KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jonathan & Lucas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jonathan & Lucas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jonathan & Lucas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jonathan & Lucas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jonathan & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jonathan & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jonathan & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jonathan & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 2:59 pm


Ahogy a fegyver elsül a kezemben, az illetőnek szánt golyó másodpercek töredéke alatt kerül a földre, és a fejéből patakszerűen kezd csordogálni a vér. Elégedett mosoly suhan át az arcomon ennek láttán, de nincs túl sok időm gyönyörködni a munkám végkimenetelében, hisz nem akarom, hogy az immáron halott főnökük gyilkosa után kezdjenek kutatni. Már egyszer volt hasonlóban dolgom, amikor is gyanút fogtak, hogy vajon honnan is jöhetett az a golyó, és azokkal az illetőkkel is végeznem kellett. Én általában csak azt szoktam a túlvilágra küldeni, aki miatt oda kellett mennem, de vannak kivételek, akik kivívják maguknak ezt a megtiszteltetést. A fegyvert, ami ebben az esetben egy pisztolyt jelent, a farmerom kórcájába dugom, és gyors léptekkel hagyom magam mögött az épületet, amin egy órán keresztül ültem, várva az áldozatot. Nem mondhatnám, hogy az eddigi pályafutásom alatt ez lett volna a legizgalmasabb küldetésem, és még csak szép végnek se nevezném. Általában nem a pisztolyra esik a választásom, ha elküldenek egy adott helyre, de most telefonon keresztül értesítettek, és ahhoz meg pont nem volt affinitásom, hogy elmenjek a város másik végébe valamelyik puskáért. Úgyhogy, az éppen nálam lévő fegyvert küldtem bevetésre. Meg kell hagyni, igen csak jól remekelt, hisz eddig még nem igen volt rá alkalmam, hogy használni tudjam ilyen nagy távolságon. Sokkal inkább alkalmas arra, ha az illető, akit el akarsz törölni a Föld felszínéről, alig pár méternyire áll előtted. Számomra az a munka nem jelent túl nagy élvezetet, azt mások szokták elvégezni, de nekem is volt már alkalmam belekóstolni azon társaim "szenvedélyébe". De most, ezt a maffiózó énemet magam mögött kell tudnom egy pár óra erejéig. Öcsém úgy döntött, hogy ez a legalkalmasabb időpont arra, hogy a kéthetente bekövetkező találkozásunkat megejtsük. A kis szent eddig biztos nem tudott elszakadni valamelyik betegétől, csak most tudott rám időt szakítani. Én pedig, mint jó testvér, rögtön ugrok a szavára, mint régebben, amikor még kis srácok voltunk. Hát igen, van, ami nem változik. Annyi különbséggel, hogy míg régen én voltam a jó gyerek, akiről mindenki csak áradozott, addig ő mindenben benne volt, egymás után gyűjtötte be a fegyelmezéseket. És most nézzük meg, hova jutottunk. Ő egy igen csak jó orvosnak mondhatja magát, egészen lehiggadt abban az időszakban, amikor úgy tudta, meghaltam. Én meg a maffia nevelőapának köszönhetően egy lázadó, mindenkinek ellent mondó srác lettem, aki most már a gyámjának dolgozik. Jó, mi?
A megbeszélt hely ajtaját megközelítve, át lépem annak küszöbét, így szemügyre véve a jelenlévőket. Hát, egy kis kocsmától mi mást várna az ember? Mindenhol kamionosoknak megfelelő disznók ülnek, ki tudja már, hogy hanyadik sört döntik magukba. Csak ritkán kerítek arra alkalmat, hogy ilyesfajta kikapcsolódást szervezzek magamnak, de lássuk be, nem is nagyon hiányzik az életemből. Az ötlet pedig nem is az enyém volt, hogy fényűző jelenlétünkkel, bearanyozzuk a kocsma sivár kis életét. Ha Jonathannek ez jelenti a szórakozást, akkor én nem szólok bele, kekeckedni meg nem áll szándékomban ezzel kapcsolatban. Inkább tűrve a "nini, itt a szépfiú!" és egyéb jelzőket, előre törekszek, és levágom magamat a pultra, várva a fivéremre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 8:07 pm



Szemeit dörgölve ácsorog a kórház szolgálati mosdójának egyik tükre előtt. Talán nem mostanra kellett volna megbeszélnie a találkozót a fivérével? Lehet, hogy nincs kötelezve, vagy nincs rászorulva a napi tizenhat óra melóra mint a legtöbb munkatársa akik a sürgősségin dolgoznak, de ő is épp eleget foglalkozik itt a betegekkel, és pakolászni a lebénult, mozgásképtelen testeket, pimasz kemény meló tud lenni.
Próbálja felfrissíteni magát egy kis hideg vízzel, de valószínűleg nem ez a pillanat lesz az, mikor legyint egyet és azt mondja, "tök jól vagyok, nem vagyok fáradt". Ha minden jól megy legalább nem fog elaludni míg kortyolgatja a rendelt italt a közeli kocsmában, így le se égeti magát ha esetleg kifolyna a nyála.
Vállára dobva a hátizsákot löki ki maga előtt a mosdó ajtaját, hogy jól ismert lépteivel célba vegye a bejárati ajtót mely egyet jelent a hétvégi szabadsággal. Szerencsére neki is adott egy kis lehetőséget a főnöke arra, hogy kifújhassa magát, így ha hazaér nem kell rögtön azon görcsölnie, hogy másnap fel kell ébrednie már hajnalok hajnalán, hogy be kelljen mennie ismét emelgetni, biztatni az embereket. Na nem, mintha nem szeretné a munkáját, de ugye neki is kijár a pihenés.
Elköszönve a társaitól lebaktat a parkolóba, ahol a szürke Aston Martin már vár rá.
Tudja jól, hogy késésben van, és ez nem rá vall. De mit tud tenni? Nem mondhatja azt, hogy "bocs én most elhúzok mert találkám van a testvéremmel!" Neki is ugyan úgy ott kell maradnia kapuzárásig, mint bárki másnak akinek épp a párjával, a haldokló nagyapjával vagy épp az ágyával van találkája. Nem is volt ez ügyben soha erőszakos.
Belökve maga előtt az ajtót, rögtön felméri a terepet és magát... illetve az ikrét keresi. Volt egy időszak, mikor teljesen elfeledkezett arról, hogy valaki ugyan úgy nézhet ki mint ő. Teljesen abban a hitben volt, hogy a bátyja meghalt, így nem is gondolkozott azon, hogy milyen lenne még egy oly embert, mint amilyennek ő is kinéz, meglátni valahol.
Az pedig, hogy mekkora sokként érte mikor ténylegesen meglátta azt a személyt egy nap, felért egy kiadós hideg zuhannyal.
- És itt vagy - nyögi, miközben a lábukhoz lehajítja a táskáját, ő pedig felpattan Luke mellé az egyik székre.
- Egy whiskyt kérlek! - biccent a fiatal lány felé, ki egy pillanatig csak mereszti a szemét, de aztán mozdul.
- Mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 9:12 pm


