KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Felderítés - Hella & Nathaniel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Felderítés - Hella & Nathaniel Empty
TémanyitásTárgy: Felderítés - Hella & Nathaniel   Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 7:09 am

Nem hittem volna, hogy majdan valamikor még a felderítő szerepét fogom betölteni, pedig ezúttal ezt osztották rám. Bence volt olyan "kedves" és elpostázott ide, San Francisco-ba egy alvilági összejövetelre, hogy képviseljem őt és felmérjem a konkurenciát. A következő szállítmányért szó szerint csatát kell vívni, erre akart jó előre felkészülni fiatal munkáltatóm. Rendben -gondoltam- elvállalom, az új vezetés új kihívásokat rejt magában, de azt hagyták, hogy megválasszam a kísérőm. Sajnos Suttont betáblázták mára, de helyette kézhez kaptam egy legalább olyan dekoratív lányt. A mentális képességeiről még nem voltam meggyőződve, de előttünk állt egy egész éjszaka- ha lebuktatna, nem jut haza Vegasba. A társaság állta a repülőutat és az elszállásolást; délután érkeztünk meg, két szobát foglaltunk "üzleti út" címszóval. A biztonság kedvéért Hellát elláttam egy ajándék gyémánt karkötővel, csak arról felejtettem el szólni, hogy nyomkövetőt építettek bele. Mire nem jó a technológia. Ha gyanús körülmények között kereket oldana, levadászom és megölöm.
Pontban kilenc órakor kopogtam be az ajtaján, de nem nyitottam be. Megvártam, míg előkerül magától, felöltözve, elkészülve. Nem mulasztottam el ez esetben diszkréten végigmérni és miután meggyőződtem róla, hogy elég kellemes jelenség, és viseli a karkötőt is, karomat nyújtottam neki az udvariasság és a "férjünk meg jól egymás mellett" jeleként. Nem a semmiért fizetünk utána annyit, amennyit.
- Pompásan nézel ki. Lehetőleg vonj magadra annyi tekintetet, amennyit csak bírsz és foglald le az üresfejűeket. - Feleslegesnek tartottam nem tárgyilagosan beszélni a lánnyal. Ha agyilag visszamaradott, ennél többet úgysem fogunk kommunikálni, ellenben ha forgatja az eszét, még élvezhető is lehet a mai esténk. Azért egy percre jobbnak látom megállni a liftbe szállás előtt, az álla alá nyúlni és felém fordítani az arcát. A szemeimből érezheti az áradó gyilkos hidegséget- szokásos kedvesség hatványozva.
- Nem akarok problémát. Ne csinálj felesleges hülyeséget és ügyelj arra, mit mondasz és kinek. Remélem, értjük egymást... ? - Melegen ajánlottam, hogy igennel feleljen, másképp összeakadt volna idő előtt a bajszunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Felderítés - Hella & Nathaniel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felderítés - Hella & Nathaniel   Felderítés - Hella & Nathaniel Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 1:53 am

A munka már kopogtat is az ajtón, miközben gyakorlott, mondhatni már automatikus mozdulatokkal végzem el az utolsó apró simításokat az esti sminkemen. Fél szemmel a mosdón hagyott karórámra tekintek, és apró sóhajjal leteszem a kezemben tartott ecsetet. Kezdődik. Úton az ajtó felé belebújok a cipőmbe és kezemre kerül a kapott ékszer is. Még véletlenül sem mulasztok el egy apró fintort vágni a művelethez, hiszen pontosan tudom, hogy nem figyelmességből kaptam a karkötőt, és hogy nehezebb lesz viselni, mint valami méretes fuxot a nyakamban. Mire nem jó, ha az ember apja nem titkolja a család elől a foglalkozását, mi? Egészen megkönnyíti az életemet, kevésbé érzem magam eszetlen kirakati babának. Bár a tudatomat mostanában üvegkoporsóba zárhatom…
Ahogy kinyitom az ajtót, világfájdalmas arckifejezésemet mintha elfújták volna: szám sarkában bujkáló, huncut mosollyal pillantok az ajtóban álló delikvensre.
- Köszönöm. – lehelem udvarias megjegyzésére a külsőmet illetően, és elfogadva felém nyújtott karját hallgatom jó kislány módjára, mi is lesz az én dolgom. Minthogyha még nem tunkolta volna belém a nap folyamán, mire is kellek. De nem hibáztatom, hiszen nem ismer, és kolléganőimet figyelve a legtöbb esetben tényleg elkél a nyomatékosítás - persze, tisztelet a kivételnek. Aprót bólintok is rá, jelezve, hogy megnyugodjon, megértettem és tudom, meg hát ez a munkám, még ha nem is az ő üres fejével kell beszélgetnem.
A lift előtti akció kicsit meglep, és bár nincs ínyemre, hagyom, hogy arra fordítsa az arcomat, amerre szeretné. Miféle módi ez? Hideg, érzéketlen pillantását ártatlanul kérdő pislogással állom, hiszen nem fér a bóbitámba, mi a fenéért van erre szükség? Elhiszem, hogy ő is a munkáját végzi, meg meghalok (ha rám néz..), ha elcseszem a dolgot, de igazából még azt sem értem, ezen mit cseszhetnék el. Mosoly, és csevej. Van kutyám, lesz mivel ámítani, nincs rizikó vele, szóval felesleges itt majrézni.
- Kérlek szépen, mondd el még egyszer lassabban és tagoltabban, még nem eléggé érzem magam értelmi fogyatékosnak. – küldök felé egy szépséges mosolyt. – Egyébként nagyon szép gesztus tőled, hogy segítesz lesüllyedni a leendő beszélgetőpartnereim szintjére, de már azzal is megteszed, ha normálisan beszélsz velem. Olyan nagy különbség közted és köztük nem hiszem, hogy van. – bár szavaim szinte vágnak a gúnyos éltől, arckifejezésem végig a lehető legnagyobb angyaliságot tükrözi. Lehet nem kellene ilyeneket feltételeznem róla, hiszen sose sértegetjük egy olyan férfi egóját, akinél fegyver van, de különösképp ez sosem rémített vissza. Mondandóm végére pillantásomat már a megérkező liftre szegezem, és ha betessékelnek, ha nem, belépek a nyíló ajtón.
- Veled is kell számolnom, vagy egy üresfejűvel kevesebbet szórakoztatok ma? – ha már tárgyilagosságról beszélünk… Fontos előre tudni, mekkora lesz az energiaveszteség a mai estén, meg hogy mire számítson, no.
Vissza az elejére Go down
 

Felderítés - Hella & Nathaniel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Midnight meeting - Nathaniel és Charlotte
» Nathaniel L. Meminger
» Nathaniel E. Galaway
» River Nathaniel Johnson
» Éjszakai meló - Nathaniel & Aimee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-