KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Christian & Sienna Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Christian & Sienna Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Christian & Sienna Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Christian & Sienna Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Christian & Sienna Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Christian & Sienna Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Christian & Sienna Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Christian & Sienna Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Christian & Sienna Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Christian & Sienna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 10:41 pm

Korán keltem.
Ébresztő lecsap, nyöszörögve elátkozni a napot, az ügyfelet, Istent, ördögöt, Buddhát, minden szentet, embert, állatot...
Feltápászkodni, kávét főzni, kaját adni a kutyának. Kaját keresni. Sóhajtva becsapni a hűtőt. Üres. Elrágni egy kevés kekszet. Fogat mosni, zuhanyozni, kontyot vaárzsolni, ügyetlenkedni, feladni, végül üvöltve a falhoz csapni a csatokat, és megint megpróbálni majd idegesen vállat vonva hagyni ahogy van az egészet a fenébe. Blúzt és szoknyát keresni, öltözni, indulni.
Hétkor már a műterem parkettáján ücsörögtem, törökülésben rendezgetve a lencséket, objektíveket, apró ketyeréket. Az első igazán nagy megrendelő csak kilencre adta meg az időpontot az igaz, de nem akarok semmit elrontani, mint ahogy az amatőrök szokták...
De mindenféleképpen ideges voltam. Izgultam. Vizsgadrukk. Vagy valami hasonló.
Nyolc óra.
Nagyon nehezen vettem rá magam, de végül kocsiba ültem. Anyós ülésen a kedvenc kamerám, egy mappa, és az idegesség, mint önálló individuum.
Körülbelül hat percet szenteltem a bejárat előtt, a tátott szájjal az égbemeredésnek. Nagy. Nagyon nagy. És szép. Bár én jobb szeretem a régi, de szép, monumentális angol épületeket.
Aztán vállat vontam és beléptem. Az előtérben visszhangoztak cipellőm magassarkának koppanásai. Annak a magassarkúnak, amit még a múlthéten majdnem Liam-nél felejtettem. Ajkamba harapva elmosolyodtam...
És a recepcióhoz léptem.
Mr Neeson? Legfelső emelet. Lifttel szemben, a folyosó végén az a hatalmas fém ajtó. Az lesz az.
Ezek alapján egy istenkomplexusos, alacsony, kopasz ember küzdötte bele magát fantáziám tengerébe, Christian Neeson nevével fémjelezve. Élmény lesz egy vénembert fotózgatni, de a pénz az pénz, a kérés pedig kérés.
Nem kaphatok adoniszokat minden felkérés alkalmával.
Motyómat szorongatva a lifthez araszoltam. Nem szeretem ezeket a mozgó fém dobozokat. Elég sok filmet láttam, amiben ez a szimbolikus motívum feltűnt legalább egy jelenet erejéig...és nem lett egyiknek sem jó vége.
Egy fiatal srác az utolsó pillanatban ugrott be mellém. Kényszeredetten rámosolyodtam.
És leküzdöttem a klausztrofóbiára utaló tünetek együttesét. Nyugodtan bámultam hát tükörképemet. És az övét. Jóképű. Határozottan jobban járnék, ha őt kéne fényképezgetnem, nem Christian Neeson-t. De ilyen az élet. Kegyetlen.
A legfelső emeleten aztán kiszálltunk. Ő egyből az irodájába indult, én meg lehuppantam az egyik bőrfotelbe, ahogy lent meghagyták, és vártam.
Nyolc óra ötvenöt perc. A titkárnő szólt, hogy most már mehetek. Feltápászkodtam, ma már sokadjára, és kopogtattam. Vártam. Megint kopogtattam, de semmi válasz. Szóval beléptem.
Elismerően hümmentettem egyet. Egy ilyen irodában lakni is simán lehet. Tekintetemmel a főnököt kezdtem el keresni, amint kizökkentem az ámulatból.
És belezuhantam egy másikba. A főnök nem kopasz. Nem alacsony. Nem öreg. A főnök az a srác, aki mellettem ácsorgott a liftben. Hümmögve léptem beljebb.
