KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber & Ambrosia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber & Ambrosia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber & Ambrosia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber & Ambrosia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber & Ambrosia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber & Ambrosia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber & Ambrosia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 3:50 pm


to Amber Alvar


[You must be registered and logged in to see this image.]
Az újságot összehajtva helyeztem el magam előtt az asztalon.
Törékeny csuklómon pihenő órámra pillantottam, majd felsóhajtottam és alig észrevehetően ugyan, de rosszallóan ráztam a nyakamon csüngő főmet. Késik, állapítottam meg magamban, s bár nem állítottam volna egyetlen szóval sem, hogy a türelem erélyes mintapéldánya lettem volna – alapvetően a legtöbb esetben nem így lett volna – viszont tekintettel arra, hogy a nap hátra lévő részében nem voltak különösebb teendőim – tulajdonképpen az a kivételes alkalom állt elő, hogy elfoglaltság híján voltam, amiből kiindulva úgy véltem fölöslegesnek lennem ilyen apróság miatt bosszúsnak lennem egy olyan kelekótya lányra, mint amilyennek Ambert gondoltam. Ezt a hibáját nem vetettem volna a szemére, mivel fölöslegesnek éreztem. Idővel megtanulja, hogy az időzítés igenis lényeges, legalábbis nálam meg fogja. Viszont unatkoztam, mivel az újságot – már ami számomra lényeges volt benne – átfutottam, így rendkívül hamar unatkozni kezdtem, ami alapvetően nem volt jó hatással rám, az igazat megvallva a lét üressége és unalma rendszerint bosszússá tett, merthogy én szerettem hasznosan tölteni az időmet, elfoglaltan, s nem szerettem azt pazarolni. Az idő pénz. Jobb ötlet híján intettem a fiatal, figyelemreméltóan jóképű pincérnek, hogy legyen szíves hozzon még egy erős kávét, mellé pedig egy jobb minőségű whiskyt. Nem szoktam inni napközben, nem voltam az italos fajta, de véleményem szerint a kávé és az ital jól ki tudta egymást egészíteni. Szerencsémre a fiatalember szorgosnak és készségesnek bizonyult, így nem kellet sokat várnom – a gőzölgő kávém hamar megérkezett, miközben ragyogó mosolyt villantottam rá, azonban hamar fölöslegessé vált, így egy hanyag intéssel útjára bocsájtottam. Nyilván nem vette észre, hogy zavaró tényezővé vált, viszont azért sem hibáztathatott senki sem, hogy szerettem a kávémat zavartalanul elfogyasztani, anélkül, hogy fölöttem állna bárki is… Immáron elégedetlenkedve sóhajtottam fel. Tétlen voltam, s hiába vettem szemügyre a körülettem lévő embereket, remélvén, hogy legalább egy ismerős arcot találok közöttük, nem így volt. Ahogyan végig mértem őket, megpróbáltam rájönni, hogy mifélék tartózkodtak itt. Az árakból már azt következtetést le tudtam vonni, hogy ide nem jön olyan, aki nincsen a kelleténél jobban eleresztve. Az öltönyös férfiakból ítélve leginkább arra tudtam gondolni, hogy jogászok, esetleg üzletemberek voltak itt, oldalukon a kedves feleségükkel. Megforgattam a szemeimet. A nők alkalomadtán érthetetlenek voltak, úgy mentek a férjük után, ahogyan az fütyült. A hideg is rázott a gondolattól, hogy én azt tegyem, amit a férjem kíván – egykoron így folt, de akkor sem elvakultan, ellenségeskedéseink pedig mára kinyírták a közöttünk lévő szeretet, a testi vágy maradt csupán, azonban egyikünk sem szívesen közeledik a másikhoz… tehát maradt a szerető. Tulajdonképpen Amberrel is éppen így találkoztam, mi tagadás a kislány rendkívül ügyesnek bizonyult, végül úgy döntöttem, hogy „megtartom”, merthogy láttam benne bizonyos lehetőségeket.
– Nocsak, az eltévedt kisbáránykám megérkezett. – Kedélyes hangon szólaltam meg, miközben jeleztem felé, hogy nyugodtan foglaljon helyet. – Minden bizonnyal kíváncsi vagy, hogy miért hívtalak ide.




453 || [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimePént. Dec. 26, 2014 9:04 pm