Ismét egy jó munkát tudhatok magaménak. Bár, belegondolva, ezt szinte lehetetlenség elrontani. Egy két balkezes is el tud intézni egy embert, bár nem garantált, hogy az első golyó már rögtön oda megy, ahova azt ő szánta. Ezzel felhívja magára a figyelmet, de ha elég gyors, akkor még el tud ereszteni egyet- kettőt, és még arra is lesz ideje, hogy elhagyja a tetthelyet. Régen, kis kölyök koromban, amikor a tojáshéj még ott volt a seggemen, talán én is ezt tettem. Igaz, már akkor is kiemelkedő tehetségnek bizonyultam, de nekem is lehettek félrelépéseim, és ez még most is közre játszik. Mindig ott bujkál bennem a tudat, hogy mi lesz, ha... de ezt hamar el is vétem, mert tudom, jó kiképzést kaptam nevelőapám és idősebb beosztottjai lévén, és a sok jól végzett munkám mellett egy-kettő ha akad, amit véletlenségből elvétettem. De a vége úgyis mindig a halál, nem de? Csak nem mindegy, hogy kit mikor ér el, és hogyan. De ezen nincs mit rágódni, hiszen az emberünk halott, a majmai tehetetlenül állnak a hullája mellet. Számomra éppen ez a legmegfelelőbb alkalom a távozásra. Mintha mi se történt volna, komótosan mászok le a tűzlétrán, és ugyan ezt a tempót megtartva haladok utcáról utcára. Pillanatok alatt kell levetkőznöm a gyilkos formámat, elvégre az öcsém nem tudja, mi is vagyok igazából. Azzal tisztában van, hogy nem a legjobb körökben mozgok, de hogy én is a maffiának dolgozok... az mindenki számára igen csak nagy titok. Szerintem azzal is túlzok, ha azt mondom, egy ember tudja a kilétemet, aki nem annak a szervezetnek dolgozik, aminek én magam is. Vagy ki tudja, lehet, hogy egy szemfüles ember rajta kapott, amint kioltottam egy ember életét, de az pont nem tud érdekelni. Feljelenthet emberölés vádjával, de szerintem a nyomozók se maradnának túl sokáig a föld felszínén. Valamelyik munkatársam -már ha lehet őket ennek nevezni-, esetleg én, simán eltudjuk őket intézni, ezzel nincs probléma. Most viszont, a kocsma részeg emberei jelentik nekem a legnagyobb kihívást. Már, ha lehet annak mondani ezeket. Szebb kifejezést nem érdemelnek a naplopó nyomorékok. Arra van pénzük, hogy egész nap a kocsmában lógjanak, liter számban fogyasszák az italokat, és mégis siránkoznak, hogy nekik milyen rossz életük van, milyen lepukkant a ház, és a többi. Fel kéne őket világosítani, hogy vajon mért is van ez. De tudtommal, ez nem az én dolgom, ezért minden, szerintük sértő kifejezést elengedve a fülem mellett ülök le a bár székre, és várom, hogy a másik felem betoppanjon végre valahára. Az idő telik, lassan már a huszadik perc késésig jutunk, mikor végre ide méltóztatok tolni a hátsó fertályát.
- Ez olyan meglepő? -tekintek rá égbe szökött szemöldökkel. Ezt sokkal inkább én mondhattam volna, elvégre nem én várattam meg őt. De persze, tudom, ő orvos, akiknek a nap minden egyes pontján van dolguk, és nem hagyhatják el a kórházat, amíg le nem telik a műszakjuk. Ezzel mindig számolok, csak az idő pénz, és nekem is lenne jobb dolgom, mintsem rá várni éjt nappallá téve.
- Kettőt! -szólok utána így futtában, reménykedve abban, hogy a nagy ricsaj közepette ki tudta szűrni ezt a kis szócskát.
- Na, mi lenne. Nem tudok mást mondani, mint két héttel ezelőtt, csak élvezem azt a roppant izgalmas életemet. -rántom meg a vállamat, tekintetemmel a pincér csajt fürkészve, aki szorgosan készíti az italokat. Azt azért kétlem, hogy két pohár whisky-t ilyen sokáig tart kiönteni, de nézzük el neki, lehet, hogy kezdő a kicsike.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 10:05 pm



