KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Francesca & Lucas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Francesca & Lucas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Francesca & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Francesca & Lucas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Francesca & Lucas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Francesca & Lucas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Francesca & Lucas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Francesca & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Francesca & Lucas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Francesca & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Francesca & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Francesca & Lucas   Francesca & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 7:19 pm


Független attól, hogy jelen esetben nem egy bevetésre igyekszek, a hűséges, Glock 19-esem ott lapul a farmerem korcájában. Egy fejvadásznak már reflex szerűen hajlik a keze arra, hogyha nem is egy ember életének kioltására szolgálva, de akkor is, ott legyen vele. Valamiért biztonságot ad, hogyha tudom, akármikor előránthatom, ha arra kerülne sor, hogy valaki rám támad, esetleg valakire rátámadnak. Önszántamból sose ölnék embert, de van, hogy a szükség törvényt bont. Elvégre nem hagyhatom, hogy szétverjenek. Ja, és véletlen esetek is adódnak. Van, hogy drága nevelőapám csak úgy közli velem, telefonon keresztül, hogy ugyan menjél már ide meg oda, mert pont onnan fog kijönni ez meg az, akit valamilyen módon el kéne intézni. Ő tipikus, tiszteletet parancsoló fazon, aki nem tűri az ellentmondást. Olyankor, akárhol is vagy, esetleg a nagy dolgodat végzet, akkor is ló halálban kell oda érned. Még a normális fegyverkészletedért se mehetsz vissza, mert ebben a szakmában elvárás, hogy akármilyen fegyverrel, amit a kezedbe adnak, tudj lőni, és a golyó célt is érjen. Hogyha meg nem így történik, és az áldozat boldogan elugrál a helyszínről, kapjuk az elnáspángolást, és az órákon át tartó kiabálást, hogy ugyan mért nem tudtunk egy lyukat lőni az illető fejébe. Azt meg nem mondhatjuk, hogy jaj, bocs főnök, de ma rossz lábbal keltem fel, mert akkor jön a bónusz, legrosszabb esetben elküld a nem létezőbe, és akkor mentheted a seggedet, mert akármikor rád küldheti. Volt már rá precedens, tapasztalatból beszélek. De én, lévén, a nevelt fia vagyok, valamilyen szinten előnyben részesülök. Meg kell hagyni, nem sokat, mert az elhalasztott lehetőségek nálam is erős következményeket vonnak maguk után. Úgyhogy, nekem arra már bőven volt időm, hogy kiismerjem az öreget, és ezáltal mindig a legjobbra törekedjek. Most már a csapatom legjobbjának nőttem ki magamat, bár ezt nem túl sokan híresztelnék ilyen boldogan. Én se verem nagy dobra, mert akkor ki tudja, hány évet ülhetnék érte. Inkább csendben örülök, mint majom a farkának, és a munkámat jól megfontoltan, precízen végzem el. Szép summát kapok érte, a fene akarná ezt a jó megélhetési lehetőséget eldobni magától. És, mivel úgyis egy szép kis összeg van a pénztárcámban, néha a szórakozás nekem is kijár, nem de? Igaz, nem részesítem túl nagy előnyben a különböző pubokat, bárokat, és mi egymást, de néha jól esik az embernek magába önteni pár pohár italt. Rizikós ugyan, hiszen akármikor jöhet a hívás, hogy akció van, és nem szerencsés, ha az ember nincs teljesen magánál. De ez nem ok arra, hogy csak úgy ellógja, mikor a főnök számít rá. Már volt rá példa, hogy így lőttem, igaz, sokadik próbálkozásra, de eltaláltam az emberünket. Azt nem mondanám szép munkának, nem is voltam túlzottan büszke magamra, de a pénzemet csökkentve pár dolcsival, de megkaptam. Most pedig, mint aki jól végezte dolgát, kihúzva magamat, felülök az egyik bárszékre, és várom, hogy a pultos az egyik vendéget követően hozzám forduljon, és feladhassam neki a rendelésemet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Francesca & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Francesca & Lucas   Francesca & Lucas Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 6:04 am

