KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hope és Yusuke Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hope és Yusuke Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hope és Yusuke Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hope és Yusuke Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hope és Yusuke Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hope és Yusuke Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hope és Yusuke Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hope és Yusuke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimePént. Május 30, 2014 9:29 pm

Összesűrűsödtek a napok, vagy festett, vagy pedig különböző rendezvényekre sétált, hogy elkísérje az embereket. Természetesen ezért neki jár a fizetés. Minden egyes alkalommal, ha felkérik, akkor pénz üti a markát. Magyarán dől a pénz hozzá, amit azon nyomban a bankszámlájára megkap. Nagy szerencséjére bekövetkezik egy olyan időszak, hogy nem kell képet csinálnia és nincs rendezvény sem. Úgy dönt, hogy ejtőzik keveset, mert megteheti. Kipattan az agyából az a ötlet, hogy lemegy a vízparthoz, hogy egy napernyő alatt finom hűsítő italokat fog inni. Élvezi a csendet, a nyugalmat és a szép látványt.
~ Tökéletes. ~ Mondja magában, miközben bevillan neki, hogy Hope a közeli bárban dolgozik, mint pultos. Régen látta őt, de meri remélni, hogy kinn fogja találni. Összeszedelőzködik, s mindent bepakol a táskájába, ami csak kellhet. Napernyőtől kezdve mindent. A nagy hátizsákjába minden belefér. Ezután megindul, hogy meghódítsa magának a vízpartot. Fél órás buszozás után megérkezik a homokos parthoz, ahol rögtön a bárhoz siet. Nem megy be, csak felállítja a napernyőt, majd a törölközőt elteríti a földön, aztán leül. Leveszi magáról a felsőrészt, így felfedi a lányok számára a szép felsőtestét. Letolja a nadrágját, s már csak úszónadrág szerűségben van. Nagyon jól néz ki, nem csoda, hogy hirtelen több női tekintet szegeződik felé, mint más pasikra.
~Vízpart hercege megérkezett. ~ Nevet magában, majd a bekeni magát napolajjal, hogy ne égjen meg a bőre. Elfekszik a törölközőn, miközben felveszi a napszemüvegét. Előveszi a mobilját, majd küld Hope-nak egy üzenetet, ami a következőképpen szól: ’Szia! Kinn vagyok a vízparton, támadnak a nők, kérlek segíts! De leginkább látni szeretnélek, hogy jól vagy. Yu ’.Végül leteszi a telefonját, s marad a nyugodt pihenés. Ha néznek rá lányok, akkor megtehetik, mert nem fogja megvonni tőlük az élvezetet.
~ Vajon eljön a bárból? ~ Teszi fel magában a kérdést, s mindaddig ezen tanakodik, míg meg nem érkezik, vagy nem kap választ a telefonjára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 9:22 am




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 Ma is egy unalmas nap lesz. Gyűlölöm a nappalos műszakot. Alig jön valaki, és ha mégis, akkor is csak koktéloznak. Fiatalok. Talán alig húsz évesek. Élvezik az életet, és nincs semmi gondjuk. Legalábbis látszólag csak annyi, hogy melyik csajt húzzák meg. Miután kiadtam az italaikat, visszasüppedek az aznapi szennylap unalmas sorai közé, amin csak mosolygok. Észre sem veszem, hogy megérkezik a váltótársam. Csak olvasom a napi Garfieldot az újság utolsó lapján,mikor megérint, és odahajol, hogy adjon egy puszit. Ez a legtovább tartó munkahelyem és már ilyen jóban vagyunk. Legalábbis ő ezt hiszi, de én utálom ezt az egészet. Dianna az oka, hogy még bejárok, ha ő nem unszol, akkor az utcasarkon tengődnék, hogy megéljek valahogy. Hogy pénzem legyen ezekre a - Dianna szerint - szenvedélyekre.
- Már leszámoltam,d e leellenőrizheted -   nézek fel kissé tompán. Fáradt vagyok, és feszült. Nem is értem. Felállok. Kisietek a mosdóba, hogy helyre hozzam magam. Itt nem tudják, hogy mit csinálok, de ha tudnák, azonnal repülnék, talán csak ennyi lenne. Vergődök. Legalábbis magamban. Egy részem még visszatart, de lehet, hogy már nem bírom sokáig. Vízzel kísérem le a sárga kis pirulát, majd megtörlöm a szám. Kezem remegése mindent elárul. Innom kell. Máskor ilyenkor már túl vagyok legalább egy cideren. Ma sincs másképp, vennem kell italt. Minden nap ezt teszem. Hat kis cider és egy tömény. Még alig értem ki a mosdóból, már a pultra teszem Lulunak. Nem mindig vásárolok itt, még erre is figyelek. Kifizetem, amit beüt.
- Két szabadnap, kiengedem a fáradt gőzt -   mosolyodom el, ahogy nézi a mennyiséget, de elmosolyodik, ahogy én is.
- Azt hittem, egyedül iszod meg - neveti el magát, majd elveszi a pénzem.
- Ugyan, nem vagyok alkoholista... Többen leszünk -  közben a telefonommal babrálok, és egy üzenet vár. Megmosolygom, ahogy látom a küldő felet. Yu kedves számomra, olyan barát, aki még szintén mellettem van, csak sokat dolgozik. Néha, ha vele vagyok, elhiszem, hogy érek valamit. Ilyen egy igazi barát. Intek Lulunak, és elindulok. A partra, ahol a már említett férfi ül. Menet közben kibontom az egyik cidert, majd ahogy közelebb érek, meglátom az alakját. Gyorsabbra veszem a tempót, majd bezuhanok mellé. Egy puszit adok az arcára, mert már rég nem láttam őt.
- Szia idegen. Hát rám is marad időd? -   kérdezem játszi könnyedséggel, majd a homokba nyomom az üvegem, aminek a fele hiányzik csak. Cigarettára vadászok, majd játszom a kivett szállal. - Mi szél fújt erre? -   kérdezek még egyet majd csendben maradok. Felé nyújtok hosszas kutakodás után egy almás cidert, ha nem kell neki, akkor leteszem a bontott üvegem mellé.

 
a hozzászólás Yu-nak készült, 422 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Még bele kell jönnöm a karakterbe...

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 10:35 am

Talán fél órát várakozik, mikor a fülével hallja, hogy közeledik hozzá valaki. A végén gyorsít, aztán mellette landol, mint egy meglőtt vadászrepülőgép. A puszi hatására nyitja ki a szemét, majd lassan felül. Végignéz a másikon, miközben az üdvözlő szövegre elmosolyodik.
-Szia másik idegen, akit régen nem láttam. – Mondom hasonló hangnemben, és leveszi a napszemüveget. Odahajol a lány arcához, aztán két puszival köszönti. Ez a megszokott köszönésük, amitől sokan azt hiszik, járnak egymással. Mikor megvolt a szent rituálé, akkor átnyúl felette, hogy a homokba fúrt italt elvegye tőle. Elveszi a másik kivett innivalót, hogy a lábánál heverő jéghideg hűtőtáskába rakja, amitől kellemessé fog válni a hőmérséklete.
-Szél? Fújni? – Hitetlenkedik, mert egyáltalán nem érzi, hogy ma lenne légmozgás. Rettentően meleg van.
-Különben nincs melóm, se festés, se kisérés. Ezért kerekedtem fel otthonról, hogy lógassam a lábam itt a vízpart közelében. – Magyarázza el, hogy valójában a semmittevés húzta ide, meg naná nagy részben a másik hiánya. Visszafekszik a törölközőre, aztán egy szemtelen kérdést tesz fel neki.
-S mi az oka annak, hogy még nem simítottál végig a hasamon? Régről rémlik, hogy szereted ellenőrizni a férfiak kockáit. – Mosolyodik el játékosan, aztán odafordul barátja felé, hogy tovább érdeklődjön. Fontos, hogy jól érezzék magukat ezen a napon. Pontosan két évvel ezelőtt találkoztak egymással, s hamar összebarátkoztak.
-Van rajtad bikini? Ráadásul napolajjal be kellene kenni, mert nem szeretném, ha túlságosan megégnél. – Kinyúl maga mellé, hogy a napolajat elvegye a földről, aztán odarakja Hope mellé. Nehéz megkezdeni a beszélgetésüket, s ott folytatni, ahol múltkor abbahagyták.
-Ha jól emlékszem, akkor múltkor ott hagytuk abba, hogy majdnem találtál egy rendes pasit. Azóta se jött el a herceg? – Teszi fel a kérdését, miközben együttérzés tükröződik benne. Legszívesebben, ha nem lenne annyira bonyolult élete, akkor saját maga vált volna a lány megmentőjévé. Persze, most sincs másképp, mert amikor csak tudja, akkor támogatja mindenben. Tanácsokat ad neki, s bármikor felhívhatja. Akár hajnali háromkor, vagy a napszak bármely szakaszában. Ilyen az ő barátságuk, elég mély kút.
-Kérsz gyümölcslevet? Ha jól tudom, akkor málnás. – Veti oda, miközben körülnéz, hogy a lány veszély fennáll e? Sok lány irigykedve nézi őket, mert valószínűleg szívesen lennének Hope helyében. Visszafekszik a helyére, és a napernyőjét bámulja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 12:46 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem is tudom, hogy mióta nem is kerestem őt. Szívem szerint felhívtam volna, hiszen mondta, hogy bármikor felkereshetem, de nem volt hozzá szívem, vagy kedvem. Vagy nem akartam lefárasztani. Talán csak el akartam lökni magamtól, nem akartam, hogy túlságosan terheljem az ostobaságaimmal. Bár megtettem már többször is. De igazság szerint elfoglalt voltam. Amióta a testem is kell egy-egy jobb vendégnek, azóta a szabadnapjaim is eléggé tömve vannak. De ez mind csak kifogás. Mert azt tudok vagy százat és ezret is. Kortyolok a sörnek nevezett savanykás ciderből, és azon gondolkodom hogy miért hívják sörnek, mikor ez valójában almabor. A puszit viszonozom, és jó alaposan megnézem magamnak a tökéletes testét, a hasán a kockákat, a combját, és még ott is elidőznék, ahol nem fogok, mert Yu mégiscsak egy barát, akire nem kellene rámozdulnom.
- Örülök, hogy megkerestél, már kell a változatosság. Dianna állandóan morog, amióta dobta az az idióta pasija -  húzom el a számat, majd egy utolsót szívok a cigarettámból, amit végül elnyomok, és az éppen kiürülő üvegbe ejtem a csikket. Nem szemetelek, főleg nem a munkahelyemen. Megjegyzésére ismét mosoly ül ki arcomra, ami szinte már le sem olvad onnan, de mint mindig, most is van rá egy élelmes válaszom. Nekem mindig van mindenre válaszom.
- Mert azt hittem ólálkodik itt valami szépség, aki hozzád tartozik, de ha nem, akkor tegyük féltékennyé a csorgó nyálú kis libákat -   csilingelő nevetésem eljut az eddig Yu-t néző hölgyekig is, akik bizonyára felkapják a fejüket, és minket néznek, de nem érdekel. A férfi fölé magasodok, majd vékony, kissé hűvös ujjaimmal óvatosan végigérintem a kockáit egészen a fürdőnadrág széléig, majd incselkedve veszem el onnan a kezem. - Még mindig tökéletesek. Miért is nincs neked senkid? -   kérdezem, majd a fürdőruhás kérdésére csak lekapom a testhez simuló mályva felsőmet, és a farmer rövidnadrágomat, hogy felfedjem barna nyakba kötős fürdőruhámat. Ide mindig így jövök szinte, de ma amúgy is úszni akartam. Elveszem a napolajat, és bekenem hófehér bőröm, amit már így is éget a nap, de remélem nem leszek rákvörös, mire haza érek. Kérdésére csak egy cinikus mosoly jelenik meg arcomon.
- Ugyan már Yu, mégis kinek kellenék? Úgy nézek ki, mint egy hulla, ráadásul semmim sincs itt elől. Az az idióta is csak megdönteni akart az ingyen piáért a bárban. Csak egy kicsit benézte a rajzot, tökön rúgtam, és elhajtottam - mindig is meg tudtam magam védeni, habár a külsőm nem ezt sugallja. De kicsi a bors, mégis erős. Nem kellett volna alábecsülnie. - Bekened a hátam? -   fordulok meg, és a vállam fölött nyújtom neki a napolajat. Végignézek a parton és látok egy-egy jó pasit, aki mellett ott sétál a kicsit sem nagyképűen ható barátnője. Némelyikük előtt még a gyerek is ott rohangál. A szívem belesajdul, így fejrázással utasítom el a narancslét és előkerül még egy almabor. A kupakjával megküzdök, de végül megszabadulok tőle. Ennek nincs nagy alkoholtartalma, mégis lenyugtatja remegő idegeimet, ami nem egy hátrány. Persze az arcomról nem lehet leolvasni, mi zajlik le bennem, de a férfi elvileg elég jó barátom ahhoz, hogy tudja, hiszen a hátamat mutatom felé, így az arcom nem láthatja.

