KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Empty
TémanyitásTárgy: Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo   Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 9:15 am

Mindjárt kezdünk, ilyenkor mindenki izgul, bármennyire is legyen profi. Aki nem, vagy már nem izgul egy kicsit, akkor az nem is igazi zenész, esetleg kiégett, aki már napi rutinként nyomja. Én viszont egy hangyányit ideges is vagyok, főleg Ravin miatt. Nem mintha, nem bíznék benne, inkább azért, hogy jó élmény legyen neki. rengeteg munkája, valódi munkája van benne, hogy ma igazán nagyot robbantson, és elég tökös a kiscsaj ahhoz, hogy ezt véghez is vigye. Persze a többiek biztatóan mosolyognak rá, még a legelvetemültebb medve páros is, de ez tudom, hogy nem segít. Carol az, aki tudja, hogy mit kell tenni, ő odamegy hozzá, megöleli és súg néhány szót a fülébe.
- Na, emberek műsor van, befelé – mondom megunva a várakozást, a közönség már fel van tüzelve eléggé, hogy megérkezzünk. A srácok kimennek, én még nem, maradok egy kicsit Mákvirággal. Just break and crush-sal kezdünk, a nagy üdvrivalgás, ami a többieket fogadja, elnyomja az első akkordokat, de Adrian belecsap a lecsóba és a dobszóló után felcsendülnek az első dallamok is. A mikrofonállvány előtt állok, de ez a hátsó részen van még a közönség nem lát és átadom magam az élménynek. Közben figyelem Mákvirágot és magamhoz intem, és mikor belekezdek az első traktusba, már a haját borzolom. Öklösre emelem a kezem, remélem, belecsap, mert jelenésem van. A közönség velünk él, én pedig hajtom őket. Az első dal véget ér.
- Jó, estét Vegasss! Ma egy igazán különleges este vár rátok, és az Energy FM hallgatóira, akik pár dal erejéig belehallgathatnak a mai dalorgiánkba. Mindenki kész van? Mi még nem, majd később! – nevetek bele a mikrofonba, majd folytatom. – A színpadon a Chaos Instinct! Carol? – nézek rá, majd felmorog a basszusgitár, ahogy belekezd a Light and Shadows-ba. Tapsvihar, hangorkán és én is kiteszek magamért, az egész bandával együtt. Ritmusra járó kezek, vad gitárszólók, a dalok pedig jönnek egymás után. Lassan itt a pillanat, véget ér a hatodik szám az I’m waiting for you. Ravin következik hamarosan és az I remember, amit kicsit felturbóztunk a hegedűvel. Igaz, így is elég lírai maradt és a hegedű igazán fenomenális lett benne.
- Húúú, nagyon jók vagytok! – a hangom elcsendesedik, a fények kihunynak.
- Az I Remember következik, fogadjátok szeretettel... a színpadon Ravin Vallejo – szinte suttogom a mikrofonba, de természetesen minden jól hallatszik, a bejelentés pedig erőteljes érzelmeket szabadít fel bennem. Drukkolok az egyetlen nőmnek az életemben, akit mindennél jobban szeretek. Itt kapcsolódtak be az Energy FM-esek, bár szerintem Gwen itt van valahol, a jegyeket megkapta, szóval más vezetheti a műsort, vagy élőben jelentkezik, ki tudja? Mindenki elcsendesül, látom, ahogy Mákvirág belépked a kijelölt helyére a hegedűjével, amikor felé fordulok. A hüvelykujjam felfelé mutat, ő pedig idegesen elvigyorodik, amennyire látom. Az övé a színpad, mi meg bekapcsolódunk majd.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo   Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeKedd Okt. 21, 2014 5:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Chaos Instinct Koncert


Mickey & Ravin Vallejo


Soha életemben nem bántottam még hangszert. Ők szentek, lelkük van. Ma mégis sikerült idegességemben félbetörnöm egy vonót. Tiszta szégyen. Mikor apám feltűnt, a maradványokat gyorsan a hátam mögé dugtam, de neki ilyen mindent átvilágító superman látása van, úgyhogy lebuktam. Azt hittem, majd jól leszid, hogy a koncert előtt fél órával tördelem itt a vonókat, de nem. Inkább meglepett. Sokkal felkészültebb volt, mint hittem. Kaptam tőle egy másikat némi biztatás kíséretében.
Vajon hány extra vonóval szerelkezett föl mára?