Szemcseppjei híján úgy néz ki, mint aki egész nap bőgött, mint valami kétségbeesett kislány. Igazat megvallva, nem jellemző rá, viszont nem veti meg azt, aki ezt feltételezi róla. Szeme alatt így is jókora fekete karikák vannak, mintha legalábbis álarcban legelt volna a tehenek között. Szemének fehérje sűrű véreres. Nem egy üdítő látvány, ráadásul ha belevesszük azt is, hogy majd a cigifüst a kocsmában még jól ki is könnyezteti, még rosszabb lesz a helyzet.
De jelenleg nem ezzel, sokkal inkább azzal kell foglalkoznia, hogy a piros lámpánál idejében lefékezzen, mielőtt valamelyik száguldozó majom elkapja a kocsijának orrát, és akkor tényleg sírva fog lefeküdni, s legkisebb baja a fáradt szeme lesz.
Még utoljára megdörgöli a szemeit, de már maga mögött is tudja az egész napját azzal, hogy belép a kocsmába és a magának gyorsan kiszemelt Lucas mellett tábort ver. Olykor nem szívesen társalog a bunkóbbik énjével, de még mindig köti őket egymáshoz az a 16 év, amit szüntelenül töltöttek egymással. Lehet, hogy a másik ezt már rég elfelejtette és ő arra a hét évre alapoz, amit külön töltöttek, de számára még mindig a mindenség egy részét jelenti az ikre. Fontos neki, hogy legalább két hetente egyszer találkozzanak még akkor is, ha a másiknak is jócskán be van táblázva az ideje. Ettől függetlenül neki is megvan a maga dolga, és ha ő időt tud szakítani rá, akkor ez Lucasnak se lehet nehezére. Azt nem tudja, hogy milyen körökben mozog, de abban az egyben biztos, hogy nem a társadalom kellemesebb rétegét gazdagítja szemét személyével. Viszont nem vonhatja csak úgy kérdőre, hogy "Na apa, mondjad hol a fenében dolgozol, vagy...!" Első körben mert nem illik. Másodszor úgyse mondaná el, ha valami illegális dologgal foglalkozna. Attól viszont nem kell tartani, hogy nem érdekli Jonathant, mert ki fogja deríteni még akkor is, ha bele döglik.
- Igen, hisz tudatában vagyok annak, hogy utálod a helyet. És ne nézz rám így, mert saját magamtól fogok elundorodni - nem szereti a túlzásba vitt flegma arckifejezést, főként nem Lucas arcán, hisz szembesül azzal, hogy ő milyen lenne akkor, ha gyártaná ezeket a pofa vágásokat. Kiábrándító.
- Aha, képzelem... mit is takar pontosan ez a "roppant izgalmas élet?" Luke, észrevetted, hogy harmadik éve, hogy fény derült arra, hogy a másik él, de te olyan szinten elzárkózótál tőlem, mintha egy vadidegen lennék, aki próbál bepofátlankodni a te személyes szférádba? - nincs ínyére bátyjának viselkedése. Legszívesebben szétzúzná azt a poharat amit épp letesz eléjük a pincérnő, ám ahelyett, hogy komolyabb jelét adná nemtetszésének, inkább csak felkapja a whiskyt és egy jókorát kortyol belőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 10:18 am

Magam mögött tudva az egy órán át koptatott háztetőt, indulok is az öcsémmel megbeszélt kocsmába. Világ életemben utáltam az ilyen helyeket, de valahogy mindig úgy jön ki a lépés, hogy oda tudunk csak beülni, beszélgetni egy keveset. Ahelyett, hogy egy nyugodtabb helyszínt választanánk, ahol legalább halljuk egymás szavát, John mindig ezzel az ötlettel jön elő. Én meg nem kezdhetek el veszekedni vele, mondván, hogy én már pedig nem teszem be oda a lábamat, mivel akkor max. szökőévben egyszer, ha összefuthatnánk. Mindkettőnknek be van táblázva az ideje, arra nem futja, hogy valamelyikünk házába üljünk le egy sörrel. Na meg, a sok fegyverrel tarkított házamba igen csak bajos lenne beengedni a fivéremet. Félreértés ne essék, nem azért nem mondtam még el neki, mert nem bízok meg benne, vagy attól félnék, hogy felnyom a rendőröknél, csak szimplán nem akarom belekeverni a sz*rba. Egyszer úgyis eljön az ideje, amikor meg fogja tudni, de jelen esetben nem ez a legalkalmasabb időpont, hogy a tudtára hozzam. Ő pedig, akárhogy is próbálja kideríteni a szakmámat, nem tudja kiszedni belőlem. Annyit tud, hogy nem jó körökben mozgok, és ez egy ideig még ki is elégítheti az igényeit, de majd idővel többet akar tudni. Majd, valamikor... most inkább maradjon a tudatlanságban, legalábbis, ez az én véleményem. Így is, valamilyen módon mindig belecsempészi ezt a témát a beszélgetésünkbe, de ugyan az az eredmény minden egyes alkalommal. Ő nem lesz gazdagabb semmilyen információval, én meg soha nem szólom el magamat. Ez a rendje, és kész. És már abban a pillanatban, hogy meglátom az öcsémet a kocsma ajtajában, tudom, hogy fel fogja hánytorgatni ezt.
- Ahhoz mérten, valamilyen okból kifolyólag, mindig itt kötünk ki. Igen is, apuci, értettem... -kicsit idegesítővé tud válni, amikor megjelenik, és máris belekezd az oktatásomba. Tudom, hogy sokkal felelősségteljesebb, mint amilyen én valaha is leszek, de ettől még nincs felhatalmazva arra, hogy bármikor is eljátssza az oktató szerepet. Tudtommal még mindig én vagyok az idősebb, és nem kötelességem hallgatni a szavaira. Ha ő nem teszi azt, amit én mondok, akkor nekem mért is kéne megtennem?
- Mért nem lehet végre valahára abbahagyni ezt témát? Mindig kiakarod belőlem szedni, de nem vetted még észre, hogy soha nem jársz sikerrel? És nem zárkóztam el tőled, de ha észrevetted, mindketten megváltoztunk. Hét évig nem is tudtunk egymásról, ez idő alatt más csoportokba vergődtem. Ezt el kell fogadni, nem fogok visszaváltozni a szótlan, szűz kisfiúvá, csak mert három évvel ezelőtt megtudtuk, a másik felünk él, és virul. -lehet, hogy igaza van az öcsémnek, talán tényleg eltávolodtunk egymástól a külön töltött idők miatt, de attól még, hogy tudom, él, nem fogok a nyakába borulni. Ez az első alkalommal talán még elképzelhető lett volna. Ugyan úgy fontos a számomra, mint kiskölyök korunkban, elvégre ő a másik felem, de fogadja el, hogy más lettem. Az már nem az én bajom, hogy ebbe nem tud beletörődni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 8:48 pm

