KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amos & Nora - I'm taking my skin fair with

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amos Goodwin
Amos Goodwin

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 48
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 17
◮ join date : 2014. May. 23.

Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Empty
TémanyitásTárgy: Amos & Nora - I'm taking my skin fair with   Amos & Nora - I'm taking my skin fair with Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 2:05 pm

Árverés van készülőben, én pedig a tükör előtt tollászkodok. Igazán komoly probléma az életben, hogy fogalmam sincs merre fésüljem az amúgy is rövid és nem túl sűrű hajam. Végigpillantok magamon, enyhe iróniával állíthatom azt, hogy olyan vagyok, mint egy kitömött pingvin.
Pedig a szabónak is megmondtam, hogy a hasamnál hagyja kicsit lazábban a szabást, hogy ne feszüljön annyira rajtam. Most mondják meg, az a gomb nem szökni akarna? De majd behúzom a hasam. Kicsit többet kellene kondizni. Vagy mást próbáljak? Nem is tudom. Kicsit néha úgy viselkedek, mint egy ráérős milliomos, pedig annyira nem áraszt el a sok zöldhasú és az idő, hogy terpeszkedjek. De roppant mód élvezem, hogy néha nincs semmi gondom és gondolhatok arra, hogy eleresszem magam.
Végül úgy döntök csak oldalra simítom és készen is vagyok. Következőnek irány a kocsi, hogy időben ott legyek Noráért. Már sokszor kértem fel csak úgy kísérgetni, amikor valami árverés van. Természetesen legális esemény illegális holmikkal. Ahogy a megrendelő kérte. Ha valaki tudná azt, miféle pénzeket mosnak a háttérben. Nevetni tudnék, mennyi mindent tudok már a sötét ügyekről. Hisz én vagyok a központ, amin át keresztül jutnak információk, megrendelések, tárgyak, amiket el kell hozatni az eredeti helyéről. Talán ezért nem bántottak még, nehogy köpjek. Hülye lennék megtenni, ha egyszer a saját bőröm is vásárra viszem.
- Remélem időben jöttem, egy apróságon vacilláltam. - pattanok is ki a kocsiból szabadkozva, hogy kinyithassam neki az ajtót.
- Milyen csinos ma valaki. Mint mindig. - mosolyodok el biccentve, majd be is csukom az ajtót utána. Nem is kell olyan alaposan végigmérnem, tudom, hogy precízen végzi a munkáját. Különben nem kérném fel. Egyrészt ezért a pénzért ő is jól jár, jó helyre viszem és én sem fogok unatkozni. Csak remélem, hogy nem fogják órákig húzni az árverést. Tudom, milyen hosszú a lista. Rajtam kívül ma nem is igazán akadnak más tulajdonosok, akik áruba bocsájtják a tárgyaikat.
- Készen állsz, hogy halálra und magad egy ideig? - kérdezem már aztán vigyorra húzott szájjal, miközben indítom a kocsit és kihajtok az útra, hogy a rendezvényre lehetőleg még időben odaérjünk. Bár mindig csúszik, mire mindenki megérkezik. Nem baj, még szeretném előbb látni utoljára azokat a gyönyörűségeket, mielőtt kiadom a kezeim közül.
Vissza az elejére Go down
 

Amos & Nora - I'm taking my skin fair with

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amos & Zoe
» Amos Goodwin
» Amos&Autumn
» Adam & Nora
» Lionel vs Nora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-