KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carry me home tonight Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carry me home tonight Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carry me home tonight Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carry me home tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carry me home tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:27 pm

Egy kanapén fekve térek magamhoz. Mindenem fáj, főleg a fejem, a szám pedig annyira ki van száradva, mintha teletömték volna gyapottal. Fogalmam sincs, hogy hol vagyok, de az biztos, hogy ez nem a kollégiumi szobám. Viszont be vagyok takarva egy zöld takaróval, aminek nincs illata, se jó, se rossz. Viszket a szemem, és nyelni próbálok, megforgatni a nyelvemet a számban. Tétován emelkedem fel ülésbe, és elveszett kölyökmacska tekintettel nézek körül a helyiségben. Sötét van, és a sötét jó, mert azt hiszem, a fény most úgy fejbe vágna, hogy megint csak kiütném magam.
Meg akarok szólalni, de nem tudok, ellopták a hangszálaimat. Inkább agyalni kezdek, de úgy tűnik, legalábbis a testem arról árulkodik, hogy nem lettem durván megerőszakolva. Tehát lehet, hogy a néger fickó meggondolta magát, és inkább hazahozott. Vagy lehet, hogy elrabolt!
Megrémülök ettől a gondolattól, annyira, hogy hirtelen fel akarok pattanni a kanapéról, de végül belegabalyodom a takaróba és leesem a földre. Nyekkenve puffan kicsiny testem, és megütöm magam. Nem is tudom hirtelen, hogy hol a kijárat a takaróból ezért csak kínlódva odébb gurulok és kúszom.
Végül felülök törökülésbe és hátrafésülöm vörösesszőke hajam, és morcos képpel nézek közül. Miért nem tett ide az elrablóm egy pohár vizet?! Ez meglehetősen embertelen, és panaszt is tennék, ha épp lenne hangom, de nincs. Nyelek egy párat. Próbálom kitalálni, hová bújt az elrablóm, de végül inkább úgy döntök, a saját kezembe veszem az irányítást. A takaróba burkolózva felkelek, és nekilátok, hogy megkeressem a mosdót. Csak van itt valami ajtó! Benyitogatok mindegyikbe, miközben szemügyre veszem a szoba dolgait. Minden tele van fényképezős dolgokkal meg lenyomatokkal, szóval lehet, hogy a host ügynökség főhadiszállásán vagyok.
Ami mekkora egy kamu volt! Nem vagyok hülye, viszont nagyon, nagyon naiv vagyok. Tudnom kellett volna, már amikor a fickó tapogatni kezdett, hogy nem lesz jó vége, de annyira szerettem volna végre egy állást magamnak, hogy Aless büszke lehessen rám! De persze ezt is elszúrtam.
- Hahó, van itt valaki? - szólalok meg végül, kicsit elunva a dolgot. Nagyon ki kéne mennem már vécére.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:29 pm

Ébredezni kezd, megmozdította az ujjait, a lábait, igazán édesen mocorog. Este bezzeg nem ilyen volt, akkor egy idióta hímringyót játszott, de az is lehet, hogy nem csak játszotta, hanem valóban egy kis kurvát hoztam haza. Igazán ott hagyhattam volna, hogy az a néger kedvére játszadozhasson vele, hisz megérdemelte volna, végig hallgattam a beszélgetésüket, hiszen nem messze ültem tőlük. Éppen ezért láttam azt is, hogy a sötét bőrű barátunk nem teljesen tiszta módszerekkel játszott. Bedrogozni azt, akit meg akar fektetni? Igazán szánalomra méltó, hogy csak ilyen módszerekkel juthat hozzá egy fiatal fiú csinos kis hátsójához. Már pedig az övé nagyon kis csinos formás, miközben a vállamra dobva vékonyka testét hoztam haza lecsekkoltam, szimplán kíváncsiságból.
Ha nem lenne benne valami különleges, akkor ott hagytam volna, hisz nem vagyok én holmi mentő angyal, vagy mi a szösz,
Még tovább mocorog, talán én ébresztettem fel a fényképező gép hall kattogásával, talán nem, de itt az ideje lelépnem, hisz még nem kelhet fel, ha most felébred, akkor baromi szarul lesz, és igaz lehetne rosszabbul is, a feje mellett fájhatna más testrésze is, de nem fog. Elég lesz megbirkóznia a fejfájással. Mielőtt kimennék a nappaliból egy takarót terítek rá, hátha a meleg miatt majd visszaalszik. Na meg amúgy is Bob kezd magához térni a szunyókálásból, és ha nem nyugtatom le valamivel még neki áll képen nyalni szerencsétlen srácot.
A konyhába megyek, jön velem az idióta kutyám is, és kap enni, majd neki állok pirítóst csinálni, meg tojást sütni, jó vendéglátóhoz méltóan. Bár nem érdemelné meg, semmit sem érdemel meg, sőt az a srác tartozik nekem. Igazán meghálálhatná majd valahogy azt, hogy megmentettem a seggét.
-Szép jó reggelt Csipke Rózsika. Gyere a konyhába! - Felelem a már ébren lévő fiúnak. Megpaskolom Bob oldalát, aki már rohan is és ha a fiú nem figyel akkor bizony le lesz tarolva a kutya által. Míg kiér, addig egy pohárba narancslevet töltök, egy másikba meg vizet, ki tudja melyikhez lesz kedve.


A hozzászólást Dante Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 11:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:31 pm

Kicsit figyelek, és kajaillatot kezdek érezni. Valaki, valahol bacont süt és tojást! Megkordul a hasam kínlódva, igaz, egy falatot se tudnék letuszkolni jelenleg száraz torkomon, de az illattól legalább beindul a nyálelválasztásom, ez kicsit segít.
A hangomra valaki felel, egy csodaszép, mély, dallamos férfihang. Még akkor is annak találom, ha épp gúnyol és hülyeségnek nevez.
- Jó... - felelem bátortalanul, a takaróba kapaszkodva.
Konyha, oké-oké, de merre? Végül is követem a hangot és az illatot, és azt, hogy jó helyen járok, nem más, mint egy az ölembe robbanó kutyakölyök jelzi.
- Jaj! - kiáltok fel, hiszen erre igazán nem számítottam. Próbálok védekezni, de a meleg testű kis rugalmas bestia össze-vissza felugrál rám. Amúgy nem félek a kutyáktól, meg semmi bajom nincs velük, de komolyan, ez a kis bigyó nagyon lelkes! Úgy csóválja a farkát, mint egy propellert, és egyszerűen nem hagy békén, ezért úgy döntök, felkapom és a hónom alá veszem. Még mindig össze-vissza nyalogat és ficereg, de így legalább nem tud annyira útban lenni, és nyugodtan ki tudok menni a konyhába.
Na, hát arra, hogy ki ez a fickó, egyáltalán nem emlékszem. Állok a küszöbön egy darabig pislogva, de aztán a kutya vakkant egyet, szóval leteszem, és boldogan rohan a gazdájához.
- Hello - köszönök neki. Nagyon szexi pasi. Akár magamnál voltam, akár nem, az ízlésem kiváló maradt és ezt örömmel nyugtázom. Nyugtáznám. Ha nem fájna ennyire pokolian a fejem!
Megpillantom a két poharat, és azonnal odalépek, és felhajtom a vizet előbb, majd a narancslevet, majd a poharat szorongatva nézek rá.
- Kaphatok még vizet? És hol van a fürdő? Ki kell mennem, kimehetek? Vagy nem vagyok fogoly? - bombázom a kérdéseimmel azonnal. Nagyon sok mindent kéne még kérdeznem és mondanom, de vannak bizonyos dolgaim amiket azonnal el kell intéznem és nem tűrnek halasztást. biztos így érez a kiskutya is, ugyanis nagyon szaglássza a konyhaszekrény sarkát és már emeli is a lábát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:32 pm

Gondolom, a kutya beveti magát, végre élvezheti, hogy valakire felugrálhat, és majd ha a srác egy kicsit megkedveli a kutyát, akkor öt perc múlva már azt fogja csinálni amit a kutya akar. Már ha hagyom neki. Befejezem a reggeli készítését, elzárom a gázt, és az ételt egy tányérra teszem. Kap hozzá uborkát is.
Megjelenik az ajtóban, a kutyával a hóna alatt. Na mint mondtam, az a lusta dög már cipelteti magát. Megszólal, de nem értem, miért lenne fogoly? Ez azt hiszi, hogy elraboltam? Na, már csak ez kellett nekem.
- Nem, nem vagy fogoly. Ha az lennél, akkor egy ketrecben lennél bezárva pucéran. De ahogy látom, teljesen szabadon mozoghatsz. A fürdőszobát az emeleten találod, balra a második ajtó. Menj, intézd el a dolgod, utána gyere vissza, addig töltök neked inni. - Felelem, és végig nézek rajta, és, a francba is, még így is jól néz ki. Kissé kócosan, álmos fejjel, megint elő akarom kapni a gépemet és lefotózni, így is kellenek róla képek, nem csak úgy, hogy édesen alszik.
Ha elmegy, akkor gyorsan felkapom a kutyát, mielőtt összepiszkolná a konyhát, kinyitom az ablakot és kiejtem rajta. A földszinten vagyunk, nem lesz semmi baja sem. Amint föleszmél, fut egy kört a kertben majd elvégzi a dolgát, és az ajtónál kezd el nyüszíteni, hogy vissza akar jönni. Elhiszem, hogy egyedül unalmas kint lenni, de hát... hagyom, had szenvedjen egy kicsit kint, nem lehet mindig vele valaki.
A poharakat újra töltöm folyadékkal, majd a szekrény tetejéről leveszek egy dobozt, abban vannak a gyógyszerek, előveszem a fájdalomcsillapítókat, az asztalra dobom, majd visszateszem a dobozt a helyére. Nem tudhatom, hogy mit szokott szedni, nekem meg van itthon egy rakat gyógyszerem.
Míg várok a srácra, addig evőeszközöket készítek elő neki, majd megyek és beengedem a kutyát, mert meguntam a nyüszítését. Igen, fél perc alatt már az idegeimre ment vele.
- Ki vagy és mit kerestél tegnap abban a bárban? - Szegezem a srácnak a kérdéseimet amikor vissza jött.


