KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Milo & Kim Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Milo & Kim Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Milo & Kim Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Milo & Kim Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Milo & Kim Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Milo & Kim Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Milo & Kim Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Milo & Kim Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Milo & Kim Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Milo & Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Milo & Kim Empty
TémanyitásTárgy: Milo & Kim   Milo & Kim Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 4:38 pm

Szívem leghőbb vágya volt, hogy Istent ócsároljam és kezemben tartott magas sarjúmmal kalimpáljak az ég felé, azonban ezt még megtört büszkeségem sem engedte, azonban egy sóhaj közepette hagytam a fenébe az egészet, s életemben először úgy éreztem, hogy ideje lenne beletörődnöm hányavetett sorsomba, hogy a leghőbb vágyaimat az életben nem fogom elérni; elég volt csak rám nézni ahhoz, hogy az ember választ kapjon a miértre. Hajam szinte teljesen átázott, mert az esernyő, amit nem olyan régen vettem fenét sem ért, arcom foltos volt az elkenődött olcsó festékektől; szemeim körül fekete volt köszönhetően a szemfestéknek, vörös rúzsom elkenődött az esti szopást követően – a férfi még csak fel sem ajánlotta, hogy elvisz egy szárazabb helyre… pusztán szívjóságból, de én voltam a buta, hogy azt gondoltam, talán akadt némelyik emberben még kedvesség, esetleg önzetlenség. Nem is értem hová gondoltam. Mindig butának éreztem magamat, mert sohasem tanultam a hibáimból, ostobán reménykedtem nevetséges dolgokba. Hogy miért? Mert én is, mint sok más hozzám hasonló, áhítoztam egy kicsit jobbért. Másik kezemben a magas sarkúmat fogtam, merthogy út közben ez is kitört. Egyik combomról lecsúszott az amúgy már elszakadt fekete harisnya. Éreztem, hogy szánalmasan nézek ki, de már nem érdekelt… Nem érdekelt a világon semmi sem. Egyszerűen csak haza szerettem volna érni és… befeküdni az ágyba és kialudni ezt az egész borzadályt, persze… Ettől függetlenül azonban még reménykedtem abban, hogy amikor felébredek majd az én szőke hercegem fog előttem állni és kiment a nyomorból, megtöri az átkot éppen, mint Csipkerózsikánál, azonban reális énem már nem fűzött ehhez túlságosan sok reményt. Nem lett volna túlságosan sok értelme. Belefáradtam egy kissé a reménykedésbe. Szépnek szép dolog, de lassan nyírja ki belülről az embert; üressé és lélektelenné teszi, lemondóvá. Az épületet meglátva némi öröm lett úrrá rajtam; nem sok, de a tudat, hogy nemsokára otthon leszek kellemes érzéssel töltött el. Biztonság és meleg. Bár az előbbi meglehetősen kérdőjeles volt, valamiből ki kellett fizetnem a számlákat, s így is akadt nem kevés elmaradásom, dolgozhattam Mikulástól vakulásig, de nem láttam eredményét az állandó munkának. Gyakorlatilag ugyan ott tartottam, ahol eddig. Nem voltam sem okos, sem művelt, nem beszéltem szépen, ráadásul még kedves sem voltam. Nem szerettem az embereket. És… minden szörnyű volt. De hát kit érdekelt ez?
Előkerestem a bejárat kulcsát, majd utat engedve magamnak beléptem a hűvös lakóházba. A pincéből most is különös szag áradt. Ráadásul a felkapcsolt lámpa is pislákolt. Kísértetiesnek hatott, inkább ijesztőnek, így hát szaporán szedtem felfelé a lábaimat. A hideg kövön ott maradtak a vizes lábnyomaim. Mire felértem a harmadikra már kellőképpen ki voltam fulladva ahhoz, hogy nehézkesen vegyem a levegőt. Sóhajtottam kettőt, aztán kinyílt az egyik ajtó.
– Milo! – Biccentettem felé a korlátnak támaszkodva. Megkíséreltem felé megereszteni egy kedves mosolyt, de feltételeztem, hogy szánalmasnak hatottam, tehát hagytam, hogy le fagyjon az arcomról.
Vissza az elejére Go down
 

Milo & Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Milo Fouché
» Milo Fouché

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-