- Jó reggelt...- motyogtam homlok ráncolva és kezet nyújtottam neki. - Sienna McCormick. A reklámfotózás miatt jöttem...mi még nem találkoztunk. Christian Neeson igaz? - igaz? Ő Christian Neeson? Ő? Az kizárt. Hol a vénember akit elképzeltem?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 11:00 am

Ideje felkelni... Nem, dehogy, majd csörög az órám. Még biztosan van legalább 5 és fél percem, azt még bőven ki kell használnom. Ma... szerda van. Tízre szoktam bemenni. Igen, még aludhatok bőven. De szerda. Mintha... Basszus!
Úgy keltem ki az ágyból, mint az ágyúgolyó, és rohantam a fürdőbe. Bevágódtam a zuhany alá, és még a szokásos reggeli ébresztő rituálémat sem csináltam meg. Kivéve, ha lánnyal voltam az este, de tegnap hulla voltam egy megbeszélés után, így azonnal kidőltem. Most pedig egy megbeszélésre kell mennem a reklámunk új fotósával. Már meg van bennem az elképzelés, hogy mi hogy legyen, de ő a profi, ebben az ő véleményét is ki akarom kérni. Őszintén, fogalmam sincs, hogy ki ő. Nem én szerveztem le, hanem a helyettesem, aki már valószínűleg régen bent van, és azon gondolkodik, hogy hol a fenében lehetek. Ja, kicsit sietnem kéne.
Gyorsan megmosakodtam, majd még vizes hajjal és testtel indultam el a gardrób felé, hogy felöltözzem. Közben gyorsan megszárítkoztam, majd felkaptam az első inget és öltönyt, ami a kezembe akadt. Fekete, feszülős ing, ilyet nem munkába szoktam hordani, de most nincs időm. És had gyönyörködjenek egy kicsit a szebbnél szebb titkárnőim meg az egyéb nőnemű alkalmazottak.
Zoknit, majd cipőt húztam, zsebre vágtam a telefonom és a tárcám, majd rohantam is. Kilencre kell odaérnem, és háromnegyed van. Húha. Ha nem meszelnek le a zsaruk gyorshajtásért, akár még be is érhetek.
A hajamat elfelejtettem megszárítani. Ez csak akkor esett le, amikor a hideg szél belefújt, és a fejbőrömre ráfagyott a víz. Oké, nem, de azért elég rossz érzés volt. Bevágódtam a kocsimba, majd bekapcsoltam a fűtést, és a hajamra irányítottam a meleg levegőt. Vezetés közben a visszapillantó tükörben rendezgettem a tincseket, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy ősember. Vagy egy szénakazal. Elvégre én vagyok a főnök, példát kell mutatnom.
Nem találkoztam egy rendőrrel sem, így nyolc óra ötvenkettőre be is értem. Szerintem ez új rekord, majd lejegyeztetem Tamarával. Olyan gyorsan rohantam be az épületbe, ahogy eddig még senki sem szerintem. Főnök vagyok, de nem szeretek elkésni, pedig megtehetném. Csak futólag intettem a munkatársaknak, mert a lift éppen be akart záródni. De elértem, mert egy isten vagyok. Odabent egy igencsak csinos lány állt, de most nem volt időm csábítgatni. Ezért csak udvariasan rámosolyogtam, majd megvártam, míg az ő emeletére érkezünk. Úgyis előbb száll ki, mint én.A legfelsőn csak a legfontosabb emberek irodái vannak. De a lift egészen az én emeletemig ment, így elkezdett kattogni az agyam. Oké, majd ketten is jönnek egy állásinterjúra, lehet, hogy ő az egyikük, csak túl korán érkezett. Nos, elképzelhető. Amikor kinyílt az ajtó, hagytam először őt kiszállni, mert én egy úriember vagyok. Aztán gyors tempóban indultam el a helyettesem irodája felé, majd onnan átmegyek a sajátomba, úgyis van közöttük egy ajtó. Akkor rakattuk be, mikor rájöttünk, hogy lusták vagyunk mindig kijönni a folyosóra, és onnan átmenni egymáshoz.