Illik péklapáttal agyonverni egy embert? Főleg úgy, hogy az illető az ember tulajdon fivére? Mert nagyon nagyon szívesen megtenné. Jonathannak már bőven kezd elege lenni abból, hogy fivére nem tesz meg semmit azért, hogy ismét ugyan azokra a szintekre jussanak, mint ahol kis csávó korukban voltak. Rideg, makacs és akaratos... és lehet, hogy ilyen volt egykoron ő is, vagy legalábbis hasonlított Lucas mostani énjére, de igazság szerint a nyomába se ért annak, aki most ő. Nem tudja, hogy mi történt vele, mit csináltak vele, de ki akarja deríteni. Ezt már akkor eldöntötte, mikor először találkoztak. Tudni akarja, hogy ki tette lidérccé, ki tette olyan elviselhetetlenül makaccsá, arrogánssá és szemtelenné, mint amilyen. És bocsánat, tévedés ne essék! Szüksége van rá, kell, hogy legyen egy fivére akivel időnként betudnak ülni inni valahova. Valaki aki nem nő, akit nem a....khmm... testéért kell szeretnie, hanem azért mert a családja, a rokona. Ő az egyetlen rokona, aki kézzel fogható, aki a közelében él, akit láthat. És ez az egyetlen rokona úgy zárkózik el tőle, mintha egy undorító csótány volna, akinek láttán húznia kell az embernek a száját, vagy sikoltva kell felugrálni a legelső szekrényre, hogy menedéket keressen. Kezd belefáradni. Míg eleinte elérte, hogy heti alkalommal iszogassanak, mostanra ott tartanak már, hogy két hetente egyszer is alig ha tudnak összeegyeztetni egy találkának nevezhető valamit, ahol elmoroghatják egymásnak a gondjaikat. Tudja jól, hogy ezt nem fogja sokáig csinálni. Ha Lucast nem érdekli, akkor Johnnyt miért kell, hogy foglalkoztassa?
A pultra könyökölve túr a hajába, majd támasztja meg a fejét halántékánál, és nem szól nem beszél, inkább megfogja a poharát, hogy az utolsó kortyokat is kiürítse abból. Az érzés, hogy talán tényleg nem kellett volna ezt az italozást megejteni, elgondolkodtatja.
- Nem is kell, hogy megváltozz Luke. Mindketten változtunk ebben igazad van. Ki ezért, ki azért. De miért az a 7 év alapoz meg nálad mindent? Hé, nehogy azt hidd, hogy erőszakoskodni akarok, jó?! Értem én a nemet. Csak annyira furcsa - nem ismerlek! Gondolkozik rajta, hogy ezt is odabökje, de inkább nem teszi meg, csak tekintete egy nem messzi bandára siklik, kik megállás nélkül figyelik a kettesüket. Mit lesnek ezek?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 9:34 pm


Meg kell hagyni, nehezemre esik, hogy betegyem a lábamat ebbe a koszfészekbe. Dugig van nálam kétszer idősebb pasasokkal, akik az itt töltött időknek köszönhetően igen csak nagy sörhasat növesztettek. Jó tudni, hogy én soha nem fogok ilyen szinte jutni. Legalábbis, nincs tervbe véve, hisz a nap huszonnégy órájában, úgymond bevetésen vagyok, szaladgálok a város egyik pontjából a másikba. Időm sincs arra, hogy megigyak legalább egy sört. És úgy gondolom, hogy ez még jó néhány évig így is fog maradni, elvégre semmi komolyabb szakmát nem tudtam elsajátítani. Elhelyezkedni eltudnék, de nem lennék olyan sikeres, mint jelen pillanatban. Pénzem annyi van, mint a rohadás, köszönhetően annak, hogy nevelőapám igen csak szép summát akaszt a nyakamba, ha fizetésről van szó. Nem véletlen, hogy telt a legújabb BMW-re, amiért mások csak epekednek, és igen meglepett arckifejezéssel tekintenek utána az utcán. Komolyan, az ügyvédeknek nem telik ilyen jóra, pedig lássuk be, ők is igen jól megvannak fizetve. Vagy ők inkább a nagyobbnál nagyobb villákba fektetnek, nem az autóba? Nekem bőven megfelel egy átlagos lakás, ami jól fel van szerelve, a mostani trend alapján. Nem is kell ennél több, elvégre én egyedül birtokolom, nincs a nyakamban se nő, se gyerek, se lakótárs. Persze, a belvárosban van, sokkal inkább szeretem a kocsik zaját hallgatni, mintsem a kutyák ugatását a külvárosban. Ikrem ebben is, teljes mértékben ellenem van, aki végre valahára ide merte tolni a seggét. Éppen, hogy lerakja magát mellém, megüti az annyira utált hangnemet... máris kezdődik a dorgálás? Szerintem ezt felírhatom egy új rekordnak. Tény, hogy sokkal felelősségtudóbb, mint jó magam, a pénzét se szórja szanaszét, de ez még nem jogosítja fel arra, hogy kedvére oktasson, akármiről is legyen szó. Nagy fiú vagyok, tudok magamra vigyázni. Jobban is, mint ahogy ő azt gondolná. Csak ne játszaná mindig a megváltót, aki azt hiszi, hogy engem meg tud változtatni! Pont engem? Még viccnek is rossz.
- Na, az első mondatodat vedd alapul, jó? Egyáltalán nem az a hét év számít, de most mit vársz? Minden egyes alkalommal, amikor meglátlak, boruljak a nyakadba, és mondjam el, hogy milyen fárasztó napom is volt? Johnny, felnőttünk. Tudom, furcsa, néha nekem is kérdés, hogy mért is lettem ilyen, aztán belegondolok, és meg is értem. Ha én bele tudtam törődni, neked is, bőven itt az ideje. Három év alatt már megszokhattad volna, hogy nem az az aranyos kölyök vagyok, akiről csak jó tudtak mondani. -kezd aggasztani, hogy azt hiszi, nálam a régen együtt töltött tizenhat év le lett húzva a lefolyón. Azt meg most nem adagolhatom be neki, hogy mért lettem olyan, amilyen. Most mondjam el neki, hogy maffia vezér a nevelőapám? Ugyan már... majd talán rájön. Értetlenül meredek rá, mikor elnézve a vállam fölött egy idegen pasasokból álló csoportot szemel ki magának. Az se igaz, hogy ide is hozom magával a munkámat!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 4:14 pm

Lucas & Jonathan;
....