Carol egy istennő. Bírom a csajt, meg a többieket is. Olyanok vagyunk, mint egy család. Carol megölelget, miközben azt súgja a fülembe, hogy „Szuper leszel nagylány!”. A többiek is példát vehetnének róla. Apámmal az élen.  Halljátok? NAGYLÁNY!
A tömeg vad ovációja elnyomja a zenészek indító játékát, közben apám odaint magához. Mielőtt megindulnék felé, pár másodpercre mintha gyökeret eresztettem volna. Csak állok, és nézek rá. Győzködöm magam, hogy Vallejo vagyok, és egy Vallejo nem nyomja tele a pelust. Bezzeg Josh is ilyenkor szívódik fel. Az áruló. Ahelyett, hogy engem biztatna, inkább kint csápol a tömegben valahol.
Összeszorítom a számat, amitől egészen elszánt grimasz ül ki az arcomra, és odasétálok apuhoz. Ő ott áll a mikrofonállványa mögött. Őt az Isten is amögé teremtette. Hatalmas szemekkel pislogok fel rá. Van fogalma róla, mennyire csodálom? És igen. Rühellem, ha nőzik, mert nem akarok osztozkodni rajta. Úgyis olyan kevés ideje van rám. Általában melózik, bulizik, meg alszik. A köztes időszakban meg örülök, ha velem lóg. Különben jó apa. Ő a legjobb arc az egész univerzumban. Anyu is büszke lenne rá, amiért még nem nyírt ki a galád húzásaim miatt.
Most csak azért nincs kedvem bedurcázni a hajkócolás miatt (mellesleg amúgyis fel van tuningolva, most még apám is rátesz), mert totál megvagyok illetődve. Ötéves korom óta nem álltam közönség elé. Az éles reflektorfények, amelyek körbenyalják az egész színpadot, elvakítanak. Csak hunyorgok bele a semmibe a tomboló tömeg feje fölött, aztán megint apámra emelem a tekintetem.
Ó, az a mágikus öklös! Pimaszul elvigyorodom, és összeütöm a sajátom apáméval. Mint két cinkostárs. Egy varázscsettintés alatt elfeledkezem a humanoid sokaságról és a kezdeti pánikról. Műsor van!
Apám megy, és a lovak közé csap. Az emberek imádják őt is, és a bandát. Elképesztő, milyen hatással vannak a népekre. Igen, Ő az én apám!
A tengernyi ember a magasban integet és csápol. A bandával együtt kórusban éneklik a dalokat. Aztán eljön az a gyomorszorító pillanat, amikor apu bekonferál engem.
Bacca meg. Mark is meg mindenki. Úgy érzem magam, mint egy X-factoros a döntőben. A lábaim engedelmeskednek. Odasétálok a fehér elektromos hegedűmmel a szervezők által kijelölt helyre. Apámra vigyorgok, és én is feltartom a hüvelykujjam.
Tudom mennyire fontos neki ez a koncert, nem akarom lebőgetni azzal, hogy megfutamodom, vagy valamit félrehegedülök. Utóbbi azért teljesen kizárt. Túl jó vagyok. Ebből látszik; a humor és az önbizalom apáról lányára szállt.
Bámulatos, apám mennyi energiát és időt ölt abba, hogy minden flottul menjen. A banda szintén. Itt mindenki annyira szenvedélyes zenész, hogy inkább hobbiként és szórakozásként gondolnak az egészre, mintsem munkának titulálják.
Szóval itt vagyok. Apámmal. Ugyanazon a színpadon. Életem egyik legkülönlegesebb élménye. Ezt aligha tudja majd bármi űberelni. Apámból csak úgy sugárzik a magabiztosság. Én meg csórok belőle. Jó, hogy itt van a közelemben. Erőt, és kedvet ad az egészhez. Azt akarom, hogy büszke legyen rám. Azt akarom, hogy úgy örüljön annak, hogy én vagyok a lánya, mint ahogy én örülök annak, hogy ő az apám.
Hell yeah! Vallejo vagyok!
Nem húzom senki idegeit. Menetrend szerint játszani kezdek a hegedűn. Ezt a dalt; az I remember-t anyunak hoztuk össze, neki turbóztuk fel. Sosem szerette a siratóénekeket. Szerintem odáig van ezért a számért, és a menny most a mi zenénktől visszhangzik, mert fix, hogy kihangosította az ottani összes nagyteljesítményű hangszórót. Jó lenne, ha az angyalok besokallnának, és visszazavarnák anyut hozzánk.
