KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Matthew Gordon
Matthew Gordon

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Jul. 08.

A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Empty
TémanyitásTárgy: A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása   A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 9:48 am

Szinte másodpercre pontosan kilenckor lépek be a kávézóba, amelyet az egyik diákom ajánlott a számomra. Itt gyorsan megállok egy pillanatra, hogy rendbe szedjem az öltözékem. Bár nincsen különösebben semmi nagy alkalom amiért ide jöttem, de mivel reggel tárgyaláson voltam, így most egészen elegánsan vagyok felöltözve. A kedvenc fekete öltönynadrágom van rajtam, amelyet a szintén kedvencek közé tartozó ezüst cirill betűkkel vésett övcsatom és persze a hozzátartozó fekete bőr öv tart a helyén. A lábamon méregdrága olasz bőrcipő van, amelyet többnyire csak tanszéki vacsorákon szoktam felvenni, amúgy kifejezetten kerülöm a használatát. A felső testemet világos szürke ing fedi, hozzá a nadrághoz illő fekete zakót, és egy árnyalattal sötétebb szürke nyakkendőt, amelyet fekete inda minta tesz érdekesebbé. Mindezekhez a jobbik, vékonyabb keretű és lencséjű szemüvegemet vettem fel. A karomon egy elég drága, minden fajta, az átlagembernek valószínűleg értelezhetetlen mutatókkal ellátott óra látható. Ezt követően teszek egy lépést, de csak egyetlen egyet, éppen csak akkorát, hogy mögöttem állók bejuthassanak. Tekintetemmel körbe nézek helyiségben üres asztalokat keresve, miközben az agyam fogaskerekei szépen lassan forognak, és a belső komputerem elemzi az információkat.
~ A hely tisztának tűnik lehet, hogy reggel felmosták és nem csak este zárás után takarították át gyorsan. Az asztalok rendezettek és szépen minden el van rajtuk helyezve, bár a gyér vendég seregből ítélve nem most van csúcsidejük. Vajon van-e itt reggeli csúcsidő és utána rendezték vissza ilyen szépen a dolgokat, vagy éppen azokat az asztalokat még nem is használta senki. Meg kellett volna váron a delet, hogy betérjek ide. A kíváncsiságom azonban győzőt és ideje korán rávett, hogy betérjek ide. Az egyetem közelében alig van olyan hely, ahova szívesen járnék vagy megtudnám hívni a támogatóimat egy kávémra, tudnék keresni valami ehetőt. A menza választéka viszonylag kielégítő az ebédemhez, de lehetne egészségesebb is a kínálatuk. A konyha is megfelel minden tisztasági előírásnak, amelyet a hivatalok támasztanak, sőt az enyémek valamivel több is a felének is, de egyéb étkezések megoldása problémás. ~
Gondolkodom el, miközben kiválasztok egy szűken kétszemélyes szélső asztalt és helyet foglalok mellette. A gondosan kikészített ital és étel lapot, gyorsan átolvasom kétszer, majd miután szépen sorban feltudom idézni az agyam ismételten elemző módba kapcsol.
~ Az ajánlat kielégítő, bár hiányolom bio választási lehetőséget. Nem mint ha ez olyan sokat számítanak, mint amennyire felfújják a dolgot. A biotermelésnek is meg vannak persze a maga hátrányai, tisztasági és más egészségügyi kockázatai. Például olyan egészségre ártalmas gombák, amelyeket a permetszerek elpusztítanak, de a biotermelés során megmaradnak és ha cs nem alkalmaznak szintén vegyszeres tisztítást, akkor ott is maradnak. Szóval ez nem tekinthető komoly hibának, de azért érdekes, mert mostanában a bioétkezés nagyon divatos lett. Persze, a glutén fogyasztás csökkentése is, igaz annak a megnövekedett glutén érzékenyek száma és bizonyított élettani problémái miatt vannak valódi alapjai is. Az is érdekes, hogy van négy fajta lisztből készült muffin, de a többi pék sütemény esetében ez már nem igaz. Pogácsa például csak korpás van, vagy sima verzió és összesen négy fajta van belőle. Az ital kínálattal viszont teljesen elégedett vagyok és a felkínált ételek száma bár elenyésző, valamint teljesen átlagosak, de nem is kell több. ~
Gondolkodom el hosszasan, miközben magamban újra meg újra felidézem amit korábban olvastam. Amikor úgy érzem döntésre jutottam leintek egy pincérnőt és rögtön hozzá is kezdek a rendelésem leadásához.
