KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ambrosia & Christian Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ambrosia & Christian Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ambrosia & Christian Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ambrosia & Christian Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ambrosia & Christian Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ambrosia & Christian Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ambrosia & Christian Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ambrosia & Christian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ambrosia & Christian Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ambrosia & Christian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ambrosia & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Ambrosia & Christian   Ambrosia & Christian Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 5:37 pm


Ambrosia


Úgy érzem elvesztegetem a tudásomat és a tehetségemet ezekre a barmokra, akiket a kollégáimnak kellene neveznem. Egyik nagyobb balfasz a másiknál és ennek ellenére rendőröknek, nyomozóknak vagy éppen a főnökeimnek képzelik magukat. Hiányzik London. A kimért emberek, a kellemes teák, de főleg az ottani ügyek. Én nem tartoztam volna bele a leépítésbe, de a társam, aki az egyetlen élő ember volt a Földön, aki hajlandó és képes is volt tartani velem a lépést már kevésbé volt szerencsés. Nélküle azonban nekem sem volt különösebb értelme ott folytatnom, hiszen bárkit kaptam volna segítőnek csak az utamban lett volna. Az itteni szerződésem  lejárta után valószínüleg végleg visszatérek szülővárosomba és soha többé nem hagyom el azt a helyet. Ahhoz, hogy ez ne történjen meg valószínüleg valamilyen csodának kellene történnie és ezt nem hiszem, hogy elvárhatom egy csütörtök délutáni műszaktól. Ráadásul hamarosan végzem... akár el is kezdhetnék összepakolni.
Hirtelen csörren meg a telefonom és benne van az esély halvány árnyalata, hogy talán ez lesz az a csoda amit vártam. Névtelen bejelentést kapott a drog csapat, de mivel máshol tartanak éppen razziát, így engem kértek fel, hogy néhány emberrel kutassuk át a házat. Mérhetetlenül megalázó. A végső elkeseredettség sóhaja szakadt ki tüdőmből, de választásom már korántsem volt. Összeszedtem valami csapatnak nem igazán nevezhetó embertömeget és elindultunk a megadott címre. A többiek egy kisfurgonba tömörülve utaztak, én azonban saját autómmal mentem. Eszembe sem volt hallhatni a többiek történeteit a hétvégi bulikról, ivásról, nőügyekről. Egyik sem kifejezetten az én szakterületem. 10 perccel elöbb érek oda, mint a csapat, így nem elég, hogy ez nem tartozik bele a munkakörömbe még várnom is kell.
Amikor odaérnek végül mind állok felfegyverkezve, golyóálló mellényben várta az utasításokat. Jobbanak láttam ha ők biztosítják a terepet, én meg majd körbenézek és ha találok valamit, akkor intézkedem.
Nem szákásunk ilyen ügyekben kopogással finomkodni, udvariaskodni, mivel gyakran emiatt lépnek meg a bent tartózkodó személyek. Hagyom, hogy berúgják az ajtót, öten biztosítják a helyszínt és csak ezek után csatlakozom a bentlévőkhöz. Egyetlen nőt találtak meg odabent, őt lehasaltatták a földre, hogy mi nyugodtan körbenézhessünk. Ketten figyeltek a nőre, amíg mi átnéztük a lehetséges helyeket. A mosogató alatti szekrény felső részére volt felragasztva egy gondosan lezárt csomag körülbelül 2 kg kannabisszal megtömve.
Visszatérek a nappaliba és megállok a nő mellett, akit azóta lábra segítettek.
-Kisasszony attól tartok, hogy velem kell jönnie...-mondom miközben felmutatom neki a csomagot.
-Bilincseljék meg és tegyék a kocsim hátsó ülésére. Maguk ellenőrizzék még a házat és utana menjenek haza az örsön majd segítenek elhelyezni a kisasszonyt.-adom ki az utasítást mielőtt kikísérném a megbilincselt hölgyet.







Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ambrosia & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ambrosia & Christian   Ambrosia & Christian Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 6:45 pm


to Christian


[You must be registered and logged in to see this image.]
A durva bánásmódot a legcsekélyebb mértékben sem toleráltam, sem az ajtón amelyen nem sokkal előttem követték el azt a rituális vétséget, hogy betörték, sem pedig saját személyemen, amelyet még csak szóvá sem tudtam tenni, ugyanis két nálam jóval nagyobb termetű megtermett szép szál legény terített le, nem sokkal azt követően, hogy leértem a lépcsőn minek miután meghallottam az épület töménytelen nyugalmába mennydörgésként hallatszódó robaját. A két férfit felmérve természetesen rögtön realizáltam, hogy nem lenne könnyű megvesztegetni őket, hogy eresszenek szabadon, így el is vetettem az ötletet, nem mellesleg ebben az esetben egyáltalán nem tűnik etikus vagy éppenséggel helyes lépésnek – habár, nem egy alkalommal megtettem már korábban, de persze azok csak nevetséges esetek voltak, melyek inkább gyorshajtásra vonatkoztak, esetlegesen ittas vezetésre, amiket érezhetően könnyebben lehetett kimagyarázni, ellenben az előttem felmutatott zacskóval, amire egy pillanatra még az én szemeim is elkerekedtek, viszont ezt követően felvettem a megszokott nyugodtságomat és szinte mosolyogva tűrtem, hogy azt tegyenek velem, amit akarnak. Ilyen váddal még egyetlen egyszer sem vittek be a rendőrségre, ahol tulajdonképpen még nem is láttam, ugyanis a nagykutyák előszeretettel vitték az ügyeiket inkább a bíróságra, személyiségi jogok megsértése címén, viszont azok az esetek merőben mások voltak – esetenként még talán azt is elismerem, hogy jogosak, azonban ez alkalommal nem így volt, legalább is nem az én részemről.
– A bilincsre semmi szükség, nem pszichopata sorozatgyilkos vagyok.Bár persze, nagyon illene rám ez a szerep is. Ennek ellenére még is magam elé tartottam a kezemet, éppen úgy, mintha én tettem volna nekik ezzel szívességet. Igazából, egy bizonyos perspektívából megközelítve nagyon is így volt. Nem volt szükség itt sem tesztoszterontól fűtött férfi agresszióra vagy hasonlóra, egyszerű kérés is megtette volna és udvariasan kivételesen jól nevelt hölgy módjára azt cselekedtem volna, amit kérnek – talán. – Oh, egy pillanat. Legyen szíves itt hagyni valamelyik jó madarat, ugyanis nem szívesen jönnék arra haza, hogy kirabolták a lakást, akad itt néhány értékes holmi. Illetve a kabátomra és a táskámra is szükségem lenne. Hálásan megköszönném… Az előbbi a kanapén, utóbbi az asztalon kint a konyhában… – Megtalálva a megszokott hangomat utasítottam, nem kértem. Az én szótáramban ilyen csak nagyon ritkán létezik. Ezt követően hagytam, hogy kitessékeljenek a saját házamból. Alig vártam, hogy néhány óra múlva kiszabadulhassak alkalmi kalitkámból és felmenjek az internetre, hogy megnézzem mennyi elméletet találtak ki a kedves és mindennek alaposan utánajáró kollégáim, akiknek egyetlen és legfőbb célja az volt, hogy valamilyen módon végre lejárassanak. Nem éppen alaptalan okokra hivatkozva valószínűsítettem azt, hogy még ezt is képesek lesznek elbaltázni túlzásba vitt állításaikkal és már az emberek számára sem hihető túlszínezett történeteikkel. Már előre sajnáltam, hogy képesek elszalasztani egy ilyen kínálkozó lehetőséget… Szinte visszafojtott lélegzettel vártam, hogy végre a rendőrségre érkezzünk és a dolgok igazán érdekesen kezdjenek alakulni, merthogy eddig kimondottan szórakoztatónak hatott. A folytatás már ennél csak izgalmasabb lehet…
– Nos, mivel nem szeretek csöndben ülni, valamint unatkozni és a későbbiekben, úgy is maga fog faggatózni, esetleg megtudhatnám a nevét, netalántán, hogy mikor esetleg miért döntött úgy, hogy átköltözik az államokba?




