KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Summer és Mickey Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Summer és Mickey Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Summer és Mickey Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Summer és Mickey Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Summer és Mickey Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Summer és Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Summer és Mickey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Summer és Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 3:39 pm

Már csak három óra, és kezdődik a koncert. Ravin már rég hátul van, és gondolom, titokban cincogtatja a „hárfáját”, de én nem vagyok ennyire ideges. Megkereshetném, megnyugtathatnám, de szerintem most csak idegesebb lenne tőle. A legutóbbi napokban, úgyis elküldött már mindenfelé, sőt, néha némaságba burkolózott, meg ellógott és minden más, amit egy gyerek meg tud csinálni, hogy eltűnjön a környékről. Én meg basszus kerestethettem, mert ha meg ellopja a cukrosbácsi, hát fantasztikus egy koncert lesz. Főleg, hogy addig meg sem tartanánk, amíg nincs meg, mert ő mindennél fontosabb, még akkor is, ha néha beadnám egy zárdába, annyira kihúzza a gyufát. De, mint mondtam, most hagyom, hogy összeszedje magát, és amikor kell, kiálljon a színpadra és csapasson egy keményet, ahogy a próbákon. Mondanom sem kell, a srácok imádják, néha már el kell küldenem őket a véresbe, mert rossz hatással lesznek rá, ha elbízza magát. Én persze osztom, hogy hamis, meg mellényúlt, kell az ellenvélemény.
Na, de most hagyom. Éppen most zuhanyoztam le, felveszem az első cuccomat, lesz még egy pár, amit cserélgetünk majd, a legjobb az lenne, ha lenne valami szóló szám, amíg én lezuhanyozom. Istenkirály ötlet, ha beválik Cincogi, csinálunk neki egy instrumentális felvételt, amivel parádézhat a színpadon, én pedig azt hallgatva engedhetem magamra a forrót. Egy zseni vagyok, szerénység nélkül mondom!
Rágyújtok még, a Zippon hirtelen csap fel a láng, lekapva egy kicsit az arcszőrömből is. Kicsit perzselt malachús szag lesz, úgyhogy röhögni is kezdek ezen, majd előveszek egy kisebb fűszálat és meggyújtom. Kell egy kis lazulás, hogy megnyugodjak, rajra kész legyek. Egy árnyékot látok elsuhanni az ablak előtt, remélem nem Mark az, mert kinyír, hogy rágyújtok ilyenkor. Gyorsan elnyomom hát, majd lassan, mintha mi sem történt volna, kimászok a lakókocsiból.
Hiába próbáltam ügyesen, valaki épp akkor nindzsázik el a lábam előtt, és faszán ráesek. Ez nem igaz bazzeg, hogy kísértenek a balesetek, a múltkor Gwen, most meg ez… a csaj. Merthogy csaj az, méghozzá elég gyanús, hogy egy idegen itt mászkál.
- Hát, te meg ki a jófranc vagy madárkám?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 12:37 am

Hihetetlen, de néha már én magam is kezdem soknak érezni azt, hogy egész áldott nap csak dolgozom. Igazából nincs különösebb bajom vele, de egy-két éjszakázás után már kezdem érezni a hatását. Konkrétan itt helyben el tudnék aludni. De még nem lehet, ugyanis a rossz tulajdonságaim közé tartozik az is, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor azt onnan ki nem lehet verni. Én pedig a fejembe vettem, hogy megcsinálom ezt a munkát, hiszen ki tudja mikor lesz rá ismét alkalmam. Egy szörnyen jó cikket össze tudnék hozni abból, amit itt találok. Imádnának érte, főleg a rajongók, de talán még a főnököm is... Bár az már így is imád, és ezt nem egoizmusból gondolom, tényleg így van. Mondjuk, a metál nem teljesen az én műfajom, na nem mintha nekem egyáltalán lenne bármilyen műfajom is, de az olvasóim mindenképpen örülni fognak, és persze én is szívesen bekukkantanék már egy ilyen banda kulisszafalai mögé. Nem túl sok ilyen élményben volt eddig részem, éppen ezért vagyok kíváncsi arra, hogy a nagy csillogás és zenélés mögött mi is van. No, nem arra számítok, hogy kapni fogok bármiféle interjút is, mivel úgy hallottam a banda tagjai nincsenek oda a firkászokért. Ezért pedig igazán nem hibáztatom őket, egyáltalán nem csodálkozom. Viszont én kíváncsi vagyok, és ha ők nem adnak interjút nekem, akkor majd keresek magamnak valami érdekességet, míg ők dalolásznak odakint a színpadon. Nem mellesleg a fellépésük nem sokára kezdődik is. Most jön el az én időm. A biztonság nem éppen a legjobban van megrendezve, ugyanis igencsak könnyen beslisszolok a színpad mögé, egy őrtől nem is olyan messze. Valószínűleg ők most mással vannak elfoglalva... Elég baj ez. Ezzel az erővel bárki be tudna ide jönni, akár sokkal rosszabb szándékkal is, mint amivel én lógtam be. Szerencse, hogy én nem egy merényletre készülök. Pedig simán összejönne még az is.
Mindenesetre, csak lassan haladok, elvégre pár ember még szédeleg itt, kapkodnak, rohangálnak. Nem tudom pontosan, hogy hová is tartok most. Azt hiszem egyenlőre csak meg akarom húzni magam valahol, ahol nem vesz észre senki, majd mikor a koncert elkezdődik, és mindenki azzal is lesz elfoglalva, felfedezésre indulok. Próbálok a lehető leggyanútlanabbul viselkedni, kisebb nagyobb sikerrel járva, aztán a következő pillanatban már a földön találom magam. Felnyüsszenek, részben ijedtségtől, hiszen nem számítottam arra, hogy valaki majd rám veti magát, részben pedig a hirtelen jövő fájdalomtól az oldalamban. Hát mit ne mondjak? Nem esett túl jól... Bár erről is csak én tehetek. Mikor a "támadómra" pillantok, elég hamar rájövök, hogy kivel is van dolgom. Baszki! Hát ez pech! Valószínűleg nem tévedek túl nagyot, ha azt gondolom, hamarosan ki leszek vágva a fenébe, vagy rosszabbik esetben az őrsön végzem. Tulajdonképpen egyik sem vonz túlzottan, de ez egészen biztosan nem lep meg senkit. Mikor megszólal, kérdésére rögtön beindulnak a kerekek, valami jó frappáns válasz után kutatva. Csak nem mondhatom, hogy újságíró vagyok, és utánad jöttem szaglászni.
- Én? Én csak egy... Eltévedtem! - Ó, ez baromi frappáns, és hihető válasz a kérdésére, mit ne mondjak! Gondolatban máris elásnám magam, de jó mélyre, ahol senki nem talál rám. - Csak egy rajongó vagyok. Reméltem, hogy ha idejövök, kaphatok egy aláírást, vagy valamit... - Próbálom még menteni a menthetőt, bár tény és való, hogy az eltévedéssel, szépen felsültem nála. Fogalmam sincs, mégis mi a fene volt ez! Mindig jól ki tudom magyarázni magam mindenből, erre most... Eltévedtem!!! Véletlenül be találtam tévedni ide, ahová maximum egy profi tudna elvileg bejönni, az már másik kérdés, hogy az őrök nem éppen a legmegbízhatóbb emberek itt. Na és ezt valószínűleg a társaságom sem tudja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeSzer. Okt. 08, 2014 10:27 am

