KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Xaviér Fergusson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Xaviér Fergusson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Xaviér Fergusson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Xaviér Fergusson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Xaviér Fergusson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Xaviér Fergusson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Xaviér Fergusson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Xaviér Fergusson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Xaviér Fergusson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Xaviér Fergusson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Xaviér Fergusson Empty
TémanyitásTárgy: Xaviér Fergusson   Xaviér Fergusson Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 3:32 am

Xaviér Jeremy Fergusson
New York, 1989. február 16.
25
Strici
Pimps
Gaspard Ulliel

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: hűséges, leleményes, alkuképes, kitartó, határozott

◆ negatív tulajdonságok: lobbanékony, érzelmes, féltékeny, szadista, bosszúálló

◆ egyebek:

Alapjában ki sem néznénk belőle, hogy strici, mert ad a külsejére, nem hivalkodóan öltözik, van egy bizonyos kellemes modora, de nem az a pacsuli illattal elkevert, behízelgő, utcáról szedett fos. Inkább egy pimasz kamasz fejlődő humorához hasonlít minden egyes szúrása és bókja is. Tud tárgyalni a klienseivel, eléri, amit akar (legtöbbször, de nem mindig), üzleti érzékkel áldotta meg az élet és egy kis szerencsével. Achilles-sarkát Cassandrában keressük: nyolc éve reménytelenül szerelmes a saját prostijába, aki folyton más szekér után szalad. Őrülten féltékeny tud lenni, ha a lányt mással látja nevetni, beszélgetni, összebújni és rendszerint ilyenkor vágja erőszakkal gerincre.
Gyerekes az érzelmeit illetően és magának sem vallja be, mennyire fél, hogy egy szép napon a madárkája kirepül és más mellett horgonyoz le. Elvégre ők "csak" partnerek, semmi többek, ezt Cassie sokszor kifejtette már az ő nem kis bosszúságára és dühére. Hajlamos homokba dugni a fejét, ha szembesítik a gyerekességével, vagy elvágni a beszélgetés fonalát mondjuk... szexszel. Egy szó, mint száz, amilyen tehetséges strici, akkora csődtömeg magánember, de annyi esze van, hogy ezt eltakarja a külvilág elől.
Footnote: a hátán egy elég nagy sárkánytetoválás díszeleg tizenhét éves kora óta.


Történet vagy szerepes példa
New York

Leilát nemrég küldtem haza, miután rekord sebességgel (nagyjából öt perc alatt) untam rá. Megértem, hogy parázik, esetleg kidobom, de hiába is magyaráznám neki, hogy nem itt van a probléma. Szerencsére nem tartozok elszámolással neki és beérte annyival, hogy hullafáradt vagyok az egész napos szaladgálástól. Kenzie terhes lett, na őt tényleg kirúgtam. Menjen a picsába a gyerekével együtt, megmondtam, hogy védekezzen. Nem a semmiért fizetem félévente a vizsgálataikat és az óvszer adagjukat, bassza meg. Egy gyereket ne akasszon a nyakamba, menjen a pasasa után, aki felcsinálta. Jó, persze ez csak a dühöm egy része; a másik ott kezdődik, hogy Cassie-re rá vannak szállva ezek a kibaszottak és már odáig jutottam, hogy kénytelen vagyok a saját zsebemre levakarni őket. Esküszöm, megfordult a fejemben, hogy elterjesztem, HIV pozitív és akkor hátha senki nem akar majd hozzányúlni. Végül az ötlet megdöglött, mert én is megdögölnék a csajom vörös karmai által egy ilyen húzás után.
Na mindegy, szóval Leilát elpostáztam haza és most mennék zuhanyozni (ruha semmi persze, csak törölköző a derékra csavarva), mikor meghallom a dörömbölést és Cassie hangját. Feljebb ráng a gyanakodástól a szemöldököm, úgy tárom szélesre az ajtót és húzom be a csajt a lakásba, mielőtt kicsődíti a zsernyákokat.
- Mi a szar bajod van éjjel, Cassie? Más alszik, nem kellenek a zsaruk, oké? – Csaaak enyhén nyomta fel a pumpám, igazán. Mikor ilyen pattogós stílusban állít be, jönne, hogy felképeljen, de nőt elvből nem ütök meg, még ha prosti, akkor sem. Főleg, ha a luxusprostim, hülye leszek bántani a bukszám. És üvölt… a nappalim közepén üvölt, egyre bassza fel az agyam, jártatja a száját, jönne, hogy visszaordítsak, de neeem. Frank már így is leintett, hogy kezdjek el felnőni és ahhoz higgadtan kell tárgyalni, mint a kliensekkel. De a kurva életbe, mi a faszomat akar? Csak úgy engedjem, hadd műveljenek vele, amit csak akarnak? Kösz, de nem!
- Nem értem, mit hisztériázol, nem csináltam kivételesen SEMMIT! – Az utolsó szónál enyhén megremeg az állkapcsom, sőt folytatom egy fejrázással, hogy ennek végképp semmi értelme. Majd kötöznivaló bolond leszek bevallani, hogy igenis az előbb említetteket mind elkövettem.
- Szállj már le a földre, basszus, Cassie. Honnan tudjam, mi ütött a vendégedbe? Meg vagy te hibbanva? – De nem, csak folytatja, csak záporoznak a szavai. Elég! Hagyd végre abba, fogd be a szád, vagy ha nem… Ha nem, mindjárt kicsúszik az enyémen, hogy “Te hülye kurva, azért nem engedek senkit a közeledbe, mert szeretlek, cseszd meg! “ . Náh, ez tőlem ritka nyálas és imázsromboló volna, jobb magamban tartanom, mielőtt kiröhög és elhúzza a fenekét melegebb éghajlatra. Jobb megoldás híján egyszerűen elkapom a két csuklóját és magamhoz rántom, a törölköző közben lecsusszan a derekamról, őt pedig ledobom a kanapéra. Sosem ellenkezik, ha elveszem, ami kell, de én sem vagyok egy balfasz: tudom, hogy nem szeret. Egy nap még ebbe őrülök bele, de ilyenkor sosem számítanak ezek a részletek, ha a teste az enyémnek feszülhet.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Xaviér Fergusson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» aleksander x xavier
» Xavier James de Winter
» Mason Xavier Felton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-