Fürge vonóm alatt szinte izzanak a szólóénekesként daloló húrok. Az összes izmomat, porcikámat átjárta a ritmus, ahogy a srácok sorra bekapcsolódnak. Egészen elragad a zene. Hol kecsesen szökellek, hol elegánsan lépdelek, hol kígyózva tekergőzök. Ruganyos, hajlékony testrészeimnek ilyenkor saját élte van. Sosem kell azon gondolkodnom, hova tegyem az ujjaimat, hogyan és milyen szögben rántsam meg a vonót, vagy merre mozduljak tánc közben. Mérlegelés, és visszafogottság nélkül engedem, hogy az energiák hadd öltsenek olyan formát rajtam keresztül, amilyet csak szeretnének. Amikor hegedülök, szárnyalok. Ugyanúgy, ahogyan apám és a többiek.
James Bond-nak a világ, nekem meg a színpad nem lesz elég a végén.
Apám átszellemülten énekel, a baritonja betölti a teret. Felé fordulok, és összenézünk. Állam alatt a hegedű, a kezem szorgosan jár rajta, de az sem zökkent ki, hogy apámra vigyorgok. Boldog vagyok.
Most már nem a színpad ural engem, hanem én azt. Egyre jobban felbátorodom, és átadom magam a koncert pezsgésének. Majd kicsattanok.
Minden érzékszervemmel, sejtemmel, de legfőképp a belsőmmel figyelek apámra, és a srácaira. Egy mélyebb szinten mind kapcsolódunk egymáshoz a zene hullámain keresztül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Mickey Vallejo
Mickey Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Általában a színpadon, LV
◮ hozzászólások száma : 83
◮ join date : 2014. Sep. 17.

Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo   Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 11:12 am

Nem tudom még, hogy mit vált ki ez az egész Ravinból, de csak a pozitív dolgokra kellene gondolnom. Igazán megható volt, ahogy gyakorolt, szinte szünet nélkül, „nehogy már miattam menjen tönkre a buli”, mondogatta. Illetve ezeket mesélték nekem a srácok, én igyekeztem elkerülni, és amennyire lehet figyeltem rá, csak akkor léptem közbe, ha már túl görcsösen csinálta. Akkor elküldtem szünetre, ami persze nem tetszett neki, és elmondott mindenfélének, fenyegetett, könyörgött, az egész repertoárját elővette, csak hagy nyúzza tovább a hegedűjét. De nem lehetett, tudtam, hogy nem lehet baj, hiszen imádta csinálni. Viszont a legjobbaknak is kell szünet, különben rágörcsöl, és csak rosszabb lesz, a játéka, a türelme és a kedve is.
Most már nincs visszaút, elkezdődött a koncert, és még mindig próbáltam biztatni. Ha a számok közben sötét lett, igyekeztem egy-egy mosolyt odaküldeni neki, vagy valami biztató jelet, persze nem vittem túlzásba, mert az is idegesítő lenne. Remélem, pozitívan jövünk ki ebből a „nagy ötletből”, amit Mark kitalált. Nem szeretném, ha Ravin valami miatt csak egy kicsit is rosszul jönne ki az egészből.
Végül elérkezünk az ő részéhez, és majdnem tökéletesen kezd. A hozzá nem értő talán nem veszi észre, de volt egy kis megingás a dallamban, viszont Mákvirág nagyon ügyes, sőt „apjaadta” tehetség. Egyre jobban betölti a színpadot, a zenekar is belelkesül, nem beszélve a közönségről. Tényleg fura, hogy egy vadul hörgő kemény zenébe hegedűszó csendül fel, méghozzá úgy, mintha eddig is ott kellett volna lennie, beletolódik a hangszínekbe. Ravin végre felszabadultan cincog, és ezzel nekem is nagy kő esik le a szívemről. Nagyon jó dalok következnek egymás után, mígnem véget ér Mákvirág blokkja. A végén még kapnak a rajongók egy össztüzet, ahol mindenki szerepelni fog, de nem szeretném túlerőltetni Ravint, még a végén beleszokik és gázsit követel. A közönség persze tombol, Ravin pedig fürödhet a dicsőégben, ahogy én, is, mint büszke apa. De tényleg jobban érdekel most az, hogy neki jó legyen, mint a bandának.
