KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 ✞ baby, i'm preying on you tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2015 9:15 pm

BORN TO DIE.
A Trixie's Gold Room elcsépelt neve ellenére nagy sikernek örvendett az igényesebb helyek kedvelőinek körében. Első hallásra jómagam is azt gondoltam, hogy ez is egy újabb, lepukkant, kis költségvetésű késdobáló, amely tárt karokkal várja azokat a lezüllött alakokat, akiket a nívós casinókból már rég kihajítottak, és az első útjukba eső bárba beesnek. Mert hogy a megközelítése több mint kiváló volt, hiszen a belváros szívében volt felelhető. A már már giccsesen hangzó elnevezésben szereplő nemesfém, a legkevésbé sem jelent meg az ízléses berendezésben, vagy a különféle díszítőelemekben. Igaz, a hely utcára nyíló bejárati ajtaja nem volt túl hívogató, de ha a kezdeti ellenszenvüket félretesszük, és belépünk, az elénk táruló látvány kárpótol minket, és minden eddigi előítéltünket elsöpri. Egyből a nagyobb terem [You must be registered and logged in to see this link.] részében találjuk magunkat. A falak mély barnák, a világítás gyér, ezzel is kellemes hangulatot teremtve. A hosszan elnyúló pult mögött több asztal, fotel és kanapé található, ahol a társaságok összeverődhetnek. Ha innen tovább halad az ember, a következő [You must be registered and logged in to see this link.] találja magát, ami leginkább egy társalgó szerepét tölti be. Ebből a konstrukcióból még van két helyiség, végül egy lépcső vezet le, ahol egy hangulatos táncterem nyúlik el.

Összességében kellemes, mégis minőségi időtöltést biztosít ez a hely. A hangulat kitűnő, az italok remekek, így minden adott egy pompás estéhez.
Én mégis rettentően unatkozom.
Alig egy félórája jöttem le, elvégre tíz előtt nem igazán indul be az élet, mégis arra készülök, hogy mindjárt meghalok az unalomtól. Nem is olyan rég volt az, amikor felfedeztem ezt a helyet, most mégis úgy érzem, mintha hosszú évek óta járnék ide. Ugyan azok az arcok, ugyan az a semmiről szóló üres fecsegés. Bah! Csak azért nem állok fel most azonnal, mert a pincér éppen most szervírozta a következő gin tonicomat. Unottan kortyolok bele, amikor egyszer csak megpillantom Őt. A mozdulat abba marad, végül lassan az asztalra helyezve a poharam, szemérmetlenül mérem végig. Még akkor sem zavartatnám magam, ha mindenki számára látható lenne, ahogyan újból felkeltett érdeklődésem nyilvánvalóvá válik vonásaimon. Viszont így, hogy egy félreeső sarokban ülök, a félhomályba burkolózva, mondhatni büntetlenül tehetem mindezt.

Magam sem tudom megmondani pontosan, mi az, ami elsőre felkeltette az érdeklődésem. Talán a szokatlan öltözet? Vegasban kevés dolog van, ami furcsának hathat, és nem is sorolnám bele ebbe a kategóriába. A tetoválások a kezén? S ha ott van, vajon hol lehet még, és mennyi? Mintha a nyakán is futnának fel a minták, de nem látom teljesen. Majdnem háttal ül nekem, én pedig fáradhatatlanul fixírozom Őt. A legtöbb ember ezt megérzi, és ez is a cél. Természetesen sokkal könnyebb lenne csak úgy odamenni, és leszólítani. Ám akkor hol maradna a játék?  Én nagyon szeretek játszani..

Ha esetleg felém fordulna, vagy legalábbis az irányba, ahonnan ösztönösen érzi, hogy figyelik, tekintetem úgy fúrnám az Ő szemeibe, hogy észre sem venné. Ha erre fordul. Ha..

Az első percekben biztosan nem fedném fel magam. Csupán egy nőies kéz látható, hosszú hegyes, fekete körmökkel, mely a pohár mellett pihen a fényesre lakozott asztalon. Az asztal alatt egy keresztbe rakott láb, melyet enyhén átlátszó szoknyarész takar. Sok mindent láttat, de még sem eleget. Végül megmozdulok, kissé kiegyenesedve a fotelban, s bár arcom nagyobb része még mindig takarásban marad, az jól látható, hogy vörös ajkaim édes mosolyra húzódnak.
tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]


A hozzászólást Belle Stevenson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 28, 2015 6:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2015 2:30 am


A két véglet; születés és elmúlás.
Édesanyám talán biztatóan hangzó szavai jutnak eszembe minden egyes alkalommal, mikor egy újabb temetésen kell részt vennem. Lelkesedésem körülbelül akkora, mint egy általános iskolában tanuló kölyöknek, mikor végig kell hallgatnia a nemzeti himnuszt.
Imák helyett a csilingelő hangot idézem fel, miközben anyám tenyerei közé fogja enyémet...
Jól döntöttél fiam, beteg emberek mindig lesznek - ők a biztos megélhetést nyújthatják számodra, és a másokon való segítés tudod, hogy mekkora töltettel bír. - A legtöbb betegből viszont mi lesz? Előbb-utóbb halott. Az élőkön való segítés nem ér egy fityinget sem. Dolgozhat az ember naphosszat, ha ellenszer nincs a legtöbb kórra. Akár a fél életét szánhatja kutatásokra, teljesen felesleges, kárba vész az idő. Ha több száz éve nem találták meg a megoldást, ma sem fogják. Ahogy holnap sem, és az után sem.
Várom hogy valaki rácáfoljon erre.

Nem szégyellem  mivé váltam. Lehet nem is én kívántam sírásóvá lenni, talán a sors követelte ezt meg. A patológián szellemileg fáradtam el, ahogy teltek az órák, itt viszont fizikailag merülök ki - szinte teljesen. Legalább kordában tudom tartani fizikumom, s néha úgy érzem, lekörözhetném a tőlem akár tíz évvel fiatalabbakat is. Hiába a napok óta tartó izomláz, az ínhüvelygyulladás; szenvednem kell. Ugyanúgy, ahogy a többi embernek.

Hatórai harangszóra lépek ki a temető kapuján, miközben egy halk ámen hagyja el a számat. Mocsok és vér fedi testem egészét, különböző méretű horzsolások borítják karomat. Bűzlik körülöttem a levegő; izzadtság-, és dögszag egyvelege, amihez keveredik a dohány erős füstjének markáns illata. Éles fájdalom nyilal végtagjaimba, a fáradtság lesz úrra felettem; mielőbb haza kell jutnom...ha a lelkemnek nem is, nekem meg kell tisztulnom, aztán nyugovóra térek. Hiába a holnapi szabadnap, a kimerültség kezd gyengévé tenni.

Rémálmok gyötörnek az utóbbi időben, most is arra riadok fel, hogy anyám máglyán égették el, és éreztem, ahogy a tűz füstje csiklandozza orromat.

Társaságra vágyom, de ezzel egy időben nyugalomra is. El kell terelnem az összes gondolatom az előbbi szörnyűségről. Az egyetlen zsivajmentes hely a környéken az az ,,aranyszoba”. Pöffeszkedő alakokkal van tele, akik a saját, jól ismert kis társaságukon kívül mást a hátuk közepére sem kívánnak. Vica versa, ám néha roppant jó érzés kifülelni egy-egy beszélgetésüket, kihallani néhány szót piszkos terveikből.

A csend aranyat ér, és ezt Trixiék ki is használják, még ha burkoltan is utalnak erre a nevükben. A név elsőre talán vonzza a legtöbb kicsapongó fiatalkorút, ám a belső látvány taszítja őket.
Köszönöm Istenem!
Nem tombolda fogadja őket, ahogy eleinte elképzelnék. Zongora, húros és fúvós hangszerek alkotta gazdag dallambőséggel teli kompozíciók hangja tölti be a helységet, a dölyfös emberek mormogásával együtt. Az utóbbi már elég ok ahhoz, hogy az ember lehúzzon egy felest.
Egy pohár konyakot rendelek, majd miután megkaptam, lassan kortyolok bele, majd a pult sarkához támaszkodva nézek ki a pohár fölül, mire tekintetem találkozik egy nőével. Hozzászoktam, hogy megnéznek az emberek, és rengeteg kérdés merül fel bennük általában.
Honnan szalajtották ezt? - ez az egyik leggyakoribb kimondatlan kérdés. Ennek és annak titulálnak, nem vesznek emberszámba…akkor én miért tegyem másokkal?!