Aprót kortyolok a gőzölgő kávémból, majd leteszem és eszek egy falatot a még meleg gofriból. Elismerésem a szakácsnak, egész jól főznek itt. Ez is egy tipikus reggel, már majdnem dél van, alig negyed órája keltem fel. A szemeimben még ott bujkál az álmosság, emelem is a szám elé a kezem, hogy elnyomjak egy apró ásítást. Az elmúlt éjszakát egy fazonnal töltöttem aki egész jól bánt velem. Hajnalig szórakoztattuk egymást amíg végül elaludt és én felmarkolva a fizetségemet elindultam vissza a kis szobámba és aludtam egy nagyot. Miután végeztem a reggelimmel veszek egy frissítő forró zuhanyt. Jól esik a meleg víz érintése a bőrömön, legalább ébren tart amíg a koffein kifejti a hatását. Kilépek a fülkéből elzárva magam után a vizet és megtörölközöm. Felkapok egy szexi fekete alsóneműt és kisétálok kiválasztani a ruhámat a mai délutánra. Még mialatt sétáltam haza hívott fel, hogy délután találkozni szeretne velem amibe habozás nélkül egyeztem bele. Kellemes és nem kicsit erotikus emlékek fűznek hozzá. Ő az egyik visszajáró vendégem aki azon kívül, hogy isteni az ágyban szépen meg is fizet ezért hát örömmel ugrok, ha úgy akarja. Örülök, hogy vele tölthetem a mai estémet, mert van egy olyan sejtésem, hogy nem csak beszélgetni szeretne velem, inkább egy kis "testedzéshez" kapott kedvet.
Előkapok a szekrényemből egy vajszínű hosszúujjút, egy farmert és a fekete bokacsizmámat. Felöltözködök és ékszernek apró gombfülbevalókat és vajszínű karórát húzok. A hajamat kifésülöm és kiengedve hagyom. Megcsinálom a sminkem, az ajkaimra rúzs kerül. A táskámba rakok felcsatolhatós péniszt, vibrátort, pár ízű síkosítót, egy doboz mentolos cigit, egy öngyújtót, meg a kulcsaimat. Fél kettőre ugrik a mutató mire elkészülök. Mivel nem túl közel van a kávézó ahol a kuncsaft találkozni szeretne hívok egy taxit. Felkapom a fekete kabátom és kisietek. Elmondom neki a címet és hozzácsapom, hogy húzzon bele. Valahol félúton járunk amikor defektet kap ez a vacak. Már csak ez hiányzott. Kettőre kellene odaérnem erre már ötven van. Hogy lenyugtassam magam előkapom a cigim és rágyújtok.
- Oltsa el kérem, nem szeretném, ha összefüstölném az autót. - jegyzi meg a sofőr mialatt kiszáll.
- Inkább törődjön azzal, hogy minél hamarabb ki legyen cserélve az a nyamvadt kerék és ne keljen elkésnem. - vetem oda nem túl barátságosan és nagy ívben teszek rá, ha netán összefüstölöm ezt az ócskaságot. Biztosan nem fogom eloltani a kezemben lévő szálat, az ablakot sincs kedvem lehúzni, mivel nincs fűtés idebent. Ha nem lenne rajtam vastag kabát már rég megfagytam volna.
A sofőr bénázik egy darabig, majd tizenegykor mire már két szálát is elszívtam végre továbbindulunk. Húszkor végre megérkezünk a megadott címre én pedig odaadom a taxisnak az út díját, de egy centtel se többet, majd kiszállok.
- A borravalóval mi lesz? - kérdezi meg a markát kinyújtva az ablakon.
- Felejtse el. - jelentem ki flegmán és belépek a kávézóba. Hamar kiszúrom Ambrosiát, aki mit ne mondjak elég csinosan fest. Odalépek hozzá arcomon egy csábos mosollyal.
- Szia, édes! Ne haragudj a késésért, akadt egy kis gond útközben. - árulom el és megvárom, hogy végigmondja a második mondatát is, majd leülök a mellette lévő székre. - Így van, már várom, hogy megtudjam. - mondom némi tüzet csempészve a hangomba és keresztbe rakom a lábaimat.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2014 12:37 pm


