KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Utálom a rablást-Lillie&Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Utálom a rablást-Lillie&Cyrus   Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 8:40 pm

Verőfényes nap volt, mint bármelyik amelyik a tavasz közeledtével érkezik. Én pedig akárcsak régen pénz nélkül indultam neki egy kávézásnak. Persze a két szép szememért nem szolgálnak ki, ezért elhívtam magammal Ericet egy kávé erejéig.
Nemsokára a nagy dobozos Fordban találtam magam. Istenem, tíz rohadt éve is ugyanebben üldögéltünk, mikor a rablást csináltuk amit persze Eddie Morbon kinyírásával folytatódott. A járgány már akkor is roncsnak számított, de Eric máig megtartotta. Pedig igazi pénzes ember. És akárcsak tíz évvel ezelőtt, most is tök értelmetlen szövegelést nyomtunk le.
- Szóval szerinted ez a Rihanna csaj nem is fekete?
- A francokat! Ez is csak amolyan gyáriszalagról deportált féllény.-válaszolt Eric.
Meg kell mondanom, hogy ő igencsak megöregedett. A sebektől ráncos arca, szabályosan csak vonalakból áll és a hórihorgas termete is mintha görnyedtebb lett volna. Persze ő már visszavonult, de még így is aktívan részt vesz a célszemélyek felkutatása és kiiktatásánál. Talán nekem is lassan abba kéne hagynom, hisz már lassan én is ötven leszek.
- Nem tudom elképzelni, hogy mi bajod van a félvérekkel...-dünnyögtem, de erre Eric nem adott választ.
Lassan megállt a kávézó előtt majd kipattant, akárcsak én. Egyszerű cipzáros, fekete pulóvert kaptam a fehér pólóm felé, bár nem volt kifejezetten olyan hűvös.
- Hozz nekem egy kávét a sarkon megvárlak.- mormogta a társam miközben rágyújtott.
Rühellem mikor bagózik, bár magam is elkezdtem pár éve, de az ő dohánya rohadtul büdös. Én márkásat szívok és tudod miért? Mert én az élvezetért teszem, ha Eric vesz, szart vesz.
A kávézóban viszonylag sokan voltak, az egyik pultnál jócskán álltak. Én is bementem a sor végére és szívem szerint rágyújtottam volna, de ki lettem volna dobva mint macskát szarni. Egy fiatal lány állt be mögém, én pedig mint jól szituált ember félre álltam.
- Csak tessék elém jönni.-mondtam halkan a lánynak.
Apám igazi úriember volt e szempontból: minden nőnek átadta a helyét buszon, kinyitotta nekik az ajtót és mindig bókolt. Nem volt tanult ember, de igazán udvarias volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utálom a rablást-Lillie&Cyrus   Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 3:14 pm

Cyrus & Lillie


[You must be registered and logged in to see this image.]

A tegnapi este igencsak keményre sikeredett. Már dél felé járt az idő, mire kimásztam az ágyból és még mindig elég rendetlennek éreztem a gyomromat. Miután nagy nehezen kitámolyogtam a konyhába, elégedetlenül vettem tudomásul, hogy nincs itthon kávé, amire nekem viszont most feltétlenül szükségem lenne. Délutánra egy magazinfotózásra vagyok hivatalos, addigra össze kéne kaparnom magam. Kávé nélkül ez azonban aligha fog sikerülni. Szokásos, nőcis szettjeim helyett most csak egy tréningnadrágot és egy kapucnis, sötét pulcsit, valamint edzőcipőt vettem fel. Még fésülködni, meg sminkelni se volt különösebben kedvem, csak a szemembe húztam a kapucnit és cseppet sem jó hangulatban indultam a legközelebbi kávézó felé. Úgy tűnik, nagyon nincs ma szerencsém, a pult előtt ugyanis igencsak hosszú sor kígyózott. Kelletlenül állok be a sor végére, mikor az előttem álló, idősebb, borostás fazon felém fordul és maga elé enged. A szemem sarkából végigmérem.
- Köszönöm – válaszolom végül kimérten, mert végül is ezt diktálja az illem. Remélem, nem valami szatír, aki esetleg a fenekemhez akarja dörgölni magát, kihasználva a köztünk lévő igen kis távolságot. Persze nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, de Las Vegasban elég sok zakkant alakkal találkozni, nem árt az elővigyázatosság.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utálom a rablást-Lillie&Cyrus   Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 6:57 pm

