KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Montgomery Grogan  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Montgomery Grogan  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Montgomery Grogan  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Montgomery Grogan  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Montgomery Grogan  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Montgomery Grogan  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Montgomery Grogan  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Montgomery Grogan  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Montgomery Grogan  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Montgomery Grogan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Montgomery Grogan  Empty
TémanyitásTárgy: Montgomery Grogan    Montgomery Grogan  Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 2:30 pm

Montgomery Grogan
26 · New York · Addicts · Charlie Hunnam
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: Jó fej, nyitott, barátságos, laza srác, nagyszerűen tud főzni, megértő, rendes.

◆ negatív tulajdonságok: Lusta, (leszámítva a munkáját, és ha épp nem tollászkodik) piperkőc, mohó, naiv, rendszeresen füvezik, és nagy szerencsejátékos.

◆ egyebek: amit fontosnak tartasz a karakterről
Történet vagy szerepjátékos példa
Háát… izé. Mit is mondhatnék magamról, az az igazság hogy nem vagyok az a nagyon beszédes típus…. kicsit furcsán is érzem magam. New Yorkból kerültem ide, ott is születtem. A Faterom szakács volt, Muter pedig ugyanebben az étteremben felszolgáló, szóval mondhatni bele születtem a munkámba. A vendéglátás számomra nem csak meló, hanem életvitel is…. emberekkel találkozgatsz, és megismered őket a munkád során. Kulcs fontosságú hogy nyitottnak kell lenni, ez a sikeres étterem kulcsa. Kezdetben pincér voltam, ott megtanultam mennyire fontos, és meghatározó lehet egy jókor ejtett mosoly, egy kedves utalás, egy bók, vagy bármi. Sosem felejtem el azt a napot, mikor már Vegasban melóztam, és egy délután, egy mennyasszonyi ruhában síró nőt láttam a terem leghátsó asztalánál. Mondom ilyen még a filmekben sincs…. teljesen el volt kenődve, és rémesen festett…. pedig a szétfolyt smink alatt még csinos is volt. Az oltárnál hagyta faképnél a csávó….most képzelheted milyen állapotban lehetett. Odamentem, megvigasztaltam, megdicsértem a szemét, és máris jobban lett. Az embereknek szükségük van rá hogy szeressék őket, vagy legalább érezzék azt hogy valaki pozitívan gondol rájuk. De ebben a rohanó világban ezt olyan kevés helyről kapják meg. Annyira sietnek, annyira kapkodnak, kaparnak azért hogy előteremtsék a számukra boldog élethez szükséges dolgokat, hogy közben észre se veszik hogy bármennyire is igyekezzenek ennek az előteremtésén, elszalad mellettük az egész életük. Aztán meg egy szép napon a fájó hátuk fogja figyelmeztetni őket, hogy megérte-e az erőfeszítés. Sokszor a pillanatnyi örömöknek kell élni, el se tudjátok képzelni mennyi meghatározó boldog emlék származhat akár pár percből is…. egy utazás a metrón, vagy repülőn….. pár percnyi beszélgetés egy idegennel a kávézóban, vagy néhány mondat elejtése két menü elkészítése között…. ezekből az apró dolgokból fantasztikus dolgok nőhetnek ki, csak esélyt kell adni neki, az állandó rohanás helyett. Na de elég is mert sokat filozofálok. Én megértem hogy ez nem megy mindenkinek olyan egyszerűen…. a mai világban mindenki olyan elzárkózott lett ahogy begubóztak az internetbe. Ma már nincsenek beszélgetések a vonatokon, hanem ormótlan fülessel a fejbe dübörög a Pantera, csak nehogy szólni kelljen valakihez. A kocsmákban is mi megy? Leülnek egymás mellé, előttük az üveg Heineken, és mit csinálnak? A kibaszott okos telefonokat basztatják, és hajlandók fél méterről facebookon üzeneteket küldeni egymásnak ahelyett, hogy kommunikáljanak. Ezeknek az embereknek szükségük van egy kis segítségre, valamire ami feloldja a feszültséget, a gátlásokat, mindent. Itt lépek képbe én, hogy terjesszem Isten csodálatos ajándékát egyenesen az anyaföld termő rétegéből, a füvet. Nem kell nézni, Amerika már kezd rájönni hogy többet segít vele mint használ. Mindamellett hogy csökkenti a rák képződést, és kellemesen elvagy vele, még igazán mély beszélgetéseket is eredményezhet ha ügyesen tolod. Jobb mintha vedelnél. Az alkohol öl, butít, és nyomorba dönt. Vannak akik verik a feleségüket, a gyerekekről nem is beszélve, az utca közepére szarnak, és neki mennek bárkinek csak mert nem tetszik a képe. Mindez alkohol befolyása alatt. A fű? Na igen, eltolsz egy laza cigit, elücsörögsz magadban, mindenkin nevetsz, és mindenki veled nevet,mindenkit szeretsz, és eszedben sincs verekedni…. utána még csak másnapos sem vagy, csak kurva éhes, és akkor mi van? Na de félre értés ne essék, nem ebből élek, ez csak olyan mellékes. Említettem hogy kezdetben pincér voltam, nos a „kertészkedésen” kívül máshoz is értek…. remekül főzök, de komolyan. Ha egyszer minden cigi után olyan éhes vagy mit két falka farkas, akkor megtanulod hogy kell kaját csinálni, ha csak nem akarsz Mc Donalds Tehén lenne. Ezt a tehetségemet később kamatoztattam is, a nagy lehetőség akkor adódott mikor a főszakács szó szerint levágta az egyik ujját, és azonnal korházba kellett vinni, a gond az volt, hogy odakint nagyon fontos befektetők tárgyaltak az étteremben, és nagyon kellett volna már a kaja amit kértek és hát…… beugrottam. Nem volt egyszerű azt megmondom…. pontosan nem emlékszem már milyen kaja volt, de valami féle mézes rák fajta lehetett. A lényeg, hogy a megérzéseimre hagyatkoztam és megcsináltam a kosztot. Mindenki megvolt elégedve, az üzletet nyélbe ütötték, engem pedig tanfolyamra küldtek hogy legyen szakács végzettségem, természetesen minden az étterem állt. Ma már végleg megtelepedtem Vegasban, nem azt mondom hogy habzsolom az életet, de megvan mindenem ami kell, és bőven tudok félre rakni is. Nem kell minden nap melóznom, van időm a kutyámra…. nő nincs az életemben, de nem egy prostit is rendszeresen látogatok, ennek egy oka van. A legfontosabb, hogy férfi vagyok, és vannak igényeim. Kérdés mért nem szerzek barátnőt?  Nem tartom igényét. Így nincs meg az a röghöz kötés, szabad ember maradok, és ha kell kefélhetek olyan nőkkel is, akiknél amúgy esélyem sem lenne. Összességében azt hiszem boldog életem van, és egyenlőre nem vágyom semmi többre.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Montgomery Grogan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-