KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 River Nathaniel Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Invité

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


River Nathaniel Johnson  Empty
TémanyitásTárgy: River Nathaniel Johnson    River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeSzomb. Május 23, 2015 1:37 pm

River Nathaniel Johnson
1983. Március 20 / USA, Boston[You must be registered and logged in to see this image.]
32
Katona/Apja cégének alosztályvezetője
Civilians
Jensen Ackles
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: "Temperamentumos, akárcsak az apja, ám épp annyira szeretetteljes és nagylelkű, mint az anyja még hím egyed létére is kenyérre lehetne kenni." Szokták mondani kedves ismerőseim kik lelkesnek, kitartónak ismertek meg. Olyan férfinek, ki mindig eléri a céljait bármi is legyen az amit kitűzök magam elé ám ha látom, hogy buktatók vannak a dologban, akkor keresek egy másik utat, nem adom fel. Tanulékony és könnyen alkalmazkodó voltam mióta csak az eszemet tudom. Nyugodt, teljes mértékben higgadt személyiségem katonai szolgálatok alatt fejlődtek ki, így nem könnyű kihozni a sodromból.
Család és ember centrikusnak tartom magam, barátkozónak, nyitottnak és jó lelki szemetesnek. Meghallgatok bárkit és előszeretettel adok is tanácsot az arra rászoruló személynek amennyiben tudok mit. Bárki megbízhat bennem, hisz a titkok nálam mindig jó kezekben vannak. Ez talán annak is köszönhető, hogy nem jár túl sokat a szám. Sokak szerint ez is előny.
Szellemileg mindig toppon vagyok, így ha mosott rongyként is nézek ki, nem kell attól tartani, hogy nem vagyok képben a jelenlegi helyzettel. Mindig napra késznek lehet mondani, akárcsak egy okos telefon alkalmazásait.
Imádom a családomat, de főként fivéremhez és öcsémhez ragaszkodok.



◆ negatív tulajdonságok: Hiszékeny, és olykor gyermeki lelkesedéssel állok neki dolgoknak melynek mindig morgás lesz a vége. Akaratosság és makacsság is egyaránt jellemez, mely sokszor szab gátat abban, hogy az adott célt elérjen, viszont ezeken könnyen túl teszek. Nekem is bőven akadnak rossz napjaim, mikor nem csak az emberekkel, de még magammal se igazán vagyok kibékülve. Ilyenkor jobb nem szóba állni velem, csak hagyjanak figyelmen kívül és mindenkinek megmarad a feje ott ahova nőtt. Lobbanékony természetem is negatívumnak mondható.



◆ egyebek: Mindenhol képes vagyok megállni a helyemet, bármire is kérjenek azt én maximális odaadással és koncentrációval valósítom meg. Ha pedig segítségre szorulok akkor kérek, kérdezek.
Katonaként olykor úgy érzem kimerítette az elemeimet, hisz lassan tizedik éve ezt csinálom és egy veterán tényleg fáradtnak érezheti már magát... öregszek, sajnálom.
Szeretem a fegyvereket, legyen az bármi féle.
Több harcművészetben is jeleskedek, többek között Krav-magában.
Utálom ha valaki hülyének néz, noha ezt soha nem kérdőjeleztem meg, mert tényleg vannak zakkant pillanataim.
Menyasszonyom, Shirley tartott életben egész idő alatt, míg a seregnél szolgáltam.
Mindennél fontosabb számomra az ikertestvérem.

Történet vagy szerepes példa
"Ha otthon majd megkérdezik: miért csinálod? Odavagy a háborúért? Egy árva kukkot sem szólok. Miért? Úgysem értenék, hogy miért csináljuk. Nem értenék meg, hogy csak a bajtársad miatt. És kész. Csak ennyi."