to Amber Alvar


[You must be registered and logged in to see this image.]
– Mindennek előtt, kérsz valamit?
Tekintetem kíváncsian kúszott a fiatal pincérre, aki jól láthatóan tettre készen állt – érthető akármilyen értelemben – merthogy le sem vette rólam – rólunk – a tekintetét. Pimasz mosoly kúszott az arcomra, végül visszafordultam a mellettem ücsörgő fiatal lányhoz, aki mondanom sem kell, akár a fiatalabb testvérem is lehetett volna, elvégre nagy vonalakban kimondottan hasonlítottunk egymásra, külsőleg legalább is mindenképpen, evégett nem lett volna meglepő az sem, ha testvéreknek néznek bennünket; szőke haj, világos szemek, porcelánszerű bőr.
Kérdésem azonban csak időhúzás volt, ugyanis életemben majdhogynem először – remélhetőleg utoljára – nem tudtam, hogy miként kellene elkezdeni mondanivalómat, amely bár végtelen egyszerű és számára igazán kedvező lehet, azonban a magam részéről érthetetlen, főképpen hogy az anyai természetre vonatkozó jellemvonások csekély része sem volt felfedezhető bennem, éppen úgy, mint a segítőkészség az elesetteken, mivel nem számítottam igazán jótét léleknek, inkább az ellenkezője, irigy és önző, tehát ezekre való tekintettel mindössze annyi magyarázattal tudtam volna előállni, hogy a szokottnál is jobban unatkoztam, mikor ez az ötlet megfordult a fejemben.
– Ismerjük már egy ideje egymást Amber és tudod, hogy nagyon kedvellek. – Tulajdonképpen ez meglehetősen nyilvánvaló volt, nem is véltem úgy, hogy szégyellnem kellene, különösen nem előtte, különösen nem úgy, hogy ezzel azért tisztában volt, már csak avégett is, hogy mennyi pénzt voltam hajlandó rákölteni egy-egy éjszaka alkalmával. Nem, nem szeretetből, hanem mert amit csinált, abban kiváló volt, szerettem vele játszadozni, szórakozni. – Éppen ezért lenne számodra egy ajánlatom. – Arcát fürkészve próbáltam rájönni, hogy vajon mire is gondolhatott. – Sok hozzád hasonló lány szeretne kitörni abból a körből ahová tartozik, én most lehetőséget nyújtok arra, hogy felemelkedj, amennyiben érdekel. – Negédes mosoly kúszott az arcomra. Ismertem annyira, hogy tudjam mit szeret az ágyban, azonban azt nem tudtam, hogy milyen is Ő a való életben, bár persze úgy vélem, amennyiben abban a szakmában dolgozik, amiben ő, nem lehet túlságosan kedvező a helyzetet. – Nem muszáj most válaszolnod, nyugodtan fontold meg. – Bár, ha az ő helyzetében lettem volna nagyon valószínűnek tartottam, hogy megragadom ezt a segédkezet, hogy mihamarabb szabaduljak a "mocsokból". Gondolkozás nélkül használtam volna ki a helyzetet, mi több, nem csak kihasználtam volna, hanem nagyon valószínű lett volna, hogy még vissza is éltem volna vele, amit nem tartottam volna bűnnek, főképpen azért, mert nem baj az, hogy ha az ember többet akar, az már más kérdés, hogy meg tud-e birkózni az illető azzal, hogy mások hátán másszon fel. Én képes voltam, és nincsenek emiatt álmatlan éjszakáim, tulajdonképpen kimondottan jól alszom a hatalmas, selyemmel takart ágyamban. Akinek a hátán felmászhattam, tehetett róla, hogy így legyen, elbízta magát és nem figyelt az őt állandóan veszélyeztető, "lényegtelen" személyekre. Első szabály: nincs olyan ember, akit ignorálni kell, mert bárki jelenthet veszélyt, még egy takarítónő is. Minden ember tud veszélyes lenni, a kérdés pusztán annyi, hogy ki az, aki meg mer azért lépéseket tenni, hogy sikerüljön neki bármi is az életben és ki az, aki nem.
– Amber, ez egy vissza nem térő lehetőség, többször nem fogom felajánlani. – Hangom a szokottnál sokkal komolyabb, s hivatalosabb volt, pontosan olyan, amikor tárgyaltam valakivel, ha úgy vesszük most is ez történik. Nem állt szándékomban őt befolyásolni, de szerettem volna, hogy ha jól dönt és szerintem az volt a helyes döntés, ha bizony elfogadja a segédkezet, amelyet valószínű soha többé nem fogok nyújtani és esélyes, hogy még ezt is meg fogom bánni előbb vagy utóbb.




543 || [You must be registered and logged in to see this link.] || bocsánat, ez szörnyű lett



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2014 11:00 pm

Ennél azért kicsit nagyobb lelkesedésre számítottam. Mondjuk lehet, hogy pusztán azért ilyen, mert nem szereti nagy dobra verni, hogy kivel létesít szexuális kapcsolatot, amit meg tudok érteni, nem kell mindent mások orrára kötni. Emiatt nem is neheztelek rá. A pincért először észre sem veszem, végül akkor pillantok felé amikor azt veszi észre, hogy körülbelül le sem veszi rólunk a szemét, ami részben hízelgő, részben kissé idegesítő. Azért nem húz fel teljesen ez az apróság, megszoktam már, hogy páran megbámulnak, akkor meg pláne elnézem, ha ilyen helyes srácról van szó. Ha más körülmények közt lennénk szívesen eltölteném vele az estémet, azonban most más célból vagyok itt.
- Nem kérek semmit köszi. - felelem apró mosollyal. Kisebb csend áll be, amit direkt nem szakítok meg, mivel úgy érzem Ambrosia azért nem szólal meg, mert valami fontos dologhoz keresi a megfelelő szavakat. De vajon mihez? Kezdem egyre biztosabbnak érzi, hogy nem amiatt hívott ide, mert az erotikus szolgáltatásaim valamelyikét szeretné igénybe venne, hanem másról van szó. Az első mondat alapján tetszik nekem a dolog, viszont mivel sosem szabad elhamarkodott következtetéseket levonni még nem örülök előre. Picit azonban reménykedem hátha valami jót fog mondani. Amit ezután mond az igazán tetszik. Mi tagadás elég csábítóan hangzik. Azt nagyon jól eltalálta, hogy sok hozzám hasonló lány akar feljebb jutni és ez rám is igaz. Mi tagadás nem bánnám, ha a foglalkozásomat picit magasabb szinten űzhetném. Egy dolog azért nem teljesen tiszta, mégpedig az, hogy mik ennek az ajánlatnak a részletei. Lehet, hogy tud egy jobb ügyfélkört akik szívesen igénybe vennék a szolgáltatásaimat? Az például nem ártana, mert néha normális embereket fogok ki, akik viszonylag emberségesen bánnak velem, de szép számmal akadnak mocskos, erőszakos disznók, akiknek nem kissé beteges a fantáziájuk, amit ki akarnak velem elégíttetni. Őszintén örülnék, ha nyugodtan küldhetném el az ilyen perverzeket melegebb éghajlatra anélkül, hogy a kieső fizetés miatt kéne aggódnom. Esetleg ismer egy futtatót, aki hajlandó magasabb pozícióban alkalmazni? Az is előfordulhat, hogy ismer egy-két hasznos trükköt, fortélyt, amit megismertetne velem. Fogalmam sincs, csak találgatni tudok. Van egy olyan érzésem, hogy ezt az ajánlatot el kel fogadnom, elvégre nem veszíthetek, bajom nem származhat belőle, csak hasznom. Ez az érzés akkor erősödik meg bennem, amikor azt közli, hogy ez egy vissza nem térő alkalom, most van csak lehetőségem elfogadni a felém kinyújtott segítőkezet.
- Elfogadom az ajánlatod. - válaszolom és már az én hangom is komolyabb. Már alig várom, hogy beavasson a részletekbe és megtudjam mégis miféle segítséget várhatok tőle.