- Kérek egy csésze citromos teát, cukor nélkül mézzel ha lehet. Persze, csak ha igaz amit az ital lapon olvasható és nem filteres, ha nem valódi teáról van szó. Ezen felül szeretnék kérni egy teljes kiőrlésű lisztből készült áfonyás muffin-t, egy sonkás szendvicset és egy pohár ásványvizet. A kellemetlenségek elkerülése és borra valója megemelése érdekében kérem mossa vagy mosassa el mind a csészét, mind a poharat. Higgyen nekem nem fogom első körben elég tisztának találni és hajlamos vagyok reklamálni. - Mondom a tőlem megszokott nyugodt hangnemű, de tempós módon. Miközben a tekintetemmel alaposan végig mérem őt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása   A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2015 5:45 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Aki korán kel, az délelöttös!
A reggeli ébresztőóra éles csipogása ébreszt fel, valami ostoba álmomból, ahol éppen a volt barátommal veszekszünk. Nem nyitom ki a szememet, csak unottan nyúlok az éjjeli szekrényen rezgő telefon után és nyomom ki ezt az elviselhetetlen zajt. Elszámolok magamba háromig, aztán óvatosan nyitom ki a szememet, amit azonnal meg is bánok, amint rádöbbenek, hogy más normális ember ebben az órában még alszik. Fél 8 van, fél 9-re pedig bent kell lennem a kávézóban. Gyűlölöm mikor délelöttös vagyok. Csak az a tény vígasztal, hogy reggel nem nagyon járnak az emberek kávézni, vagy sütizni, szóval ha nem is aludhatok, de legalább nem kell futkároznom az emberek között, és nem kell senkinek sem a seggét nyalnom. Nem ez álmaim munkahelye, de így jártam. Be kell érnem ezzel. Ásítok egyet, közben pedig kinyújtoztatom végtagjaimat. Ismét a kezembe veszem a telefonomat, csak, hogy meggyőzödjek arról, hogy még ha maradok az ágyban egy öt percet, nem történik semmilyen baj. Azonban ez az álmom is szerte foszlik, amint meglátom, hogy pontosan öt perc múlva lesz 8 óra. Sóhajtok egy nagyot, aztán gyors lendülettel szökök ki a meleg ágyamból. A fürdőbe sietek, ahol a lehető leggyorsabban igyekszem elvégezni minden teendőmet: tusolok, felöltözök, fogat mosok, csinálok egy gyors és egyszerű sminket, a hajamat viszont úgy döntök, hogy ma nem kötöm fel, sőt még csak kontyot sem csinálok. Bár a szabályzatba az áll, hogy muszáj, de így reggelibe, úgy sem lát meg a főnök, hiszen Ő megteheti, hogy aludjon ebben az órában. Röpke 15 perc alatt, már mindennel kész is vagyok, ami azt jelenti, hogy még mindig van 15 percem, hogy beérjek, ami csakis úgy fog összejönni, ha taxival megyek. Magamra kapom a fekete bőrkabátomat, ami pontosan passzol a laza farmerommal és a fekete magassarkúmmal. Bezárom magam mögött az ajtót, aztán a lehető leggyorsabb léptekkel haladok ki az utcára. Jön is egy taxi, amit leintek. Hátul ülök be, elmondom a címet ahová mennünk kell, és miközben haladunk a zsufolt utcákon végig, idegesen dobolok az ujjaimmal. Pontosan fél 9 elött két perccel már ott is vagyok a kávézó elött. Kifizetem az utamat – baromi drága volt -, aztán belibegek az ajtón. Sophie – a társam – már itt van, szúrós pillantásokat küld felém, én meg nem törődve vele az öltöző felé veszem az irányt. Igazából már 7-re be kellett volna jönnöm, hogy elvégezzük a szokásos reggeli takarítást, de Sophie-val úgy egyeztünk meg, hogy figyelembe véve azt, hogy a múltkor Ő is késett – és nem kicsit -, és nekem kellett megcsinálnom mindent, monst én engedek meg magamnak egy kis plusz munkát. Nem is