KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Gabrielle Hemingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle Hemingway  Empty
TémanyitásTárgy: Gabrielle Hemingway    Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 6:10 pm

Gabrielle Hemingway
Las Vegas, 2001. december 4.
15
tanuló
Civilians
AnnaSophia Robb

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: segítőkész, barátságos, álmodozó, tisztelettudó

◆ negatív tulajdonságok: makacs, lusta, szószátyár, pesszimista

◆ egyebek: nincsen


Történet vagy szerepes példa
- Gabrielle Hemingway?! – Gondolataimból az irodalom tanárnő szelid hangja ébreszt fel. Annyira utálom az iskolát, meg ezt a sok idétlen órát. Sosem értettem igazán, hogy minek kell ilyen nagy felhajtást csinálni mindenből. Miért nem elég az, hogy megtanítanak írni és olvasni? Minek kell az a sok ökörség, amit tanítani szoktak? Az tény, hogy sosem rajongtam a suliért – bár tegye fel a kezét, aki ezzel fordítva van -, de mégis igyekeztem mindig a lehető legjobbat kihozni magamból, csak azért, hogy odahaza büszkék legyenek rám. Mert sok velem egykorú lánnyal ellentétben, nekem igen is komoly céljaim vannak a jövőt illetően: szeretnék gyerek pszichológus lenni. Mondjuk az igaz, hogy az utóbbi pár hónapban éppen rossz úton haladok feléje, de még hiszek abban, hogy semmi sincs veszve.
- Jelen. – Felelem hangosan, aztán a magasba emelem a jobb kezemet. Az osztály minden egyes tagja rám bámul, aminek zavarnia kellene, de én úgy teszek, mint akinek fel sem tűnik, és vissza fordulok az üres lapomhoz, amit tele rajzoltam, csupa cirka-firkával. Valahogy cseppet sem érdekel ez az óra, idegesít a tanárnő, és az, ahogyan szép szavakkal próbál elérni mindent. Semmi erőteljesség nincs benne, néha képtelen rendet teremteni a diákok között. Bár most kivételesen nagyon nagy csend van az osztályban.
- Örülök, hogy végre megtisztelsz a jelenléteddel, Gabrielle. Tartozol egy házi dolgozattal, amit ha ma sem kapok meg, akkor kénytelen leszek rossz jegyet adni. – Az ember azt gondolná, hogy ha néhány órát kihagy azért, hogy ne keljen beadnia a házi feladatát, egy idő után majd elfelejtődik. De úgy tűnik, hogy annak ellenére, hogy a tanárnő közelebb jár a 60-hoz, mint az 50-hez, egész jó memóriával rendelkezik. Nekem pedig természetesen nincs meg az a nyavalya, szóval talán jobban jártam volna, ha egy újabb órát ellógok. Mert inkább legyen egy hiányzással több, mint egy újabb rossz jegy. Anya már így is sápítozik eleget, hogy ha így folytatom szobafogságra ítél. Ő csak foglalkozzon a pasijával és ne az én életemmel. Elég nagy vagyok ahhoz, hogy eldöntsem, hogy akarok-e tanulni, vagy sem. Ezt egyszer meg is említettem neki, mire azt a hisztérikus választ kaptam, hogy: még CSAK 14 éves vagyok. Mintha nem tudnám ezt az emlékeztetése nélkül is. Azért kíváncsi lennék, hogy Ő ebben a korban jobb gyerek volt-e.
- Sajnálom. Otthon felejtettem. – hazudom, aztán lesütöm a szemeimet. Az igazság az, hogy direkt nem csináltam meg. Nem azért, mert nem tudtam volna megbirkózni a feladattal, hanem azért, mert egyszerűen utálom azt a témát, amit kaptunk. Édesapám. Az ilyen családos témákról senkivel nem vagyok hajlandó beszélgetni, főleg nem az irodalom tanárnőmmel... na meg plusz az egész osztállyal, mert köztudott tény, hogy a dolgozatoknak csak akkor van értelme, ha hangosan fel is olvasod. Egy francokat! Állom a tanárnő szúrós tekintetét és várom, hogy kezdjen kiabálni, vagy bármi, csak ne nézzen így. De ekkor egy másik hang töri meg a csendet.
- Ugyan már, tanárnő! Kegyelmezzen neki. Akinek nincs apja, az milyen fogalmazást írhatna róla? – a hangjából érződik a mindenféle gúny, mire az osztály nevetni kezd. Utálom mikor ezt csinálják. Semmit sem tudnak az életemről, főleg nem a családomról vagy az... apámról, és folyton jár a szájuk mégis. Gondolkodás nélkül pattanok fel a helyemről és megindulok Kimberly felé, aki azóta ilyen ellenséges velem, amióta csak osztálytársak vagyunk. Az asztalához érve, tiszta erőmből pofon csapom, mire ismét csend lesz az osztályba. Ezután pedig sírva fogom magam és kirohanok, nem törődve a következményekkel.



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Gabrielle Hemingway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 21, 2015 3:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Gabrielle Hemingway  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabrielle Hemingway    Gabrielle Hemingway  Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 10:18 pm

Elfogadva!
Üdv Vegasban, Gabrielle!*-*

Ó, egy pici, szöszi, álmodozó Hemingway! :pls: Nagyon édes vagy a jellem alapján és az ET végén is azt éreztem, hogy ÚÚÚ, összeölelgetem!*-* Very Happy
Tetszik a karakter, kíváncsi vagyok, hogy alakul a helyzet a család többi képviselőjével itt, az oldalon. Razz :calsifer:

Most menj, foglalj avit és játssz, ugyanis el vagy fogadva! Gabrielle Hemingway  3853069790
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Gabrielle Hemingway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gabrielle Hemingway
» Gabrielle & Joel ~ Játszótéri rosszalkodás
» Joel Hemingway
» Jesse Hemingway
» Jesse Hemingway

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-