A hozzászólást Dante Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 11:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:33 pm

A kutya tulajdonképp nagyon kis édes, csak mivel épp kajált, a szája bűzlik a kutyakajától, ezt a szagot nem bírom és most engem is összekent vele. Nagyon remélem, hogy tényleg van itt egy fürdő ahol megmosakodhatok, mert ha nincs, akkor cikiben leszek, ha a fickó esetleg rám akar mászni vagy ilyesmi...
Kicsit mogorván válaszol, mégis megbizsergek tőle a lábujjam hegyéig. Méghogy ketrecben és meztelenül! Micsoda perverz dolgokat mond! És milyen perverz, hogy nekem meg bejön a gondolat, aw. Jól néznék ki ketrecben.
- Jól van, köszönöm - felelem és nem kötekszem. Visszalesve látom, hogy kihajítja szegény kutyát (remélem, nem a tizediken vagyunk!), de felszaladok zoknis lábaimmal a lépcsőn. Bátrabban nyitogatom az ajtókat, idefent világosabb is van. Végül meglelem a fürdőt és hatalmas megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam. Megmosakszom kicsit, belenézek a tükörbe és megnézem a pasi pipereholmiját. Kutatok egy kicsit, na, ha már nem fogoly vagyok, akkor biztos szexeltünk az éjjel! Annyira ciki, hogy nem emlékszem, az ilyesmit mégis hogy kérdezi meg az ember a másiktól?
Sokkal jobb közérzettel, de még mindig fájó fejjel érek le a konyhába megint, és újból megcsodálhatom házigazdám, alkalmi partnerem, vagy megmentőm hihetetlenül szép testét és hibátlan bőrű arcát. Ínycsiklandóak az illatok is, de még jobb lenne, ha a tojást a hasáról ehetném le.
Egyébként biztos van valami baj az agyamban, ami miatt ilyesmiket fantáziálok. Lehet, hogy még a pia utóhatása, amiben alighanem némi drog is volt. Az a szemét ügynök! Ha az volt egyáltalán.
Alig jövök vissza, máris nekem szegezi a kérdést és ettől mérges leszek.
- Te ki vagy, és te mit kerestél a bárban?! És miért hoztál ide? Benne voltál te is a balhéban? - kérdezem, és csoda, de a hangom nem remeg meg, pedig kicsit berezeltem a kemény és komoly tekintetétől.
Pillantásom a gyógyszerekre esik és vágyakozva sündörgök oda a pulthoz. Meggyanúsítanám, hogy ezekben is biztos drog van, de hát a gyógyszer márkáját ismerem a csomagolása pedig sértetlen, megvizsgálom. Tudom, fecskendővel baromi egyszerű a pirulákba juttatni némi extra hatóanyagot, én is meg tudom csinálni, aztán csak egy kis körömlakk és máris olyan a levél mintha mi sem történt volna. De ezek sértetlenek úgyhogy gyorsan be is kapok kettőt az erősebbikből és megiszom rá a vizet.
Aztán kuncsorgó kiskutya szemekkel nézem a tojást.
- Azt nekem csináltad? - kérdezem. Alighanem én vagyok a legpofátlanabb emberi lény a világon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:34 pm

Ha fönt kutakodik a fiatal fiú, akkor nem fog találni semmi érdekeset, csak az alapvető dolgokat tárolja a fürdőszobában, amire minden férfinek szüksége van, plusz mindenből még egyet, narancssárga színben. Amit a fiúnak nem szabad látnia oda nem is tud bejutni, mert az a szoba, kulcsra van zárva, tehát hiába próbál bejutni, nem fog sikerülni neki. Emiatt is vagyok lent a konyhában teljesen nyugodt, értéket és kompromittáló dolgokat nem fog találni.
Visszaér, és felteszem neki a kérdéseimet, Ő meg visszakérdez.
- Komolyan ezt kell csinálnod? Hol vagyunk az oviban, hogy kérdésre kérdéssel kell felelni? Egy kis hálát igazán mutathatnál, hisz nekem köszönhető, hogy tegnap este senki sem járt a seggedben. Maradjunk az Uram megszólításnál, hogy miért voltam ott ahhoz semmi közöd, és nem, nincs szükségem arra, hogy idióta tinédzsereket verjek át ahhoz, hogy szexhez jussak, tehát nem voltam benne a "balhéban". - Pedig már kezdtem magam meggyőzni arról, hogy minden bizonnyal több esze van, mint amennyit az este láttam, de nem, minden bizonnyal káposztalé lötyög a kobakjában.
Legalább a gyógyszert minden szó nélkül beveszi, és kérés nélkül azonnal töltöm neki a következő pohárral. Rászólnék, hogy ne a legerősebbet vegye be és ne is kettőt, na meg ne igyon ennyit, mert béka nő a hasában, de Ő tudja, hogy mit miért csinál... vagy épp ez az, hogy fogalma sincs a dolgokról? Erről még meg kell győződnöm. Hisz totál egyedül csak nem engedhetem ki az utcára, ha kiderülne róla, hogy tökkel ütött. Még a végén elcsapná valami busz és rám kennék az egészet mert én voltam vele utoljára. Még a nevét se tudom. Miért nem tud felelni az egyszerű kérdéseimre? Azt akarja, hogy mérges legyek rá? Nem, nem akarja, hogy mérges legyek, mert annak SOSINCS jó vége.
- Igen, neked csináltam, mindet edd meg. Ha nem eszed meg akkor megtömlek vele. - Vázolom neki a terveimet, amennyiben nem enne rendesen. Leülök az asztal másik oldalán található székre, és Őt nézem, gyakorlatilag nem tudom levenni róla a szememet és ez a legbosszantóbb az egészben.
- Most pedig lennél szíves válaszolni a kérdéseimre?


A hozzászólást Dante Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 11:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:36 pm

Na jó, ez kicsit ijesztő, ahogy így rám förmed. Megszeppenten lépek egy fél lépést hátra, és elszégyellem magam.
- Bocsánat - mondom és lesütöm a szemem. Ezek szerint szó sincs elrablásról. Nagyon ciki, hogy pont akkor vagyok gyanakvó, amikor nem kéne és akkor nem, amikor kéne, vagy kellett volna. - Sajnálom! - nézek fel rá. - Semmire nem emlékszem, és itt ébredek nálad, és... Sajnálom, jó? - nézek rá bociszemekkel.
A bociszem mindig beválik. Remélem nála is. Elmosolyodni nem merek, inkább sompolygok és beveszem a gyógyszert. Ez azt hiszem megelégedésére szolgál, mert nem kommentálja, csak a vízre néz furán, de hát amilyen jó teste van, biztos sportol, és biztos tudja, hogy a folyadékpótlás milyen fontos, főleg, ha előtte bedrogozták az embert. Én meg nem akarok idő előtt ráncosodni, márpedig a hidratálás belül kezdődik, nem a millió kencénél, ami igazából szintén van otthon, mármint a koliszobámban.
Elmosolyodom.
- Nagyon rendes vendéglátó vagy. Nem kell megtömnöd - nézek rá, majd leülök a terítékhez és szépen illedelmesen megfogom a villát és a kést, és nekilátok. - Köszönöm, nagyon finom.
Apró falatokban eszem, mivel árgus szemekkel figyel, pedig annyira éhes vagyok, hogy legszívesebben beledugnám az arcom a tányérba és zabálnék. De hát ilyet egy léha fiú nem csinál.
Lenyelem a falatot és válaszolok.
- A nevem Carmin. Állásinterjúra mentem a bárba. Az a férfi, Patrick volt a neve, azt hiszem... Szóval egy ügynökségnél dolgozik aki... hostokat és hostesseket közvetít. Tudod, vannak rendezvények, ahol sütiket kóstoltatnak, vagy egyszerűen csak terméket ajánlanak, arcszeszt, parfümöt plázákban, szóval... Ilyen melóra keresett elvileg csinos fiúkat és lányokat. De végül is azt hiszem, valami egész másról volt szó valójában, de még sose történt velem ilyen. Belekevert valamit az italomba, amitől olyan volt, mintha bedrogoztam volna, és... Hát, aztán jöttél te, és megmentettél - nézek rá hálás szemekkel. - Nagyon köszönöm. Szeretném meghálálni.
A meghálálás most nem kifejezetten meghágást jelent, bár jelentheti azt is, mert nagyon tetszik nekem. Annyira szép. És annyira néz! És...
- Neked felemásak a szemeid! - szalad ki a számon, amint rájövök, mi is olyan furcsa és izgatóan zavaró a pillantásában.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:37 pm