//Szerintem egyáltalán nincs semmi baj a reagoddal. :)//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeCsüt. Jan. 01, 2015 11:39 pm


to Amber Alvar


[You must be registered and logged in to see this image.]
Válaszát hallva azon nyomban leplezetlen, gondtalan mosoly telepedett meg vonásaimon, szinte minden mozdulatom azt sugározta, hogy elégedett voltam a helyzet alakulatával, azonban az esetben nem rejtettem véka alá, mint ahogyan azt számtalan más alkalommal, mivel mondhatni a tét némiképpen kisebb volt; akármennyire is fájó ezt kimondani, ha Amber másként döntött volna, Ő mindössze csak egy járulékos veszteség lett volna, előbb vagy utóbb találtam volna más valakit helyette, aki könnyedén el tudott volna szórakoztatni, mindenesetre most már biztos lehettem abban, hogy nem kellett volna megkérdőjeleznem döntésének helyességét – azonban, mivel lehetséges opciónak bizonyult, figyelembe kellett vennem mindenféleképpen, azonban azzal, hogy így alakult nem kellett készülnöm azzal, hogy miért érné meg neki, ugyanis ezt majd idővel saját maga fogja realizálni és megtapasztalni.
– Helyesen döntöttél – nyugtáztam továbbra is ugyan azon a tárgyilagos hivatalos hangon, noha a szám sarkában továbbra is mosoly játszadozott – ígérem, nem fogod megbánni. – Rajtam legalább is egyáltalán nem múlik, amíg látom rajta, hogy mindent úgy csináljon meg, ahogyan én azt elvárom tőle, azonban afelől már semmiképpen sem biztosítottam volna, hogy nem fogom kitenni őt a haragomnak, amivel – ha éppen szeszélyes hangulatom úgy kívánta volna – ellehetetleníteném a helyzetét, ami valljuk be azért az ő esetében nem kimondottan lenne nehéz. Mondhatni ártatlan és védtelen volt, rendkívüli nagy hiba.
– Mondd csak, Amber, mennyire vagy olyan ember, aki alkalomadtán bűntudatot érez? – Nem véletlenül ez volt az első kérdésem egyike. Ma már az ember nem juthat tovább anélkül, hogy ne gázolna át bárkin is, akármennyire is nem akar, valamikor eljön ennek az ideje, s ebben még nem is ez volt a legszomorúbb, hanem az emberek a változás láttán idővel elfordulnak, eltávolodnak, egyesek pedig még meg is gyűlölik és a pokol sötét bugyraiba kívánják csak viszont látni az egykor talán kedves arcot. A bűntudat a legcsekélyebb dolog volt. A magány volt az, ami kiírtja az ember lelkét. Ezt értem nap, mint nap én magam is. Az embereket már pusztán csak használom, saját céljaim és vágyaim elérésére, érzéketlenül és lelketlenül. – Ha sajnos emiatt rosszul alszol esténként, akkor ezen dolgoznunk kell. – Szólaltam meg mielőtt esetleg bármit is mondhatott volna. Nem szerettem, ha hazudnak nekem, ezzel éppen ezt akartam megelőzni – ha esetleg nem merné elmondani. Tulajdonképpen Ambert mindeddig nem azért tartottam, hogy beszélgessek vele, hanem hogy esténként némi vigaszt nyújtson, kielégítsen az ágyban, amihez határozottan értett is, szavam sem lehet az effajta tudását illetően, azonban ez kevés. Édes kevés. Némiképpen amit tervezek vele, ahhoz sokkal több kell a bájos pofijánál és a szaktudásánál. Igen, tervezek vele, mert a magam módján most is ki akartam használni egy embernek az életét, nem önszórakoztatásomra akarom őt felhasználni – illetve, nem csak arra, hanem komolyabb dolgokban is, ami már inkább a nagyok játéka, Ő pusztán eszköz lenne az én készleteimben, de annak a legjobb, akit nem fogok csak úgy elhagyni, ráadásul meg fogja kapni a maga jutalmát.




