KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassie & Gabriel - Long Beach

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassie & Gabriel - Long Beach   Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2014 10:15 pm




Gabriel & Cassie

'Will You still love me, when I'm no longer young & beautiful?'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Természetesen tisztában vagyok vele már, hogy Gabe nem szereti az olyan lányokat, akik bőrszerkóban feszítenek és lovaglópálcával verik. Ezt először persze nem tudhattam, de végül valahogy szóba került anno, és beszéltünk róla. Vagyis, én kérdeztem meg, hogy szeretné-e, ha vennék egy bilincset, vagy valami hasonlót. Ő pedig kinevetett. És egyébként vicces is az elképzelés, mármint így visszatekintve biztosan. Most már tudom, hogy Gabriel nem szereti az ilyen macákat. Azért azt be kell vallanom, hogy néha azt kívánom, bár láttam volna a szituációt kívülről is. Én teljesen komolyan kérdeztem, hogy van-e igénye ilyesmire, avagy nincs, a szokásos, tányérnyi kék szemeimmel meredve a férfire. Szegény pedig jobb híján csak nevetni tudott, hiszen számára röhejes volt az elképzelés. Számomra kevésbé, akkor. Azóta már én is csak nevetek a dolgon.
Az aranyló homok égeti a talpamat, miközben Gabe ujjaival összefonva az enyémeket, haladunk az azúrkék óceán felé. A víztömeg hatalmas és végtelennek tűnik. Gyönyörű. Ha Gabe nem lenne mellettem, le sem venném a vízről a tekintetemet. Így azonban néha kívánatos barátom felé nézek. Elképesztően jól néz ki. Már-már pofátlannak is mondható. Ha a partnak ezen a részén lennének mások is, nők is, biztos megnéznék maguknak. Én meg titkon féltékeny lennék, de nagyon. Erről persze Gabe nem tudna, mivel nem mutatom ki. Ha nő van a közelben, nem tapadok rá a barátomra, nem kezdem el ölelgetni, rámászni, csókolgatni, vagy ilyesmi, csak azért, hogy tudassam más nőkkel, hogy Gabe az enyém. Mert nem, a férfi nem egy tárgy, én nem birtoklom őt. De ettől függedhetetlenül, tagadhatatlanul féltékeny vagyok, a szívem legmélyén, ha vágyódó, sóvárgó női pillantások kísérik Őt.
Szavaira elmosolyodok, ahogy egyre közeledünk a víz felé. Majd' kiugrok a bőrömből, már alig várom, hogy a hullámok közé vethessem magam, a végtelen, mély kékségbe. Megszaporázom a lépteimet, bár ebben talán az is közrejátszik, hogy eléggé égeti a finom szemcséjű homok a talpamat.
A vízre nézek, az apró hullámokra, melyek a lábunk előtt mossák a homokot. Gabriel kérdésén nem gondolkodom, a válasz egyértelmű:
- Természetesen a kis hableányt - nevetek, és amikor elengedi a kezemet, egy kicsit hezitálok. Csak egyetlen, rövid másodpercre, majd, mint egy rossz gyerek, futásnak eredek, és meg sem állok, amíg mélyebb nem lesz a víz, hogy aztán a hullámok alá merüljek.
A felszínre evezve visszanézek Gabrielre, és integetek neki, hogy jöjjön ő is.
- Gyere, Gabe! Nagyon jó a víz! - még leér a lábam, a víz mellkasomig ér.

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Crazy days, city lights... | WORDS: 394
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mephisto
Mephisto

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 43
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 34
◮ join date : 2014. Aug. 02.

Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassie & Gabriel - Long Beach   Cassie & Gabriel - Long Beach - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2014 4:46 pm

A part távolabbi részén, egy másik nyaraló előtt néhány főiskolás a víz szélén futkosva és kiabálva frizbizett, pár társuk pedig a vízben lubickolt. Rikkantásaikat, nevetésüket elnyomta a hullámok zúgása. Csak néhány másodpercig figyelem a szórakozó fiatalokat, majd a barátnőmre emelem a pillantásom és rámosolygom. Szeretek itt lenni a tengerparton. Cassievel. Nem sokszor tehetem ezt meg. Igyekszem minél jobban magamba szívni ezt a hétvégét, hogy minden idegsejtem emlékezzen rá. Lesz mire, mert még nem ért véget.
- Aha, szóval a kis hableány… - döngöm vigyorogva és elengedem Cassie kezét. A tekintetemmel követem, ahogy előreszalad és a kéken-fehéren csillámló hullámok közé veti magát.
Mielőtt én is megiramodnék, még szétnézek a környéken. A szomszédos nyaralónál szórakozó kölykök elvannak, nem sok vizet zavarnak, de az a nyomasztó érzés telepedett rám egy pillanatra, mintha figyelnének. Hiába szűkítem össze a szemem, és nézelődök, nem látok semmi gyanúsat. Minden túlságosan békés. Talán csak nem vagyok hozzászokva ehhez a nagy nyugihoz, a tökéletes békéhez, ami mindent áthat itt a tengerparton. Azt viszont megérzem, ha figyelnek. Messziről kiszagolom az ártó szándékot. Azt mégis kötve hiszem, hogy itt rám találna bárki. Még Philnek sem kötöttem az orrára, hova megyek. Egyszerű technikai okokból tagadtam meg tőle az infót. Akkor sem tudnák kiszedni belőle hol vagyok, ha megkínoznák. Minden esetre nem ajánlom, hogy bárki beleköpjön a kiruccanásomba, mert nagyon-nagyon pipa leszek, és abban nem lesz köszönet.
Cassie hívogató hangjára kapom el a pillantásom a távolról. Nem váratom meg. Én is begázolok a habzó vízbe. A barátnőmig meg sem állok.
Odaérve hozzá a karjaimat rákulcsolom a derekára, és gyengéden magamhoz húzom. A testünk összesimul a kéklő hullámok alatt.
Cassie nyakához hajolok és forrón belecsókolok. Az arcomat szánt szándékkal úgy fordítom, hogy a borostáimmal finoman megsikáljam a puha, érzékeny bőrt.
- Nyugi, nem fenyeget veszély, azt hiszem, délen minden lefagyott. – morgom heherészve a nyakába. A víz egyáltalán nem hideg, de én némileg hűvösnek találom.
Elhajolok a párom nyakától. Közelről belenézek a szemeibe, miközben a fél szemöldököm feljebb vándorol a homlokom.
- Van valami, amit mindig ki szerettem volna próbálni egy csajjal… Egy kis Dirty dancing? – villantok várakozón egy zsivány mosolyt Cassie-re. Bájos arcán vízcseppek csillognak.
A karjaimat eközben lassan leoldom róla, és tenyereim a derekára simulnak.
Vissza az elejére Go down
 

Cassie & Gabriel - Long Beach

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Christian & Cassie
» Wade & Cassie
» Alek&Cassie
» Long time no see, Mr. Benoit!
» Gabriel Aubry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-