KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Otthon, édes otthon! - Ambrosia & Benedict

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Benedict Mortagne
Benedict Mortagne

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : általában legalább egy nő mellett
◮ hozzászólások száma : 81
◮ join date : 2015. Apr. 12.

Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Empty
TémanyitásTárgy: Otthon, édes otthon! - Ambrosia & Benedict   Otthon, édes otthon! - Ambrosia  & Benedict Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 7:18 pm

Már van vagy hajnali kettő, mire a kulcs fordul a zárban, és belépek az ajtón. A múltkor a drága bennhagyta a kulcsot belülről, feltételezem szándékosan, hogy kizárjon, de nem jött be a próbálkozás, mert azon nyomban rátenyereltem a csengőre, és addig nem is szálltam le róla, amíg ajtót nem nyitott. Azt hiszem, ez nem fog többet előfordulni.
Most legalábbis gond nélkül bejutottam. Persze ez még nem ok rá, hogy visszafogjam magam, nem halkítom le a lépteimet, nem vigyázok a mozdulataimra, s főleg nem lopakodom be lábujjhegyen a közös hálóba.
Gondolom megint ott feszül majd közöttünk a gigászi kérdés, hogy dolgoztam, vagy nőnél voltam? Ez már szinte unalmas is lehetne, de Eloise még nem unja. Nekem is tartogat persze meglepetéseket a közeljövő, úgy mint: nekem szegezi a kérdést, vagy csak célozgat rá, most szólal meg, vagy majd reggelinél, megpróbál méltóságteljes lenni, vagy belead némi olasz temperamentumot is?
Az én drága kincsem már műsorvezető, rengeteg hangja, arca, színe van, és már mindent bevetette a mi kis hidegháborúnkban. Szeretem nézni, ahogyan erőlködik. Még mindig szép nő, a düh egészen kívánatossá tudja tenni időnként. Néha olyan erő árad belőle, hogy szinte már újra tisztelni is kezdem. De csak szinte.
Vissza az elejére Go down
 

Otthon, édes otthon! - Ambrosia & Benedict

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clyde & River - Otthon, édes otthon...
» Ambrosia & Christian
» Amber & Ambrosia
» Ez itt a reklám helye - Rosa & Benedict
» Odette & Maximilian & Ambrosia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-