[You must be registered and logged in to see this image.]

V
ajon van olyan ember aki csak úgy eltudja engedni a testvérét? Persze, biztos akad, hisz a világon nem csak jól nevelt, egymást imádó testvérek vannak. Akadnak akik egymás hátán próbálnak a magasba törni, míg a másikat a földbe tiporják. Ki tudja, hogy náluk mi a helyzet, de ha valaki, akkor Jonathan tényleg kezd belefáradni.
- Ó, de persze... egyáltalán nem várom el. Hagyjuk is - int egyet nem Lucasnak, sokkal inkább a csaposnak, hogy lökjön még egy pohárral elé abból amit eddig ivott.
Miután megkapja, óvatosan ragadja meg a poharat, miközben le nem veszi tekintetét a furcsa fizimiskájú csapatról, kiket végül Luke is szemügyre vesz és immáron az ő figyelmét is azok kötik le. A legtöbb ember a mai napig úgy viselkedik az ikrek láttán, mintha valami két lábon járó csodák volnának. Mondjuk ebben van némi igazság főleg azok után, hogy sokszor hangoztatják: a világon nincs két egyforma ember. Lehet, hogy abban az esetben ez tényleg igaz, hogy az ikrek személyisége nem biztos, hogy teljesen megegyezik, viszont külsőre? És sokan tényleg a külső alapján ítélnek.
Ahogy az egyik megmozdul, feláll de tekintetét le se veszi az ikrekről, Jonathan rögtön a homlokát kezdi el ráncolni majd úgy fordul, hogy nagyobb rálátása legyen az alakra, ne kelljen kitörnie a nyakát.
Közelebb hajol ikréhez.
- Ha valami szarba keveredtél akkor leszel szíves most közölni, mielőtt engem is kinyírnak - súgja a fülébe, de addigra már rég mellettük áll az ismeretlen, ázsiai beütésű fazon. Nem teljesen vágott szemű, de biztos van benne japán vagy kínai. Külső alapján nem tűnik jó gyereknek. Fenyegetést és agressziót lehet leolvasni testtartásáról, szemét pedig az útközben felvett fekete, M.I.B stílusú napszemüveggel takarja el. Értetlenül pillant Lucasra, majd vissza a férfire. Ki fog ma meghalni leghamarabb? 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 5:23 pm


Még mindig, teljesen más kép él a fejemben Johnny-ról, holott már három éve tisztában vagyok vele, egyáltalán nem hasonlít régi énjére. Az a srác jut eszembe, aki a suli rémének mondhatta magát, akiről az ember csak rosszat hallott. Minden hülyeségben benne volt, amibe csak belerángatták, vagy ő volt a felbujtó néhány esetben. Kérdem én, hova lett ez a személy? Most gondoljunk bele, mi lenne, ha ő is ugyan olyan jellemvonásokkal rendelkezne, mint én? Szerintem még az is tudná a nevünket, aki egyáltalán nem jártas az ehhez hasonló témában. Konkrétan, Vegasban elszabadulna a pokol. De neeem... helyette kaptam egy apáskodó kis öcsit, aki, ha már a nevelőapám nem így tett, próbál a jó útra téríteni. Csak, az a tíz év, ami a főnökkel töltöttem, nem veszhet csak úgy kárba. Most gondoljunk bele, ha az egyik pillanatról a másikra előtűnne belőlem a jót tevő, aki mindenkiben csak a szépet, és jót látná, konkrétan undorodna a fegyverektől amiket most olyannyira imádok. Belegondolni is rossz, de most komolyan. Nyilván öcsém ennek sokkalta jobban örülne, de amint azt már elmondtam neki, és sok más embernek is, nem mehet minden úgy, ahogy azt mi akarjuk. Ha meg nem tud így elfogadni, akkor magára vessen. Elvégre, ha már hét évet külön töltöttünk, most se hiányozhatnék neki annyira.
- Ugyan már, ez a te kedvenc témád, ha már elkezdtük, akkor csináljuk normálisan. Túl sok újdonságot már nem igen tudnál mondani, de egy próbát tehetsz. Miben kéne változnom, csak, hogy neked, és a társadalom többi tagjának is teljes mértékben megfeleljek... -soha nem szerettem, hogyha csak úgy, egyik pillanatról a másikra befejezünk egy adott témát. Főleg, ha az illető mondani akart ezzel kapcsolatban valamit, el is kezdi a mondatot, de abba hagyja. Ilyenkor már mindenkinek furdalja az oldalát a kíváncsiság. Legalábbis, nekem biztos. Vajon most melyik, többször már elhangzott monológot szeretné a fejemhez vágni? Nyilván egyiket se, hisz roppant mód leköti egy tőlünk pár asztalnyival távolabbi csoport. Alaposan szemügyre veszem a figurákat, ha már itt van rá az Isten adta lehetőség. Mért van az, hogy én mindig csak vonzom magam után az ellenséges maffiát? Két lehetőség áll fent... el akarnak tüntetni az élők sorából, vagy erőszakot alkalmazva akarják elérni, hogy átpártoljak hozzájuk. Erre több eset is szolgál példaként.
- Nem keveredtem semmibe, és elhiheted, akkor se kötném az orrodra. Bízz bennem, senki nem fog ma meghalni. -suttogom pont olyan hangerővel, hogy testvérem, de más ne hallja. Tekintetemet nem emelem le az ismerős figuráról, akit valamelyik maffiába próbálok beleilleszteni. Tippem sincs, honnan jött, mit akarhat, de látva a fegyvert az öltönye alatt, és a többi társának ugrásra kész testtartását, jobb kezem akaratlanul is a nadrágom korcájában lévő Glock felé irányítom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:24 pm

Lucas & Jonathan;
....

[You must be registered and logged in to see this image.]