Mostanában üldöznek a nők. Na, nem a szerelmükkel, hanem azzal, hogy beléjük botlok, mintha direkt szopatna az ég és keresztbe tolna alám egy csontos segget, de nem azért, hogy jól érezzük magunkat. Nem, nem, Mickey, téged szívatnak, pedig neked kéne lenni a farok jó oldalán. Nem elég, hogy mindjárt kezdődik az életünk egyik legizgalmasabb, legbefosósabb koncertje, megint ledarálok valakit, ráadásul megint valami nőcit. Komolyan mondom, kezdem unni ezt. Ezek nem ismerik a rendes udvarlási formulákat, mint például: „Mickey, megdugnál?” stb…
- Aha, eltévedtél. Ki fogom baszni Warrent – úgy nézek rá, mintha elküldeném az anyjába, de ez csak azért lehet, mert így is van. Nekem ne hazudozzon senki, főleg ilyen átlátszóan. Nyilván egy ismeretlen idetéved, még jó, hogy nem a WC-t kereste, mert még hátsón is rúgnám. Végigmérem a csajt, miközben magyarázkodik, és szerintem újabb hanta. Komolyan, valami eredetibb, vagy legalább olyan, hogy röhöghessek rajta, nem volt? Ez a duma annyit ért, mint golyó ellen az integetés.
- Hagyjuk ezt. Valamit kaphatsz, de nem tudom, hogy azt megköszönnéd-e, ha megizzasztanálak. Kár, hogy most nem érek rá. Szóval, ki vagy te és mit keresel itt belépő, vagy nyakas nélkül? – a nyakas, az a nyakba akasztható azonosító szar, amivel mindenki villoghat, hogy ide tartozik, és ő a kemény, mert van neki. A csajszi amúgy jó bőr, fingom sincs, hogy mit akarhat, még a végén tényleg csak egy rajongó, aki kikerült a radarernyőfejű Warren és csapata látóköréből. Big John sem volt valami nagy őr, de Warrennel sem vagyok túlzottan kisegítve. Annyi haszna van, hogy nem baszogatja Ravint, és Mákvirág sem őt… mármint jobban, mint, ahogy mindenkit. A lényeg viszont az, hogy ez a csajszi nem igazán illik a képbe. Még hogy rajongó! Lerí róla, hogy annyi köze van a zenénkhez, mint lókolbászban a patkódobogás. Azért remélem, előhozakodik valamivel, mert sok kedvem és időm nincs hozzá jelenleg. Meg kell keresni a lányomat, ha még el nem szökött és helyre kell billenteni a lelki egyensúlyát, mielőtt olyat tesz, amit ő is megbán. Márpedig az igen kevés esetben fordult még elő, és nem szorgalmaznám a rendszerességét.
- Ha van tollad, aláírok neked, aztán mehetsz. Úgy jó? Csak ne hantázz, cica – vonom fel a szemöldökömet, de nem a csaj zavar leginkább. hanem az, hogy még mindig nem tűnt fel egy kurva őr sem. Mi a fasz van, ebédszünet, csak nekem nem szóltak?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 1:45 am

Életemben először hallom ennek a bizonyos, Warrennek a nevét, de nem okoz túl nagy fejtörést, hogy kitaláljam kiről is van szó. Úgy tűnik az én kis magánakcióm, valaki más munkájába is kerül. Normál esetben talán sajnálnám az illetőt, vagy esetleg bűntudatom lenne, de itt és most, nem ez a legnagyobb gondom. Sokkal inkább az, hogy hogyan jutok ki innen anélkül, hogy lebuknék, és persze nem ártana azt is valahogy végrehajtani, amiért eredetileg idejöttem. Ráadásul az a bizonyos Warren, nagy valószínűséggel megérdemelné azt, hogy kivágják a fenébe, elvégre az lenne a dolga, hogy ne engedjen be ide illetékteleneket, viszont én mégis itt vagyok. Még csak nem is volt nehéz bejutni, az a biztonsági őr, magasról tett arra, hogy ki merre megy. Szóval azt hiszem később sem fogom sajnálni. Majd ha rendesen végzi a munkáját, akkor esetleg. Bár ha rendesen végezte volna, nem biztos, hogy be tudtam volna ide szökni... Talán jobb is lett volna, ha kint ragadok. Mert most aztán tényleg nagy bajban vagyok. Valószínűleg a társaságomnak is már rég leesett, hogy egyáltalán nem egy rajongó vagyok. Még csak nem is úgy nézek ki.
- A nyakast remélem nem úgy érted, hogy mindjárt leakasztasz nekem egyet?! - Ártatlanul pislogok rá, miközben próbálom elterelni a témát. Nem igazán szeretnék többet mondani annál, hogy a rajongója vagyok, hiszen még csak a számait sem ismerem. Igencsak bebuknék, ha kérdezne valamit róluk. Így inkább eljátszom a buta kislányt, akinek fogalma sincs arról, hogy miről is van szó. Pedig nagyon is tudom. Sokszor kaptam már én is nyakast... Ahogy ő mondja. Hiszen újságíróként néha-néha előfordul, hogy interjút készíthetünk híresebb személyekkel.
Következő mondata hallatán, szinte azonnal kutatni kezdek táskámban egy toll után, csakhogy mielőbb menekülhessek. Az első kezem ügyébe kerülő tollat kiveszem és felé nyújtom. Ez a gyors reagálás szerencsére betudható annak, hogy rajongó vagyok, és bezsongtam az aláírás hallatán, viszont a nagy lelkesedés kissé lelappad, mikor észbe kapok, hogy milyen tollat is nyújtok neki éppen. Szép nyomtatott betűkkel a "Las Vegas Review Journal" felirat virít rajta, és ha észreveszi, nekem végem. Egészen biztos, hogy akkor rájön mi is folyik itt, és valójában mire készültem, hiszen a Review Journal, az egyik legjobban menő újság a városban. Viszont az is béna lenne, ha visszadugnám a táskámba, és bejelenteném, hogy nincs tollam. Tehát kockáztatnom kell, és ha szerencsém van, nem veszi észre. - Ha megkapom, én már itt sem vagyok! - És ezt azt hiszem most az egyszer komolyan is gondolom. Szeretem túlfeszíteni azokat a bizonyos határokat, de azt hiszem ez már bőven megtörtént, nem szeretnék komolyabb bajt a fejemre. Már ha ez nem történik meg másodperceken belül...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 4:16 pm

