KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zane & Nick Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zane & Nick Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zane & Nick Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zane & Nick Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zane & Nick Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zane & Nick Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zane & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 8:33 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kelletlenül talán, de elmentem a főnökhöz, ugyan nem tudtam, mit akar tulajdon képpen, de Nate éppen üzleti kiruccanáson volt, egyedül fetrengtem otthon, így felvakaróztam, és felöltöztem. Egy vörös, vékony, kicsit szakadozott hosszúujjú, fekete farmer, sportcipő volt rajtam, tejfölszőke hajam kócosan állt össze-vissza, most nem volt kedvem megigazítani, nem akartam senkit lenyűgözni, tetszeni, akinek meg akartam, az nem volt a közelemben, és ahogy Nate-et ismerem, tuti, hogy megfektet minden szembe jövő francia szépfiút, aki van olyan vékony, mint én. Egészségére, de ugye ennek nem kell örülnöm? Viszont az utóbbi látogatásom nyomai a főnökömmel, még nem tűntek el teljesen, a nyakamnál foltokban megmaradt, rendesen odacsapott a falnak, és újra, nem is tudom, hogy nem fulladtam meg, reméltem, ez most barátságosabb találkozó lesz, hiszen tényleg nem csináltam semmit. Mindent megadtam Nate-nek, amit csak szeretett volna, akkor tett magáévá, amikor akart, és ahogyan akart.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szóval viszonylag jót remélve vágtam át a hideg sötétségen, ugyan még csak délután hat óra volt, mégis minden korom sötét, szeretem ha korán sötétedik. Elmentem a sztriptízbárhoz, a hátsóbejáratnál már vártak, és felkísértek az irodába, komolyan, még itt is egy állati nagy ágy terpeszkedett, próbáltam nem belegondolni, hogy én is ebben a mocsokban tocsogok, és csak azért nem fektet meg minden nap más, mert Nate megvett... ameddig csak kedve van hozzám. Megborzongtam, majd sóhajtva beléptem.
- Nicky! Végre, azt hittem, sosem érsz ide!- Szúrt le azonnal, majd megkerülve az asztalát, hozzám lépett, hanyag mozdulattal rántotta le kabátom cipzárját és tolta le vállamról, a ruhadarab tompa puffanással ért földet. Láttam rajta, hogy eléggé kanos, mi a fene ütött belé, van itt elég fiú, akibe lógathatja, nem is értem. Tarkómra csúsztatta ujjait, beletúrt világos hajamba és hátrébb rántotta fejem. Arcom kipirult a hidegtől, de kék szemeim élénken csillogtak, az enyhe fáradtság ellenére is.
- Hm, még mindig, nagyon... - Nem tudom, mit akart mondani, mert egy kinti hang közbeszólt, nem láttuk, kihez beszél, mert őt eltakarta a sötét.
- Ki? ... Ő bent? Ja, ő nem eladó - A főnök felkapta a fejét, és eleresztett.
- Megnézem... Peter, átveszem! - Kiabált ki, és kiment, én pedig szórakozottan nézelődtem a szobában, jó idő volt, szerencsére már volt fűtés is.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 9:04 pm

Egy ismerőse mutatta neki ezt a helyet. A helyet, ahol a különleges igényeit ki tudta elégíteni mindenféle kérdés nélkül, ahol csak pénzbe került a gyönyör és mindenki a lehető legprofibb módon intézte az ügyeit. Egy fekete nadrág volt rajta, szövetből készített és élre vasalt, valamint egy királykék, rövidujjas ing, természetesen betűrve.
Mint egy ragadozó, úgy figyelte a táncparkettet, úgy pásztázta a csinosabbnál csinosabb és fiatalabbnál fiatalabb fiúkat. Tudta, hogy mit keres, tökéletes érzékkel szokta megtalálni az áldozatait, azokat a fiúkat, akiket csak egy éjszakára használ, azokat a lyukakat, akit csak megtöm és megy tovább.
Az éjszaka azonban kegyetlen volt hozzá, hiszen még senki olyat nem sodort felé a gondviselés, aki felkeltette volna a vágyát. Csak mentes vizet ivott egy cseppnyi citrommal, ma este még vezetni akart, nem lett volna jó, ha a rendőrök lekapcsolnák. A három kocka jég már majdnem elolvadt poharában, amikor gerince kiegyenesedett, tekintete pedig egyetlen pontra összpontosított. A srác szemtelenül fiatal volt, őrjítően szexi és csak arra várt, hogy kiszolgálja Zane követeléseit. Persze az utóbbiról még nem tudott a másik, de amint megvillantja a tárcájában dagadó zöldhasúkat, biztosan átgondolja az álláspontját.
Poharát felejtve indult a srác után, átvágta magát a tömegen, majd egy vadkan állta az útját. Próbált kedves lenni, próbált dollárral hatni Peter jobb belátására, de egyikkel sem ért el eredményt, s eléggé elutasító hangnemmel küldték el a francba. Azonban Zane Bishop nem az a fajta ember, akit ilyen könnyen le lehet vakarni, s már éppen arra készült, hogy egy jobb egyenessel roncsolja szilánkosra az ajtónálló orrát, amikor egy újabb ismeretlen kukkantott ki az ajtón, hogy átveszi őt.
A másik szemében legalább volt értelem, így nyugodtabb szívvel hajolt hozzá közelebb, hiszen nem volt kedve a hangos zenét átkiabálni. - A srác, aki az előbb bement... Küldje ki, van egy ajánlatom neki!
Lapogatta meg a főnök vállát, majd elhajolt tőle, hiszen több beszélgetésre nem is volt szükség közöttük, ennyit akart csak elmondani.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Nov. 13, 2013 9:41 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Halovány mosoly játszott ajkaimon, mikor egyedül hagyott. Reméltem, nem gondolja, hogy csak úgy begdug, mert éppen hozzám van kedve, szarvas hiba lenne, nemet mondanék, csorbulna az egója... áh. És nem azért fogok nemet mondani, mert nem fizet, félreértés ne essék. Hanem mert büdös, a száját látni is szörnyű, nem, hogy megcsókoljon azokkal a sárga fogakkal, halszagú lehelettel, jesszus, a közelembe ne jőjjön, az is sok volt, hogy taperolt, nem mondom, még ha valami helyes, tiszta pasi lenne, de emlékeim szerint folyamatosan bánt, koszos, beképzelt, azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt, pedig semmit sem köszönhet magának, az az egyetlen szerencséje, hogy mi, a többi sráccal helyesek vagyunk, és kellünk a sok kiéhezett pasinak, mert fiatalok vagyunk, frissek... nem állunk ellen. De valahogy neki mindannyian nemet mondunk, nekem még okom is van rá... ezt az okot én is semmibe vettem, mikor lefeküdtem egy másik prostival, de... ugyanmár, az egy kör volt~ és insteni, minden pillanatát imádtam. Nem kell tudnia róla senkinek, pillanatnyi öröm volt, apró szerelem. ~

Gondolataim sűrű örvényéből egy hang rántott ki, és az, hogy megragadott, aprót rázott rajtam, é pedig elnyomva egy fintort néztem a főnökre.
- Kifelé. Valaki szeretne beszélni veled. És... csak legyél kedves - Szemet forgattam. Kettőnk közül azt hiszem, én vagyok mindig a kedves. Átléptem a kabátomon, és kimentem a zajos, de már csendesebb folyosóra. A pasi nagyobb volt nálam, és soha nem láttam még, bár ez nem is meglepő, nem kifejezetten itt tevékenykedek. Tudtam, mit szeretne, és be kell valljam, a kinézete nem gátolt volna annyira, tiszta volt, rendezett. Felhúztam felsőm ujjait, mert kicsit melegem volt, de felsóhajtottam és ránéztem.
- Mivel szeretne rávenni? - Kérdeztem halovány mosollyal, én nem szórakoztam vele, őszintén, minek is tenném? Nate nincs itthon, és nem szerelmes velém, a pénz jól jönne. Nagyon jól. Éreztem magamon Peter pillantását, hogy csúnyán néz, ahogy a főnök is, de az én dolgom, míg az én testem és belém akarja dugni. Továbbá nem is ők szerezték nekem, szóval végképp tipli van. Hátrafordultam.
- Azt hiszem, megleszek...? - Vontam fel a szemöldököm, mire  ők fintorogva bementek a szobába, de előtte a főnök, még benyögte:
- Hátulról a második szabad. - Nekitámaszkodtam a falnak.
- Tulajdonképpen még hálás is lehetek, hogy megmentett tőle - Mosolyodtam el halványan, majd körbenéztem.
- Jöjjön, menjünk be, itt túl hangos van - Indultam meg, és ha jött, bezártam magunk után az ajtót, sokkal jobb, így már hallom is, mit mond.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 11:36 pm