A másik teremhez szegeződik tekintetem, majd egy újabb korty közben ismét Őrá. Szolidan mérem végig, a helységben levő halvány fények erősebben tükröződnek a ruháját díszítő flittereken…lábait megpillantva alsó ajkamba harapok, s azzal a lendülettel visszafordulok a pult felé, hogy egy újabb kört rendeljek magamnak...és…
- Még majd egy Martinit a fotelben ülő hölgynek, miután kiürült a pohara…és mehet az én számlámhoz. - ejtem ki halkan a szavakat, hogy csak a pultos hallja, majd miután megkapom az újabb italom, a terem túlsó sarkához veszem az irányt, hogy pontosan szemben lehessek Vele. Leülök a bőrfotelbe, majd rágyújtok egy cigarettára, a dobozt - benne az öngyújtóval - az asztalra teszem a pohár mellé. A nikotin átjárja minden egyes sejtem, érzem, ahogy az kifejti nyugtató hatását.

Egyelőre kerülöm a nő tekintetét, mintha ott sem lenne. Fogalmam sincs milyen játékot akar velem űzni, de úgy tűnik már vevő lettem rá, és tettem egy lépést felé, noha ő erről addig mit sem sejt, míg az üres poharát meglátva nem cselekszik úgy az egyik felszolgáló, ahogy azt szeretném.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Belle ♥
∑ 666
I can stare into your soul, i can stare into the sun.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2015 11:03 am

BORN TO DIE.
Egy egészen hosszúra nyúlt pillanatig tényleg azt hittem, több szórakozásra lelek a saját szobám négy fala között, mint ezen az átkozott helyen. Már pedig én nem azért tettem ki a csinos kis lábamat az ajtón, hogy halálra unjam magam! Pillanatnyi bosszúságom múlni látszik, amikor megpillantom azt a férfit, aki kétségtelenül a bár legfurcsább alakja. Vajon létezhet az, hogy egy magamfajta különc egyszerűen megérzi, ha hasonszőrűvel van dolga? Mert csak ez lehet az egyetlen értelmes magyarázat arra, miért akad meg a tekintetem rajta. Nem, ez még sem teljesen igaz. Valójában egy tucatnyi apró dolgot tudnék mondani, még sem teszem. Mindig is kíváncsi típus voltam, és félelem nélkül sétáltam bele az ismeretlenbe. Ami más embereket taszít, az engem vonz. Az ismeretlentől való félelmet mint érzést, nem ismerem. A társadalmi normák, melyeket akár szabályoknak is felfoghatnánk, pont azért vannak, hogy felrúgjuk őket. S látszólag ez az ismeretlen férfi ezt teszi. És ez tetszik. Nagyon is.

Olykor heves természetem ellenére nagyon türelmes tudok lenni, ha úgy akarom. Éppen ezért nem esik nehezemre kivárni azt a pillanatot, amikor a bárpultnál ülő férfi abba az irányba fordul, ahol én ülök. Játékosan ingatom meg a bokám, ahogy tekintete a lábaimra kúszik, de nem teszek semmi mást. Azt, ahogyan elfordul, mindent elárul a számomra. Újra hátradőlök a fotelban, és belekortyolok az italomban, miközben legújabb prédám nem tévesztem szem elől. Nem is várat magára sokat a következő helyzet, hiszen feláll a bárpulttól, és a terem túlsó végében foglalja el a helyét. Ez számomra jelzésértékű, elvégre nem véletlen választotta pont azt a helyet, amely tökéletes rálátást biztosít rám. De vajon tényleg így van?
A percek menthetetlenül pörögnek, s bár sokak száméra unalmas lehet ez a néma játék, én mégis roppant mód élvezem. Ugyan kerüli a tekintetem, vagy legalábbis azt a pontot, ahol sejtheti őket, mégsem bizonytalanodom el egy másodperc tört részére sem. Nem sokkal később, amikor a jégkockák megcsörrennek az üres pohárban, be is igazolódik a feltételezésem. Nem csak nekem jött meg a kedvem egy kis játékhoz.

Egy újabb italt szolgálnak fel, és a pincér bizalmasan a fülemhez hajol, hogy elmondja mindazt, amit már én is tudok. Kinek a kedvessége is az a bizonyos pohár martini. Még mindig nem mozdulva ki a homály jótékony takarásából fogom ujjaim közé a poharat, és ha esetleg Ő újra rám néz, poharam felé emelem, mielőtt az ajkaimhoz érinteném. Hogy ezzel a kis apró mozdulattal köszönetet szerettem volna mondani az italért cserébe? Minden bizonnyal. De most elég egyetlen perc, egy elkalandozó pillantás..! A férfi kereső tekintete hűlt helyemet találja csupán.
Könnyedén eltudok vegyülni az emberek között, vagy éppen eltűnni a helyszínről, most egyiket sem teszem. Csupán pár percig nem mutatkozom, mintha csak azt akarnám elhitetni, hogy nem voltam több egy puszta látomásnál. Eltelhet legalább öt perc, vagy akár tíz? A cigaretta, amelyet Ő szív, már valószínű a hamutálban pihen, s legközelebb a bárpultnál tűnök fel. Érdekes, hogy pont a mellett s szék mellett megállva, amelyen még nem is sokkal Ő ült. Csupán a hátamat látja, mégis a ruha, és a feltűnő magas sarkú cipők, melyeket látni engedtem eddig, akár ismertető jegyeim is lehetnének.
A képhez, mely még mindig nem teljes rólam, most újabb darabok kerülnek. A hosszú sötétvörös, hullámos haj egészen a derekamig ér. Egy könnyed mozdulattal simítom előre a hosszú fénylő tincseket, s ezzel a mozdulattal újfent elrejtem arcom vonásait, mielőtt még kiállt volna a képből az a férfi, aki most a megkapott italával elpályázik egy másik asztalhoz. Ezzel a mozdulattal viszont a hátam teljes egésze válik láthatóvá. A fekete anyag éles kontrasztot képez hófehér bőrömmel. Kicsit olyan hatása van a ruhának, mintha teljesen fedetlen lenne a hátam, pedig a vékony anyag ott húzódik a bőröm, és a figyelő szemek között.

A kéz, amellyel a hajam simítottam előre, most a martinis pohárt fogja körül. Azt a martinis poharat, melyből még csupán csak egy kortynyi hiányzik. A másik a következő percben hátranyúl. Először csak a tarkóm érintem meg finoman, majd lejjebb csúsztatom kissé a kezem a valóban csupasz bőrömön, melyet a vékony anyag sem fed el. Az elkezdett mozdulat elakad egy pillanatra, de csak egy egészen rövid, mondhatni másodpernyi szünetet tartva, s hirtelen irányt vált, és a vállam felé húzom tovább a kezem. Ám ez az érintés már korántsem olyan puha, és könnyű, mint az előbbi. A fekete hegyes karmok belevájnak a bőrbe, piros karcolásnyomot hagyva maguk után, majd..! A hajzuhatag visszahull, én pedig ellököm magam a bárpulttól, és még mindig hátamat mutatva a férfinak, indulok el a mellettünk lévő terembe, amely egy boltíves ajtón át vezet az út.

Megtorpanok egy pillanatra, kezem az ajtófélfán pihen meg, és mielőtt még tovább lépnék, végre eljön az a pillanat, amikor az arcom is felfedem. Az ismeretlenre nézek, megpróbálva elkapni a pillantását. Telt vörös ajkaimon még mindig az az édes, már már kihívó mosoly pihen. Fekete tussal hangsúlyosra kihúzott szemeim egyenesen az Ő íriszeibe kapaszkodnak egy rövid pillanatra. Szépen ívelt szemöldököm kérdően húzom fel. Végül eltűnök. Legalábbis a látómezőjéből.


tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzomb. Feb. 28, 2015 9:22 pm


Őszintén szólva semmit nem vártam el ettől az estétől, csupán zavart otthon a szoba magánya, ezért is jöttem el ide. A teljes csönd felszínre hozza hirtelen az összes létező problémámnak gondolatát...én pedig nem szeretek a múlton rágódni, habár egy-két történést valószínűleg soha nem fogok tudni visszacsinálni, vagy éppenséggel elfelejteni.

Tudom, hogy véletlenek léteznek; egyszerűen nincs olyan ember, aki erre rátudna cáfolni. Azt viszont egy fikarcnyit sem sejtettem, hogy amint átlépem az ,,aranyküszöböt”, valaki máris macska-egér játékba kezd velem - ahol egyelőre én lennék az egér.
Egyelőre.
Azt hiszem megteremtették a szórakozásom, úgyhogy unatkozni már biztosan nem fogok. Viszont azt magamnak sem tudom megmagyarázni, hogy miért is fordultam vissza oly’ hirtelen a bárpult felé, amint a nő megingatta bokáját.
Pillanatnyi zavaromban tettem volna? - Meglehet.
Szinte minden nőben, akivel összehoz a Sors, meglátom a volt nejem egy-egy jellemvonását. Hiába keltem azt a látszatot mások előtt sokszor, hogy sikerült őt teljesen elfelejtenem, a lelkem mélyén tudom...ez egyáltalán nincs így. Örökre velem van, s odafentről figyel...közben pedig a Pokolba kíván.