 
a hozzászólás Yu-nak készült, 508 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Még bele kell jönnöm a karakterbe...

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 1:39 pm

Jóleső érzéssel fogadja a viszonzást, miközben kiszúrja, hogy Hope végignéz az igazán mutatós testén. Mikor lentre néz teljesen, akkor nem szól semmit, hogy nem szabad vagy teljesen felborítaná a barátságukat. Hope egy nő, s valószínűleg teljesen bejön neki Yu. Nem vonhatja meg ezeket az apró élvezeteket tőle, mert akkor jobb ha örökre szétválnak utjaik.
-Szívesen. Még nem tudom, hogy mivel engesztelhetnélek ki. Egy közös mozizás? Vagy esetleg túra a hegyekben? De tudod jól, hogy szeretek adni neked. Támogatlak mindenben. Ami Diannát illeti, én az elején tudtam, hogy idióta a pasija. De olyan szépen kinevetett engem, meg mondta, hogy várjam ki a végét. Esetleg nem emlegetett hangosan, mikor igazam lett? – Érdeklődik mosollyal az arcán. Nem zavarja, hogy barátja itt van mellette és cigizik. Mikor felé fordítja a fejét, akkor egy tetszetős mosolyt lát. Viszonozza, mert szereti Hope vigyorgását. Az lenne a legjobb, ha mindig így látná, amikor csak találkoznak. Mindeddig nyugodt állapotban volt, azonban Hope kalandtúrájának hála kissé megmozdul a nadrágban levő dolog. Férfi, sőt egyszerűen mindig könnyen lázba jön egy-egy női érintéstől, főleg ha azok a gyengéi. Ezután van alkalma megnézni, ahogy átvedlik a lány.
-Talán azért, mert bolond vagyok. Másik részről az életem nem ad lehetőséget rá, hogy legyen nekem valakim. Így csak sok valakim van, semmi kötöttségek nélkül. – Mondja el neki a nagy igazságot, hogy valójában sok lábon áll. Sóhajt egyet, majd kis idő elteltével hozzárakja a következőket.
-Meg talán senki sem elég bátor ahhoz, hogy teljesen rám mozduljon. -  Szünet következik, majd odanyúl a hűtőtáskához, hogy a fejükhöz rakja az egészet. Nem kell annyit nyújtózkodni a hűs italokért. Benyúl, és elővesz egy hideg sört. Sziszegve nyitja ki, aztán kissé mohón kezd inni, így pár kosza csepp elindul a felsőtestén.
-Dehogy vagy hulla.  Egy igazi szépség vagy a szememben, akinek valószínűleg öreg korára nem lesznek lógós keblei. Idővel meg fog az övék ereszkedni. – Szól vissza, hogy ne írja le magát olyan könnyen. A bekenés hallatán máris úriemberként cselekszik. A napolajat a kezébe veszi, aztán minden további nélkül ráül finoman Hope-ra. Odahajol a füléhez, aztán a következőt mondja.
-Ezt megengeded? – Nyúl oda a nyakához ahol szépen kibontja a zavaró csomót. Mikor megvan a művelet, akkor finoman masszírozni kezdi tarkóját, vállait és minden olyan helyet, ahol feszültség felgyülemlett benne. Ezután veszi a naptejet, s elkezdi az igazi kényeztetést. Néha ugyan odaér Hope kebleinek széléhez, de csak rövid pillanatra. Megcsinálja a hátát, aztán jön a két combja. Mikor elkészült teljesen, akkor a bikinijét megint megköti. Ezután fekszik vissza, a helyére. A fürdőnadrágja kicsit szűkebb lett, de egyelőre kordában tudja tartani magát. Ha egy darabig nem érnek egymáshoz, akkor nem lesz gond belőle.
-Remélem tetszett a kényeztetés. Most már biztosan dühösek rád a libák, hogy egy álom pasi nyúlkált hozzád. – Jelenti ki nevetve, s behunyja a szemét és a sört néha a szájához emeli, hogy igyon belőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 3:32 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
A szokottnál is tisztább vagyok, habár más esetben már megőrülnék tőle. Most viszont egy fokkal jobb. Annak ellenére is, hogy tudom, ha nem pótolom a megszokott adagomat akkor feszült leszek. Így inkább kortyolok az alkoholból, mely most kell. Szeretem ezt az enyhe savanykás almás ízt ami kényezteti az ízlelőbimbóimat, miközben az alkohol lassan leér enyhén égetve torkom. Csak alig érzem, bár végtagjaimban enyhe bizsergő érzés lesz úrrá. a meleg rásegít kicsit.
- Mozi? Túra? Elkényeztetsz, de rendben, mind a kettő. Én is mondtam neki, de most minden erejével azon van, hogy engem győzködjön olyanról, ami szerintem nem is igaz -  nem tudom, beszélgettek-e rólam Diannával. Az állítólagos függőségeimről, és a megkeseredett életemről. Nem szeretem azt, aki vagyok, így inkább megszépítem. Yu mellett most jól érzem magam, habár nincs mindig így, de nem ő tehet róla. Ő jó barát, én vagyok a pocsék barátja, nem adom meg neki a megfelelő figyelmet és törődést. Inkább hajam mögül megszemlélem a testét. Ha azt akarnám, hogy ez a töretlen béke tönkremenjen, rámozdultam volna, de nem teszem. Tisztelem őt, habár a magam véleménye, mit tennék vele, ha ismeretlen lenne. Persze tisztában van vele, milyen adottságokkal rendelkezik, és ezt nem vagyok rest elmondani neki. Kicsit irigy is vagyok, hiszen magamat sosem tartottam szépnek.
- Biztos a tökéletességed ijeszti meg őket. Azt hiszik, hogy nem lesznek elég jók. De tudod a kötöttségek és egy párkapcsolat nem mindig olyan jó, mint amilyennek látszik -   jegyzem meg vállvonogatva, majd ismét kortyolok egyet az italomból. Rágyújtanék, de nem teszem, mert nem akarom, hogy elrontsa a levegőt a füst. Csak élvezni akarom a nyár fülledt melegét, és nemsokára megcsobbanni a vízben. De előbb egy kis jól eső beszélgetés.
- Szépség? Azt hiszem máris fejedbe szállt a sör -  nevetek fel. Ugyan már. Talán Tim is vak volt, hiszen mégis megölte magát. Yu sem gondolhatja komolyan. Csak arra várok, hogy bekenje a hátam, biztos, hogy megteszi, hiszen nem lehet az én hófehér porcelán bőrömnek vörös árnyalata sehol. Csak beleegyezően hümmögök, mikor ki akarja bontani a melltartómat, hiszen a földön fekszem, és hagyom, hogy hozzám érjen. Mindig is olyan gyengéd volt. Akárhányszor kente be a hátam, vagy ért másokhoz. Ez valami különleges adottsága lehet. Szemeimet lehunyva élvezem a kezei munkáját, talán a szívem is hevesebben kezd el verni, ahogy közelebb ér kebleimhez, majd finoman érinti oldalt, ahogy halad le a hátán, a combjáig, szinte kirázza a hideg ebben a forróságban is. Ám váratlan véget ér, és visszaránt a valóságba, ahol eddig is voltunk. Szemeim hirtelen pattannak ki hangjára, ahogy ismét megszólal. Közelebb fészkelem magam, hogy egy arcra adott puszival köszönjem meg.
- Tudod, hogy órákig el tudnám viselni ezt a kényeztetést nem? És tudod mit? Szívesen dühítek fel másokat -   felülök, és megigazítom a fürdőruha felsőmet. Egy pillanatig azon gondolkodom, hogy vajon miért is állt velem szóba, de örülnöm kell neki. - Nincs kedved úszni? Túlságosan be vagyok zsongva, hogy csak itt heverésszek unatkozva -   ráülök. Tudom, hogy ez talán súrolja a barátság határait, de valahogy fel kell rázzam a hangulatot egy kicsit.  Unatkozom, és legszívesebben belemerülnék a vízbe. Pár pillanat múlva lekászálódom Yu-ról, nehogy félreértse, majd fölé magasodom álló helyzetbe. - Na jössz? Valakinek meg kell mentenie, ha fuldoklani kezdek -   ismét csak felnevetek. Jól úszom, de lehetnek még bakik. Persze igazából csak nem akarok egyedül a vízbe menni. Ennyire egyszerű az egész.
 