Ez komolyan nem igaz már, hogy nem tudunk egy normális csapatot felvenni, akik vigyáznak a biztonságra. oké, ez a csaj, meg Gwen sem egy veszélyes alak, de ki tudhatja ezt előre? Tényleg szét fogom taposni a tökeit Warrennek és rádörrentek Markra, hogy megbízhatóbb embereket vegyen fel. Vagy fizessen nekik többet, hogy megérje védeni a bandát, bár kizártnak tartom, hogy éhbérért körözgetnek, mint gólyafos a levegőben. Viszont nem Nikitával van dolgom, hanem elvileg egy lelkes rajongóval, aki csak aláírást szeretne. Úgy gondolom nem éri meg ezért kockáztatni, vagyis a fene tudja. Én nem mentem a kedvenceim után ennyire, legalábbis nem ebben a formában, de az már rég volt. Most már nincs időm ezekkel szórakozni, hogy a Maiden tagjai után kajtassak, pedig nem tartana sok ideig, hogy összehozzunk velük egy találkát.
- Nem, hanem ilyen himbilimbi lószart, amit a nyakadba akasztasz, hogy te jogosult vagy Mickey bácsi seggét bámulni hivatalosan is, méghozzá jó közelről. Amúgy meg nem ütök meg nőt, csak ha megérdemli, nem vagyok állat. Arra ott vannak más hülyék – rántom meg a vállaim. végül, hogy mindennek jó vége legyen és nekem ne ezzel kelljen foglalkoznom, végül előkerül egy toll is. Kikapom a csaj kezéből, kicsit megforgatom, és alig aprót rándul meg a szám széle, nagyon észre sem lehet venni. Bekapcsolom és ráfirkantom a nevemet a belső felkarjára, Ravin tanította, hogy ott a legmenőbb állítólag.
- Az aláírást megkapta művésznő, akkor most elmegy? Vagy még szaglászik egy kicsit valami újságnak? Nem szeretem a hazugokat – a szemébe mondom az igazságot, amit én gondolok annak. Aztán lehet, hogy csak lenyúlta valahonnan az ajándéktollat, ki tudja? Összefogom a hajam hátul, a nyakam is megmozgatom egy kicsit, az esés letompított, vissza kell nyernem magam, és újra rá kell hangolódni a koncertre.
- Szóval utoljára kérdezem meg, és ha normálisan válaszol talán – itt fel is emelem az ujjam, hogy mennyire komolyan gondolom – nem dobatom ki, és erről még fényképet is készítenék egy-két lapnak. Biztos értékelnék, nemde? De Mickey Valejjo nagyon nagy arc, úgyhogy megkímélheti magát ettől, ha nem hazudik. nekem az is jó, ha elhúz a véresbe – nézek rá nagy komolyan. Most meglátjuk, hogy kiugrik-e a nyúl a bokorból… Amúgy ha tényleg rajongó lenne, lehet, hogy még a sátramba is behívnám mégiscsak, van még egy kis idő, hogy megmutassam a gitárgyűjteményemet…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 09, 2014 11:06 pm