Nem érdekelte továbbá az irodából kilépő ember, hiszen az beszólt a fiúért, aki pillanatokkal később ott termett előtte. Itta magába a fiú szépségét, hamvas vonalait, már-már lányos alakját, s hosszan harapta be alsó ajkát, amint elveszett a másik gyönyörű tekintetében. A kérdés rántotta vissza a valóságba, majd zsebébe nyúlt és egy hatalmas köteg száz dollárost villantott meg a kicsiny társaság előtt, vigyorra ingerelve a kapzsibb felét.
A fiú kérdésbe ágyazott kijelentése tetszett neki, ahogyan elhessegette a két érdektelen alakot, majd követni kezdte, de még mindig nem szólalt meg, hangtalanul figyelte azt a roppanós feneket villantó fiatalt.
- Itt tényleg kellemesebb. - törte meg végül a némasági fogadalmat, majd körbenézett a kicsi szobában, ami igen puritánult volt berendezve. Egy franciaágy, egy asztal és két szék - se több, se kevesebb.
Az egyik székre mutatott, szavak nélkül kérte a fiút, hogy üljön le, majd ő is helyet foglalt, egyenesen a másikkal szembe. Zsebéből újra előkerült a köteg pénz, majd egy százast letett az asztalra, és egyenesen a fiú szemeibe nézett.
- Ez a pénz már mindenképpen a tiéd, szóval zsebre teheted, felállhatsz és kisétálhatsz az ajtón. - mutatott az egyetlen zöldhasúra, majd tőle tíz centiméterre letett egy másik bankót és újra a srácra nézett.
- Ez a kupac pedig az a pénz, ami a tied lehet. - tett le egy második, majd egy harmadik százast. Ekkor pillantott fel a másikra újra, de a keze nem állt le, egymás után rakosgatta a papírokat, s ezer dollárnál járt, amikor újra megszólalt. - Csak szólj, mikor elég.
Már ezerötszáznál járt, s még elég sokáig bírta a pénz halmozását, hiszen tízezer dollár volt nála, s ha kellett, az egészet a másiknak adta volna, ha az vele tölti az éjszakát. Szóval csak Nicholason múlt, hogy mennyi lesz erre az estére a tarifája, Zanet nem zavarta a számla, csak az, hogy megszerezze a vele szemben ülőt és az kielégítse minden vágyát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 4:01 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem voltam épp kiöltözve a helyzethez, nem voltam szuperszexi, egyszerűen... csak én, és mégis, a férfinak azonnal megakadt rajtam a szeme, nem mondom, hogy nem hízelgett a helyzet... mert de. Nem akartam feltétlenül vele tölteni az estémet, de az a helyzet, hogy a pénz, amit megvillantott... az fájdalmasan nagy hatással volt rám, az kellett nekem, nem függnék annyira Nate-től, ha lenne valami pénzem, ami nem tőle van. Tudom, durva, hogy ezt úgy akarom megoldani, hogy egy tök ideges pasi pislogás nélkül megfektet, ahogy csak akar, de nagyjából ez lesz. Végül is tizennyolc éves vagyok, felnőtt, az van, amit én akarok... nagyjából, ha nem jön a nagybátyám, mert ha igen, akkor csak egy baba vagyok a kezében, amivel szabadon játszhat. Utálom őt.
Na mindegy. Jelzett, és én engedelmesen leültem a székre egy apróbb sóhajtás közepedte, mely leginkább annak szólt, hogy végre ülhetek, és teljesen rá figyeltem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A százas, bevallom, megdöbbentett, de nem, nem terveztem lelépni, érdekelt, mi sül ki ebből az egészből. Aztán elkezdte, és őszintén, nem hittem el, mit művel, csak meredtem rá, az egyre növekvő pénzhalomra, esküszöm... nem hittem el, azt hittem, viccel, de nem, csak csinálta, nekem pedig leesett az állam, csak a zavarodottság miatt szólaltam meg későn, nem azért, mert ennyi volt a bérem.
- Állj... - Suttogtam zavarodottan, halkan, majd megköszörültem a torkom, mikor picit megébredtem.
- Elég, elég lesz - Lehetett körülbelül hatezer dollár az asztalon, talán kicsivel több. Ez rengeteg pénz, ennyit még csak egy helyen sem láttam, az biztos, hogy elég lesz, sőt... de nem fogok szólni neki, hogy sok, annyira bolond nem vagyok, csak jól jön nekem az a pénz... de ez akkor is durva. Pislogtam párat és felsóhajtottam, oké, kezdjünk neki valahogy, picit már megébredtem a pénz bűvöletéből.
- Rendben, mondja el, mit szeretne... hogyan szeretne? - Kérdeztem halovány mosollyal, és kék íriszeimet az övébe fúrtam, hajamba túrtam, és vártam, hogy elmondja, és kezdeményezzen.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 11:04 pm