a hozzászólás Yu-nak készült, 548 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 5:06 pm

Nem tudom, hogy mi játszódik le Hope-ban, de ha szükségét érzi a kitárulkozásnak, akkor megteszi önként. Tán ezért szeret engem, mert nem kérdezősködök, hanem csupán elfogadom a helyzetet. Segítek neki mindig talpra állni, ha igényeli. Kedves jellemű vagyok nagy általánosságban, de az ellenkezője szintén igaz rám.
-Elkényeztetlek? Nos bevallom a sok pénzzel nem tudok mit kezdeni. El kell költeni valahol. De megbeszéltük, elviszlek moziba, aztán túrázunk egy jót. Kitisztítja a tiszta levegő a tüdődet. Diannának meg üzenem, hogy megcsapkodom a hátsóját, hogyha nem hagy békén téged. – Morgom, mert ezzel fejezem ki rosszallásom, hogy nem tetszik nekem Dianna. Hope lehet elviseli, de én képtelen lennék rá. Párszor összefutottam vele, de nem kedveltük meg egymást. Tudok a mellettem levő szépség függőségéről, de nem ítélem el. Elfogadom olyannak, amilyen és kész. Jól működik közöttünk a barátság dolog. Mikor rátérünk a tökéletességemre, akkor nagyot nevetek.
-Van benn valami, amit mondasz. A kötöttségek és párkapcsolatok tényleg nem jók. De még kitalálom magamban. – Ejtem ki a szavakat. Hallom a hitetlenkedését, hogy nem hiszi el, hogy mennyire gyönyörű alakja van. Nekem teljesen tetszik. Csak nevetek, mikor megint olyat állít, ami teljességgel lehetetlen. Következik a kényeztetés ideje, ami ellen nem lázad, mert túlságosan megszokta a helyzetet. Mikor végeztem vele, akkor kapom a puszit tőle, amit egy vigyorral zsebelek be.
-Tudom, hogy szereted, mikor törődök a testeddel. – Mondom kétértelműen a játékosság kedvéért. Arra leszek figyelmes, hogy a jelenlegi állapotomban figyelem a felsőjének megigazítását. Alaposan megnézem a mozdulatait, ami szó szerint nyílt szemezés azzal a szép testrésszel. Mikor rám ül, akkor abban a pillanatban tudom, hogy végem van. Beindulok egyszerűen ettől a póztól, miközben hímtagom odalenn, teljesen nekifeszül a nadrágomnak. Biztosan ő is érzi, hogy ezzel a mozdulattal olyat tett, amivel az érdeklődésemet
-De menjünk. – Mondom kissé furán neki, aztán mikor méltóztat lekerülni rólam, akkor én meredező férfiassággal kelek fel. Nem tudom elrejteni, de remélem a vízbe kerülés után tudom magam írányítani. Mikor sürget, akkor megindulok felé futva, aztán nem törődve senkivel, akkor a karjaimba kapom.
-Beviszlek teljesen a hideg vízbe. – Mondom gonoszan, egy hatalmas sármos mosollyal. Mikor már a felsőtetemig ér a víz, akkor leengedem Hope-ot, ám mikor menne beljebb, akkor hátulról nekisimulok. Átkarolom hátulról és hátsójának tolom a merevségem. Mikor rádöbbenek picit, hogy mit csinálok, akkor elengedem. Elgondolkozok, aztán annyit mondok.
-Azt hiszem rosszat tettem, bocsáss meg. – Aztán egy kicsi szünetet tartok és bejelentem neki a felfedezésem.
-Úgy érzem utóbbi időben túlságosan rákaptam a szexre. S mikor most rám ültél, beindítottál. De lehet, hogy majd nemsokára elcsendesülök.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 6:12 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Különös. Nem mindig érzem magam egy lepukkant drogosnak, ha mindig meg van a megfelelő mennyiség, amire szükségem van. Ha érzem azt, amit ad nekem az bogyó, folytonos akkor úgy érzem, minden rendben, akkor úgy érzem nem vagyok több, mint a legátlagosabb emberek egyike. Akkor elhiszem, hogy más vagyok. De a józanodás szele folyton megijeszt, mert akkor minden ismét eláraszt, ismét depressziós leszek, és agresszív, bántok másokat. Talán ezért tagadott ki a családom.
- Dianna azt hiszi, megölöm magam, de ha nem így élnék, nem bírnám, összeomolnék, mint egy kártyavár. Azt hiszem, már bekattantam volna -   vallom be őszintén. Mert ez az igazság. Félek attól, hoga összeomlok, és egy zubbonyban hintáznék előre-hátra a fájdalom okozta őrülettől. Leszedálnának. Bár azok is drogok, de jobb kinn a többi ember között. Yu sokat tud rólam, amit Dianna ellenzett, mégis elfogad így, és a barátomnak tekintem. Nem ítél el. És ez nálam fontos. Nem akarom, hogy azért legyen velem valaki, hogy megváltoztasson. Nem jó így, de az alkohol ad valamit, ahogy a bogyók is. Kiiszom a maradék sörömet, miközben végignézek Yu-n. Tetszik, amit látok. Tényleg jó pasi, bár ez már elcsépelt szöveg lenne. Csak sóhajtok. Tetszett az, ahogy hozzám ért, és valahogy minden egyes porcikám azt várta, hogy folytatja. hogy majd el tudom venni az eszét. Megmondom őszintén hülye ötlet pont egy barátra ráizgulni, de nem tehetek róla. Eddig nem éreztem, de most a gyengédsége felébresztett valamit. Ezért ültem rá. Mert érezni akartam, hogy belőle is kiváltok valamit, vagy csak megnyugtatásnak mondja, hogy szép vagyok. Természetesen éreztem a férfiasságát életre kelni, és ezért pattantam le róla hirtelen ért, és megijesztett. De utána felkap, amelyet egy nevetéssel egybeolvadt apró sikítással nyugtázok, és a nyakába karolok. Nem szólok, ahogy letesz, és hagyom,hogy magához húzzon, így megérezhessem a még mindig merev férfiasságát, és ha most a nőiességemhez érne a bugyin keresztül, érezné, hogy nem a víz volt az, ami nedvessé tett. Nő vagyok, és ő pedig egy tökéletes férfi, kidolgozott felsőtesttel, és olyan kedvességgel, ami csak a mesében létezik.
- Ne.. -   nyöszörgöm reflexszerűen, majd ráeszmélek, hogy mit tettünk, de valamiért nem zavart. Most nem. Felé fordulok, és a mellkasára fektetem kezeimet. - Senki nem volt még ilyen őszinte hozzám. És vagy ezer éve nem volt senki ilyen gyengéd hozzám... Ne sajnáld, ugyanezt érzem, ami rajtad látható... De megértem, ha nem akarod -   suttogok. Hogy miért? Nem tudom. Nem fogok rámászni. Ha akar valamit, nem fogom leállítani. A meleg, a sör kicsit a fejembe szállt, de nem vagyok részeg. Valamiért most megint eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lehet vele. De vajon ő is így gondolja? És ha igen, cselekedne is? Hátrébb lépek. Nem sokkal, csak egyetlen lépés. Várok valamire, de csak megcsóválom a fejem. - Sajnálom. Akarsz úszni? -   kérdezem egy kissé bátortalanul, majd felnézek a szemeibe.
 
a hozzászólás Yu-nak készült, 458 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 7:01 pm