Két sajnálom és egy bocsánat. Nem aprózza el az biztos, pedig nekem egy is elég lett volna, nem kell túlzásba vinni. Végül is, lehetnék megértőbb is vele, hisz tényleg fogalma sincs, hogy hol lehet, és hiheti azt, hogy én is csak megdugni akartam, és majd itt tartom a házamban szexrabszolgaként, de nem, eszemben sincs megdugni őt.
Meg van bocsájtva. Elég egyszer elmondani, nem vagyok dilis, hogy fél percen belül elfelejtsem azt, amit mondtál. - Felelem neki. Nem akarom, hogy beszéljen, ha azt akarnám, akkor megmondanám, de én csak a kérdéseimre akarok választ kapni amilyen gyorsan csak lehet, de nem, még mindig nem felel, csak néz. És néz, és csessze meg, mit bámul? Talán pont azt, amit én rajta, de ez igazából teljesen lényegtelen.
Eszik, és ez megnyugtat. Most már biztos, hogy nincsen semmi baja, max fáj a feje, de ezen felül minden rendben van vele, és az a vacak, amit tegnap beadtak neki nem csinált a szervezetében semmilyen nagyobb galibát. Csak annyit, hogy az estét a kanapémon töltötte. Buta fiú… De még mindig jobb neki a kanapén, mintha az ágyamban lett volna.
- Örülök, hogy ízlik. - Kétlem, hogy akkor megmondaná az igazat, ha nem ízlene neki. Akkor is meg kellene ennie, nem kapna mást, ha már fáradoztam azért, hogy ő ehessen akkor egye is meg, amit neki kotyvasztottam, még akkor is, ha az nem volt hosszadalmas idő, amíg elkészítettem. Plusz Bob ezer örömmel megenné a srác elől. Idő közben bejött lapos kúszásban és most a srác lábához dörgölőzik. Mint valami ribanc macska.
Végighallgatom, amit mond nekem, nem szakítom félbe, én sem szeretem, ha engem félbe szakítanak beszéd közben, akkor biztos más is így van ezzel, na meg nem is akarom, tetszik ahogy beszél, a hangja, mintha maga lenne az ártatlanság, pedig nem az. Baromira nem az, és ezt jól a fejembe kell vésni. Vésőt vennék, van valakinek eladó?
- Ezek szerint elvileg csinosnak tartod magad? - nézek rá elmosolyodva, tehát van önbizalma, ami sosem árt. De igaza van, tényleg csinos.
- Akkor ha eddig nem tudtad, állás interjúkat sose csinálnak kétes hírű bárokban, de még jó hírűekben sem. Kivéve, persze ha oda jelentkezel dolgozni. Legközelebb inkább be se menj ha ilyen helyre hívnak. Ha ezt megteszed akkor már kvittek vagyunk és nem kell hálálkodni. - Mondom neki, mert úgy látom muszáj. Lehet tényleg nem fogom elengedni majd csak akkor ha megjött a józan esze… és ki tudja, hogy arra mikor kerül majd sor. Bár erre a hála dologra visszatérnék, mindenféle szexuális dolog nélkül, szimplán szakmailag nagy hasznát venném, de… áh, hagyom a francba, majd találok mást.
- Igen, tudok róla. Ha idő közben szarvaim nőttek volna, akkor szólj kérlek. Most pedig egyél. - Adom ki neki az utasításaimat… amiket vagy követ vagy nem.


A hozzászólást Dante Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 11:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:40 pm

- Bocsánat - teszem hozzá megszeppenten, amint megint leteremt, amiért bocsánatot kértem. Hát, jó, inkább befogom a kis számat, hiszen nyilvánvalóan nem díjazza azt se, ha udvarias és szerény vagyok, se azt, ha gyanúsítgatom.
De azt legalább meg tudom állapítani, hogy egyértelműen képtelen levenni rólam a szemét. Mondjuk ez kölcsönös. Annyira fura és izgató ez az egész helyzet! Tipikus pornófilmbe illő plot. Vagy romantikus filmbe. Épp most lettem egy szexi film főszereplője! Vagy a mellékszereplője, ha a főszereplő a vendéglátóm, akinek még mindig nem tudom a nevét.
Udvarias választ ad a dicséretemre, de ezzel is megelégszem. Legalább civilizált. Bár az se zavarna, ha a hajamnál fogva berángatna a barlangjába, és magáévá tenne.
Úristen, már megint min jár az eszem?! Ha belelátna a fejembe, biztos, hogy azonnal kihajítana.
Míg beszélek, nem eszem, csak fogom a villát. Kicsit elmosolyodom, amint visszakérdez. A fülem mögé simítom vörösesszőke hajam.
- Hát... igen - válaszolok végül. - Szerinted nem? - kérdezek vissza merészen, és a szemeibe nézek. Csodás felemás szemeibe. Bár adná bármi jelét annak, hogy én is ugyanúgy tetszem neki, mint ő nekem!
Iszom szavait, mintha épp atyai jótanácsot osztogatna nekem. Igazából apám nem volt, szóval azt hiszem, ebben gyökerezik minden fétisem az idősebb, maszkulin férfiakra vonatkozóan. Épp mint... Ő.
Lenyúlok a kutyuskához, és megsimogatom a fejét. Össze-vissza nyalja a kezemet, na, hát ezt se fogom tovább használni az evéshez.
- Persze, igazad van - ismerem el lesütött szemmel aztán. Megpiszkálom az egyik sült bacont a tányéron. - Lehetett volna több eszem, de nincs semmilyen tapasztalatom az ilyesmiben. Ez volt az életem első állásinterjúja, hát eléggé balul sült el... De legközelebb jobban figyelek. Az italomra is. Sőt, azt hiszem az ételeimre is - fecsegek tovább. - Szerinted abba is tudnak ilyen drogot csempészni? Egyáltalán mi lehetett ez? Biztos valami megerőszakolós dizájner cucc. Igazából nem szoktam ilyesmit fogyasztani. Jobb, ha észnél van az ember, persze adott körülmények között lehet, hogy kipróbálnám, meg semmi bajom nincs a drogosokkal - magyarázkodom. Hiszen ki tudja, lehet, hogy ő is drogfogyasztó, abban az esetben pedig nem akarom, hogy nehezteljen rám az esetleges elítélő véleményem miatt, ami nincs, szóval ezt sietve tisztázom.
Felnevetek.
- Nincsenek szarvaid - válaszolom és tovább bámulom, csodálom szemeit. - Sose láttam még ilyet. Gyönyörűek. És különlegesek. Nagyon szép.
Lenézek a tányérra, bólintok, és eszem tovább, apró falatokban.
A kutyus nyüszögni kezd, szóval kérdőn felnézek a gazdájára.
- Adhatok neki egy falatot? - tudakolom, és ha engedélyt ad, a kutyus kap egy csík szalonnát.
Végül mindent eltüntetek a tányérról és jóízűen kezdek szalvétát keresni, de ha nincs, akkor csak alaposan megnyalom a számat.
- Köszönöm a reggelit.
Most kéne megkérdeznem, hogy tehetek-e érte valamit, vagy ilyesmi. Mennem kéne talán, de semmi kedvem. Vajon milyen ízű lehet a bőre? Olyan szép színe van, biztos karamella ízű...
- Elmosogatok - pattanok fel, a kutyust kikerülve, és máris a csaphoz megyek és nekilátok mosogatni. Persze utálok mosogatni, kikészíti a kézbőrömet a mosószer, na meg otthon mosogatógép van, de itt nem látok. Szóval kénytelen vagyok kézzel. Esetlenül simogatom a tányérokat és a serpenyőt a mosogatószivaccsal. Anya mindig azt mondja, rossz nézni is, amit ilyenkor művelek, és mindig kiveszi a kezemből. Hát igen, kicsit talán el vagyok kényeztetve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:41 pm

Nem válaszolhatok neki, még a végén még jobban elbízza magát. Nem mondhatom meg amit gondolok róla, mert akkor talán rögtön elszaladna. Vagy a karjaimba vetné magát, amilyen kis könnyűvérű. "Csinos? Ó igen... igazán dugni való vagy. " Felelném, de ezek a szavak valószínűleg sohase fogják elhagyni a számat, inkább mást mondok.
- Az, hogy én mit gondolok rólad egyáltalán nem fontos, és nem is tartozik ide. - Elégedjen meg ezzel a válasszal, többel ugyan is nem szolgálhatok. Igazán tudhatná a választ a kérdésére, hisz láthatja, hogy nem tudom róla levenni a tekintetemet, és ez nem azért van, mert ezer éve nem láttam másik homo sapienst hanem mert annyira vonzz, hogy muszáj megjegyeznem minden vonását. De ezzel valószínűleg Ő is így van, hisz engem néz, folyamatosan, de bármit is vár azt nem fogja megkapni. Vagyis remélem, hogy nem.
- Inkább ne is igyál semmit se, meg ne is egyél ilyen helyeken. Pláne ha egy nagy néger a társaságod, de lehet fehér is. - Nincsen semmi bajom se a színes bőrűekkel, remélem azért nem néz majd valami őrült rasszistának. De, hogy miért is foglalkozok azzal, hogy mit gondolhat rólam? Kezdek megbolondulni. Ez egészen biztos.
- Nem tudom milyen drog lehetett, nem tudom milyenek vannak, de ha téged annyira érdekel pisilj egy üvegbe és szaladj el egy klinikára, ott majd megmondják. A drogosok mind gyenge emberek, akik nem tudnak küzdeni, inkább a könnyebbik utat választják, ez által tönkre téve a hozzátartozói életét.- Felelem, csak hogy tisztában legyen az én nézőpontommal is. Még a végén elkezdené itt mondani, hogy milyen jó is lehet az az állapot, amikor nem tudsz magadról, vagy épp egy villanyoszlopnak vallasz szerelmet. Ha megtenné valószínűleg felcibálnám az emeletre, kilógatnám a bokájánál fogva az ablakon, és megpróbálnám a farkába szorult észt valahogy lerázni a fejébe.
Nevet, ez tetszik, elmosolyodom rajta, majd nyomban el is tűnik ajkaimról a görbe vonal. Sose tudtam mit kell ilyenkor mondani, nem vagyok nő, az én külsőmet ne dicsérjék.
- Köszönöm- Mondom mégis, hisz valamivel csak le kell reagálnom a szavait, majd a kérdésére bólintok, adhat a kutyának enni, addig úgy sem tágítana mellőle.
Elégedetten nézem ahogy szépen eltünteti a tányérjáról az ennivalót, legalább nem kell megtömnöm, mert tényleg megtettem volna. Nem kapott sokat, azt simán meg lehet enni, és meg is ette.
- Egészségedre. - Felvonom az egyik szemöldökömet, mikor kijelenti, hogy mosogatni fog, hát hajrá, bár nem úgy néz ki, mint aki eddig életében csinált volna bármi házi munkát is. Kíváncsian kelek fel a székből, és lépek mellé, hogy megnézhessem mit is művel. Háh, igazam volt.
- Ne csak simogasd a tányért, nem elcsábítani akarod. - Szólalok meg végül, és mögé állok, megfogom a tányért, és azt a kezét amiben a szivacs van és megmutatom neki hogyan is kell csinálni.
Csak egy valamit nem veszek számításba, azt hogy a csinos kis feneke így pont az ölemhez ér, és az orrom tele lesz a hajának az illatával.