Miközben lassan járja át sejtjeim a méreg, tekintetem olykor-olykor Őrá vándorol, ám sokkal inkább a pohara az, ami most érdekel. Persze a fontossági sorrend első helyén Ő áll, de ahhoz, hogy én is tudjak felé lépni... csupán a jégkockák kellenének a poharában….és a pincér máris akcióba lendül. A pusmogás egyáltalán nem volt a tervem része, habár nem okozott volna nagy fejtörést a lánynak, hogy kitalálja ki küldte azt a Martinit.
Két slukk között biccentek, amint megköszöni az italát, eztán megragadva poharam, belekortyolok - ám tekintetem átvándorol a többi emberre.
Egyikőjük sem kelti fel annyira a figyelmem, mint Ő. Teljesen megbabonáz, noha nem teljesen fedte fel önmagát - nekem éppen elég volt ennyi Tőle, ahogy kacérkodik velem.
Ujjaim közt füstölög a méregrúd, s ahogy elnyomom a csikket, felpillantok...menten szoborrá dermedek.
A lány köddé vált. - Ahogyan az utolsó reményem is mára. Miért is hittem, hogy bármit is kihozhatnánk ebből a parányit unalmas estéből?
Csak vállat vonok, egy halk, lemondó sóhaj hagyja el a szám, és a csikket még párszor a hamutálba nyomom. Feleslegesen is keseregnék most a hamu felett...könnyen jött, könnyen ment a lányka.
Majd lesz más...
Egy halk, lemondó sóhajjal nyugtázom a tényt, miszerint a lány egy szempillantás alatt meglépett. Csak szórakozott velem. Teljesen jogosan.
Mégis mit várhatna egy magamfajta?!

Pár percig csak ülök, magam elé meredve, s mikor a pincér mozgását észlelem, intek neki, hogy hozzon még egy kör italt. Ahogy követem a férfi mozgását, megpillantom az ismeretlent. Lassan fejemhez kapok, majd egy rég nem látott mosoly kúszik arcomra, mikor ismételten valami malőrbe kezd.
Általában szóból ért az ember, sokszor viszont a test is tud beszélni, és olyankor a szavak teljesen feleslegessé válnak. Egy halovány mosoly, egy érintés, egy mozdulat...rengeteg üzenetet tud magában hordozni - ám a legtöbb mozdulat egy kisebb talányt állít elénk.
Ahogyan most is...Elképzelésem van arról, hogy mit szeretne; de vajon egyre gondolunk?!
És már megint szorgoskodik valamin... Egyszerűen elképesztő, hogy mennyire mesterien űzi ezt a rejtőzködést; és egy cseppet sem bosszant már(!), hogy megint elkóricál.
Valamit elkezdett, amit nekem kell befejezni...hiába lett volna egyszerűbb leszólítanom - partner lettem a mókájában.

Ha fájdalmasan nem is, de őrjítő lassan telnek a percek. A türelmetlenség távol áll tőlem - kivéve most. Az óra ketyeg, hogy meddig...arra a választ a lány tudja, úgy vélem. Szemeimmel követem hova tart, s végre eljött az az idő, amire vártam; arca egészét láthatom...nem takarja el a félhomály, sem gyönyörű hajzuhataga. Tekintetem az övébe fúrom, innen a messzi távolból...s mintha semmit nem váltott volna ki belőlem, pár másodperc erejéig farkasszemet nézek vele, majd oldalra biccentem fejem, s kíváncsian figyelem vajon mi lesz a következő lépése. És már megint íncselkedik. Játékosan csalogat tekintetével… ez felhívás lenne keringőre?
Akkor valósítsuk is meg!
Most jött el az ideje annak, hogy ne süllyedjek bele teljesen a fotelbe, és lépjek a pajkos leányzó felé, ne csak a tekintetem pihentessem rajta. Persze a rejtőzködő énje némileg átragadt rám; amint kilép a látóteremből, felállok a fotelból. A cigarettásdobozom öltönyöm belső zsebébe süllyesztem, majd elindulok arra, amerre Ő, viszont nem azon a helységen sétálok végig, ahol éppenséggel ő járhat - hanem azzal párhuzamosan.
A nő magassarkú cipője biztos gátolja őt a gyors léptekben, ezért is bátorkodom a ,,hosszabb úton" a táncterem felé haladni. Tempóm nem mondható gyorsnak, de túl lassúnak sem. Nem forgolódom, csakis a lábaim elé nézek. A lépcső korlátjánál az ottani emberekre terelődik tekintetem, s lassan szedem a lépcsőfokokat lefelé. Az utolsó lépcsőfokon megállva körbenézek, de a lányt sehol sem látom.
Nem ért ide még - ha egyáltalán ide indult -, vagy sikerült ismételten beleolvadnia úgy a környezetbe, hogy ne vehessem észre.

Újból a cigarettásdobozhoz nyúlok, de meggondolva magam, mégsem mérgezem tovább tüdőmet most - egyébként sem illene pöfékelve megjelennem előtte. Hiába sincs a látómezőmben, én nem szeretnék kirívó lenni ebben a kis közegben sem. A lépcső mellett levő kis zugban levő fotelok egyikében foglalok helyet, ahova a fények az eddiginél is haloványabban világítanak, hátam pedig a lépcsőfokok felé néz.
Hogy mi a tervem? - Azt pontosan én sem tudom. Ha a titokzatos lány útja netalántán ide vezet, és tekintete nem vándorol erre, akkor minden bizonnyal odasompolygok mögé, s egy ujjal nem érek hozzá, csupán fülébe suttogom…
- Megvagy…

[You must be registered and logged in to see this image.]
Belle ♡
∑ 856
I can stare into your soul, i can stare into the sun.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2015 12:06 am

BORN TO DIE.
 Úgy érzem, sőt, nem csak érzem, hanem tudom, hogy most az én kezemben van az irányítás, és ez felpezsdíti a vérem. Az, hogy találtam egy partnert – nem is akármilyet -, aki önként és dalolva vállalja el az áldozat szerepet, melyet ráosztottam, külön csodálatos.
Kihasználva azt, hogy pontosan ismerem a helyzet, könnyedén eltudok tűnni úgy, hogy ne vegyen észre, én mégis tökéletesen Rá lássak. Ez történik akkor is, amikor a martinit elfogadom Tőle, és megvárom, amíg tekintete elkalandozik más irányba, Ő nem lát engem, viszont én pontosan látom, micsoda döbbenetet váltok ki azzal, hogy nem vagyok szem előtt! Tagadhatatlanul jól szórakozom, pedig más biztos nem tartaná szórakoztatónak, hogy emberekre rá hozom a frászt. Viszont ebből a reakcióból is olybá tűnik, nem csak én vágyom némi társaságra az éjszaka folyamán.

Mindig benne van a pakliban, hogy a másik fél nem lesz vevő az én kis ötleteimre. Sokan nem szeretik a kihívást, csak azt várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön, vagy inkább a lány azonnal az ölükbe üljön. Én nem vagyok ez a típus, én az izgalmat, a játékosságot, a meglepő fordulatokat szeretem. Nem pedig az unalmas, elcsépelt monológokat az élet értelméről. Viszont abban a pillanatban, amikor tekintetem összeakad a férfiéval, biztos vagyok benne, hogy jól választottam. Arca ugyan rezzenéstelen, a sötét szempár mégis mindent elmond, nem beszélve arról, ahogyan kissé oldalra billenti a fejét, ezzel is jelezve, hogy várja a folytatást. Ahogyan én is.

Úgy gondolom, pontosan tudom, hová tartok, és biztos vagyok mostani sikeremben, egészen addig, amíg be nem kanyarodok abba a terembe, ami ugyan nem olyan hatalmas, most a szokottnál mégis több ember tartózkodik benne. Borzasztó nehéz átvergődni rajtuk, és ezáltal időt vesztek, nem is keveset. Ahogy a lépcsőhöz lépek, még egyszer a hátam mögé pillantok, végül elindulok lefelé. Magabiztosságom az iménti incidens ellenére is töretlen. Amikor a táncparkett szélén megállok, és az alakokat nézem, egyértelműen Őt keresve, még akkor is úgy gondolom, még mindig én vagyok helyzetben, és én irányítok.