-Hogy te megölöd magad? Szerintem sokkal jobban élvezed az életet a magad módján. Szerintem nem illene hozzád sem az összeomlás, sem pedig a bekattanás. – Szólok hozzá, majd csend lesz közöttünk. Mély csend, ami jelent valamit. Elkezdtem megfejteni az értelmét, mikor a következő elképzelések jutnak eszembe. Hope várt erre a pillanatra, hogy velem legyen, s elcsábítson engem véletlenül. Nem sok női praktikát ismerek, mert a legtöbb esetben nem tudnak ellenállni a vonzerőmnek, de mi van akkor, ha ez nem áll fenn. Visszagondolok a partra, ahol a számomra nagyon elfogadható hátát, majd oldalát simogattam. Naptejjel kentem be a nap ellen, sőt nem ellenezte a kebleinél a matatást. Belém hasít a felismerés, hogy vagy megadta magát és ténylegesen beindult rám, vagy más tervének a részese vagyok. Aztán a vízben szintén hagyja magát, hogy öleljen és becézzem kezemmel.
~Hihetetlen!~ Ordítok fel magamban, mikor megrezzenek a ne szavára. Megfagyok teljesen ott egy helyben és őt nézem. Megfordul és elém tárul a felsőbe bújtatott telt keblei. Olaj a tűzre látványa, de az édes érintése nem hagyja lenyugodni bennem a háborgó tengert. A szavai egyszerűen úgy simogatják a már romlott felem, hogy a gyorsan felépített utolsó védőbástya összedől. Mivé lettem? Vegas sötét ereje bekúszott teljesen a bőrön alá, s ahogy egy ideje itt élek mostanra már szimbiózisban élek vele. Igen, ez vagyok én. Yu a sötét, aki jelenleg most fogja megfektetni az egyik szép barátját. Hogy ezzel mit okozok neki? Egyelőre bele sem akarok gondolni, de remélem, némileg változik a szépségével kapcsolatos nézete. Irtó dögös, s hiába nincsenek annyira nagy keblei, a maga nemében tökéletes. Hozzá illik, meg az alkatához. Szóval végleg eldőlt, hogy nagyon is akarom, és itt fogjuk megtenni. Vagyis nem!
-Teljesen rád vagyok gerjedve. De mi lenne, ha elmennénk oda? – Mutatok a parton egy teljesen kieső részhez, ahol kutya sem jár. Közben nem tehetek róla, de magamhoz vonom az altestét, hogy odalenn találkozzanak egymással.
-Ússz oda, én meg sokkolom az embereket a cuccainknál. De utána. – Meg fog történni a szeretkezés. Képtelen vagyok csillapítani a vágyam. Hogy teljesen biztosítsam róla, hogy nem gondolom meg magam, akkor egy hosszú csókkal kedveskedek számára.
-Ott találkozunk. – Fogtam meg a helyes hátsóját. A férfiasságom kikívánkozik a helyéről, mert ott szűk a tér. Itt vagyok egy dögös nővel, akit mindennél jobban kívánok. Magamévá szeretném tenni, s cseppet sem érdekel, hogy ha elromlik a barátságunk. Vagy éppen most leszünk szex barátok, akik olykor egymással szeretkeznek, mert jó érzés?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 8:07 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vonz. De kit ne vonzana? Ha itt a parton megkérdeznék öt lányt, négy tuti azt mondaná, hogy dögös. A maradék egy pedig vagy vak, vagy leszbikus. Vagy csak szimplán hülye. De ő a barátom. Mégsem tekinthetek el attól a ténytől, hogy igenis megfordult már a fejemben, hogy milyen lehet vele. De mindig is úgy hittem, hogy így az egészséges. Vagy csak én vagyok beteg. a legtöbb ember nem így néz a barátjára de ha egyszer nőből vagyok? Ahogy megérint, eddig csak jóleső érzés volt, de ma valahogy hagyok mindent, ahogy hozzám ért, hagyom azt is, hogy magához húzzon a vízben. Ez nem csak Vegas hatása. Ezt talán annak a piszkos kis másik életnek is betudom. Hiába szexelek azokkal a barmokkal, ha egyik sem tud gyengéd lenni. És ráadásul még panaszkodnak, hogy az asszony nem kefél velük. Legszívesebben a szemükbe mondanám, hogy ilyen teljesítménnyel ne is csodálkozzanak. Nekem csak munka. Így semmi jogom beleszólni, csak beveszem a bogyóim, iszok pár pohárkával, és máris nincs szégyenérzet. Néha nem is emlékszem rájuk.
- Nem fogok kimenni a partra - suttogom, ahogy megint összeér a testünk, és szinte alig hallom a saját hangom. Kezem ismét a mellkasára kerül, és enyhe pír önt el. Az egész testem enyhe bizsergés uralja, és nem tudom eldönteni, hogy ez most az alkohol a droggal vegyülve, vagy az, amit Yu vált ki belőlem. Mikor megcsókol, éhesen csókolom vissza, és folytatásért könyörögnek némán, és ő egyből el akar menni, én pedig megragadom a kezét, és magamhoz húzom a vízben. - Nem akarok kimenni, ne hagyj itt - kérem könyörgőn, és bátran a nyakára fonom kezem, hogy ismét megcsókolhassam. Lágyan ingerlem, miközben eszembe jut, hogy még most kellene abba hagyni. Nem tudom, milyen fényt vet ez rám, hiszen ő egy barátom. Mi lesz, ha ezek után elfordul tőlem?
 
a hozzászólás Yu-nak készült, 458 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 8:41 pm

Mikor meghallom, hogy nem akar kimenni a partra, hanem itt szeretne lenni velem. Olyan édesen mondja ki, hogy nem tudok ellenállni neki. Elönti a halvány pír, amit vagy álcaként vesz fel magára, vagy a helyzet miatt pirul bele. Nincs menekvés ebből a helyzetből, sőt felesleges menekülni. Mikor visszacsókol, akkor tovább csókolom forrón az ajkait. Kívánom még az ajkait, így hozzálátok szórakozni. Néha áttolom a nyelvem a szájába, hogy nyelveink összeérjenek egymással, s ne csak az ajkaink. Néha majd megfulladok. A testem egyre inkább felforrósodik, s átveszi a vezető szerepet az izgalom és a vágy. Mikor végre elválik az ajkam az övétől, addigra a kezeim simogatják a testét. Először csak az oldalát és a hátsóját, s néha egészen a combjáig lenyúlok.
-Nem megyek, ki. Itt fogjuk csinálni, ha ez a vágyad Hope. Itt és máshol. – Ez az utolsó két szó barátságunk újabb és ismeretlen fejezetéről fog szólni. Azonban még mielőtt teljesen belemerülnék a gondolataimba, akkor a csókjára válaszolok. Elkapom mindkét combját, hogy minden erőlködés nélkül megemeljem őt. Érezheti, hogy a vékony izmos karokban megvan az erő. A combjáról a két kéz átsiklik finoman a hátsóra.
-Ma nálam kell aludj, szeretnélek jobban megismerni. – Mondom neki szenvtelen hangon. Pontosan nem őt, hanem a testének minden egyes titkos zugát. Mikor az újabb csókcsata befejeződik, akkor kicsit kintebb megyünk, de mégis távol maradunk mindenkitől. A derekamig ér a víz. Odahajolok a nyakához, majd lágy puszikkal kényeztetem. Letérek a kebleihez.
-Kérlek, vedd le a melltartód. – Ha megteszi a kedvemért, akkor az ajkaimmal lecsapok rájuk. Mohón, tele érzéki gyengédséggel támadom le a telt idomait, ami leginkább harapás és nyalogatás. A helyzet miatt nem tudom  megcsókolni a hasát vagy a szentélyét. Ettől felsóhajtok.
-Gyönyörű nővé lettél két év alatt. Akkor sem voltál semmi, de most már egyenesen nem tudnék úgy elmenni melletted, hogy ne a szex jusson az eszembe. – Szökik ki ajkaimon a véleményem és egyben bókom, amely mély hódolatom jele. Végül csak leteszem őt a két lábára, hogy megfordítsam. Nekisimulok a hátának, majd átölelem őt. Ezután a bal kezem becsúszik a bugyijába és hozzáérek a szentélyéhez. Finoman kezdem kényeztetni, miközben puszikat küldöm az arcára, majd a nyakára. Ha olykor igényli a csókot, hát megkapja. Kis idő múltán betolom egy ujjam, hogy előkészítsem őt valami vastagabbra.
-A barátságunk ezentúl szex barátság.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:24 am




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mikor megismertem, már akkor vonzónak találtam, de akkor még nem voltam olyan idegállapotban, hogy ezt tudatosan is elismerjem. Akkor kerestem a kiutam, mert az akkori nyugtatóim semmit sem értek. Te jó ég, már két éve annak? Azóta szinte kész férfi lett, vagyis nem csak azt a bolond pasit látom benne, akivel lehet bohóckodni, és csipkelődni. Félreértés ne essék, nem vagyok szerelmes. Ugyan? Az sosem jön el, ameddig Tim emlékéhez ragaszkodom görcsösen, pusztán el akarom engedni magam. Szórakozni, és nem gondolni a holnapra. Nem vállalni felelősséget a tetteimért, mert az nagyon megy. Csak élvezem a pillanat hevét, ami elragadott, és éhesen, szinte remegő vágyakozással várom a csókját, a nyelvét a nyelvemhez érni, hogy táncba kezdhessenek. Csábít, mint a méhet a méz. Egyszerre édes és keserű, s ez mosolyt csal az arcomra. Ahogy megemel, a derekára fonom a lábaimat, hogy megtartsam magam, és érezhessem a férfiasságát, mely ki akar törni. Halk sóhajok szakadnak fel belőlem, mégiscsak a parton vagyunk.
- Itt, nálad, a csillagos ég alatt. Rendben - incselkedem, miközben kijjebb kerülünk. A nyakam mindig is érzékeny pont volt és a hideg futkos a hátamon ajka minden egyes érintésére. - Bolond vagy? Akkor minek jöttünk kijjebb? - nem veszem le a melltartót, hanem elválok tőle, elmerülve a vízbe, de közben megfogom a kezét, és magammal húzom, hogy rám dőljön, de a víz úgyis felfogja a súlyunkat így reményeim szerint át tudom karolni a nyakát, hogy ismét csókolhassam őt miközben egyik kezem végigsiklik a hátán, egyenesen a nadrágja széléig hogy elérjem végül a férfiasságát és kezemmel lágyan izgassam őt.
- Ugyan már, ne bókolj, nem vagyok gyönyörű... - mosolygok bele a csókba, és igyekszem ösztönözni erre a pozícióra, hogy így csak a fejünk látszódjon ki. Ha tényleg haza akar vinni, akkor lesz még alkalom többre, és vágyom is rá. Nem érdekel, hogy milyen következményekkel jár, élvezni akarom. Olyan rég nem ért így hozzám senki.
- Évek óta te vagy az első, aki ilyen érzékien érint, kérlek... - kérlelem, bár nem tudom, mire. Mindenre. a csókjaira, hogy ott lenn is érintsen, hogy gyengéd legyen velem. Mindegy, csak legyen törődő. Egy halk sóhaj szakad fel a torkomból, mielőtt ismét megcsókolom.
 
a hozzászólás Yu-nak készült, 458 szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 10:15 am