Ha nem épp egy szorult helyzetben lennék, most igencsak jót nevetnék a megfogalmazásán. Viszont így nem túl sok kedvem van nevetgéléshez, nem tagadom, tényleg kezdek kissé ideges lenni. Valahogy egyre jobban szorul az a bizonyos hurok, a nyakam körül. Legszívesebben megfordulnék és elfutnék. De nem tehetem, hiszen ha nem Mickey kap el, akkor valamelyik őr, és csak azt érem el, hogy ki leszek dobva, át leszek kutatva, hogy esetleg van-e nálam valami, ami nem kellene, és így tovább. Jobb szeretnék a saját lábaimon kisétálni innen, megszégyenülés nélkül, na meg rendőrség nélkül. No, de az egyetlen megnyugtató, hogy a kis monológban, az is benne van, hogy nem üt meg nőt, amíg azt az illető meg nem érdemli. Bár ha jobban el kezdek agyalni, akkor rá kell jönnöm, hogy én igenis megérdemlem, hiszen belógtam ide, hogy összeszedjek róla mindenféle érdekességet. De az is lehet, hogy ez nem számít nyomós indoknak nála... Remélem! Nem vagyok kíváncsi arra, hogy milyen lehet egy Mickey Vallejo-féle öklös. No, meg nagy valószínűséggel az arcom is bánná. Így sincstúl szép arcom, de ha még foltok is díszítenék, hát az már egyenesen csodás lenne. Végül nem bírom ki, és mégiscsak elengedek egy halvány mosolyt. Hát hogy is bírnám ki?
- Ó, ha azzal jogosultságot kapok, Mickey bácsi seggének bámulásához, akkor mihamarabb be kell szereznem egy olyan himbilimbi lószart! - Önkéntelenül is elvigyorodom, de aztán letörlöm képemről az óriási vigyort, nem tudhatom, hogy a társaságom mennyire van vicces kedvében, talán nem értékeli annyira ezt a megjegyzést, mint amennyire én. Igazából vicces, hogy én itt beszélgetek vele, miközben még csak nem is ismerem, és hány ember szinte ölni tudna azért, hogy a helyemben legyen. Hát... Érdekes fintora az életnek, ezt nem tagadhatom. Viszont következő szavai hallatán, pár percre még a vér is kifut arcomból. Szinte érzem ahogy elfehéredek. Azonnal gondolkodni kezdek, valami újabb hazugság után, de hamar rájövök, hogy itt már nincs mit hazudni. Maximum szépíteni tudom a helyzetet, úgy, hogy az hihető is legyen. Próba szerencse! Így hát miután arcom visszanyeri eredeti színét, és megbizonyosodom róla, hogy nem estem össze, meg semmi hasonló, nekikezdek a kis mesének.
- Na jó! Tényleg nem egy rajongó vagyok. - Mondom, miközben teszek egy alig észrevehető lépést hátrafelé, csakhogy minél távolabb kerüljek tőle. - Újságíró vagyok. Eredetileg annak reményében jöttem ide, hogy hátha kaphatok valami interjút, de aztán mikor rám vetetted magad, kissé megijedtem, és nem volt merszem bejelenteni, hogy újságíró vagyok, főleg miután tudom, hogy nem szereted a firkászokat. - Szusszanok egy nagyot, még majdnem büszke is vagyok magamra. Így azt hiszem egészen hihető is lett a kis mesém. Bár az tény és való, hogy néhol ferdítettem egy kicsit a dolgokon, de ezt neki nem kell tudnia. Így talán van esélyem a túlélésre. Na, nem mintha másképp nem lenne... De na!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2014 9:17 am

- Így van, de szerintem neked nincs ilyened, és nem is törekedtél rá, így a poppentyúm látványa nem fog izgalomba hozni – döntöm félre egy kicsit a fejem, bár a replikázására elvigyorodom. van vér a pucájában, ami jó tulajdonság, kérdés az, hogy mire tud menni azzal, hogy még nem dobtam ki. Meg van adva az esély bármire, amúgy is kell egy kis figyelemelterelés és legalább Ravin is tud még egy kicsit gyakorolni, mielőtt kitépem a kezéből a hegedűjét, és két atyai pofonnal helyrebillentem a lelki egyensúlyát. Na, remélem, nem álldogálunk itt napestig, amíg eszébe jut valami a nőcinek, amivel lekenyerezhet. Láss csodát…
- Na, így már mindjárt jobban nézel ki. Jól tudod, utálom a firkászokat, főleg a hazugokat… de te megmentetted a csinos segged az őszinteséggel. Az elejét betudom annak, hogy megijedtél, de legközelebb kiváglak a körzetből cica – tudom, nem vagyok valami szép beszédű, bár Mark nagyon büszke volt rám az Energy FM-es interjúnál. Hát ja, akkor beszedhettem a fogalmazásgátlót, ami a mások által csúnya beszédnek tartott szavakra volt kihegyezve. De ma nem vettem be semmi ilyet.
- Amúgy hogy gondoltad az interjút? Belopózol, és majd csicsereg neked valaki, ahelyett, hogy hivatalos úton tennéd? Nem tudom, hogy ez kinek jön be – kicsit értetlenül állok a magyarázat előtt, de inkább az a tippem, hogy csak felderíteni jött és inkább szaftos pletykákra volt kiéhezve. erre pont jövök én és keresztülhúzom a terveit. Közben megnézem a tollat, és igen, a Las Vegas Review Journal valóban egy neves újság, még én is hallottam róla. Sőt, még talán benne is voltunk néhányszor, gőzöm sincs, maximum a wcn ülve olvasgatok újságot legtöbbször, ha éppen nem nyomogatok valami hülye játékot a telón, amit Ravin csempészett fel rá. Mindenféle baromsággal szokta szívni a telefon memóriáját, mondjuk a meztelen csajos háttérképek királyak.
- Szóval, mi legyen? Interjú, vagy menjünk be a lakókocsimba beszélgetni? – vigyorgok és rötyögök, mint egy kétéves. Hát most miért ne, simán felhúzott annyira, hogy én is felhúzzam őt. Bár olyan kurva sok kedvem nincs most semmihez, de a szex azért mindig egy külön világ.
- Legközelebb pedig szerezz himbilimbit - mutatok a saját belépőkártyámra - és akkor talán még olyat is mutatok, amit másnak nem, és amit ma neked sem fogok megmutatni – ez van, ma lemaradt a dolgokról, pedig még Ravinnak is bemutathatnám. Ez ma elmarad.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 12:18 am

