KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Santino Cane Borgese Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Santino Cane Borgese Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Santino Cane Borgese Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Santino Cane Borgese Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Santino Cane Borgese Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Santino Cane Borgese Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Santino Cane Borgese Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Santino Cane Borgese Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Santino Cane Borgese Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Santino Cane Borgese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Santino Cane Borgese Empty
TémanyitásTárgy: Santino Cane Borgese   Santino Cane Borgese Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 9:38 pm

Santino Cane Borgese
30 · Las Vegas · Civil · Cosa Nostra · Carmine Signorelli
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Célorientált; mélyen legbelül rendes, segítőkész, szeretetteljes; taktikus; igazi vezető; életre termett; családcentrikus.

◆ negatív tulajdonságok: Arrogáns, beképzelt, egoista, nagyszájú, egy igazi seggfej; egy bizonyos mértékben örök gyerek/tinédzser, kegyetlen, de nem leli benne örömét; lobbanékony, heves olasz.

◆ egyebek: Talán még magának se vallaná be, mennyire tud törődni, kötődni egyes emberekhez, akik nem tartoznak a családjához. Pl: Rachel, idegesítse akármennyire is. Mellette azonban még a nők az abszolút gyengéi.
Történet vagy szerepjátékos példa
- Santino Cane Borgese, már megint ahhoz a fruskához mész?! - dörgi mögöttem apám féktelen haraggal, ahogy kiviharzok a főkapun. Igazán jó apa, semmit se enged, csak korlátoz. - Ne feledd a kötelességed, fiú! - lohol utánam vöröslő fejjel, s még éppen tarkón legyint egy újságpapírral. Egész nap azt szorongatta görcsösön. Megszállott, hatalommániás vénember.
- Ciao papa! - intek csibészes vigyorral, majd bepattanok a kocsimba, s végigrongyolok Las Vegas poros útjain. Erre-arra néhány ismerős, csoporttársak, szívem hölgyének irigyei, exek. Sajnálatosan nem olyan nagy ez a város, mint ahogy azt elvárná az ember. Talán nem ártana majd költözni egyet...
Mi visz rá arra egy 21 éves felnőtt férfit, hogy egy 15-16 éves lánynak csapja a szelet? Talán nem nevezhető minden bizonnyal felnőttnek, még be se nőtt a feje lágya. Na meg az sem elhanyagolandó, hogy a mostani tinik túlérettek. Külsőre mindenképp. De ő szellemileg is kielégítő volt. Kész kis csoda kívül-belül.
Megállok a háza előtt és még pár percig pepecselek a hajamat igazgatva. Mindig a maximumot kell nyújtanom neki. Főleg ha már nagy kegyesen beleegyezett egy randiba. Kemény dió ő. Talán ez (is) kényszerít arra, hogy még jobban gürizzek érte, még inkább akarjam. Ki fog nyírni. Közvetve, vagy közvetetten. Megérkezik, és én elkalauzolom a város burzsujabb negyedeiben. Tudom, nem a pénz vonzza, de királyi a kiszolgálás és azt mindenki szereti. Főleg ha elhintek kismillió bókot, meglepem egy rózsával, és gondoskodok róla, hogy valóban jól érezze magát. Nyert ügynek hangzik, nemde? Igazi bugyiolvasztó módszerek, de mint mondottam: nehéz eset. Gyorsan elszállt az idő, órák óta csak vele voltam, mire észbe kaptam, és rálestem a karórámra.
- Bassza meg! Ne haragudj, mennem kell. Tessék, pénz taxira! - nyomok ki tudja mennyi zöldhasút a markába, egy csókot az arcára, s elrohanok. Órás késéssel futottam be a megbeszélt helyre, amiből nem sok maradt. Úgy látszik, valaki nem szereti az uzsorásokat, és ellenállt. Persze esélyük nem volt, de kért tudtak okozni. A picsába, ezt elcsesztem... Megvető szempárok kereszttüzébe kerültem, ami aggodalommal töltött el. Oh, nem ezektől tartok, ugyan. Hiszen tudom, hogy apám ezerszer ilyen dühös lesz. És ezzel megadtam az utolsó okot is, hogy távol tartson Racheltől. Cserben hagytam a családot.
Haragos, de néma díszkísérettel fordultam be apám irodájába. Amint beléptem, pillantásával kést döfött mellkasomba. Súlyosabb a helyzet, mint gondoltam.
- Papa, én... - mentegetőzésemet rövidre zárja visszakézből kapott pofonja. Olyan erővel sújt le rám, hogy kiserken a vérem. Ennyire még senki se alázott meg, s rajta kívül nem is tehetné meg más.
- Takarodj a szemem elől. - sziszegi tagoltan, és én úgy is teszek. Mindenki tudja, hogy most mindent bele kell adnom az üzletbe, de konok kölyök lévén eszem ágában se volt lemondani Rachelről. Eljött a gondolkodás időszaka. A későbbiekben még sok galibát fog ez nekem okozni...
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Santino Cane Borgese Empty
TémanyitásTárgy: Re: Santino Cane Borgese   Santino Cane Borgese Icon_minitimeVas. Május 19, 2013 9:42 pm

ELFOGADVA
Na háát, így belefeledkezni a szerelembe (?). Kíváncsi vagyok a folytatásra, szóval nem állok az utadba Don Juan. Foglalózz, játssz! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Santino Cane Borgese

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-