Vannak napjaink, mikor állig felfegyverkezve bár, de gyakorlatilag teljes nyugalomban ülünk a táborban, és csak arra várunk, hogy a dobhártyánk beszakadjon egy nagyobb robbanástól. Mindig meg van rá az esély, hogy a legnyugodtabb pillanatban támadnak meg minket, így kénytelenek vagyunk mindig felkészültek lenni még akkor is, ha nincs bevetés, csak egy sakkpartit nyomunk le a sátrak előtt.
Ám javarészt egész nap kint vagyunk terepen, és próbáljuk megszüntetni az örökös versengést, a felkelést és a vérengzést, ami Irakban vagy éppen Afganisztánban körül vesz minket. Nem véletlenül vagyunk mi ott, katonák. Lassan tizedik éve annak, hogy az Amerikai Egyesült Államok hadseregének szolgálatában állok, s két éve annak, hogy szakaszvezetőnek, hadnagynak választottak.
Eleinte, mint minden újonc, én is rettegtem. Féltem a halált, nem akartam, hogy én is úgy végezzem mint azok a társaink, akik egyesével vagy kettesével hullottak el körülöttem, én pedig csak álltam a lassan tömegsírrá lett tömeg közepén, és kétségbeesett, heves lélegzetvétellel pislogtam nagyokat, így próbálva felfogni azt, hogy mi is történik. Mikor még csak kiképzés szinten ment minden, a fejembe verték, hogy nem ijedhetek meg akkor, ha kikerülök a golyók sűrűjébe. Nem rémülhetek meg, igenis a ravaszra kell tennem a kezemet, és lőnöm kell! Mert megköveteli a haza.

Általában fél, egy év az, amit a hazánktól egyhuzamban távol tartunk, s csak ezután jön egy rövidebb pihenő, ami általában egy hónapról szokott szólni, nem többről. Persze akadnak engedmények, vagy, hogy mások megértség szívességek, mikor valaki átvállal helyettünk egy plusz hetet a seregben, mi pedig mosolyogva bár, de bűntudattal lehetünk kint egy héttel többet.
Nálam egyre többet üti fel a fejét ez a lehetőség.
Azelőtt nem sokkal, hogy hadnagy lettem, egy két hetes pihenőn találkoztam Shirley-vel.

2009. November 10. reggel 7 óra, Irak

- Jól van haver, de aztán nehogy nekem eltűnj jó? Várunk vissza ne feledd! - böki meg a mellkasom Lawson, mire én csak vigyorogva veregetem meg a vállát, és már indulok is felfelé a repülőgépre, ezzel egyidejűleg a hátamra vetve terepmintás hátizsákomat. Az a végtelenül sok civil, aki a gépen tartózkodik, meglepetten néz végig rajtam, s bár nem értem, mit látnak rajtam, ami ennyire meglepő lenne, elkönyvelem magamban, hogy nem minden nap látnak egyenruhában katonát. Fekete bakancsom kisebb-nagyobb dobbanással jelzi közeledtemet, s abba beletűrt terepmintás vászonnadrágom suhogása kíséri menetemet békésnek nem mondható dallamával. Hogy kényelmetlenül érzem-e, hogy minden szem rám szegeződik? Nem! Koránt sem! Sokkal inkább büszkének, amiért a férfiak biccentenek felém, a letűnt veteránnak ható idősebbek tiszteletüket teszik, míg a nők és fiatalabb lányok, csak halvány mosollyal figyelnek, néha-néha még össze is súgnak egymás között.
Nem kell sokáig várnom arra, hogy elnyomjon az álom. Elég letennem a hátsómat egy székre a repülő ablaka mellett, már vetem is neki annak falának a fejemet, hogy végre, hét hónap után egy nyugodtat alhassak.