Hátratett kézzel álldogáltam és már nagyon kívántam a cigit. Rohadt ég, de kívánom azt a mocskos bagót. A büdös életbe ne szokjatok rá sose. Főleg, ha zsoldos vagy mert olyankor szinte muszáj egyet-egyet elszívnod. Kezdek egyre inkább feszült lenni, a fogaim majdnem összecsikordulnak és már egy türelmetlen sóhajtást eresztenék ki magamból, mikor megcsörren a telefonom. Dühödt mozdulattal előkapom a kis készüléket majd benyomom a zöld gombját.
- Na, mi van?!
- Hé, hé mi ez a hangnem?!-csattan fel a túloldalon Eric hangja.- Éppen a seggedet próbálom menteni!
A dühömből hirtelen csodálkozás vált át.
- Hogy...hogy mi? Miért?
- Mert két faszi tart a kávézó felé. Asszem ezek ki akarják rabolni az üzletet.
Ó, hogy az a kur...
- Na és mégis mit csináljak?-morgom halkan, de közben már én is a sorba kerülök és gyorsan rendelek egy kávét.
- Mit, mit? Hát szereld le őket.
Azzal leteszi. Rühellem ilyenkor, nem akar ám segíteni. Magamra hagyott, a görény. Na nem baj, legalább gyors leszek. Letelepszek az egyik asztalhoz és a kávém iszogatva várom a két fickót. Összehasonlítás: nekik fegyverük van, nekem nincs. Ketten vannak, én egyedül. Bár a közönségre talán számíthatok. Talán valakit beszervezek magam mellé. És ők talán képzettek illetve fiatalok...nos én pedig egy kibaszott állat vagyok. Ők nem lőttek szitává már több tucat embert és már a gondolattól is bizsereg a tenyerem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utálom a rablást-Lillie&Cyrus   Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2015 3:14 pm

Cyrus  & Lillie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tényleg nagyon nem érzem magam formában. Remélem, a kávé segít, mert aligha szerencsés, ha úgy állítok be a fotózásomra, mint valami mosott rongy, hogy csúnyább kifejezéssel ne éljek. Egy dupla fekete kávét rendelek, mikor végre sorra kerülök. Itt már csak a csoda segíthet, hogy kellően felélénküljek. Egy dupla csoda. Mikor megkapom, letelepedek egy eldugott sarokban lévő kis asztalhoz és teljesen elmélyülve iszogatni kezdem. Túl kifacsart állapotban vagyok ahhoz, hogy bármi másra is figyeljek, ami rajtam kívül történik a kávézóban. Egy pillanatra eltűnődök, nem kéne-e visszavennem a bulizásból, de ez csak afféle másnapos hülye gondolat, estére már alighanem megint úgy fogom gondolni, hogy az éjszaka csak rám vár. Végül is a little party never killed nobody. Ahogy Fergie is megénekelte.
Most viszont tény, hogy elég ramatyul vagyok. Más vágyam sincs, mint visszamászni az ágyamba és ki sem kelni onnan egy jó pár napig, szívás ez a mai meló. Ilyen és ehhez hasonló gondolatokba merülve kortyolgatom a kávémat, fel se pillantva, ahogy az emberek jönnek-mennek a kávézóban. Kit érdekel? Abszolút nem foglalkozom azzal, mi zajlik körülöttem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utálom a rablást-Lillie&Cyrus   Utálom a rablást-Lillie&Cyrus Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Utálom a rablást-Lillie&Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lillie & Natalie
» Lillie&Ivy
» Lillie and River
» Lillie Alvar
» Lillie és Anissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-