Külön helyzet az egész, de én egyáltalán nem tiltakozom ellene. Úgy tűnik, hogy nálam valami történt, de egyelőre nem tudom nevén nevezni a dolgot. Ahogy itt vagyok Hope-al, csak mocskosnak érzem magam, ám cseppet sem vált ki belőlem negatív érzékesek. Inkább kellemes melegséggel tölt el. Ijesztő ez az új érzés. A csinos combjait a derekam köré rakja, de nem mondok semmit. Férfiasságomnak hely kell, vagy legalábbis jó lenne egy másik hely neki, ami nem ennyire szűk.
-Még nem csillagos az ég, de ha addig akarsz szexelni velem. Nem mondok neked ellen. – Mondom neki pimasz mosollyal az arcomon, miközben kijjebb érünk. Nem akarja levenni a melltartóját, akkor kicsit elhúzom a szájam szélét. Szerettem volna, ha feltárja nekem a teljes szépségét. Ami késik, az nem múlik, gondolom én biztosan láthatom majd egyszer teljesen meztelenül.
-Jó, ha nem akarod levenni, akkor máskorra marad. Majd visszamegyünk, mikor a forró barlangodban leszek. – Súgom bele a fülébe, aztán hagyom, hogy azt tegye, amit szeretne.  Érdekes pozíciót választ az előjátékhoz, s segítek neki. Kissé fura rádűlni, hozzásimulni. Ha elesünk, akkor nyelünk vizet, aminek nem igazán örülnék. Érzem, hogy elkezd ingerelni a testem egyes pontjait, aztán odalenn. A pozícióból adódóan lassan elkezdem, cirógatja minden pontját, hol a combja belső felét érintem és simogatom, hol pedig kettőnk közé furakodva rámarkolok a tenyérnyi nagyságú telt idomaira. Ajkam a nyakát és a száját kényezteti.
-Én csak azt mondom, amit látok és érzek jelenleg. – Ez a pozíció elég fárasztó számomra, így kiegyenesedem és magammal húzom. Másik részről tovább ne tudom türtőztetni magam. Visszahúzom őt beljebb , ahol csak a fejem látszik ki. Lejjebb tolom a nadrágom, hogy végre kiszabaduljon börtönéből. Újra megemelem Hope-ot, aztán mikor a derekam köré rendezné a lábát, akkor szimplán félretolom alsó ruhadarabját. Finoman engem rá a férfiasságomra, aztán finoman ráejtem a végén, hogy tövig elmerüljön bennem. Felnyögök a forró barlangjától, hiszen most vagyok először benne.
-Huh, mint valami mesében lennék. – Mondom, de fogalmam sincs miért. Hagyom, hogy megszokja a kellemes méretemet, ami nem túl nagy, de nem is kicsi. Pont megfelelő. Mikor eleget tétlenkedtem, akkor elkezdem emelgetni lágyan, hogy fel-le csúszkáljon a kéjdorongomon. Csókolózni kezdek vele, de hosszadalmasan. Mikor szünetet tartunk, akkor megint megszólalok.
-Most csak bennem van az a érzés, hogy többször kellene dugnunk egymással?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 12:57 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem hittem volna, hogy Yu tényleg kíván engem, hogy akar, és folytatja, amit elkezdtünk. Érintései egyszerre ráznak ki, és tüzelnek fel. Egyszerre érzek forróságot, és fázom. Pedig a nap úgy éget, mintha egy sütőben lennénk, a víz lehűt. Vágyom az érintésére, arra, hogy gyengéd legyen, arra, hogy még ha hazugság is ez az egész, kimondja, hogy szép vagyok. Hogy megérintsen gyengéden, azon a pontomon, ahol most mintha ő lenne az első. Légvételem egyre szaporább, és nem tudok uralkodni magamon, néha egy nyögés is felszabadul, így jelezvén, hogy az, amit csinál tökéletes, és hogy még senki nem tett ilyet velem. Vagy ha igen, akkor nagyon rég volt benne részem.
- Minden vágyam, hogy bennem... legyél - elakadok. Ismét felnyögök. Testem minden egyes porcikája vágyik arra, hogy magában érezhesse Yu férfiasságát, amit eddig csak kezeimmel cirógattam. Sajnos más kényeztetésre nincs most lehetőségem, csak élvezem, amit tesz, és hagyom, hogy irányítson. Észre sem veszem, hogy beljebb megyünk, ismét csak ösztönösen fonom dereka köré a lábaimat, hagyom, hogy finoman érintsen, ahogy a bugyimat félrehúzza, és ahogy magamba fogadom, aprót nyögök, miközben pulzusom már az egekben, és légvételem olyan rendezetlen és szapora, mint szívem dobbanásai. Hallom, hogy beszél, de nem fogom fel az értelmét, mintha egy másik világban lennék, mintha kezdeném elveszteni a fejem. Egyre többször nyögök fel, és csípőm önként mozogni kezd hogy teljesen magamba fogadhassam őt. Ajkaira tapadok, és csak csókolom őt, nyelvemmel az övét ingerlem. - Akarlak, egész éjszakára... Kérlek - nyöszörgöm kéjes hangon, miközben érzem, hogy egyre jobban taszít a gyönyör felé, enyhén rászorítok a férfiasságára hüvelyem izmaival, hogy ezzel fokozzam benne a vágyat. Ismét az ajkaira csapok le, nem akarok túl hangos lenni, mert hosszú idő óta először érzem magam ilyen közel ahhoz a bizonyos orgazmushoz, amit eddig olyan szépen színleltem. Most nem színlelek. Csak át akarom adni magam neki, hogy utána elvigyen magához, hogy ismét folytassuk ezt az egészet, hogy újra és újra magáévá tegyen, semmit nem akarok jobban. Azt hiszem elment az eszem...
 
a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 2:18 pm

Nem szoktam viccelni, ha ilyen dolgokról van szó. Miért pont most hazudnék neki? Egyáltalán nem hazudok, s ez leolvasható az arcomról. Az a legfurább az egészben, hogy nagyon élvezem, hogy magáévá tehetem Hope-ot, aki ráadásul, nem hogy nem ellenzi, de mindennél jobban akar engem. Szépségével kapcsolatosan pedig szintén nincs kedvem hazudni, mert barátok vagyunk, és nem fogom őt hazudságokba ringatni. Minden szavam komoly, ezt fel kell ismernie. Hallom a nyögéseiből, hogy kíván mindennél jobban és nem játssza meg magát ő sem. Talán mindig is erre a pillanatra vártunk mindketten? Hogy én alaposan ellássam a baját? Hihetetlen vagyok, hogy mennyire be vagyok indulva rá. Eddig bírtuk türtőztetni magunkat, ami valami égi csoda. A szavai olaj a tűzre, mert egyértelmű bizonyíték arra, hogy ez nem csak álom és nem csak én akarom, hogy megtörténjen a szeretkezés. Magába fogad, aztán nem marad más, hogy a gyönyör felé repítsem. Mozogni kezd, amihez csatlakozok én is a kezemmel és az altestemmel. Ügyesen felveszem a ritmusát, hogy összekapcsolódjunk teljesen. Hihetetlen összhang van köztünk, ami talán a két év barátságnak köszönhető. Egyre jobban nyomom alulról, de továbbra is a minden elsöprő érzékiséggel. Megdolgozok rendesen a másik gyönyöréért és a sajátomért, de megéri. Nagyon megéri beruházni ebbe az esetbe. Hevesen csókolom az ajkait, Néha megállok, hogy egy-egy rakoncátlan tincset kikergessek az arca elől.
-Holnap dolgoznod kell? – Kérdezem, hogy érdeklődjek nála, hogy mi a programja a holnapi napra. Úgy érzem, hogy két év önmegtartóztatást kell pótolnunk, s legalább két-három napot végigszeretkezni vele.
-Ohh odalenn huncut vagy, hogy ilyen trükkökhöz folyamodsz. – Lihegem szaggatottan neki, miközben rákapcsolok megint. Repülünk a kéj birodalmában, hogy egyszer elérjük az orgazmus kapuját. Az idő telik én meg serényen dolgozok benne, mindenféle gond nélkül. Mikor nem bírom tovább, akkor előtte meg szólok.
-Remélem nem gond, hogy benned élvezek el. – Ezzel egyetemben pár lökés után hörögve élvezek belé. Megtartom kezemmel így is. Mikor kitisztul előttem a kép, akkor leemelem magamról. Megigazítom a bugyiját, és rajtam a nadrágot. Megcsókolom az ajkait.
-Jössz velem, haza? – Nem teszem hozzá, hogy folytassuk a szeretkezésünket, mert ez annyira nyilvánvaló.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 3:31 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
A kezdeti zavartságom rég elmúlt, helyét átvette a vágy, és az egyre sokasodó nyögéseim zaja. Élvezem ezt az egész kis játékot, és a parton az emberek csak adnak egy plusz adrenalinlöketet, amitől nem bírok magammal. Szinte már érzem az egyre közeledő orgazmust, ahogy hullámokban önt el az a bizonyos bizsergés, ami ívbe feszíti hátam, és hátraszegem a fejem. Szemeimet lehunyom, és átadom magam az érzéseknek, amik szinte szétfeszítenek. Ajkaimba harapok, hogy elfojtsak egy nyögést, ami hangosabb lett volna, mint az eddigiek. Nem bírom tovább, és nem is akarom visszafogni magam. Yu nyakába kapaszkodom, és bár hallom, amit mond képtelen lennék most bármit is kinyögni neki. Csak bólogatok, és helyeslésemet kifejezve ringatom a csípőm, érezni akarom, hogy bennem élvez el, miközben kiszalad egy nyögés ajkaimon. Csak nehezen tudom rendezni a légvételemet a gyönyör után, amit nekem okozott. Csak rádőlök a mellkasára, és pihegek, mint aki lefutott egy maratont. De a vágyakozás nem akar elmúlni. Érzem, hogy lent egyszer egy-egy lüktetés adja tudtomra, hogy jobban vágyom rá, mint mikor elkezdtük.
- Megyek, de itt a kocsim... - biccentek a fejemmel a bár felé, és ha arra néz, láthatja a kis Volvo S40-est bordó színben tündökölni. Hangom még mindig rekedt, és nehezen válok el tőle, hogy alámerülve a hajam is vizes legyen. Ki tudom mosni magam, de ha felmegyek hozzá, tuti, hogy le fogok zuhanyozni, és ki tudja, talán még a hátam is megmossa.
- Na most mit gondolhatnak rólunk? - nevetek fel, mikor visszaúszom hozzá és a fejemmel a kinti pár ember felé biccentek még mindig mosolyogva. Nincs bennem szégyenérzet amiatt, hogy megkívántam egy baráttal a szexet. Csak nem akarok kötődni. De nem is tudnék. Most még biztosan nem. Ismét egész közel megyek hozzá, majd játékos puszit nyomok az arcára. - Ha megígéred, hogy jófiú leszel, akkor vezetheted is a kis ócska taligámat - még a férjemé volt. Nem akarok megválni tőle. Kényelmes és strapabíró. - Na jössz Vagy egyedül menjek fel hozzád? - csipkelődök, és elindulok kifelé. Ha mázlim van, akkor ő lemarad, én pedig addig magamra kapom a ruhát, ami előtte rajtam volt. A felső átázik, de nem érdekel, úgyis megszárad. Cigit kutatok, miközben észrevétlenül egy bogyó is a kezembe akad, és még mielőtt Yu kiérne, már le is nyelem, és így csak annyit láthat, hogy rágyújtok a jóleső szex után. A táskám a vállamra kapom, és csak a férfire várok, hogy menjünk.
 
