KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Joshua és Nadja  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Joshua és Nadja  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Joshua és Nadja  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Joshua és Nadja  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Joshua és Nadja  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Joshua és Nadja  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Joshua és Nadja  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Joshua és Nadja  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Joshua és Nadja  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Joshua és Nadja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Joshua és Nadja  Empty
TémanyitásTárgy: Joshua és Nadja    Joshua és Nadja  Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 8:42 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az őrültség viszonylagos állapot. Ki mondhatná meg, ki az őrült valójában ?!




„Nem hülye ez a gyerek, csak kreatív!” Ezt mondta mindig az apám, és valahogyan mindig elgondolkodom ezen a mondatán. Valóban úgy lenne? Nos, az tény, hogy van bennem kreativitás, de azért azt sem tagadom, hogy hülyeség nincs. Mert őrült vagyok, meg hülye, teljes mértékben. De valahogyan mégis büszke vagyok minderre. Mert inkább éljek így, mint az a sok cicababa, akik úgy próbálják magukra vonni az emberek figyelmét, hogy a hátsó felüket rázzák. Nekem arra nincs szükségem, elég ha egy kicsit színesebb hajjal megyek ki az útra. Az emberiséget máris magamra vonzom, és ilyenkor a seggbillegtetős picsák természetesen a háttérbe szorulnak. És ez jó érzés. Nem azért mert annyira szeretek a figyelem középpontjában lenni, hanem azért, mert az a sok liba háttérbe szorul mellettem.
Megiszom az utolsó korty sörömet, aztán úgy döntök, hogy úszni megyek. Ezt kis házikót két napra vettem ki, amíg tart a szabad napom. Muszáj volt, annyira tetszik ez a táj, ami itt van. És ha már kiadtam ennyi pénzt két éjszakára, akkor legalább kihasználok mindent. A sörös üvegemet begurítom a cseppet sem kényelmes ágy alá, aztán a hátizsákomba nyúlok. Hát... nem hoztam fürdőruhát. De nem is olyan nagy tragédia. Amennyiben tudom, itt a kutya sem jár. Állítólag veszélyes hely. Ezt azért megcáfolnám. Semmi veszt nem látok, de mindegy. Majd éjszaka kiderül, hogy van-e mitől félnem. Bár ha valakire el lehet mondani azt, hogy van vér a pucájában, akkor az én vagyok. Nem úgy vagyok azzal, mint más lány, hogy jajj egy, jajj egy kígyó! Meg izé.... ott nyafognak. Szerintem sem egy pók nem olyan ijesztő, sem egy kígyó. Meg amúgy is... mi emberek vagyunk... két kézzel, meg két lábbal. Azok a szerencsétlen állatkák meg vagy túl sok lábbal rendelkeznek, de nagyon kicsik, vagy pedig nagyok, de nincs lábuk. Akkor meg mitől parázni?
Becsukom magam mögött a kicsi faházikó ajtaját, aztán megindulok a folyó felé. Rózsaszín hajamat jól felkontyolom, hogy ne vizezzem össze. Igen... tudom. A tegnap még kék hajam volt. És aztán? Még az este úgy döntöttem, hogy rózsaszínre festem... ráuntam a kékre. Anyám mindig azzal idegelt, hogy nem jó a hajnak ez a sok színes festés, meg, hogy így hamar elhull, meg mit tudom mi. Ez baromság! Az, hogy a hajad elhull a koroddal jár. Egy idő után mindenki megszívja, ha festi a haját, ha nem. Ez pont olyan, mint a cigizés. Mer’ hogy attól meghalsz. Basszus! Ha nem cigizel sem vagy halhatatlan. Ezek szerintem csak olyan anyukás dilik, amit próbálnak megetetni a gyerekeikkel. Hát én nem dőlök be ennek a sok ostobaságnak, meg amúgy is 22 évesen had döntsem már el én, hogy mi a jó nekem és mi nem.
A vízhez érve levetem a ruháimat, szanaszét hányva hagyom – soha nem szerettem összefogni őket, mint ahogyan állítólag egy rendes lánynak kéne csinálnia -, aztán meztelenül bemegyek a vízbe. Élvezem ahogyan a kellemesen hideg víz átjárja a testem. Egyre beljebb merészkedek, majd kezeimet kitárva forgok a vízben. Ez az egész olyan kellemes. Imádok egyedül lenni.





488 || remélem elég meglepetés xD



'mama won't you let me do the hump' by [You must be registered and logged in to see this link.] at [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Joshua és Nadja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Manuel & Nadja
»  Gary & Nadja
» Joshua Kemp
» Nadja & Lucas
» Amber & Nadja - Birth of a friendship

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-