értem, hogy miért nézett ilyen csúf szemekkel meg, elvégre is fél 9 elött sikerül ide érnem. Az öltözőbe lepakolom a táskámat, aztán levetem a fehér dekoltázsos blúzomat, ami helyett felveszem ezt a cseppet sem kényelmes piros inget, amit bár már megszoktam, de utálom. A hajamat megigazítom, de még mindig nem kötöm meg. Mikor úgy érzem, hogy maximálisan fel vagyok készülve mindenre, elő lépek a pult mögé. Sophie amíg kiszolgál egy fiatal párt, addig én úgy döntök, hogy csinálok magamnak egy kávét, hiszen a nagy rohanásomban, még arra sem volt időm, kávé nélkül meg nem tudok élni. Cigi nélkül sem az igaz, de azt majd késöbb, a pult mögött nem nagyon megengedett az ilyesmi. Ezt amúgy nem értem, hiszen a kávézóban szabad, és füst így is úgy is van, de a főnök nem szereti, ha mi alkalmazottak itt cigizünk. Állitása szerint ezért van ott hátul az az udvar, hogy oda menjünk ki. Hát jó. Berakom a kasszába a pénzt a kávéért, majd kortyolok belőle egyet. Ekkor azonban egy újabb vendég érkezik, méghozzá nem is akármilyen. Tutira valami pénzes pali lehet, ritkán járnak ilyen elegáns emberek ide hozzánk. Nem azért, mert nem menő egy hely ez, csak az ilyen embereknek talán túl olcsó. Pontosan ezért is néz ki furán itt ez az ember. Iszok még egy kortyot a kávémból, szememet le nem veszem a pasasról. Várok még egy kicsit, aztán amint int, sóhajtok egyet unottan és közelebb lépek az asztalához. Nem is értem, hogy ilyen reggelibe miért nem tud inkább aludni ez a fickó, aki minden bizonnyal valami üzletember lehet, vagy talán valami még ennél is menöbb munkája van.
- Jó reggelt, mit hozhatok? – kérdem a szokásos szövegemmel, miközben bájosan mosolygok, ahogyan azt egy pincérnőnek kötelessége. Kicsi füzetemet és tollamat a kezemben fogva várom a válaszát, amit amint meghallok lehrvad az elöbb mosoly az arcomról. Naná, hogy egy ilyennel van dolgom! Egy ilyen gazdag palitól mi mást is várhatnék, mint, hogy oktasson? Felvont szemöldökkel várom, hogy befejezze mondókáját. Remélem, hogy csak ez egy rossz reggeli vicc, amiket ez a férfi mond, különben ma nem jó kedvemben kap el. Egy ideig lejegyzem, amiket mond, pontosan úgy, ahogyan mondja, majd a füzetemet és a golyóstollat vissza helyezem a kis táskámba, ami a csípőmön lóg.
- A tea az pontosan olyan, mint amilyennek ott látja. Ami meg a poharakat illeti... azt hiszem, hogy rossz helyen jár, Uram! Nálunk egyáltalán nem divat a mosogatás, sőt, ha gondolja leírom a főnököm számát is, hogy könnyebben tudjon reklamálni. – Talán nem kéne ilyen szemtelen lennem, de utálom az ilyen vendégeket. Hogy mondhat olyat, hogy mossuk el a poharakat? Azt hiszi, hogy valami kocsmába van, vagy mi a helyzet? Ami meg a reklamálását illeti... amelyik kutya ugat, az nem harap!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Matthew Gordon
Matthew Gordon

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Jul. 08.

A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása   A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2015 1:40 pm

Éppen csak le tudom adni a rendelésem, a pincérnő arcán már is megjelennek a düh szokásos jelei, amelyet néhány másodperccel később követnek a szintén dühtől csengő szavai is. Komoly arcomon egy-egy pillanatra megjelennek a komolyság jelei, majd hirtelen szabályos jóga légzésbe kezdek. Lassan szívóm be és fújom ki a levegőt az ütemmel nyugtatva az idegeimet, miközben jelentősen javítok a testem oxigén háztartásán.