Az a körülbelül hatezer dollár valójában hatezernégyszáz dollár volt, egy olyan összeg, amit talán még sosem fizetett egyetlen kurvának sem. A fiú azonban mindenképpen olyan helyes és tökéletes volt, hogy ennek akár a dupláját is kifizette volna ... vagy még többet. Felsóhajtott, majd rendszerezte a nagyobb kupac pénzt, hogy optikailag is jobban mutasson, majd mindkét halmot előrébb tolta, s egy pillanatra sem vette le a fiúról a tekintetét.
Csendben hallgatta a srácot, majd apró mosollyal válaszolt. - Először is azt szeretném, ha tegeznél.
Hangja nyugodt volt, mintha nem is ennyi pénzről lenne szó, mely talán túl sok a másiknak, de neki egy csendesebb éjszaka alatt összejön a diszkójában. Persze az a pénz nem az övé volt, hiszen az orosz maffia jól rajta tartja a kezét az ügyletein, de neki is csurran-cseppen, hiszen a szórakozóhely prostijai jattolnak neki, mindig kap százalékot az eladott kábítószer után és az elfogyasztott alkoholból származó profit csak az ő zsebét töltötte.
- Másodszor óvszer nélkül akarom... Persze, ha minden papírod rendben van. - dőlt hátra a székében, majd azokat a bizonyos kék íriszeket figyelte. Mennyire fiatal volt, mennyire ártatlannak tűnt és mennyire vágykeltő volt még a lélegzése is. Aprót nyelt, mielőtt folytatta, majd cigarettát vett elő és hanyag eleganciával nyalt parazsat a nikotinos rúd végére ezüstszín gyújtójával. Mélyen szippantott a kátrányos levegőből, ami kicsit folytogatta tüdejének hörgőcskéit, s miközben újra megszólalt, kiengedte a füstöt ajkain.
- Harmadszor azt szeretném, ha levetkőznél, lefeküdnél az ágyra és elkezdenél maszturbálni. Közben mesélhetnél arról, hogy mire gondolsz, mi indítja be a fantáziádat. - szippantott újra mélyet a dohányból, majd amikor elvette szájától a csikket, a földre hamuzott, miközben a keserű íz megtöltötte ismét a száját a kilégzésnél.
- Negyedik feltételem pedig az, hogy a végén beléd fogok élvezni. Azt, hogy a szádba vagy az ánuszodba, még nem döntöttem el. - jelentette ki mímelt bizonytalansággal, de annyi bizonyos, hogy még nem tudta pontosan, hova is fogja üríteni potens magját. Lehet, hogy a szőke fürtökbe? Ki tudja...?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 4:49 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nyeltem egyet a pénztornyok látványától, néztem őket, majd felemeltem tiszta pillantásom, nem nyúltam a halmok felé, úgyis itt maradnak, nekem meg először a férfi igényeit kell kielégítenem, arra van a fizetség, egyelőre viszont még semmit nem csináltam, bár ~ döbbenetes módon ~ erre is fizetett. Hallgattam a feltételeket. A tegezéssel abszolút nem volt gondom, végül is, nem rossz dolog az, és ha esetleg szörnyen forró helyzetben nyögésre kerülne sor, meg kérlelésre, akkor a magázást amúgy is kihagyná az agyam, egyébként meg nem jellemző, hogy magázom, aki éppen megfektet. Nem szóltam közbe, hagytam, hogy elmondja mind a négy feltételt, egyikkel sem volt komolyabb gondom, mind értelmes dolog volt, nem volt benne semmi, ami ellenemre lett volna, így nem is gondoltam ellenkezni, szerettem az értelmes embereket, és ő annak tűnt, még jóképű is volt, szóval semmi alapja nem volt ellenállásnak. Bólintottam szavaira, rövid idő alatt átgondoltam a helyzetet, tényleg, max pár másodperc volt, majd felsóhajtottam.
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
- Rendben, a papírjaim miatt nem kell aggódnod - Álltam végól fel, hogy eleget tegyek a felszólításnak. Átnyúltam a vállamon, megragadva a felsőm, és áthúztam a fejemen, szemben álltam vele, nem akartam, hogy azonnal meglássa a hátamat, mely tele volt apróbb hegekkel, az apám sokat volt részeg. Ahogy közeledtem az ágyhoz, a nadrágomtól is megszabadultam, a cipőmből is kiléptem, és a cuccaim az ágy mellett hevertek. Már csak az alsóm volt hátra, attól is megszabadultam rövid úton, és elfeküdtem az ágyon, puha volt, és illatos, az egyetlen, ami zavart, az a tükör volt az ágy felett, ezért is, lehunytam a szemem. Kerestem valamit, amiben megkapaszkodhattam, mármint csak elméleti szinten, ami felizgat. És eszembe jutott, már a gondolatra, vagyis inkább az emlékre, felsóhajtottam, kezem vékony felsőtestemen rohant végig V vonalamig, míg ujjaim nem fonódtak rám, és kezdtem el kényeztetni magam.
- Egy férfi, kilép a zuhany alól, hozzám lép, végigcsókol rajtam, de a keze már lejjebb van, érzem magamban... - Hangom már akadozó, rekedt, ahogy kapkodom a levegőt, kezem már teljesen merev tagomon járt, egyik lábam fel volt húzva kicsit, másik kezem a takarót markolta, kipirultam, testem kicsit megfeszült az ágyon.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 8:55 pm

Mosollyal hallgatta a fiút, hiszen egyetlen mondatával két kérésének is eleget tett. A srác egyrészt átváltott tegező módba, s az sem túlzottan izgatta fel, hogy a papírjairól érdeklődik, ami elég bizonyíték volt neki, hogy minden rendben van. Szippantott a cigarettából, majd miközben távolodott a másik, figyelte annak vetkőzését.
Szerette az ilyen fiatal testeket, az alig pihés, bársonyos bőrt, szerette a kellemesen gyönyörködtető lágy vonalakat és a másik vékony felépítését. Kedve lett volna azonnal letámadni a másikat, de még visszafogta magát valamilyen érthetetlen ok miatt, melyet maga sem tudott megmagyarázni. Ült abban a székben, élvezte az elégetett dohány kesernyés ízét és figyelte a kissé esetlen mozdulatokat, ahogyan a másik először leült, majd elfeküdt az ágyon. Mosollyal üdvözölte a péniszre markoló ujjakat, majd hallgatta a fantáziát, amit gondolatai közé ölelt és elképzelte mindkét szerepet.
- Folytasd csak... - búgta mély hangja, majd egy utolsót merített a csikk végéből, hogy aztán a földön nyomja el a lelkét elparázsló cigaretta utolsó égő darabkáját.
Ajkait nyalta meg, hosszan és lágyan nedvesítette meg szájának mindkét sarkát, majd felállt székéből, hogy megszabaduljon ingjétől, szőrtelen felső testet mutatva a másik felé. Nem érdekelte, hogy felsője hova kerül, gondolatait sokkalta jobban érdekelte a fiú köpülő mozgása, mely keménnyé verte falloszát, s benne is apró merevséget táplált ágyékánál.
Leguggolt a fiú mellé, halvány érintéssel simított végig a másik erős combján, majd megállt a térdeknél, hogy újra kezdje a mozdulatot. Háromszor vagy talán négyszer is megismétlődött a kényesztetés, majd a másik maszturbáló kezére feszültek roppant ujjai, hogy elsodorja a parancsát teljesítő végtagot. Közelebb hajolt, majd keményen fogta meg baljával a fiú játékszerét, hogy egy lágy csókot mérjen az átnedvesedett előbőrre.
Ajkain érezte a srác ízét, nyelvével tisztogatta le az oly régen nem tapasztalt zamatot, egy férfi falloszánnak semmivel össze nem téveszthető aromáját, majd keze rántott egy aprót, hogy a makkot teljes csodájában pillanthassa meg. Szívdobbanásnyi időt töltött a látvánnyal, majd ismét a nyelvét vetette be, hogy hosszan, nagyon hosszan húzza végig azt az túlontúl érzékeny bőrfelületen. Játszott vele, kényesztette, gyönyörrel ajándékozta meg a másikat, annak legérzékenyebb pontját, s amikor távolodott, enyhe légárammal hűtötte az előtte feltárt falloszt.
- Ha beleélvezel a számba, leharapom a farkad. - jelentette ki nyugodt hangján, majd mosollyal nyugtázta a kijelentést, hogy aztán ajkai közé vegye Nicholas férfiasságát. Nyelvével támasztotta meg a falloszt, s miközben nyelte a húst, úgy nedvesítette egyre a másikat. Feje fel és alá járt, miközben egyetlen pillanatra sem eresztette roppant ujjainak szorításából a merevséget, elzárva a kifelé vezető véráram útját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Nov. 20, 2013 4:46 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem csináltam ezt még soha... mármint, hogy más előtt, és hangosan kimondva, it látok, de nem tagadtam meg a dolgot a vendégtől, annak ellenére, hogy ezt magán dolognak éreztem. Bár ezelőtt az egész előtt, a szexet is annak tartottam, de aztán kiderült, hogy ez eladható, a testemmel együtt, annyi az egész, hogy hagyom, átengedem magm a másiknak, teljesítem, amit kér. Nehéz volt megbékélni a gondolattal, hogy ismeretlen emberek tolják belém magukat, és éljék ki a vágyaikat, de valamennyire túlléptem a dolgon, lenyeltem a keserű pirulát, ha nem így lenne, nem tudnék engedelmeskedni a székben ülő férinek. A bíztatásra mondom tovább, de hangom alig több suttogásnál, rekedt vagyok.
- Megemel, a lábaim a csípője köré fonja, és magára ránt - Nyögök fel, teljes egészemben vibrálok, combjaim felforrósodnak, hogy a vágytól, vagy az ellenállásként, mert nem tetszik nekik, amire készülök, az édesmindegy, az egész testemben megemelkedik a hőmérséklet, mintha a vágy fűtene be.
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Végül, mikor hallottam, hogy feláll, kinyitottam a szemem, és őt néztem, ahogy nekiáll vetkőzni, gyönyörű volt, ittam magamba testének izmos látványát, ahogy közeledett, szívem hevesebben verte bordáimat, leguggolt mellém, érintése nyomán bőröm bizsergett, többet akart belőle, még. Mikor befejezte a simogatást, feljebb mentek ujjai, és lesöpörték rólam az enyémeket, hogy ő foghasson rá. Felsóhajtottam, mikor pedig ráhajolt, akaratlanul hunytam le szemem a kellemes érzésre, egyre jobban élveztem, minden mozdulata csak növelte a feszítő vágyat bennem, most már a sóhajok nyögésekbe csaptak át, és kapaszkodtam a takaróba. A figyelmeztetés egy pillanatra megébresztett, de nem többre, mert mikor elmerültem szájában, máris nem érdektl a dolog, nem izgattam magam miatta, felé fekvő kezem megtalálta őt, ujjaim vállára simultak, és ott kapaszkodtak belé, nem fájón, egy idő után viszont szerencsének tudtam be, hogy rámszorít, így nem tudtam olyan könnyen elélvezni, és a forróság csak torlódott bennem, fezstíette egész testemet, remegtem az ágyon, már alig bírtam visszafogni magam, de elhatároztam, hogy bármi is lesz, komolyan nem fogok a szájába élvezni, viszont elértem a határaimat. Ujjaim kicsit megszorították a vállát.
- Kérlek, állj, nem.... nhem bírom tovább - Préseltem ki magamból, szinte fájt már a kielégületlenség, féltem, hogy ha így folytatja, nem fogom tudni visszatartani, és valamiért... nem akartam csalódást okozni neki, felmérgelni meg főleg nem, volt egy olyan érzésem, hogy én nem akarom őt dühösnek látni.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 12:39 pm