462 || [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2015 6:22 pm

Valami azt súgja nekem, hogy helyesen döntöttem, hogy nem fogom megbánni a döntésemet. Mondjuk a részletekre azért kíváncsi vagyok, jó lenne tudni, hogy konkrétan mibe mentem bele és valószínűleg a mai délután folyamán meg is fogom tudni amit szeretnék. Remélem így is lesz és Ambrosia nem kíván sokáig titokzatoskodni, mivel nem nagyon szeretek sokáig várni. Szerintem teljesen megérthető, hogy érdekel mi is az a lehetőség amivel úgy döntöttem élni akarok, ha már annyira jó. Kezdem azt érezni, hogy nem jobb üzletkört, vagy futtatót akar felajánlani, hanem vagy meg szeretne bízni egy feladattal, vagy tanítani pár hasznos trükköt.Talán a második jobb lenne, mert ha valami feladatot teljesítenék lehet, hogy holmi nem túl tisztességes dologba keverednék, ami nem hiányzik, ha lehet elkerülném, mert semmi kedvem bíróságra járni, esetleg a hűvösön csücsülni pár évig. Az utóbbit főleg nem akarom, a fiatalságom szeretném szabadon, az életet élvezve eltölteni, nem pedig rácsok között idegbeteg, erőszakos rabokkal összezárva. Nem is bírnám ki hosszú távon, könnyen lehet, hogy egyik nap úgy találnának rám, hogy egy kötéllel a nyakamban himbálódzok pár méterrel a föld felett. Mondjuk csak nem keverne Ambrosia ilyen ügyekbe, ha már azt mondta, hogy nagyon megkedvelt.
Kissé meglep a kérdése és az az érzés erősödik bennem, hogy vagy pár fortélyt akar megtanítani és ahhoz nem árt, hogy ne legyen túl sok lelkiismeretem, vagy pedig egy feladathoz. Annak azért örülök, hogy felajánlja, hogy segít lelketlenné tenni, ha nem lennék eléggé az.
- Kicsit, de tettem már tönkre mások életét. - válaszolok a kérdésére. Mentek már szét miattam házasok, azonban én egy percig se sajnáltam őket. Meg is érdemli az a nő aki nem tudja fenntartani a férje érdeklődését, hogy valaki elszeresse a párját. Egy boldogtalan, rosszul működő kapcsolat idővel magától is tönkre ment volna, vagy valamelyik fél egy harmadikkal előbb, vagy utóbb megcsalta volna a társát.
- Ha szabad megkérdeznem mihez nem kéne nekem bűntudatosnak lennem? - kérdezem meg érdeklődve és remélem nem veszi tolakodásnak, ez puszta kíváncsiság csak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 7:36 pm


to Amber Alvar


[You must be registered and logged in to see this image.]
– Ez esetben akkor ezen némiképpen még csiszolnunk kell – nyugtáztam továbbra is ugyan azzal a könnyed hangvétellel és szórakozott mosollyal ajkam szegletében, mintha csak a kelleténél pimaszabb dologról fecsegtem volna.
Mielőtt esetlegesen bárki is azon váddal illetne, hogy törődöm vele – a kelleténél is jobban – be kell vallanom, hogy természetesen most sem az ő szempontjait tartottam a szemeim előtt, ugyan. Önző nőszemély voltam, aki minden hájjal megkent volt ahhoz, hogy az élet úgy osztotta a lapokat a hozzám legközelebb állókat is könnyedén – ma már gyakorlatilag lelkiismeret fordulás nélkül – áldoztam be a sikerért. Egyesek azt gondolhatják, hogy túlságosan sikerorientált vagyok – amit kár is lenne tagadni, azonban nem véletlenül, ugyanis ebben a még mindig hím soviniszta világban egy nőnek, aki valamire vinni akarja, úgy hogy közben nem teszi szét a lábát minden szedett vetettnek, akkor bizony harcolnia kell, hogy megszerettem bármit, ennek pedig ára van, ámbár ha az ember lánya Lilith gátlástalanságával és nem szófogadomságával áldott meg az Isten, akkor nem éppen emiatt fog kétségbeesni. Amber, habár egy bizonyos ponton valóban jelentett számomra valamit, annyit azonban nem, hogy ne áldozzam fel a magam sikere érdekében. S hogy miért tettem fel Ambernek ezt az igen jelentős kérdést? A válasz a lehető legegyszerűbb: szándékomban állt a legcsekélyebb mértékű emberi érzelmeket megtartani benne, hogy még csak véletlenül se legyen bűntudata, hogy a tervem felénél – ami már egyet jelentett a fél sikerrel – egyszerűen hátat fordítson nekem és eltűnjön vagy ami még rosszabb a lehető legrosszabbkor törjön darabokra. Nem, ezt nem engedhettem meg sem neki, sem pedig magamnak – főként, mert ezt követően én kerültem volna igazán kellemetlen helyzetbe.
– Mindent a maga idejében, mindent a maga idejében. – Intettem könnyedén nyugalomra. Értettem a kíváncsiságát, de nem szerettem volna túlságosan hamar megölni a bulit, nem mellesleg pedig a kíváncsiság tartotta az emberekben az érdeklődési vágyat, amennyiben ez odaveszne. Nos, én ezt egyelőre nem szerettem volna és mindig szándékomban állt valamit mutatni neki, hogy a későbbiekben is megmaradjon az érdeklődése.
– Viszont, ha megengedsz még egy kérdést, mielőtt mindenre választ kapnál; mennyire tudnál hűséges lenni hozzám és mi az a pont, amikor képes lennél elárulni? – Nem áltattam magamat azzal, hogy esetlegesen ő nem fordítana hátat, ha úgy alakulna, azonban feltétlenül szükségem volt arra az információra, hogy mikor történne ez meg. Ha megölnék valakit? Ha őt életveszélyes helyzetbe sodornám? Ez utóbbira még mindig nagyobb volt a lehetőség, de az én esetemben még az első sem volt kizárható ok. Talán rossz életfelfogás, de mindig is jobbnak véltem a legrosszabbra felkészülni, ugyanis egy olyan helyzetben már egyáltalán nem érne semmilyen meglepetés… A rossznál csak igazán kevés rossz létezik, én azonban mindig is igyekeztem mindennek elébe menni vagy előtte járni legalább egy lépéssel, habár ez első ránézésre talán nem látszódott rajtam; tökéletes gazdag barbie-baba szerepében tetszelegtem immáron egy évtizede, pedig voltak kínos szituációim, amikor minden veszni látszott.
Míg vártam a válaszát szinte mosolyogva fogyasztottam el a kávémat, ugyanis már jó előre tudtam, hogy mi lesz az első feladata, hogy bebizonyítsa, hogy hajlandó lenne követni gyakorlatilag bármibe. Ez csak egy kis ízelítő lenne, semmi több.