Valóban nem törekedtem arra, hogy szerezzek olyan lógós izét, de valószínűleg minden próbálkozásom hiábavaló is lett volna. Hiszen újságíró vagyok... Minket nem engednek ide be, hacsak nincs valaki az ismeretségi körömben, aki be tud hozni. Hát sajnos nekem nincs. Tehát nyugodtan sorba állhattam volna odakint a többi firkásszal, fotóssal, meg miegymással együtt, hátha sikerül valami érdekességet elkapnom. De ugyebár én nem vagyok a várakozás híve, szörnyen türelmetlen vagyok, és természetesen még csak meg sem fordul  a fejemben olyasmi, hogy sort álljak, egy csöppnyi remény miatt. Szinte teljes mértékben biztos vagyok abban, hogy a helyszínen összegyűlt újságírók, üres kézzel mennek haza. Viszont úgy néz ki, engem megtalált a szerencse. Máris több esélyem van egy jó kis cikkre, mint  bárki másnak. - Lehet, hogy törekedtem rá, csak nem jártam sikerrel... - Mondom, feltételezésképpen, miközben felvonom egyik szemöldököm. Igazából fogalmam sincs mi van ma este velem. Egyszerűen nem tudok hazudni, pedig általában megy. Most meg olyan átlátható vagyok, mint az üveg. Bár lehet csak neki megy jó a hazugságok kiszúrása. Vagy mindkettő. Hiszen az "eltévedtem" még mindig nem túl hihető magyarázat egy ilyen esetben. Erre senki nem tud eltévedni, és erre bárki rájött volna, nem kell túl sok ész hozzá. Tehát azt hiszem ma nagyon nem vagyok formámban, és talán jobban is járok, ha az igazat mondom, aztán lelépek, mielőtt még tényleg bajt csinálok magamnak.
- Legközelebb lesz himbilimbim! - Vágom rá szinte azonnal, és még egy halvány mosolyt is megengedek magamnak. - Bár azért az szerencse, hogy a cica mindig talpra esik. - Jegyzem meg, talán kissé gúnyolódva a becézgetések miatt, de többet nem kívánok szólni, hiszen tényleg örülhetek, hogy még nem vágott ki.
Következő kérdései hallatán szitkozódom egy sort magamban, amiért mindig keresztbe tud tenni nekem. Miért nem tudja most az egyszer rám hagyni? Mindig csak jön a kérdéseivel, én pedig nem tudom eldönteni, hogy mi is lenne a helyes válasz. A végén tényleg sikerül kidobatnom magam, ha ezt nem hagyja abba.
- Hát... Igazából csak azt tudtam, hogy ide nehéz bejutni, és reméltem, hogy ha nekem sikerül, majd a kitartásomat díjazni fogja valaki. És hát, elég meggyőző is tudok lenni, ha arról van szó... - Alig észrevehetően megrántom a vállamat, és még pár ártatlan pillantással is jutalmazom, ezzel megmutatva, hogy részben mit is értek a meggyőzés alatt.
- Beszélgetni? - Ismét felvonom a szemöldököm. - Aztán pedig írjam meg azt a cikket, és írjam bele, hogy mi milyen jót "beszélgettünk" a lakókocsidban? - Vigyorgok rá pimaszul, mivel már nem bírom ki, és közben  arra is rá kell jönnöm, hogy az idegességem is elillant elég gyorsan. Mondjuk az utóbbit annyira nem is bánom. Nem hiányzik. Kinek hiányozna?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 10:36 pm

Azért bírom a csajt, mindenre van egy következő válasza, vagy kérdése, nyilván emiatt is újságíró, mert még a szart is ki tudja belőled csalogatni a szavaival, ha úgy van kedve. Pont emiatt nem szeretem az újságírókat, hogy néha szándékosan rájátszanak arra, hogy ellentmondásba keveredj. Oké, persze vannak olyanok is, akik tudják, hogy hogyan és mikor, mit kérdezz, hogy az mindenkinek jó legyen. Ez a lány, még fiatal – a szakmájában mindenképpen -, de mégis elég ügyes, egyrészt azért, mert bejutott, másrészt azért, mert valami visszatart attól, hogy kidobjam, és az nem a melleinek a látványa.
- Aha, hát hogyne – csak fújok egyet, mint egy idegesebb bika, kicsit megmozgatom a nyakamat, ami annak rendje és módja szerint kiroppan. Tényleg el kéne mennem a masszőrhöz, mert kezdek öregedni, még a végén elő kell venni anyám ajándékba küldött járókeretét. Mondjuk, táncórára nem vagyok hajlandó járni, Ravin hiába is szívat ezzel.
- Legalább a humorod jó, ha már a sztorid nem az – nevetek egy kisebbet és rázom a fejem jobbra-ballra. Már az is valami egy nőnél, ha nem untat, de még mindig nem tudok rájönni, hogy miért van itt velem szemben. Talán emlékeztet Ravinra egy kicsit, biztos azért hagyom magam szóval tartani.
- Meggyőző? Azt hogyan éred el hercegnő? – húzom fel a bal szemöldökömet, na, erre igazán kíváncsi vagyok. Oké, nő, szóval a szexuális fegyverei simán megvannak, és itt nem csak a szexre kell gondolni, igaz, ha lehetne, nem is hagynám ki vele. De legalább most már felhagyott a hazudozással, és őszintéset játszik, amit viszont tényleg tudok értékelni. Kár, hogy az elejével sikerült elrontania az egészet, így aztán nagyinterjúra ne számítson, még titkon sem. Az ő oldalán egyedül az van, hogy kijátszotta Warrent és csapatát, meg az én végtelenül jó szívem.
Egy kicsit betámadok oldalról, pedig akár előröl is szívesen. De állja a próbát, és ügyesen megy bele a játékba, ezaz cicus!
- Nem hiszem, hogy írnál ilyen cikket, hogy: Így keféltem Mickey Valejjoval – nevetek fel, bár nekem aztán tök mindegy. Marknak a managernek, már lehet, hogy más az álláspontja, de ő éppen szerintem Ravint kergeti valahol.
- Az nem tenne jót az újságíró karrierednek, még a végén rosszkislánynak néznének - emelgetem mindkét szemöldököm, én nem bánnám, ha csinálna mégis egy cikket. Az is igaz, hogy az sem lenne baj, ha nem csinálna, csak lefeküdnénk. Kíváncsi vagyok, hogy mire képes, meddig akar elmenni, vagy mire készül még esetleg.
- Na, van egy negyedórám rád, ha akarsz kérdezni. Több is, ha mást akarsz – nevetek, majd várom a fejleményeket. Lehet, hogy még nem úszta meg, hogy kidobom, de jó felé halad az úton. Pimasz kis újságíró ez, de jó a segge. Akkor meg mér’ ne maradhatna?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 11:49 pm

