KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lillie & Alexis Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lillie & Alexis Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lillie & Alexis Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lillie & Alexis Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lillie & Alexis Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lillie & Alexis Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lillie & Alexis Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lillie & Alexis Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lillie & Alexis Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lillie & Alexis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Alexis Rohr
Alexis Rohr

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Mar. 21.

Lillie & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Lillie & Alexis   Lillie & Alexis Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 6:35 pm

Süt a Nap, a madarak csicseregnek a madarak, egyszerűen tökéletes az idő ahhoz, hogy az egész napot a szabad ég alatt töltsük. Nem mellesleg készítenem is kéne egy beadandót jövőhétre. Valamilyen természetközeli tájképet, vagy mit kell festeni, rajzolni, igazából bármilyen technikával el lehet készíteni, csak a természet legyen a középpontban. És erre a legközelebbi alany, mármint zöld övezet az a park, a lakásunk közelében. Tök jó, hogy ilyen közel van minden, az egyetem is, a park is, és még egy cuki kis étterem is van három sarokra innen, ahova anyuékkal szinte mindemellett héten elmegyünk. Már szinte törzsvendégnek számítunk ott, és a pincérek is olyan cukik, már tudják, hogy én mindig, de tényleg mindig ugyanazt kérem, és nem is kell rendelnem.
Na de most megint sikerült elkalandoznom, most a festésre kéne koncentrálnom, de na... Rossz tulajdonságom, hogy gyakorlatilag minden elvonja a figyelmem. Vagyis... Szerintem nem rossz dolog, de mások szerint igen, csak azt nem tudom, miért... Látom az embereken, hogy meglepődnek rajtam, hisz nem minden nap mászkálnak az utcákon egy festőállvánnyal a hónuk alatt. Ha jobban belegondolok, rajtam kívül senki. De festeni kell, és ahhoz kell ez is. Táskámban persze ott lapulnak az egyéb kellékek.
A parkba érve kiválasztom a legmegfelelőbb helyet az alkotáshoz, amihez persze arrébb kellett tuszakolnom egy párocskát, mert nagyon rossz rossz helyen álltak. Szerelmeskedjenek máshol, na... Előkotrom a táskámból a ceruzám, néhány esetet, és a festőkészletet, és nekiállok alkotni. Az egyik fasort. szemeltem ki magamnak, a tanárúrnak biztos tetszeni fog.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Alexis   Lillie & Alexis Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 10:17 pm

I don’t care if I’m a misfit

[You must be registered and logged in to see this image.]
Afejem hasogat, a gyomrom kavarog és valamiért az ágyam is szokatlanul kényelmetlen, na meg még fázom is egy kicsit, ahogy ébredezni kezdek. Kelletlenül, kissé álmosan morgolódva húzom a kezemet a párnám alá, ahol azonban mintha fa felületet tapogatnék az ágyam puha matraca helyett. Értetlenül, összeráncolt szemöldökkel nyitom ki a szemeimet, először csak résnyire és fejem fölött a szabad eget és a zöld gyepet látom magam körük. Nap olyan erősen süt, hogy ösztönösen hunyorgásra késztet. Időbe telik, mire összerakom, hogy a parkban vagyok. Úgy tűnik, valamilyen okból kifolyólag nem sikerült a hazajutás tegnap este. Próbálom összeszedni kótyagos fejemet, felidézni a tegnap este emlékképeit, de nem igazán jut eszembe semmi. Lementem az egyik klubba, szokás szerint, rendeltem pár italt, bekaptam egy-kettőt a tablettáimból, aztán valami srácokkal táncoltam. Jó volt a buli. Ennyi. De hogy hogyan és mikor kerültem a parkba, arról tényleg lövésem sincs. Talán nem sikerült taxit fognom és gyalog indultam haza, csak elfáradtam közben és ledőltem egy útba eső padra. Esetleg egy sráccal jöhettem ide kavarni, aki aztán itt hagyott. Igazából mindegy. Ami érdekel, hogy fázom és vacakul vagyok.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Felülök a padon, de csak lassan, mert érzem, a gyomrom minden mozdulat ellen tiltakozik. Borzalmasan festhetek, a hajam szanaszét áll, a sminkem elkenődött és még mindig a tegnapi buli szettemet viselem. De ez érdekel per pillanat a legkevésbé. Mielőtt felállnék, gyakorlottan lekapom a magas sarkúmat a lábamról és úgy kelek fel. Elég bizonytalanul, kissé imbolyogva járok így is, kezemben a cipőimmel és a táskámmal. Csak az foglalkoztat, hogy hazajussak, nem nézek se jobbra, se balra. Így is a fejem szét akar hasadni és a hányinger kerülget. A gyomrom minden lépésnél egyre jobban kavarog. De azért hátha, hátha sikerül kibírnom hazáig anélkül, hogy kidobnám a taccsot. Ebben reménykedek legalábbis néhány percig, rövidesen érzem azonban, hogy túlzóak voltak az elvárásaim. Egyszerűen nem bírom tovább magamban tartani a gyomrom tartalmát. Már öklendezek, mikor a kezemet a szám elé tartva, letérek az ösvényről és a legközelebb eső fasor felé veszem az irányt, ahol szerencsére éppen senki nincs. Az egyik fának támaszkodom és előredőlve, hangos, jellegzetes öklendező hangok kíséretében hányni kezdek.
tag: Alexis ~ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Alexis Rohr
Alexis Rohr