- Ravin Valejjo, most elbúcsúzik tőletek, de még látjuk ma őt játszani! Volt kitől örökölnie – jegyzem meg nevetve, és a lányomra kacsintok, a közönség is nevet velünk, ez már csak így volt Öklösre tartom mindenki előtt a kezem, remélhetőleg Mákvirág veszi a lapot. Kell még egy kis érzelem, szóval megölelem egy gyors ölelésre, és megvárom, amíg lemegy a közönség szeretetében fürödve a színpadról. The show must go on.
Nyilvánvalóan az egyik legütősebb számunk következik a Hounds, hogy még nagyobb hőfokra váltsunk. Ha minden jól megy, ma a közönségünk ma nagyon ki fog készülni, persze csak jó értelemben. Nyomjuk tovább, a track list pedig egyre csak fogy. Lassan az én torkomnak is annyi, kicsit óvatosabbra váltok, de ez nem jelent látványos visszaesést.
- Az utolsó számunk jön ma este. Köszönjük, hogy eljöttetek – jelentem be, majd a bandára pillantok, akik máris elkezdik játszani a R.A.V.I.N.T.-t, ami nem Mákvirágról szól, de az egy dolog. Már a felénél tartunk majdnem, amikor felhangzik a hegedűszó újra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo   Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2014 11:44 am

A csajok apám hangjára úgy őrjöngenek, mint a begerjedt szüzek. Ja, én már csak tudom tízévesen milyen az. A srácok meg Caroltól kapnak kangörcsöt. Olyan izgatottak öcsém, hogy mindjárt szétrobban a kezükben a sörösüveg, amikkel a színpad előtt csápolnak. Carolt sem kell félteni, ha a helyzet úgy kívánná, úgy állcsúcson veri a bunkókat, hogy helyet cserélnek a fogaikban a tömések.
Mindegy, én már lelkiekben készülök a következő heti sztármagazin parti rovatába, de előtte Mark-nál még benyújtom a számlát. Ha sejtenék mire készülök, tuti előbb lezavarnak a porondról.
A hangulat a tetőfokán, a közönség extázisban, és apámmal bömböli a dalokat.
Mikor az én szereplésem véget ér, apám öklösre tartott kezére boxolok, majd a népek felé pördülök, és csókot dobva búcsúzom el tőlük.
Fater, te egoista…
Nagy vigyorgások és integetések közepette masíroznék hátra, de apám még elkap egy ölelkezős körre így faszán mindenki előtt. No para, még visszatérek.
A lépcső alján Mark vár. Rám kacsint. Ez nála egyértelműen az elismerés jele, azt hiszem tetszik neki a produkció. Ő kiagyalta, mi kiviteleztük. Előbb is eszébe juthatott volna. Vajon honnan ugrott be neki ez az egész?
Nagyon baró ez a koncert, totál feldob. Azt hiszem, így akarok élni; fürdőzni a hírnévben és az emberek imádatában. Annyira, amennyire egészséges. Miért is ne lehetne? Apámnak is bejött ez az élet.
Az egyik fémládán ücsörgök és himbálom a lábaimat a ritmusra. Mark rendes arc, a kezembe nyom egy üveg jéghideg kólát, majd leül ő is hozzám.
- Tessék. – döngi azzal a szokásos, kiismerhetetlen banditamosolyával azon az orosz ábrázatán.
- Kösz! – vigyorgok rá. A hegedűmet leteszem mellém, hogy kinyissam az üdítőt és ihassak.
Mikor a R.A.V.I.N című dal kerül sorra, Mark felterel vissza a srácok közé.
Komisz vigyorom apámra villantom, ahogy berongyolok a színpadon cikázó, színes fénynyalábok közé.
Megjöttem! Hiányoltál?
Ó, képzelem mennyire… Hehehe.
A vonóm ismét a húrokra fekszik, és a szám felénél énekelni kezd a fehér hegedű. Nem mozdulok apám mellől, végig a közelében maradok. Sokszor egymásra nézünk, és cinkosan összemosolygunk.
Azt még nem tudom minek a rövidítése a R.A.V.I.N., de meg fogom kérdezni tőle a koncert után.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo   Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 4 amigo menni Amerika - Jake & Ravin
» Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey
» Ville bá & Ravin a komisz
» Amadieu & Ravin – Lorenzi Park
» A játék ördögei - Birdie & Ravin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-