- U
gyan már Lucas... mi a fenét taglaljuk? Te mondtad nem? Nem akarsz erről hallani, én pedig ezt tiszteletben is tartom. Nem fogom álladóan a füledet rágni emiatt, a végén még kést szúrnál a torkomban - igazság szerint ki is nézi belőle. Nem tudja, hogy a tekintete fenyegető, a ridegsége vagy a komorsága, vagy egyszerűen kinézi belőle, hogy a saját fivérét képes lenne kinyírni. Igaz az mi igaz, volt már precedens komolyabb vitára közöttük holmi ostobaságok miatt, de azért meri remélni, hogy nem akarja csak úgy kinyírni. Hálásan megköszönné, ha nem tenné meg.
- Csak akkor nem tudod erre a megfelelő választ, ha túl hülye vagy. Szóval ne akard, hogy elmondjam, mert azzal tényleg ezt bizonyítod - nem mondhatja neki, hogy kicsit nézzen magába igaz? Igen, szóval épp ezért nem is kísérli meg. Lehet, hogy ugyan olyanok, lehet, hogy egy ruhaméretet hordanak mert külsőre semmi eltérés nincs közöttük. Viszont hiszi, sőt tudja, hogy Lucas sokkal vehemensebb és ha tényleg olyan sötét körökben mozog mint ahogy gondolja, akkor nagyobbat is tud ütni. Nincs para, John is jó kis maflásokat tud osztani, volt pár balhéja. De bivalyba még nem ment át és nem is akar.
- Merem remélni... - morogja az orra alatt, ahogy ismét jobban végigméri a fazon. Nagyon ismerős számára a képe de nem tudná megmondani, hogy honnan.
- Benton?
- Igen? - a férfi reszelős hangja hasonlít Johnny-éra, ki rögtön vissza is kérdez, de rögtön megrázza a fejét.
- Ja, bocs gondolom nem én - fordul a pult felé, hogy jó barátjával, Johnnie Walkerrel folytathassa a közös programjukat.
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 9:02 pm

JOHN & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Öcsém hangja ismét azt a tipikus, okoskodó, és kioktató hangnemet üti meg, amit olyannyira utálok. Nem ragozza túl sokáig, hisz tudja, semmit nem fog vele elérni, ha ismét, mint mindig, elmondja a, szerintem már előre megírt szöveget. Amilyen maximalista, képes lenne szóról szóra bemagolni, hisz ha már egy szót is máshogy mond, az teljesen más értelmet nyerne. Legalábbis, ő ezt így véli. Még mindig, mint évekkel ezelőtt, ugyan úgy szeretem az öcsémet, de van, hogy igen csak kiakasztó tud lenni. Persze, egy rossz szavam se lehet róla, mert büntetlen életvitelű, kedves, okos, és mi egymás... tipikus női duma, hisz ezt mindig megkapja. Anyánk is őt szerette jobban, holott én voltam mellettem, amikor a maffia nevelőapám néha a tudtára adta, ki viseli a gatyát a házban, én féltettem, én álltam ki a jogaiért. De ez nyilván eltűnik azok közt, amikre ezután lettem hivatott. Rávezetett erre az útra, én pedig nem találom meg a levezető kis sétányokat. És amilyen egyenes, hibátlan, soha nem is fogom, pedig egy ideig erőteljesen kerestem. De tudván, ezeket eltüntették, már meg se kísérlem a ráakadást.
- Ja, hogy te már azt hiszed, hogy képes lennék téged megölni? Hadd gratuláljak, öcsi, ez aztán tényleg, roppant reális. -tapsolok halkan egyet-kettőt, majd a fejemet ingatva emelem a számhoz a poharat, hogy kortyolhassak az italomból. Na, itt már tényleg nagy bajok vannak, hogyha azt hiszi, erre vetemednék megoldásképp. De, az ő fejében működik valami rosszul, biztos nincs kint mind a négy kereke. Szerintem én lennék az utolsó ember, aki a halálát akarná, és kezes bárányként el is intézné, hogy többet ne lássa senki. De a felénk közeledő ismeretlen annál inkább. Tisztában vagyok vele, hogy ki is az ember, de ő nyilván nem tudja mire vélni, hogy hirtelen kettő lett belőlem. Értetlenül áll előttünk, de ez nem zavarja meg a szerepe alkotásában. Komoly arckifejezés, tiszteletet parancsoló testtartás. Ez alapján bármelyik maffiába tartozhatna, elvégre melyik tag nem hordozza ezeket a jelzőket?
- Attól az italtól most szépen elbúcsúzhatsz... -jelenti ki nemes egyszerűséggel, majd hátra tekintve, egy nálam kétszer akkora pasast hív magához. - Mindkettőt visszük. -elég ennyi az illetőnek, máris megragadja a bőrkabátom nyakát, és az öcsémmel is szintén ezt teszi.
- Hogy mi van?! -csak ennyi jön ki a számon, hisz ismerem ezt a helyzetet. Az ember jobb, ha hallgat, kivéve hogyha élből egy golyót kér a fejébe. Inkább hagyom, hogy kitoloncoljanak az ajtón, titkon abban reménykedve, hogy a fegyveremet ne találják meg. 
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 3:44 pm

Lucas & Jonathan;
....

[You must be registered and logged in to see this image.]