A hozzászólást Dante Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 11:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:43 pm

A mai férfiakból olyan nehéz kicsikarni egy bókot. Pedig édesen kérdeztem és cukin! Lehet, hogy ez a baj. Elhúzom a szám és megdöfködöm a tojást a tányéromon, amíg van belőle. Oké, hogy a tekintete árulkodó, de akkor is szeretem szóban is hallani, mivel ez nagyon is csekélység azért cserébe, hogy aztán hagyom magam megfektetni. Nincs olyan magasan a mércém, igazán.
- Ez majdhogynem rasszista megjegyzés - hívom fel rá a figyelmét. Azt hiszem, hogy jobb, ha nem részletezem neki, hogy egy néger férfin mennyi minden más, mint egy fehér vagy egy ázsiai férfi testén. Bizonyos szempontból sokkal kielégítőbbek a méreteik és a képességeik, na meg az állóképességük. De hát ezt magyarázhatom egy olyan férfinak, mint Ő, akit szerintem sose dugtak még meg se feketék se fehérek.
- Szerinted ezt kellene tennem? - kérdezem pislogva. Nem nagyon tudom, hogy gúnyolódik-e. - El kellene lehet mennem a Rendőrségre feljelentést tenni? - húzom ki magam. Sose keveredem még ilyesmibe, de most megborzongok az izgalomtól.
Elég határozott véleménye van a drogokról. Azt hiszem, volt valaki a közelében, aki drogozott, és ez kellemetlenül érintette, legalábbis ez a tippem.
Kicsit zavarba jön a bókomtól, és ez nagyon édes. Annál is édesebb, ahogy elmosolyodik végre. Ha a kacajommal váltottam ezt ki, nagyon sokat fogok neki nevetni mert nagyon tetszett az a mosoly a tökéletes ajkain.
A kutyusnak adott szalonna egy pillanat alatt eltűnik az eb szájában. Szerintem meg se rágta, csak nyelte le rögtön. Kis mohó jószág. Azt mondják, a kutyák olyanok, mint a gazdáik. Lehet, hogy Ő is mohó.
Jaj, ne, rögtön odajön hozzám. Jobb lett volna, hogyha ott marad a feszes fenekén ülve, és akkor nem érzem úgy, hogy sürget. De végül kiderül, hogy valami egészen más szándéka van velem, ugyanis átkarol.
Hirtelen közel kerül és én mélyen beszívom férfias illatát, miközben megborzongok jólesően. Rámarkolok a szivacsra a keze alatt de nem sietek elmosogatni azt a tányért. Felnézek rá a vállam felett és kicsit hozzásimulok.
- Mindig segítesz nekem - jegyzem meg halkan és az ajkára pillantok futólag, miközben a sajátomba finoman beleharapok. - Nagyon hálás vagyok.
Elengedem a tányért, hiszen úgyis fogja, és felé fordulok félig-meddig. Egyszerűen nem bírom ki flörtölés nélkül, és nagyon vágyom rá, hogy végre tényleges jelét adja a tetszésének, mert ő nekem nagyon tetszik. Mondjuk megcsókolhatna. Az eléggé tetszene.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 11:44 pm

- Igen, normális esetben el kellene menned a rendőrségre feljelentést tenni, de teljesen fölösleges. Úgy sem fognak semmit se csinálni. El kellene ismételned mindent ami történt ott, maguk közt kikiáltanának téged buzinak és nem foglalkoznának veled. Úgy lennének vele, hogy megérdemelted. Ha meg mégis megtalálnák azt a pasit akkor Ő meg engem jelentene fel testi sértésért. - Magyarázom neki, és remélem, hogy semmi kedve nem lesz elmenni a zsarukhoz, mert nincsen kedvem rendőrségre meg bíróságra járni csak azért mert volt egy jó napom és segítettem másnak. De... nem szabadna magammal törődnöm, hisz én meg tudom védeni magam, de Őt ugyan úgy be fogják rángatni a következő alkalommal is a mosdóba, mint ahogy tegnap este tették. Nem tud magára vigyázni, tipikus áldozat, lehet, hogy más máskor is előfordult ez vele? Lehet, hogy igazából most is akarta volna, és ha reggel annál a néger csávónál ébred akkor boldogan nyomta volna hozzá a fenekét, hogy akar még egy kört?
A seggemen kellett volna ülve maradnom, és nem pedig felállni, és mellé menni, mert onnan nem láttam volna a bénázását és nem álltam volna mögé. Így legalább nem látom az arcát, ami jó, mert egyébként le se tudtam venni eddig róla a szememet, de így meg... Hozzám simul, nem nagyon, csak egy egészen kicsit, de így is pontosan tudom, hogy mije hol van. Természetesen muszáj hátra néznie rám, sőt félig meg is fordul. Hé, most mosogatunk, nem kacérkodunk, hogy nem menne a fenébe... Miért kell a szimpla házi munkát is elrontania? Tekintetem lesiklik a szájára, amit éppen harapdál. Az előbb még látványosan nyalogatta, most meg már harapdálja, és emiatt nagyon mérges vagyok rá, én akarom ezeket csinálni, meg akarom harapni, a száját, a nyakát, mindenét. Nem tetszene neki, vagy lehet, hogy mégis. Leteszem a tányért, elengedem a kezét és elzárom a vizet, majd magam felé fordítom teljesen, megfogom a derekánál fogva, felemelem és felteszem a pultra, belépek a lábai közé, hogy egészen szorosan egymáshoz simuljunk.
- Hálás vagy, rendben, örülök neki, de ne csináld ezt. - szólok rá, de tudom, hogy ez még nem elég, csak azért is kéretni fogja magát. Én pedig rá fogok harapni a csalira, meg akarom kapni őt. Mondjuk itt a konyha pulton, vagy az asztalon, vagy hmm a kanapén is egész dugnivalónak nézett ki. De nem, nem lesz itt semmi sem.
- IGazán csinos vagy, tetszik hogy hosszú hajad van, egész lányossá varázsolja a vonásaidat, de van egy kis bökkenő. Nem az van a lábaid között, amit én szeretek, szóval felejts el, rendben? - Hazudom neki, hátha így könnyebben le tudom majd rázni. El kellene húzódnom tőle, de nem megy, nem, még egy kis időt hagyok magamnak itt, ilyen közel hozzá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 12:46 am

Akármit is mond, elhatározom, hogy elmegyek a Rendőrségre, el én!
- Engem nem érdekel, ha lebuziznak. Akkor is bűncselekmény történt... vagy történhetett volna, ha nem lépsz közbe! Nem engedhetem, hogy ezt mással is megtegyék! Ezek mocskos gazemberek! - érvelek kicsit belelendülve, kipirulva és mérgesen. - Nem jelentene fel téged. Vagy ha igen, majd vallok melletted. Vagy majd letagadom, hogy ismerlek.
Jó, ez az utóbbi dolog, hogy őt is bajba sodorhatom, kicsit elveszi a kedvem, de nem teljesen. Biztos van ennek valami módja, hogy nehogy már a rendes emberek kerüljenek börtönbe. A tanulmányaim alapján az ártatlanság védelme alapvető, és Ő (akinek még mindig nem tudom a nevét) semmi rosszat nem csinált, csak megmentett. Biztos van felvétel is a történtekről.
Ezen tűnődöm egy kis ideig, majd már valami egészen máson, amint testközelbe kerülünk. Hirtelen az jut eszembe, hogy amikor hazahozott, akkor is biztosan egészen nagy felületen érintkeztünk egymással. Vajon voltak olyan perverz gondolatai, amilyenek most nekem vannak? Látom, a számra pillant, kicsit elmosolyodom. Nézd csak! Kívánd meg! Akarj!
A háttérben intézkedik a mosatlanokról, majd határozottan hozzám nyúl. Mondania se kell, széttárom a combomat, és a derekára kulcsolom a lábam. Hatalmasat villannak a szemeim, hiszen végre egészen konkrétan rám mozdult, legalábbis azt hiszem.
- Mit ne csináljak? - kérdezem kacéran. Pontosan tudom, hogy mire gondol. Arra, hogy el akarom csábítani. De engem nem csap be. Ha nem tetszene neki, akkor nem nyomná hozzám a farkát éppen. Lehet, hogy van valakije. Nője, esetleg fiúja, és ezért nem szeretné, ha lenne köztünk valami, de én nagyon is szeretném. Szóval megfogom a csípőjét és végigsimítok izmos hátán, másik kezem pedig a feszes fenekére siklik. Minden domborulata csodás.
A szavai is épp tökéletesek. A hangszíne is megfelelő. Csak az, amit utoljára mond, az zavar össze. Mi van? Mégis miféle kifogás ez? Annyira nem illik a képbe! Minden bizonnyal komplett hülyeség. Egy pillanatra megzavarodom de aztán kicsit a fenekébe markolok és ismét felveszem a szemkontaktust. Még akkor is, ha egy betöretlen heteroval van dolgom, van esélyem, csak okosan kell csinálni.
- Lehet, hogy az eszed azt mondja, nem szereted a fiúkat, de látom rajtad, hogy kívánsz.
A nyakához nyújtózom, és megpuszilom az állát, majd nagy szemeimmel tovább figyelem őt. Beszívom az arcszesze illatát.
- Csak engedd el magad, lazíts.
Még közelebb húzódom és végül becélzom a száját a számmal. Óvatosan puszilok ajkaira.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 2:57 pm

