KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Milo Fouché Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Milo Fouché Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Milo Fouché Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Milo Fouché Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Milo Fouché Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Milo Fouché Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Milo Fouché Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Milo Fouché Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Milo Fouché Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Milo Fouché

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Milo Fouché Empty
TémanyitásTárgy: Milo Fouché   Milo Fouché Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2014 10:09 pm

Milo James Fouché
Phoenix, Arizona, 1991.Aug.09.[You must be registered and logged in to see this image.]
23
Egyetemista
Civilians
Jake Hold
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: tehetséges, művelt, befolyásolható, okos, barátságos


◆ negatív tulajdonságok: féltékeny, kíváncsi, őszinte, türelmetlen, válogatós


◆ egyebek: - homoszexuális vagyok
- egyedül élek, a kutyám társaságában
- imádom a művészetet, a tetoválásokat
- dohányzom, alkoholt iszom, drogozom és bulizom is
- szeretem az állatokat, a gyerekeket
- több tetoválás is van rajtam
- több éve nem tartom a kapcsolatot édesanyámmal
- sosem láttam az édesapámat
- édesanyám nevét viselem (de minek?)
- az egyetem mellett dolgozom is. jelenleg  csapos vagyok egy bárban

Történet vagy szerepes példa
23 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot, Arizónában, Phonix városában. 2 éves koromban született egy testvérem és akkor láttam őt utoljára. Édesanyám nevét viselem, mert nekem nincsen édesapám, vagyis van, de elhagyott minket, ezért én sem fogom az ő nevét viselni.
Fogalmam nincsen, hogy mi lett a testvéremmel. talán apámhoz került, vagy valahová máshová, nem tudok róla a mai napig sem, hogy merre lehet.
Óvoda óta szenvedés az életem, mert folyton csúfoltak, bántottak a hajam miatt, meg, ahogy kinézek, ugyanis vörös hajam van és némi szeplőim is vannak.  Kínszenvedés volt az életem.
Gimnazista koromra lettem egy szemétláda, a sok bántalmazások miatt, és nem csak az iskolában voltam ilyen, hanem otthon is anyuval is. Anyuval jó volt a kapcsolatom, kicsi korom óta, de nem mindig volt valami fényes, mert amikor szekíroztak, nem nagyon tett semmit sem, hogy ne tegyenek semmit sem velem.
Ebből következik, hogy bandázni kezdtem, lógni a suliból, alkohol, cigi, bulik, drog, csajok.
Na, igen a csajok! Gimnázium harmadik felében jöttem rá arra, hogy én a lányokat valahogy nem szeretem. A fiúk jobban vonzottak, már akkor is, amikor hármasba szexeltem csajokkal, de rájöttem, hogy a fiúkat szeretem.
Az egyetemre elsőnek nem vettek fel, elutasítottak.  Addig, hogy szerezzek pénzt, dolgozni kezdtem. Mindenfélét dolgoztam, de a legjobban egy tetováló szalonban éreztem jól magamat. Akkor szerettem meg a tetoválásokat és a rajzolást is. Van is nem is egy tetoválásom, és szabadidőmben rajzolok.
Egy évvel később sikeresen felvettek az egyetemre, és mehettem a gólyatáborba. Na, a gólyatáborban egy nem várt valakivel találkoztam, a testvéremmel. Hogy hogyan jöttem erre rá? Könnyedén. Sokban hasonlítunk egymásra, és elmesélte az életét, és egyezik minden.
Világi jó haverok lettünk ott a táborban, és azt hiszem kezdtem belé esni, de van az a nagy bibi, hogy ő az édes testvérem.  Érzem, és tudom, hogy ő is a fiúkat szereti, de ezt ő tagadja nagyon is előttem.
Nem merem elmondani neki, hogy mi ketten testvérek vagyunk, pontosabban nem tudom, hogyan adjam ezt be neked, mert félek, hogy a kettőnk közötti szoros kapoccsal mi lenne?  Ugyan ilyen maradna a kapcsolatunk, vagy ott filmszakadás és megutálsz egy életre engem? Fogalmam nincsen, hogy mit csináljak, de azt tudom, hogy egyszer el kell neked mondanom, nem tarthatom örökké magamban.
Egyébként Las Vegas-ban élek és ide is jártam óvoda, iskola, meg az egyetemre is ide járok. Egyedül lakom egy kisebb házba a kiskutyámmal.  Anyuval már egy jó pár éve nem tartom a kapcsolatot.



A hozzászólást Milo Fouché összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 21, 2014 9:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Milo Fouché Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milo Fouché   Milo Fouché Icon_minitimeVas. Dec. 21, 2014 12:46 am

Elfogadva!

Üdv az oldalon, Milo!*-*

Ez a név annyira cukker!*-* :"D

Huuhh, nos... nem is tudom, hol kezdjem? Először sikerült meglepned azzal, hogy pozitívnak találod a befolyásolhatóságodat, negatívnak pedig, hogy őszinte vagy. o.O Hidd el, az őszinteség jó dolog!*-*

A helyzeted elég bonyolult, ahogy látom, a helyedben én nem erőltetném ezt a dolgot a tesóval, ahogy mondani szokás, sok hal úszkál a tengerben! Wink Very Happy
De azt hiszem, meg fogod ezt oldani egyedül is, amire máris lesz lehetőséged, ugyanis...

Menj, kérlek, és foglalózz, hisz el vagy fogadva!

Milo Fouché 3853069790

based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Milo Fouché

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Milo Fouché
» Milo & Kim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-