a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 4:29 pm

Észreveszem, hogy kezdeti zavarsága elmúlik, majd teljesen átadja magát nekem. Ez pedig örömmel tölt el engem. Hangosan nyögdécsel, ami a férfiasságomra nagyon jólesően hat, mert ettől csak még keményebbé válok. Érzem, hogy ennyire még nem voltam merev egy nőtől. Nagyon szépen ívbe feszül minden lökésemnél, ami igazán művészi. Ha elég sokat szexelek vele, akkor megajándékozom őt egy képpel, hogy éppen milyenek vagyunk. Egy kép, hogy miként látom az egészet, meg az ő drága lényét. Nem tud megszólalni, de nem kell kimondania semmit, csak lökök rajta mindig. Mikor ő szintén elélvez utánam, akkor hagyom, hogy kicsit pihenjen a mellkasomon. A köztünk levő kapcsolat mit sem változott, csak egy kisebb érdekesség került bele. Ha megkívánjuk egymást, akkor szexelni fogunk, s nem fogunk ellen mondani a másiknak. Arról fogalmam sincs, hogy ő hogyan fogja fel ezt a megtörtént dolgot köztünk. Ez csak szex, amit két éve gyűjtögetünk a másik számára. Visszaemlékezek bizonyos múltbéli eseményekre, s azt kell mondjam, hogy jobb így, hogy nem kapkodtam el.
-Szóval autóval vagy. – Mondom neki mosollyal, miközben tovább simogatom, hogy ezzel jelezzem, vele vagyok. –nem fogom ezután elhagyni, sőt ez a szex dolog, ha mondatom jobban összekapcsol minket. Adok neki még egy csókot. Mikor a másik felteszi a kérdését, akkor csak nevetek.
-Szerintem biztosan sejtik, hogy mi történt azok után, hogy álló férfiassággal mentem be vele a vízbe. – Belesimítok az arcába, mert érzem, ettől kellemes érzéseket ébresztek benne. Kicsit elgondolkozok, aztán végül a szavai rángatnak vissza a valóságba. Kicsit leragadhattam, ha kérdéssel invitál. Megrázom a fejem, aztán válaszolok neki.
-Megyek! – Szólok határozottan, aztán ha kiértünk a partra, akkor gyorsan összeszedelőzködünk és megyünk az autójához. Bepakolunk, majd hátrahagyjuk a homokos partot. Mikor megérkezünk a lakásomhoz, akkor felcipekedek, majd kinyitom az ajtót.
-Hangszigetelt a lakás, hogy tudjak dolgozni. – Szólok hozzá, aztán amit nem ittunk meg kinn a melegben, azt berako ma hűtőbe. Előhúzok egy márkás hűs ivólevet, és megkínálom vele. Magamnak szintén töltök, aztán iszok. Jólesik így szex után, azonban kezd férfiasságom éledezni.
-Szeretkezés a fürdőszobámban?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 7:13 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem kéne ittasan és drogosan vezetnem, de ha ezt betartanám, akkor soha nem vezetnék. Mégis rendesen uralom a kocsit ahogy kell. Nem siklik ki a kezeim közül az irányítás. Csak átadom magam a vezetés örömének. A bőr ülésnek, és a légkondinak. Szinte észre sem veszem, hogy megérkezünk, és persze hagyom, hogy Yu felcipekedjen, bár a táskámat viszem én. Abból alább nem adok. Rég jártam itt, és ismét alaposan körbe nézek, holott egész máson jár az agyam. Végigmérem a férfit, aki közben a hűtőnél matat, és nem tagadom, hogy alaposan végigmérem a hátsó felét is. Igazán tetszetős. Vajon melyik hölgy tud ellenállni ennek? Jó biztos van, de az mint már mondtam, bolond. Valami vonz abban, hogy nem olyan származású, mint én.
- Ha a legjobb barátod alkoholmentessel kínál, akkor tégy róla, hogy legyen benne alkohol - vodka van nálam. Töltök is egy keveset - na jó, sokat - az ivólébe, amitől elfogadhatóvá válik. Imádom, ahogy az alkohol felforrósítja a torkom. Egyszerűen nem tudok ellenállni a kísértésnek. A pultra támaszkodom, miközben elnézek a mosogató irányába, és hogy tereljem a témát, megszólalok. - Később ott is... De ugye nem mosogatni hívtál át? - nevetem el magam, majd ismét iszom. A kezemben egy szál meggyújtatlan cigaretta, és érzem, hogy nem bírok a véremmel. A zenelejátszójához megyek. Túl nagy a csend. Bekapcsolom, és keresek valami zenét, ami még táncolható is.
- Egyszer esküszöm, hogy írok neked zenéket, hogy tudd mi is az - nevetek, miután ismét szembe fordulok vele. Direkt kelletem magam. A pultra teszem a cigit, amit meg sem gyújtottam, és a kevert italomba kortyolok, miközben a csípőm a zene ütemére ring lágyan, kissé erotikusan.
- Rögtönzött buli? - fel vagyok pörögve. A kezét ragadom meg, majd a nappali felé rángatom finoman, hogy ismét táncolni kezdhessek. Néha beletúrok a hajamba, majd közelebb kerülök hozzá, egészen testközelbe, majd megfordulok, és ismét csábítóan, és izgatóan riszálom a csípőmet körkörös mozdulatokkal, hogy hátsó felem az ő férfiasságához érjen. Lemegyek egészen guggoló helyzetbe, majd megfordulok, és csak úgy emelkedek föl, miközben a melleim ruhán keresztül férfiasságának simulnak egy rövid időre. Mikor felállok, kissé megbotlom.
- Hoppá, kijöttem a formámból - nevetek, majd iszom még egy kortyot, végül magamhoz húzom a férfit, és következő szavaimat az ajkainak szánom suttogva. Nem vagyok szemérmes. - Még mindig akarod, vagy már letettél róla? - nyelvem hegyével incselkedve nyalom meg szájának finom vonalát. Vágyom rá, és érzem, hogy már a szex gondolata Yu-val is felcsigáz. De nem akarom rávetni magam egyből. Most nem az olcsó ribanc vagyok, de ezt nehéz elfelejtenem...
 
a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 8:25 pm

Fogalmam sincs, hogy ittas és ráadásul be van drogozva. Akkor semmiképpen nem engedném vezetni, hanem helyette én vezetném az autóját. Csendben vagyok, mert visszaidézem magamban azokat a csodálatos pillanatokat, amit a vízben csináltunk. Amint megérkezünk hozzánk, akkor a férfiasságom újra érdeklődést kezd mutatni felé. Ágaskodik, de egyelőre csak feszíti a nadrágom. Én cipekedek felfelé, de nem érzem meg a súlyt, hála az edzettségemnek. Mikor benn vagyunk, akkor pakolok be a hűtőbe, miközben fogalmam sincs, hogy ő hátulról bámulja a formás férfias hátsóm. Mikor végzek, akkor fordulok felé.
-Micsoda? Ezt még sosem hallottam. Én csak szerettem volna, ha nem lennél elbódulva, miközben megdugom a vadító tested. – Nyílt lappal játszom, ráadásul fenntartom azt a véleményt, hogy a kicsi mellei ellenére is dögösen néz ki. Kissé furán viselkedik. Mintha fel lenne pörögve, ami talán az idegességéből, vagy túlzott izgatottságából fakad. Mikor válaszol, hogy a zuhanyzóban szívesen szexelne velem, akkor somolygok felé. Biztosan eljön az a pillanat.
-Nem azért jöttél át. – Nem értem, hogy miért mond ilyeneket. Végig figyelemmel kisérem a mozdulatait. Nem foglalkozik egy darabig a megjegyzései, csak hagyom, hogy magával ragadjon ebbe a rögtönzött buliba. Az erotikus tánca teljesen megőrjít. Mikor felteszi az utolsó kérdését, akkor egyszerűen csak lesmárolom ott helyben, miközben magamhoz vonom. Érezheti, hogy a nadrágomban a férfiasság megint ágaskodik szerencsére. Most gyorsan túl akarok esni a vetkőzés részen, így egymás után szabadítom meg az öltözetétől. Nem hagyok rajta semmit.
-Csodás vagy. – Mondom elismerően, aztán lekapom magamról a sok felesleges göncöt. Mikor ágaskodó hímtaggal, ráadásul meztelenül állok előtte, akkor azt mondom.
-Hol szeretnéd csinálni? – Odamegyek hozzá, hogy a forró testemmel öleljem át. Férfiasságom nekiszorul a hasának, majd felhördülök.
-Én komolyan gondoltam a dugást veled, de nem csak mára. Mindenhol, ahol megkívánjuk egymást. Szóval erre készülj fel rá. – Csókolom az ajkait, aztán megkezdődik az érzéki simogatás. Hátát, oldalát és a hátsóját érintem, aztán az arcát és a kebleit. Kíváncsian csúszok le lába közé, amit izgatni kezdek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:38 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nyugi, nem leszek elbódulva, csak ki kell engednem a fáradt gőzt - sóhajtok, majd lassan kortyolok csak. Nem akarom megsértni, de innom kell, mert ha nem teszem, ha egy minimálisat nem iszom, akkor feszült leszek. Nem tehetek róla, ez így van lassan két éve. Na jó csak másfél. Inkább terelek. Zenét keresek, táncot lejtek, és lassan szabadulok meg a ruhadarabjaimtól, kivéve a fürdőruhától. Azt meghagyom Yunak. Hadd szenvedjen vele. Nem akarok egyből meztelen lenni előtte, de el tudja érni, hogy azzá tegyen.
- Hogy hol? Mindenhol. A házad minden egyes pontján, ahol engeded - ahogy levetkőztet, ahogy megcsókol, már nem fontos semmi más, csak az, hogy kielégítsem azt a szűnni nem akaró vágyat, ami bennem uralkodik. NEm bírok magammal. Meztelen testemet neki nyomom még jobban, már ha ez lehetséges, és az ajkait akarom. Éhesen falom, és nyelvemmel ismét ingerlem a nyelvét, majd hagyom, hogy elszakadjon tőlem.
- Én nem dugni akarok veled. Hanem szeretkezni... Dugni unalmas. Gyengédségre vágyom, amit te adtál nekem. Tudom, hogy képes vagy többre is - a szavaim végül elhalkulnak. Hagyom, hogy érintsen mindenhol, mert erre vágyom. Halk sóhajok szakadnak fel belőlem, egy-egy nyögéssel tarkítva, miközben a kanapé felé oldalazok. A poharamat félúton valahol elhagytam, de nem érdekel. Csak az ajkait kényeztetem, és önző módon a gyengédségére vágyom, hogy kényeztessen, és ha megkapom, igen hálás tudok lenni.
- Kérlek, ne hagyd abba, akarom - suttogom, ahogy elterülök a kanapéján, húzom magamra, de hagyom, hogy irányítson. Közben én sem vagyok rest, és a hátát simítom, a hasát, és egy pillanatra érintem a férfiasságát incselkedőn, jelezve, hogy ennek még lesz folytatása a nap és az est folyamán...
 
