KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie&Ivy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie&Ivy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie&Ivy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie&Ivy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie&Ivy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie&Ivy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie&Ivy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie&Ivy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie&Ivy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie&Ivy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lillie&Ivy Empty
TémanyitásTárgy: Lillie&Ivy   Lillie&Ivy Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2015 8:45 pm

Elköltöztem New York-ból, vagyis elköltöztettek. Anyáék találtak egy kitűnő orvost, aki Las Vegas-ban praktizál. Így felmondtam a könyvesboltban, az egyetemet levelezőn folytatom. Átcuccoltam a bűnök városába. Szerencsémre találtam itt is egy könyvesboltot, nagyon exkluzív és elegáns. Emberhiányban szenvedtek, szinte rögtön felvettek. Két éve már itt vagyok és hiányzik New York. Az itteni éghajlatot nem szeretem. De legalább ehhez a dokihoz csak párszor kell eljárnom. Micsoda megkönnyebbülés! Csak a gyógyszerek iránti vonzalmamra rá ne jöjjön.
Egy bulin vagyok, nagy a tömeg. Hangos a zene. Az emberek vagy részegek vagy bedrogozták őket, magukat. Ennek ellenére jó hangulata van. Sötét a hely, csak pár lámpa világít. Nagyon tetszik, tényleg.
Azért jöttem ma el, hogy kiverjem a fejemből Petert. Vele akkor ismerkedtem meg, mikor megérkeztem. Rögtön elhívott randizni, egyből igent mondtam. Aranyos volt és édes. Kedves és megértő volt velem. Sokszor találkoztunk, majd szép lassan összejöttünk. Imádtam, minden percet vele akartam eltölteni. Sokszor kerestem telefonon, rengeteg üzenetet hagytam neki. De ő neki mégis más kellett... elhagyott engem, eldobott, mintha soha nem is lett volna közünk egymáshoz. Elég szar, mi? Hát ilyen szép élet jut nekem. Az élet letaszított a földre, mikor elküldött New York-ból, majd felemelt, mikor találkoztam Peterrel, utána ismét a föld alá tepert, mikor elhagyott engem. Szép, kis kerek történet, nemde?

Megigazítom a ruhámat, és szememmel a női mosdót keresem. Túl sokat ittam, kéne már a vécé. Meg is találom, úgyhogy célba veszem. Nehezen hatolok át a tömegen, de végül elérem a célomat. A helység sokkal csöndesebb, mint kint. Egy kicsit nyugodtabb, aminek örülök. Pár furcsa hang viszont kihallatszik a fülkékből. Csak nem? Hánynak? Ó jaj... Zavartan ellenőrzöm az arcomat a párás tükörben és kimegyek a helységből. Ahelyett, hogy azon agyalnék, miért nem maradtam a mosdóba és segítettem azon a valakin, inkább visszakeveredek a bárpulthoz. Türelmesen várom ki a sort, nem sietek sehova. Végül egy számomra ismeretlen italt kérek. Egy viszonylag eldugott helyet keresek, ahol nem kell félnem a többi részegtől és hogy kiütnék esetleg a kezemből a poharamat. Végül találok egy lépcsőt, ahol kényelmesen és nyugodtan ülhetek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie&Ivy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie&Ivy   Lillie&Ivy Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 5:06 pm

Ivy & Lillie


[You must be registered and logged in to see this image.]

A zene vadul dübörög, én meg már a ki tudja hányadik italt küldöm le a torkomon. A világ már rendesen forog a szemeim előtt, de igazából így jó nekem. Legalábbis még egy darabig így érzem. Ahogy azonban lehúzom a következő felest, érzem, a gyomrom jelzi, hogy ezt már nagyon nem kellett volna. Minden magyarázkodás nélkül hagyom itt azt a csávót, aki éppen bárgyú vigyorral magyaráz nekem valamiről. Egyszerűen félretolom az utamból és a női mosdó felé nyomakodok a tömegben, miközben imádkozok magamban, hogy kibírjam, míg odaérek. Szerencsére nincs sor, különben tuti lerókáztam volna valakit. Feltépem az egyik vécé ajtaját és épp csak annyi időm van, hogy valamelyest becsukjam magam után, már érzem, hogy itt nincs megállás. Térdre rogyok a nagy fehér porcelánisten előtt és kiürítem a gyomrom tartalmát. Elég sokáig tart a dolog és biztosan nem jár hangok nélkül, de hát ez ilyen. Egy kicsit megkönnyebbülök, mikor végzek. Föltápászkodok és a számat törölgetve jövök ki a fülkéből. Nem sokat törődök azzal, ki lát, ebből a szempontból még szerencse is, hogy egyelőre nem vagyok annyira ismert a modellszakmában, aligha érdekel bárkit is, ki vagyok, mikor odatámolygok a mosdókagylóhoz, hogy megmossam és kicsit kiöblögessem a számat. A fejem még mindig zúg és sejtem, mivel is tudnám helyrerakni magamat. Ne szeretném, ha máris véget érne számomra a parti, ehhez azonban szükségem van egy kis „gyorsítóra”. Megvárom, míg a csaj, aki a sminkjét igazítja, látszólag tudomást sem véve rólam, végezzen és kimenjen, majd mikor egyedül maradok a mosdóban, gyorsan előkotrom a táskámból a kis tégelyt és egy tablettát rázok belőle a kezemre, majd kis gondolkodás után még egyet. Elég vacakul vagyok, kettő most mindenképp kell, hogy helyreálljak. A számba öntöm a tenyeremről és gyorsan le is nyelem őket, majd egy kis vizet még iszok rá. Tudom, pár percen belül már nem fogom ilyen rosszul érezni magam és már csak maga a tudat is megnyugtat. Ez nem függőség, egyszerűen csak nem akarom olyan hamar befejezni a bulit és ez feldobja a hangulatomat is. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Visszadobom a tégelyt a táskámba és miután vetek magamra egy pillantást a tükörben és megigazítom a hajamat, kilépek a mosdóból. Az alkoholtól továbbra is zúg a fejem, mégis, ha fenn akarom tartani a kellemes bódultságot, úgy érzem, muszáj pótolnom az előbb a hányással elvesztett alkoholmennyiséget. A pult felé indulok, de a járásom már korán sem teljesen stabil, főleg így magas sarkúban, kacsázok egy kissé, bár ez a tömegben aligha tűnik fel. Nem tudnám megmondani, meglök-e valaki, vagy simán csak az alkoholtól és az előbb bevett, hatásukat lassan kifejteni kezdő tablettáktól-e, esetleg csak simán megbotlok valamiben, de tény, hogy a lépcső mellett megtántorodok egy pillanatra, de sikerül megfognom a korlátot, mielőtt elesnék, megakadályozva ezzel, hogy esetleg valaki letaposson a földre kerülve. Nekem viszont majdnem sikerül egy hasonló műveletet kiviteleznem, a lépcsőn ugyanis ül valaki. Azt hiszem egy csaj.
- Bocs – mormogom, miközben igyekszem összeszedni magam, hogy továbbinduljak a pulthoz.
Vissza az elejére Go down
 

Lillie&Ivy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lillie & Natalie
» Lillie & Alexis
» Lillie és Douglas
» Lillie és Anissa
» Lillie & Armin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-