KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Chrysandra Maia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Chrysandra Maia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Chrysandra Maia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Chrysandra Maia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Chrysandra Maia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Chrysandra Maia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Chrysandra Maia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Chrysandra Maia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Chrysandra Maia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chrysandra Maia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Chrysandra Maia Empty
TémanyitásTárgy: Chrysandra Maia   Chrysandra Maia Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 6:58 pm

Chrysandra Maia
20 · görögország · addicts · jane levy
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
~ Nem ártja bele magát soha más dolgába
~ Mindenkit egyenlőnek tart
~ Meglátja másban a jót
~ Csodás festő
~ Igazi szónok, képes hatni az emberekre

◆ negatív tulajdonságok:
~ Képtelen jónak látni magát
~ Előszeretettel árt magának
~ Magába forduló, semmit nem mutat ki a külvilág felé
~ Mindent felad
~ Súlyos drogproblémái vannak

◆ egyebek: -
Történet vagy szerepjátékos példa


A rendőr bizonytalanul billegett a sarkán kicsivel arrébb, és a csupavér fiút nézte. Oda kéne mennie, de nem tudta, mit mondhatna, vagy egyáltalán van-e olyan, amit lehetne mondani ilyen esetekben. De nem volt senki más, akitől kérdezhetett volna, így erőt vett magán egy morranással, és végre megindult. Leült mellé, pár pillanatig csak nézett maga elé, szeme sarkából figyelve a másikat. A férfi egész testében reszketett, kezeit maga elé tartotta, ujjaira rászáradt már a vér, ahogy felsőjére is. A pupillája még tág volt, és egész testében reszketett. Nem úgy tűnt, mint aki ott van, ahol ül. Még nem nagyon volt ilyen helyzetben a felügyelő, és pszichológus sem volt, csak válaszokat akart, de azokat minél hamarabb, hogy mire a lány felébred, már képben legyen, és csak a legszükségesebbeket tehesse fel neki. A vállára tette a kezét, mire az ijedtében egy székkel arrébb ugrott, viszont ahogy megpillantotta a rendőrt, elmúlt a feszültség izmaiból, válla megroggyant.
- Kérdezni akar - Összegezte a helyzetet, a férfi pedig bólintott, de nem szólalt meg, látta, hogy készül összeszedni magát a másik, és időt hagyott neki inkább.
- A szomszédaim mindig sokat veszekedtek, a pasas nem egyszer verte meg a lányt, mindig elment utána. De ez most más volt. Hallottam, ahogy késsel fenyegeti. Egy ideig nem mertem átmenni, az egy vadállat! De végül nem bírtam tovább, átkopogtam. Sikítozás volt a válasz, megijedtem, ezért rúgtam be az ajtót és pont... pont akkor történt. Azonnal eleresztette és engem fellökve kifutott, én berohantam, és letérdelve mellé próbáltam elszorítani a vérzést csak... nem tudtam, hogy... és közben hívtam a mentőket, ő meg... fontam és... - A hang zokogásba fulladt, de a férfinek nem is volt több kérdése. Iszonyú lehetett látni azt a sok vért, és míg egy csuklót el lehet normálisan szorítani, a rendőrnek fogalma sem volt, hogy lehet ezt megtenni a nyakkal. Megveregette a másik vállát, majd felállva arrébb ment. Kinyitotta a lány dossziéját.
Chrysandra Maia, 20 éves, árva, kiváló eredményekkel végezte el a középiskolát, jelenleg festészettel foglalkozik, többször volt börtönben drog birtoklásájért, valamilyen koordinációs problémája van. A gyilkos pasiról semmi. Sóhajtva csukta be. Egy órát várt, mire be lehetett menni, de feleslegesen, a lány mesterséges kómában volt. Nem értett az orvosi dolgohoz, nem tudta, minek van abban, de ahogy elnézte, talán jobb is volt neki a valóágtól távol. Nem azért, mert le akarta volna csukni, egyszerűen csak biztos volt benne, hogy fájdalmai lennének. Közelebb ment, hogy jobban láthassa. A lány teste tele volt kisebb-nagyobb zúzódásokkal, véraláfutásokkal, és ahogy körüljárta észre vett mégvalamit. Odanyúlt, óvatosan fordította felfelé a tenyerét. Az alkarja telis tele volt vágásokkal, égésnyomokkal. Öszeszorult a rendőr torka, lerogyott egy székre. Vele akart maradni, hogy megvédje önmagától, és minden mástól is.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Chrysandra Maia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-