- Bocs a késésért, nem állítottam be az órát - mondtam azonnal védekezően Tamarának, aki rosszallóan nézett rám. Ő az egyetlen olyan munkatársam, aki a barátom is. És ő egyike azon ritka nőknek a toronyban, akikre sosem hajtottam rá. Nem tehetek róla, nőfaló vagyok. De ő tényleg a barátom.
- Jól van, nincs baj, de menj, mert jön a fotós csaj - mondta, és továbbra sem állt fel a székéből, én pedig egy kacsintás kíséretében átmentem a saját irodámba. A hajam még egy kicsit vizes volt, de annyira nem. Akár az ember zselének is nézhetné, amit sosem használok. De lényegtelen is. Amíg áthaladtam a saját irodámba, párszor beletúrtam, hogy helyre igazítsam, majd amikor hallottam a kopogást, az ajtó felé indultam, de az már nyílt. Szegény lány meddig állhatott ott kopogva, arra várva, hogy kinyissam neki? De már mindegy.
- Jó reggelt - fordultam felé mosolyogva, és szemben találtam magam a liftes lánnyal. Odalépkedtem hozzá, és a kezemet nyújtottam felé. Az arca kissé meglepett volt, azt is mondhattam volna, hogy döbbent. Biztosan nem rám számított, így az is eszembe jutott, hogy kicsit megviccelem, de végül elvetettem az ötletet. Az agyam még nem élt teljesen, félig még aludtam. - Igen, Christian Neeson - fogtam vele kezdet, majd elővettem az asztalomról egy cetlit, ami a hölgy névjegykártyája volt.
- Ön pedig Ms. Sienna McCormick - mosolyogtam rá, majd intettem, hogy foglaljon helyet a fehér bőrkanapén az iroda közepén.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 9:04 pm

- Úgy van. - bólintottam, és lehuppantam a bőrkanapéra. Innen még nagyobbnak tűnik a hely...még robosztusabb, még félelmetesebb. Félelmetes? Inkább az a gondolat, hogy megszeppentem. Én! Sienna McCormick. Hihetetlen, de igaz.
Kicsit fészkelődtem, úgy tettem, mint aki nézelődik, de igazából semmit nem fogtam fel a berendezésből, egyedül azt, hogy minden tuti drága és minden hatalmas... inkább csak próbáltam úgy tenni, mint aki nem vesz tudomást a vele szemben ácsorgó, meredten bámuló pasasról, aki bár jól néz ki, sajnos tuti meleg. Minden kétséget kizáróan az kell, hogy legyen. Csőbuzi.
Ez a gondolat némileg megnyugtatott. - Szép iroda- jegyeztem meg aránylag fesztelenül mosolyogva. - Úgy tűnik jól megy a szekér...- csúszott ki a számon, elismerően hümmentve, ujjaim futólag végigszaladtak a bőrkárpiton. Vajon évekkel később én is ilyen gigantikus toronyban fogadom majd a pályájukat kezdő amatőröket? Merem remélni. Bár sosem voltam híve az ilyesminek. Jobban szeretem az egyszerűséget, de ízlések és pofonok. Bár végül is ez egy irodaház, lényegében, semmi klasszikus esztétikumot nem várok el tőle.
Ismét rámosolyogtam. Nincs feszültség. Helyes, de meleg, nem kell ráizgulnom semmire, pontosan olyan mint akárki más. Pont.
Nos, hogy ezt letisztáztuk, félredöntött fejjel néztem fel rá. - Tehát a reklámfotózás. - tereltem egyből a lényegre a témát, kezembe kapva a halvány zöld mappámat amit elhurcibáltam magammal a fél városon keresztül.
Vázlatok. Témaképek, modellek, grafikák. Csupa hétköznapi dolog. Lehet, hogy üzletembernek nem vagyok elsőosztályú, de ami a dolgom, azt jól elvégzem. És szeretem is csinálni, bár az eltökéltség nem feltétlen elég. Mindazonáltal megteszek ezért az egy megrendelésért mindent. A jövőm függ tőle vagy mi a szösz. Nem csoda ha felkészült vagyok. Minden téren.