a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 10:12 pm

-Rendben. Ha azt mondod nekem, hogy nem leszel elbódulva teljesen, akkor hiszek neked Hope. – Mondom neki válaszként, miközben elnézem, ahogy sóhajt és kortyol az italból. Nem tudom, mivel küszködik olykor; de ha most szeretne kikapcsolódni, akkor megteszem neki ezt a szívességet, ám nem csak a mai nap. Zenét keres, aztán táncot lejt nekem, de a fürdőruhái rajta maradnak. Mikor befejezi a műsort, akkor odalépek hozzá, hogy gyengéden kényeztessem a kezemmel, közben vetkőztessem lefelé. Anyaszült meztelenül akarom látni, hogy minden gátat ezennel leromboljak közöttünk. Nincs visszaút, s nem táncolhat vissza belőle. Mikor válaszol nekem, akkor a férfiasságom megrezzen ezektől a szavaktól.
-Akkor úgy lesz, de kicsit nagy a rendetlenség nálam. Remélem nem zavar téged, a művészi szétszórtság.- Mikor én szintén meztelenné válok, akkor ő hozzám nyomódik. Felsóhajtok a kellemes érzéstől, ami leginkább Hope-nak szól. Egy csinos nő meztelenül, aki ráadásul a barátom. Ahogy éhesen falja az ajkaim, akkor úgy én válaszolok neki a saját érzéki mohóságommal. Mikor világosan elmondja, hogy mit akar tőlem, akkor próbálom a vadságom az uralmam alá vonni. Nem csinálok semmit, csak gyönyörködök a testében.
-Minden tudásom be fogom vetni, hogy neked jó legyen.- Ígérem meg neki. Elkezdem a testét becézni, amit sóhajokkal és néha nyögésekkel hálál meg. Oldalazunk a kanapé felé, és lassan megérkezünk oda. Finoman lefekszik én meg lazán ráterülök. Férfiasságom nekisimítom a szentélyéhez, amit elkezdek dörzsölni. Érezheti a merev tagom és annak minden centijét. Lejjebb ereszkedem, hogy a testeink apró érintkezésével fokozzam az izgalmát. Beleturok a hajába,s végigsimítok az állán és az arcán. Hosszú rendes csókot nyomok az ajkára. Bal kezemmel támaszkodom, míg a jobbal simogatom a tarkóját, s a nyakát.
-Még mindig őrülten kívánlak.- Ejtem ki az ajkaimon, aztán úgy vélem itt az idő, hogy harapdálásommal feltérképezzem őt. A nyakánál kezdem apró puszikkal, amibe vegyül pár vadabb harapdálás. Érzékiséggel teszem. Haladok tovább a vállához, ahol meg merem tenni, hogy kicsit erősebben harapok bele. Csókokkal folytatom az utam a kebleihez, amit birtokba veszek. Nyalom falom, mint ha a világ legszebb keblei lennének. Mikor a két halmot kellő kéjkínzásnak tettem ki, akkor jön a hasa. Nyelvemmel rajzolok rá érdekes mintákat, hogy a végén perzselő puszival semmisítsem meg. Nem tudok leállni, s végül leérek a lába közé, amit először megérintek, aztán megnyalok. Végül a nyalásnál maradok, meg az apró csókoknál. Így kezdem ingerelni odalenn,a bal kezemmel átkarolom lágyan az egyik combját, míg a jobbal fenn kalandozok a telt kebleinél. A megduzzadt feszes kebleit markolom érzékien, simogatom a mellbimbóit. Nyelvem játéka kicsit gyorsabbá válik. Mikor a nyelvem elfárad, akkor helyette két ujjam tolom be a szentélyébe. Ujjazom lassan és tágítom folyamatosan, hogy később könnyedén beférjek. Mikor eleget szórakoztam, akkor kiveszem a kezem a szentélyéből, aztán fura módon odarakom az ajkaihoz.
-Hope, szeretném, ha kicsit tőrödnél velem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 7:38 am




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha ma megkérdeznék, hogy minden vágyam teljesült-e, azt felelném, hogy a mai nap vágyai igen. Sokszor elképzeltem az utóbbi időben Yu-val a szexet, talán ezért sem kerestem fel. Úgy gondoltam, hogy ő az a fajta srác, aki nem mozdulna rá egy barátra, vagy elutasítana, ha én ezt tenném, de nem így lett. Akkor vesztettem el az eszem, amikor még a parton gyengéd masszázst kaptam, és onnantól már nem volt megállás. Valami felszabadult bennem, és nem akar mást, csak a kéjes nyögések között elveszni, miközben egyre közelebb ér a gyönyör felé. az igazi, nem eljátszott orgazmus felé, amit Yu elért nálam a vízben.
- Nem a kupi érdekel, hanem te -   mosolyodom el, majd ismét megcsókolom. Hangom elhalkul, és csak a testére akarok koncentrálni. Hogy a bőrünk összeérjen. Ahogy most is. Átadom a testem minden egyes apró porcikáját a vágynak, és hagyom, hogy Yu kényeztessen, hogy érezzem az ajkai nyomát, ahogy a testem perzselik és bizsergetik. Erre mind szükségem van. Érzem a kéjes forró leheletemet a mellkasomon, ahogy kicsit felemelem a fejem, hogy lássam Yu-t. Ahogy a szavai elérnek hozzám, egy nyögés szakad fel a torkomból, hiszen ezeket a szavakat most el is hiszem. Ez nem munka, ez jóleső szórakozás. Itt nekem is jogom van mindenhez, amihez a másiknak is. Nem csak szétteszem, és 20 perc múlva a múlté minden. Nehéz felfognom, hogy Yu kíván engem, de még mindig beleremeg a testem a gondolatba is.
Mindegy egyes apró porcikám mintha külön életre kelne csókjai nyomán, é érzem, ahogy az ölemet is égető forróság önti el. Ahogy a melleimet kényezteti, csípőm egyszer-egyszer megmoccan, hiszen nem bírok ezzel az érzéssel mozdulatlanul. Hangosabban nyögök fel, ahogy a hasamra tér át, míg két kezemmel a fejem fölé nyúlva markolom a párnát. A kéj magával ragad, és magam sem hiszem, hogy ismét a gyönyör felé taszít, amit nem is olyan rég érezhettem. Már el is felejtettem, milyen, mikor majd szétvet a vágy és megindul belőled valamiféle robbanásszerűen, hogy tested megfeszülve várja a beteljesedést, melyet orgazmusnak hívnak. Még alighogy elértem, és kiteljesedik egy hangosabb nyögésben, ő folytatja a játékot, és az ujjait is segítségül hívja, de nem járja, hogy csak én kapjak, és semmit sem adva várjam, hogy magamba fogadhassam őt. Ahogy felülök, az ujjait érzem ajkaimon, és eleinte csak finoman nyalom le, majd a számba veszem, mintha azt akarnám jelezni, hogy máshol is képes vagyok ilyenekre. Először ráülök, de úgy, hogy ne hatolhasson még belém. Az ajkaira tapadok, majd halk sóhajjal szakadok el egy pillanatra.
- Ahogy akarod, vágyom rá, hogy megtegyem, vágyom rád... -  mosolyodom el, miközben az arcélére lehelem apró csókjaim, és fenekem is az égnek áll. Ahogy lejjebb haladok tökéletes hasfalán, kezeimet magam után húzom, enyhén karistolva a bőrét, majd a belső combján húzom végig ujjaimat. Némelyik pasi szereti. Innen meg tudom szemlélni ágaskodó férfiasságát, miközben fél szemmel a Yu-ból kiváltott reakciókat figyelem. Először nyelvemet futtatom végig a nemi szerve felém közelebb eső felén, majd az ujjaimmal zongorázok végig gyengéden. Nem akarom elsietni. Szeretem húzni a percet, ameddig lehet, habár bennem is tombol a vágy. Apró csókokkal illetem férfiasságát, majd a makkhoz érve a nyelvem is ismét segítségemül hívom, végül nem tudok ellenállni. Ajkaim közé veszem meredező szerszámát, és eleinte apró fel-le mozgással izgatom, miközben kezemmel is rásegítek. Közben csípőm is lágy ringásba kezd, ahogy benne, úgy saját magamban is fokozom a vágyat. Ez egy kétélű fegyver. Az ő gyönyöre engem is ránt magával, és csak nyelvem és ajkam játéka a nemi szervén ébresztett rá, mennyire vágyom már rá. Abba is hagyom az előbbi műveletet, és testemmel finoman siklok végig az övén, egyenesen az ajkakig, hogy fölé hajolva suttoghassak.
- Mennyire vágysz rám? Mert nekem minden vágyam, hogy magamban érezhesselek -   nem bírok magammal. És ez látszik is. Két lábamat ismét átpakolom csípője fölött, és úgy mozgatom férfiassága fölött a csípőm, hogy súroljam őt. Hevesen sóhajtozok felette, és egy-egy halk nyögés is felszakad a torkomból, mikor végre ismét az ajkaira vetem magam.