~ Egyszerű és világos kérést intéztem felé. Idegen helyen mindig megkérem mossák el alaposan a poharat, főleg ha ilyen bizonytalan helyen járok. Ez nem mosogatunk szarkasztikus megjegyzés és a döntsem el egy kép, meg egy pár szavas leírás alapján milyen a tea, pedig nyilván valóan olyan gesztus, amellyel foglalkozni se érdemes. Hívjam fel a főnökét? Azonnal kirúgná és így is lehet, hogy megteszi mert páran biztosan felfigyeltek erre a kis jelenetre. Azért nem beszélt olyan halkan, hogy ne hallja meg senki. Világos kérdéseim és pontos kéréseim voltak, a borravalót ehhez szoktam igazítani, amit természetesen ezek után nem fizetek ki. Embereknek alá tenni nem az én dolgom. Ítélkezni nem az én dolgom, a legjobb lesz ha már is távozok.Fordítsd oda a másik orcádat is. Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess. ~ Gondolkodom el miközben lassan felállok vissza helyezem az étel és itallapot a helyére. Kezemmel gyorsan eligazgatom a ruhámat. Végül a zsebeim tartalmát ellenőrzöm le, hogy minden behozott holmim nálam van-e.
~ Kulcs, pénztárca, kocsikulcs, telefon pipa. Egyébként érdekes gondolat, hogy a keresztény gondolkodás mód néha mennyire egyszerű. Jó-e az ilyen egyszerűség? Amikor a világ egyetem felépítése ilyen bonyolult, oldhatunk-e meg problémákat ilyen egyszerű elven? Vagy ez is csak látszólagosan egyszerű? Esetleg nagyobb problémákat egyszerűsítjük így le? Nem kerüli el ilyenkor a figyelmünket valami? Mi baja lehet ennek a pincérnőnek, ami miatt így viselkedik? Hogyan segíthetnék neki ezen a problémán. Vajon egyáltalán az én dolgom segíteni neki, esetleg keressen-e egy szakembert? Van-e jogom bele szólni az életébe és tanácsot adni? Feljogosít-e az átlagosnál jóval nagyobb, de adott szakterületre gyakorlatban nem kiterjedő tudásom, hogy szakmainak minősülő tanácsot adjak? Számít-e, hogy szakember hozzám képest akár tudatlannak vagy butának is nevezhető, de semmiképpen sem olyan okos mint én? Nagyon-nagyok sok érdekesebbnél is érdekesebb kérdés. Egyáltalán kell-e nekem ezen gondolkodnom? Hiszen ez a nő bunkó volt velem, elutasítóan viselkedett. Bár a segíts fele barátaidon elv itt is érvényesül, de létezik magán élet szentsége is, amelyet nincs jogom első találkozás alatt, ismeretlenül megsérteni. Egyszerűen nekem itt nincs dolgom és kész. Az időmet arra kell használnom, hogy a kutatásaimat folytassam és az istentől kapott lehetőségeket a tőlem kapott maximális módon kihasználjam. Hiába lehet minden találkozás egy lehetőség, ezt most kihagyom. Reméljük a nő gondjai így vagy úgy, de megoldódnak. Én pedig azt hiszem jobb ha más módot keressek, hogy emberek között legyek. Úgy látszik a társaskapcsolatok kialakításának problémáját, éppen felnőtt férfiként nem tudom leküzdeni. ~ Folytatom az előbbi gondolat menetet, miközben a tekintetem a lányra emelem és alaposan végig mérem őt. A szemem hosszasan elidőzik a piros felsőn, a haján és a szemein. Tovább nyújtva a válaszadásig eltelt időt.
- Rendben van, akkor én most távoznék ha lehet. - Szólalok meg végül és ugyan ezzel a lendülettel el is indulok kifelé. Útközben az agyam fogaskerekei azonban tovább forognak még pedig egyre nagyobb sebességgel és elemző mód sem ált le. A fókuszban azonban most már a barna hajú szépség került.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása   A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Váratlan vendég
» Dad vs. Kid avagy Lysonéknál becsap a ménkű
» Sűrgősségi - A Cicus kilenc élete és az Orvos találkozása
» Ashley Keiffer
» Ashley Noel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-