- Tehát...nem igazán jutottunk dűlőre Mr Andersonnal a témával kapcsolatban, szóval több vázlatot is készítettem...- nyújtottam felé a mappát, halvány mosollyal. Mr Anderson, ez a roppant ellenszenves ragyás arcú tufaagyú suttyó...szóval ez az Anderson volt a közvetítő. Emberrel nem szenvedtem annyit, mint vele, többször kellett újra átbeszélnünk mindent, mire eljutottunk a-ból b-be...sehogy nem értünk közös nevezőre.
De nem voltam ideges. A plafont bámulva vártam hogy végignézze a papírokat. Egészen amíg, pillantásom meg nem akadt a kilátáson. Izgatottan, de ügyelve lépteim zajtalanságára, osontam az hatalmas ablakhoz. Halkan ámulva bámultam a nyüzsgő forgalmat a lábaink alatt. Ki tudja hány hosszú percig tartott néma áhítatom, mire erőt vettem magamon és tágra nyílt szemeimen, hogy hátraforduljak, Chris felé, és a reakcióját lesve próbáljam kikövetkeztetni mi lesz a későbbiekben.
- Szóval...? -pislogtam rá sóhajtva. Befejezte már? Ha igen mi a véleménye? Jó amit elképzeltem, vagy úgy sz.r ahogy van és kezdhetem elölről? Ha elrontottam egyáltalán még az enyém lesz a munka? Ahj nem akarok elesni egy ilyen nagy lehetőségtől. Ennek a Neeson-nak a vállalata hatalmas, hiba lenne elcseszni minden lehetőségemet.
De azért...
Visszalépkedtem a kanapéhoz és visszaültem rá. A szoknyám persze közben pár arasznyit felcsúszott, ahogy keresztbe vetettem a lábaim, de most az egyszer nem ügyeltem rá, hogy szépen visszasimítsam a helyére. Jól van az úgy. Most nem kell kéjencektől tartanom. Egy meleg, ám nagyon is jóképű pasas nem próbálkozhat be nálam.
Mintha aki mit sem tud erről pislogtam rá és vártam a válaszát. És vártam. És vártam...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 3:59 pm

Ahogy Ms. McCormick szinte levetette magát a kanapéra, volt benne valami báj, amit nem neveznék eleganciának. De igazán aranyos volt, laza lánynak tűnt. Nem is akartam, hogy egy karótnyelt, vén, botoxos ribi csinálja a reklámomat. Egy olyan emberre volt szükségem, aki fiatal, rugalmas és kreatív. Sienna pontosan ilyen lánynak tűnt, reméltem, hogy az is, és ez nem csak a látszat. Találkoztam már olyan emberekkel, akik a közelemben megjátszották magukat, csak hogy megkedveljem őket, és én ezt mindennél aljasabbnak tartom. Az egy dolog, ha hazudsz valakinek, az meg egy másik, ha valaki másnak adod ki magad. Undorító. Előbb-utóbb úgyis kiderül, én sosem próbálkoztam másnak lenni, vagy másnak mutatni magam, mint amilyen valójában vagyok. Ha az emberek kedvelnek, akkor úgy is kedvelni fognak, ha a saját valómat látják.
Miután befejeztem a leplezetlen bámulását, leültem vele szemben a saját székembe, ami kifejezetten kényelmesebb volt, mint az a durva kanapé. A fotelem is szintén fehér bőr volt, de sokkal puhább és béleltebb volt, szerettem, ha besüllyedt alattam a szék, és szinte körülölelt. És milyen jó ebben egy csajt döngetni, nem egyszer próbáltam már. Ez a szék a kedvenc helyeim közé tartozik... az irodán belül.
