KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie & Armin Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie & Armin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie & Armin Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie & Armin Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie & Armin Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie & Armin Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie & Armin Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie & Armin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie & Armin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie & Armin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Armin Gicquel
Armin Gicquel

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 29
◮ join date : 2014. Nov. 03.

Lillie & Armin Empty
TémanyitásTárgy: Lillie & Armin   Lillie & Armin Icon_minitimeKedd Május 12, 2015 2:54 pm


- Te...rohadt...mocskos...szemétláda!!! - minden egyes szavam után újabb és újabb tányér törik ripityára a padlón, a rajta szerteszét levő apró porcelándarabok egy fakír számára a Paradicsomot jelentenék.
A konyhapulton megtámaszkodva próbálok nagy levegőket venni, és ezáltal megnyugodni, mikor a szemem sarkából látom a rikító kék bögréjét. Megragadom, majd az ablakot kinyitva egy rögbi játékost meghazudtoló módon baszom ki a a szembeszomszéd erkélye felé.
Annyit sem érdemel Nath, hogy bemocskoljam a dolgival a márványpadlómat. Mégis...miatta dühöngök...hogy baszná meg!

Még én akartam ennek a tetűnek szívességet tenni azzal, hogy itt meghúzhatja magát. Ezek után volt mersze lelépni ennek a kibaszott köcsögnek. Visszament volna ahhoz barbár gecihez?! Egészségére...innentől kezdve csak azt kívánom Neki, hogy az eddigieket hatszor kapja vissza. Mazochista faszfeeeej!
Ellágyultam volna míg vele voltam? Hát bassza meg! Ha volt ennyire vak, és nem vette észre, akkor megérdemli a sorozatos püfföléseket. Tőlem még csak tüzet se merjen kérni ezek után…

Innom kéne, de...de...az elveim nem engedik. Perpillanat a fű...a fű lenne a búfelejtő...de azt is az a vadparaszt hozta. Megteszi most a sima cigi is, rá kell gyújtanom! Nem maradhatok itt a szilánkok közt, valahol csak van valami buli, ahol valaki hátha a farzsebembe töm egy kis boldogságzacskót.
Felkapok egy sötétkék favágóinget, és legszakadtabb farmerem amihez egy egyszerű tornacipő párosul, majd magamhoz kapva a cigisdobozom kikapok belőle egy szálat, és indulok bulikeresőbe...

Dobhártyaszaggató dübörgés hangja hallatszódik az egyik diszkóból, ami felé máris szaporábbak lépteim. Kell a tömeg, a csajok visongása, a büdös izzadtság szag keveredve némi alkoholbűzzel. Amint átlépem a tombolda küszöbét, gyorsan végigfuttatom szemeim egy potenciális áldozat után...eztán a bárpult fele véve az irányt rendelek három energiaitalt...majd az italos dobozokat megragadva bevágom magam az egyik sarokban levő kanapéba, és akár egy olcsó hímringyó helyezkedem el, ahol egy újabb cigaretta társaságában kezdem felmérni jobban a terepet. De sajnos egyelőre senki olyan, akire azt mondanám, hogy takarodjunk a wc-be...
Jelen pillanatban az sem érdekel ha a város legnagyobb ótvaros kurvája hullik az ölembe, még annak a társaságát is jobban élvezném, mint az üres albérlet. Ugyan bízom abban, hogy valamelyik egyetemen kívüli homár beindítja a homokos-detektorát, eztán perceken belül lecsap rám...

✖️ Lillie Alvar

∑ 347 - kis kurta lett  Embarassed
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie & Armin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Armin   Lillie & Armin Icon_minitimePént. Jún. 05, 2015 12:33 am

I’ll be your bad girl

[You must be registered and logged in to see this image.]
Azene vadul dübörög, nekem pedig tombol a véremben az alkohol és az egyéb „vicces” cuccok, mint rendesen. Szokásos péntek este, mondhatni. Én remekül szórakozom. Társaság, az mindig akad, a hangulatom remek. Már kellő mértékben megütött a cucc, valósággal repülök, ahogy annak lennie kell. Vadul rázom magam a parketten, ha éppen odakeveredik valami fickó, aki vállalhatóan néz ki és nem azzal kezdi, hogy kapásból a fenekemet, vagy a mellemet taperolja le, hozzá is simulok kicsit, úgy folytatom a táncot. Már amennyire ezt a lötyögést és vonaglást a zenére annak lehet nevezni. De mindegy is, én élvezem és az a lényeg. Nem azért vagyok itt, hogy ezen gondolkozzak. Vagy úgy egyáltalán bármin. Én csak jól akarom érezni magam és éppen ez is történik most.
[You must be registered and logged in to see this image.]
De én is kifulladok azért, főleg ilyen levegőtlen, zsúfolt helyen, kell azért néha a frissítő. Odakavarodok hát valahogy a tömegen átverekedve magam a pulthoz és rendelek magamnak egy vodka-energiaitalt. Csak hogy jól bírjam a pörgést. Mivel a magas sarkúmban megfájdult már kissé a lábam, noha tényleg hozzá vagyok szokva a viseléséhez, úgy döntök, tartok hát egy kis pihenőt. Tekintetem egy üres kanapé után kutatva pásztázza a helyiséget. Észre is veszek egy megfelelőnek látszó ülőalkalmatosságot és felé nyomakodok a tömegben. Egy srác ugyan ül már rajta, igencsak elterpeszkedve, halál laza testtartásban, energiaitallal a kezében, de még van ott hely és mindig kellemesebb ide ülni, mint mondjuk egy egymás szájában lógó párocska mellé. Nyugodtan leülök hát a szabadon lévő felére, nem zavartatom magam és szívószálamon keresztül belekortyolok az italomba. Ha a srác esetleg felém néz, rámosolygok, ha nem, csak pásztázom nyugodtan a táncoló tömeget, miközben hűs italomat élvezem. Nem rossz, bár némi turbózás nem ártana neki abból a porból, ami a táskámban van. Akkor indulna csak be igazán az este! De mégsem kaphatom itt elő, főleg nem úgy, hogy ez a srác is itt ül mellettem és mindent páholyból nézhetne végig. Kénytelen leszek hát beérni a „sima” alkohollal. Mindegy, azért így se olyan rossz.

tag: Armin ~ set: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes:Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down
 

Lillie & Armin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Armin & Nath
» Armin Medard Gicquel
» Lillie&Ivy
» Lillie & Natalie
» Lillie & Lazar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-