496 || [You must be registered and logged in to see this link.] || bocsáss meg, hogy ilyen későn és hogy ilyen rossz lett  Embarassed  Sad



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 7:27 pm

Azt mondják a látszat gyakran csalóka és ez így igaz. Róla is van, aki meg nem mondaná, hogy mi a foglalkozása, vagy, hogy milyen gátlástalan. Igen, nincsenek nagyon gátlásai, amik voltak azoknak legtöbbjét a munka miatt levetkőzte. Prostiként nem lehet teljesen gátlásos, muszáj volt ezeket levetkőznie, ha érvényesülni akart és ő pedig akart már akkor is. Azért emlékszik az első hónapokban még elég nehézkesen, döcögősen ment a munka, de hát mindenki kezdőként lát neki, kevesen profik. A korabeli kurvák többsége még nála is bénább volt és ha más nem is, legalább az a tudat nyugtatta, hogy akármennyire is követ el sok hibát nem ő a legesetlenebb, vannak nála rosszabbak. Azért mostanra már a hibái többségét sikerült megtanulnia kiküszöbölni. Az évek és a rutin megtette a hatását, ha nem akarta akkor is előbb-utóbb beletanult volna ebbe a szakmába, úgy, hogy meg akarta könnyebb dolga volt. Igen, annak idején ő döntött úgy, hogy a testéből fog megélni. Senki nem kényszerítette rá, sőt a szülei jó ideig le minden áron megpróbálták lebeszélni erről, de amilyen makacs amit egyszer a fejébe vesz azt véghez is viszi, bármi is legyen az ára. Így is lett, végül bármennyire nem szerették volna és idővel el is fogadták a dolgot, mondván, hogy akkor is a lányuk vagyok még ha kurva is. Mondjuk muszáj volt nekik tolerálni ezt, hiszen eszem ágában sem volt se továbbtanulni, se más munka után nézni. Gondolom a züllött bátyám után már könnyebben beletörődtek, hogy a lányukat se sikerült zseninek megcsinálni, ő se lett jobb, mint a testvére. Talán Adam kicsit többre vitte zenészként, mint én prostituáltként, de teszek rá. Mindketten azt csináljuk amiben jók vagyunk és kész. Nekem vacak a hangom, a hangszerekhez meg nem értek, de jó a testem és értek a szexhez. Ez van, ezzel kell beérni, ezt kell szeretni. Pontosabban szeretni nem kötelező, viszont ha az ember máshoz nem ért, akkor vagy megszokik, vagy megszökik. Nekem pedig nagyon jó itt Vegasban, véletlenül sem költöznék el innen, plusz megvagyok én a munkámmal. Talán nem a legjobb, de nem is a legrosszabb, megszoktam már. Hiába, nem lehet mindenki irodista, vagy értelmiségi, valakinek ezzel is kell foglalkoznia. Azért kibírom, főleg a vastag fizetést nézve, amiből jól megélek. Ezért már elviselhetőbb egy-két erőszakos állat. Annak azonban mégis örülök, hogy Ambrosia felajánlotta ezt a rejtélyes lehetőséget. Csak tudnám miért ilyen titokzatos, miért nem árul el semmit. Valami illegális dologról lenne szó? Vagy az én életem is tönkremehet? Nem tudom, remélem nem bánom meg, hogy megbíztam ebben a nőben, mert jó lenne, ha nem kéne rácsok mögött letöltenem pár évet, vagy normálisan élhetnék ezek után is.
- Rendben. - törődök bele a dologba, mivel mást nem nagyon tehetek. Ha nem mond semmit akkor felesleges egyenlőre tovább vergődnöm, olyannak ismertem meg, aki nem tartja be amit mondott. Azért remélem nem a dolog előtti pillanatban akar tájékoztatni arról, hogy konkrétan mit is kéne csinálnom. Jó lenne előbb megtudni, hogy fel tudjak rá készülni, hogy ne érjen túl váratlanul a helyzet.
- Addig vagyok hűséges hozzád, amíg az életem nem kerül veszélybe. - válaszolom és ezt nyugodtan értheti úgy is, hogy nem csak meghalni nem akarok, de priusz se hiányzik.