- Köszönöm, és valóban – válaszoltam egy féloldalas mosollyal. Tetszett, hogy tetszett neki az irodám, minden az én ízlésemet tükrözi, ami elég kifinomult. Igen, nem félek költeni a legjobbakra, és szeretem az eleganciát, de nem vagyok kifejezetten sznobos. Aki körülnéz az irodában, az láthatja, hogy egy darab arany bútor sincsen, a fehér és a fekete dominál. Szeretem az eltérő kontrasztú színeket, és keresve sem találnék jobbat ezeknél. Néhol van egy kis barna is, például a dohányzóasztal, valamint az irodai székek, amelyeket szinte sosem használok, csak akkor, ha olyannal üzletelek vagy tárgyalok, akit nem kedvelek. A vendégszékek eszméletlenül kemények és kényelmetlenek, gyilkos örömet okoz, hogy nézhetem, ahogy órákig fészkelődnek, mert hol a bal, hol a jobb farpofájuk zsibbadt el. Mámorító. De az olyan társaság, mint például Ms. Cormick a kényelmes kanapén foglal helyet, ez sokkal kényelmesebb és közvetlenebb is. Oldja a feszültséget, és ennek érdekében hátra is dőltem, és keresztbe raktam a lábaimat. Nem buzisan, hanem férfiasan, a lábfejem a térdemen foglalt helyet. Még csak az kéne, hogy ez a bombasztikus nőszemély melegnek nézzen. Be kell vallanom, néhányszor már megtörtént, de aztán mindig tisztázódott a helyzet.
Figyelmesen néztem rá, várva, hogy elsorolja az ötleteit.
- Anderson egy vadbarom – vettem át a mappát, miközben próbáltam elfojtani a mosolyomat. Anderson volt az egyetlen közvetítő, akit alkalmazni tudtam, az összes többi fontosabb ügyeket intézett. Tisztában vagyok vele, hogy mekkora húgyagyú alak, de azt hiszem, valamilyen szinten rokon, így nem rúghatom ki. Talán apám nővérének a keresztanyjának a fia…? Vagy valami ilyesmi, de apám vette még fel, és azóta sokat baromkodott, és mégsem rúgta ki, így én sem fogom. Annyira nem zavar, amíg nem hibázik nagyot, de olyat meg nem bízok rá, amivel milliókat veszíthetek. – Sajnálom, hogy el kellett viselnie – motyogtam, miközben a vázlatokat lapozgattam. Több is volt, mind remek ötlet, és már nem azzal foglalkoztam, hogy vajon jó lesz-e ez a lány. Inkább az volt a téma, hogy melyiket válasszam ezek közül.
- Mind nagyon jó – tettem le a mappát az asztalra. Időközben Ms. McCormick felhagyott az ücsörgéssel. Gyanítom, a hatalmas ablakokat nézte, azaz azokon keresztül a várost. Az ide látogató emberek figyelmét mindig megragadja, engem még mindig bosszant egy kicsit, de már kezdtem megszokni. Apám imádta a magasságot, én utálom. Sosem megyek igazán az ablak közelébe, mivel ez a legfelső emelet, és simán kieshetek rajta. Oké, tudom, hogy elég csekély a valószínűsége, de nem tehetek róla. Mindenkinek van valami dilije, nekem pont ez.
A fiatal nőszemély visszaült a kanapéra, aminek következtében a szoknyája egy kicsit felcsúszott. Szemem azonnal az említett pontra tapadt, majd miután jól megnéztem magamnak, visszatekintettem az arcára.
- A hármas vázlat tetszik és az ötös kifejezetten. Ezeket továbbfejleszthetnénk számítógépes technikával, megnézhetnénk, a rajzokon kívül hogyan festenek majd. Mellesleg, tetszik, ahogy rajzol. Igazán szép – bókoltam egy mosollyal. Tényleg nagyon szépek voltak a vonalak, de azt hiszem, az ő vonalai még inkább, és azok jobban meg is ragadták a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 5:46 pm

Ez meg miért bámul? Furcsán meredtem rá, homlokráncolva pillantottam végig magamon. Kiegyenesítettem szoknyám ráncait, de ezzel csak annyit értem el, hogy pár arasznyit feljebb csúszott. No mindegy.