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Mar. 21.

Lillie & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Alexis   Lillie & Alexis Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2015 8:36 pm

A tökéletes időre való tekintettel úgy döntöttem reggel, hogy kijövök ide, a közeli parkba festegetni egy kicsit, mert miért ne. Igazából most jutott eszembe, hogy kéne egy olyan beadandót csinálni, amiben a természet van a középpontban, és hát a park az eléggé természetes, nem? Végülis szép zöld, tiszta fű minden (kivéve, ahol a kavicsos út húzódik), meg tele van fákkal, bokrokkal, és szebbnél szebb virágokkal. Tök szép, nem? De.
A festőállvány már a helyén, a táskám leteszem mellé, s már a kezembe is kapom az ecsetet, meg a festőpalettát. Egy nagy zöld folt itt, egy ott, néhol vannak sötétebb helyek is, és az egyik fa tövében egy lány... Hány...? Na hát ez biztos nem természetes látvány, őt tuti nem akarom megörökíteni az alkotásomon, szóval remélem, hogy minél hamarabb el fog menni. De nem, nem mondhatok ilyet, ha hánynia kell csinálja csak, amíg akarja. Biztos nagyon beteg, és abban reménykedett, hogy egy kis friss levegőtől jobb lesz. Ejj a kis butus...
Oda szökellek a lányhoz, kellő távolságban állok meg tőle persze, ami úgy nagyjából egy lépésnyi távolság (és egyébként minden cuccom otthagytam, ahová tettem pár perce), és mikor úgy látom, hogy befejezte, közelebb hajolok hozzá.
- Nagyon rosszul vagy? És... Ha még akarsz hányni fogjam a hajad? - érdeklődöm tőle, tök kíváncsian, közben pedig a személyes térre - ismét - nem figyelve még közelebb hajolok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Lillie Alvar
Lillie Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 31.

Lillie & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Alexis   Lillie & Alexis Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2015 10:43 pm

I don’t care if I’m a misfit

[You must be registered and logged in to see this image.]
Iszonyatosan érzem magam, ahogy kiürítem a gyomrom tartalmát ott, a parkban, fényes nappal, egy fa mellett. Még szerencse, hogy nem jár erre ilyenkor túl sok ember, nem kellenek nekem ilyenkor a bámész szempárok, a felháborodott kisgyerekes anyukák és nyugdíjasok a hátam közepére se. Csak nyugodtan, szépen kihányni mindent, megkönnyebbülni kicsit és menni tovább. Ennyire vágyok. Ez azonban csak hiú ábránd marad, tevékenységem közepette ugyanis meghallok egy hangot, és érzem is, hogy valaki egészen közel hajol hozzám, mintha az éppen kiürülő gyomrom tartalmát szeretné megvizsgálni. Még kiöklendezem, ami már a torkomban volt, majd a számat törölgetve a mellettem álló fiatal lányra nézek.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Nem, már jól vagyok, köszi, nem kell – válaszolom bizonytalanul és el akarnék indulni, ekkor azonban érzem, kicsit túl korai volt ez, újabb „adagot” érzek feltolulni a torkomban. Nincs mit tenni, visszafordulok a fa felé és folytatom. A lány elég közel áll, figyelni meg rá nincs időm, csak remélni tudom, hogy nem landolt rajta semennyi a „köpetemből”.
tag: Alexis ~ Zene: [You must be registered and logged in to see this link.] ~ notes: Bocsi a késésért! ❤
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lillie & Alexis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillie & Alexis   Lillie & Alexis Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lillie & Alexis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lillie & Lazar
» Alexis és Douglas
» Lillie&Ivy
» Lillie és Anissa
» Lillie & Armin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-