KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Crispin Douglas Thynne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Crispin Douglas Thynne Empty
TémanyitásTárgy: Crispin Douglas Thynne   Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 1:28 pm

Crispin Douglas Thynne
London, 1982, november 13.
32
testőr, sofőr, teniszedző
Szenvedélybeteg
Justice Joslin

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: sármos, jó társaság, stílusos, segítőkész, megértő, álmodozó.

◆ negatív tulajdonságok: rossz kedvében morcos, forró fejű, vitatkozó, elcsábítható, olykor bunkó, csalfaságra hajlamos.

◆ egyebek: -


Történet vagy szerepes példa
- Mi az drágám? Mit nézegetsz? – Beth mellém telepedett, tenyerével végig simított a hátamon, miközben kezeim közt azt a fotót tartottam, amikor átvettem a bajnoki döntő serlegét Wimbledoneban.
- Csak ezt itt, eszembe jutott az, hogy mennyire sikeres voltam akkoriban. Ismerték a nevem, írt rólam a sajtó, most meg…sofőr és alkalmi testőr vagyok egy gazdag hoteltulajdonos mellett. Áhh..- Legyintve tettem félre a fotót, majd felegyenesedve megmasszíroztam az orrnyergemet, s tarkómra csúsztatva kezeimet a falat kezdtem bámulni. Úgy éreztem, hogy valami hiányzik az életemből. A siker, a fiatalságom, az elherdált évek. Hátrapillantva egy gyönyörű feleség ült a kanapémon, akit szerettem, de már nem olyan hévvel, mint annak idején. Magam sem értem, hogy mi ütött belém, de nem éreztem jól magam a bőrömben.
- Édesem, senki nem mondta azt, hogy vállald el azt a munkát. Tudod jól, hogy az apám felajánlott neked egy álláslehetőséget a cégnél. Dolgozhatná..- Meg sem akartam hallani a szavait, azonnal közbevágtam, s dühösen vontam össze szemöldökeimet.
- Az apád csak ne szóljon bele az életünkbe. Nem kell nekem alamizsna meló, nincs rá szükségem, érted? Én magam akarok lenni valaki, nem pedig az apád embere, akinek dirigálhat. – Elisabeth arcáról eltűnt a mosoly, s rosszallóan vonta össze a szemöldökeit.
- Na persze, ő ne dirigáljon neked, de más megteheti. Most is csak egy sofőr vagy! – Hirtelen haraggal vágta hozzám a szavakat, melyek nagyon feldühítettek. Beth arcán láttam, hogy ahogy kicsusszantak a szavai, már meg is bánta azokat, hisz kezeit ajkai elé kapta, s riadtan pillantott rám.
- Jaj ne haragudj Cris, nem így gondoltam. – Gyors léptekkel közelített, kezével megérintette az arcomat, de elfordultam tőle. Ennél rosszabb dolgot nem is tehetett volna, mint hogy hozzám vágja azt, amivel magam is tisztában vagyok.
- Persze, hogy nem így…mennem kell dolgozni. – Azzal rá sem nézve, sietve kaptam fel zakómat a szék háttámlájáról, majd gyors léptekkel hagytam el a lakásunkat.
Miközben beültem a luxusautóba, amivel a munkahelyem felé tartottam, végig az járt a fejemben, hogy mit ronthattam el. A korosztályomból az egyik legkiemelkedőbb játékos voltam, tizenhat éves koromtól folyamatosan nyertem a versenyeket, s huszonhárom évesen már bajnok lettem. Mehettem volna Ausztráliába is, ha nem adósodik el a családom, s ezt megtudva a klubom nem rak ki a csapatból. Hisz ki futtatna egy olyan sportolót , aki a luxusból a nyomorba kényszerül?
Nem haragudhattam apámékra, hogy nem tudták megtartani a családi vállalkozást, magamra viszont naponta dobáltam a köveket, ha arra gondoltam, hogy meg sem próbáltam a klubban maradni. Elfogadtam, hogy nincs rám szükség, nem kerestem új helyet, csak belesüppedtem a depresszióba és hagytam, hogy elússzon a tehetségem. A régi ismertség már mit sem jelentett…ó bocsánat, de. Ennek köszönhetően kaphattam meg a sofőri állást, hogy annak idején nyertem pár tenisz bajnokságot, cikkezett rólam a sajtó, és egy üdítőital reklámban is szerepeltem. De hol van az már? Jelenleg egy kis lakásban élek a nejemmel, aki még nálam is többet keres. Megtehetnénk, hogy átköltözzünk egy nagyobb házba, de miattam nem lehet. Ragaszkodom ahhoz, hogy az én fizetésemből éljünk.
Lassan megérkeztem a hatalmas épületkomplexum elé, kiszállva még arra volt időm, hogy megigazítsam a nyakkendőmet, de már érkezett a főnököm, Mr. Dodson, s a neje, aki gyönyörűen feszített az öregúr mellett. Micsoda mázlista..



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Crispin Douglas Thynne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crispin Douglas Thynne   Crispin Douglas Thynne Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 2:50 pm

Elfogadva!
Ha elhiszed, ha nem... épp nem is olyan rég, vonaton utazva olvastam pont erről a "nem vagyok elég...." dolgokról Very Happy Érdekes, hogy aztán a te előtöridben viszontláttam ezt, meg is mosolyogtatott.

Kíváncsian várom, hogy megjelenik-e Beth is, vagy egyelőre még njk marad-e. Remélem azért majd sikerül kimásznia ezekből az érzésekből Crispinnek, ha esetleg szükség lenne rá: van pár pszichológus az oldalon Razz

Csak óvatosan, a morcosság senkinek nem áll jól *-* Üdv köztünk, az avid lefoglaltad már, szóval csak annyi van hátra, hogy bekanyarodj Vegas utcáira és leparkolj Very Happy Razz
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Crispin Douglas Thynne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Crispin Nixon
» Jade&Crispin
» Lillie és Douglas
» Zoey x Douglas
» Douglas Hamilton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-