KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Christian & Cassie Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Christian & Cassie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Christian & Cassie Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Christian & Cassie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Christian & Cassie Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Christian & Cassie Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Christian & Cassie Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Christian & Cassie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Christian & Cassie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christian & Cassie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Christian & Cassie   Christian & Cassie Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 8:47 pm

Christian & Cassie

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha eltekintünk az idegbeteg, enyhén agresszív fickótól, akire kénye-kedve szerint muszáj volt több időt szánnom, mint a többi, átlagos kliensemre, nem volt túl fárasztó napom. Csütörtök volt, a hét egyik legunalmasabb napja, mégis minimális örömmel töltött el, hogy az estét végre nem kell a munkának szentelnem, hanem szabaddá tehetem magam, és elmehetek az egyik helyi étterembe. Régen volt szabad estém, és az ilyen ritka alkalmakat általában a testvéremmel szoktam tölteni. Freddie úgy tudja, hogy pultosként dolgozok, és, hogy szinte soha sincs szabadnapom, ami valljuk be igaz is. A többi már csak kegyes hazugság. A bátyámra nézve, hiszen elborulna az agya, ha rájönne, hogy prostituált vagyok.. Így, ezt a titkot megtartom magamnak, és csak reménykedek, hogy nem kell mihamar megosztanom vele. Nem lenne túl kellemes beszélgetés..
Szóval, miután az utolsó kuncsafttal is végeztem, visszatértem a bérelt, egyszobás lakásomba, forró s habos fürdőben áztattam a testem, felöltöztem, rendbe tettem a hajam, és a sminkemet is lágyabbra "cseréltem", hiszen mégiscsak egy étterembe megyek, nem pedig az utcára.. Miután mindezzel megvoltam, feltúrtam a szekrény fiókját a mobiltelefonom, és a kulcscsomóm után, és elhagytam a lakást. Utam halványan megvilágított, kietlen utcákon vezetett. Hányszor, de hányszor sétáltam már végig itt, míg nem valaki meg nem állt mellettem, és nyitotta ki a kocsiajtót, hogy szálljak be, és ezáltal megkezdődjön a munka nagyobb része. Eleinte még nehézkesen ment, majd egyre inkább rutinná nőtte mi magát az egész. Furcsa, hogy mire nem tanít meg az élet, és, az is, hogy mit hoz a sors..
Beletelt egy fél órába mire magassarkú cipőmben eltipegtem az étteremig, hát még mire sikerült a pincérrel közösen egy üres asztalt találnunk. Szokatlanul sok vendég volt jelen az étkezdében, talán az én asztalom volt az utolsó, ami üresen állt, így számíthattam arra, hogy esetleg később társaságot kapok.. Mindenesetre rendeltem egy Mojito koktélt, majd magam elé vettem az étlapot, és olvasgatni kezdtem az aznapi ajánlatokat. Egyik sem tűnt túl finomnak, így mélyet sóhajtva felpillantottam a lapok közül, és tekintetemet végigfuttattam a jelenlévőkön. Családok, szerelmes párok.. Úgy látszik csak én üldögélek egyes-egyedül az étteremben..

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Cassie   Christian & Cassie Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 8:14 pm



