KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Danny & Lea Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Danny & Lea Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Danny & Lea Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Danny & Lea Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Danny & Lea Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Danny & Lea Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Danny & Lea Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Danny & Lea Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Danny & Lea Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Danny & Lea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny & Lea Empty
TémanyitásTárgy: Danny & Lea   Danny & Lea Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 6:49 pm

Nem szoktam ok nélkül nekiindulni semmilyen útnak. Ha magányra vágyom, New Yorkba megyek, ha csak az otthonomra vágyom, akkor LA-be a házamba, aminek a címét a férjemen kívül senki sem tudja. Most mi indított útnak mégis? Jó kérdés. Egyszerűen ki akartam szabadulni a városból, még magam se tudom hogy hová. Maximumra vettem a hangerőt a kocsiban, és csak mentem amerre vitt az út.
A teljes elmélázásomból, vagy másik dimenzióban való járkálásból az ébreszt fel, hogy besötétedik, és mellettem már erdőség nyúlik végig. Bár már nem számít.
Egy nagy durranás hasít az éjszaka csendjébe, a kocsim pedig irányíthatatlanná válva sodródik le az útról, egyenesen bele egy fába.
Sötétség.
Fogalmam sincs mennyi idő után ébredek fel, de pislogva próbálom magam visszairányítani a való világba, és összerakni hogy mi is történt. Persze, valamelyik kerék elszállhatott. Még szerencse hogy mindig be vagyok kötve. Ahogy elfordítom a fejem, iszonyatos fájdalom nyilall bele. A homlokomat tapogatom végig, és hideg maszathoz érek. Ránézek az ujjaimra, és véresek. Oltári, valószínűleg bevertem a fejemet. Dühösen de kicsit kóvályogva szállok ki a kocsiból, és csalódottan veszem tudomásul hogy ezzel nemhogy a legközelebbi városba, de sehova nem fogok már eljutni. Nagy nehezen előhorgászom a táskám, és elővéve a mobilomat, újabb isten csapásának fogom fel, hogy itt, a semmi közepén térerő sincsen. Egyáltalán semmi. Fogalmam sincs hogy mit csináljak, induljak el, vagy maradjak itt, hátha erre jár valami kóbor angyal és megment. Végül amellett döntök, hogy jobb elindulni.
Kicsit kóvályogva indulok el előre, valahol csak van a környéken egy kisváros, vagy bármi. A telefonomra néha-néha ránézek, de süket, mert mi más is lenne. Végignézek magamon. Sem a farmerem, sem másom nem sérült, szóval nem nézek ki úgy, mint akit megvertek az út szélén. Lehet hogy a homloksebem nem túl bíztató, és egy hotelben furcsán néznének rám, de most a legkevésbé sem érdekel.
Fél óra gyaloglás után erőt vesz rajtam a fáradtság. Valahol tudom hogy fejsebbel nem szabad aludni, de egy kicsit meg kell állnom. Csak egy nagyon kicsit.
Nem szokásom ugyan, de leülök az út szélére. Rágyújtok, csak hogy biztos ne aludjak el, de a szemem minduntalan le akar csukódni. A fene essen a béna modern technikába. Bizony a fene...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny & Lea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny & Lea   Danny & Lea Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 5:01 am


Jó üzletet csináltam. Ez nyilvánvaló, még ha elég kivénhedt is ez a tragacs, ha nem is egy Ford Crown, de legalább megy és ez a lényeg. - kapaszkodtam a kormányba és úgy furcsa volt újra vezetni. Hat.. év.. - járattam a fejemben a gondolatot, ahogyan azt is mellette milyen is volt régen, de amikor célkeresztbe kerültek a további képek, hamar letettem ezt a szándékot. Még mindig fájó pont volt. Thomas és Amy.. Még mindig hamis reményt keltettek bennem az újra és újra feltoluló képek, és bár benn.. sokszor csakis az a két kép adott megnyugvást, kitartást, erőt vagy bármi mást, amióta kinn vagyok igyekszem nem rázós helyzetekben előhozni az emléket. És ez most az volt. Korom sötét, nem is tudom miért itt, vagy úgy egyáltalán merre, ahogyan azt se hogy miért pont egy másik városban szúrtam ki egy hirdetést az interneten, "jó vétel!" címén meghirdetve, még ha ez a kocsi tényleg jó vétel is volt. De legfőképp.. nekem megfelel az elkövetkező időszakra... - húzott magával egy újabb kanyar, ahogy az ösztön is, hogy ha már megvettem talán ki kéne próbálni mit is bír, ez egyenes terep, nem jöhet semmi közbe, még ha sötét is van, korom sötét, ura vagyok a helyzetnek! - tapostam a gázpedálba valamivel keményebben, a kocsi felmordult, nem is olyan rossz a hangja mint azt úgy elsőre tükrözte és eltelik némi idő mire már tényleg élvezem.
Nem, nem vigyorgok. Még egy mosoly árnyéka sem, mégis minden egyes sejtemben érzem a sebességet, a már annyira hiányzó szabadságot, azt hogy.. egyszerűen a magad ura vagy. Már el is felejtettem milyen érzés.... - hagyom hogy átjárja a testem, a szél a fejemet, ahogy üvöltve süvít be a lehúzott ablakon, és egy percig se érdekel hogy szétfújja a agyamat, egyszerűen csak élvezem hogy.. szabad.. levegőőő.. - szívom be a tüdőmbe amikor újabb kanyar, visszavert fények, egy hajzuhatag és.. FÉÉÉK! - taposok bele, de a kocsi nem hagyja magát, csúszik az aszfalt, ósdiak a kerekek, de el nem ütöm, ezért rántom el a kormányt, a kocsi pörög, körbe és körbe, a gumi úgy sikít mintha kötelező lenne én meg kapkodom a kormányt és most hálát adok a régi vezetési kiképzésért.
Megálltunk. Mármint én meg a kocsi, alig messze a nőtől, már ha nő volt és nem délibáb éjjel, - vagy csak a képzeletem szülötte - a fényszóró világít, még mindig, mégse látok semmit belőle, ezért amint eláll a zihálló lélegzetem már lököm is ki az ajtót, hogy kiszálljak és megnézzem egyben van e. Nem hallottam csattanást és nem éreztem lökéseket ami jó jel, de mégis.. - emelkedik a tüdőm és süllyed is vissza, az adrenalin még mindig dolgozik a véremben mégis igyekszem megőrizni a higgadtságomat.

- Hé! - lépkedek irányba, de nem látom a sötétben - Hahó! Jól van!? - kérdezgetem, de még semmi válasz. Egyelőre. Vért nem látok, nem érzek, ha meg darabokban lenne.. A sötétben kapom vissza a fejem a motorháztetőre, semmi horpadás, semmi sérülés a lökhárítón, a hűtő visszacsillogásán a fényszóró fényében ezért továbbra is az irányba tartok. Nem.. számít, hogy a kocsi a szemben fekvő sávban áll. Az se számít, hogy az ajtó nyitva, a motor már nem köhög, de a rádió még halkan sercegve szól. Néma csönd van. A tücskök és kabócák feltartóztathatatlanok, de azon kívül semmi nem hallatszik. Csak megtaláljam azt a barna lányt.. És ha lehet.. ne darabokban...
Vissza az elejére Go down
 

Danny & Lea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Danny & Kintaro
» Danny + Kyle
» Danny & Ethan
» Danny + Nico
» Danny & Emilie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-