Elmosolyodott, amikor megérezte a srác ujjait a vállán, s ha akarta volna a másik, belékarmolhatott volna. Szerette a fájdalmat, megtanulta élvezni azt és ha egy ilyen csodálatos teremtmény bántja, az még örömtelibb élmény lett volna. Azonban a simogatást is élvezte, s ahogyan érezte magán a másikat, egyre mélyebbre és mélyebbre engedte torkában a másik meredő falloszát.
Talán férfiatlan cselekedet volt, talán nem illett abba a képbe, ami Zaneről eddig kialakult, de ez az arca is ő volt, ez a kissé alávetett szerepet is a sajátjának tudta. Mégis ő irányított, bármennyire tűnhetett alárendeltnek, hiszen a szavak, amiket a fiú hallatott magától, ezt bizonyították neki. Hosszan és nagyon lassan húzta ki ajkai közül a péniszt, a végét kissé megnyalta, majd egy utolsó csókkal vált el tőle, hogy felálljon és a másik ajkaihoz hajoljon. Csókot mért a srác szájára, miközben lassan verte a szög egyenes szerszámot, akarva a másik beteljesülését, követelve magának Nicholas csúcspontját.
- Gyerünk, élvezz... Élvezz el tőlem. - nézett a fiú szemébe, majd újra csókolta a másikat, újra elveszett a nyelvek párharcában. Csak remélte, hogy minél előbb bekövetkezik, amit szeretne, amit a másiktól követelt szavaival. Így lehetett, hogy még erősebben köpülte a másik falloszát, erőteljes szorítással kényesztette, csókjaival halmozta el szőrtelen felsőtestét és ajkaik ismét össze-összetalálkoztak egy-egy vágytól lehelt csókban.
- Szóval magára ránt és...? - követelte a fantázia folytatását, halkan suttogva, szinte már duruzsolva a másik fülébe mély hangját, majd hosszan nyalt végig Nicholas fülén, talán újabb gyönyört szerezve a másiknak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 4:08 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagyon hevesen imádkoztam magamban, hogy eresszen ki a szájából, habár a forró nedvesség teljesen elvette a józan eszemet, ajkaim kiszáradtak a kapkodó lélegzetvételtől, alig voltam magamnál, teljesen elvesztettem az események fonalát, de aztán éreztem, hogy kicsúszok szájából, a csókra felnyögtem. Ködös pillantással néztem fel rá, mikor ő lehajolt, hogy csókot kérjen, és én azonnal megadtam neki, ajkaim elnyíltak, beeresztve őt, bár sokszor belezavarodtam a csókba keze gyors munkájának hála, a peremen táncoltam, és ha rajta múlik, hamar átesek a súlyosabb végére. A felszólításra ajkamba mélyesztettem fogaim, hogy elfojtsam a kikívánkozó hangosabb nyögést, mely a gyorsabb tempónak volt köszönhető, de ő szétfeszítette számat, hogy újabb csókot kérjen, a sok inger egyszerre pedig szépen elkezdtek megdönteni, a kérdése volt az, ami a legerősebb volt, visszalökött a kis fantáziába.
- és forrón megdug - Suttogtam a mondat végét, elhomályosult tekintettel nézve fel rá, és hirtelen szörnyen üresnek éreztem magam,
[You must be registered and logged in to see this image.]
pillantásom a nadrágjára esett, ujjaim öntudatlanul siklottak rá, és simítottak végig az anyagon keresztül rajta, szinte éreztem magamban teljes hosszát...
- Mélyen, birtoklón...aah! - Szakadt ki belőlem, mikor elértem a csúcsot. Testem megfeszült az ágyon, fejem hátracsuklott, ahogy a nyögés kiszaladt ajkaimon, csípőm megemelkedett, és a kezébe élveztem, a tűz végigcsapott rajtam, és kellemes zsibbadtságot hagyott maga után, ellazultan, gyengén rogyott vissza testem az ágyra csendes pihegés közebedte. Pár másodperc kellett, míg magamhoz tértem, újra képes voltam mozogni, ekkor kinyitottam szemeim és felnéztem rá, érezni akartam őt magamban, bárhol.
- Hadd kóstoljalak meg én is - Kértem halkan, és mikor bólintott, feltérdeltem az ágyon, alhasára hintve csókokat, miközben ujjaim nadrágját oldották. Lejjebb toltam, csípőcsontját csókoltam, egyre beljebb haladva, ujjaim combját simogatták feljebb és feljebb, majd rátaláltak heréire, és azt kényeztették, míg én számba csúsztattam a félig merev tagot, először csak a csúcsát, azt nyalogattam, majd félig toltam beljebb számba, nagyon nagy volt, végül teljesen tövig beeresztettem, és onnan kezdtem el a kényeztetést, teljes méretében járt a számba, csak lassan, de nem fogtam őt, ha akart, gyorsíthatott hajamba túrva, vagy mozgathatta magát ő maga. Lehunytam szemeim, majd felnéztem rá, hogy lássam, élvezi-e.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 6:25 pm

