom. Voltak kapcsolataim, de már egy ideje leszbikus vagyok. Az igazit keresem, de nagyon is.
A régi álmomhoz visszatérve, néha- néha szoktam énekelgetni egy bárban.
A szüleimmel azóta sem beszélek, senkivel sem tartom a kapcsolatot már. Ennyi én után ők sem kerestek engem, hát akkor én sem fogom őket.
Azt mondtam, hogy nem vagyok egyedüli gyermek, vagyis én ezt tudtam. De abban a bizonyos levélben, arról is szó volt, hogy van egy ikertestvérem. Kétpetéjűek vagyunk, tehát pont ugyan olyan, mint én vagyok. Eddig kerestem, de nem találtam meg, de rajta vagyok, hogy megtaláljam!
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


A hozzászólást Penelopé Clarkson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 07, 2013 5:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Penelopé Clarkson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penelopé Clarkson   Penelopé Clarkson Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 10:41 am

ELFOGADVA
Irány foglalózni és játszani!!

Vissza az elejére Go down
 

Penelopé Clarkson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liam Clarkson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-