KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie & Natalie Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie & Natalie Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie & Natalie Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie & Natalie Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie & Natalie Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie & Natalie Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie & Natalie Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie & Natalie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie & Natalie Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie & Natalie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Natalie Wilkinson
Natalie Wilkinson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. Feb. 01.

Lillie & Natalie Empty
TémanyitásTárgy: Lillie & Natalie   Lillie & Natalie Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2015 11:24 pm

Lillie & Natalie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Újabb péntek este, újabb mulatozás. Ezúttal azonban nem munka, csak végre egy igazi csajos est, ahol elengedhetem magam. Ma este nem szeretnék flörtölni, se lerészegedni, csupán táncolni hajnalig és annyit nevetni, amennyit csak lehetséges.
Pár munkatársammal úgy gondoltuk, ha már mindig mi szervezzük a bulikat, igazán megérdemelnénk egy olyat, ahol mi is átlagos vendégek vagyunk. Ahol nem kell a vendéglistát ellenőrizni, lesni a fellépők kívánságait, örökös összeköttetésben állni mikrofonokon keresztül. Innen jött az ötlet a mai deles megbeszélés után, hogy este összefogjunk és belevessük magunkat a Las Vegas-i éjszakába. Négy lány, három fiú, így szerencsénkre a testőrség is meg van oldva, tehát tényleg semmi sem állhat az utunkba. Mindannyian alaposan kicicomáztuk magunkat, én is az egyik kedvenc fekete koktélruhámat öntöttem magamra, ami a kelleténél sokkal kevesebbszer került a nagyközönség szemei elé, úgyhogy éppen itt volt az ideje. Ehhez egy egyszerű magas sarkút párosítottam a hozzájuk illő fekete kis táskával, na meg persze a fekete bőrdzsekimmel, ami az egész szerelésemnek adott egy vagányabb összhangot. Amikor megérkeztek értem, boldogan ültem be a kocsiba és már rögtön érezni kezdtem a felhőtlen jókedvet. És pont erre volt már szükségem, messze a drámázásoktól, a munkától és a nővéremtől.
A szórakozóhelyre várakozás nélkül beengedtek minket, hiszen jól ismertek mindannyiunkat, sőt mi több, még egy-egy pohár általunk választott italra is a ház vendégei lettünk. Választhattunk volna szürcsölgetős italt is, de úgy döntöttünk, hogy inkább egy röviddel és egyben töménnyel indítanánk el az estét. Így a koccintás után, rögtön meg is ittuk az alkoholt és mentünk a táncparkettre mulatni. Teljesen átadtam magamat a zenének, önfeledten táncoltam a legjobb dalokra, közben a többiekkel énekeltük a dalszöveget és minden olyan mesésnek tűnt. Mintha megint főiskolás lettem volna és a szokásos hét közbeni buliba mentem volna le, magam mögött hagyva minden aggodalmamat.
Cassie-vel éppen a női mosdóba vettük az irányt, de még be sem léptünk az ajtón, mert valaki berohant előttünk és láthatóan nem volt éppen jó állapotban. Cassie bement a toalettekhez, míg én a sminkemet igazgattam, ahogy a tükörképemet néztem. Mellettem állt a fiatal, szőke hajú lány, aki az előbb befutott ide. Nem akartam illetlen lenni, így nem fordítottam rá sok figyelmet, legalábbis nem túl feltűnően, de a szemem sarkából őt lestem. Mire Cassie kijött, addigra a lány már nagyon rossz állapotban volt, én viszont nem tudtam ott hagyni őt. Valahonnan felettébb ismerősnek tűnt, de egyelőre nem tudtam megmondani, honnan.
Egy percig úgy tűnt, mintha jobban lenne, így elindultam Cassie-vel vissza a táncparkettre, de amint visszanéztem, a lány úgy csuklott össze, mint egy rongybaba, én pedig rögtön a segítségére siettem. Szerencsére még időben elkaptam, majd a tőlünk egy-két méterre lévő kis kanapé szerűséghez húztam és leültettem, de addigra megint magánál volt.
Elsimítottam a haját az arcából és akkor tudatosult bennem. - Lillie? - Kérdezem és tovább figyelem. Ő bizony Lillie és még ismerem is. Cassie felé fordultam és mondtam neki, hogy menjen, én itt maradok a lánnyal. Akit próbáltam a lehető legnormálisabb helyzetben megtámasztani, nehogy eldőljön. - Lillie, megismersz? Natalie Wilkinson vagyok, a múlt heti álarcos buliról a szervező. Mi történt veled? Fáj valamid? - Kérdezgetem és várom a válaszát. Kicsit ismerem csupán, a múltkori partin elbeszélgettünk pár percet és igen kellemes társaságnak bizonyult, de most... mintha nem önmaga lenne. - Hívjam a mentőket? - Utolsó kérdés, s függetlenül attól, hogy mit mond, ha pár percen belül nem lesz jobban, akkor bizony kihívom őket, nehogy nagyobb baja legyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie & Natalie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Natalie   Lillie & Natalie Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2015 1:54 am

Natalie & Lillie


[You must be registered and logged in to see this image.]