Az tény, hogy ma nem vagyok túl jó formámban, nem megy olyan jól a magyarázkodás, meg úgy semmi, mint az általában szokott lenni, de kezdem úgy érezni, hogy most pontosan ez az, ami megmentette az életem. Ha valami igazán hihető magyarázattal álltam volna elő, valószínűleg rögtön kitessékelt volna innen, mint valami zavaró kis zümmögő legyet, így viszont ezt a részt megúsztam. Hiszen itt vagyok! A hülyeségeimnek hála felkeltettem a figyelmét és egyben az érdeklődését is irántam. Ebben az esetben ez mindenképpen jól jött. Szóval életemben először hálát adok a fáradtságnak, ami ma utolért engem. Mondjuk többnyire mindig sikerül mindenből kikecmeregnem, mindig megtalálom azt a bizonyos kiskaput, de bevallom őszintén, ma nem éreztem úgy, hogy sikerülni fog. Miután kijelentettem, hogy "eltévedtem", már nem voltam olyan biztos semmiben. Ha lett volna nálam ásó, biztos elástam volna magam, de jó mélyre. Viszont legutóbbi kijelentése után, újra felcsillan a remény, és én szépen, ügyesen bele is kapaszkodom.
- Igazából a sztorim is jó, csak tudni kell olvasni a sorok mögött. - Jelentem ki egy kisebb vállvonás kíséretében, és egy huncut mosollyal arcomon, de több "segítséget" nem nyújtok neki. Most aztán gondolkozhat, találgathat, hogy vajon mire is céloztam ezzel. Szerencsére az újságírók többségének megvan az a képessége, hogy hogyan kevergesse még összébb a dolgokat egy ember fejében. Bár ez lehet nem az újságírók tulajdonsága, inkább csak az enyém. Fene tudja...  
- A hercegnő ilyet nem árulhat el! Hiszen ha elárulja, akkor hogyan fogja rajtad alkalmazni a továbbiakban, eme fantasztikus képességét? - Kérdezem, miközben jómagam is felvonom szemöldököm, mintha csak, Mickey tükörképe lennék. - Viszont ha ez megnyugtat... Eddig nagyon jól működik. - Villantok egy bájos kis mosolyt, mintha valami rossz fát tettem volna a tűzre... Ami persze jelen esetben így is van, tehát pontosan olyan vagyok most, mint egy gyerek aki az ártatlan bárányka szerepébe szeretne bújni, kisebb-nagyobb sikerrel.
Következő kijelentése hallatán kénytelen vagyok elgondolkodni pár pillanat erejéig, hogy kiötöljek valami frappáns választ, de hamar rá kell jönnöm, hogy ezt most bebuktam. Igaza van neki, bármily nehéz is ezt bevallanom, még magamnak is.
- Nem... Ezt valóban nem írnám le. De azért a gondolattal még jó eljátszogatni. - Vágom is rá a választ, de ahogy kijön ez a pár szó, én úgy is szívnám vissza, azonnal. - Mármint annak gondolatával, hogy egy ilyen cikket írok... - Javítom ki magam, de gyorsan rájövök, hogy még így is elég félreérthetően sikeredett, és a végére már totál zavartan csattanok fel. - A fenébe! Ebből már sehogy sem jövök ki jól... - Mormogom nevetgélve. Ezek után nem tudom elképzelni sem, hogy ennél mélyebbre süllyedjek. Valószínűleg mert lehetetlen. - Szóval... Hol is tartottunk? - Teszem fel a kérdést miután arcom visszanyeri eredeti színét, és jobban hasonlít egy emberi arcra, nem pedig egy paradicsomra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 10:46 pm

Azért csak befigyel az újságírói ego.
- Nana, ne rombold szét, amit eddig összeszedtél, kiscsibém. Csak óvatosan a szavakkal – hát igen, azért nem jó, ha megpróbálják nekem megmondani, hogy nem figyelek eléggé, vagy éppen hülye vagyok hozzá. Oké, nem dobtam ki, egyelőre. Ez a hihetetlen nagy szívemnek, meg az ő melleinek köszönhető nagyrészt, meg mondjuk annak, hogy gyorsan felismerte, hogy a hazudozás nem jó út nálam. Azért ez már tényleg elég sok tényező, meg kell, hogy mondjam.
Nagyon kis rafkós, utálom azokat, akiknek a szavuk a fegyverük. Nekem nem az, így könnyedén behúznak a csőbe, vagy éppen legyőzhetnek. Most éppen utálom a válaszát, mert nagyon nem lehet rá mit mondani.
- Ha elárulja, akkor legalább tudom figyelni azt a nagy meggyőző erejét – ugratom, majd a következő huszárvágással tényleg kicsap a ringből. De én sem az vagyok, aki csak úgy feladja, bár a szájkarate nem az én harcművészetem.
- Eddig sem voltam nyugtalan. Nem voltál fenyegetés sem rám, sem a lányomra. A többiek meg meg tudják védeni magukat, ha úgy adódik. De azért nem baj, hogy idetévedtél… a szép nők emelik az est fényét, meg jót tesz nekem a látványuk. Ellazít – persze jobb lenne, ha a sok duma helyett, mégiscsak meglátogatnánk a lakókocsimat, hogy ő is érezze, mit és mennyivel emel meg a „fénye”.
Na, tessék, őt is zavarba lehet hozni. Hát ez nagyon lol, a kicsike elpirul, beszarok. Csak vigyorgok, ahogy próbál kijönni a maga által kreált útvesztőből, és a végén rájön, hogy megeszi a Minótaurosz, bármit is mond. Ilyen az élet.
- Na, persze, nem kell a kamu duma. De azért adok egy esélyt neked, hogy ne kelljen lefeküdnöd velem. A szívemen viselem a sorsod, látod? – röhögök tovább, miközben ő viszonylag gyorsan összeszedi magát. Nem semmi, ezt el kéne tanulni valahogy, mert Ravin elől sem tudok sok mindent eltitkolni, pedig néha jó lenne. Lehet, hogy a végén kérek tanácsot tőle, de nem most.
- A szexnél, vagy, hogy mik a kérdéseid. Már ha gondoltál ilyenre, nemcsak beszélgetni jöttél, vagy felgyújtani a bandát – nem hiszem, hogy az utóbbiról van szó, de jó lenne, ha most már tényleg összeszedné magát, hiszen itt az esélye, egy rövid interjúra a nagy koncert előtt. Ravin először lép fel velem, és 11 évesen ez nem kis megpróbáltatás lesz Mákvirágnak. Nagyon reménykedem benne, hogy minden jó lesz így.
- De ha gondolod, el is mehetsz, szólok valakinek, akik kikísér -  a franc se tudja, hogy mi okoz neki örömet, lehet, hogy csak tilosban járva túl jó cikket írni. De az biztos, hogy Dwayne-nel lesz egy kis elbeszélgetésünk nemsokára. Gyerünk kislány, legyél tökös, ahogy kell, nem érek rá egész nap!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 8:46 pm