- Írhatna egy könyvet…- jegyeztem meg ujjammal szórakozottan simogatva a kanapé melletti váza oldalát. – „Hogyan szerezz magadnak kacsalábon forgó palotát” lehetne a címe. – gúnyolódtam pimaszul, de rosszindulat nélkül. Rámosolyodtam. Ismét a vizslató tekintetével találtam szembe magam.
- Mi az? – motyogtam kérdőn és végignéztem magamon ismét. – Van valami az arcomon? Vagy leettem volna magam? – kizárt. Kínosan ügyelek rá, hogy ezek a francos kosztümöket soha ne érje ilyen baleset. Hasznosak, és bár utálom őket, legyünk őszinték, jól állnak… imádom a ceruzaszoknyákat. Hihetetlen lábakat és feneket csinálnak. Magas sarkúval egyenesen úgy érzem magam, mint Aphrodite amikor kimászott a kagylójából.
Egoista? Kicsit. De félévente egyszer jogom van így érezni magam.
Ahhoz képest, hogy Christian melegnek néz ki, kezd rácáfolni az első ítéletre. Habár lehet, csak a harisnya érdekli. A képeket bámulva, feltűnés nélkül még egy kicsit feljebb tornáztam a szoknyát, hogy a combfix részen látszódjon, ki ez-mi ez. Amikor megbizonyosodtam róla, hogy lecsekkolta, sőt meg is jegyezte, visszahajtottam, ugyancsak feltűnés nélkül.
Mintha mi sem történt volna. Mi ruhamániások tartsunk össze.
- Igaz? – szaladt ki a számon, az egyetértő indulatszó Anderson agykapacitásával kapcsolatban.
Nem csak én érzek így…szívemet melengeti a gondolat. – Nem gond. Örülök, hogy a felettesével nem akadtak ilyen gondok…- még. De mosolyogtam. Reméljük Christian jófiú lesz…mennyire kár, hogy meleg.
- Maga rendezte be? Az irodát… - kérdezem kíváncsian, ahogy az ablakhoz kopogok.
Utolsó esély. A legutolsó. Anyám megtanított rá, hogy azok a pasik, akik remek ízléssel rendezkednek, akik szedik a szemöldöküket, akik gyantáztatnak, és akik szinte már bántóan jól néznek ki, nagy valószínűség szerint melegek. Vagy kicsi a micsodájuk, ha éppen ontják magukból a szexuális energiát. Nem is tudom melyik lenne elkeserítőbb.
De vissza a valóságra. Miért töprengek én ennyit vadidegenek szexuális identitásáról? Hm? Jó kérdés…talán Liam miatt. Valószínű. Az az éjszaka több szinten is emlékezetes volt. Olyan érzések kapták fel a fejüket, amik majdnem egy éve elaludtak… célpont kell nekik, és hőn remélem, hogy nem Christ támadják le…
- Nahát, örülök hogy tetszenek. – biccentettem, keresztbe vetett lábaimról felpillantva rá. – Rendben. Majd délután nekikezdek, és majd meglátjuk. Mikorra kellene elkészülnöm velük? – húztam magamhoz a táskám és elővettem egy kicsit megviselt határidőnaplót. Lapok, jegyzetek, vázlatok lógtak ki belőle. Előkaptam egy tollat és feljegyeztem amit kellett. Időpont, a vázlatok számait, a megjegyzéseket. Csodás lesz.
- Van még valami? –kérdeztem, szórakozottan pattintgatva a tollam.
Ez gyors volt. Nagyon is. Azonban nem készültem távozni. Mármint ha azt mondja igen, végeztünk, akkor persze elmegyek, de addig türelmesen ücsörögtem keresztbe vetett lábakkal, felcsúszott szoknyával a kényelmes kanapén, ölemben a füzettel, hátradőlve, kényelmes mosollyal méregetve a srácot. Kár érte. Igazán.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Christian & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christian & Sienna   Christian & Sienna Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Christian & Sienna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liam & Sienna
» Eloise & Sienna
» Gareth & Sienna
» sienna w. mccormick
» Ambrosia & Christian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-