Minden úgy történt, ahogyan azt szerette volna, s Nicholas egyetlen akadályt sem gördített kettejük közé. Ezért is szerette a kurvákat. Nemcsak tapasztaltak voltak, de tudták hol van a helyük és pontosan értették, hogy meddig mehetnek el. Éppen ezért szerette jobban azokat, akik még igazán művelték a szakmát és nem csak a gyors meggazdagodás reményében vágtak bele. Ezért tisztelte azokat inkább, akik lentről jöttek, hiszen ők nem annyira finnyásak, mint a luxusok, akiknek furcsa elképzeléseik vannak önmagukról. S bár ez egy nívós hely volt, a srác mégis úgy viselkedett, hogy mindent megtett a férfiért, így nem is kellett egyelőre attól félnie, hogy Zane elveszi rondábbik arcát, hogy ököllel bírja rá a kooperációra.
Mosolya ismét csak szélesedik, hiszen kitalálhatta volna a másik fantáziájának végét, s kap érte egy csókot, hogy ilyen gondolatokkal felkeltette a vágyát. S a csók közben, mely nyelvüknek addigi leghevesebb harca volt, forró melegség öntötte el a kezét, ritkán tapasztalt valóság, ragacsos mementója Nicholas beteljesülésének. S amíg a fiúnak kellett pár pillanat, hogy újra magához térjen, addig ő egy selyem kendőt vett ki a zsebéből, hogy azzal törölje le a másik nyomait, majd messzire hajította a használt anyagdarabkát, hogy utána válaszoljék a feltevésre.
- Akkor csomagolj ki. - bólintott a srácnak, majd hagyta, hogy amaz azt tegyen vele, amit csak szeretne. Engedte, hogy kigombolják a nadrágját, hogy egyre lejjebb essen róla az anyag, hogy csókokkal halmozzák el minden apró négyzetcentimétert a bőrén, majd azt is hagyta, hogy szerszáma eltűnjön a fiú ajkai között.
Lényegtelen volt neki, hogy nő vagy férfi, de amikor megtapasztalja az ilyetén kényesztetést, mindig sóhajtania kell, mindig megakad a lélegzete egy pillanatra, majd szíve mindig megnyugodott, amint élvezni kezdte az egészet. Neki talán túl lassú volt a tempó, így ujjait a fiú tarkójára kulcsolta, majd hosszan és mélyen döfte falloszát a srác torkába. Hosszan és mélyen, egyre gyorsabb tempóban, egyre sietősebben, s ahogyan a srác torkát kefélte, úgy merevedett fallosza egyre keményebbre. Szólt volna, de túlzottan lekötötte a másik jelene, túlzottan jól érezte magát a másik férfiben ahhoz, hogy ezt megszakítsa.
Néha azonban mégis elválasztotta magát a srác szájától, de csak akkor, ha már túl nedves volt a helyzet a másik nyálától, ha már túlzottan fulladozott, ha már keresztbe álltak a másik szemei az erőlködéstől. De nem állt le, nem nyugodott, amint adott pár pillanatnyi szünetet, máris visszatolta a másik szájába a farkát, máris folytatta tovább a torok döfölését és saját élvezetének hajszolását.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:27 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Méig izzot ajkam a legutolsó forró, hosszú csókunktól, hát ez pokolian jó, nagyon tud... jó estém lesz, lehet. Igazából a lényem lényege, hogy konfliktus kerülő vagyok, inkább nem ellenkezek, és akkor nem adok okot a másiknak, hogy gonosz legyen, és akkor még én is élvezhetem. Mint most. Nem igazán tudnám megmondni, mi volt az a vágy, ami arra ösztönzött, hogy akarjam őt magamba, minél mélyebben, hosszabban, az övé akartam lenni, azt érezni, hogy felettem van, és ő irányít. Nem tudtam, mi ez, és nem tudtam kezelni, de engedelmeskedtem a vágynak, és megkértem őt, hogy hadd kényeztessem, mikor megengedte, neki is kezdtem. Lassan kezdtem bele, és neki ez nem tetszett, éreztem ujjait tarkómon, így nagyjából fel voltam készülve arra, ami jött. Hogy is mondjam, már otthon voltam ebben, Nate sem szeretett sokszor finomkodni, és akkor kedvenc elfoglaltsága, hogy szájbadug, azt már szopásnak nem igazán lehet nevezni, ugyan nem tudom, mi a különbség az alul és felülben, miért jobb neki felül.
Na de mindegy, most végre nem róla van szó, hanem a vendégről. Néha megállt, mikor érezte, hogy kezd túl sok lenni a nyál a számban, lenyeltem, és szinte azonnal visszatolta magát. Halkan szuszogva vettem az orromon a levegőt, nyelvem merevségének támasztottam, beeresztettem torkomba, hogy minden kis részét be tudjam venni, és mikor megállt, golyóit is kényeztettem, mielőtt újra elfoglalta a helyét számban. Ujjaim csípőjébe kapaszkodtak, néha lejjebb csúsztak óvatosan simogatni őt, de csak mert annyira... nem is tudom, vonzó volt az egész lénye, tetszett, hogy olyan nagyon vezetőnek tűnt, Nate is az volt, mégsem sugárzott belőle ennyire, már úgy, hogy a látványától az jut eszébe az embernek, hogy huh, lehet, hogy inkább le kéne térdelnem, fene se tudja. De azt én tudtam, hogy ő biztosan sokkal többet tud a szexről, mint én, annak ellenére, hogy nekem ez a munkám. Mert én végülis csak azt csinálom, hogy teljesítem a vágyaikat, helyettük nem találok ki semmit. Ő sok újat tudna mutatni... és talán érdekelne a dolog, de ki mondta, hogy akar, és érdeklem ilyen téren?  
Mikor éppen kicsúszott a számból, mély levegőt vettem, és megláttam a falon a kis szekrényt. Nyeltem egyet. Egyszer láttam a tartalmát, és egyet se nagyon tudtam megnevezni a segédeszközökből, mert hát... nem igazán találkoztam velük, és Nate-nek nem heppje, hogy beavasson, pedig talán még érdekelne is... valamennyire.  Voltak ott mindenféle dolgok, amik gumisak voltak, vagy elemesek, kendők, bilincsek, és mégtöbb dolog, amiről aztán még csak kinézetről sem tudtam, hogy mi az. Megtöröltem a számat, már kezdett túl nyálas lenni, Aztán előrehajolva csúcsára nyomtam csókot.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 10:09 am

A feltétlen engedelmesség jó, de amikor a fiú egy pillanatra elfordította a tekintetét róla, apró ingerült gondolat született elméjében. Ő is arra fordította a fejét, szerette volna tudni, hogy mi az a részlete ennek a lepukkant szobának, ami jobban érdekelheti alkalmi partnerét, mint ő. Ő, aki tökéletesre formálta a testét, aki olyan méretekkel volt megáldva, ami tiszteletet érdemel, akinek egyetlen pillantásától férfiak és nők bugyija nedvesedik be. Ezért volt olyan furcsa, hogy ez a fiú, aki éppen a torkába fogadta hosszú szerszámát arra veszi a bátorságot, hogy elkalandozzon tőle.
- Talán untatlak? - nyomta szinte a másik garatába merev testrészét, majd olyan erővel tartotta lent, hogy a másiknak esélye sem lenne megszabadulnia tőle. Húzta a pillanatot, nyújtotta a már neki fájó tapasztalatot, ami talán a másiknak még jobban fájt, hiszen valljuk be, az emberi emésztőrendszer elejét nem arra tervezték, hogy másodpercekre tartson magában egy alkarnyi húslőcsöt. - Vagy most már enyém újra az összes figyelmed?
Elengedte a srácot, majd ki is csúszott belőle, és egy lépéssel hátrált tőle. Cipőjéből és nadrágjából kilépett, így már teljesen meztelen volt, mint Nicholas. A fiúra pillantott, majd újra a kicsiny szekrénykére, ami elterelte róla a figyelmet. Közelebb lépett a bútordarabhoz, majd ajkain mosoly szélesedett, amikor kinyitotta először az jobb, majd a bal ajtaját.
Minden volt ott, ami szemnek és szájnak ingere volt, mindenféle fenyítő- és kínzóeszköz, megismert és tapasztalt tárgyak, illetve olyan is, amivel még soha nem találkozott régebben. - Tehát ezt akarod? Bilincsek, ostorok?
Gondolkodott hangosan, nem várt választ a felvetésére, persze meghallgatta a másikat, ha az mégis szóra emelte volna a száját. Kutatott a különböző eszközök között, s egyelőre csak egy hosszabb kötelet választott ki, melynek csomóját azalatt oldotta, amíg visszatért az ágyhoz és a fiúhoz.
- Pedig a fantáziádban nem szerepelt semmi ilyesmi. - mutatta a másiknak a kötelet, majd az ágyra dobta a kényszerítőeszközt. - Csak nekem vagy magadnak is hazudtál az előbb?
Tette fel a kérdését, de annyira nem is érdekelte a válasz, hiszen már látta maga előtt a megkötözött fiút, lelki szemei előtt már lepörgött az este hátralévő része, amitől merevsége újra feléledt, fallosza ismét teljes pompájában fogadta a kíváncsi tekintetet. Csókkal kényesztette a fiú talán még nyáltól habzó száját, úgy hitte, saját péniszének íze köszön vissza a földrengető nyelvharc során, melyet a lehető legszenvedélyesebbre szánt, hiszen ez volt az utolsó csókjuk ma este. Búcsú attól, aki eddig volt, aki visszafogta magát, aki tudni akarta, hogy mi jó a srácnak, aki ennek ellenére elárulta. Búcsúzott tőle, majd amikor elváltak ajkaik, egy hatalmas pofonnal bűntette Nicholas jobb orcáját.
- Gyerünk, az ágy végébe, a kezeid a támlára. - hangja megváltozott, a gondoskodó és búgó mélységből acélos és rideg parancsok lettek, s szemeiben is elmebeteg ösztön látszott csillogni, amint végigmérte a másikat. A kötélért nyúlt, majd figyelte a másikat, hogyan teljesíti az utasítást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 11:12 am