Azonnal megérzem Őt, pár másodperccel azelőtt, hogy a fülembe suttogna. Érzem, annak ellenére, hogy nem ér hozzám egy ujjal sem. A dohány kesernyés illata keveredik parfümjének aromájával, édes egyveleget alkotva. Veszek egy mélyebb levegőt, és a hangját meghallva lehunyom egy pillanatra a szemem. Ajkaim önkéntelenül is mosolyra húzódnak. Lassan megfordulok, és a szemeibe pillantva nézek Rá. A kihívó mosoly még mindig ott virít az arcomon, szinte lemoshatatlanul. A barna íriszek játékosan csillannak meg, melyeket talán elnyel a terem homálya. De nem is érdekes ez most igazán. Szó nélkül a kezeiért nyúlok, és megfogom azokat. A mozdulat nem finomkodó, de nem is nevezném durvának, sokkal inkább határozottnak és céltudatosnak.
– Táncolj velem. – közlöm nemes egyszerűséggel, miközben elkezdek hátra felé lépkedni, a parkettre vezetve egyre csak beljebb – feltéve ha hagyja magát - , s mindvégig a szemeibe teszem meg a lépéseket. Végül egyszer csak megállok, amikor már úgy gondolom, elérjük a megfelelő helyet.
A következő pillanatban már közelebb lépek hozzá, testem éppen csak, hogy nem ér az övéhez. De nem is kell, így is érzem a testéből áradó hőt. A jobbom a kezében hagyom, míg a balom a vállára helyezem.

tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2015 8:52 pm


Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az első pillanattól kezdve tetszett ez a bújócskázás. Mégis egyre érdekesebbé vált, mikor másodjára felbukkant a pultnál. Aztán megint eltűnt, majd megint felbukkant.
Ügyes.
Piszokmód ügyes.
Fogalmazhatnék úgy is; teljesen összezavart. És ,,sajnos” ez nagyon is tetszik. Figyelemfelkeltő úgy is, hogy nem matricaként tapad az emberre, ami nagyon is imponál, és ösztökél arra, hogy folytassam a játszmát.
A táncterembe érve próbálok úgy elrejtőzni, hogy semmiképp se lehessek a látóterében mikor az utolsó lépcsőfokon is lesétál. Hallom, ahogy cipője egyenletesen kopog a lépcsőfokokon, mégsem fordulok felé. Megvárom míg a kopogás hangja halkabb lesz...távolodik…

A helyes irányba terelte női megérzése? - Mindenféleképp. De vajon sugallta-e neki valami azt, hogy megelőzöm őt?
Ő vadászott rám, mégis én kaptam el előbb. Halkan fülébe búgtam, mintha attól féltem volna, hogy más is meghallhatja ezt a...tényt.

Megtorpan. Egy pimasz mosoly kúszik arcomra egészen addig, míg meg nem fordul - eztán a már-már megszokott rideg énem tekint vissza rá. Kissé hunyorogva vizslatom gyönyörű szempárját, mintha csak gondolatait próbálnám kiolvasni lélektükreiből - holott nyilvánvaló mennyire örül.
Eligazítanám arcába hulló kósza hajtincsét, hogy aztán gyengéden végigsimíthassak arcának puha bőrén - de ő megakadályoz ebben, s szinte rögtön megragadja mindkét kezem, és majdnem a táncparkett közepére invitál. Váratlanul ér, egy fél pillanatra meg is lepődöm, de hangot nem adok ennek.
kellemesen csilingelő hangján közli mit is szeretne...amire csak biccentek, mintha csak egy parancsát akarnám teljesíteni. Ami igaz is...
A bárhoz illő zene szól, amiben a húros hangszerek dominálnak, dalszöveg nincs, csupán a kellemes melódia simogatja az ember füleit. A dallamhoz sokkal inkább illik az angol keringő, mintsem a bécsi, vagy a latin táncok egyike. A lány vélhetően tudja mi fán terem az effajta tánc, ezért is az alapállás. Tánctudásom még a gyerekkornak és a szülői szigornak köszönhető. Anyám szajkózta állandóan, hogy kifizetődő lesz az, ha legalább az alaplépéseket elsajátítom.
És tényleg.
Bal kezemmel az Ő jobbját fogom, míg jobbom lapockáján pihen...s lassan, a zene ütemére kezdem el vezetni a lányt úgy, hogy jobb lábammal lépek előre, majd a balommal mellé, eztán azzal hátra úgy, hogy körülbelül százhúsz fokkal a nemlétező, mégis elképzelt kör felé forduljunk. Biztosítom arról, hogy ha bizonytalanná válna egy-egy hirtelen fordulat vagy lépés során...karjaim közt biztonságban van, és nem engedem, hogy elbizonytalanítsa egy-egy kisebb, alig érezhető ,,ballépés”.
Párszor megismétlem mindezt - hacsak nem venné át az irányítást -, szinte feltérképeztetem vele mekkora hely is áll rendelekézésünkre. Eközben mindvégig szemeit fürkészem, arcom továbbra sem sugároz semmiféle érzelmet, csupán komolyságot...és egy mukkot nem szólok. A tánc nem a ,,felesleges" traccsolásról szól, sokkal inkább a bennünk levő rejtett érzelmek megelevenítéséről. Talán a ,,körbe-körbe bolyongás” unalmassá válhat számára...
Egészen addig, míg egy lassabb résznél nem simulok teljesen hozzá, s nem cirógatom leheletemmel lágyan nyakának érzékeny bőrét, s nem pecsételem meg egy apró csókkal.

A lassú, már-már melankolikusan hangzó dallam tempója hirtelen felgyorsul, a ritmusok sodróvá, hevessé válnak - ahogy a lépések is határozottabbak, tempósabbak lesznek. Továbbra is szemeit bűvölöm, ahogy a mozdulatok még inkább szenvedélytől fűtötteké válnak...egy-egy fordulat után elválok tőle egyik kezemmel, s megforgatom őt - s ahogy megpördült maga körül, a forgásból magamhoz húzom, hogy Ő immáron háttal simuljon hozzám. Fejem egy pillanat erejéig megpihentetem vállán, majd egy újabb pördülés után ismét keringőhelyzetben leszünk...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Belle ♡
∑ 530
I can stare into your soul, i can stare into the sun.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2015 11:05 pm

BORN TO DIE.
 Alapesetben nem lenne ínyemre, hogy nem én irányítok. Főleg úgy, hogy én kezdtem ezt az egészet, és a saját szám íze szerint szerettem volna befejezni. Ehhez képest fordult a kocka, és a vadász szerepet elveszítve én lettem az üldözött vad. Erre pedig abban a pillanatban rájövök, amikor megérzem Őt a közvetlen közelemben. Most először.
Lehet, hogy a csatát elvesztettem, de a háborút nem! Ezért is cselekszem gyorsan, és nyúlok a kezeiért, hogy aztán behúzhassam a táncparkettre. Mosolyom egy pillanatra szélesebbé válik, s fehér fogaim egy másodpercre kivillannak, amikor a kijelentésemre bólint. Mintha csak egy parancsot teljesítő katona lenne.
Arca komoly, akárcsak az első pillanattól kezdve. Talán zavarba kellene jönnöm, mint a humorista, aki elmond egy viccet, de senki sem nevet rajta. Nos, velem ez nem történik meg. Nem érzem magam kellemetlenül csupán attól, hogy az újdonsült táncpartnerem nem vigyorog folyton. Valójában ez az egyik, ami megfogott. Furcsa, és titokzatos. Nem hétköznapi figura, és ez roppant mód tetszik.
Nem is titkolom. Fenntartom a szemkontaktust. Tekintetem nyílt, és érdeklődő, még is van benne valami megmagyarázhatatlan huncutság, ami már kissé hamiskássá teszi a pillantásom. Ajakim szegletében ott pihen az édes kis mosoly, letörhetetlenül. Roppant mód elégedett vagyok, hogy a látszólagos nyugalmából kibillenthettem azzal, hogy a táncparkett felé húztam. S ez még csak a kezdet! Nem véletlenül állok meg úgy, ahogy. Tánctudásom még csak le sem kell porolnom, könnyedén mozdulok vele együtt. Érzem, hogy erősen tart, és a határozott vezetéséből még az sem zökkentené ki, ha rosszul lépek, de szerencséjére – vagy szerencsémre? – erre nincs szükség. A vészjóslóan magas tűsarkakban úgy lépkedek, mintha csak a levegőben járnék.

