KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jesse Hemingway Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jesse Hemingway Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jesse Hemingway Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jesse Hemingway Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jesse Hemingway Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jesse Hemingway Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jesse Hemingway Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jesse Hemingway Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jesse Hemingway Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jesse Hemingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jesse Hemingway Empty
TémanyitásTárgy: Jesse Hemingway   Jesse Hemingway Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 3:46 pm

JESSE HEMINGWAY
Las Vegas, 1994. Szeptember 1.
20
Egyetemista
Addicts
River Viiperi

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: barátságos, eszes, jó fej, társaságkedvelő, fáradhatatlan

◆ negatív tulajdonságok: önpusztító, lusta, makacs, pénzszóró, önfejű

◆ egyebek: hát ilyen nincs, majd minden jön szépen sorban a játékok során Wink


Történet vagy szerepes példa
Tanulni kéne, de már annyira elegem van abból a vaskós könyvből, hogy legszívesebben apám fejéhez vágnám. Túl sok törvény van, ami engem baromira nem köt le, és kisebb gondom is nagyobb annál. Sürgősen anyag kell, vagy kikészülök idegileg… ráadásul este lesz egy buli is, amire el kellene jussak, de addig ki nem tehetem a lábam a lakásból, ameddig nem tanultam meg legalább egy szót. Vagyis anya ezt mondta, ami számomra egyenlő a nagy semmivel, hiszen nem most fogom elkezdeni a szófogadást.
Mióta bekerültem az egyetemre, eléggé megváltozott az életem. Az első fordulópont, már a legelső hétvégén megtörtént. A szaktársaimmal elmentünk inni, mondván, hogy az mekkora jó buli. Mivel volt miből, és úgy voltam vele, hogy új suli, új lehetőségek, akkor miért ne? Ez volt az első alkalom, hogy egy ivászat után részegen keveredtem haza… azután minden egyes hétvégén folytattam ezt a szokásomat. Mindemellett a poén az, hogy ugyanúgy jól teljesítettem az egyetemen. Úgy látszik, hogy számomra egy nap berúgással telik, a másik józanodással, de akkor se változik a teljesítményem. Aztán történt az újabb forduló: az első egyetemi buli. Annyira emlékszem csak, hogy egy szobában ébredtem, mellettem egy lánnyal, nem messze tőlünk egy sráccal… persze egyikünkön se volt ruha. A fejem iszonyatosan sajgott, semmire se emlékszem, csak arra, hogy rengeteget ittam, meg cigit szívtam. Talán abban volt valami, esetleg az italban, azt már nem tudom, és nem is derült ki. Az egészben viszont az volt a legfurcsább, hogy nem zavart. Felszabadultabbnak éreztem magam, nem volt az, hogy anya szabályoz, vagy éppenséggel a beteg apám társaságában kell lennem.
Tudjátok… nem volt úgymond fényes gyerekkorom. Apa katona volt, alig láttam, de mikor megszoktam a közelségét, megint el kellett mennie. Eltávolodtunk egymástól, hiszen egy idő után azt vettem észre, hogy nem érdekel, ha a közelemben van, vagy nincs. Tudom, más nem ezt mondaná, hiszen örülne, hogy az apja katona volt, és hazatért a frontról, de én nem ilyen vagyok. Engem már az sem érdekelne, ha megint visszahívnák. 16 évesen nyúltam először alkoholhoz, 17 voltam mikor cigizni kezdtem, mert megtehettem. Persze, mindezt titokban, hiszen anyu nem díjazta volna, bár ő se nagyon foglalkozik velem, mióta új pasija van. Mostanság azon vagyok, hogy vigyázzak a húgomra, segítsek az apámon, és hogy elvégezzem az iskolát. Ez csak úgy tudom elérni, hogy hétvégenként elmegyek piálni a szaktársakkal, az egyetemi bulikon szétcsapom magamat, és szórom a pénzt, mert megtehetem.
S már megint elkalandoztam, ahelyett, hogy a leckémmel foglalkoztam volna. Ha ez így megy tovább, el fogok késni a buliról, és megszívatnak a többiek, amiből köszönöm szépen nem kérek. Elég volt egyszer, többször nem akarom átélni…



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Jesse Hemingway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 21, 2014 10:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Jesse Hemingway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jesse Hemingway   Jesse Hemingway Icon_minitimeVas. Szept. 21, 2014 9:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elfogadva!
  Hát szervusz, ifjabb Hemingway!

  Ejnye-bejnye, irgum meg burgum. Ugye hogy az egyetem mégsem olyan komoly hely, mint ahogy azt a szülők elképzelik?!
Sokan megirigyelnék azt a különleges képességed, hogy az ittas helyzet ellenére is jól teljesítenek.
Óvatosan csak a piával...vagy már túl késő ilyet mondanom?
  Az viszont tetszik, hogy a húgodat nem kikészíteni akarod - mint általában a tesók szokták -, hanem megvédeni.

  Nyomás avit foglalni, aztán rendezd kapcsolatod apukáddal! Wink Remélem minden rendbe jön majd köztetek!

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Jesse Hemingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jesse Hemingway
» Jesse Hemingway - ismét hirdetésre
» Joel Hemingway
» Gabrielle Hemingway
» Gabrielle Hemingway

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-