2009. November 10. este 11 óra, Las Vegas

Las Vegas.
A város, ami sosem alszik. Sötétedéstől hajnalig szól a zene, világítanak a fények, melyek már a két várossal odébb található sivatagos szikár útvonalon is jól látható. Villódzó fénysugarak és lézerek törnek a magasba, én pedig úgy érzem magam mint egy cirkuszi majom, ki kikerült az emberek közé, a kultúra tetőfokára. Nem mondom, ez alatt a közel egy év alatt úgy elidegenedtem Vegastól, mintha soha nem is láttam volna. Afganisztán csak egy szellemképe annak, amilyen lehetne, és amilyenné tenni lehetne. Akár azon országból is lehetne egy olyan jelentős központ, mint amilyen Vegas is, de úgy néz ki nem csak a helyiek, de senki más nem törekszik azért, hogy eredményeket érjenek el vele.
Innen nem látszanak a csillagok.
Csak állok egy helyben, mint egy megkattant uzsorás, s mintha csak a csillagokat próbálnám leimádkozni az égboltról, lesem azokat teljes átéléssel. Egyedül az rondít bele a történetbe, hogy egyenruhás, hátizsákos énem egyáltalán nem kelti azt az érzést az emberekbe, hogy én holmi, utolsó aljas szemét vagyok. És nem is próbálok tenni ezért, elvégre nemes célokért küzdök. Katona vagyok, nem uzsorás, ugyebár.
Ahogy visszatérek a valóságba, s megvetett lábaimat lépésre bírom, alig teszek egy-két lépést, miközben tekintetemet el nem szakítom a járdák hajszálvékony repedéseiről, úgy rohanok bele egy ismeretlen alakba, mint versenyautó a gumifalba. Reflexszerűen kapok a karja után, nehogy nagy koppanás legyen a vége, aztán felkerülhet a papírjaimra a seregben, hogy "álmodozás közben lökött fel egy embert, akinek betört a feje és kórházba került". Hát, nem tudom, szerintem hetekig csak a társaim nevetését hallanám és a visszhangzó szavait, hogy milyen szerencsétlen vagyok. Igen, meglehet...

Ez volt az első találkozásunk, s az a két hónap, amit otthon tölthettem Vegasban, elég volt ahhoz, hogy megmásíthatatlanul egymásba szeressünk. Az elválás épp olyan nehéz volt, mint az első hetek Irakban. Megint.
Míg az előtt a lehető legtermészetesebb volt, hogy a seregben szolgálok, mivel senki nem várt haza. Se a szüleim, kik már rég meghaltak, se a testvéreim, kik épp azért, amiért katona lettem, úgy döntöttek megszakítanak velem minden létező kapcsolatot. Most viszont ott volt nekem Shirley, aki minden reményem szerint várt haza. Mind ahányszor csak arra gondoltam, hogy két hónap után magára kellett hagynom, összeszorult a szívem, és rettegtem tőle, hogy esetleg talál magának egy olyan férfit, aki mind végig ott van mellette. Igen. Féltékeny voltam. Rettenetesen, és vagyok még mindig úgy, hogy már eljegyeztem, és ő igent mondott.
A gond csak az, hogy pont azután neveztek ki hadnagynak, szakaszvezetőnek, miután megismertem. Így még kevesebb alkalom adatott meg, hogy hazajöjjek hozzá.