a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 11:04 am

Ha tudnám, hogy ezzel a lépésemmel sokkal jobban magamhoz láncolom, akkor megfontolnám jobban. Ám ebben a pillanatban én sem vagyok józan, sőt teljesen természetesnek veszem, hogy ez megtörténik kettőnk között. Elvesztettem a fejem, mikor rám ült olyan hirtelen, aztán megláttam valamit benne. Nem tudom elmagyarázni, sőt megnevezni azt. Utána meg minden szépen haladt tovább a saját medrében. Szeretkeztünk a vízben, és jelenleg most megint ezt fogjuk csinálni. Meghallom a választ, hogy a kupi nem érdekli, ami teljesen megnyugtat. Szóval nem szerezek nála rossz pontot. Viszonzom a csókját, aztán megkezdődik a kényeztetés. Nem sietem el a dolgot, mert egész este csinálhatjuk, már ha jelenlegi szex istennőm is úgy akarja. Ez nagyon nem munka, amit én vele csinálok. Próbálom minél inkább elbájolni és magammal ragadni a becézgetésemmel. Nem tudom, hogy volt e már része ilyenben. Mikor hallom, hogy nemsokára elélvez tőlem, akkor természetesen nem állok le, csak pár pillanat erejére. Ujjaimmal folytatom az édes játékot. Az ajkainál a jelenet tökéletes, de csak percek múltán esik le nekem, hogy ezzel mit hivatott jelezni.
-Itt vagyok, vedd el, ami a tiéd. – Bíztatom őt, hogy nyugodtan tegye meg. Érzékeny vagyok a nők érintésére, s elég sok érzékeny zónám van. A kényeztetését behunyt szemmel várom, hogy jobban oda tudja összpontosítani mikor hozzám ér. A légzésem szaporább lesz, és semmit sem rejtek el előle. Tudja meg azt, hogy ha velem így bánik, az tökéletes. Felnyögök, mikor a férfiasságommal kezd foglalkozni, s mindaddig nyögök neki édesen, míg rá nem jön, hogy másik helyen jobb lenne. Tudtomra adja a szavaival, s én felnyögök. Elképzelem ahogy érzékien rajtam lovagol, aztán én hálából hátulról támadom be.
-Mindennél jobban vágyom rád. Szeretném, ha beleülnél. – Ennél egyértelműen nem tudom a tudomására hozni, hogy mit érzek ebben a szent pillanatban. Nem várt eseményként ér, mikor ezután elkezd kínozni. Nyögök, ahogy a nedves szentélyével ingerel. Kissé fájdalmas a helyzet, hogy nem lehetek benne. Minden vágyam elmerülni benne.  
-Hope, kérlek – Ejtem ki nyögve felé, amit tovább lépésnek foghat fel, vagy akár sürgetésnek. A férfiasságom nagyon feszül, s azt érzem, hogy nagyon merev vagyok. Beszélnék hozzá, de nem tudok. Ajkaimra veti magát, amit falni kezdek. Érzéki falás ez, fűszerezve apró ajakharapdálással, és játékos ráncigálással. De többet akarok belőle, így betolom a szájába a nyelvem, hogy az övével érintkezzek. Kezeim eddig tétlenek voltak, de most végigsimogatom a testét. Mikor szünetet tartunk, akkor mondom neki.
-Nem csak dögös vagy, hanem ultra jó az ágyban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 3:28 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hurrikánként dönt le magáról az érzés amit jelen helyzetben érzek. Olyan vágyak, és olyan érzések szabadultak fel Yu érintésére, amik létezéséről már régen letettem. Nem hittem, hogy valaha ismét ki tudja valaki csábítani belőlem az orgazmust, a nyögéseket, és a könyörgést, hogy akarom a másik testét jobban, mint valaha. Yu pedig pontosan ezt csinálja velem. Elcsábít. Felizgat. Magáévá tesz. Gyönyörűnek tart, én pedig hagyom, hadd tartson annak, aminek szeretne. Hiszen elvitt a csúcsig immár kétszer, és van egy olyan érzésem, hogy nem ez lesz az utolsó. Az érintései feltüzelnek, ahogy merev férfiasságának kényeztetése is olyan vágyakat ébreszt bennem, hogy nem bírok magammal. Mintha eddig csak aludtam volna, és felébrednék. Ez a tökéletes ébredés egy formája. Ahogy feljebb csúszok rajta, igyekszem lassan tenni, hogy érezhesse mereven ágaskodó mellbimbóimat, hogy fokozzam benne a vágyat, és ezzel magamban is. Szeretem látni az arcán, hogy vágyik rám. Élvezem, ahogy felnyög, ahogy légvétele szaporává és egyenetlenné válik amiatt, amit vele teszek. Nem véletlen húzom a percet, mert hallani akarom, ahogy vágyik rám, ahogy kimondja kéjtől elfúló hangon. Megrészegít, hogy ennyire akar engem, és én is ugyanúgy vágyom rá. Hogy nemi szerve végre bennem lehessen, hogy ismét elvigyen a csúcsra.
- Könyörögj még - kérem elfúló hangon, és nem értem, ő hogy bír még ilyen tisztén beszélni, mikor nagy erőfeszítés kell két sóhaj között, hogy ezt a két szót kimondjam, de már nem tudok tovább várni. Egyik kezemmel feltámaszkodom, a másikkal finoman érintem a férfiasságát majd így segítek, hogy magamba fogadhassam, hogy végre érezhessem a jóleső hideget végigszáguldani a gerincemen. Amint teljesen magamba fogadom felnyögök. Kezdem érezni azt az eszeveszett vágyat, amit eddig kontrollálni akartam, már nem megy. Csípőm lassú ringásba kezd, miközben próbálom uralni ívbe feszülő hátamat, felhúzom magamhoz, hogy ő is ülő helyzetbe kerüljön, és szavaira heves csókkal jutalmazom, mintha az egész férfit fel akarnám falni, olyan heves vagyok. Nem bírok a véremmel, és csípőm lágy ringása gyorsabbá válik. Sóhajaim elvésznek a nyögések között. Soha nem éltem át ennyiszer a kéj beteljesülését valakivel. Talán a hiány okozhatja, annak a hiánya, hogy valaki gyengéd legyen hozzám. Yu még kérdés nélkül is tudja, mire vágyom, mégis szükségességét érzem kimondani.
- Akarom, hogy hátulról kerülj belém, kérlek - most én könyörgöm neki, ahogy eddig ő tette nekem, de valamiért, vágyom rá, hogy hátulról fogadhassam magamba. Az más érzés, intenzívebb, és nagyobb az orgazmus is. És minden férfi szereti, ha hátulról teheti magáévá a kiszemelt hölgyet. Még nem kászálódom le róla, míg bele nem megy, csak a csípőm mozdulatai lassulnak, néha gyorsulnak, egyszer-egyszer rászorítok, hogy fokozzam benne a vágyat, majd mikor úgy érzem, szállok róla és a macskák kecsességével fordulok meg, majd négykézlábra ereszkedem, mint egy simogatást kérő kismacska, de most többre vágyom. Rá, és hogy így élvezzen belém, és hogy még tovább folytassuk ezt az egész élvezetekkel teli perceket. Képtelen vagyok betelni az érzéssel amit ad nekem, s miközben a felvett pozícióban várok rá, az egyik kezemmel saját magam kezdem izgatni a nőiességemet a szeme láttára, hogy ne várakoztasson sokáig. Saját érintésemre is elfog a vágy, és halk sóhaj szakad fel belőlem, és remélem nem vár sokáig, mégis az eltelt idő, míg nem érzem őt magamban, szinte kínzó lassúsággal telnek el...


a hozzászólás Yu-nak készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik

 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 4:38 pm

Nincs egyedül Hope, azzal a ténnyel, hogy varázslatosan jól szeretkezünk. Az ölembe fészkelődött szépségnek lehet nem nagyok a keblei, de hihetetlenül jó vele szexelni. Kezdek a hatása alá kerülni minden egyes eltöltött perc után. Teljes harmóniában vagyunk egymással. Ő a legrégebbi barátom volt, most már valami más szó illik rá.  Leginkább a szex istennő jut eszembe, de ezek kívül. Vagy mégis? Habvirág. Tökéletes! A hab amúgy is egy könnyű ízletes dolog, amit szívesen rákennék az érzéki testére. Ki kellene próbálnom, hogy mit szólna hozzá, ha hasára fújok egy keveset, majd izgalmasan lenyalogatom róla? Egyre jobban beindítja a fantáziám, de a mai nap még csak ez a második menetünk. Vajon mikor fogunk megálljt parancsolni magunknak? Vagy halálig szexelünk? Odafigyelek rá, mint mindig és álarcok nélkül mutatom neki, hogy mennyire jó. Csillog a szemem a vágytól, égek belül, de úgy vélem, hogy őnála szintén ez a helyzet. Ahogy belenézek a szemébe, abba két gyönyörű drágakövébe, akkor kiolvasom belőle, hogy szeretné még elhúzni az egyesülésünket. Akarom, hogy ráüljön az ágaskodó kéjlécemre.
-Habvirág, kérlek ne húzd tovább. – Csak kicsúszik az ajkaimon az a becenév, ami a fejemben járt. Igazából nagyon nehéz úriembernek maradnom. Legszívesebben megfogtam volna a formás hátsóját, aztán a farkam fölé tolva felnyársaltam volna őt. Nem kell sokat várnom rá, mert hamar beleül, ami kis részben megkönnyebbülést hoz magával. Én szintén a hangom halatom, ahogy lassan tövid elmerül tövig bennem. Nem teketóriázik, hanem lassú mozgásba kezd. Ekkor megszűnik számomra az idő érzékelése, így ha valaki kérdezné, hogy meddig toltuk ezt a menetet, akkor fogalmam sincs. Hagyom, hogy diktálja a tempót, s heves csókjára hevesen reagálok. Viszonzom azokat a dolgokat, amit most kapok. Nyög, amivel betölti az egész lakást, s sóhajt, ami erotikusabb bárminél.
-Én is rég szeretnék hátulról beléd hatolni. Elképzeltem már, hogy a zuhany alatt, itt a kanapén, az asztalon, a kiskonyhámban főzés közben. Szóval megteszem. – Sorolom fel, hogy mennyi ötletem van, vagyis hányszor fordult meg a fejemben ez a gondolat. Ezután jön a műsora, amit kénytelen vagyok addig nézni, míg el nem helyezkedik a pózban. Felpattanok, aztán finoman jelzem a kezének, hogy menjen el onnan. A merev férfiasságom odarakom a bejárathoz, aztán alig lökök rajta, de én tövig belécsúszok. Felnyögök, mert ez más helyzet és másmilyen inger ér engem is. Kijövök belőle, hogy aztán megint döfjek egyet belé. Képtelen vagyok csendben tenni, mert a nyögéseim kiszaladnak a számon. A harmadik döfés után megállok, majd csak a csípőjénél megfogva mozgatom halványan. Kis ingereket hozok létre, aztán nincs mese, belevágok. Lassú tempóval kezdek, az egyik kezem mindig a derekán pihen. A másik kéz előre nyúl, hogy a feszessé vált idomaiba markoljak. A tempóm veszettül gyorsul, s heves érzéki lökésekkel ostromlom. Érzem, hogy nincs sok hátra nekem. Tartom derekasan az ütemet. Mikor már nem bírom tovább húzni, akkor hangosan hörögve élvezek belé. Rádőlök és odasúgom a fülébe.
-Habvirág, ez mennyei volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Hope és Yusuke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope és Yusuke   Hope és Yusuke Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hope és Yusuke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Angie & Yusuke
» yusuke x isla
» Yusuke Kúriája
» Tristan & Hope ~ Help me
» Művészlelkek - Jillian&Yusuke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-