Cassie & Christian

Hello, sweatheart...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A tárgyalóterem olyan hangos volt, mint még eddig soha. A félévi értékelés zajlott éppen a vezérigazgatósággal, és a legszívesebben mindegyiket lecsaptam volna. Oké, nyilván adódtak problémák, a költségvetés nőtt, a bevétel pedig kevesebb lett, mint az előző félévben volt. Elbocsátásokat akarnak, de én hallani sem akarok róla. Nem vagyunk olyan nagy szarban, hogy amiatt a néhány millió miatt emberek kerüljenek az utcára. Oké, elég kegyetlen és hűvös vagyok, de emberbarát is. Igyekszem olyanoknak munkát adni, akiknek tényleg szükségük van rá. A nagycsaládosok juttatásokat kapnak, és időseket is alkalmazok. Olyanokat, akik még nem érték el a nyugdíjas kort, de sehova nem vennék fel őket. Olyanokat, akik háborúban megsérültek, esetleg fogyatékosok. Ők látják el az egyszerű feladatokat. Nálam mindenkinek van hely, ezért is szeret rajtam csámcsogni a média.
- Uraim! - emeltem fel a hangomat, amikor már elegem lett. Erre mindenki elhallgatott. Eddig csendesen ültem, semmi kedvem nem volt vitatkozni velük. Bár az tény, hogy nélkülem semmiféle döntést nem hozhatnak meg. Mindent nekem kell jóváhagynom. - A munkaerő úgy jó, ahogy van. Nem csökkentjük, esetleg növelhetjük, de úgy hiszem, az idő nem a legalkalmasabb erre. Ha spórolni akarnak, terjesszék elő a saját bérük csökkentésének ötletét - erre megfagyott a levegő. A szemeim szikrákat szórtak. Ezek a gazdag barmok dollár százezreket keresnek havonta, és a szegény emberek pénzén akarnak spórolni... Tényleg lehet, hogy leviszem néhány tízezerrel a fizetésüket, csak hogy megtanulják a leckét.
Akartam volna még mondani dolgokat, de a mobilom megcsörrent. Előhalásztam a zsebemből, most nem akartam udvariaskodni. Sőt, kifejezetten jól esett bunkónak lenni. Láttam, hogy többek álla leesik, és ettől majdnem elmosolyodtam. Majdnem.
- Igen? - szóltam bele kellemes hangon, és néhány másodpercig nem is érkezett válasz. Mielőtt újra beleszólhattam volna, meghallottam egy hangot. Egy hangot, amit már egy éve nem hallottam. Ha jól számolok, és jól is emlékszem, pontosan egy éve. Nem volt több egy szónál... Sajnálom. Aztán meg is szakadt a vonal. Néhány másodpercig én sem tudtam megszólalni. Talán... van esély rá, hogy normalizálódott? Ez már egy jó lépés... Egy nagy lépés, legalább neki, azt hiszem. Én csak ülök itt, és tartom a telefont a kezemben. És ideges is vagyok. Oké, ennek a megbeszélésnek vége.
- Holnap folytatjuk, urak - közöltem, majd felálltam, és búcsúzkodás nélkül kisétáltam a teremből.
Elhagytam az épületet, és gyalog indultam el. Most kicsit sétálnom kell. Az órámra néztem, nemsokára egy óra lesz. A gyomrom azonnal működésbe lépett, és korogni kezdett. Igen, ennem kéne valamit. Lassan lépkedve indultam el az egyik kedvenc kis éttermem felé. Nem túl nagy, de annál többen szeretik, akár az is lehet, hogy asztalt sem kapok. De, én biztosan kapok. De mindegy is, az a lényeg, hogy nagyon jó kis hely.
Ahogy odaértem, a recepciós azonnal üdvözölt, és már szabadkozott is, miszerint nincs szabad asztal, de van egy négyszemélyes, ahol egyetlen hölgy ül. Tekintetem a fiatal lányra siklott. Szőke, jó idomokkal megáldott, szép arcú. A szőkék nem kifejezetten az eseteim, inkább szeretem a barnákat, feketéket, vöröseket, de nem baj. Elvégre nem csajozok, vagy kurvázok. Csak egy ebéd, ráadásul nem is randi.
- Köszönöm, jó lesz – feleltem, és a recepciós azonnal odavezetett. Közölte a lánnyal, hogy társaságot kapott, majd intettem, hogy távozhat. Kecsesen mozogva ültem le, és mielőtt a kezembe vettem volna egy étlapot, bemutatkoztam.
- Üdvözlöm! A nevem Christian, remélem, nem zavarom – feleltem, és egy apró mosoly kúszott a szám jobb sarkába. Még mindig zaklatott voltam a húgom hívása miatt. Lehet, hogy le kéne nyomoztatnom… Nem, neki kell lépnie. Ez az ő maratonja, és én nem segíthetek neki lefutni.