Nem érzem szükségesnek azt, hogy beszélgessünk. Egyelőre legalábbis. Sokkal inkább leköt a tánc, a kecses mozdulatok. Jó érzés, hogy vezetnek, és nem esik nehezemre, hogy hagyjam is. Végre valaki, aki nem egy két ballábas idióta. Üdítő érzés. A zene ritmusa egészen a bőröm alá férkőzik, ahogy az ismeretlen férfi egész lénye is. Ahogy közelebb simul hozzám, elégedetten mosolyodom el. Egy pillanatig sem ellenkezem, sőt! Ahogy a nyakamhoz hajol, s megérzem a leheletét, a karom pillanatok alatt libabőrös lesz. S ahogy az apró csókkal érinti bőröm, egy újabb meghökkentő dolgok produkálok. Annak aki nem ismer, mindig furcsa, amikor.. dorombolni kezdek. Mivel hozzám simul, a furcsa, rezgő érzést pontosan érzi, amelyet az én testem produkál, nem beszélve a hangról, ami halkan ugyan, de hallható. Alig pár másodperc csupán, szinte álomszerű az egész, hiszen az ajkimon még mindig az a mosoly ül, mint eddig, a szám egy pillanatra sem nyitottam ki.

A zene gyorsuló ütemére az én szívem is magasabb tempóra kapcsol. Tartom a lépést a partneremmel, és el kell ismernem, igen csak ügyes gyöngyszemre leltem. Hagyom, hogy megpörgessen, hogy közelebb húzzon, hogy hátam a mellkasához simuljon, s mindez egy halk nevetést váltson ki belőlem. A pördülést követően ismét szembe kerülök Vele, s most én vagyok az, aki a másikhoz simul, szemérmetlenül. Egészen közel hajolok hozzá, még mindig a szemeibe nézve, s ajkaim éppen, hogy nem ér hozzá az övéhez. Csak egy hajszál választ el attól, hogy megcsókoljam.
– Meg akarlak kapni. – ejtem ki a szavakat olyan könnyedén, mintha arról csevegnék, hogy az ég kék a fű pedig zöld. A szavaimat követően szélesebbé válik a mosolyom. Szinte már ragadozóvá, s újra megszólalok. – És amit akarok, azt meg is szerzem magamnak. –

tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2015 3:29 am


Tánc közben kellemes, mámorító érzés lesz úrrá rajtam...szinte megbénít...de testben és lélekben továbbra is itt vagyok, a pillanatnak és a zene ritmusának átadva magam, mindeközben Őt vezetve. Pár röpke perc erejéig most én vagyok az, aki irányít, nem pedig ő. A tekintete nem arról árulkodik, hogy mennyire ellene lenne a finom, lágy, és kecses mozdulatoknak. - Manapság kellő alaptánctudással rendelkező lány olyan ritka, mint jó ember a kalodában.

Együtt mozgunk a zene váltakozó ritmusára, miközben tekintetünk egybeforr. Semmi szükség felesleges szavakra, hiszen az arca sok mindent sejtet. Játékos mosolya és a szemeiben bujkáló pajkosság már-már zavarbaejtő...de nem tud ilyen könnyen megtörni. Elbűvöl...talán azt sem venném észre, ha ímmel-ámmal egy rossz lépést tenne.
Egyáltalán menne neki? Olyan tökéletesnek tűnik ez a lány…tűnik...hiszen mindenkiben lapul egy-egy hiba - csak sokan nem hozzák azt felszínre, vagy csak jól elrejtik az emberek elől. Talán ez a lány is az álcázás mestere lenne? - Minden kétségen kívül.

Unalmassá tud válni egy idő után a keringő, főleg olyankor, ha a partnered maga a két lábon járó misztikum. Tombol bennem a vágy, hogy megtudhassam miért pont engem választott prédájának. Előbb vagy utóbb muszáj lesz erre választ adnia.

Egy ártatlannak tűnő kósza csókot hintek nyakára, közben orromat csiklandozza parfümjének édeskés illata...s ekkor egy különös, doromboláshoz hasonlító hang hallatán megrökönyödöm, egy pillanatra kikerekednek szemeim, és próbálom megfejteni, honnan is ered ez a rejtelmes hang.
Egy újabb rejtélyt tár elém...ezt nem tudom már elhinni! Percről-perce jobban furdal a kíváncsiság, hogy miket rejteget még...előlem.
Amint megint találkozik tekintetünk, kérdően vonom fel szemöldököm, de továbbra sem szólalok meg…szerintem nagyon is tudja mire kérdeznék rá.

Halk nevetése arra utal, hogy igenis élvezi, tetszik neki ez az egész. Ahogyan Ő is, úgy én is rengeteg mindent tartogatok a tarsolyomban - de még csak utalást sem teszek rájuk. Jobb szeretem, ha egy mindenféle érzelemtől mentes kősziklaként könyvelnek el az emberek, hiszen akkor tudok csak igazán meglepetést, meglepetéseket okozni nekik. ,,Kellemesen csalódtam benned.” - megszámolni sem tudnám már, hányszor hallottam ezt az emberek szájából.
Egy pörgés...majd egy újabb...és ahogy elhalkul a zene..testünk ismételten összesimul. Talán a gyér közönség közül valaki épp azért szuggerál minket, hogy végre csattanjon el az a bizonyos csók.
Egy vadidegennel? Ugyan már...

Lehunyom szemem, fejem kissé jobbra döntöm, mintha csak megcsókolni készülnék...ám csupán forró leheletem súrolja ajkait. Mikor közli velem szándékát, akkor nyitom ki szemem...és a mai este folyamán most először egy pimasz mosoly varázsolódik arcomra.
- Megszemélyesítenéd...a harmadik főbűnt? - kérdezem halkan, mire pimasz fény csillan meg szemeimben.
Sokakat megrémítenek az olyan utalások, melyek némileg a valláshoz köthetőek…
Eszem ágában sincs itt hirdetni az igét, vagy éppen a jó útra vezetni másokat. Emlékszem mikor egy lány közölte pár évvel ezelőtt, mennyire vérpezsdítően hatott rá az, hogy olyasvalakivel lehet, aki egykoron hívő volt. Mintha ez megváltoztatná az egész lényem...
Néha nem értem a nőket; de az ehhez hasonló megnyilvánulásaikért (is) érdekesek.
Táncpartneremnél tökéletesebb személy nem is testesíthetné meg a bujaságot...

Meglehetősen tetszik, hogy nem köntörfalaz, és szándékát azonnal elárulja.
- Akkor próbálkozz csak tovább...egyelőre még nem győztél meg. - suttogom ajkai közé a szavakat kis szüneteket tartva azok közt, eközben elkövetve az íratlan nyolcadik főbűnt; a hazugságot.
Nagyon is meggyőzött...ó, már mikor!
Összeérintem ajkaink...talán csak egy tizedmásodperc időtartamra is...és ezzel a lendülettel hátat is fordítok neki, az öltönyzsebemben levő cigarettásdobozból előkapok egy szálat, s az öngyújtót, majd a nikotinrudat ajkaim közé veszem - meggyújtatlanul. Elindulok a lépcsőn felfelé, s a legfelső lépcsőfokról visszapillantok a lányra, ekkor a tenyeremben lapuló öngyűjtőt életre bírom, s meggyújtom a méregszálat - és lassú léptekkel indulok vissza ahhoz a fotelhoz, amelyikben nemrégiben ücsörögtem...

Soha nem voltam egyszerű eset; mindig adtam arra okot, hogy az embereket elbizonytalanítsam, esetleg összezavarjam egy-egy kijelentésüket illetően.
De vajon Neki sikerült-e egy parányit megtörnöm a túlzott magabiztosságát? És lesz-e olyan kitartó, hogy a végén együtt lépünk ki ebből az egész pereputtyból? Ki tudja merre...
Netalántán egy életre elment a kedve tőlem?
Nem olyannak ismerem.

[You must be registered and logged in to see this image.]Belle ♡
∑ 641
I can stare into your soul, i can stare into the sun.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2015 6:25 pm

BORN TO DIE.
 Pontosan tudom, miféle reakciót váltok ki az emberekből, amikor „furcsa” hangokat adok ki. Számukra az, számomra pedig a valódi énem megnyilatkoztatása. Szeretem megdöbbenteni az embereket, meglepni, elkápráztatni, megrémíteni, elijeszteni.. Hogy melyik kategóriába fog tartózni az ismeretlen férfi, kinek megjelenése legalább olyan szokatlan, mint az én elrejtett énem, az az este folyamán kiderül. A végére fogok járni ennek, abban biztos lehet. Ahogy ismét szembe kerülök Vele, látom a kimondatlan kérdést a felvont szemöldökben. Szélesen elmosolyodok, és cinkos módon kacsintok egyet, mely sokkal többet elárul, mintsem bárki gondolná. Szemeiben ott van az ígéret, és még annál is több! Jóval, mint egy halk dorombolás, vagy annak rejtélye. Talán megkapja a férfi, talán nem, a néma kérdésre a választ, de mindent csak a maga idejében. Hol marad a szórakozás, ha azonnal kiterítem a lapjaim?