V
alami azt súgja Jonathannak, hogy felesleges erőltetni bármi nemű találkozást a fivérével. Ha annak nem tetszik valami azt gond nélkül a testvére tudtára adja, de igaz ami igaz, Johnt ezt nem hatja meg. Ő akkor is igyekszik elérni azt, hogy jobb belátásra bírja még akkor is, ha ez a saját agyát, a saját lelkét fogja tönkre vágni.
- Most miért? Őszintén ha te az én helyemben lennél, és én olyan lennék mint te, rideg, makacs, akaratos és sejtelmes, akkor te nem gondolnál arra, hogy esetleg egy bicska vagy egy pisztoly előkerülhet valamelyik zsebből? Tudod, nem sikkasztónak, nem brókernek nézlek... már ne is haragudj meg emiatt - szemei egy pillanatra ideges forgásba kezdenek, mintha legalábbis olyat mondott volna Lucas, amivel felidegesíthette a másikat. Egyszerűen csak a tapsikolással nincs kibékülve. Miért kell itt bárkinek is tudni, hogy épp miről beszélnek? Mert így ha nem néztek rájuk tízen, akkor egy ember se.
Nem szeret senkinek a dolgaiba belefolyni, így nem meglepő hát az se, hogy rögtön hátat fordít az egyenruhás fazonnak. Rögtön az jutott eszébe, hogy talán a fivérével van valami dolga, hisz ő aligha ismeri. Lehet, hogy volt már szerencséje látni, de beszélni még soha az életben nem beszélt vele és a külsője alapján nem is szeretne. Nem valami biztató a megjelenése, ezt a leghatározottabban kijelentheti.
- Tessék? - morran fel, mikor közlik vele, hogy búcsút kell vennie Johnnie-tól, aki elég sokszor van a segítségére.
Mikor megragadja valaki a grabancát a bőrdzsekinél fogva, rögtön felhördül ezzel fejezve ki nemtetszését. Őt ne rángassa senki se.
Mikor viszont szembe fordul a nagydarab fazonnal, rögtön úgy érzi, hogy felesleges lenne veszekedni, hisz olyan könnyedén törné derékba John-t, mint egy kis fogpiszkálót.
- Mit is mondtál? Nem keveredtél semmibe és senki nem fog meghalni? - fújtat Lucasra pillantva, bár úgy néz ki, hogy nem teszi jól, hogy megmer szólalni, mivel rögtön kap egy gyomrost amitől kétrét görnyedve, nyöszörögve pislákol nagyokat.
- Nem kérdeztünk! - fújtat a nagydarab szumós.
- Értettem....
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 5:35 pm

JOHN & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Jonathan szavai talán a kelleténél egy kicsit jobban felbőszítenek. De, szerintem meg van rá minden okom, hogy ilyen reakciókat mutassak ennek hallatán. Nem gondolja, hogy egy kicsit túlzás az, amit állít? Az még oké, hogy fegyver van nálam, csak ő ezt jelen esetben nem tudja. De, szerintem még soha nem állt fent annak a veszélye, hogy azzal az életére is fogok törni. Kétségbeejtő, hogy azt hiszi, képes lennék idáig fajulni. Megölni, a tulajdon testvéremet, az öcsémet, konkrétan a másik felemet. Mert én még mindig ilyen véleménnyel vagyok róla, csak ő ezt valamiért nem képes nekem elhinni. Inkább dédelgeti magát abban a tévhitben, hogy félnie kell attól, meg fogom ölni. Szerintem erre utaló jeleket még nem tanúsítottam. Ha tudná, hogy én akkor milyen viselkedéssel szoktam előrukkolni...
- Őszintén? Nem, nem gondolnék erre. Én, veled ellentétben, megbíznék benned, és hinném, hogy lévén, az ikrem van, a másik felem, nem tudnál engem bántani. Az viszont nem engem minősít, hogy azt hiszed, hogy képes lennék kést, vagy fegyvert szegezni rád, hanem téged. És még, hogy miattam olyan rossz a kapcsolatunk... -nem tetszésemet nem csak szavakkal, hanem lassú tapsolással is kifejezem. Nem érdekel, hogy az egész kocsma minket néz, valamiért mindig is hidegen hagyott a mások véleménye. Vagyis, tíz éve van ez így. Régebben érdekelt, most már magasról teszek rájuk. Ennek ecsetelésére viszont nincs túl sok alkalmam, elvégre kapunk a nyakunkba egy harmadik főt. Érdeklődve tekintek fel rá, jobb kezemmel a pulton támaszkodva, keresve a fegyverem markolatát, ha elszabadulnának az indulatok. Miután leesik, ki is az illető, a szemem, mondhatni vérben kezd el forogni. Hát, a mai nap az ő emberét kellett lekapnom, és tudomásáras jutott, ki is tette ezt. Alkalmam sincs arra, hogy megmagyarázzam, én vagyok az embere, öcsémet hagyják ki ebből, hiszen egy konkrét buldózer közeledik felénk, hogy elvihessen minket. Nekem nem áll szándékomban ellent mondani, mert tisztában vagyok a következményekkel.
- Ne fesd az ördögöt a falra, nem olyan biztos, hogy meghalunk... -morgom az orrom alatt, és inkább elvétem az ötletet, hogy mondjak még egy-két dolgot. Nem akarok én is arra a sorsra jutni, mint John. Akkor se tiltakozok, amikor, konkrétan behajítanak egy fekete furgon hátsó részébe mindkettőnket és még a gorilla is beszáll mellénk. Török ülésbe vágom magamat, és várom, hogy végre a felbőgjön a motor, elvégre akkor tudok cselekedni. Addig túl rizikós lenne a művelet. 
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 6:14 pm

Lucas & Jonathan;
....

[You must be registered and logged in to see this image.]

