KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sebastian Masser Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sebastian Masser Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sebastian Masser Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sebastian Masser Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sebastian Masser Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sebastian Masser Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sebastian Masser Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sebastian Masser Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sebastian Masser Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sebastian Masser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sebastian Masser Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Masser   Sebastian Masser Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 2:18 pm

Sebastian Masser
Franciaország, Párizs, 1984. 02. 14
30
Részvénytulajdonos
Clients
Paul Wesley

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Türelem, Empátia, Céltudatosság, Határozottság, Mértékletesség

◆ negatív tulajdonságok: Választékos humor, olykor pökhendi, bonyolult összetett, esetenként érthetetlen személyiség, hajthatatlanság, a végletekig szókimondó

◆ egyebek: Mindezek mellett jó hallgatóság tudok lenni, ha akarok. Esetenként csendben is tudok maradni. Szóval igen, eléggé jól feltudom mérni a különféle helyzeteket, hogy mit is kellene tennem az adott szituációban. Olykor még meg is fogadom a magam jó tanácsait, kivéve amikor ellentmondok ezeknek és ha úgy tetszik fejjel megyek a falnak, mert a fenébe is megtehetem. Velem is megesik, hogy kihoznak a sodromból, amikor hibákat hibákra, butaságokat butaságokra halmozok, mégis tudom élvezni az életet. Számmora pedig jelenleg ez a legfontosabb. Szeretek irányítani, bizonyos szinten hozzá is szoktam, hogy ezt teszem, akár öntudatlanul is, de van, hogy egyszerűen csak hagyom, engedem, hogy a dolgaim önmaguktól alakuljanak ki.


Történet vagy szerepes példa
Fogalmazzunk, hogy ez azaz alkalom, amikor a szükség törvényt bont. Egy, mert kegyetlen napom volt. Kettő, mert most semmi kedvem, se türelmem befűzni valami hülye lotyót, hogy ne kérdezzen, csak vágjam hanyatt és könnyes búcsú. Ha van olyan dolog, amiért sosem kellett megerőltetnem magam, de még kevésbé fizetnem az a szex. A ma éjszaka folyamán ez is megfog változni, de úgy érzem van annyi whisky, hogy holnap könnyedén túl tegyem magam ezen is. Még mindig könnyebben fog menni, mint elviselni azt, hogy nem kaptam meg valamit, amit akartam. Úgy tűnik, hogy az utóbbi időben csupa olyan dolog történik velem és olyan dolgokat teszek, amelyeket egyébként meg sem fordulnának a rafinált, számító, manipulatív elmémben. Nem kicsit kellett uralkodnom magamon, hogy ne rendezzem át a lakosztályomat néhány röpke perc leforgása alatt, de helyette inkább tárcsáztam, valamint ha úgy tetszik rendeltem is. Nincs most kedvem lemenni a Bárba valami buta libának könyörögni, hogy betekintést nyerhessek a szoknyája alá. Most egyébként sem vagyok a leggyengédebb pillanataimban.  
Legszívesebben csak törnék zúznék, amiért mostanság nagyon nem akarnak az elképzeléseim szerint alakulni a dolgok. Baszottul nem tetszik. De legalább akkor vagyok egyedül és akkor hozatok magamnak egy szőke kurvát, amikor kedvem tartja. Ez a nő legalább nem fog sem fecsegni, sem idegesítőn csipogni, ha nem akarom. Már pedig most nem hiányzik, hogy valaki ennél is jobban fel akarjon húzni. Ellenkezőleg, le akarom vezetni a feszültséget, méghozzá valaki olyasvalakivel, aki érti a dolgát, akinek nem kell külön vázlatokban lerajzolnom mégis mi az, amit elvárnék tőle rövid időn belül, vagyis azonnal.
- Bújj be. - Persze, hogy lusta voltam ajtót nyitni, ezért inkább kiszóltam, hogy tessékelje be magát a... Hölgyemény. Egyébként is az első benyomás a legfontosabb, de vajon a kurváknál is? Lényegtelen, így legalább jól megnézhetem magamnak, miközben beljebb sétál. Azért legyünk, próbáljunk meg tisztességesek maradni, végül is eléggé szép, kerek összeget gombolt le rólam az ügynökség. Tehát valami ennek megfelelő látványra, valamint éjszakára számítanék. Utálnám, ha reggel elégedetlennek kellene lennem. Az senkinek sem lenne jó... Fogalmam sincs igazából mi ütött belém, de ma éjszaka egy kicsit másképp fogom élvezni az életet. Felelőtlenül, meggondolatlanul, esztelenül, meztelenül... Igen bevallom, tele van a tököm mindennel és mindenkivel. Többek között talán ez az oka annak, hogy egy számomra ismeretlen nővel szándékozom eltölteni egy forró, szenvedélyes éjszakát, mert... Mi tagadás, pénz nélkül is lennének vállalkozó szellemű nő személyek, akiket nem kellene túlságosan ösztönözni, hogy csusszanjon le a bugyijuk, de úgy tartják, hogy a változatosság gyönyörködtet.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Masser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian Fox
» Sebastian & Sylvia
» Sebastian Clark
» Nicholas Sebastian Hellwolth
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-