KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Melanie „The Panther” Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melanie „The Panther” Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Melanie „The Panther” Johnson   Melanie „The Panther” Johnson Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 5:07 pm

Melanie „The Panther” Johnson
New York City, 1984.01.27
30 év
Bérgyilkos
Maffia
Beyoncé Knowles

Karakter személyisége
Ki vagyok én? Nagy talány. Fekete párduc, pihe-puha nyuszika, hidegvérű gyilkos? Egyik sem igaz és igaz mindhárom. Egyetlen dolog van csupán, amit tudnod kell. Megbízható vagyok! Ha adsz egy feladatot én elvégzem. Elvégzem és kivégzem, ahogy tetszik.
Nem kell megismerj, hiszen csak az vagyok aki a puskát tartja! Nem akarsz megismerni, mert addig jó neked! Nem kell megismerned, mert én a bosszúd eszköze leszek. Ne akarj megismerni, mert el kell tűnnöd a semmiben.


Történet vagy szerepes példa
Ez az! Ez az! Még! Méééég......
Levegő után kapkodok, testem remegni kezd a kéjtől. Ahogy Harry arcának torzulásából látom és egyébként is méretes hímtagjának egyre intenzívebb duzzadásából érzem Ő is közel van a beteljesüléshez, amit mai pásztoróránk adhat neki. Egyszerre érünk a csúcsra, mint már oly sokszor. Heti két alkalom, ennyit szán rám.
Felszisszenek, mikor kihúzza belőlem vesszejét, még mindig remegek. Az erkélyhez sétál és szivarra gyújt.
Harry Kenaught! Sikeres bróker, ötvenöt éves milliomos. Három hónapja ismerem és két hónapja annak, hogy a szeretőjének mondhatom magam. Kedd és péntek a mi napjaink. Elhalmoz ajándékaival és a buja testiséggel. Nagyon szeretem őt! Odáig vagyok érte..... vagyis Ő így tudja!
-Ha most a ribanc látott volna minket. - kiáltok utána gonoszkás hangon, miközben a plafon tükre mögött búvó kamerába kacsintok. Két szereplős gyilkosság, csak baleset semmi több. A klasszikus emberölés minden esetben három résztvevős. Van egy áldozat, egy felbujtó és egy valaki, aki a puskát tartja. Esetünkben Harryre maradt az áldozat szerepe. Mrs. Kenaught a felbujtó, a fegyver pedig az én kezemben!
Magamra kapom bordó selyem köntösöm és „szerelmem” után sietek. A szálloda erkélyén ül pöfékelve, az ölébe fúrom magam. Kezem a szivarért nyúl, ajkam az övére tapasztom.
-Van egy meglepetésem. Gyere!
Kéjvágytól tüzelő pillantásaimat tekintetébe döföm, karját megragadva húzom befelé. Hagyja magát, hiszen férfiből van. Tudja jól mi következik, hogy mekkorát téved! Az ágyra lököm és a mellkasára ülök. Lüktető ágyékom szinte égeti. Egy selyemkendőt húzok elő a párna alól és bekötöm a szemét. Vadul ágaskodik újra, balommal simogatni kezdem duzzadó férfiasságát, jobb kezemnek azonban fontosabb dolga van. A tűt kutatja a matrac alatt. Valami amazóniai béka mérge, mely pár perces bénulást okoz, ami elég a békának elmenekülni. Én másként használom. Harrybe szúrom a tűt, oda ahol nem keresnek szúrást. A hatás azonnali. Fadarabként fekszik az ágyon, de tudatánál van.
-Nem szép dolog a félrekúrás Harry baby! - tépem le a kendőt szemei elől – Nagyon nem szép dolog!
Nyílik az ajtó, Andy lép be egy méretes kofferrel. Évek óta együtt dolgozunk. Egy szó nélkül a fürdőbe siet és forró vizet enged. Mindeközben én a dohányzó asztalhoz sétálok. Felemelem róla a levélbontó kést és visszalibbenek Harryhez. Nyolc szúrás melltályékra. Nyolc indulatos döfés, ügyelve arra, hogy legalább három a szívét érje! A kamera felé mosolygok diadalittasan, majd eltávolítom a szerkezetet a tükör mögül. A megbízás teljesítve,  Mrs. Kenaught elégedett lesz. Ha mással nem is majd azzal a huszonpár millióval, amit örököl hű férjétől.
Letörlöm a kést, majd magam is a fürdőbe sietek. Andy javában nyitja a koffert, melyből a kádba rakja a még langyos női hullát. A lány egy Staten Island-i prosti volt, a kutyának sem fog hiányozni. Mellékszereplő csupán, háromszáz dolcsiért. A szálloda portása csekély összeg fejében azt vallja majd, hogy őt látta a férfivel minden kedden és pénteken.
Mindkét csuklóján mély vágás, Andy a szomszéd szobában véreztette ki. A vörös folyadék egy kannában, melyet a kádban ázó tetemre locsolok. A kést megmártom a vérében, majd kezébe szorítom.

A nő többet akart, a pasi nem! Hirtelen felindulásból elkövetett emberölés, majd öngyilkosság. Ez áll majd a nyomozati anyagban.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Melanie „The Panther” Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Panther's nest
» Melanie Kent
» Stacey Johnson
» Clyde Johnson
» River Nathaniel Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-