Ismét csak vigyorogni tudok az újabb becenéven, amit rám aggatott. Lassan tényleg foghatnék egy tollat és egy papírt, majd szépen nekieshetnék jegyzetelni, hogy valójában mennyi névvel is illetett meg engem. Jó... Mondjuk arról fogalmam sincs, hogy bemutatkoztam-e neki, jelenleg a memóriám és elszaladt messzire, szóval talán nem is kellene csodálkoznom, amiért folyamatosan kis szívemnek, csibémnek, cicámnak angyalomnak és a többinek nevez. Nem tudom, hogy ezt egyáltalán valaha meg lehet-e szokni. Mondjuk túlzottan nem idegesít, inkább csak zavarba ejtő, vagy nem is tudom... Nem szeretek zavarba lenni, főleg idegenek előtt, és legfőképp nem egy ilyen helyzetben, egy interjú alatt, mert hát olyankor nem árt ha magabiztos az ember. Bár valljuk be, eddig ez semmiképp nem interjú, és talán soha nem is lesz az. Igazából nem is tudom mit kérdezhetek tőle, elvégre nem készültem fel ilyesmire, őt és a zenéit pedig nem ismerem. Tehát improvizálnom kell pár kérdés erejéig, és reménykedhetek, hogy majd valami olyan cikket tudok összehozni, ami érdekelni fogja az olvasókat is. Vagy... Elmegyek beszélgetni vele a lakókocsiba... Amire nem túl sok esélyt látok jelenleg, elvégre nekem a munka lenne az első, tehát a cikk fontosabb. Ezért a döntésért pedig nagy valószínűséggel, nagyon sokan kővel dobálnának. Amiért nem is csodálkozhatok! Tényleg lassan rá kell jönnöm és be kell vallanom, legalább magamnak, hogy munkamániás vagyok.
- És mégis miért akarja annyira figyelni, azt a bizonyos meggyőző erőt? - Vigyorgok rá felvont szemöldökkel. Kíváncsi vagyok a válaszára, kíváncsi leszek arra, hogy mégis, hogyan válaszol úgy, hogy ne tűnjön úgy, mintha félne tőlem, vagy legalábbis attól, hogy a hatásom alá kerül. Ami hát lássuk be... Már megtörtént. Hiszen még itt vagyok, nem dobott ki, ráadásul azt hiszem egyre érdekesebb a társalgásunk is.
- Oh! Szóval akkor azt mondod, nyugodtan ide tévedhetek máskor is? - Kérdezek vissza a sok-sok dicséret után, amik elhangzottak tőle, egyetlen mondatban. Tényleg nem hittem volna, hogy itt fogok vele cseverészni, miután rajtakapott, hogy csak úgy beosontam ide. Azt hiszem ahhoz, hogy összehozzam azt a szuper cikket, már nem is kell kérdés... Vagy legalábbis nem túl sok. Ebből a társalgásból kiderült róla igencsak sokminden, bár ha már szóba került a lánya... Róla lehet később teszek fel egy-két kérdést. Már ha nem tartaná túl személyesnek. Sok hozzá hasonló ember, nem szívesen beszél a külvilágnak a családjáról, és azt hiszem ezt meg is értem.
- Szóval adsz egy esélyt? Ha nem adnál most mindenképp be kellene mennem veled a lakókocsiba? - Ezúttal fel is nevetek. Kíváncsi lennék, hogy tudna rávenni olyasmire, amit én nem szeretnék. Velem elég nehéz dolga lenne, az egyszer biztos. Bár azért annyira nagyon kíváncsi nem vagyok, hogy ki is akarjam próbálni ezt a dolgot... Tudtommal még nem vagyok mazochista, attól függetlenül, hogy folyamatosan és tudatosan kergetem a bajt.
- Nos hát... Sajnos nekem a munka túlzottan fontos ahhoz, hogy szórakozással üssem el ezt a kevéske időt, és ha már sikerült ide be... "tévednem", akkor most a kérdéseket választom, hogy aztán a főnökömtől ne egy nagy seggberúgást kapjak. - Magyarázom neki, miközben már gondolkozni is kezdek az első kérdésemen, amit majd fel fogok tenni neki. - És hát, az első kérdésem a lányodhoz fűződik. Nem tudtam, hogy van lányod... Ha az imént nem szóltad volna el magad, most sem tudnám. Ha nem veszed tolakodásnak, vagy nem túl személyes a téma, akkor megkérnélek, hogy mesélj nekem valamit róla... - Mondom, majd be is vetem a legártatlanabb és legmeggyőzőbb mosolyom és egyben tekintetem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 1:19 pm