Visszakérdez, pedig pontosan tudja, hogy miről beszélek. Nem akarom, hogy elcsavarja a fejemet, nem akarok tőle semmit sem, legalább is a fejem, de a testem mást gondol, az magának akarja a fiút, ha lehet, akkor minél előbb, de nem, most nem hagyom, hogy a testem győzedelmeskedjen, most az eszem fog nyerni. Az, ami a srácnak minden bizonnyal nem sok van. Hisz az előző este akarták megerőszakolni, talán nincs tizenkét órája, hogy be lett kísérve abba a fülkébe. Nem kéne ilyenkor örülnie egy kicsit és megfogadni, hogy nem fog innentől fogva idegenekkel kezdeni? Vagy így akarja meghálálni nekem ezt az egészet? Igen, egészen biztosan így van. A szemeit nézem, vagy épp a száját, mert mióta megnyalta alig tudom levenni róla a tekintetemet. Hatalmas nagy hiba volt az, hogy felültettem ide, vagyis az nem, hanem csak az, hogy beálltam a lábai közé, amit szinte teljesen automatikusan nyitott ki nekem, majd kulcsolta a derekam köré. De nem áll meg ennél, nem neki el kell engem kezdenie taperolni. Nem elég, hogy még közel is van hozzám, elég lenne csak egy kicsit előre hajolnom, hogy megcsókoljam... akkor végre befogná a száját.
Nem érek hozzá, csak mellette támaszkodok a pulton, bár a támaszkodás túlzás, hisz nem azért kell a pult, hogy a súlyomat megtartsa, hanem azért, hogy rámarkolhassak, és ne simítsak végig hosszú combjain.
Reméltem, hogy az amit mondtam neki kissé elveszi a kedvét tőlem, sőt lemond rólam, és elenged, de nem, ó hogy csessze meg! De... ez érdekesnek ígérkezik. Játszhatok vele, eljátszhatom, hogy egy hetero férfi vagyok, aki az Ő segítségével fedezi fel azt, hogy milyen jó is az ha nem egy nőben jár a farkam hanem egy férfiban. Benne. Kiszárad a szám a gondolatra, hisz megjelent előttem a kép, hogy hogyan is festene alattam, és.. ahh baromi gyönyörű lenne!
Kicsit megrázom a fejem, és becsukom a szemeimet, hátha akkor kitisztul majd a fejem, és nem akarom majd annyira megkapni őt, de nem hagy nyugton, sőt még jobban beveti magát. Jóleső borzongás fut végig rajtam, ahogy megkapom tőle az első puszimat. Azt hinném, hogy itt megáll, sőt biztos vagyok benne, hogy nem fog mást csinálni, de tévedek, betámadja a számat is egy puszival, és tudom, hogy ezzel végem, elvesztem, mert tudni akarom, hogy milyen.
A puszit csókkal viszonzom, nyelvemmel utat török a szájába, és táncra hívom az övét, a fenekénél fogva húzom magamhoz még közelebb, a tarkójánál a hajába túrok, és meg is markolom világos tincseit. Nem akarom elengedni, nem akarok elszakadni a szájától, de tudom, hogy egy idő után muszáj lesz, ha nem akarunk belefulladni a csókba. Elhúzódok tőle, levegőért kapok.
- Azért akarsz lefeküdni velem, mert hálás vagy a tegnapiért, és más módot nem tudsz arra, hogy kifejezd a háládat. De nekem erre nincsen szükségem. - Közlöm vele, és hogyha enged, akkor kilépek a lábai közül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 3:42 pm

Észreveszek én mindent. Hogy haboz, hogy túlagyalja a dolgot. Hogy a keze a pult deszkájának feszül, ahelyett, hogy engem markolna. Érzem azt, hogy megtorpan a lelkesedése, kivár, és figyel. Nem tudhatom, tényleg hetero-e, és csak bennem lát valami különlegeset, vagy csak játszadozni akar, de hát, pont tegnap este derült ki, hogy túl naiv vagyok, szóval minden közlést mostantól kis fenntartással kezelek, amíg el nem döntöm, hihetek-e neki, vagy sem. De a vágyakozó tekintetének csak hinnem kéne, nem? Csakhogy csodás, felemás szemeit elzárja előlem, és megrázza a fejét.
Nem tudom, ezt miért csinálja, de várom, hogy újra rám nézzen, vagyis nem várom, hanem előre merészkedem puha kis csókjaimmal, mire végre ráharap a csalira. De még hogy! Vad örömmel vetem magam bele a csókba, szám nyitom előtte, gondolkodás nélkül billentem a fejem úgy, hogy neki minél kényelmesebb és élvezetesebb legyen és aprót nyögve feszülök hozzá még közelebb, hiszen magához ránt. Csodálatos érzés. Egészen beleszédülök, a szívem vadul kalapál, miközben nyelvem körberajongja az övét, neki adom magam, mindenhogy, ahogy csak kéri, még akkor is, ha ez egyelőre csak egy hosszú és fullasztó csók.
Halványkék szemeim felragyognak, amint elhúzódik, levegő után kapva nyelek egyet, és én máris folytatnám, de ő sajnos beszélni akar, mert úgy tűnik, nagyon is van mondanivalója.
Kezem csalódottan csusszan lejjebb egy kicsit széles hátán. Belekapaszkodnék, hogy ne távolodjon el, de hát én nem vagyok túl nagy visszatartó erő vele szemben, a kezeim lehullnak, miközben hallgatva gondolkodom el azon, amit mondott.
- Én nem hálából akarok lefeküdni veled, hanem mert nagyon tetszel. És úgy vonzol magadhoz valamiért, mint egy mágnes.
Lecsusszanok a pultról, és lehúzkodom a pulóveremet az ölem elé, mert hát azért rám nagyon is hatással volt a közelsége. Tétován állok egyik lábamról a másikra, miközben a kutya körberohangál körülöttünk.
- Ha szeretnéd, máshogy is kifejezem a hálámat, de én tényleg nem ezért... - mondom nagyon-nagyon zavartan, majd felnézek rá megint.
- Még a nevedet sem tudom!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 4:34 pm

Próbál magánál tartani, de oly gyenge hozzám képest! Nem képes megakadályozni azt ha menni akarok, már pedig én menni akarok, mielőtt olyat teszek amit még megbánok, bár azon már túlvagyunk. Abban a pillanatban meghaltam, ahogy megízleltem ajkait. Akarom őt, újra és újra meg akarom csókolni addig, amíg mind a ketten hangosan nem zihálunk, vagy meg nem halunk. Igazán csodás halál lenne, bármennyire is irtózom még ettől a gondolattól. Olyan sok mindent csinálnék vele, de nem tehetem, mert még a végén nem a néger pasast jelentené fel a rendőrségen, hanem engem, azért amit tenni akarok vele. Fájdalom nélkül ugyanis nem megy, vagy adni kell vagy kapni, de valahogy muszáj, anélkül Ő elélvezhet, és boldogan piheghet majd az ágyamban a párnák közt, de én nem. Egy ötlet fogalmazódik meg bennem, szépen lassan előkúszik a gondolataim mögül, és belopja magát az elmémbe. Azt kell csinálnom, akkor nem lesz semmi gond sem. Bántani szeretném őt, nem, nem bántani, inkább uralni, látni, ahogy úgy történnek vele a dolgok ahogyan és akkor amikor én akarom, nincs is csodásabb az ilyesfajta hatalomnál.
Nem akarok ránézni, mert úgy még kevésbé tudok majd ellen állni neki, de amikor lecsúszik a pultról ránézek, és nem kerüli el a tekintetemet az, ahogyan az öle elé húzkodja a pulóverét. Ó nekem is lenne mit takargatnom, nagyon is tetszett a közelsége, és Ő maga is, de nem fogom a felsőmet lehuzigálni, és azt sem akarom, hogy Ő takargassa magát. Talán szégyelli testének ösztönös reakcióját?
Közelebb lépek hozzá, míg beszél, szavaira elmosolyodok. Szóval ez nem csak hála, nem azért akar lefeküdni velem amiért kisegítettem a bajból, hanem mert tényleg akar, igaz erről árulkodik a teste is. Megfogom a pulcsija alját és lehúzom róla, jön vele a pólója is.
- Megkaphatsz, de a nevemet nem árulom el. Az maradjon titok, hisz minek is kéne az neked, úgy sem látjuk egymást többé Carmin, vagy nincs igazam? Csak egy egyreggeles kaland, semmi több. - Az éjszakából már régen kicsúsztunk, de jó lesz ez így is. Végigsimítok lapos hasán, fel a bordáira, végighúzom rajtuk a kezem, fel a nyakára, de ott megáll a kezem, hátra döntöm a fejét, és most én kezdeményezek csókot. Bőre puha, bársonyosan sima, alig tudok betelni vele, de muszáj elengednem, de csak egy kis időre, míg fogást találok rajta és felemelem, hogy a szobámba vigyem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeVas. Május 04, 2014 10:01 pm