Alkohol mámorban úszó agya nehezen fogja fel amit a szeme lát, első zavaros gondolata az, hogy hol is van, párat pislog a pár méterre álló szórakozóhelyre, mire rájön, hogy Vegas szívében van. Nem szokott az alkoholhoz menekülni, az nem az ő sportja, inkább nagybátyja szokta azt csinálni. De amit délben látott elegendő oknak bizonyult. Még most sem hiszi el, nem akarja felfogni, nem akar barátnője nélkül élni, létezni. Egyszerűen azt is képtelen megérteni, hogy vajon Isten miért akar mindenáron ártani neki? Nem elég Alessandro csapásnak még a legjobb barátnőjét is el kell vennie? A tetejében majdnem ő is ott maradt, egy hajszálon múlott az egész. Délután a rendőrségen volt, nem akartak hinni neki, hogy szándékos gázolás történt.... egyszerűen kiröhögték, de ő tudja, hogy nem így van... elvégre ott volt, látta két szemével. Az emlékfoszlány gonosz módon furakodik be pezsgőtől és teqilától ködös gondolatai közé, hogy aztán ne eressze el, úgy látszik a mai nap után nem létezik megfelelő mennyiségű alkohol....
Agathaval éppen ebédelni indultak, mivel ezer éve nem voltak együtt, ezért A meghívta egy kis baráti ebédre kedvenc helyükre. Barátságuk különleges volt és fura. Frannie nem csak akkor számíthatott rá, ha éppen csúnyán össze balhéztak Alexxel, vagy ha éppen örült valaminek, Agatha olyan dolgokat mutatott neki amiről nem is tudta, hogy vágyik rá, pláne nem, hogy élvezi is. Mikor először találkoztak már akkor megtalálták a közös hangot, nagyon is jól, talán túlságosan is. Tetszett neki Agatha perverz gondolatai, birtoklómániája nő létére Alexxel vetekedett. Sosem gondolta volna, hogy egyszer enélkül a barátság nélkül kell tovább élnie, úgy érzi, mintha kitéptek volna egy darabot a szívéből és hogy Agatha magával vitte. Tulajdonképpen még meg sem emésztette, és lehet nem is fogja sohasem. Vesz egy mély levegőt, ahogy nehezen tér vissza a valóság zavaros talajára, mérgesen kémleli a sötétedni készülő eget, kényszert érez, hogy középső ujját felmutatva bemutasson az égieknek, de legyűri. Még túl józan, amíg gondolkodni képes addig túl józan, mindent el akar felejteni hirtelen, leginkább azt a faszkalap Alessandrot. Ezt az egész napot a kútba kívánja dobni és ezt nem tervezi mással mint még több pezsgővel és teqilával! Bizonytalan léptekkel indul el a bejárat felé, kezével bele túr hullámos, kócos fürtjeibe, egy laza égszínkék top van rajta, hozzáillő rövid farmernadrággal, és megfelelő magassarkú platformmal.
Mikor benyit a zsúfolt clubba, nem zavartatja magát egyenesen a pult felé araszol, néha neki botlik egy egy embernek, de angyali mosollyal vöröslő ajkaival elnézést motyog, akik tudomást sem véve fordulnak is el tőle. Örökké valóságnak tűnő idő után végre oda ér két fickó közé tör be, akkorra már markában szorongatja a zöld hasút.
-Egy teqilát kérnék.... egy üveggel,- feleli halkan, majd ahogy magassarkún kissé megszédülve az egyik férfi vállaiba kapaszkodva próbálja megőrizni egyensúlyát.
-Öhm.... elnézést kérek...- fordul felé, először szőke hajkoronával, majd sötét szempárral találja szembe magát. Alkoholmámortól ködös fején tör át a gondolat, hogy ismerik egymást... de régóta nem találkoztak.... hónapok óta, talán egy éve is lehet.
-Szia,- ragyog fel ibolyaszín szempárja ahogy rátör a felismerés,- Luke....- nehezen jut eszébe a név,- rég láttalak....- feleli ahogy a pultos felé tolja apénzt,- az úr a vendégem,- mosolyog angyalian a kiszolgáló fiúra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Francesca & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Francesca & Lucas   Francesca & Lucas Icon_minitimeKedd Júl. 01, 2014 2:38 pm