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fogalmam sem volt, hogy mi zökkentette ki a másikat, az az egy pillantás, mikor nem rá figyeltem? Tényleg csak egy pillanat volt, ez irritálta ennyire? Azt hittem, viccel, de nem. Hogy untat?! Időm nem volt ellenkezni, máris visszanyomta magát tövig belém, olyan mélyen, hogy nem tudtam mit kezdeni vele, próbáltam elhúzni a fejem, de nem ment, egy idő után átment az egész fuldokló köhögésbe, mikor kicsúszott belőlem hörögve kapkodtam levegő után, azt hiszem, ez túl sok volt nekem. Egy éve se voltam ebben a... szakmában, és a nagybátyám úgy adott el, hogy még soha nem voltam senkivel, ha tanultam is valamit, az csak Nate-től jött. Próbáltam visszaszerezni az uralmat a légzésem fölött, míg ő távolodott, a szekrényhez, aminek a tartalma legalább olyan idegen volt, mint a férfi, aki belenézett, nem vicceltem, tényleg fogalmam sem volt, hogy mik azok, mire jók, és ilyesmi. Kérdésére is csak megingattam a fejemet.
- Nem, azt se tudom, hogy mik azok, egyszer láttam őket... még soha nem csináltam velük semmit -
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az hozzátartozott, hogy az az egy alkalom, mikor láttam, az is akkro volt, mikot az az ocsmány féreg főnököm ittas állapotban maga alá csapott. Mikor visszatért, a kötélre eléggé nagy szemeket mereszthettem valószínűleg, és az állam is elgurult, próbáltam valami válaszfélét kicsikarni magamból, de ahogy láttam, hogy a kötélre, és a vele való terveire, szépen feláll neki, visszanyeltem. Ez már mindegy. Hirtelen rántott magához, a csóknak engedtem, talán kicsit riadtan, ugyan a csók isteni volt, tudtam, hogy most átcsapunk egy másik végletbe, amit még én sem ismerek, és amitől most hirtelen kicsit megijedtem. Ahogy elszakadt tőlem fejem hátracsuklott a pofontól, látszottak ujjai nyoma, égett rendesen, és fájt is, de kaptam már nagyobbat, nem is egyszer az apámtól. Engedelmesen mentem az ágy végébe, éa kezem a támlára tettem, nem mondanám, hogy a legteljesebb biztonságban éreztem magam, még soha nem csináltam ilyet, de nem szívesen haragítottam volna magamra mégjobban a férfit, nem szándékosan tettem amúgysem, és ő félreértett, de majd most megtudom, mire jók a kis szekrény tartalma, így vagy úgy...



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 7:28 pm

Amikor a fiú kezei a támlához értek, félmosolyt engedett meg magának, inkább volt az önelégültség jele, mint bármi másé. Szerette, sőt imádta, amikor valami az ő kedve szerint alakul, amikor ellentmondást nem tűrő modorának engedelmeskednek, amikor egyetlen pillantása vagy szava elég ahhoz, hogy valaki kezes bárányként viselkedjen előtte. S Nicholas is ilyen volt most, követte a parancsot, Zane pedig a fiú félszeg mozdulatait figyelve szorította meg még jobban a kezében tartott kötelet.
- Szeretném, ha nem fognád vissza az ordításodat. - hajolt egész közel a másik füléhez, miközben combjai közé fogta a másik vékonyka derekát. Merevsége érintette partnerének hasfalát, amitől talán még erősebbé, még duzzadtabbá lett a sokat látott szerszám. Bevetésre azonban még nem küldte fegyverét, inkább a kötelet ügyeskedte úgy, hogy a közepét végigvezette Nicholas mellkasán, majd a hónaljak alá befűzte és a lassú mozdulatokkal először a jobb, majd a bal kart kötötte hozzá a támla vascsövéhez. A kötél körbeölelte a vékony karokat, s amennyire csak tudta, hozzászorította a fémhez partnerét, majd gyorsan oldható, de igen szoros csomóval rögzítette a csuklót a kötelek végével.
Talán sikoltott Nicholas, talán csendben tudott maradni, nem érdekelte, bármelyik konstelláció a kedvére lett volna, inkább csak azzal törődött, hogy a kínok mellé élvezeteket is nyújtson. Csókot erőszakolt ki magának, majd lassú, nyállal bőven mért nyalásokkal haladt egyre lejjebb a másik testén, nyakat, mellbimbókat, hasfalat, ágyékot és falloszt kényesztetve. Ekkor pillantott fel, másodpercek sokaságán át időzött el Nicholas tekintetét fürkészve, majd mint nem sokkal ezelőtt, újra rábukott annak szerszámára, egészen mélyre tolva magában a fiú péniszét.
Játszott vele, nyalogatta, szívta és csókolgatta, mindent megtett annak érdekében, hogy a fegyver újra merevvé váljon, hogy újra azt az erőtől duzzadó lőcsöt érezze ajkai között, mint az előbb. Kezei a herékre tapadtak, lassú és érzéki masszázst adva a visszahúzódó golyóknak, miközben szája tovább szopdosta a másik férfiasságát.
- Elélveznél, igaz? - mosolygott fel, majd kezével kezdte köpülni a masszív falloszt, de egy pillanat alatt leállt, s minden kapcsolatot megszakított kettőjük teste között. Felállt az ágyról, s csak nézte a másik megfeszült testét, annak talán ziháló lélegzetvételeit, izmainak esetlegesen remegő munkáját.
- Arra még várnod kell... - jelentette ki fölényesen, s a fiú érdeke is az volt, hogy szökőkútja még ne spricceljen fel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 7:10 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
KHogy féltem-e a férfitól? Igen, persze, ki ne félne egy csupa izom pasitól, akinél kötél van? Hát nem én leszek az, aki most ellenkezni fog vele, kezeim szó nélkül tettem a kért helyre, elfekve az ágyon, ellenkezéssel végképp nem akartam felborítani ezt a vékonyka nyugalmát. Fölém mászott, lábai közt voltam, hasfalamon pedig méretes szerszáma pihent, ahogy vettem a levegőt, úgy emelkedett, elpirultam, tényleg elég nagy volt, ujjaim megrándultak, ahogy a csövet fogták, de nem vettem el onnan.
- Rendben – Motyogtam, bár nem voltam biztos benne, hogy jó lesz-e nekem, ha már ordításra kényszerülök, másrészt, nem is nekem kell, hogy jó legyen, hanem neki kell élveznie, amennyire csak lehet egyre jobban és jobban. Hiszen még egyszer sem élvezett el, pedig ő a kliens. Gyorsan mozgott, szinte fel sem fogtam, és négy ponton voltam az ágyhoz rögzítve; karok, csuklók, határozottan ráhúzva, felszisszentem, fájt, ahogy a kötél bőrömbe mart, csaj ujjaimnak volt szabad mozgása, ami nem ért túl sokat. Talán kicsit riadtan nézhettem fel rá, teljesen tehetetlen, kiszolgáltatott voltam neki, ajkamba haraptam, felesleges volt, ő máris rám hajolva szétfeszítette azokat, nyelve szinte betört számba, mélyen kóstolva meg, majd kényeztetőn haladt egyre lejjebb, bebarangolva testem minden apró kis részét. Csak sóhajtozni tudtam alatta, kapkodni a levegőt, ahogy felnézett pillantásunk találkozott, bizonytalanul, de álltam, hangtalanul könyörögve, hogy ne tegye azt, amire gondolom, hogy készül, de nem volt könyörület.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Teljesen szájába csúsztatott, hangos nyögéssel remegtem meg alatta, kezem a kötélnek feszült, ökölbe szorult, körmeim a tenyerembe vájtak. Hamar elérte, hogy legalább olyan keménnyé váljak, mint ő, tekintetem ködös volt, lent pedig egyre nőtt a feszültség, ahogy újra és újra elmerültem forró, nedves szájában. Bárcsak kitöltene már, magamban akarom érezni! Könyörgöm… szörnyű üresség terpeszkedett bennem, igen, igazi kurvás dolog volt, hogy csak arra vágytam, nyomja már belém magát.
- Igen – Suttogtam elhalóan, ő pedig határozott mozdulatokkal kezdte mozgatni rajtam a kezét, de ez is megszakadt, pont, mikor már esélyem lehetett volna átlendülni, megálltam a határon, csalódottan, szinte fájdalmasan nyögtem fel, ujjaim révetegen bolyongtak a levegőben bármi után, de csak a hideg fém volt. Hevesen kapkodtam a levegőt, arcom kipirult, ezzel erős kontrasztot teremtett tejfölszőke tincseimmel, vagy akár sápadt bőrömmel, vörös ajkaimmal. Már a hangjára is halkan felnyögtem, éreztem, hogy kibukik egy csepp merevedésem végéből, de ennyi, vissza tudtam tartani a kitörő orgazmust, csak nyeltem egyet, izzadt testem önkéntelenül próbálta magának ingert találni, ami segít könnyíteni a feszült helyzeten, de semmi nem volt, csalódottan ernyedt el a takarórengeteg közepén. Tengerkék szemeim lehunytam, beszívtam a szoba forró levegőjét, ezzel nyugtatva felhevült testem, nem néztem rá, nem, túl szép volt minden része, nem akartam olyan erős ingerrel veszélybe sodorni magam, fűteni.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 11:52 am