tags: Cassandra
words: 579
comments: Hölgyem Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Cassie   Christian & Cassie Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 7:32 pm

Christian & Cassie

[You must be registered and logged in to see this image.]
Az egyedüllét jellemzi, vagy épp egyáltalán nem jellemzi személyiségemet. Ahogy vesszük, hiszen prostituált vagyok. Esélyem sincs, hogy akár egyetlen egy napra is magam maradjak, mert kuncsaft az mindig van. Ha viszont a másik oldalról nézzük, egyedül vagyok, mint a kisujjam. Se család, se barát. Mások már rég teljes depresszióba estek volna, ha olyan életet kellene élniük, mint nekem, én mégis kitartok, hiszen ezt választottam. Az más kérdés, hogy még mindig jó döntésnek tartom-e.. Végtére is, megfizetnek. Önálló életet élek. Az, hogy mit dolgozom, és, hogy más ember mit gondolhat rólam, nem érdekel. Soha sem adtam mások véleményére, csak, ha az az ember igen közel állt hozzám. Mint a bátyám. Éppen ezért soha sem akarnám, hogy megtudja miből él a drágalátos húga, hiszen tudom, egyáltalán nem örülne neki. Ahogy a családomból senki sem. Azt hiszem anyám sikoltozva tépné a haját, míg apám a szívinfarktussal küszködne. Senkinek sem lenne jó, ha rájönnének, hogy mi is vált belőlem. Bár, ez a veszély nem fenyeget. Mióta kidobtak a házból, felém se néztek. Nem keresnek, én sem érdeklődök utánuk, tökéletes ez így. Egyedül a bátyámmal tartom a kapcsolatot, de találkozni vele is csak nyilvános, a munkám helyszínétől eltérő helyeken szoktam.
Gondolataimat a recepciós szakítja félbe azzal, hogy társaságot kapok. Azután, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan is távozik, én pedig érdeklődve pillantok a társaságomra. Őszintén, féltem, hogy egy dohos öregasszonyt ültetnek velem szembe, de valljuk be, így, hogy jobban felmértem a férfit, egyáltalán nincs ellenemre, hogy ő került velem egy asztaltársaságba. Kedvtelve hallgatom a bemutatkozását, és az utolsó szótagoknál elmosolyodom.
- Üdvözlöm! Cassandra vagyok, de jobban szeretem, ha Cassie-nek szólítanak. És, egyáltalán nem zavar, jobban mondva, örülök a társaságának, kezdtem unatkozni így egyedül..
Rengetegszer elgondolkoztam már azon, hogy a Sors hogyan alakítja az életünket. Az biztos, hogyha nem vezette volna az utamba apám üzlettársát, most én sem lennék az utca leánya, és ki tudja, hogy ebből a hirtelen találkából is mi sül ki.
Közben a pincér kihozza az előbb megrendelt koktélomat, leteszi elém, én pedig köszönetképpen biccentek felé egyet. A kérdésére pedig még mindig nem tudom leadni a rendelésem, így egy hirtelen feldobott témával társalgást kezdeményezek Christian-nal.
- Esetleg van valami ételajánlata? Őszintén, fogalmam sincs, hogy mit rendeljek.. - húzódik mosolyra a szám, ahogy a férfira nézek. És, ha eddig nem sikerült magamtól eldöntenem, ezután sem fog menni, teszem hozzá magamban.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Christian & Cassie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Cassie   Christian & Cassie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Christian & Cassie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wade & Cassie
» Alek&Cassie
» Cassie & Gabriel - Long Beach
» Christian & Sienna
» Christian MacLeod

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-