T
ekintete annak ellenére komorodik és komolyodik el, hogy legszívesebben inkább felnevetne. Még, hogy őt minősíti?
- Persze, ez így tökéletesen igaz. És hidd el, hogy én se gondolnék erre, ha nem látnám, hogy milyen vagy. Ha nem látnám, hogy hogy nézel rám. És hidd el, ezt nem azért mondom, mert meghülyültem, vagy paranoiás vagyok. Egyszerűen látom a szemed! Semmi élet nincs benne. Csak egy mélységes kék verem, amiben az érzelmek megszűnnek létezni. És még szép, hogy miattam! Mert gondolkodok néha. Mert foglalkozok veled, és mindig oda jutok vissza, ahonnan elindulok. Sötét körökben mozogsz, ki tudja hány fegyver van nálad, mit hordasz magadnál, hány embert ölsz meg naponta és ki tudja még, hogy mi. Nehogy azt hidd, hogy nem kezdtem el utána járni anyánknak, vagy neked... hogy merre fordulsz meg és a többi. Mondjuk ez tényleg már átesett a paranoia oldalára... mindegy - inkább befogja a száját és a pultra könyökölve megrázza a fejét. Felesleges szócséplésnek látja, már akkor be kellett volna fogni a száját, mikor a másik is hosszabb szónoklatokba kezdett volna.
- Ne fessem az ördögök a falra? Most őszintén, te mégis mi a fenére gondolnál, ha egész nap sok rokkanttal foglalkoznál, most meg belekeverednél itt az alvilági szemétbe? - fújtatja.
Nem veszi jó néven ahogy nyakon csípik, sőt, utána még kap is egy gyomrost amiért megmert szólalni. Görnyedezve bámulja a földet, miközben keserű epe önti el a száját. Nem szokta meg az ütlegeket és valószínűleg soha nem is fogja, mert miért tenné?
Gyilkosan néz fel a fivérére, hisz gyanítja, neki van köze ehhez. Mi a franc folyik itt?
Ahogy kivonszolják őket a kocsmából, egy jókora fekete furgonba hajítják őket, hol egyesével kötik hátra mind a két srác kezét. A nagy majom aki harmadikként beül közéjük, úgy pakolja őket ide oda, mintha holmi öt kilós kisgyerekek lennének. Végül vet egy-egy gyilkos pillantást rájuk.
John kérdő tekintettel les fivérére, mintha legalábbis telepátiával próbálná megkérdezni, hogy most mégis mi fog történni?
A furgonban megállás nélkül zötykölődnek mígnem az megáll, s nagy fényáradat közepette nyitják ki az ajtókat...
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 11:43 pm

JOHN & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Úgy érzem, ennyit arról, hogy én taszítom el magamtól az öcsémet. Saját magának köszönheti ezt. Legszívesebben az, itt hallottak alapján megajándékoznám egy parasztlengővel, de sajnos, erre nekem nincs felhatalmazásom. Inkább csöndben, dühtől fortyogva hallgatom végig a szavait. Még, hogy én képes lennék megölni őt... attól még, hogy megváltoztam, és nem a legjobb körökben élősködök, még nem azt jelenti, hogy hozzám, talán a legközelebb álló személyt egyik pillanatról a másikra eltávolítanám az élők sorából. Hülye ez az ember, én mondom! Már azt is valószínűnek tartom, hogy ezeket csak azért vágta a fejemhez, mert úgy véli, ezzel elérheti, hogy végre valahára megváltozzak. De, sajnos, mint eddig még soha, most se tud a lelkemre beszélni ezekkel a szavakkal. Csak mérges lettem rá, nem váltott ki más érzelmeket belőlem. Maximum a csalódás, ami még közre játszik. Nem magamban, ezúttal az öcsémben.
- Áruld már el, hogy mégis hogy nézek rád, ami alapján arra következtetésre jutottál, hogy simán megölnélek? És de, te ebbe az egész témába, konkrétan, beleőrültél, belehülyültél, és rabjává váltál. Foglalkozol velem? Úgy, hogy el akarod érni, hogy ismét olyan legyek, mint te? Az egész család, és rokonság nem arról szól, hogy úgy fogadjuk el a másikat, ahogy van, és ne akarjuk minden áron más képére formálni? És akkor mi van, ha sötét körökben mozgok? Tudtommal az én életemről van szó, nem a tiédről. Magamat veszélyeztetem azzal, amit csinálok, és próbálom úgy tenni, hogy a családom egyik tagja se legyen áldozata. De ha beleásod magadat, akkor ezt nem tudom elkerülni. Inkább maradj szépen a seggeden, és gondoskodj a kis nénikékről, akik combnyaktörés után próbálnak lábra állni. Az való neked... -ha már ő is kifejtheti a véleményét, akkor én se vagyok rest ezt megtenni. Szabad országban élünk, jogomban áll azt tenni, amit éppenséggel akarok. De szerintem minden szavam felesleges időpocsékolás volt, mert ha ennél jobban akarnám, akkor se tudnám vele megértetni, hogy mi a szitu. És ha nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akármilyen háttér is álljon mögöttem, az már nem az én problémám. Lassan majd kezdünk egymástól elválni, ha az a hét év nem jelentett bajt, szerintem a további életünkben való távollét se okoz túl nagy problémát.
- Johnny, most inkább kussoljál, jó? Majd máskor leordíthatod emiatt a fejemet, de kérlek, most fogd be a szádat! -ezt most nem az én, sokkal inkább az ő érdekében teszem. Kétlem, hogy a kis fizikoterapeuta még egy öklöst kérne a gyomorszájába. Nem túl kellemes érzés, tapasztaltam már, főleg nem akkor, ha egymás után kétszer is megajándékoznak vele. Eszem ágában sincs tiltakozni, még akkor se, amikor jóformán behajítanak a kocsi hátuljába, ezzel megkóstolva annak platóját. Felhorkanva adom a világ tudtára, hogy ez nincs ínyemre, de vitába nem szállok miatta. Minden reményem elveszik, amikor a kötél a kezemre kerül, ezzel megakadályozva, hogy a fegyveremet használhassam. Remek...
Az út igen csak hosszúnak tűnik, és nem tudom, hogy a megkönnyebbülés, vagy a félelem üti fel a fejét, amikor egy számomra idegen ember nyitja ki nekünk az ajtót. Nem mondhatnám, hogy magam miatt aggódom, sokkal inkább Johnny-ért, aki azt se tudja, hogy mi a pálya, és, hogy mért is van itt. Én igen, de nem mondhattam, hogy őt ne hozzák, elvégre nem volt rá alkalmam. A szavakra hallgatva mászok ki a kocsiból, bevárva fivéremet. Vétek volt minket, mondhatni felügyelet nélkül a sor végén hagyni.
- Johnny... segíts... -súgom oda neki megrángatva a kezemet, ezzel tudtára adva, hogy valahogy ki kéne goboznia. Ha ez a művelet nem sikerül, akkor tényleg nincs semmi ötletem, és lássuk be, reményem se. 
 


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Jonathan & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jonathan & Lucas   Jonathan & Lucas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jonathan & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Stephanie & Lucas
» Nadja & Lucas
» Hope & Lucas
» Francesca & Lucas
» Lucas Zane Benton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-