Újra a szekrénynél volt, így lemaradt arról a jelenetről, hogy az egyetlen csepp olyan bátran előbújt és végigcsorgott lassú cammogással a merevvé köpült falloszon. Kutatott a titkok piciny dobozában, de semmi érdekeset nem lelt, legalábbis olyat nem, amit most szívesen használna.
Egy lovaglópálcán akadt meg a tekintete, de gyorsan elvetette a gondolatot, hiszen Nicholas gyönyörű volt, nem volt szabad szépségén csorbát ejteni. Ezért feledte az ostort is és azokat a steril szikéket, amik csomagolásukban várták, hogy valaki használja őket. Már éppen feladta a reményt, hogy valami hasznosat talál a szekrénykében, de akkor a keze egy furcsa dildóra akadt, amihez szíjak voltak erősítve, így pontosan illeszkedtek valakinek a fejére.
Ajkai mosolyra húzódtak, majd kezébe vette a szerkezetet és erősen rámarkolva tépte ki a helyéről, nem törődve azzal, hogy mit ránt még magával a hirtelen mozdulat. A srác felé fordult, majd lassú lépteivel került az ágy mellé, hogy újra átvesse az egyik lábát a hasfala felett és elfoglalja azt a pozíciót, amit a másik megkötözésénél vett fel.
- Nyisd ki a szád. - hangzott el a parancs, majd ha bekövetkezett az utasítás, a műpénisz végét Nicholas szájába tolta, s gyakorlott mozdulatokkal csatolta fel az eszközt a néhány bőrszíjjal, amiket fémcsatok szorítottak össze a szőkés fürtökön. Amikor végzett, kissé hátrált felsőteste és gyönyörködött a művében, mely egy furcsán elfajzott egyszarvúra hasonlított, csak Nicholas szarva egy keménygumi dildó volt és nem a homlokán nőtt ki a csonk, hanem szájából tört elő.
Az eszköz nem volt túl hosszú, talán tíz centiméter, így amikor újra előrehajolt, könnyedén vehette be és nyomhatta mélyen a torkába, nedvesítve meg a műpéniszt, csókot adva Nicholas betömött szájára. Hosszú nyalásokkal tette lucskossá a dildót, közben a fiú is kapott csókjaiból, nyelvének nyáltól tocsogó kényesztetéséből, kezeinek lágy és érzéki tapintásából. Majd egy hirtelen pillanatban elszakadt a feketén csillogó játékszertől és felfelé emelte a srác fejét.
- Így maradsz. - jelentette ki, amiből Nicholas már következtetett, hogy mi fog történni. Zane elemelkedett a testéről, majd óvatos mozdulatokkal fordult meg, hogy hátsóját mutassa a fiatal fiúnak. Kezével nyúlt az eszköz után, s tapasztalt mozdulatokkal vezette az ánuszáig, hogy aztán egy lassú, de erőteljes mozdulattal üljön rá a másik arcára, miközben a dildó felcsusszant szűk résébe.
- Uramatyám. - nyögött fel remegő hangon, hiszen már régen volt, hogy bármi is azon a ponton érintse, így szoknia kellett, elfogadni a feszítő érzést, de a tapasztalat gyorsan vált kellemessé, és amikor a harmadik-negyedik rugózást csinálta, már élvezte a farába túró műpéniszt. - Ez az...
Nyögött fel búgó hangján, majd megtámaszkodott a falban, hiszen egy pillanatra túl jól esett neki az élmény. Amikor újra egyensúlyára talált, hátramosolygott Nicholasra és kicsusszant a fekete rúd belőle, de csak annyira, hogy le tudjon térdelni, s ajkaival éppen a másik péniszét nyalja meg.
- Gyerünk, kefélj meg... - bátorította a fiút, majd fenekét kinyomta, hogy a másiknak könnyebb dolga legyen újra bevezetni a szerszámot az ánuszába. Ha ez megtörtént, akkor és csak akkor fordította figyelmét Nicholas férfiasságára, hiszen újra szopdosni kezdte a falloszt.
- Élvezz belém... - adott engedélyt Zane, majd olyan erővel szívta a másikat, mint egy ipari porszívó.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 4:33 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy ideig csak pihegtem, zívtam erősen a levegőt, szívem őrült iramban próbálta betörni a mordáimat, nem nyitottam ki a szemem, előbb lejjebb akartam küzdeni a vérnyomásom, jobb, ha néha nem látom, mi történik, akkor talán nem tudnék lenyugodni kicsit. Végül, mikor hallottam, hogy pár dolog leesik, már felnéztem, na, megörültem, hogy eddig nyugalmat hagytam magamnak, mert ami a kezében volt, az kicsit sem nyerte el bizalmamat. De azért valahogy érdekelt is a helyzet, azok a tárgyak, és magában az ilyenfajta szex, bár a félelmem nem csillapult az enyhe kíváncsiságtól sem. Rámült, a felszólításra engedelmeskedve kinyitottam a szám, ő pedig fogaim közé illesztette a játékot, megemelve a fejem pedig felcsatolta, már az érzés is rossz volt, éa nyelés pedig épphogy nem számított lehetetlennek. Ez a furcsa csók egészen megdöbbentett, azt hiszem, útközben rájöttem valamennyire, hogy tulajdonképpen ez a férfi csak meglepni tud az idegen dolgaival, ő fog bevezetni ezekbe.
Ahogy közelebb csúszott, és ajkaimhoz ért, jó volt, bár tényleg durva volt ez a számból kilógó dolog, bele kellett sóhajtanom, mikor kicsit simogatott. Megemeltem a fejem, és úgy is tartottam, igen, már sejtettem, mire készül, mikor beleült, ujjaim a vascsőre fonódtak, a rugózásánál nyomta a fogaimat, az, hogy hallottam, mennyire élvezi, megnyugtatott, valamiért örültem annak, hogy eki is tudtam élvezetet nyújtani, annak ellenére, hogy ő sokkal tájékozottabb, mint én. Mikor megnyalt, megremegtem alatta, fogaim a műanyagba vájtak, felém tolta a fenekét, így közelebb került, de még így is nyújtózkodnom kellett a ki-be mozgáshoz, ettől végig húzódott a karom, a kötél jóval erősebben kapaszkodott belém, de a fájdalom ellentéte azonnal fellándolt bennem, ahogy a szájába vett, nehéz volt minde a három dologra figyelni; a fájdalomra, az élvezetre, és arra, hogy mozogjak is, de valahogy kiviteleztem a helyzetet, a műpénisz elfojtott mindenfajta nyögést, és sóhajtást, viszont a remegést semmi nem rejtette el, olyan közel kerültem, nem hiszem, hogy issza tudtam volna tartani, ha nem engedi meg. Robbanásszerűen élveztem el végre szájába, ezzel együtt testem összerándult, ezzel fejem előrébb lendült, mélyebbre nyomva a játékot a férfiban, és kezeimet hátrébb húzva. Elterültem az ágyon, kicsúszott a játék a másikból, teljesen el voltam gyengülve, még soha nem mentem el kétszer  ilyen rövid időn belül, főleg nem ilyen furcsa körülmények közt. Viszont róla se felejtkeztem meg, ahogy elég erőt találtam magamban, megint megemelkedett a fejem, hogy folytassa az élvezetnyújtást neki