Kicsit össze vagyok zavarodva. Szívem szerint tovább csábítgatnám, míg végül teljesen belém nem bolondul, de bennem van kicsit még a tegnapi ijedtség. Elvégre igaza van! Nem ismerem őt, és mégis bebújnék az ágyába csak így? Csak azért, mert elképesztően szexi és nagyon sármos? És bejön, ahogy néz rám. Nagyon tetszik nekem, és nagyon vágyom rá, és látom, hogy ő is rám. A hajam áthúzom a vállamon és a végét kezdem babrálni, miközben nézem. Észreveszem a dudort a nadrágján, nyilvánvalóan gerjed rám. És én is rá. De akkor mégis mi a baj? Felnőtt ember vagyok, és ő is! És ha megmentett, biztos, hogy legalább egy kicsi szimpátiát érez irántam, vagy legalább egy kicsit kedvel, bár a ma reggeli viselkedésem alapján talán már meg is unt. De ő nagyon izgalmas, rejtélyes, titokzatos! Kicsit mufurc, és szigorú, de nagyon jó szíve van, biztos vagyok benne. Egyszerűen meg akarom ismerni! Teljesen levett a lábamról a felemás szemeivel, és még csak beszélnie se kellett sokat hozzá. De akinek ilyen édes kutyája van, nem lehet rossz ember! Közelebb jön és elmosolyodik. Édes istenem, teljesen elvesztem. Elpirulva nézek fel rá, érzem a testéből áradó hőt, nem tudom, én fázom-e ennyire vagy mi van, de egyszerűen elvarázsol.
Amint hozzám ér, egyből megadom magam, hagyom, hogy keresztülrántsa a fejemen a kissé mély kivágású pulcsit. Alatta nincsen semmi, csak a meztelen bőröm, melyet azonnal birtokba is vesz a kezével. A dolgok felgyorsulnak és én sóhajtva simulok hozzá. Egy kicsit bánt, amit mond, hogy csak egyszeri alkalomra kellek, de ki tudja! Talán elérem, hogy az több is legyen. Igen, biztos vagyok enne, hogy el tudom majd érni.
Nyakam hátrafeszítve csókol és én nem is tudok válaszolni, csak a csókba tudom beleoltani minden vágyakozásom és minden megadásom. A ruhájába kapaszkodom, ölem az övéhez dörzsölöm és azonnal belekapaszkodom minden lehetséges módon, amint felemel.
- Akkor tényleg Uramnak szólítsalak? - kérdezem két lélegzetvétel között. Megsimítom a nyakát, az állára csókolok, majd végig a nyakán. Simogatom a mellkasát, a tarkóját, hosszú hajába túrok és képtelen vagyok betelni vele.
- Szomorú lennék, ha nem látnánk egymást többé! - nyüsszenek, de ha ledob valahová, rögvest magamhoz rántom a pólójánál fogva amit aztán meg is próbálok áthúzni a feje felett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 2:49 am

Talán elment az eszem, sőt, egészen biztos, hogy elment a maradék eszem, hiszen nem szoktam ilyeneket csinálni. Nem szoktam csak úgy összeszedni valakit egy bárban, hogy aztán hazavigyem, lefektessem aludni majd miután fölkelt és megreggelizett alaposan megdugjam. A sorrend más szokott lenni, épp ezért furcsa ez az egész. De akkor is előre le vannak tisztázva a játék szabályok, most pedig nincs semmi se. Minden majd megy a maga útján és ez furcsa, új, és nem akarom.
De... de igen nagyon is akarom, pláne mikor hozzám dörgölőzik, most már biztos vagyok abban, hogy nem fogom csak úgy otthagyni majd Őt az ágyamban kielégítetlenül, hiszen látni akarom hogy milyen mikor az élvezet végigsöpör karcsú és gyönyörű testén.
Elszakadok csodás ajkaitól, felemelem, és azonnal beszélni kezd, na meg csókolgatni és simogatni, nem bír magával a kicsi fiú, megszaporázom a lépteim, hogy minél hamarabb felérhessünk, de beszélni kezd, és így nem sietek már annyira. Tetszik, amit mond, a francba is nagyon is tetszik.
- Igen az megfelelő lesz... és érd el, hogy lássuk még egymást. Nyomozz -Mosolyodom el, kíváncsi vagyok, hogy mit fog majd tenni. Lehet, hogy semmit sem, mert amint végeztünk meggondolja majd magát. Felérünk a szobába, ledobom őt a hatalmas ágyra, és fölé mászok, amint megpróbálja felfelé húzni a pólóm alját, elkapom a kezét, és a feje fölé emelem őket, úgy hogy a felsőm maradjon csak rajtam. Lefogom kicsi kacsóit, itt az ideje tisztázni valamit.
- A pólóm marad. Nem nyúlhatsz be alá, nem érhetsz a hátamhoz, maximum a felsőmön keresztül, értetted? - Nézek bele világos szemeibe, valami megerősítést várok, vagy azt, hogy elkezd velem alkudozni, amit lehet, ha leveszem akkor sem nyílhat a hátamhoz, de ha mégis akkor abban a pillanatban felpattanok róla, és itt hagyom őt a fenébe.
Ölemet az övéhez simítom, majd elengedem az egyik karját, és lesimítok a mellkasán, hasán, hogy nadrágon keresztül hozzá érhessek, majd elkezdem kiszabadítani a maradék ruháiból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 8:30 am

FIGYELEM! A hozzászólásban férfiak közti szexualitás jelenik meg.


Másokat kifejezetten zavar, hogyha sokat beszélek. A macho férfiak általában hallgatagok, és a legtöbbjük partnere beszél kettejük helyett is, ám ez nem jelenti azt, hogy nem zavarja őket. Talán Őt is zavarja, de amíg mosolyog tőle, és ez történik tőle: magához von, ölel és csókol, addig nem lehet vele komoly baj.
- Soha senkit nem szólítottam még az ágyban Uramnak - súgom neki. Volt már, hogy a tanárommal feküdtem volna le (végül persze nem állt fel neki, de amúgy jó lett volna), de még őt is a keresztnevén szólítottam. Neki szerintem nem lesznek ilyen potenciaproblémái, vagy ha mégis, elég fiatal ahhoz, hogy néhány szívás és nyalintás helyrehozza, azt hiszem.
Megvillan a szemem. Nyomozzak! Vajon azért mondja ezt, mert tudja, hogy milyen szakon tanulok? Nem, szinte biztos, hogy nem mondtam neki, hacsak nem beszéltem félre, miközben hazahozott, vagy nem nézte meg esetleg a diákigazolványomat, mert azon rajta van.
- Meg foglak keresni - fogadom meg neki és magamnak is. Így ahogy kimondom, komoly elhatározásnak tűnik, melyet meg kell tudnom tartani!
Az ágya hatalmas. Igazán nem értem, miért nem fektetett éjjel maga mellé, hiszen biztos úgy aludtam, mint akit agyonvertek. Itt egy egész hárem elférne, nemcsak két ember. De most végül is itt kötöttem ki és a kezecskéim máris aktivizálják magukat, de ez nem tetszik neki. Meglepetten nézek rá, és ahogy a kezeimet lefogja, a csípőm kezdem emelgetni. A hangja elég szigorú és nagyon kemény. Elgondolkozom, hogy ellenkezzem-e, de végül nem merek.
- Igen, Uram - válaszolok, és remélem, hogy ez kielégítő lesz, sőt több mint az, hiszen remélem, tetszeni fog neki a válaszom és a megfogalmazás.
Felnyögök és az ajkamba harapok. Bárcsak még közelebb jönne! Széttárom a combom, és a kezem a nyakába simítom, rögvest amint elenged. A mellkasom és a hasam nem túl izmos. Sőt, annyi izom van rajtam összesen, amennyit tesiórákon magamra szedtem, ami nem sok. Nem vagyok egy sportos alkat, de nem is kell annak lennem, remélem, szereti a karcsú és törékeny alakot legalább annyira, mint én az izmos felsőtestet. Amit takargat előlem.
Miközben megemelem a fenekem, hogy le tudjon vetkőztetni és kirángathasson szűk farmeremből és feszes fehér Calvin Klein alsómból, sóvárogva gyűröm meg a pólót a nyakában.
- Miért nem veszed le? - kérdezem, hiszen azt nem merem kérni, hogy mégis tegye meg. Talán szárnycsonkok vannak a hátán? Vagy korbácsnyomok, vagy mi? Esetleg egy ciki tetoválás az exéről ami az egész hátát borítja.
De hogy figyelmemet eltereljem a hátáról, szabad kezem az ölébe simítom, és csókot próbálok lopni tőle, már ha hagyja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 1:34 pm