Az utóbbi napokban annyira besűrűsödtek a munkáim, hogy nem is volt időm lenézni egyik klubba se, kicsit kiereszteni a gőzt. A fejem is már napok óta fáj, sőt még a hányinger is rendszeresen rám tör, a kaja se marad már meg bennem. Csak tudnám mi lehet a gond… Biztos valami gyomorrontás, előfordul mostanában. Alighanem ez a hülye diéta az oka, meg a rendszertelen étkezések. De hát a modell-lét már csak ezzel jár. Jó lesz már végre bulizni egyet és belazulni. Akkor elmúlik majd ez a hülye rosszullét is. Főleg, ha találok valakit, akitől fel tudom tölteni a készleteimet. Az utóbbi napokban kifogytam a tablettáimból. Nem mintha hiányoznának különösebben, csak a bulihoz az is hozzátartozik.
A buliba érve az első néhány pohár után már tényleg jobban érzem magam, a fejfájás legalábbis már nem olyan erős, viszont eléggé szédelgek, jobban, mint az megszokott ennyi pia után. Hamarosan összefutok szerencsére az egyik ismerősömmel és veszek tőle pár dobozzal a kedvenc tablettáimból, amiket a táskám mélyére süllyesztek. Azoktól mindig jobban érzem magam. Épp a pult felé tartok, hogy rendeljek még egy kört, mikor megszédülök és megint elkap a hányinger. Érzem, hogy nem tudom sokáig visszatartani, ezért amennyire a magas sarkúm engedi, a tömegben lökdösődve, kezemet a szám elé tartva sietek a mosdók irányába. Arrébb lököm a női mosdó ajtajában álló két lányt anélkül, hogy rájuk pillantanék, így törve utat magamnak a helyiségbe. Az egyik mosdókagylóhoz támaszkodom és ott öklendezek. Igyekszem összeszedni magam. Nem értem mi van, ennyi piától még nem szoktam ilyen vacakul lenni. A világ eléggé forog körülöttem és a fejem is újra lüktet. A látásom is egyre homályosodik, a lábaimat pedig erőtlennek érzem, annyira, hogy egyszer csak összecsuklanak alattam. Tompán érzékelem csak, hogy valaki elkap és egy kanapéhoz támogat.
Érzem, hogy hozzáér az arcomhoz és mintha a nevemet mondaná, de nincs erőm válaszolni. Kérdéseket tesz fel, de nem igazán jutnak el a tudatomig. Mi a fene történt velem? Próbálom összeszedni magam, hogy legalább megértsem, mi zajlik körülöttem. A női hang utolsó kérdését végre sikerül fel is fognom és szinte ösztönösen reagálok.
- Nem, mentő nem kell – határozottnak szánom a hangomat, de alighanem zavartnak tűnhetek, a szavaim elmosódnak, inkább csak afféle motyogás jön ki belőlem. Eszembe jut a kicsit tisztább tudatommal, hogy ha máskor kicsit rosszul éreztem magam, ha az alkohol nem is, de a tablettáim mindig segítettek. A kanapén mellettem ülő lánytól elfordulva kutakodok a táskámban, majd miután megtalálom a dobozt, remegő kézzel a tenyeremre öntök kapásból kettő tablettát belőle, majd gyors mozdulattal a számhoz emelem és le is nyelem őket, úgy szárazon. Köhögök tőle egy kicsit, de szerencsére lemegy. Örülök, hogy egy néptelen szakaszon vagyunk, remélhetőleg a lány sem látott a manőverből sokat, bár ahogy lassan érzem valamelyest helyére kerülni a világot, tudom, magyarázatot kell adnom neki, mégpedig hihetőt. Beletelik még néhány percbe, de rövidesen normalizálódik a látásom, a remegésem is alább hagy, bár még mindig szédelgek kicsit és elég erőtlennek érzem magam. Jóval tisztább tekintettel fordulok viszont a mellettem ülő lány felé, akinek az arca határozottan ismerősnek tűnik, bár a neve hirtelen nem ugrik be. Az viszont igen, hogy nemrégen találkoztunk egy bulin, váltottunk is pár szót.
- Ne aggódj, nincs semmi gond… Csak fáradt vagyok, sok volt a meló, meg a gyomrom is rendetlen… Arra vettem be gyógyszert… Most már rendben leszek… - még mindig kissé akadozva beszélek, de kétségtelenül jobb, mint az előbb volt. Remélem, megérti és nem jön itt többet a mentőkkel. Semmi sem hiányzik nekem kevésbé, mint orvosokkal balhézni. Azt mindenképp el akarom kerülni, hogy kórházba vigyenek, vagy ilyesmi. Végtére is ezek illegális szerek. Elég egy vérvétel és nekem meg a karrieremnek is annyi. Ezt még így némiképp kótyagos fejjel is átlátom.
Vissza az elejére Go down
 

Lillie & Natalie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Matthew & Natalie
» Adam & Natalie
» Franklin & Natalie
» Lillie & Armin
» Lillie&Ivy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-