486 || [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ambrosia & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ambrosia & Christian   Ambrosia & Christian Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2015 7:12 pm


Ambrosia


Nem igazán számítottam arra, hogy egyetlen nőt fogunk a házban találni. A jelenléte és a ház dekorációja arra enged következtetni, hogy nem egy bűnbarlangról van szó sokkal inkább egy családi kis fészek, amibe annyira nem illik a kábítószer. Ennél mocskosabb dolgokra is derült már fény nyomozások során. Eléggé hihetetlen lenne számomra, hogy ebben a hölgy keze van benne, hiszen meglepődöttsége őszinte volt, viszont nem tart sokáig ez megfeneklett párkapcsolatra utal, ahol gyakoriak a nézeteltérések és a férfi sokat hibázhatott az elmúlt időben. Se időm se kedvem finomkodni valamint ezzel az üggyel foglalkozni, de nem áll módomban bármelyiket is elhagyni.
A nyomozóiroda kopói majd szépen áttúrják a lakás és kis felfordulás árán, de majd minden kábítószert kiürítenek a házból. Addig lesz időm kihallgatni a hölgyet valamint, ha akar vallomást tehet párja ellen, aki szerény véleményem szerint nem véletlenül nem tartózkodott a lakásban amikor meglentünk. Már az is megfordult a fejemben, hogy talán ő maga jelentette be a kábítószert, hogy megszabadulhasson a feleségétől és mindent ráhárítva megléphessen. Ilyen piti ügyek miatt azonban nem fogom felszántani az egész várost, hogy egy csaló nyomára bukkanjak és a neki megfelelő cellába zárhassam.
-A bilincs nem kiváltság, hanem előírás. Elnézését kell kérnem a kellemetlenségért.-intek, hogy bilincseljék meg. Annyi kényelmet megengedek neki, hogy elöl és ne hátul bilincseljék meg. Az szokott lenni a megoldás, de ezesetben hajlandó vagyok eltekinteni tőle.
-Ne aggódjon. A zárat megjavítják távozásuk előtt és egy járőr majd néhány óránként ránéz a lakásra. Hozzák ide, amit kért.-szólok oda embereimnek. Kezébe adom személyes tárgyait és én magam kísérem le a kocsihoz és ültetem be az anyós ülésre. Beültem a volán mögé és magunk mögött hagyva a házat indultunk el a rendőrség felé.
-Christian Westwood vagyok, hölgyem. Körülbelül 2-3 éve jöttem Amerikába és természetesen a munka miatt.-valószinüsíthetően akcentusom leplezett le, hogy nem igazán vagyok idevalósi. Sosem törekedtem igazán arra, hogy beolvadjak az amerikaiak közé és végleg elveszítsem szülőországom minden jegyét. Figyelemre méltónak tartom azonban, hogy észrevette és hogy érdeklődéssel reagált arra, hogy nem tartozom teljesen ide. Sokan megszólnak amiatt, hogy angol vagyok bár a tapasztalatom az, hogy a nők mindig érdeklődéssel reagálnak egy külföldi férfi jelenlétére. Bár mondhatnám én is, hogy nők iránt nőtt az érdeklődésem. Félreértés ne essék nem vagyok meleg. Egyszerűen nem találtam semmi figyelemre méltót egyik amerikai vagy angol nőben sem, ami tényleg megragahatta volna a fantáziámat.








Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ambrosia & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ambrosia & Christian   Ambrosia & Christian Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ambrosia & Christian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amber & Ambrosia
» Odette & Maximilian & Ambrosia
» Christian & Cassie
» Christian & Sienna
» Christian MacLeod

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-