KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Xavier James de Winter Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Xavier James de Winter Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Xavier James de Winter Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Xavier James de Winter Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Xavier James de Winter Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Xavier James de Winter Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Xavier James de Winter Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Xavier James de Winter Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Xavier James de Winter Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Xavier James de Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Xavier James de Winter Empty
TémanyitásTárgy: Xavier James de Winter   Xavier James de Winter Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 12:21 pm

Xavier James de Winter
26 · London · civilians · James McAvoy
Karakter személyisége


? pozitív tulajdonságok:
- úriember
- precíz és pontos (bár ez kinek pozitiv, kinek nem ugyebár...)
- kiváló alkalmazkodó, és gyorsan feltalálja magát
- határozott, és kiáll a maga igazáért
- kizökkenthetetlen

? negatív tulajdonságok:
- kultúrsznob
- hajlamos elmerülni a saját világában
- elsőre talán kicsit csőlátású
- erős brit akcentusa van - ez nem feltétlen negatív, mindenesetre néha bosszantónak tartja
- mindössze 170 centi - a túl hosszú lábú szépségek mellett kicsit furán mutat, mondjuk ez őt nem igazán zavarja

? egyebek: Xavier Oxfordban szerzett diplomát, mint genetikus, és egyébként világbajnok sakkozó. Ez mondjuk nem hoz neki akkora hírnevet, mert hát valljuk be, általában nem a sakk-sportágban keressük a magunk celebeit, mindenesetre vannak körök, ahol ismert a neve, és az amúgy sem túl kicsi apanázsát is nem kis összeggel növeli. Sok felé járt már a világban, sok mindent látott, és nem igazán vannak illúzói a korrupcióval és a mocskos üzleti dolgokkal kapcsolatban.
Történet vagy szerepjátékos példa
- Sakk- matt! A király halott.
Sakkpartnerem döbbenten néz rám, hirtelen mozdulatától a fekete király nagyot koppan a kockás falapon, és megpördülve esik le a padlóra, ahol kettétörik.
Milyen szimbolikus.
- Vesztettél, George. - nézek a szemébe cinikus diadallal, és szertartásosan megcsókolom a fehér futót, amivel a győzelmemet szereztem. Minden meccs végén ezt csinálom, de ezúttal ez csak egy gépies gesztus, nem több. George arca leírhatatlan.
- Te..tessék?-  nyökögi az őszinte döbbenet hangján.
- Vesztettél. Tudom, hihetetlen, de végtére is én győztelek le, szóval nem akkora szégyen, csak...
- Nem az, Xavier, hanem az előtte... Amit előtte mondtál! Igaz?
A remekbeszabott Biedermeier órára nézek a kandallópárkányon, majd az eredeti Monet festményre fölötte, és érzem, ahogy nem is ketyeg, hanem árad az idő .Most már minden egyes óramutató-mozdulat visszaszámlálás. Akár egy időzített bomba.
- Igaz. Tegnap voltam orvosnál.
- De... 26 vagy, 26 éves emberek nem szoktak csak úgy... Leukémiások lenni.
- De te tudod, hogy zseni vagyok, nem? Figyelj. Nem azért mondtam el, hogy szörnyülködjél. Hanem, hogy segítened kell. Mindent el kell intéznem. Nem sok időt jósolnak ezek a jóemberek.

- Sakk-matt! A király halott.

- Xavier ne szórakozz már, nem Londonban vagy, ahol nyakkendős úrifiúcskaként naphosszat bűvőlheted a sakktáblát! Ez bizony Vegas, apám!
- Amikor azt mondtam, mindent el kell intéznem, nem pont erre gondoltam. Minek jöttünk ide?
- Hogyhogy minek? Ne szórakozz már velem! LAS VEGAS! Hát nem érted? Pénz, drog, kurvák, szórakozzál apám!
Engedelmesen elrakom a sakktáblát.
A kettétört fekete király szemrehányóan villan a szemembe a doboz mélyén.

- Sakk-matt! A király... A király...
- Jézusom, hajnali három van! - az egy szál takaróba burkolózó lány ijedten pattan fel mellőlem. Ez a kurvák világa, de megjegyzem ő nem volt kurva. Ő csak könnyűvérű volt, ez megesik, Londonban is látni ilyet, hiába mondják, hogy a Királynő országában minden nő erkölcsös.
Szóval ez a leányzó önként jött velem, és kellemes időtöltésnek bizonyult, de annyira nem sikerült lefárasztania, hogy a rémálmaimat is kordában tudja tartani.
Minden éjjel ezt álmodom. Állok a sakktáblán. És tudom, hogy mindjárt vége a játszmának, és tudom, hogy van az a stratégia, van az a lépés, ami kijuttat innen, ami megoldja a problémáimat.
De akkor kibontakozik előttem a fehér futó sziluettje, és ordítok, és a földre esek, és ketté...kettétörök.
- Ne haragudj, én csak... Nem is tudom. - milyen megértő vagy, micsoda Lady, szépen ívelt ajka mosolyra húzódik, és rám mászik.
- Tudom mi kell neked, londonboy, majd én... Csak figyelj!
Behunyom a szemem, és elmerülök saját élvezeteimben.

Voltam kisfiú én is. Szerettem az X-ment, és az Amerika kapitányt. Mindig vigyáztam, hogy össze ne koszoljam a ruhámat. Mindig udvarias voltam, és sose volt kócos a hajam. Misére jártam, és sakkozni tanultam a nagyapámtól.
Sose hagytam, hogy megvesztegessenek. Sose hagytam, hogy beszippantson a korrupció. Sosem... Sosem csaltam a vizsgákon.
Jó voltam. Mindig jó voltam.
Nem igaz, hogy csak az bűnhődik aki megérdemli

Az élet rövid, hát használjuk ki, ami még hátra van.
Las Vegas, érkezem.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Xavier James de Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Samantha Patricia de Winter
» • • Winter Elizabeth Wythe
» Keith & Winter
» Mason Xavier Felton
» Xaviér Fergusson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-