A mi kis táncunk a végéhez ér, de biztos vagyok benne, hogy az este még tart mindkettőnk számára meglepetéseket. Ajkaimon érzem a leheletét, éppen, csak súrolja sajátjával az enyémet, és ez az apró kis gesztus sokkal inkább izgalmas, mintha rögtön a számba erőszakolná a nyelvét. Újabb piros pontot zsebelt be ezzel, és ezt csak fokozza, amikor végre meglátok egy pimasz mosolyt kibontakozni eddigi komoly vonásain. A kijelentésem – melyet teljesen komolyan gondoltam -, egy olyan reakció követi, ami még engem is meglep. Kellemesen. S szemem villanása jól jelzi ezt. Vörös ajkaim lassan szélesebb mosolyra húzódnak, miközben mélyen a szemeibe nézek.
– Megszemélyesíteni? Szó sincs róla. – szólalok meg, és kissé félrebillentem a fejem, és tekintetem a szemeiről az ajkaira vándorolnak, majd onnan vissza, ahogy folytatom. – Én magam vagyok a harmadik főbűn.  Így jobb lenne, ha vigyáznál velem.. –
Hogy mire is gondoltam pontosan? Nos, nem vagyok vallásos, ez tény, de vagyok épp olyan olvasott és művelt – még ha sokan nem is feltételezik ezt rólam -, hogy tudjam miről beszél. Így a következő pillanatban közelebb simulok hozzá, és mielőtt úgy tűnne, megakarnám csókolni, a füléhez hajolok.
– „Tudjátok és értsétek meg, hogy semmi paráznának vagy tisztátalannak nincs öröksége Krisztus és Isten országában.” – suttogom a szavakat, halk mégis dallamos hangon, majd egyenesedem ki, és nézek ismét a szemeibe, szemérmetlenül és kihívóan. Nem érzem szükségét, hogy külön részletezzem, a Biblia mely részéből említettem, de ha már ilyen kifejezéseket említett, muszáj volt rákontráznom. Túl magas labda volt, hogy ne csapjam le.

Az ajkaimra suttogott szavakat nem hiszem el, ennek ellenére mégis, érhetetlen módon feltüzel. Mintha megint játszana a szerepekkel, megint felcserélődött volna, és most ismét én kerültem a vadász szerepébe, vagy csak ezt akarja velem elhitetni. Hm. A mosolyom töretlen, még akkor is, amikor apró csókot lehel ajkaimra, már ha az a pár másodperc annak nevezhető, és egész egyszerűen hátat fordít nekem. Karjaim lazán fonom össze magam előtt, és tekintetemmel követem az útját, egészen a lépcső felső fokáig. Ahogy összeakad a tekintetünk, büszkén szegem fel az állam, és édesen mosolyogva nézek vissza Rá. Ó, nem is tudja, még csak elképzelése sincs, mit indított el bennem. Mint amikor a macska előtt elhúzzák a madzagra erősített, tollakkal díszített játékot. Több meggyőzést akarsz? Hát megkapod, kedves ismeretlen.. ezt megígérhetem.

A férfi elfoglalja a helyét a sarokban, én pedig percekig fel sem tűnök. Az emberek jönnek s mennek, a társalgás tovább folyik az emeleten, az éjszakai élet zakatol tovább. Minden olyan gyorsnak hathat körülötted, kivéve ha Te vagy az, aki vársz. Vársz valamire, valami folytatásra, valami váratlanra. Percek telnek el, öt-tíz? Fogalmam sincs. A tervemhez tennem kellett egy külön kis utat, mindent úgy, hogy ne bukkanjak fel a féri látómezejében, viszont amikor megteszem.. nem bujkálok többé.
Egy kisebb csapat halad el a bárpult előtt, amelyre tökéletesen rá lát a férfi. Amikor az összeverődött társaság belépett, még nem voltam sehol. Ahogy elhaladnak a bárpult előtt, ott állok én, szinte a semmiből felbukkanva. Tekintetem vészjóslóan villan meg, ajkaimon még mindig ott van az a magabiztos mosoly. Elindulok egyenesen felé, végig fogva tartva a tekintetét. Megállok előtte, majd a fotel karfáján megtámaszkodva hajolok egészen közel Hozzá. Nem, nem csókolom meg, bármennyire is nagy a kísértés, helyette a nyakához hajolok, és apró csókokat lehelek a füle alá, az érzékeny bőrre. Mindezt azért teszem, hogy elvonjam a figyelmét a másik kezemről, mely most a zakójához nyúl, és annak belső zsebébe csempész be valamit. Ahogy az aprócska kis meglepetés a helyére kerül, ismét a szemeibe nézek.
– Nem szeretem, ha túl sokáig várakoztatnak. – némi játékos fenyegetés csendül a hangomban, a mosolyom pedig olyan, akár a ragadozóké. Végül felegyenesedem, és pont úgy fordítok hátat, ahogy Ő tette percekkel ezelőtt, és ringó csípővel tűnök el a tömegben.
A meglepetés pedig, amely a zakóba lett rejtve, első pillantásra egy fekete kis gombócnak tűnik. Ha kibontja az ember rájön, hogy nem más, mint egy igen csak kihívó, fekete csipkés alsónemű. Ez már önmagában meglepő, de ebben elrejtve ott van egy apró aranykulcs egy még apróbb bilétával, mely a 6.-os számot viseli.

A bár felett több szállodai szoba is kialakításra került, ha az ide betérő vendégek esetleg úgy döntenek, megpihennének egy átszórakozott éjszaka után, vagy csak felvinnének valakit, akivel elszórakoznának egy kicsit. Az egyik ilyen [You must be registered and logged in to see this link.]ajtaját nyitja ez a kulcs is.

Mindig benne van a pakliban, hogy végül a nem éppen burkolt ajánlatom elutasítják, de van egy olyan érzésem, hogy bármennyire is kéreti magát a férfi, felfog jönni utánam. Jómagam az erkélyen állok, és a korlátnak támaszkodva gyújtok rá egy szál cigarettára. Lustán fújom ki a füstöt, miközben a város villódzó fényeit figyelem.
tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2015 12:24 am

Belle &
Cédric
∑ 825
Nonverbális jeleiből rengeteg mindent sikerült megtudnom róla; piszokmód leleményes, önbizalma töretlen...mosolya pedig káprázatos. Kimondatlan szavai még jobban megerősítették az eddigi megállapításaim. - Tudtam...tudtam, hogy ennek a galád nőszemélynek a műve az a különös, halk cicahang. De mégis hogyan tudta ennyire élethűen imitálni?!

Ugyan a táncunk véget ér, s valaki talán még tapsol is valamelyik zugban, esetleg epekedve várja a történetünk folytatását...mi továbbra is majdnem a táncparkett közepén állunk…csókközeli állapotban.
Tisztában voltam azzal már az elejétől kezdve, hogy eljön az a perc mikor szemtől szembe kerülünk egymással. Ennél megfelelőbb pillanatot még csak megtervezni sem lehetett volna. Kezeim csípőjén pihennek, miközben tekintetünk egybefonódik, és ajkainkat csupán pár milliméter választja el egymástól. És ez így van rendjén.
Édes a kísértés, de a tiltott gyümölcs mindig is édesebb - ennek ellenére egyelőre ellenállok mindennek; túl egyszerű lenne, ha máris engednék a kísértésnek, és azonnal megcsókolnám. Odalenne az egész fogócskának a varázsa.
Visszakérdezése hallatán egy halk nevetés hagyja el ajkaim, majd érdeklődő tekintettel figyelem várom mondanivalójának folytatását.
- A kettő nem ugyanaz? - vágok szavai közbe némi gúnnyal fűszerezve kérdésem, miközben haját a füle mögé tűröm, és a kis fenyegetésre  egy szélesebb mosolyra húzom a szám.
- Rettegek... - suttogom az egyértelmű kis füllentést, mire ő olyan váratlan - és talán nem mindennapi - dologgal rukkol elő, hogy teljesen kiül a döbbenet az arcomra. Mindent vártam tőle eme estén, de a Bibliából való idézést semmiképp. Amint megint engem bűvöl el szemeivel, addig egy pillanatra a nyakára szegezem tekintetem, egy keresztmedált keresve. De nemhogy medál, még lánc sincs...és viselkedéséből ítélve kétlem, hogy szigorú szabályok szerint élné életét.
- Nocsak, nocsak...lehet Júdás pártfogoltjaivá válunk? - a lány arcvonásait utánozva pillantok rá, s teljesen hozzápréselem csípőmet, hogy még csak félreértés se essék mégis mire célzok. Ha eddig minden egyes gesztusát, mozdulatát, arcvonását jól értelmeztem, akkor nagyon is egyezik mindaz, ami a fejünkben jár.