18+

Még senkit sem szólított Uramnak az ágyban. Ezzel a kijelentésével csak még inkább alátámasztja azt amit eddig is tudtam, hogy ez neki jó lesz, nekem meg nem, de az utóbbi lényegtelen.
- Sok sikert a kereséshez - Mosolyodom el ismét. Kíváncsi vagyok, hogy ki tudja e majd deríteni, hogy ki is vagyok. A vezetéknevemet talán, hisz az rá van írva a bejárati ajtómra, de a keresztnevemet aligha tudja onnan kilesni, akár végig is lapozhatja az egész telefonkönyvet, egy rakás Evanst fog találni ebben egészen biztos vagyok.
- Ha megtalálsz, kérhetsz majd valamit és azt teljesítem. - Én leszek a tóból kifogott arany halacska, csak én nem fogom azt kérni, hogy dobjon vissza.
Az ágyra dobom, és végig nézek rajta, gyorsan mielőtt utána sietnék, hogy hozzá simulhassak. Gyönyörűen fest az ágyamban, ide is hozhattam volna aludni, de nem akartam, hogy felkeljen előttem aztán frászt kapjon és fejbe csapjon a kaktusz formájú ébresztőórámmal. Mert minden bizonnyal az akadt volna először a kezébe. De most nem érek rá ilyenekkel foglalkozni, inkább utána mászom.
Lehet jobb lenne ha elárulnám neki a nevemet, de akkor hova lenne az azt követő szórakozás, mikor ügyesen és okosan kitalálja, hogy ki is vagyok? Így maradjunk csak az Uram megszólításnál. Nagyon tetszik ahogy kimondja. Miután elengedem a kezeit, végigsimítok ismételtem a felsőtestén, megragadom a csípőjénél, és kicsit feljebb tolom őt az ágyon, majd leveszem róla a nadrágját, és megszabadítom az alsónadrágjától is. Muszáj egy kicsit elhúzódnom tőle, hogy végignézhessek vékonyka pőre testén. Ami az enyém, legalább is egy kis időre kisajátítom magamnak. Ha tetszik neki ha nem. Most már nem gondolhatja meg magát, de nem is úgy tűnik, mint akinek ez akár egy pillanatig is megfordult a fejében.
Kérdez, és teljesen érthető a kérdése, nyílván kíváncsi a drága, jó legyen neki gyerek nap. Válaszra nyitnám a szám, de csak egy nyögésre futja, hisz hozzám ér, és annyira akarom, hogy még inkább hozzám érjen. Hagyom, hogy megcsókoljon, és ezzel csak még inkább nem tudom, mit akarok. Lehetőleg mindent egyszerre.
Ha Ő nem, akkor majd én leveszem magamról a nadrágot és az alsógatyát is, végül egy pár pillanat gondolkodás után a pólómtól is megszabadulok.
- Ha hozzá érsz a hátamhoz, kidoblak. - Felelem, majd csak, hogy biztosra menjek fordítok magunkon, hogy én kerüljek alulra, így már a hátamon fekszem, tehát egészen biztos, hogy nem tud majd taperolni. A tarkójánál fogva húzom magamhoz egy csókra, egy olyan fullasztóra, mint amit a konyhában is kapott már, közben egyik kezem csinos kis fenekére siklik, másik kezem a farkára simít. Egy kis idő múlva simogató kezeim felcsúsznak a derekára és lejjebb tolom őt. Vajon megérti, hogy mit is szeretnék?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 4:19 pm

FIGYELEM! A hozzászólásban férfiak közti szexualitás jelenik meg.


Felkuncogok, miközben simít, annyira szép a mosolya, annyira szívesen látnám ott az arcán huzamosabb ideig!
- Köszönöm.
Azt hiszem, nem nagyon bízik a sikeremben, de meg fogom neki mutatni, hogy nem is olyan nehéz lenyomozni valakit a lakcíme alapján. Egy kis google, és már meg is van, hogy ki fia-borja. És majd ellopok egy levelet, vagy lenyúlom a telefonját...
- Nem csak egy kívánságom lesz - sóhajtom izgágán, képtelen vagyok nyugton maradni se akkor, mikor cipel, se ami után ledob.
Összeesküvő és a jövőnkről valamint a kívánságomról álmodozó gondolataimra ködlő csipkefátyol lebben, hiszen fog, hajlít, feszít, pakol, vetkőztet és simít, csókol, becéz a kezeivel. Ahogy dobálom szőke fejem, tekintetem egy furcsa alakú dologra téved, zöld, tüskés és olyan alakja van, mint egy szexuális segédeszköznek, és lehet, hogy az is, de aztán rájövök, hogy csak egy ébresztőóra, pedig már nagyon is beindult a fantáziám, ugyanis sosem dugtak még belém játékszereket, ám megmentőmből pont kinézem, hogy ilyesmivel éljen, olyan kifinomult, olyan ügyes, már a csókja is teljesen letaglózott.
Soha nem szabadítottak meg még ilyen gyorsan, ennyire akaratosan a ruháimtól (kivéve a tegnapi fickót, de ő meg akart erőszakolni). először eltakarom az ölem, ahol csak úgy mered az zászlórúd felfelé, de aztán éhes, mohó és birtokló pillantása hatására elveszem a kezem onnan, és megmutatom magam, combjaim összesimítva, kicsit kívánatosabbá téve a látványt. De végül lehajol a könyörgésemre és megcsókol és én boldog kisangyallá válok, aki innentől minden kérését és parancsát teljesíteni fogja, hiszen aki így nyög nekem, az mindent megérdemel! Nem merek a nadrágjába nyúlni, hisz a pólóért is morcos volt, de ezt végül is megoldja ő. És még a fölsőtől is megszabadul. Micsoda ajándék!
- Rendben, nem fogok - ígérem meg megnyalva az ajkam, miközben szemem felfalja csodálatos, izmos testét, és a tenyerem is bebarangolja azt. Fogalmam sincs, hogy lehet valaki ennyire szép és tökéletes!
Meglepetten kapaszkodom meg a karjaiban, ahogy felránt és elterül az ágyon. Valamit nagyon takargathat a hátán, és egyre inkább arra gondolok, hogy biztos elfelejtette szőrteleníteni és szégyelli, pedig hát nem kell!
Kis kezem bebarangolja a testét, ahogy hozzásimulok, miközben csókol, megint úgy csókol, mint odalent. Nyelvünk összesimul, táncot jár, végeláthatatlanul, ujjacskáim pedig felfedezik férfiasságát, és simogatni kezdik. Sokkal nagyobb, mint én, sokkal formásabb, sokkal férfiasabb. Ahogy tartja a tarkómat, el se tudok húzódni, de hát nem is akarok, lelkesen szuszogok én az orromon, azért van. Sóhajaim pedig egyre mélyülnek, és erőszakosan tolom hozzá a csípőmet, kicsit mozogva a dereka környékén, hozzádörgölőzve, végül a kezéhez, ahogy lesimít, és bele-belenyüsszenek a csókba, nyögök, nyöszörgök élvezettel, de aztán visszább veszek... nehogy egy kis ringyónak nézzen!
Amint megfog és tolni kezd lefelé, panaszosan akarok visszamászni hozzá, vágyakozva tátom a számat, de végül inkább végigcsókolom gyönyörű, szilaj mellkasát, és aztán a hasát, majd combjaira támaszkodva kuporodom lábai mellé és veszem a számba.
Nos, ebben az egyben legalább nagyon is gyakorlott vagyok. Néha a fiúk mást nem engedtek, csak hogy orálisan kielégítsem őket, mert hozzám érniük már túl "buzis" lett volna.
Szám kerekítve csúsztatom magamba, nyelvem rögvest körbeudvarolja, akárcsak a szájában a nyelvét. Kóstolgatom, elképesztően finom, és végül hajam oldalra húzva nézek fel rá, hogy vajon neki tetszik-e a műsor. Nagyon figyelek, hogy ne karistoljam fel a fogammal. Hosszasan és fáradhatatlanul kényeztetem a kezemet is bevetve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 11:53 am

18+


Több kívánságot szeretne, de nem lesz, csak egy. Egyet mondtam, egyet fogok teljesíteni, igaz ezt egészen könnyedén ki tudja majd játszani, de az most nem lényeg, amúgy sem fog megtalálni, hisz miért is keresne? Egészen biztos, hogy számtalan partnert találhat magának, ha szeretne, akkor miért pocsékolná az idejét egy olyanra, akivel többet amúgy sem fog lefeküdni? Mert nem fog, nem akarhat és kész.
De ez most mind nem számít, hisz itt van alattam, feszít mocorog és nyög, nagyon tetszik ez az egész, olyan kis lelkes és odaadó! Nem is tudom, mivel kezdjem, annyi mindent szeretnék vele csinálni. Szeretnék különféle dolgokat a csinos kis fenekébe dugni, vagy épp a szájába, de nem tehetek semmit sem, pedig mennyire megnézném egy maszkban, amiből csak azok a világos szemei látszanak ki! Azok a gyönyörű világos szemek, amik összhangban vannak világos tincseivel... mindig ilyeneket keresek magam mellé, vékony, szöszi, kék szemű, igaz a többi típust sem vetem meg, de mindenkinek van egy kedvence, és nekem egészen véletlenül Ő az. Vagyis Ő is beleesik abba a kategóriába.
Ahogy lekerülnek róla a ruhái, végignézek rajta, de eltakarja magát, felmorrannék, nem, inkább ráordítanék, hogy azonnal mutassa meg nekem magát, de szerencsére nem kell, mert elveszi onnan a kezét, és megnézhetem magamnak... hmmm... tetszik.
Kifejezetten utálom, ha én vagyok alul, olyan, mintha legyőztek volna, amit nem engedhetek meg magamnak, de most egy cseppet sem érzem fenyegetőnek vagy kényelmetlennek a helyzetet, sőt nagyon is tetszik, ahogy Carmin helyet foglal rajtam, igazán csinos, és oda illő, ahogy szinte teljesen az ellentétemet képezi. Világos bőr, vékonyka test, ezek rólam nem elmondható dolgok, de most nem is ezzel kell foglalkozni, hanem vele, mert száz százalékos odafigyelést érdemel.
Hosszasan csókolom, belesóhajtok, majd nyögök is a nyelvcsatánkba, ahogy hozzám érnek hosszú ujjai, és ezt nem hagyhatom viszonzatlanul, pláne mikor ilyen édesen dörgölőzik hozzám, hosszasan jár rajta a kezem, végül rámorgok, amiért visszább vesz magából, ne, ne tegye! Nagyon tetszett minden, amit eddig csinált, ne fogja vissza magát, azt akarom, hogy mindent úgy csináljon ahogy csak szeretne, vagy éppen engedem neki.
Lejjebb tolom, ránézek, és majdnem megsajnálom, és húzom vissza magamhoz, de nem, nem fogok most engedni neki, tudni akarom, hogy vajon odalent is olyan ügyesen használja-e a kis nyelvét és szájacskáját, mint idefent. Megfeszítem az izmaimat, mikor a mellkasomra és a hasamra csókol, nem akarok puhánynak tűnni.
- Ahhh... - Élesen szívom be a levegőt, majd fújom ki, a hajába markolnék, irányítanám, de egyelőre hagyom érvényesülni, na meg baromira tetszik, amit csinál, ahogy csinálja, nyílván van már benne gyakorlata, és csak örülni tudok neki, hogy nem én vagyok az első akit így kényeztet, és nem bénázik össze vissza. Megemelem a csípőm, összeszorítom a számat, belemarkolok a lepedőbe, holott inkább a hajába simítanék ujjaimmal, de nem kell, nincsen rá szüksége. Egy párnát teszek a fejem alá, hogy kényelmesen nézhessem a műsort, és ne csak érezhessem, és így még jobb, a farkammal a szájában igazán észveszejtő látványt nyújt. Hosszasan sóhajtozok, és nyögök, nem tudok betelni vele, pláne, mikor találkozik a tekintetünk.
Nem tudom, mennyi ideig kényeztet így, de egy idő után megsimogatom a haját, majd belemarkolok és elhúzom magamtól a fejét. - Jól van... elég lesz. - Felülök, és magam alá teperem csodás testét, és hosszasan megcsókolom, és úgy pakolom a lábait, hogy közéjük feküdhessek. A fenekéhez illesztem, nyálától nedves férfiasságomat, és lassan előre tolom a csípőmet, hogy elveszhessek benne. A nyakára csókolok, és újra és újra elmerülök benne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 4:21 pm

FIGYELEM! A hozzászólásban férfiak közti szexualitás jelenik meg.