//Semmi gond és szerintem jó lett a reagod. :)//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 2:50 pm


to Amber Alvar


[You must be registered and logged in to see this image.]
Akár kellemetlenül is érinthetett volna kijelentése, azonban nem így történt, mivel teljes mértékben megértettem ezt az indokát.
– Sajnálatos módon erre nem tudom a szavamat adni, mindenesetre a kettőnk jó viszonyára való tekintettel reménykedem abban, hogy ilyesfajta precedensre nem fog sor kerülni. – A magam részéről vele szemben egyáltalán nem árultam zsákba macskát, mivel egészen egyszerűen nem gondoltam azt, hogy szükségszerű lenne. Viszont az szinte kellemesen érintett, hogy cserébe Ő is hasonlóképpen cselekedett, s ezt a tulajdonságát most igazán nagyra értékeltem. Gondolkodás nélkül kérdőjelezhettem volna meg szavahihetőségét, azonban fölöslegesnek véltem, egyfelől azért mert megbíztam benne – egy bizonyos szinten legalább is mindenképpen; másfelől pedig az emberek többsége nem szokott ilyen nyílt és őszinte lapokkal játszani – én pedig bár az a fajta voltam, aki oda és vissza volt attól, hogy ha fényesre tisztítják mások a fenekét és fényezik a karrieremet, viszont voltak helyzetek, amikor inkább rühelltem ezt a fajta hozzáállást. Ez ilyen lett volna. Nem szívesen hallottam volna azt, hogy bármit megtenne értem. Ez személyes ügy, részben. Azonban rá is nagy általánosságban azok a szabályok vonatkoztak, mint bárki másra. Amennyiben a helyzet úgy alakulna, hogy képes lenne elárulni, ám legyen, ámbár azt nem állítanám, hogy ha azt megteszi, azt nem fogom valamilyen módon törleszteni a szívélyességét. A néhány alapelvem közül az egyik az volt, hogy azt kapsz, amit megérdemelsz. ha valaki kedvelte a társaságomat azét rendszerint én is kedveltem. Ha valaki az arcomba mosolygott, közben a hátam mögött elhordott mindenfélének, nem izgatta különösebben a lelki világomat, ugyanis az ilyesfajta alávaló tetvekkel nem foglalkoztam. Aki gyűlölt… azt én is gyűlöltem. Aki keresztbe tett nekem, később megbánta. Egyszerű alapelv volt ez, s úgy vélem sokak számára egyértelmű és követhető is. Amíg vele együtt tudok működni és ő cserébe segít nekem, addig én is hasonlóképpen igyekszem tenni vele; mondhatni elhalmozom minden széppel és jóval. Hogy meg akartam vásárolni őt? Egyértelműen igen. A hűség megvásárolható, többnyire, csak mindig egy másik egyén felé kell licitálni – és persze felkészülni az esetleges buktatókra, merthogy egyetlen terv sem tökéletes. Én minden tőlem telhetőt megtettem. Különben pedig, nem az ő árulása ütne éket eljegesedett szívembe. A férjem vagy a tulajdon testvérem esküszegése némiképpen nagyobb fájdalmat okozott, mint bármi más az életem során – még a "nagy" Mickey J. Riddle is megbánta, hogy a gimnáziumban kikosarazott, pedig az másfél évtizeddel ezelőtt volt.
Alighogy elfogyasztottam a csésze alján lötyögő néhány kortyolatnyi fekete nedűt intettem a pincérnek, hogy tüntessen el minden felesleges, oda nem illő dolgot az asztalról, s miután leellenőriztem a telefonomat, Amberre vetettem a pillantásomat.
– Most, hogy a kelleténél tovább húztam el ezt a beszélgetést, azt hiszem ideje lenne a lényegre térni, mivel feltételezem, hogy már nagyon kíváncsi vagy, viszont még egyetlen egy dolgot meg kell tenned mielőtt még beavatnálak az én kis tervembe. Nyugalom, nem kell megölnöd senkit sem. – Egyelőre. Egyetlen dologra voltam mindössze kíváncsi, hogy miként képes megoldani a feladatot. – Rúgasd ki a szépfiút. – Ennyi volt mindössze a kérésem, egyelőre. Se több, se kevesebb. Nem érdekelt, hogy miként teszi én mindössze csak kreativitást vártam el a részéről. Minél ötletesebb, annál jobb. Az a módszer viszont egyáltalán nem érdekelt, hogy odamegy a főnökhöz és nevetséges indoknál fogva kirúgatja az említettet. Nem, ennél többet akartam látni. Mondhatni egyetlen vágyam az volt, hogy műsoros legyen és igaznak hasson.