Nem hagyom, hogy csakis az ő kedve szerint haladjon aza fajta móka, amit ő eltervezett. Olykor kíváncsi természetem szinte követelte most, hogy otthagyjam. Ha esetleg nem tetszene Neki, akkor egy gyenge, amolyan semmilyen búcsúcsókot kapott tőlem. Mégis, talán utoljára (?) visszapillantok rá, és hiába a karba tett kezek, tudom, hogy nem fejezte be, amit elkezdett - és véghez is fogja vinni piszkos tervét.
Percek kérdése, és lépni fog.
Megint csak abban a fotelban találom magam, ahol nemrégiben helyet foglaltam. Immáron nem az ital az egyedüli társaságom, hanem az ujjaim közt égő cigaretta. Slukk slukkot követ, a füstöt pedig orromon fújom ki, miközben a hamutállal szemezek, majd a szál végén felgyülemlett hamut belepöccintem. Percek múltán egy kisebb baráti kör özönlik be az ajtón, s halad el a bárpult előtt, akinek az utolsó tagja…Ő.
Megvagyok.
Most aztán végképp nem veszem le róla a szemem, hiába tart felém...őt ismerve egy pislantás után a terem másik végében is megjelenhet, esetleg a hátam mögé bújva ijesztene meg, netalántán egy újabb olyan fenyegetéssel állna elő, amitől kezem-lábam megremegne.
Az utolsó slukkot szívom be ahogy halad felém, s szinte már hipnotizál szemeivel. Ahogy megtámaszkodik a karfán, s egyre közelebb hajol hozzám, a füst egy kis részét vörös ajkaira fújom, majd annak maradék részét tőle elfordulva...mire ő szinte azonnal kihasználva az alkalmat, máris próbálja... behízelegni magát?!
Lehunyt szemekkel élvezem a kis kényeztetést, továbbra is semmiféle érzelmet kimutatva...holott nehezen tudom figyelmen kívül hagyni a bennem tomboló vágyat...és azt a kellemes bizsergő érzést, ami testem egészét átjárja.
Kacsója mellkasomnál...mintha ügyködne valamin.. Ha esetleg a pénztárcámat szeretné megkaparintani, bevetve a csábítás valamely trükkjét...akkor bizony rossz zsebembe nyúlkál. Persze valami azt súgja, hogy nemáll(t) szándékában megfosztani egyik tulajdonomtól sem. Bármire is készüljön most már, a bevezetés meglehetősen kedvemre való volt.
- Sokan vagyunk így ezzel. - suttogom miközben végigsimítanék az arcán...de ő sarkon fordul, s elillan. Már megint…
Vajon most hova próbál csalogatni?

Megvárom, míg tlejesen kikerül a látómezőmből, habár az eddigiek alapján nem tudhatom honnan figyeli mozdulataim. Az öltönyöm zsebébe nyúlok, s mintha egy apró, fekete gombolyagot rejtett volna el. Egészen addig nem tudom ezt mire vélni, míg valami apró, fénylő nem esik a földre...csipkés alsóneműből?!?!
Hirtelen újra gombóccá gyűröm az anyagot, még mielőtt bárki is valami perverz alaknak könyvelne el. A kulcsot felveszem, és megpillantva rajta a számot a bár melletti lépcsőfokokat kezdem fikszírozni.

Pár percet várok, hiába nem szereti, ha megvárakoztatják. Mostanra lettem ugyanolyan türelmetlen, mint amilyen ő lehet. Újabb percek telnek el míg megjárom a lépcsőket és a hatos számú szobához érkezem.
A lehető leghalkabban fordítom el a kulcsot a zárban, s nyitom ki az ajtót. Amint átlépem a küszöböt, az ajtó becsapódik mögöttem. Nem csap túl nagy zajt, de nem kizárt, hogy a nő meghallotta. Engem ez nem gátol meg semmiben; zakómat leveszem, majd felakasztom a fogasra, s a fehérneműt jobb öklömbe rejtem. Pár lépést előrébb megyek, s tekintetem végigsiklik az szoba egészén, eztán az ablakok felé nézve megpillantom Őt az erkélyen. A kis előszobának falához dőlök, újabb(?) figyelemfelhívásképp diszkréten köhintek kettőt, s karba tett kezekkel nézem őt, epekedve várva reakcióját az érkezésemre. Amint rám szegezi tekintetét, az elrejtett anyagot mutatóujjamra aggatva mutatom felé, egy kérdő tekintet kíséretében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2015 9:14 pm

BORN TO DIE.
 Ó igen, nagyon is egyre jár az agyunk, ebben már biztos vagyok. Különben nem vettem volna ki ezt a szobát, és most nem várnék rá. Érzem, s tudom, hogy utánam fog jönni. Az, hogy kéreti kissé magát, nem más, mint hogy szeretne elbizonytalanítani. Ahhoz többet kell tenni némi játéknál, mint most. ”Akár még az is megtörténhet.„ válaszoltam édes mosollyal a kérdésére, mely a kettőnk bűnbeesésére vonatkozott. Miért is válaszoltam volna másképp? Én már régóta ezt az utat járom, és ez korábban sem volt másként. Nem reagáltam semmit a fürkésző tekintetre, mely egy aprócska kis ékszert kutatott rajtam. Tudtam, mifélét, apró kis aranyláncot vagy éppen karkötőt egy még apróbb kereszttel. Ó kedvesem, sokféle ékszert viselek magamon, de nem efféléket. Majd meglátod. Hamarosan.

Előre tudtam azt is, hogy percek múlva fog csak utánam jönni, direkt megvárakoztatva, holott nyilvánvalóan a tudtára adtam, mennyire nincs ínyemre, ha ezt teszik velem. A különc megjelenés mellett ez is roppant mód tetszik, mert még inkább élvezetessé teszi a játékomat. Pontosítok, a játékunkat. Ahogyan ott állok az erkélyen, a város fényeit figyelve, és cikázó gondolataim közepette, hallom, ahogyan a zár kattan, és nem sokkal utána nyílik az ajtó. Nem, még akkor sem fordulok meg, amikor az becsapódik a szobába belépő férfi mögött. Várok egy pár másodpercet, miközben kifújom a füstöt. Végül a vállam fölött átpillantva nézek Rá, miközben vállát az előszoba falának veti. Lassan fordulok Vele szembe, és indulok meg felé, de végül megtorpanok az erkély ajtajában. Az ajkaimhoz emelem a cigarettát, és beleszívok, miközben Őt nézem. Újabb füstfelhő szakad fel belőlem, az asztalon lévő hamutartóba dobom a csikket. Újra elindulok, belépve a szobába. A csípőm lassan ring, miközben felé haladok.
– Elhoztad nekem azt, amit elvesztettem? – szólalok meg, és újabb pár lépéssel közelebb kerülök Hozzá, végül megállok előtte. Egyértelmű, hogy blöffölök, elvégre az nem számít elvesztésnek, hogy a zakója belső zsebébe csempésztem. – Igazán kedves Tőled. –
Valójában nem érdekel az ujján logó csinos kis csipke csoda, mert egy kósza pillantást sem vetek rá, sokkal inkább a szemeit fürkészem. A mosoly még mindig töretlen az arcomon. Felemelem a kezem, hogy az arcához érhessek, de nem éppen hagyományos módon. Hosszú hegyes, fekete körmeimmel lassan megkarcolom az arcát, egészen az álláig haladva, onnan pedig le az ing fölött viselt mellényre.
– Vajon mi jár a becses megtalálónak jutalom gyanánt? – kérdezem, miközben a mellénye első gombját lassan kibontom.

tag: Cédric | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow. :3
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2015 8:44 pm

Belle &
Cédric
∑ 428
Egyáltalán nem nevezhető mindennapinak a kis malőrje; egy pillanatra megilletődtem mikor fény derült a fekete gombóc mivoltjára. Nem tudom kik figyelnek árgus szemekkel - ha egyáltalán akad ilyen -, de egy biztos; nem ülhetek itt tétlenül tovább. Nyilvánvaló, hogy az előbb kipottyant kulcs mit nyit. Direkt nem iparkodom a nő után, bármennyire sincs ínyére a várakozás...ahogy nekem sem....de biztos kifizetődő lesz a várakozás.

