KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lena&Olasz Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lena&Olasz Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lena&Olasz Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lena&Olasz Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lena&Olasz Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lena&Olasz Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lena&Olasz Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lena&Olasz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lena&Olasz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lena&Olasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena&Olasz Empty
TémanyitásTárgy: Lena&Olasz   Lena&Olasz Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 12:53 am

Egy problémás fegyverkereskedőt kerestem fel délelőtt. Azt hitte, hogy ővé a világ és bármit megtehet. Elkezdte önkényesen kivégezni az ellenséges bandatagokat, azonban ez az uomo behódolt nekem, az én felügyeletem alatt állt. Így nem volt joga ilyesfajta magán akciókhoz. Én azonban gondoskodtam a tisztán látásáról, pedig általában nem én szoktam ezeket az apró gócpontokat elintézni. Szeretem, ha a legkevesebb szállal kötődöm az alja ügyekhez, mert akkor kisebb a lebukás veszélye- nem mintha attól félnék.
Ezért is vagyok mérges, nem szeretek feleslegesen kimozdulni. Csak sajnos, a capo bastone otthon maradt, hogy nélkülem se omoljon össze a szervezet.
- Capo, mikor találkozunk a consiglierevel?- kérdezi a sofőröm.
Odafigyelek a személyes védelmemre, ezért a sofőröm is képzett testőr fegyverrel ellátva.
- Paoloval sta sera találkozunk- válaszolok neki.
Paolo a családunk tanácsadója, ő közvetít a családokon belül és családok között. Mivel itt, USA-ban mások a szabályok, nehezebb is az amerikai mafiosokkal szót érteni, ezért van szükség Paolo kiváló kapcsolatkezelésére. Be kell vallanom, nélküle sokkal nehezebb lenne.
- Itt állj meg- intek egy étterem felé jobb oldalt.
A sofőr indexel, és leparkolja a tűzpiros Ferrarit. A camorraiak sokkal fényűzöbben élnek, mint mi... a barmok! Nem csoda, hogy számtalan alkalommal követtek el ellenük rajtaütéseket. Részben emiatt hozattam magammal át az óceánon összesen három darab kocsit. Jobb elkerülni a feltűnést.
Megigazítom a nyakkendőmet, leporolom a nem létező szöszt a sötétkék zakómról.
- Maradj itt, hamarosan jövök- parancsolom.
Kilépve a kocsiból szemügyre veszem a környéket. A túloldalon egy szálloda található, ahol múlt héten is lebonyolítottam egy kínos tárgyalást. Ezen tárgyalások folyamán szereztem tudmást a szemben lévő olasz étteremről. Meglátogattam egyszer, és el kell ismernem, valami különlegesen készítik a pastát. Pedig az én elismerésemet nehéz elnyerni, majdhogynem lehetetlen.
Belépek az étterem bejárati ajtaján, majd a szokásos helyemet foglalom el. Igen, ez a rövid itt tartózkodásom alatt is sikerült törzshelyet szereznem. Majd meglepődve látom, hogy egy idegen ül velem szemben. Egy ismeretlen nő fogalja el a velem szemben lévő széket. Mégis hogyan került ide?
- Scusa!- szólalok meg fenyegetően.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena&Olasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena&Olasz   Lena&Olasz Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 7:14 pm

Alessandro & Lena
[You must be registered and logged in to see this image.]


Csak nekem ilyen unalmas mostanában az élet? Las Vegas laposodott el? Vagy csak az, hogy napok óta nem foglalkoztam a munkámmal? Az utóbbi a valószínűbb. Pedig, aki ismer az tudja, hogy Lena Gold nem hagy ki csak úgy napokat.
De nekem is szükségem van egy kis pihenőre. Csak lehet, hogy ez a kis szabadság fárasztóbb, mint a munkám. Talán én vagyok a környék egyetlen prostija, aki élvezi a dolgát.
Szerintem a kihagyások, kizökkentik az embert. Na, hogy én milyen jól rátudok jönni a dolgok hátterére! Fantasztikus vagyok. De, ha már semmit nem csinálok, akkor legalább menjek el valahova. Kitudja... ott is történhetnek még izgalmas esetek.
Hallottam, hogy van a városban egy tökéletes olasz étterem. Pont nekem való! Visszahozza régi szicíliai emlékeimet... El is indultam.
Amint beléptem, körülnéztem. Igazi olasz hangulat, finom illatokkal. Eddig nem néz ki rosszul. Volt pár üres asztal, de én mégis a társaságot keresném. Az egyik asztalnál megpillantottam egy férfit. Könnyedén odasétáltam, majd leültem vele szembe. A férfi fenyegetően szólt rám és ráadásul milyen nyelven? Hát olaszul! Hm, kicsi a világ!
- Scusi. - válaszoltam neki. Csak ezután néztem rajta végig.
▷Music: - ▷ Note: - ▷ Words
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lena&Olasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena&Olasz   Lena&Olasz Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 9:55 pm

Kérdőn felvonom a szemöldökömet, mikor a lány még mindig nem megy el. Nyugodtan ül továbbra is a széken velem szemben. Szivart nyújtok, amit a körülöttem ülők áhítattal néznek. A szagán is érződik, hogy márkás darabról van szó. Kárörvendően szippantok egyet, és lassan fújom ki.
- Esetleg van kedve csatlakozni?- körbejárom tekintettel az arcát, és hűvösen elmosolyodom.
Nem hiába, az olasz vérem mindig eléri a hatását. Hiába vagyok negyven éves, a nők megérzik a pénz szagát, valamint tetszik a modorom is- fel nem foghatom. Nem tudom, hány éves. Talán a huszas éveiben járhat. Még mindig kérdőn vizslatom. Egyáltalán mit keres az asztalomnál? És miért van még mindig itt?
- Sikerült választani?- érkezik meg a pincér.
A lányra pillantok, ha nem mond semmit, akkor választok én is helyette. Ha pedig kér valamit, akkor megvárom, amíg kimondja.
- Két agnello brodettatot, egy üveg vörösbort- mondom. Ha mást kér, akkor csak egy báránygulyást kérek citrommártásban.
A pincér feljegyzi a rendeléseket, majd csöndesen távozik.
Elnyomom a szivaromat az asztalon lévő hamutartóban, majd ismét a lányra nézek.
- Mi szél hozott az asztalomhoz?- teszem fel a kérdést, ami már az eléjétől kezdve foglalkoztat.
A pincér visszatér a borunkkal, felém nyújt egy kitöltött poharat. Szakértően megforgatom a poharat, nézem ahogyan a bor ráragad a pohár falára. Megszagolom, az illatával is elégedett vagyok. Majd egy aprót kortyolok. Biccentve jelzem a pincérnek, hogy tölthet a lánynak is. Kitölti neki is a bort, és magunkra hagy minket.
- Szóval?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lena&Olasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lena&Olasz   Lena&Olasz Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lena&Olasz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Olasz@Bri
» Lena & Hannibal
» Anissa & Lena
» Lena && Trey
» Peyton & Lena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-