532 || [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitimePént. Feb. 27, 2015 9:46 pm

Nem igazán ínyemre való amit mond. Mi az, hogy nem tudja garantálni? Ő adja a lehetőséget, valószínűleg tudja, hogy mennyire megoldható a dolog illegalitás nélkül és mennyire kell hozzá kockáztatnom, hogy becsuknak. Két lehetőség körvonalazódik a fejemben: vagy hazudik, vagy tényleg nem biztos, hogy nem kell vásárra vinnem a bőröm. Remélem inkább az utóbbi. Eléggé aljas húzás lenne kihagyhatatlan felemelkedési lehetőséget kínálva egy közönséges kurvának elvégeztetni vele a piszkos munkát, majd ha szorul a hurok kezeit mosva lelépni. Remélem nem tervez ilyesmit és tényleg kedvel annyira, hogy ezt nem tenné meg velem. Bízom benne, örülnék, ha nem kéne pofára esnem. Nem igazán vágyom rá, hogy az egyik pillanatról a másikra összeomoljon az életem, csak azért, mert egyszer bizalmat szavaztam valakinek. Még csak az hiányozna.
- Annak én is örülnék. - felelem rá tömören és jó lenne, ha tényleg az igazat mondaná és a szövege nem csak mézes madzag. Mindenesetre ha ő nem is én nyílt voltam és egyenes, nem hazudtam. Egyrészt, mert nem láttam értelmét, másrészt meg mert kedvelem annyira, hogy az igazat mondjam. Talán nem látni rajtam, de tényleg olyan vagyok, hogy annak, aki a barátom, vagy legalább félig az nem hazudok a képébe. Tudom, hogy látszat alapján egy erkölcstelen prostinak tűnik, aki bármit megtenne a pénzért, azonban nekem igenis vannak erkölcseim, még ha a munkám érdekében lejjebb is vettem belőlük. Attól még van egy kis lelkiismeretem, hogy néha belerondítok mások levesébe. Nem vagyok én olyan szívtelen és gonosz, mint amilyennek néha gondoltam, egész egyszerűen nem vagyok "jó kislány", viszont ezt kicsit sem bánom. Mindig jónak lenni unalmas, nem szeretem folyton mások kívánságait lesni, csak azért, hogy nekik jó legyen. Annál önzőbb vagyok. Nekem sincs kb senkim, aki állandóan azt figyeli, hogy én mit akarok. Sőt néha eléggé úgy tűnik, hogy mások abszolút tesznek rá, hogy nekem mi a jó. Akkor én miért járjak a kedvükben? Csak azért, hogy ők boldogok legyen? Hát köszönöm inkább kihagyom. Így is pont elég munkaidőben magamat háttérbe helyeznem a nyamvadt pénzért. Nem leszek a magánéletben is valaki lábtörlője, nem fogom megadni senkinek se az esélyt se, hogy áttiporjon rajtam, ezt komolyan mondom. És ezt csak nagyon ritkán szegem meg, kivételes esetekben. Ez is ilyen, ezért is megyek bele ebbe az egész dologba akármennyire is nem biztos, hogy ezzel nem keveredek nagy bajba.
Mosoly kerül az arcomra, amikor azt mondja, hogy nem sokára elmondja a dolog részleteit. Ennek nagyon örülök, mert nem szeretek várni, pláne akkor nem, ha fontos dologról van szó, ez pedig az. Egy kis próbatételt kell kiállnom és kész. Rúgassam ki a pincért? Oké, már van is egy ötletem. - Rendben, meg lesz. - az ajkaimon az ív átvált enyhén gonoszba. Odaintem magamhoz a srácot.
- Egy joghurtot kérek aszalt paradicsommal és bazsalikommal. - adtam le a rendelésem és bólogatva elmegy. Nem kell sokat várnom és visszatér a joghurttal és ahogy számítottam rá a tetejére diót szórtak nem spórolva vele.
- Ez mi? Megmondtam, hogy dió nélkül kérem! Direkt felhívtam a figyelmét, hogy allergiás vagyok rá! Meg akar ölni? - játszom el a felháborodottat szerencsétlennek aki eléggé megszeppen.
- De hölgyem egy szóval se említett ilyesmit. - hebegi és látom a szemében a félelem és a zavarodottság elegyét.
- Szóval azt állítja, hogy hazudok? Hogyan merészeli? Hogy van képe hozzá? - teszek úgy, mint aki totál ki van akadva és már alig várom, hogy idejöjjön a főnöke, ami úgy érzem nincs messze.

//A főnök mozgatását meghagyom neked.//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber & Ambrosia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Ambrosia   Amber & Ambrosia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber & Ambrosia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ambrosia & Christian
» Odette & Maximilian & Ambrosia
» Amber&Ian
» Ty & Amber
» Otthon, édes otthon! - Ambrosia & Benedict

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-