Most még egyáltalán nem gondolkozom azon, mi lesz a kívánságom. Még korai. Előtte meg kell felelnem most neki az ágyban, utána pedig meg kell őt találnom, ami lehet, nem is lesz olyan könnyű, mint most képzelem. De valahogy majd megoldom! Most inkább tobzódom abban, ahogy sóhajt és nyög alattam, amiatt, amit az én kicsi kezem művel vele. Nem is bánom, hogy nem húz vissza magához, a bőre máshol is igazán finom, és én alig várom, hogy mindenhol megkóstoljam. Annyira jó hallani ezt a hosszú, egészen hangos nyögést, mindenem beleremeg.
Azt hiszem, elégedett velem, legalábbis a szemem sarkából látom, hogy markolja a lepedőt, hogy görbülnek az ujjai, hogy rándulnak az izmai, hogy miként emeli a csípőjét. De ezek nélkül is tudnám, hogy élvezi szám munkáját, pusztán abból, ahogy a farka duzzad és keményedik az ajkamban. Ráhunyorgok szeretettel, hálával és vággyal, amint összeakad a pillantásunk, és néhány látványosabb nyalintással kényeztetem, míg végül megelégeli.
Ez egy pillanatra összezavar, hiszen még nem fejeztem be! Megdermedő kismacskaként hagyom magam elhúzni, de nem sokáig teketóriázik, ezáltal engem se hagy soká parlagon. Azonnal felhúzom a lábaimat, és a talpamra támaszkodva dörgölőzöm hozzá közelebb.
De ekkor még nem tudom, mire vállalkoztam. Túlságosan fel voltam izgulva ahhoz, hogy gondolkozzam, de sajnos ez nem jelenti azt, hogy kellően elő lettem volna készülve arra, ami vár. Hangosan sikoltok és kezem a nyakába, vállába kapaszkodnak, végigkarmolva barna bőrét. A fájdalom felhasítja elmém eddig örömben fetrengő plazmaburkát, de csak egy pillanatig fáj. Csak egy hosszú percig. görcsbe rándulok, de aztán a nyakamra csókol, én levegőért kapkodok, és mozdulni képtelenül karolom át a nyakát mindkét kezemmel, hiszen a hátához nem nyúlhatok. Fogaim összeszorítva bújok el a nyakában, szorítva, végül lassan enyhül a fájdalom, vagy csak megszokom, fogalmam sincs. Végül nyögök, majd halk nyögdécselésbe fullad minden fájdalom. Lihegve mozdulok alatta, próbálom felvenni az ütemét, tényleg próbálom.
Kinyitom a szemem, és felnézek rá. Legalább ő remélem élvezi, én is kezdem lassan... Arcára simítom a kezem és hátravetem a fejem, miközben egyre és egyre csak dug. Tárgynak érzem magam, de egy pokolian szerencsés tárgynak, mely ha most kielégíti, talán a rabjává is teszi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 8:58 pm

Sikít és karmol, annyira csodás ez a hang a fülemnek, és körmei a bőrömnek! Tudom, hogy azért csinálja ezt mert fáj neki, de a fájdalom jó, majd hozzá szokik, pláne ha még viszont akar látni engem, de azt aláírom, hogy ez azért biztos nagyon kellemetlen volt neki, és én sem szoktam ilyet csinálni, csak... már nagyon benne akartam lenni. Egy kis ideig nem mozdulok, hagyom had szokja meg a teste, és Ő maga is ezt a helyzetet. Bocsánat kérően csókolnám végig a nyakát, hogy aztán a szájához is eljuthassak, de nem, csak egy csókot kap a nyakába, utána már mozdítom is a csípőm. Hagyom, hogy a nyakamba bújjon, és rettentően hálás vagyok, amiért nem ér hozzá a hátamhoz, szerencsére bármekkora fájdalmat is okoztam neki, az egyetlen kérésemet nem felejtette el. Majd ha végeztünk, akkor talán megdicsérem, és kap egy epres nyalókát, amiért ügyes kisfiú volt, de még nem akarok ennyire előre szaladni. Még számtalanszor elronthatja ezt az egészet, vagy én, még pár ilyen húzással, mint az előbbi.
Testem lassan hullámzik az övé fölött, belesimítom az arcom a kezébe, majd ahogy felkínálkozik előttem a nyaka, hozzá hajolok, és finoman megharapom, végül egy szép kis foltot szívok rá. Nincs jogom megjelölni őt, tudom jól, de nem bírom ki, azt akarom, hogy emlékezzen. Mindenképpen emlékezzen, csak azért, mert én nem fogom őt elfeledni. A kis vágyakozó gyönyörű szöszit.
Azt akarom, hogy elélvezzen, látni akarom, ahogy vonaglik, de így nem fog, kihúzódok belőle, és megcsókolom ajkait, majd lejjebb siklok a testén, szépen lassan megízlelve minden porcikáját. Csókolom, harapom, mikor hogy esik jól, ahogy szépen haladok egyre lejjebb és lejjebb. Én így nem fogok elmenni, de Ő talán igen, legalább az egyikünknek jó lehet.
Megkaptam amit akartam, fájdalmat okozni, de nem így.... ez még nem jó, nem elég. De hát többet nem tehetek, most Ő jön, neki jó lesz, aztán majd meglátjuk hogyan is tovább. Már ha engedi, hogy a számba vegyem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 11:11 pm

FIGYELEM! A hozzászólásban férfiak közti szexualitás jelenik meg.


Azt hiszem, nem különösebben zavartatja magát amiatt, hogy nekem fáj. Sőt, mintha direkt tetszene is neki. Ettől kicsit megijedek, mi van, ha egy kéjgyilkos perverz? Vajon elég gyorsan el tudnék szaladni előle? Nem, kizárt, azt se tudom, hol vannak a ruháim... de ez csak egy kétségbeesett kis gondolat. Inkább arra koncentrálok teljes erőmmel, hogy élvezni kezdjem végre. Nagyon akarom, de aztán elfáradok az akarásban... ekkor kezd rám törni az érzés, a kéj hullámai, de közben megpróbálok egy kósza pillantást vetni a hátára, de sajnos a vállánál tovább nem látok. Nagyon szorosan kapaszkodom belé, attól félek, hogy ha elengedem, a fájdalom erősödik majd.
Oldalra fordítom a fejem és máris betámadja, mosoly kunkorodik enyhén tátott számra, szívja, kiszívja... hogy fogok én így a rendőrségre menni... Istenem...! Kit érdekel! Megjelöl, és ettől hirtelen romantikus hangulatba kerülök, miközben keményen dug, én pedig egyre szorosabban kulcsolom a derekára a lábaimat.
Felnyüsszenek panaszosan most már, és kicsi fájdalommal is talán, ahogy kihúzódik belőlem. Azonnal hiányozni kezd vastag szerszáma a testemből, de kicsit jó is a pihenés, persze félek, hogy amikor úja belém hatol, az ennél is jobban fáj majd. Kérdőn nézek fel rá, de hamar eltűnik a látószögemből. Felnyögök egészen mélyen, az ajkamba harapva, és becsukom a szemem, hogy meg se vádolhasson azzal, hogy a hátát nézem. Tekintetem helyett azonban beszél az alatta tekergő, kívánva vonagló testem. Vékony, férfiasságnak nem feltétlenül nevezhető testrészem apró nyalóka a szájában, és ugyan élvezem, nem tudom mire vélni.
- Ne... Kérlek! Ne így! Gyere vissza... - sóhajtozom, rövid ideig élvezve, amit csinál.
Az arcára simul a kezem megint, majd a hajába túr, de én itt csak kérhetek, nem parancsolhatok! Mégis megpróbálom kicsit feljebb húzni és esetleg csókot is csenni tőle.
Ha engedi, felhúzom a térdeimet, és ha kicsit eltávolodik, hasra fordulok.
- Így nem kell félned, hogy látlak majd... - nézek hátra a vállam felett. - Folytaaaaasd! - kérem kívánósan, és az öléhez tolom a fenekem, mint egy tüzelő macska, olyan vagyok egészen, de nem tehetek róla, eszméletlenül beindít, és még a fájdalmat se bánom, valahogy... ide illő.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Carry me home tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Home,sweet home...-Crystal&Adam
» Home sweet home - Daniil & Lash
» Home sweet home? Zane & Ash
» Looking for some trouble tonight
» ✞ baby, i'm preying on you tonight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-