Levélbejegyzés:
"Emlékszel rá, mikor először találkoztunk? Nem vagyok benne biztos, hogy elnyerte a tetszésedet az a mérhetetlenül nagy lökés, de én mondom, szerencsésnek érzem magam még akkor is, ha kis híján a frászt hoztad rám. Ha akkor, ott nem álmodoztam volna és nem próbáltam volna meg kapcsolatba lépni a csillagokkal, mint valami eszét vesztett őrült, akkor talán most nem lenne ott a gyűrű az ujjadon, s én nem úgy élnék meg a seregben minden napot, mintha csak évezredek múlva találkoznánk újra, és nem úgy indulnék vissza hozzád, hogy majd ki ugrik a szívem az izgalomtól egész úton.
Soha nem voltam nagyra vágyó. Soha nem kívántam többet annál, mint amit megkaptam, később pedig megengedhettem volna magamnak. Nem sok esélyem volt arra, hogy egybeolvadva az emberiséggel, azonosulni tudjak azzal, hogy ki mit akar, minél többet és többet, mikor erre nem is volt lehetőségem. A sereg életében nem azon versengünk, hogy ki kap több húst vagy kinek van otthon nagyobb háza, kit szeret jobban a párja. Míg a való világban erről szól minden, mindenki után mindenkit és csak a saját érdekeit tudja szem előtt tartani, addig a seregben még azok is testvériesen megosztoznak mindenen, akik nem szívlelik egymást, és legszívesebben a kereszttűzbe hajítanák a másikat. Itt tanultam meg én is azt, hogy nem kell feltétlenül haza vágynom ahhoz, hogy családban éljek. Mert tudtam, hogy itt van az én családom, a seregben. Vigyáznom kell rájuk, oda kell figyelnem minden mozdulatokra. És mindenkit haza kell vinnem! Lehet, hogy azt láthattad rajtam, mikor legutóbb otthon voltam, hogy nem találom a helyem a helyi baráti körünkben, hogy legszívesebben ordítva menekültem volna el a nevetgélő, alakoskodó társainktól, kikkel annak idején mindig jól elmulattuk az időt. Lehet, hogy megváltoztam, és lehet, hogy tényleg menekülőre fogtam volna. De akkor, mikor az ember büszke katonaként jön haza és a gondolattal, hogy az egész század akit vezet megúszott egy nagyobb robbantást, és azon kívül, hogy páran megsérültek, más tragédia nem történt, az ember nem is kívánhat mást, mint pár nyugodalmas percet a párjával, és azt, hogy a barátai némi empátiával forduljanak a kérése felé, hogy ne a sereget és az az államokat ócsárolják.
Nem vagyok én mérges senkire, szépségem. Nem is akarom megszakítani Gregékkel a kapcsolatot... Csak én kérlek rá, hogy beszélj velük, és kérd meg, hogy ne haragudjanak rám azért, amiért letorkolltam őket. Nem rosszból tettem hidd el, és higgyék el ők is.

Ui.: Már nem több, mint két hét, és újra találkozhatunk. Ne haragudj rám, hogy csak most írtam, de meglehetősen forró volt a helyzet mostanában, jobbnak láttam nem félrevonulni és megírni neked egy szedett-vedett levelet, aminek a sarka talán még meg is pörkölődik.
Nemsokára találkozunk!
Szeretlek

Az már más kérdés, hogy mi van azóta.... nem minden fenékig tejfel, bármennyire is szeretné az ember.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


River Nathaniel Johnson  Empty
TémanyitásTárgy: Re: River Nathaniel Johnson    River Nathaniel Johnson  Icon_minitimeVas. Május 24, 2015 11:28 pm

Elfogadva!
Tudod, ma láttam az Amerikai mesterlövész c. filmet (tanulás helyett Sad ). Már az első mondatoknál visszazuhantam a film hangulatába.. a hivatástudat, a megszállottság, az, hogy képtelenek elszakadni a fronttól, a háborúktól a katonák, hogy amikor hazatérnek, akkor sem képesek visszazökkenni a régi életükbe, hanem egy részük ott maradt a puskaropogás közepén. Szomorú dolog ez... Sad Ha nem láttad volna a filmet, mindenképpen vess rá egy pillantást, mert nagyon megéri *-*

Na de! Mondtam én, hogy teljesen mások vagytok Clyde-dal, és igazam is lett Razz Bocsi, hogy a te lapod hagytam a legvégére, élvezem, ha hosszú, csak most tényleg nagy úr volt a fáradtság Sad
Remekül írsz még mindig Very Happy És kíváncsi vagyok, hogy ki és milyen ez a Shirley lány, akiért ennyire odáig vagy Razz Remélem, hogy nagyon is hamarosan megláthatjuk, milyen Razz

Addig meg tessék neki szép leveleket írogatni Very Happy Ha a papír szélét megégeted kicsit, az.. elég design-os tud lenni xDDDDDDD

Hadnagy! Katona! Elfogadva Razz Irány az avifoglalóba, majd a játékos társ keresőbe, aztán lehet, hogy később találkozunk még Razz

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

River Nathaniel Johnson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nathaniel L. Meminger
» Nathaniel E. Galaway
» Stacey Johnson
» Clyde Johnson
» Melanie „The Panther” Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-