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 11:18 am

Figyelte a fiú minden egyes reakcióját és azért adott engedélyt, mert már nem tudta volna magában tartani a másik a falloszából előtörő nedveket. Mondhatjuk úgy, kegyes volt a másikkal, egy pillanatnyi élvezetet engedélyezett neki, de miért ne tette volna? A Nicholas szájába kényszerített eszköz olyan élvezeteket nyújtott neki, amit régóta nem élvezett, prosztatája gyönyörrel vett minden egyes masszírozó döfést. Ettől vadult be igazán, ettől merevedett férfiassága igazán keményre és indította el őt is a beteljesülés felé, de még húzta a percet, nyújtotta a pillanatot, neki nem volt olyan sürgős, mint a másiknak.
Hatalmasat nyelt, amikor megérezte torkában a forró anyagot, amikor Nicholas ragacsos nedve lassan csorgott le a torkán, majd mint aki jóllakott, úgy cuppant le a merev falloszról, s már éppen kikérte volna magának a hanyagolást, amikor a fiú újra belekezdett ánuszának tágításába.
Egyszerűen élvezte, nem volt erre más szó és nem is keresett. Egyszerűen csodálatos volt maga a helyzet, a kényesztetés, a fiú szépsége és elszántsága, hogy kielégítse. És ő is elengedett magában valamit, s már nem fogta vissza az agarakat, érezte a testét megremegtető hullámokat, az egész elméjét elködösítő leplet, a felsőbb gondolatokat háttérbe szorító állatias ösztönöket, a torkából artikulálatlanul előtörő nyögéseket és apró morgásokat.
Közel volt, nagyon közel és minden egyes döféssel, amit ánuszára mértek, minden egyes masszírozó mozdulattal, amivel prosztatáját kényesztették, minden apró dörgölőzés, amivel pénisze érintette Nicholas hasfalát egyre csak hajtotta a csúcsra, vezette a beteljesülés felé, majd egy hirtelen pillanatba hátravetette a fejét, a srác pedig nedvességet érezhetett lecsorogni szegycsontja felett.
Zane csak szuszogott és bármennyire végzett már, nem akarta, hogy Nicholas abbahagyja, így nem mozdult, csak ujjai markoltak a lepedőbe, teste pedig forró lázban égve feszült meg és remegett káosszal teli változatossággal. Pontosan ezt kereste, amikor felkereste a klubbot, pontosan erre számított, amikor a szőkeséget meglátta és annyival jobb lett minden, mint amikor elkezdték az egészet, hogy nem jutott szóhoz. Inkább csak kimozgott az dildóból és macskamozdulatokkal szállt le a fiúról, hogy bizonytalan lábain álljon meg, és csodálja a másik tökéletességét. Ondóját törölte le közben falloszáról, majd a tisztogatáshoz használt ujjait hosszan nyalta cseppmentesre, élvezve saját termékenységének ízét. Amikor már tisztának érezte magát, közelebb lépett újra az ágyhoz, majd oldani kezdte a fiú fején lévő csatokat, s amikor engedtek a szíjak, levette róla az eszközt és a sarokba dobta.
- Erre már nem lesz szükségünk. - mosolygott a másikra, majd csókkal hálálta meg az eddigi törődést, szenvedélyes és forró csókkal. Amikor elváltak ajkaik, egy kendőt vett elő a szekrénykéből, hogy azzal törölje tisztára Nicholas mellkasát. Lassú és hosszú mozdulatokkal végezte a munkáját, közben egyetlen pillanatra sem engedve el a másik tekintetét. Amint végzett, a törlő a dildó mellett landolt, majd Zane újra felállt, hogy megmutassa magát a srácnak.
- Nézd csak, most élveztem el, de máris feláll a farkam. - simított végig falloszán, majd pillantott végig Nicholas izzadtságtól csillogó testén. Nem tudott ellenállni a másiknak, s ebben az volt a legjobb, hogy nem is akart. Amilyen hirtelen távolodott, olyan gyorsan is tért vissza a másikhoz, majd annak lábai közé férkőzött, hogy együtt éljék ki Nicholas fantáziáját. Azonban még nem történt meg a behatolás, csak mosollyal az arcán pillantott a szőke tincsekkel keretezett arcra, figyelve a másik reakcióját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 4:45 pm




Mr. Bishop


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nehezen mozgattam a fejem, fájt a nyakam, de a világért sem álltaam volna meg, hallottam, milyen hatással van rá ez az egész, és nagyon tetszett, Nate-tel ilyen nem volt, ő valahogy magába fojtott minden hangot, nem is nagyont tudtam, mikor jó neki, tényleg az a; valahova odaszorít, és jól megdug típus volt, és ennek fényében nem is nagyon vágytam az együttléteinket, ellenben most, istenem... szinte fáj, hogy nincs bennem, mikor látom, mekkora, milyen vastag és hosszú, a másik, ami ugyanígy zavar, hogy nem érinthetem meg, semmit nem kapok belőle, nincs bennem sehogy. Nem gondoltam volna, hogy ez zavarni fog, de most... egy félistennel felettem, csak erre vágyom. Most még kényeztetem, megadom, amire vágyik, érezni magában valamit, amit én épphogy nem mindennap érzek, de máshogy, nyilván nem olyan durván és erőszakosan, nem is bírnám megcsinálni a fejemmel, na meg ahhoz még előrébb kéne tolnom magam, a karom pedig már így sem bírja tovább, nem kéne, hogy komolyabb nyomokat hagyjon, mert Nate megtudná, hogy... megszegtem a szerződést.
A következő lökésnél éreztem, hogy rámélvez, és nedve végigcsorog rajtam, halk szusszanással könnyebbültem meg, akkorr legalább már biztos, hogy adtam neki valamit én is. Még egy kicsit mozgattam benne a jtékot, míg meg nem mozdult, és le nem szállt rólam. Ekkor fejem hátracsuklott végre a párnákra, kezeim ellazultak, a nyakam is pihenhetett kicsit. Csak kicsit csuktam be szemem, majd őt néztem, ahogy magát törli le, mikor lenyalta ujjait, felsóhajtottam, egyik lábam feljebb húztam. Kíváncsi tekintettel figyeltem a közeledését, megemeltem fejem, hogy kioldhassa rólam a csatot, és végre szabadon nyelhettem, vehettem nagyobb levegőt, állkapcsomnak is pihenés volt. A csókot hálásan fogadtam, hosszan viszeonoztam, finomak voltak ajkai, és éhesen faltam őket, végre érezhettem őt valamiképpen magamban.
Mikor letörölt, szempilláim össze-összecsukódtak, finom érzés volt, kellemesen kényeztető, felállt, távolodott, felnéztem rá, majd le ágyékára. Hogy lehet valaki ennyire rohadt szexis? Minden kis részében vágykeltő, és ahogy simogatta magát... felnyögtem. Még soha senki nem használta ki ennyire a testem, mint ahogy ő teszi. Szétnyitott lábaim közé mászott, forró combjaim csípője mellett, lábán támaszkodott, ágyékom lüktetve könyörgött, még nem láttam ekkora méretet.
- Kérlek... kérlek, tegyél magadévá - Hangom csak rekedt suttogás volt a vágytól, vékony testem remegett előtte, mellkasom hevesen hullámzott, az övé akartam lenni, hogy birtokoljon, úgy, ahogy ő akar éppen, csak legyen már bennem.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Zane & Nick Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zane & Nick   Zane & Nick Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zane & Nick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sophie & Zane
» Zora és Zane
» Adalinde és Zane
» Melissa és Zane
» Gareth és Zane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-