FRANNIE & LUCAS
• • • • • • • • • • • • • • • • • • •  


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nagyon úgy néz ki, hogy a munkám már felülkerekedett az életemen. Mindent aköré építek, elvégre, nincs olyan, hogy nem csinálhatunk meg valamit. Mindig ott kell lenni, ugrásra készen. Erre tettem fel az életemet, de néha, ha alkalmam adódna, megváltoztatnék mindent. Elvégre, ki az, aki el tudja viselni, hogy egy nap maximum három órát aludhasson? Nem ehetek normálisan, mert ha dolog van, a kaját ott kell hagyni, és ki tudja, mikor lesz rá legközelebb alkalom, hogy elfogyaszthassam. Persze, nálunk is vannak olyan szerencsés egyedek, akik egy nap egy munkát kapnak, és nyugodtan élhetik azon kívüli életüket. De én nem csak a fejvadász munkákra vagyok specializálódva, minden mást a nyakamba akasztanak, ha nincs rá éppen emberük. Fárasztó egy meló, annyi szent. Az elkeserítő viszont az, ha akarnám se tudnám más szakmával elképzelni az életemet. És nem is tehetem, mert életem végéig ebbe a körforgásba szorultam. Ha kilépnék, szerintem másnap már nem ébrednék fel. Nagyon komolyan veszik ezeket a dolgokat, elvégre, tudok a szervezetről, és ha kilépek, félő, hogy akármikor felnyomhatom őket a zsaruknál. Paranoiás egyedek a maffiások, az egyszer biztos.
Most, életemben először kivételt teszek, és szabad időmet házon kívül töltöm el. Nem szokásom, elvégre nem vagyok túl nagy rajongója a szórakozóhelyeknek, de van, hogy egy jó pohár whisky-t én is magamba döntenék. Már csak a gondolattól is összefut a nyál a számban... nem vacakolok túl sokat a hely kiválasztásával, elvégre Vegasban, majdhogynem minden utcában lehet találni egyet. Van, ami jó, van, ami már kevésbé. Nekem most az is, tökéletesen megteszi. Így, a legelsőbe, amin megakad a tekintetem, be is térek, és egyenest a pulthoz verekszem magam. Egy egyedül álló bárszékre dobom le magamat, és várok az Isten adta lehetőségre, hogy végre én is megmondhassam, mi is az óhajom. Ujjaimmal idegesen dobolok a tizedik, csöndben töltött percnél. Szememből is kivehető, nincs ínyemre a helyzet, na de az se, hogy csak úgy, részeg emberek nekem köszönhetően nyerjék vissza egyensúlyukat. Felvont szemöldökkel pillantok a nőre. Vonásaim rögtön meglágyulnak ahogy tudatosul bennem, ki is az illető.
- Szia, Fran. -jelenik meg egy halvány mosoly a szám szegletében. Igen csak rendhagyó a mi barátságunk. Mondhatni azon alapszik, hogy ő ezzel nagybátyját, én meg a nevelőapámat bosszantsam. Ellenséges maffia feje a rokona, nem kötöttünk túl jó barátságot vele.
- Ugyan, erre nincs szükség. -ellentmondást nem tűrve utasítom vissza az ajánlatát. Tudtommal nem szorulok rá arra, hogy nőket kizsákmányolva juthassak alkoholhoz. Van nekem bőven pénzem arra, hogy megvásároljam magamnak. Talán túl sok is.  



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Francesca & Lucas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Francesca & Lucas   Francesca & Lucas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Francesca & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jonathan & Lucas
» Stephanie & Lucas
» Nadja & Lucas
» Hope & Lucas
» Lucas Zane Benton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-