Itt vagyok...bármennyire is próbáltam észrevétlenül belépni az ajtón, az mondhatni leleplezett. Nem is kell sok hozzá ahhoz, hogy a lány észrevegyen az erkélyről. Nyilvánvaló jelét adom annak, hogy megékeztem - ugyan nem egy üvegcipellővel.
Észrevett - mégsem szalad rögtön a karjaimba, hanem az erkélyajtóban megáll.
- Ugye tudod, hogy minden egyes szállal veszélyezteted a szépséged? - teszem fel a kérdést csupán azért, hogy a szobát ne csak a füst és a csend töltse be. Persze egyáltalán nem szeretnék neki prédikálni arról, hogy miért szokjon le, vagy épp miért ne. Megannyi koromfekete tüdőt, beteg szívet vizsgáltam - mégsem tántorítottak el ettől a pusztító szenvedélytől. Az embere túlnyomó része úgyis tisztában van azzal, hogy a dohányzás mikkel járhat.

Nem veszem le róla a szemem; telt, vörös ajkai szinte vonzzák az ember tekintetét...ahogyan lassan ringó csípője is.
Kérdésére nem válaszolok, csupán a fehérneműre tekintek, majd egy mosoly kíséretében vállat vonok, és egy könnyed mozdulattal a csipke a földre hull...mire Ő előttem megáll. Mindennek ellenére nem érzem elég közel...ezért csípőjénél megragadva húzom közel magamhoz, hogy a távolság köztünk a zéró fele közelítsen.
- Hmmm… - fél másodpercre úgy teszek, mint aki erősen gondolkodik a jutalmán, eközben ujjam lassan végighúzom gerince vonalán a cipzár apró fityegője után kutatva… - Csak nem a kollekcióhoz passzoló másik darab? - kérdezem szemtelenül ahogy ruhájának cipzárját félig lehúzom, s végigsimítok puha bőrén. Amint megérzem hegyes körmeit arcomon, felmorranok a gyengéd karmolására, és ezzel egy időben húzom fel a cipzárt.
Változott a terv…
Nem szűnő mosolya kezd átragadni rám. Halovány, már-már fölényesnek tűnő mosolyom inkább azt sugározza, hogy valamit szövögetek a fejemben...és várok a megfelelő percre, ami nem is olyan soká’ érkezik el.
- Lehet három kívánságom? - lepillantok az éppen gombokkal ügyködő kacsójára, amit összekulcsolok az egyik kezemmel, majd hirtelen a lány mögé lépek.
- Szóval… - teljesen hozzásimulok, míg jobb kezemmel vörös hajzuhatagába markolok ...te sem szereted, ha valaki finomkodik? - suttogom fülébe a szavakat, ahogy egy copfba markolom össze tincseit, s minden gyengeséget mellőzve húzom hátra, hogy nyaka teljesen szabad terep legyen  számomra. Érzékeny bőrét eleinte apró, puha csókokkal halmozom el...amiket egy pár pillanat alatt kisebb harapások váltanak fel...

Viselkedj úgy az emberekkel,
ahogy szeretnéd, hogy ők viselkedjenek Veled!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Belle Stevenson
Belle Stevenson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ✞ Las Vegas & Lady Esther Kastélya ✞
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. Dec. 31.

✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 10:26 am

TAG: Cédric  | clothes: [You must be registered and logged in to see this link.] | notes: meow.  

Egyetlen másodperce sem eresztem el a tekintetét. Eszemben sincs megtenni. A kérdését meghallva egy elnyúlt másodpercig kiszélesedik a mosolyom, miközben újabb slukkot szívok a vékony nikotin szálból.
– Porból lettünk, porrá leszünk. – válaszom ennyi csupán, követve a Bibliai vonalat, amit még Ő kezdett el lent, a táncterem homályában. A kérdés számomra inkább csengett költőien, melynek célja a kettőnk között húzódó szoba csendjének megtörése volt csupán, mintsem azt az érzést keltse bennem, hogy meg is kell válaszolnom. Nem vagyok ostoba, pontosan tudom, miféle kárt okozhat a szervezetben a függőség ezen fajtája, de a fiatal és bohó énem a legkevésbé sem törődik most ezzel. Jelenleg úgy élem mindennapjaim, mintha az egész világ az enyém lenne, és sokszor nem gondolom át a döntéseim és a tetteim következményeit. Ez a fajta meggondolatlanság vezetett el Hozzá is, és igazán remélem, hogy az idő és belefektetett energia meghozza a számomra tetszetős eredményét.

Lépéseim kecsesek, ahogy egyre közeledek Hozzá. Tűsarkú cipőm jellegzetes koppanó hangját most elnyeli a padlószőnyeg bolyhos szálai. Szemem sem rebben, amikor a falatnyi csipke a földre hull, ahogyan a férfi elengedi. Magához húz, majdnem úgy, mint percekkel ezelőtt, a tánc során, de ez most mégis más. A mozdulatok sürgetőbbnek hatnak, és elégedetten konstatálom, hogy képtelen távol tartani magát tőlem.
– Állapítsd meg Te magad. – válaszolom hetykén, és nem kis szemtelenséggel, miközben tekintetem elkalandoznak az arcán, megállapodva olykor az ajkain, végül visszatérve a szempárra. Nagyon is jól eső érzés az, ahogy ujjai a gerincem vonalán táncolnak. Ó, pontosan tudom, hogy sokkal több rejtőzik az előttem álló férfiban, mint pár kedves, simító mozdulat. Arra viszont nem számítok, hogy ezt az énjét nem is olyan soká megmutatja.

Már meg sem lepődöm azon, hogy a cipzár végül visszakerül a régi állapotába. Valójában nem is gondolok semmire sem ebben a pillanatban. Nézem, ahogy a markáns arcon halvány fehér csík villan fel a körmeim karcolása után, majd tűnik el másodpercek múlva. Ó nem, ez még nem az a rész, amikor úgy akarom, hogy be is pirosodjon. Morranását hallva elmosolyodom. Nocsak, nocsak.. a megérzéseim újfent nem csaltak?
– Három kívánság egyetlen ruhadarabért? Nem vagy Te egy kicsit.. mohó? – nevetem el magam. Keze az enyémmel kulcsolódik össze, és már épp mondanék valami frappánsat, amivel talán még fel is bosszanthatom, amikor hirtelen megváltozik minden. A felállás, mely szerint én lettem volna az irányító fél, felborul. A játék, melyet elkezdtem, folytatódik tovább, de most teljesen más szemszögből. Most én vagyok az, aki elégedetten morran fel, halkan, szinte alig hallhatóan, ahogyan a férfi a hátracsavart kezemet tartja, és a hajam fogja össze egy csomóba, s rántja hátra a fejem. – Micsoda tökéletes megfigyelés. –
Burkolt igennel válaszolok a kérdésére enyhén rekedt hangon, s szabad kezemmel a lábát érintem meg, majd kezdem el lassan felfelé húzni, egészen a csípőjéig.
– Vagy netalántán a Mi Urunk, Jézus Krisztus adta a tippet? – nem állom meg, hogy egy újabb szemtelen megjegyzést ne tegyek, melynek nincs igazán valódi célja, hacsak nem vesszük azt, hogy minél jobban kiakarom billenteni a férfit ebből a nyugodt állapotból. Oldalra hajtom a fejem, még inkább felkínálva Önként, s dalolva a nyakam. Közben kezem kettőnk közé simul, még mindig a férfit érintve, egészen az övéig haladva. A fogait megérezve hóka, érzékeny bőrömön, elsőre meglepetten felszisszenek. Ez persze nem jelenti azt, hogy mindaz, ami történik, ellenemre lenne, sőt! A további harapások nyomán egészen a férfihoz nyomom a hátam. Testem furcsán bizseregni kezd, de ez nem az a fajta érzés, amit csak én érzek, hanem az, amit a másik is pontosan megérezhet. Olyan érzés ez, mintha egy telefon rezegne az ember zsebében, csak még intenzívebben. A következő pillanatban ugyan az a doromboló hang társul hozzá, mint lent a tánc közben. Csak most nincs zene, ami elnyomja, és nincs sötétség, amely elfedne.

you can't deny the beast inside.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



✞ baby, i'm preying on you tonight Empty
TémanyitásTárgy: Re: ✞ baby, i'm preying on you tonight   ✞ baby, i'm preying on you tonight Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

✞ baby, i'm preying on you tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Looking for some trouble tonight
» Carry me home tonight
» C'mon Baby Light My Fire
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» † you are sick like me, baby.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-