- Végül is lényegtelen cicabogár. Haladjunk – kicsit kezdem unni, hogy a csaj, mindenre visszakérdez. Mondjuk, a nők mindig visszakérdeznek válasz helyett, gondolom ez a firkászoknál halmozottan jön elő. De nem baj, csak tényleg induljunk el valamerre, mert bármennyire is úgy tűnik, annyira azért nem érek rá, hogy bájcsevegjek a nagy szívem miatt.
- Nem, ezt te mondtad. Nem jó ötlet kiforgatni Mickey bácsi szavait, mert harap érte. nem véletlenül nem szeretem – már bocs – a firkászokat – igen, a legtöbbjük akár egy mondatból is ki tud hozni vagy öt jelentést. Aztán meg kapkodhatod a fejed, hogy mit ír majd le. Persze rossz következtetéseket, de hiába megy már rá cáfolat, amikor elolvasták vagy tízezren. Kialakul egy kép rólad, azt baszhatod, be vagy skatulyázva.
Tényleg mákja van, hogy jól néz ki, és nagy a szívem, szóval megkapja a lehetőséget az interjúra. De csak egy rövidre.
- Hát nem éppen. Haza is mehetnél. Előítéletes vagy cukorborsó, nem gondolod? – vonom meg a vállaimat. A kényszer nagy úr, de én senkit sem kényszerítek Ravinon kívül, de rá meg ráfér, különben könnyen elkallódna. Szóval ez eléggé nem jött be, tudok rendes is lenni, és nem kell érte görcsölnöm. Legyen meg a napi két száll, Ravin, pár csöcs és minden oké. Oké, a csöcsök amúgy is párban jönnek, azt mondjuk, kibírom háromnaponta is, ha nagyon muszáj. Ha nagyon muszáj…
- Ó, de kis lelkiismeretes vagy. Azért bemutatkozhatnál, meg ilyenek. Gondolom, az én nevem tudod, Mickey Vallejo. Szóval a főnöktől való félelem nagyobb, mint, hogy mondjuk, itt meghurcoljanak… penge – kurvára leszarnám a főnököt, ha megmenekülhetek, kit érdekel? Szerintem el sem mondta, hogy majd jól betör a zenekarhoz, különben azért is megüthetné az újság a bokáját, ha épp nem lennék jókedvemben. De akkor lássuk, mit tud.
Hú basszus, ez azért fájt. Nem tudja, hogy van lányom? Ez azért mellbevágó, tényleg.
- Te figyelj, legalább a plakátra rápillanthattál volna. A lányom játszani fog a koncerten, hegedül, ezt azért illene tudni – fonom karba a kezem, mert nem szeretem, ha még az alapvető dolgokkal sincsenek tisztában, mint az, hogy van egy lányom. Azért ennél felkészültebben kell idejönni.
- Nézz rá a facebook oldalára, ugyanis még a hírekben is benne volt. Valami Mexikói bandát az ő segítségével füleltek le, akik ki akarták szabadítani az földijüket, és ezért túszul ejtettek egy buszt, amin Ravin is rajta volt. Idióták – ingatom a fejem megint. Túl sok, too much. Na, azt hiszem, a mai beszélgetésünknek vége, ezzel elvette a kedvemet, a kiscsaj. Majd legközelebb, a hivatalos sajtótájékoztatón találkozunk.
- Most pedig kikísérlek, de mivel sikerült kijátszani az őrséget… - kotorászni kezdek a farzsebemben, és elő is veszek egy VIP jegyet. Bayne, az egyik fotós nem ért rá, hát most megkapja a csaj - ..szóval, ha van kedved, meghallgathatsz minket. de az interjúnak és a beszélgetésünknek is vége, hamarosan kezdünk. Szóval most elsétálunk a kapuhoz és kiengedlek, hogy hivatalosan is bejöhess majd, ok? – hát, ha oké, ha nem, most itt véget ér a hattyúdalunk. Úgyis lassan elő kell kerítenem Ravint, meg mindennek mennie kell rendesen, nagy show lesz…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2014 6:03 pm

Szavai hallatán csak szemeimet forgatom. Az tény és való, hogy nagyon jól értek ahhoz, hogy hogyan forgassam ki az ember szavát, hiszen ez a munkám. Újságíró vagyok, és az a dolgom, hogy úgy alakítsak egy-egy történetet, ahogy mindenkinek tetszene. Bár azért kivétel mindig akad. Minimum egy. Természetesen az a személy, akiről szó van. No, de mivel van még bennem némi emberség, a hazugságokat többnyire kerülni szoktam... legalábbis az írásaimban. Igazából csak akkor beszélek mellé, ha nagyon muszáj. Például az olyan szorult helyzetekben, mint amibe az imént is kerültem.
- Jól van, jól van! Akkor csak letudom egy egyszerű bóknak. - Mosolygok rá ártatlanul. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy be akarok neki mutatkozni. Nem szeretnék váratlan bajt a fejemre a későbbiekben. Bár utólag már nem biztos, hogy tudna bármit is tenni. Na mindegy, valószínűleg egy névbe nem halok bele, ráadásul ennyivel talán még tartozok is neki, amiért nem dobott már rögtön ki a fenébe.
- Hát, ami a nevemet illeti... Summer. - Mondom egy kisebb vállvonással. Mondjuk az is bőven benne van a pakliban, hogy holnapra már elfelejti. Sőt, talán egy óra múlva sem fog emlékezni a nevemre. - Ami pedig a munkát illeti... Ha itt meghurcoltok, azt egy idő után csak elfelejtem. Viszont ha nem lesz munkám, és az utcára kerülök, azt már nem valószínű. - Nem zárom ki a lehetőségét annak, hogy hamar találnék munkát, de ezzel inkább nem szeretnék kockáztatni. Azt inkább nem teszem hozzá, csak magamban, hogy rohadtul munkamániás vagyok. Még szerencse, hogy írni bármikor lehet, bár ha nem látom az eredményét, a gyümölcsét, nem kapok visszajelzést, akkor azért csak nem ugyanaz.
Amikor válaszol kérdésemre, legszívesebben elásnám magam itt helyben. Nem tagadom, tényleg nem jöttem ide túlzott felkészültséggel, de nem számítottam interjúra. Ámde ezt semmiképp nem árulhatom el neki, mert csak még nagyobb bajt csinálok magamnak. Így csak kiakad a felkészületlenségem miatt, de ha elárulom ennek okát, akkor lehet egyenesen a rendőrségre visz. Így tehát jobbnak látom csendben végighallgatni, néha bólogatni egyet, és elengedni egy két apró mosolyt. Ha tehetném, még el is futnék. Viszont ha már beszél, legalább annyi tiszteletet adok neki, hogy végighallgatom. Aztán majd szépen megköszönöm és elhúzok innen, jó messzire.
Amikor meglátom, hogy előkotorászott nekem egy VIP jegyet, jobbnak látom nem elfogadni ez az egész után, bár tény, hogy szívesen elfogadnám... Valószínűleg hasznomra válna még, de arra nincs szükségem, hogy kísérgessen. Viszont ha egyiket elfogadom, a másikat is muszáj. Tehát egyik sem kell. Azt hiszem elég volt ez mára...
- Köszönöm, de nincs szükségem rá. Azt hiszem magam is megtalálom a kijáratot, és ugyanúgy kijutok, ahogy be is. - Mondom, majd udvariasan megköszönöm amiért nem dobott ki jóval előbb, majd egyszerűen megfordulok és sietve a kijárat felé megyek, ahol egy kis szerencsével ugyanúgy ki is tudok szökni.

//Köszönöm a játékot! ^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Summer és Mickey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Summer és Mickey   Summer és Mickey Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Summer és Mickey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fun night out - Mickey & October
» Paradise park - Velia&Mickey
» Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey
» Andrew & Summer
» Summer S. Harrelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-